Ногти

Кератолітичний пластир для нігтів: Для чого застосовуються кератолитические пластирі? – Стопяткі

Огляд препаратів для лікування грибка нігтів. Оніхопласт, лаки для нігтів від мікозу, Кератолический пластирі.

Відразу скажемо, що в своєму огляді будемо говорити про легких формах захворювань. Як правило, проблеми виникають у кожного другого дорослого людини і виражаються в зміні форми і кольору нігтьових пластин. Найчастіше на ногах, рідше на руках.

Фатальних проблем для здоров’я немає, але чертовски некрасиво. До такої міри, що не допомагає навіть манікюр. Якщо говорити про жінок.Про чоловіків і говорити нема чого.

При захворюванні нігтьових пластин носити відкритий, модну нині взуття протипоказано.

І так. Для лікування легких форм грибкових інфекцій нігтів існує цілий ряд сучасних препаратів. Спеціальний лак для нігтів. Один на основі циклопірокс, інший на основі аморолфін. Комерційна назва першого Батрафен , другого Лоцерил . Сучасні ефективні препарати. Головним недоліком яких, є їх, щодо, висока вартість.Основне число наших клієнтів віддає перевагу Лоцерілу. Ось таке споживчі уподобання.

Відзначимо, що з точки зору ефективності препарати абсолютно ідентичні. Працюють. Знищуючи грибкову інфекцію. Так що вже через місяць нігтьова пластина набуває здорового вигляду.

Протигрибкові лаки для нігтів легкі в застосуванні. Це їх великий плюс. Тут головне не забувати проводити процедури. Полягають вони в підготовці нігтьової платини до нанесення лаку і подальшого покриття лаком.Застосовувати лаки коштує не рідше одного разу на десять днів.

Підготовка нігтя до нанесення лаку полягає в наступному – спеціальними пилками очищається нігтьова пластина по всій поверхні, протирається спеціальними знежирюючими серветками, далі наноситься власне лак.

Інший групою протівомікозних препаратів є лекрарственние з редства на основі сечовини. Так звані Кератолический пластирі .

У Росії продаються два засоби – препарат німецького фармацевтичного гіганта “ микоспор ” і препарат російського виробництва “ оніхопласт “.Препарат добре зарекомендував себе серед фахівців і пацієнтів. Проводиться він ще з часів СРСР. Препарати цієї групи періодично наносяться на нігтьову платину, м’яко розм’якшуючи її для подальшого видалення. У міру зняття старої нігтьової платини, виростає новий і здоровий ніготь.

Слово фахівцям: Видалення за допомогою кератолітичну пластирів – спосіб, поширений в амбулаторній практиці. Такий метод показаний при ураженні декількох нігтів, залученні всієї нігтьової пластинки, матриксу, вираженому гіперкератозі нігтьового ложа.”Перед накладенням кератолітичну пластиру слід зішкребти верхній гладкий блискучий шар нігтьової пластинки скальпелем або пилою. Шкіру, навколишнє нігтьову пластинку, захищають лейкопластиром. На ніготь товстим шаром наносять масу пластиру і заклеюють лейкопластиром. Масу пластиру змінюють через 2-3 доби, в залежності від товщини нігтьової пластинки. Після кожного зняття пластиру уражені частини нігтя видаляють манікюрними кусачками або ножицями, намагаючись видалити і гіперке-ратотіческіе маси нігтьового ложа.Потім наносять місцеві протигрибкові засоби. У міру освіти гиперкератотических мас проводяться чистки нігтьового ложа. Для кращого видалення гіперкератозу можна використовувати аплікації Оніхопласта протягом 1-2 діб. Чистки нігтьового ложа, тобто соскабливание утворюються в ньому рогових нашарувань, може проводити сам хворий. Відшарування рогових мас ложа можна проводити за допомогою розчину саліцилової кислоти або сечовини. Для очищення нігтьового ложа застосовується і кератолітичний колодій-ний лак, що наноситься на термін 5-6 днів.Утвориться біла коллодийной плівка легко видаляється разом з відторгається роговим шаром після накладення на ніч пов’язки з 10% саліцилової маззю і теплої ванни [Арієвич A.M., Шецірулі Л.Т., 1976].

