Ногти

Нарощені акрилом нігті: Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

відео і фото акрилових нігтів

Образ сучасної успішної жінки складається з декількох взаємодоповнюючих компонентів, одним з яких по праву вважається бездоганний манікюр. І навіть якщо природа не нагородила вас здоровими і міцними нігтиками, ви можете звернутися до фахівця нігтьового сервісу, що надає послуги нарощування. Сьогодні така процедура виконується з використанням різних матеріалів (гель, акрил, біогель та інше). Хоча в 2014 році в тренді природність, про що свідчать фото-репортажі з модних показів, багато дівчат віддають перевагу штучним кінчиків, на які наносяться ефектні малюнки.Нарощування нігтів акрилом, яке відрізняється своєю міцністю і демократичною вартістю, має своє коло шанувальниць і шанувальниць.

Оскільки процес нарощування акрилом досить трудомісткий і кропіткий, його можна довірити тільки фахівцеві з досвідом . Професіонал високого рівня крім того, що змоделює нарощені нігті, надаючи їм найбільш вдалу форму, ще й створить на новій поверхні прекрасний і модний в 2014 році дизайн, поєднуючи при цьому малюнки і різні матеріали для декорування.Менш досвідчені новачки повинні набратися терпіння, а щоб не втрачати часу дарма, можна вивчати цікаві відео уроки і фото-інструкції, що містять важливу інформацію про створення акрилових кінчиків. З їх допомогою ви швидко освоїте всі нюанси нарощування.

Ви давно мріяли про красивому і довгому манікюрі, але про термін «акрилове нарощування нігтів» маєте лише невиразні уявлення? Тоді ми пропонуємо вам разом з нами почати навчання всім премудростям нарощування, застосовуючи акрил та інші необхідні матеріали.Вас чекають докладні відео уроки з покроковим майстер-класом про те, як правильно нарощувати штучну поверхню. Цікава підбірка фото, де представлені акрилові нігті, дизайн яких поєднує в собі оригінальні малюнки і модні принти. Набір професійних інструментів, необхідних для подібної процедури. Це і багато іншого ви знайдете в нашій статті.

Переваги і недоліки нарощування за допомогою акрилу

Акрилові нігті, як і будь-які інші штучні матеріали, мають свої переваги і недоліки.Багато майстрів нейл-арту нарощують кінчики своїх клієнток акрилом, оскільки прекрасно інформовані про всі достоїнства цієї процедури.

 • Нарощування нігтів акрилом – вибір багатьох дівчат. Акрил цінується тим, що має властивість розчинятися в спеціальної рідини (ліквід). Це дає можливість без проблем видалити зайві нарощені шари або самі нігті, розмочивши їх в розчині. Після цього досить зняти акрилове покриття апельсинової паличкою або серветкою, тоді як гель піддається тільки спилювання.
 • Акрилові нігті досить міцні, тому ви можете спокійно займатися всіма звичними домашніми справами, не боячись втратити красивого манікюру.
 • Найчастіше нігті за допомогою акрилу нарощують власниці мініатюрного нігтьового ложа, які не можуть дозволити собі гарний природний нейл-арт.
 • Нарощені акрилом пластини поступово виправляють некрасиву форму натуральних нагідок.
 • Цікаві випадки, коли проводиться зміцнення нігтів акрилом – процедура, що нагадує нарощування, тільки при цьому накладається набагато менше шарів хімічної речовини.
 • Якщо робити постійну корекцію і оновлювати дизайн на нігтях, то нарощені кінчики довго будуть радувати своїм бездоганним виглядом. Тим більше, що штучні нігті з акрилу можна фарбувати звичайним лаком, створюючи на їх поверхні оригінальні малюнки. Надихнутися на нові ідеї манікюру ви можете, переглядаючи барвисті фото і корисні відео уроки в кінці нашої статті.

Нарощування нігтів акрилом також не позбавлене недоліків.

 • Нарощені штучним шляхом акрилові нігті спочатку мають стійким специфічним запахом.
 • Акрилове нарощування нігтів можна носити тривалий час, оскільки під штучним покриттям природні нігті не можуть дихати, що завдає певної шкоди здоров’ю.
 • Покриваючи декоративним лаком нігті, нарощені акрилом, використовуйте рідину для зняття без ацетону. Він робить негативний вплив на поверхню штучних нігтів, роблячи їх сухими і ламкими. Зміцнення нігтів акрилом також не терпить застосування ацетону.
 • Акрилові нігті з тріщиною нарощують заново.

Що потрібно для акрилового нарощування?

