Маникюр

Манікюр за допомогою трафаретів: Трафарет для нігтів – багаторазові й одноразові, як користуватися і як зробити своїми руками?

Робимо манікюр за допомогою трафаретів

Для створення оригінального манікюру з застосуванням трафарету заготовку слід закріпити на нігтьової пластини. Тому зазвичай трафарет має клейку основу з одного боку. У разі ковзання шаблону нормальний малюнок вже точно не вийде. Після фіксації трафарету на нігті залишиться тільки нанести зверху лак, а потім видалити шаблон.

Якщо ви хочете зробити трафарети для манікюру в домашніх умовах, візьміть гострі манікюрні ножиці і скотч.Обов’язково продумайте дизайн майбутнього френча, а вже потім визначитеся з точним розміром накладок. Бажано відразу ж зробити 10 трафаретів для всіх пальців, щоб потім не відволікатися від манікюру.

Для створення класичного френча необхідні дугоподібні смужки. Якщо ви хочете створити більш екстравагантний манікюр, створіть мереживні або клиноподібні трафарети. А цікавий місячний манікюр можна зробити за допомогою трафаретів у вигляді гуртків. Їх слід накласти на підставу нігтьової пластини і зробити лунки різної величини.Як матеріал для подібних накладок рекомендується використовувати звичайний пластиковий скотч.

Букви, стильні вензелі і ієрогліфи – все це можна зобразити на нігтях, якщо взяти трафарети з м’якої пластикової плівки. Ескіз накидайте на папері. Після цього візьміть паперову заготовку і покладіть зверху заздалегідь підготовлену плівку. Гострим ножем проріжте контури малюнка, який ви хочете нанести. Потім приберіть вирізані смужки.

Підпиляєте нігті і знежирте їх спеціальним засобом.Перед використанням готового трафарету акуратно нанесіть на нігті два шари базового лаку. Дочекайтеся його повного висихання. Покладіть на нігтьову пластину трафарет і зафарбуйте його лаком для створення малюнка. Після цього видаліть накладку і почекайте, поки лак трохи зафіксується. Ось власне і все. Залишилося тільки нанести на ніготь покриття з ефектом сушіння. Буквально через дві хвилини манікюр остаточно затвердіє, і ви можете приступати до інших нігтям.

При створенні манікюру з використанням трафарету слід враховувати певні нюанси.Наприклад, лак краще накладати спеціальної маленької губкою. Просто від пензлика можуть залишитися непривабливі розлучення, які зіпсують весь манікюр. Надлишки лакового покриття слід прибирати скребком.

При необхідності можна покрити нігті шаром безбарвного лаку. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся зробити трафарети на дисках. Саморобні накладки є одноразовими, а от куплені можна використовувати кілька разів. Тільки після застосування їх потрібно ретельно промити і прибрати для подальшого зберігання.

Використання трафаретів з гелевим лаком

Манікюр з візерунками та малюнками за кілька хвилин, без особливих навичок, ретельності і посидючості – то, що можна зробити за допомогою трафарету. У такій техніці можна працювати на коротких, середніх, довгих нігтях, створювати різноманітний дизайн, від френча до розпису. Шаблон з прорізами стане в нагоді і майстру нігтьового сервісу, і любителю домашніх експериментів в нейл-арте.

Який трафарет краще: види, особливості використання

У манікюрному справі користуються шаблонами на клейовий основі і стемпінговимі пластинами.Вони підходять для роботи з гелевими і звичайними лаками, фарбами, в техніці аерографії, градієнта, стемпінга, negative, для класичного манікюру та створення оригінальних малюнків різних кольорів, текстур.

Трафарети на липкій основі роблять з паперу, вінілу, каучуку. Папір – одноразовий матеріал. Вінілові й каучукові плівки за рахунок щільності можна використовувати кілька разів, поки не зникне силіконовий шар. Заготовки добре фіксуються на нігті, не зрушуються під час роботи, під них не затікає лак, створюють чіткі лінії.

Після нанесення візерунка допоміжна деталь легко знімається, залишаючи потрібну картинку.

Найпростіший малюнок – смужки для французького, місячного манікюру та їх різновидів. Є й більш складні – геометричні, квіткові, рослинні, абстрактні візерунки, ажурне плетиво, зображення тварин і різних предметів.

Металеві або пластикові пластини з вибитим малюнком використовуються в стемпинг. Для перенесення дизайну на ніготь потрібен гумовий або силіконовий штамп, акрилові або гелеві фарби.Шаблони дуже міцні і довговічні. Щоб вони давали чіткий відбиток, їх потрібно регулярно чистити. Коштують дорожче клейових.

Як користуватися трафаретами для нігтів з гель-лаком

Для роботи з вініловими, каучуковими шаблонами гель-лаком і шелаком знадобиться:

 • база для вирівнювання нігтьової пластини;
 • добре пигментированное кольорове покриття, яке створюватиме основний фон або візерунок;
 • топ для закріплення дизайну;
 • обраний трафарет;
 • манікюрні ножиці для вирізання;
 • пінцет для зняття плівки з підкладки;
 • лампа для сушки.