Ось що говорять про препараті споживачі.

«а ось у нас тут виробляють таку штуку, називається оніхопласт (або уреапласт). коштує вона в 20 разів дешевше Лоцеріл і в 10 разів дешевше Мікоспору. »

«Пішла, здалася в КВД. Там виписали мазь «Оніхопласт» накладається на ніготь на 3-4 дні – уражена частина нігтя відмирає, здорова залишається цілісінькою … Відмерла частина видаляється легко і безболісно … »

Останній, як і всі лікарські засоби, які призначаються лікарями індивідуально по прописи, виробляються в наших аптеках і, як правило, принципово відрізняються від імпортних аналогів, перш за все, ціною.

Кератолітичний пластир для нігтів – Про грибку нігтів

Як зняти ніготь, уражений грибком

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Грибок нігтів або оніхомікоз – захворювання, яке в занедбаному стані лікується досить довго і важко. Однією з можливостей перемогти його є видалення верхнього рогового шару.

А ще недавно це був єдиний надійний спосіб лікування, тому методика добре перевірена. Зараз видалення призначають при істотному руйнуванні нігтів грибком, коли він починає кришитися. Існує кілька способів зняти вражений шар.

Апаратний педикюр

Видалити ніготь за допомогою цього методу можна тільки в медичній установі, це не косметична процедура. Спосіб досить ефективний, і пацієнт при ньому не відчуває біль.Спочатку поверхню дезінфікується і розм’якшується спеціальними засобами.

Насадки, що мають різні особливості, знімають верхній вражений грибком шар до ложа. Це необхідно для найкращого проникнення протигрибкових засобів в клітини нігтя. Перевагами цього методу є:

 • Швидке видалення ураженої шматка;
 • Скорочення часу лікування нігтів з грибком;
 • Безболісність способу;
 • Висока проникність після процедури мазей і лаків.

До недоліків методу можна віднести ризик підхопити ще якусь хворобу нігтів, так як оніхомікоз робить їх більш уразливими, а значить, сприйнятливими до будь-якої інфекції, і можливу алергічну реакцію.

Саме тому апаратний педикюр не призначають алергікам, вагітним, хворим на ниркову або печінкової недо

кератолитические кошти: мазі, креми, гелі для розм’якшення і видалення грубої шкіри

Поверхневі шари шкіри постійно проходять оновлення.Відмерлі тканини відшаровуються, а на їх місці виникають нові. При деяких захворюваннях клітини рогового шару починають ділитися швидкими темпами або порушується їх злущування, шкіра огрубевает, розвивається гіперкератоз. Шкірні покриви на цій ділянці товщають, втрачають еластичність, стають малорухомими, знижується чутливість до зовнішніх подразників.

Для боротьби з цією проблемою використовуються кератолитические кошти, які допомагають позбутися від надмірно потовщеною шкіри.

Що являють собою кератолитические кошти

кератолітікі видаляють надлишок рогового шару у пацієнтів з сухими мозолями, бородавками, запальними захворюваннями епідермісу, які супроводжуються гіперкератозом.Компоненти, що містяться в препаратах, розм’якшують ороговілі клітини. Шар шкіри після нанесення засобу можна досить легко зішкребти або відокремити цілим пластом.

Багато препаратів цієї групи мають протигрибковим і антибактеріальну дію. Це можливо завдяки наявності антибіотиків в їх складі або в результаті механічного видалення надлишкового шару шкіри, що містить грибкову або бактеріальну флору.

Застосування

Препарати широко використовуються в дерматології і мають такі показання:

 • дерматози, при яких спостерігаються явища гіперкератозу (псоріаз, екзема, іхтіоз, лишай, нейродерміт),
 • мікози стоп,
 • мозолі і омозолелости,
 • гіпертрихоз,
 • гіперпігментація.

Склад

До складу кератолитических препаратів входять компоненти, які в залежності від концентрації, можуть розм’якшити або некротизованих надлишок грубої шкіри, ефективно борються з різними видами патогенних грибків і бактерій.

До основних діючих речовин відносяться:

 • кислоти (молочна, саліцилова, борна, лимонна, бензойна),
 • лугу,
 • фенол,
 • сечовина,
 • сірка,
 • ферменти пепсин і трипсин.