Продовжуючи наше навчання, ми пропонуємо вам ознайомитися зі списком предметів, необхідних для професійного моделювання штучних нагідок, використовуючи акрил. Всі матеріали і набір інструментів можна придбати в спеціалізованому магазині. Вам знадобляться:

 • Акрилова пудра для нарощування нігтів.
 • Ликвид (або мономер) – розчин, необхідний для змішування з акрилом.
 • Набір звичайних, шліфувальних і полірувальних пилок.
 • Кисть або набір манікюрних кистей для того, щоб наносити на поверхню нігтьової пластини акрил і створювати малюнки.
 • Рідина для зняття акрилових нігтів, в якій можна також мити кисті.
 • дигідрат для знежирення нігтьової пластини.
 • Праймер для більш міцного зчеплення нігтики з акрилом.
 • Масло для кутикули.
 • Паперові форми.
 • Тіпси, клей, щипці і ножиці – такий набір необхідний, якщо моделювання відбуватиметься із застосуванням штучних пластинок, які фіксуються на клей і закріплюються акрилом.

Техніка акрилового нарощування

Володіючи базовою інформацією про акриловому моделюванні штучних нігтів, ви можете ознайомитися з покроковою інструкцією на основі відеоролика, який представлений нижче. Деякі уроки містять інформацію про формування штучної нігтьової пластини за допомогою тіпсів і акрилу, але ми розглянемо створення кінчиків на паперових шаблонах.

Технологія нарощування нігтів акрилом є кілька етапів.

 1. Спочатку проводиться стандартна підготовка до нарощування і установка паперової форми.
 2. Потім необхідно змочити пензлик в ліквід і акуратно опустити її в акрил. Отримані пластичним кулькою сформуйте штучні нігті, розподіляючи склад, поки він не застиг.
 3. Після зняття форми майстер коригує вільний край нігтики і створює на його поверхні сподобався дизайн. Більш детально вивчити всі етапи акрилового нарощування вам допоможуть відео уроки, представлені в нашій статті.

Фотогалерея дизайнів на акрилових нігтики

На сторінках нашого сайту ви знайдете масу корисної інформації: покрокові відео уроки і фото-інструкції допоможуть втілити в реальність дизайн будь-якої складності. Якщо у вас є набір кистей для нейл-арту, то ви швидко освоїте художній розпис нігтів, навчившись створювати не тільки абстрактні малюнки, актуальні в 2014 році, але і більш складні і об’ємні композиції. Колекція барвистих фото, де представлені акрилові нігті у всій своїй красі, надихне вас на творчі подвиги.Заключний відео урок від відомого майстра Наталії Голох виявиться вельми корисним як для новачків, так і для професіоналів. Навчаючись мистецтву нейл-арту, ви завжди будете мати доглянуті ручки, відмінний дизайн на нігтях і гарний настрій. Будьте красивими!

Нарощування нігтів акрилом – покрокова (ФОТО і ВІДЕО)

Акрил – перший матеріал, який використовувався для створення штучних нагідок.Ще в 60-і роки минулого століття лікар – стоматолог, який до цього робив з акрилу зубні протези, порадував свою дружину штучними нігтями. Поступово матеріал набув популярності. На відміну від гелю, для нарощування нігтів акрилом не потрібна ультрафіолетова лампа. Цей матеріал прекрасно застигає на повітрі за кілька секунд.

Способи нарощування нігтів акрилом

Допоможемо вибрати!

Якщо ви не знаєте, що вибрати для нарощування – гель або акрил – читайте нашу статтю, в якій ми докладно описали переваги і недоліки обох методів.

Є кілька способів технік роботи з матеріалом. При виборі потрібно враховувати те, що це швидко застигає матеріал. Тому процедура повинна виконуватися швидко і бажано кілька разів потренуватися, перш ніж приступите до «контрольної» спробі.

Техніки акрилового нарощування:

 1. На тіпси;
 1. На форми.

Нарощування нігтів на тіпси – це дуже швидкий спосіб: знайти гарні нігтики можна менш ніж за годину.Недолік – не можна зробити тонкі загострені кігтики. Звичайно, при бажанні можна постаратися, але процес випилювання тіпсів буде довга й кропітка. Найчастіше тіпси використовують для широких нігтів квадратно – овальної форми.

При нарощуванні на форми можна отримати нігті абсолютно будь-якого виду.

Форми для нарощування бувають:

 1. Верхні. Матеріал викладається на виїмку всередині форми і потім притискається до обробленого нігтя.
 2. Нижні. Пензлем викладаються невеликі кульки акрилу, і виготовляється ніготь необхідної форми і довжини.

Техніка викладання акрилу пензлем поверх форми – сама копітка і тривала за часом. Якщо новачок вибрав цей спосіб, то йому доведеться багато разів потренуватися. Альтернатива – верхні форми. Техніка легше, нігті виходять рівніше.