Види

кератолитические кошти випускаються у вигляді розчину, крему, гелю, бальзаму, мила, пластиру. Ціна медикаменту залежить від форми, виробника, концентрації діючої речовини та обсягу.

Акрідерм

кератолитические мазь, до складу якої входять саліцилова кислота і глюкокортикостероїд – бетаметазон. Засіб виявляє кератолітичну дію, бетаметазон ефективно справляється із запаленням, алергічними проявами.

Можна використовувати у малюків з одного року.Вагітність і лактація вважаються протипоказаннями. Препарат наноситься 1-2 рази на день на уражені ділянки після очищення шкірних покривів.

Бетасалік

За своїм складом і дією аналогічний Акрідерм, містить саліцилову кислоту і бетаметазон. Бетаметазон ефективно знімає всі ознаки запалення, набряк, почервоніння, свербіж, а саліцилова кислота розм’якшує і видаляє ділянки надмірного зроговіння. Засіб випускається у вигляді мазі і лосьйону, наноситься одноразово на шкіру.

Слід враховувати, що до складу входить топический стероїд, який може викликати печіння, сухість, подразнення, надлишковий ріст волосся, вугри .

Бензаміцін

Комбінований препарат, випускається у вигляді гелю. Засіб містить бензоїл пероксид і антибіотик – еритроміцин. Крім кератолітичну, має антибактеріальну і бактеріостатичну дію. Призначається при вугрової хвороби. У дітей можна використовувати з 12 років. Суміш рекомендовано застосовувати протягом 3 місяців, щодня до 2 разів на день.

Ретасол

Мазь, що містить изотретиноин. Виявляє кератолітичну, репаративний, протизапальну дію.Використовується при вуграх, себорейному та періоральному дерматитах. Шкіра перед нанесенням засобу повинна бути очищена. Використовується препарат протягом від 1 до 3 місяців. Вагітним Ретасол заборонений, оскільки надає тератогенну дію на плід .

Десквам

Медикамент випускається у вигляді гелю, розчину і мила. Основним компонентом є бензоїлу пероксид, який прискорює загоєння ран, виявляє кератолітичну та антисептичну дію. Під впливом основного компонента пригнічується вироблення шкірного жиру, тому препарат ефективний при вуграх.Милом і лосьйоном промивають уражені ділянки кілька разів на день. Гель наноситься 1-2 рази на день.

Скинорен

Випускається у вигляді гелю і мазі. До складу входить азелаїнова кислота. Гель володіє сильнішим ефектом, ніж мазь, оскільки глибше проникає в шкіру. Використовується при вуграх і розацеа, має протизапальну, антибактеріальну і кератолитическим дією. Гель наноситься пару раз в день тонким шаром на шкіру після попереднього очищення.Використовувати потрібно регулярно протягом декількох місяців.

Мозолин

Крем, який призначається для лікування натоптишів і мозолів на ногах. Він живить огрубілі клітини епідермісу, загоює тріщини на стопах. Надає бактерицидну дію і може використовуватися в якості дезодоранту . Крем виготовлений на основі саліцилової кислоти, сечовини, які володіють сильними кератолитическими властивостями. Ланолін пом’якшує шкіру, що загрубіла, екстракти мати-й-мачухи, суниці, чайного дерева забезпечують антисептичну дію.Препарат використовується один раз в день щодня. Наноситься тонким шаром і активно втирається.

Мазь Арієвіча

Досить популярний і ефективний засіб від грибка стоп, виготовлено на основі саліцилової, бензойної або молочної кислоти і вазеліну. Мазь наноситься на потовщені ділянки стоп, після чого ноги обертають целофаном на добу. На наступний день омертвілі тканини можна буде вільно видалити. При недостатній ефективності рекомендовано нанести засіб повторно.

Мазь Уайтфілд

Використовується при грибку нігтів. Складається з саліцилової, бензойної кислоти і вазеліну. Наноситься на нігтьові пластини, які під впливом кислот відшаровуються і оголюють нігтьове ложе. Після цього лікування триває з додаванням протигрибкових засобів.

кератолитические пластирі

При оніхомікозі можна використовувати спеціальні кератолитические пластирі (Простий свинцевий, Уреапласт, трихлороцтової, Саліциловий).