Що потрібно для нарощування нігтів за допомогою акрилу

Після вибору відповідної техніки потрібно детально вивчити, які кошти і прилади необхідні для нарощування нігтів.В іншому випадку є ризик придбати непотрібні речі або щось забути купити.

Необхідні матеріали:

 1. Акриловий порошок
 2. Мономер (ліквід)
 3. Дезінфікуючий засіб
 4. Праймер
 5. Клей для типс
 6. Рідина для очищення кисті
 7. Фінішне покриття

Інвентар:

 1. Спеціальна кисть
 2. Пилочки
 3. Форми або тіпси

Новачкові зручніше придбати готовий набір з усім необхідним.Тоді не виникнуть такі проблеми як несочетаемость деяких матеріалів або їх нестача.

Важливо! Є протипоказання:

 • Цукровий діабет
 • Грибкові захворювання
 • Герпес

Також він може викликати індивідуальну алергію. Якщо є такі проблеми, то краще зробити манікюр більш безпечним матеріалом – гелем.

Якщо ви цікавитеся красою і здоров’ям нігтів, читайте також:

Покрокові відео інструкції по нарощуванню нігтів акрилом

Ознайомитися з різними техніками створення штучних нагідок і надихнутися результатами роботи з акрилом професійних нейл-майстрів і просто любительок можна подивившись наші фото і відео уроки.

Техніка нарощування на типсах

Як вже говорилося, накладання акрилу на тіпси – найпростіша і швидка техніка. Досвідченому майстрові достатньо 40 хвилин, щоб зробити нарощування. Якщо планується робити загострену форму кінчика нігтя, то краще відразу придбати заготовки такого виду.

Відео урок:

Покрокова інструкція:

 1. Як і на початку будь-якого іншого типу манікюру, насамперед очищається і дезінфікується руки майстра і клієнта.
 2. пушер або апельсинової паличкою нігтьова пластина звільняється від кутикули, також з поверхні видаляється птеригий (плівочка під кутикулою, що покриває незначну частину нігтя).
 3. Дрібної пилою видаляється верхнє глянсове покриття. Рухи повинні бути без натискань, в одному напрямку. Ніготь повинен стати повністю білим.
 4. З огляду на опуклість і ширину нігтів, підбираються тіпси.
 5. На внутрішню сторону тіпса наноситься клей і протез притискається до натурального нігтя.
 6. коригується вільний край.
 7. Тіпс шліфується пилянням до білого матового кольору, потім пензлем з нігтя видаляються частинки пилу.
 8. Нігті обезжирюються і обробляються праймером.
 9. Кисть поринає в ліквід, потім мачає в акрилову пудру.
 10. Шарик викладається в центр пластини і пензлем формується ніготь.
 11. Поверхность обпилюють для додання потрібного вигину. Обпилювання починають з боків, потім коригують верх і кінчик.
 12. бафом видаляються дрібні подряпини; поверхня полірується до блиску.
 13. На кутикулу наноситься масло і втирається.

Як видно, техніка нескладна. І після кількох тренувань можна самостійно зробити красиві нігті.

Важливо! Для міцності зчеплення обов’язково потрібно наносити праймер. В іншому випадку нігті не прослужать довго. При нанесенні потрібно стежити, щоб праймер не потрапив на шкіру.

Нарощування нігтів на нижні форми

Нарощування нігтів акрилом цим способом вимагає деякої вправності та вміння.Він зручний тим, що можна проявити всю свою фантазію і зробити нігті будь-якої, навіть самої вигадливої ​​форми.

Покрокове опис:

 1. Руки очищаються дезинфектором.
 2. пилки видаляється жировий шар з поверхні натурального нігтя.
 3. Нігтьова пластина звільняється від шкірних утворень і кутикули.
 4. Поверхность змащується праймером.
 5. На кінчик пальця надаватися форма, потім їй надається необхідний вигин.
 6. Повторно поверхня обробляється праймером.
 7. Кисть вмочається в ліквід, потім в акрилову пудру. Отриманий кулька викладається на форму. В даному випадку виконується френч, тому кулька білий.
 8. Виконується білий кінчик.
 9. Знову кисть вмочується в ліквід, а потім в рожеву акрилову пудру. Шарик розподіляється по центру, формується стик.
 10. Потім другий рожевий кульку, його потрібно розмазати ближче до області кутикули. Поверхня вирівнюється пензлем.
 11. Третій кулька наноситься на стресову область, для зміцнення самого уразливого місця.
 12. Після повного висихання матеріалу форми видаляються.
 13. обточувати бічні сторони нігтя, а потім надається форма кінчика.
 14. Поверхность шліфується бафом до глянцевого блиску.
 15. Наноситься масло для кутикули.