Вони містять різні кислоти (трихлоруксусную, саліцилову), сечовину, допоміжні компоненти.При наклеюванні такого пластиру на ніготь відбувається його розм’якшення і відшарування. Після цього нігтьове ложе обробляють протигрибковими засобами.

Рекомендації

Препарати, що володіють кератолитическим дією, містять в складі агресивні речовини, тому застосовувати їх потрібно строго по інструкції або за рекомендацією лікаря після встановлення точного діагнозу. При недотриманні вимог можуть виникати дерматити, зниження пігментації, виразки на шкірі та її атрофія.

У деяких пацієнтів до засобів може бути індивідуальна непереносимість та розвиток алергічної реакції, що супроводжується сильним свербінням і висипаннями на шкірі, тому перед використанням потрібно провести шкірну пробу.

інструкція із застосування і відгуки користувачів, склад кошти від грибка і його дія

Цей препарат був створений на основі рецептів древньої тибетської медицини. Пластир Junlei випускає китайська компанія з однойменною назвою.Його використовують для усунення грибкових колоній на різних стадіях захворювання. Завдяки постійному впливу активних компонентів досить швидко проходить запалення, свербіж і неприємний запах. В результаті лікування колір нігтів набуває натуральний відтінок, пропадають тріщини на п’ятах ніг, проходить пітливість.

Опис противогрибкового пластиру

Це засіб випускається у вигляді пластиру, який наклеюють на поверхню шкіри, уражену грибком. Визначити наявність грибка на стопі досить просто .На початковому етапі ноги починають сильно потіти і видавати неприємний запах. Надалі з’являються свербіння і лущення. Потім пальці і п’яти покриваються тріщинами, які сверблять і створюють дискомфорт при носінні взуття. Нігті починають жовтіти, потовщуватись і розшаровуватися. Іноді нігтьова пластина злазить, а на її місці утворюється коричневий наріст.

При запущеному грибкове захворювання виникають виразки і гнійні рани.

Для боротьби з грибком існує чимало засобів у вигляді мазей, які слід наносити щодня.Пластир Junlei діє протягом усього дня, а значить, ефект від такого лікування настає швидше.

Склад препарату

У складі цього засобу містяться тільки рослинні компоненти. Це екстракти трав, що використовуються в Китаї протягом тисячоліть. Кожен з них володіє певними властивостями:

 • Деревій знімає роздратування і сприяє регенерації шкірного покриву. Він також ефективно відлущує ороговілі частинки епідермісу і вирівнює поверхню шкіри.

 • Потужним протигрибковим властивістю володіє сік чистотілу. У його складі містяться речовини, що негативно впливають на ріст і розвиток патогенних мікробів.
 • Мелісса відмінно заспокоює роздратовану шкіру і сприяє усуненню свербежу.
 • антимікробні властивості також володіє екстракт каланхое. Під його дією відбувається загоєння дрібних ранок і оновлення епідермісу.
 • Корінь дягелю стимулює кровообіг і усуває запальні процеси.

Також в складі цього засобу міститься вітамін Е, який відповідає за оновлення клітин і поліпшення їх харчування.

Під впливом цього вітаміну відновлюється еластичність шкіри і прискорюється процес загоєння тріщин.

Корисна дія

Завдяки унікальному складу можна в найкоротші терміни добитися повного одужання. Джунлі дозволено використовувати вагітним жінкам і дітям. У цього засобу не існує протипоказань і побічних ефектів.На тлі інших препаратів від грибка Джунлі має наступні переваги: ​​

 • Швидко і ефективно знімає біль і свербіж.
 • У нього відсутній ефект звикання.
 • У препараті не містяться хімічні компоненти.
 • Він не викликає алергії і роздратування.

Як показали результати дослідження, перше поліпшення настає через 2-3 дні після початку лікування.

При правильному використанні кошти можна домогтися повного одужання через 10-12 днів.

Інструкція по застосуванню

Цей пластир також застосовують і в профілактичних цілях. Якщо людина веде активний спосіб життя, відвідує спортзал і басейн, то у нього дуже високий ризик заразитися грибковими захворюваннями. Таким людям рекомендовано проходити профілактичний курс 2 рази на рік.