Порада: Щоб виконувати ліплення нігтя було простіше, краще брати пензлем менше акрилової пудри і більше ликвида. Чим рідині консистенція кульки, тим якісніше і глаже буде ніготь.

Важливо! Форму потрібно розташувати під нігтем так, щоб вона повністю була під куточками. Інакше ніготь не прослужить довго і поламається в цьому місці.

Нарощування нігтів акрилом на верхні форми

На відміну від попереднього способу, ця техніка не така копітка і займає набагато менше часу. До того ж поверхню нігтьової пластини виходить більш рівною і гладкою. Цей спосіб ідеальний для новачків.

Покрокове опис техніки:

 1. Руки очищаються дезинфектором.
 2. Аналогічно попереднім способам, готується поверхню нігтьової пластини до нарощування.
 3. Ніготь обезжиривается.
 4. Підбираються відповідні форми.
 5. Всередині форми пензлем розподіляється 2-3 кульки акрилу, в залежності від потрібної довжини нігтів.
 6. Заготівля притискається до підготовленого нігтя, зайвий матеріал видавлюється.
 7. Тримати потрібно 7 секунд, потім пензлем надається форма нігтя з внутрішньої сторони.
 8. Після повної полімеризації акрилу форма знімається.
 9. За допомогою пилки обробляється вільний край.
 10. На кутикулу наноситься масло.

Важливо! Форми для верхнього нарощування і тіпси – абсолютно різні пристосування, не потрібно їх плутати. До Тіпсі наш матеріал пристане намертво, від форм він з легкістю відстає. Форми є багаторазовими, а тіпси немає.

Верхні форми можна поєднувати з типсами при виконанні френча. Для цього тіпси наклеюються на натуральний ніготь, потім проводиться нарощування за вищевказаною технології.

Як зробити френч за допомогою верхніх форм:

Штучний манікюр є самим невибагливим, досить один раз в декілька тижнів робити корекцію відростила частини і раз на два тижні видаляти кутикулу і при бажанні спилювати зайву довжину. Але слід знати, що акрил має специфічний запах, тому виконувати нарощування потрібно в провітрюваному приміщенні і обов’язково подалі від дітей.

Нарощування нігтів: який матеріал вибрати?

Доглянуті руки з красивими, рівними нігтиками – прикраса для кожної жінки.Однак не всім пощастило мати природні нігті ідеальної структури і форми. Тому салони краси пропонують цікаву процедуру – нарощування нігтів акрилом або гелем. Розберемося, у чому плюси і мінуси цих матеріалів.

Нарощування нігтів акрилом та гелем: різниця в технології

Нарощування нігтів гелем або акрилом – гігієнічна і косметична процедура, яку пропонують практично всі салони краси. Чи не багато жінок можуть похвалитися красивими і міцними нігтями.На жаль, божевільний темп життя, багатозадачність, екологія призводять до виснаження нігтьової пластини.

Нарощені нігті – це не тільки красиво, але і практично, тому що лак на них тримається до трьох тижнів. З гелевими або акриловими нігтями жінки можуть не переживати за естетичність зовнішнього вигляду рук.

Однак не всі дами, замовляючи таку послугу, знають, якому матеріалу – акрилу або гелю – віддати перевагу. На їх відмінностях, особливості технології зупинимося детальніше.

Для початку розберемося, що це за матеріали:

 • Акрил – це оргскло, яке має підвищену міцність і не зношується.
 • Гель – полімер, який застигає при впливі УФ-променів спрямованої дії.

Їх використання в манікюрі відрізняється деякими технологічними процесами. Отже, як же виконується акрилове нарощування і чим воно відрізняється від гелевого:

 1. Для проведення цієї процедури не обов’язково попередньо робити манікюр, тому що перший етап передбачає спилювання верхнього шару нігтя.Для цього майстра використовують пилку з великим абразивним напиленням. Вона зачіпає кутикулу, яка стоншується. Якщо прибрати її попередньо, то майстер може зачепити і пошкодити лунку.
 2. Ніготь обезжиривается спеціальним складом – праймером.
 3. Готуються тіпси – накладні пластмасові форми. Це відмінний варіант подовження нігтів. Іноді використовують спеціальні форми з фольги або пластику з віконечком для нігтя.
 4. Майстер приклеює на нігтьові пластини тіпси, підрівнює їх за допомогою манікюрних ножиць.Межі між нігтем і пластиною затираються пилкою.
 5. На ніготь наноситься акрилове покриття. Воно швидко застигає, тому від того, наскільки точним у своїх діях майстер, залежить краса нігтики. З гелем цей процес простіший: наносять шар покриття і пальці кладуть під промені УФ-лампи. Майстер наносить кілька шарів гелю.
 6. Наступний етап – декорування і закріплення малюнка.