Перед використанням пластиру слід ретельно вимити ноги і витерти їх насухо. Пластир наклеюється на уражені ділянки шкіри і тримається протягом доби.Незважаючи на досить швидкий оздоровлюючий ефект, лікарі рекомендують використовувати пластир не менше 25-30 днів. Придбати пластир можна в інтернет-магазині або в аптеці.

Препарат має всі необхідні міжнародні сертифікати якості та схвалений дерматологами Російської Федерації.

Аналоги і умови зберігання

Це засіб має декілька аналогів. Найбільш популярні серед них такі:

 • Препарат Канеспор, що складається з мазі від грибка і пластиру.В основі цього засобу перебуває компонент бифоназол, який ефективно бореться з різними видами грибкових захворювань. Також в складі цього засобу міститься сечовина, отшелушивающая і розм’якшує нігтьову пластину. Препарат використовують тільки перед сном.
 • Пластир мікроспорії відмінно справляється з грибком на ногах. У комплекті з пластиром міститься скребок, за допомогою якого видаляються уражені ділянки шкіри.
 • Пластир Оніхопласт використовують для лікування ураженого нігтя.Під його дією нігтьова пластина розм’якшується і її легко видаляють.
 • Засіб на основі стеаринової кислоти Ногтівіт також непогано справляється з грибковим захворюванням. У його складі міститься сечовина, пропіленгліколь і ефірні масла. Склад має протизапальну, антимікробну і ранозагоювальну властивістю.

Пластир Junlei зберігається протягом трьох років в недоступному для дітей місці. Температура зберігання повинна становити не більше 25 градусів.

Відгуки про пластирі

Грибок на ногах лікується дуже довго і непросто.Вкрай складно позбутися ураженого нігтя або тріщин на п’ятах. Для лікування грибка я використовувала китайський пластир Junlei. Я діяла наступним чином: мила стопу і в гарячій воді розпарювала ніготь. На уражене місце накладала пластир, а через 24 години його знімала. Перевага такого лікування в тому, що пластир можна носити протягом усього дня, в той час як мазь мажеться тільки на ніч. Ніготь у мене трохи розм’якшується, після чого я його зрізала. Це засіб використовують до тих пір, поки грибок не пройде повністю.

Препарат Junlei досить ефективний, але для гарного результату потрібно використовувати його не менше 2-3 місяців. З недоліків цього засобу хочу виділити те, що він погано тримається на великому пальці і під час ходьби зісковзує. Перед тим як зрізати ніготь, мені доводилося додатково його розпарювати. Але в цілому засіб хороше. Мені він дійсно допоміг і тепер я рекомендую його всім знайомим.

Діана, Казань

Моїй бабусі це засіб абсолютно не допомогло.Бабуся невдало вдарила ніготь, і він почав злазити. У підсумку замість нігтя у неї з’явився неприємний наріст жовтого кольору. Спочатку вона намагалася лікувати його народними засобами, але нічого не допомагало. В аптеці мені порадили придбати пластир від грибка Junlei. Протягом трьох місяців бабуся використовувала цей засіб, і ніякого результату не було. На жаль, гроші виявилися витрачені даремно.

Віра, Москва

Я використовувала цей засіб для лікування нігтьового грибка.Повністю його позбутися не вдалося, але деякі полегшення з’явилися. Це засіб, як не дивно, призначив мені лікар. А так як лікування грибка – це процес досить довгий, лікар рекомендував мені придбати відразу кілька пластирів. Я робила все, як мені рекомендували: міняла щодня шкарпетки, обробляла взуття та приймала таблетки. Результат з’явився через 2 тижні. Я вже зраділа, думала, що повністю позбулася грибка.

У нігтя пропало ущільнення, і він зашарівся. Але як тільки я перестала використовувати пластир, хвороба відразу повернулася.В результаті грибок я вилікувала за допомогою таблеток і мазі. На сьогоднішній день у мене вже немає грибка, але якщо він з’явиться, то пластиром лікуватися я точно не буду.