Акрилові нігті, над якими попрацював досвідчений майстер, виглядають дуже красиво і тримаються досить довго.Знімається такий манікюр за допомогою спеціальної рідини на основі ацетону.

А ось з гелевим нарощуванням доведеться потрудитися. Його потрібно спилювати пилкою, що призводить до додаткового травмування нігтьової пластини.

Читайте також: Нарощування нігтів в домашніх умовах: що для цього потрібно

Нарощування нігтів: переваги і недоліки матеріалів

Нігті, нарощування яких проводилося акрилом або гелем, зовні виглядають ефектно і красиво.Але які вони в експлуатації, як впливають на здоров’я нігтя, який з матеріалів завдає менше шкоди жіночим нігтиками?

Розглянемо докладніше:

 • Гель – пористий полімер, який:
 1. Пропускає повітря, тому нігтьова пластина «дихає» під таким покриттям.
 2. Ніготь продовжує зростати.
 3. Застосування УФ-випромінювання виключає можливість зараження грибковими хворобами.
 4. Самовирівнювальні, тому його простіше наносити, він приймає природну форму нігтьової пластини.
 5. Зберігає еластичність і рухливість нігтя.
 6. Дозволяє знімати лакове покриття ацетоном.
 7. Блищить і не жовтіє.
 8. Застосовують для акваріумного манікюру.

Мінуси гелю:

 • внаслідок застосування УФ-променів ніготь «печеться», тому при знятті гелю доведеться прибрати верхній шар. Це додаткова травма для пластини нігтя;
 • гель – крихкий матеріал, тому може тріснути в процесі експлуатації.

Акрилове покриття має свої особливості, а саме:

 1. Швидко застигає, тому працювати з ним потрібно швидко і акуратно.Його доведеться вирівнювати і підпилювати.
 2. Матеріал занадто щільний і міцний, тому нігті практично не гнуться.
 3. Довговічний, його складно пошкодити.
 4. Має матову поверхню.
 5. Широка колірна гамма, є можливість комбінування кольорів.

Мінуси акрилу:

 • акрилова пил при спилювання завдає шкоди верхніх дихальних шляхів. Тому майстер і клієнт під час процедури корекції повинні надягати захисні маски;
 • акрил може викликати алергічну реакцію;
 • до пластини не надходить повітря.Тому після такого нарощування протягом трьох тижнів необхідно дати відпочинок нігтям;
 • можна знімати лак рідиною, де є ацетон;
 • згодом може пожовтіти.

Вибираючи, якому матеріалу (гелю або акрилу) віддати перевагу, візьміть до уваги перераховані вище достоїнства і недоліки засобів для нарощування. Врахуйте, що є технологія, в якій поєднується застосування гелю і акрилу. Завдяки їй нігтики набувають міцність і блищать.

В будь-якому разі пам’ятайте: нарощування передбачає травмування нігтьової пластини в тій чи іншій мірі.Тому після зняття такого покриття необхідно проводити відновлювальні процедури, щоб зберегти природну щільність нігтя.

Читайте також: Слоятся нігті: що робити, народні засоби

Чим краще нарощувати нігті гелем або акрилом

На читання 6 хв. Переглядів 200 Опубліковано

Не так давно я відкрила для себе нарощування нігтів.”Чому недавно?”, – запитаєте ви. Тому що я вважала, що це дуже шкідливо для натуральних нігтів і їх буде неможливо відновити.

Але вивчивши відгуки клієнтів, я зробила дуже несподівані висновки на цей рахунок і вирішила, була не була, нарощу. А потім глянула на свої пальці і зрозуміла, що втрачати – то нічого. Доброю довжиною або фортецею мої нігті ніколи не відрізнялися.

Склад засобів для нарощування нігтів

Акрил і гель мають практично ідентичний складу.І акрил, і гель – це суміш мономера і полімеру.

Тільки в акрилової системі для полімеризації необхідно змішати мономер (так званий ліквідує) з полімером (настає ланцюгова реакція і відбувається полімеризація). А в гелевою системі мономер і полімер вже змішані разом, а полімеризація наступає за рахунок ініціатора (ультрафіолетового світла) через УФ-лампу.
До речі, існує вид УФ-отверждаємого акрилу, який не має різкого запаху, але багато фахівців не люблять з ним працювати, так як вважають його недостатньо якісним (часто дає відшарування).

У Європі багато майстрів працює на акрилі, і його ніде не забороняли. Зазвичай такими «байками» грішать або майстра-самоучки, або майстра, які не вміють працювати з акрилом (він більш складний у викладенні та обробці) і таким чином виправдовують себе перед клієнтами.

Як правило, вони ламалися як тільки відростало на пару міліметрів.

Гелеве нарощування.

Плюси:

 • нарощування може виконуватися як на типсах (штучні нігті), так і на формах
 • нарощування нігтів гелем на типсах може виконати навіть початківець майстер
 • нігті виходять досить міцними
 • гель не пахне, і це не створює дискомфорту для вас і оточуючих
 • гелеві нігті тримаються до 4 – х місяців
 • їх можна прикрасити навіть натуральними сухоцвітом, помістивши їх всередину нігтя

Мінуси:

 • гелеві нігті виходять значно більш товстими в порівнянні з натуральними
 • тріскаються від перепадів температур
 • не підлягають ремонту або відновленню
 • знімаються тільки шляхом спилювання
 • ламаються частіше, ніж акрилові
 • гелем можна зробити об’ємний дизайн
 • Гелеве нарощування нігтів має в основному позитивні відгуки і за ціною доступніше, ніж акрил, так як з цього виду нарощування починають ще не досвідчені майстри, які беруть за свої послуги невеликі гроші.

Акрилове нарощування.

Плюси:

 • нарощування може виконуватися як на тіпси, так і на форми
 • найміцніші з нарощених нігтів
 • акрилові нігті виглядають натурально, вони більш тонкі, ніж гелеві
 • підлягають відновленню і ремонту
 • знімаються без обпилювання
 • на акрилових нігтях можна робити об’ємний дизайн

Мінуси:

 • акрил втрачає свій блиск, якщо з нього зняти лак рідиною з ацетоном
 • нарощування нігтів акрилом супроводжується моторошним запахом
 • може викликати алергію або подразнення шкіри, яка перебувала в контакті з матеріалом
 • якісне нарощування може виконати тільки досвідчений майстер.

На питання: “Яке нарощування нігтів краще?”, Більшість майстрів відповідає, що акрилове. Так як цей матеріал дозволяє реалізовувати будь-які ідеї дизайну і форми нігтів. Тим більше, що клієнти стали більш примхливі, і їх уже не влаштовує звичайний френч, їм подавай що – то таке.

Правильно виконане нарощування нігтів викликає тільки хороші відгуки, так як дає бажаний результат і не псує нігті. Звичайно, в процесі обпилювання вони стають тоншими, і після зняття штучних свої виглядають крихкими і тонкими.Це нормально, потрібно просто почекати, поки натуральні нігті відростуть. І все стане по -, як і раніше так само, як було до нарощування.

Буває, що організм просто не приймає акрил (або, навпаки, гель), тоді варто спробувати інший матеріал. До речі, акрилові нігті можуть погано триматися внаслідок гормональних порушень (прийом гормональний препаратів, вагітність), тоді варто спробувати гель. В якійсь мірі впливає і прийом антибіотиків, а так само гіпергідроз (надмірна вологість рук).Але я знову повторюся: перш ніж змінювати матеріал, змініть майстра – найчастіше проблема саме в ньому.

Нарощування нігтів – одна з найбільш затребуваних beauty-процедур. Зіставна її нешкідливість з її популярністю? Спробуємо розібратися.

Навіщо нарощують нігті?

За старих часів довгі нігті вважалися ознакою аристократизму, оскільки недвозначно вказували на те, що їх господиня може дозволити собі бути білоручкою, в той час як всю брудну роботу робить прислуга.Сьогодні з метою позначити соціальний статус модниці воліють використовувати сумку Birkin. Так, зірки розписують свої нігті незвичайними малюнками, але портрети президента Обами (як Бейонсе) або що-небудь не стільки політично актуальне наносять на натуральні нігті – короткі або середньої довжини. Довгі нігті може дозволити собі хіба тільки Леді Гага на зйомках кліпу. На світській же вечірці з нарощеними нігтями не виникає вже навіть Памела Андресон. І тільки в Східній Європі розкішшю і раніше вважаються довжелезні кігті-стилети, та ще й з розписом під гжель або хохлому, а манікюрниці, які володіють технологією нарощування нігтів, мають нескінченний потік клієнток.

Як нарощують нігті?

З натурального нігтя знімається верхній шар, на нього наноситься акриловий або гелевий склад, якому надаються необхідні довжина та форма.

Коли не можна нарощувати нігті?

Нарощування нігтів категорично протипоказано при грибкових захворюваннях нігтів, травмах нігтів з пошкодженням зони росту (частини нігтьової пластини прилеглої до кутикули). Втім, не один поважаючий себе майстер манікюру в цих випадках не візьметься за нарощування.