Лариса, Братськ

Два роки тому у мене з’явився грибок на великому пальці ноги. Я хотіла його видалити, але ця процедура коштує 2500 р. В аптеці знайомий продавець порадив мені спробувати китайський пластир. Я все робила згідно з інструкцією, так як дуже хотіла одужати. Уже через кілька днів я змогла трохи зістригти ніготь, хоча до цього жодні ножиці його не брали.Ще через тиждень мій ніготь відпав разом з пластиром. Все пройшло безболісно і легко. Цей пластир також використовується для тріщин на п’ятах. Для того щоб залікувати тріщину, вистачає декількох днів. Загалом, препарат дуже хороший і ефективний.

Ніна, Воронеж

Це засіб допомогло тільки частково. На жаль, проблема залишилася і досі мене мучить. Купити лейкопластир від грибка мені порадили в аптеці. Відгуки в інтернеті мені сподобалися, і я вирішила придбати цей засіб.До цього я пробувала Лоцерил і Фундазол. Ці кошти також дали невеликий ефект, але повного одужання не настало. У мене грибок НЕ жовтого кольору, як у більшості людей, а чорний. Пластир досить незручний і погано тримається на пальці.

Через два тижні ніготь став трохи відходити і навіть зашарівся. Я вже думала закінчувати лікування, але раптом ніготь знову почав чорніти. Мені довелося приймати таблетки від грибка. Замість пластиру продовжила лікування звичайним ефірним маслом чайного дерева, і він дав набагато кращий результат.

Уляна, Саранськ

За допомогою цього лейкопластиру я два роки тому вилікувала грибок. У мене були жахливі тріщини на п’ятах і жовті нігті. Знадобилося кілька лейкопластирів, щоб вилікувати це неприємне захворювання. Ефект від лікування настав досить швидко і несподівано. Нігті розм’якли і стали відшаровуватися. Тріщини на п’ятах також дуже швидко зажили. Тепер моя стопа нічим не відрізняється від стопи здорової людини. Я лікувалася близько 1 місяця і витратила пристойну суму.Перед тим як накласти пластир, бажано гарненько розпарити ногу. В такому випадку компонентів препарату буде легше проникати в шкіру.

Олена, Краснодар

Цей пластир діє безболісно і дуже ефективно. З його допомогою я вилікувала грибок, і вже кілька місяців він у мене не з’являється. Головне – все робити правильно, як сказано в інструкції. Перш за все стопи слід добре вимити, розпарити і витерти насухо. Потім до потрібних місцях приклеюється пластир, і тільки через добу його можна знімати.Я так і робила і в результаті досить швидко позбулася грибка. В цілому пластир тримається непогано, але на великому пальці він у мене трохи сповзав.

Весь курс лікування у мене зайняв 10 днів. У цього засобу повністю рослинний склад, тому його можна використовувати і вагітним жінкам, і дітям.

Надія, Сочі

Я не стала боротися з грибком, якби не впізнала, що він може передатися моїм рідним. У підсумку довелося впритул зайнятися лікуванням.В аптеці мені запропонували пластир Джунлі. За словами продавця, це засіб користувалося великим успіхом і допомогло вже багатьом людям. Застосовувати його дуже просто. На чисту розпарену ногу наносять пластир і тримають його на протязі доби. Пластир відмінно тримається на ногах і не сповзає протягом дня. Через 2 тижні від мого грибка не залишилося і сліду. Тепер рекомендую це засіб всім своїм знайомим.

Галина, Москва

Пластир від грибка Junlei я придбала випадково, коли вже зневірилася вилікувати свій грибок.До цього я мазала його маззю і використовувала народні засоби. Я вже хотіла видалити ніготь хірургічним шляхом, але вирішила спробувати вилікуватися ще раз. Пластир використовувала строго по інструкції. Спочатку мила і розпарювала ногу, а потім приклеювала це засіб. Мені знадобилося 3 тижні, щоб вилікувати мій грибок. У підсумку я сама змогла видалити уражений ніготь, і тепер у мене на цьому місці росте новенький рожевий нігтик. Це дуже гарне і ефективний засіб. Тепер я його раджу всім знайомим.

Валентина, Липецьк

Ефективні препарати для лікування грибка нігтів на ногах

Зміст

 • 1. Напрями терапії
 • 2. Що краще застосовувати?