Результат нарощування нігтів

Чого гріха таїти, нарощені нігті – це зручно: на них краще, ніж на натуральних, тримається лак; вони не відстають; якщо зробити з них не писані кинджали, а скромний, але міцний французький манікюр, це може бути цілком симпатично. Нарощені нігті можна носити до півроку, раз в 3-4нед роблячи корекцію. Якщо вам пощастить знайти хорошого майстра, збиток для натуральних нігтів буде мінімальним. Але знайти хорошого майстра не так просто, як здається, тому від подруг ви раз у раз чуєте страшилки про те, що натуральні нігті після нарощування стали схожі на целофан, а руки неможливо опустити в ванну з теплою водою – истончен ніготь зовсім не захищає знаходяться під ним нервових закінчень.На жаль, але часто ці страшилки небезпідставні.

Як позбутися від нарощених нігтів?

Акрилові нігті знімають за допомогою спеціального розчину, гелеві – спилюють. Зняти штучні нігті – не складно. Куди складніше буває після дослідів з нарощуванням нігтів повернути до життя свої.

Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах для початківців крок за кроком

У багатьох жінок через брак вітамінів і щоденної домашньої роботи нігті ламаються.Тому для економії часу і підтримки своїх рук в порядку їх прийнято нарощувати. Через високу вартість процедури деякі дівчата замислюються про самостійне нарощуванні.

Процедура нарощування нігтів поставила мистецтво дизайнерського манікюру на новий щабель. І хай там що говорять про нарощування – що це не корисно і навіть не модно, жінки продовжують наполегливо записуватися на процедуру і отримують від результату задоволення.
При нарощуванні використовується речовина, яке складається з пудри і мономера (лікві).При додаванні рідини в пудру вона набуває кашкоподібну консистенцію. Таким чином, отриману суміш можна за допомогою кисті нанести на нігті. Через 30-90 секунд суміш застигає. Нарощування нігтів акрилом можна робити не тільки в манікюрному салоні. Цю техніку цілком реально освоїти і застосовувати в домашніх умовах. Детальніше про нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах ми розповімо в нашій статті.

Переваги нарощування нігтів акрилом

Найважливіше перевага акрилових нігтів – це їх фортеця, міцність і гнучкість.Такі характеристики дозволяють при будь-якому початковому стані рідних нігтів створювати ефектний дизайн і довгу нігтьову пластину з природною формою рідного нігтя. Манікюр з таким покриттям ламається дуже рідко і піддається моментальної реставрації. Для цього досить носити в сумочці спеціальний клей. Для прикладу, гелеве покриття набагато більш крихке і ламке. І вам не вдасться «на ходу» самостійно полагодити зламаний ніготь. Тому незапланований візит в манікюрний салон забезпечений. Інша приємна якість акрилового манікюру – легкість його зняття.Видалити акрилове покриття можна за допомогою спеціальної рідини, без неприємного спилюючи, як у випадку з гелем.
Природний і акуратний вигляд акрилового манікюру – ще одна вагома гідність.

Недоліки акрилового нарощування нігтів

Нарощування акрилом не підходить людям з алергічними реакціями і схильністю до алергії. Тому якщо є сумніви, заздалегідь проконсультуйтеся у лікаря.

Жінкам з швидко зростаючими нігтями варто вирішити, будите вони згодні потім робити корекцію манікюру кожні дві-три тижні.Якщо немає, то краще обмежиться звичайним варіантом без нарощування.
Нарощування будь-яким матеріалом псує рідний ніготь, позбавляючи його кисню.
Кожні два місяці варто робити перерву хоча б на два тижні і видаляти штучні нігті.

Матеріали необхідні для нарощування акрилом в домашніх умовах

Вибір матеріалів для нарощування величезний. Варто відзначити, що краще використовувати інгредієнти одного виробника. Вони будуть максимально сумісними один з одним, і манікюр залишиться міцним і красивим на довший термін.

Кожен майстер вибирає ту марку, яка найбільше підходить до його особистим звичкам і перевагам.

В зміст наборів для нарощування нігтів повинні обов’язково включатися:

 1. Форми або тіпси. Доцільність застосування того чи іншого визначає майстер. Тіпси наклеюються на ніготь і стають його продовженням, форми знімають після закінчення процедури нарощування. Форми можуть бути одноразовими – паперовими, або багаторазовими – тефлоновим.
 2. Акрилова пудра. Вона може бути безбарвною або має різні відтінки.
 3. Ликвид. Рідкий мономер, бажано того ж виробника, що і пудра.
 4. Праймер. Рідина для обробки нігтя перед початком накладення акрилового шару.
 5. Кисті для акрилу. Потрібно мати кілька розмірів для різних нігтів. Ворс у пензликів повинен бути рівним і гладким, добре вбирає рідину.
 6. Два стаканчика зі скла для ликвида. В один з них майстер наливає ліквідує для роботи, щоб в основний ємності не утворювався осад.

Є кілька способів технік роботи з матеріалом:

Модні тенденції в манікюрі та педикюрі

Зоряний манікюр: Мадонна
Як доглядати за нігтями щоб вони швидко відросли
Зоряний манікюр: Кім Кардашьян
Догляд за нігтями в домашніх умовах зміцнення і зростання ванночки

Способи нарощування нігтів акрилом на тіпси в домашніх умовах для початківців крок за кроком

Слово тіпси походить від англ.слова tip, яке позначає кінчик.Вони представлені у вигляді натуральних нігтів, призначених для подовження своїх нагідок. Тіпси існують різної форми і довжини, тому кожна дівчина самостійно підбирає не тільки довжину штучного нігтя, але і його форму. Придбати тіпси можна в спеціальному наборі.

На типсах. Вони являють собою заготовки, які зроблені з пластмаси за формою пластини. Їх кріплять особливим клеїть складом на кінець нігтя і третина його ложа. Потім пластину обточують з тіпсом, надаючи їй необхідну довжину і форму.На завершення наносять акрилове покриття. Після затвердіння пластини полірують, надаючи їм гарний зовнішній вигляд.

Поетапне нарощування акрилом на тіпси в домашніх умовах для початківців крок за кроком

 1. Очищається і дезінфікується руки майстра і клієнта.
 2. пушер або апельсинової паличкою нігтьова пластина звільняється від кутикули, також з поверхні видаляється птеригий (плівочка під кутикулою, що покриває незначну частину нігтя).
 3. Дрібної пилою видаляється верхнє глянсове покриття, рухи повинні бути в одному напрямку і ніготь при цьому повинен стати повністю білим.
 4. З огляду на опуклість і ширину нігтів, підбираються тіпси, на внутрішню сторону тіпса наноситься клей і притискається до натурального нігтя.
 5. коригується вільний край.
 6. Тіпс шліфується пилянням до білого матового кольору.
 7. Потім пензлем з нігтя видаляються частинки пилу.
 8. Нігті обезжирюються і обробляються праймером.
 9. Кисть поринає в ліквід, потім мачає в акрилову пудру і викладається кульку в центр пластини, пензлем формується ніготь.
 10. Поверхность обпилюють для додання потрібного вигину, починають з боків, потім коригують верх і кінчик.
 11. бафом видаляються дрібні подряпини і поверхня полірується до блиску.
 12. На кутикулу наноситься масло і втирається.

Після кількох тренувань можна самостійно зробити красиві нігті в домашніх умовах.

Модні тенденції в манікюрі

Прикраси для дизайну нігтів. частина 2
Манікюр по знаку зодіаку: Овен, Лев, Стрілець. фото ідеї
15 ванночок для ваших ніг
5 майстрів нігтьового дизайну Instagram: цікаві роботи

Способи нарощування нігтів акрилом на форми в домашніх умовах для початківців крок за кроком

Сьогодні нарощування нігтів акрилом зазвичай здійснюється за допомогою методики нарощування на формах. Вони являють собою спеціальні пристосування, виконані з паперу або іншого матеріалу.Шаблон прикладають до кінця пальця і ​​засовують під природний ніготь. Потім на форму і пластину наносять акрил. Після затвердіння він утворює штучний ніготь. На завершення його потрібно спиляти до необхідного розміру і відполірувати.

Поетапне нарощування акрилом на форми в домашніх умовах для початківців крок за кроком

 1. Очищається і дезінфікується руки майстра і клієнта.
 2. пилки видаляється жировий шар з поверхні натурального нігтя.
 3. Нігтьова пластина звільняється від шкірних утворень і кутикули.
 4. Нанесіть обезжириватель, робити дуже ретельно, можна навіть обмокти в нього кінчики пальців і дайте нігтям висохнути.
 5. Нанесіть праймер. Як тільки ніготь побіліє, і лусочки відкриються – переходить до наступного етапу.
 6. На кінчик пальця надаватися форма, потім їй надається необхідний вигин.
 7. Повторно поверхня обробляється праймером.
 8. Намочіть кисть в мономере і розподіліть вийшов кульку по нігтя, формуючи пластину, зробити це потрібно досить швидко, поки суміш не висохла – після повного висихання матеріалу форми видаляються.
 9. обточувати бічні сторони нігтя, а потім надається форма кінчика.
 10. Поверхность шліфується бафом до глянцевого блиску.
 11. Наноситься масло для кутикули.

Свіжі статті про моду і стиль

.