Грибок нігтів активно розмножується в шкірі між пальцями. З цієї причини пацієнти відчувають сильний свербіж і печіння. Згодом шкіра лущиться і відшаровується. Якщо не проводити належне лікування, проблема починає прогресувати, приводячи до появи пухирців з рідиною.Вони можуть лопнути і привести до утворення глибокої тріщини.

Тільки після цього відбувається ураження нігтьової пластини. При відсутності терапії грибок може перекинутися на пальці рук. Якщо є мінімальне підозру, що виник грибок на ногах, треба відразу ж звертатися за допомогою до дерматолога. Тільки він зможе поставити правильний діагноз і призначити відповідне лікування.

Напрями терапії

Препарати для лікування грибка нігтів на ногах поділяються на 2 основних види: зовнішні і внутрішні.Як стало зрозуміло з назви, до перших можна віднести мазі, гелі, креми, пластирі, лаки. Вони надають відшаровується дію.

Лоцерил і Батрафен вважаються найпопулярнішими протигрибковими препаратами. Вони можуть швидко проникнути в глибоко лежачі шари нігтя.

Перш ніж використовувати такі засоби, треба усунути хворий ніготь і жирове покриття. Для цих цілей прекрасно підійде етанол.

Спеціальні пластирі та кератолитические мазі допомагають видалити пошкоджену ділянку.Представлені засоби дозволяють розм’якшити ніготь, після чого він легко видаляється самостійно. Вся процедура безболісна, а тому переживати не варто.

Основу пластиру складають сечовина, антисептик, кислота (саліцилова / трихлоруксусная) і кетоконазол.

кератолитические пластиром покривають поверхню нігтя, а зверху накладається лейкопластир і бинт. Через пару днів уражену ділянку легко видаляється самостійно і на нього знову накладається пластир. Використовувати такий засіб треба щодня, поки не зникне уражену ділянку.У більшості випадків курс терапії варіюється в межах від 9 місяців до 1 року.

Крім цього, на аптечних прилавках можна зустріти спеціальні засоби для лікування грибка, включені в особливий набір. Комплект «Микоспор» містить спеціальну мазь, яка виявляє кератолітичну і протигрибковий вплив, пластир і скребок для нігтів. Якщо все робити правильно, то вже через 6 місяців можна повністю позбутися від грибка. Все буде залежати від поточної клінічної картини і розвитку.

Для лікування можна використовувати спеціальні креми: Ламізил, Тербізіл і ін.

Тербінафін становить основу їх дії. Такі препарати треба наносити на уражені ділянки нігтя щодня протягом 2-6 тижнів.

Головним недоліком місцевих препаратів вважається їхня ефективність тільки на початкових стадіях розвитку недуги.

Якщо грибок нігтів придбав запущену форму, треба надавати комплексне лікування, що включає внутрішні і зовнішні препарати.

Що краще застосовувати?

Ефективні засоби внутрішнього дії випускаються у вигляді таблеток або капсул.

Після потрапляння в організм вони починають впливати на сам грибок, запобігаючи його подальший розвиток. Таблетки допомагають скоротити термін терапії, запобігаючи ризик появи рецидиву. Як правило, курс використання подібної лінійки складає близько 2-4 місяців.

Сучасна фармакологія постійно розвивається, а тому не завжди можна встежити за новомодними тенденціями.На сьогоднішній день активно застосовується спосіб пульс-терапії. Він передбачає прийом препаратів курсами з перервами. Лікарі призначають медикаменти, що містять тербінафін, флуконазол, кетоконазол, гризеофульвін, ітраконазол. Як правило, Ламізилу, Орунгалу і Дюфалака цілком достатньо для того, щоб з ймовірністю в 95% побороти мікоз.

Перед початком використання треба ознайомитися з інструкцією. Будь-який препарат містить свої протипоказання і побічні ефекти, і про це треба пам’ятати.Для запобігання повторного зараження треба провести детальну дезінфекцію всіх поверхонь, які могли контактувати з грибком.

При виявленні первинної симптоматики треба відразу ж звертатися за допомогою до лікаря-дерматолога. Якщо не лікувати грибок, то він незабаром почне прогресувати. Чим раніше буде проведена діагностика і поставлений діагноз, тим швидше можна позбутися неприємного свербіння і печіння. Самодіагностика згубно позначиться на здоров’ї, і про це треба пам’ятати.

.