Як правильно користуватися трафаретами, описано в інструкції на упаковці. Основні етапи роботи:

 1. Покриваємо ніготь гель-лаком, дотримуючись технологію. Всі верстви наносимо тонко, не заходячи на бічні валики, кутикулу, запечатуючи вільний край. Завершуємо топом і ретельно полімеризуючись.
 2. Для максимально щільного з’єднання клейової основи з нігтем знімаємо з топа липкий шар. Щоб гель-лак не розтікався і не знявся разом з наклейкою, пройдемося бафом по фінішній поверхні.
 3. Вирізаємо шаблон з листа, щоб можна було зняти підкладку.
 4. Беремо в одну руку пінцет, акуратно захоплюємо куточок трафарету. Іншою рукою обережно відділяємо підкладку від плівки з малюнком. Слідкуйте за тим, щоб не відірвалися окремі частини візерунка.
 5. Накладаємо шаблон в центр нігтя і притискаємо його, приділяючи увагу краях і дрібним деталям.
 6. Набираємо гель-лак на кисть і заповнюємо контури.
 7. Акуратно, тримаючись пінцетом за куточок, знімаємо трафарет.Не тягніть і не рвіть. Плавним рухом, паралельно, як можна ближче до поверхні нігтя, тягніть його в сторону. Особливо це стосується дизайну з малюнком в сіточку або ажурними лініями.
 8. Перекриваємо тонким шаром топа. Сушимо в лампі. Якщо малюнок вийшов рельєфним, а вам потрібна рівна поверхня, вирівнюємо її базою і потім перекриваємо топом.

За таким же принципом працюємо з трафаретом в техніці аерографії. Каучуковий або вініловий шаблон з тонкими лініями можна використовувати в манікюрному дизайні, як наклейку.Для цього його приклеюємо, прибираємо зайве за формою нігтьової пластинки, а потім, не знімаючи, закріплюємо топом.

Ідеї дизайну з трафаретом

Білий з синім.

Місячний манікюр.

Метелики і полосочки.

Сіточка зі стразами.

Градієнт.

Робимо манікюр за допомогою трафаретів

Для створення оригінального манікюру з застосуванням трафарету заготовку слід закріпити на нігтьової пластини.Тому зазвичай трафарет має клейку основу з одного боку. У разі ковзання шаблону нормальний малюнок вже точно не вийде. Після фіксації трафарету на нігті залишиться тільки нанести зверху лак, а потім видалити шаблон.

Якщо ви хочете зробити трафарети для манікюру в домашніх умовах, візьміть гострі манікюрні ножиці і скотч. Обов’язково продумайте дизайн майбутнього френча, а вже потім визначитеся з точним розміром накладок. Бажано відразу ж зробити 10 трафаретів для всіх пальців, щоб потім не відволікатися від манікюру.

Для створення класичного френча необхідні дугоподібні смужки. Якщо ви хочете створити більш екстравагантний манікюр, створіть мереживні або клиноподібні трафарети. А цікавий місячний манікюр можна зробити за допомогою трафаретів у вигляді гуртків. Їх слід накласти на підставу нігтьової пластини і зробити лунки різної величини. Як матеріал для подібних накладок рекомендується використовувати звичайний пластиковий скотч.

Букви, стильні вензелі і ієрогліфи – все це можна зобразити на нігтях, якщо взяти трафарети з м’якої пластикової плівки.Ескіз накидайте на папері. Після цього візьміть паперову заготовку і покладіть зверху заздалегідь підготовлену плівку. Гострим ножем проріжте контури малюнка, який ви хочете нанести. Потім приберіть вирізані смужки.

Підпиляєте нігті і знежирте їх спеціальним засобом. Перед використанням готового трафарету акуратно нанесіть на нігті два шари базового лаку. Дочекайтеся його повного висихання. Покладіть на нігтьову пластину трафарет і зафарбуйте його лаком для створення малюнка.Після цього видаліть накладку і почекайте, поки лак трохи зафіксується. Ось власне і все. Залишилося тільки нанести на ніготь покриття з ефектом сушіння. Буквально через дві хвилини манікюр остаточно затвердіє, і ви можете приступати до інших нігтям.

При створенні манікюру з використанням трафарету слід враховувати певні нюанси. Наприклад, лак краще накладати спеціальної маленької губкою. Просто від пензлика можуть залишитися непривабливі розлучення, які зіпсують весь манікюр.Надлишки лакового покриття слід прибирати скребком.

При необхідності можна покрити нігті шаром безбарвного лаку. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся зробити трафарети на дисках. Саморобні накладки є одноразовими, а от куплені можна використовувати кілька разів. Тільки після застосування їх потрібно ретельно промити і прибрати для подальшого зберігання.

Манікюр за допомогою трафаретів для нігтів

Використовувати різного роду трафарети для манікюру, як на фото, стало дуже популярно в кінці 90-х – початку 00-х років.Саме тоді в моду увійшов французький манікюр, різні малюнки на нігтях і т.п. У той період вважалося, що чим складніше й вишуканіше манікюр, тим він краще і модніше. Дівчата створювали на нігтях цілі картини. У цьому матеріалі ми розглянемо, які трафарети для дизайну нігтів бувають і які представлені на фото, а також як їх правильно використовувати.

Загальна інформація

Поняття трафарети для малюнків на нігтях або френча об’єднує в собі цілий ряд пристосувань і інших матеріалів, які досить сильно відрізняються один від одного.Зазвичай будь-які пристосування, які так називають, можна включити в одну з наступних груп:

 1. Стемпінг для створення малюнків;
 2. Клейові паперові трафарети.

Стемпінг – трафарети являють собою рівну і гладку металеву пластину, на яку нанесені візерунки. Ці малюнки виконані у вигляді невеликих поглиблень в матеріалі пластини. Таким чином, коли Ви наносите лак на такий малюнок, він їм заповнюється. Потім необхідно видалити надлишки покриття за допомогою скребка і віддрукувати малюнок на гумовий валик, який зазвичай входить в комплект.З валика візерунок переноситься безпосередньо на нігтьову пластину.

Але найчастіше, при вживанні вираження манікюр за допомогою трафарету, все ж розуміються паперові клейові вироби. За своєю суттю вони аналогічні простим наклейок, які так люблять діти. Вони являють собою паперову, найчастіше, глянсову, пластинку, липка сторона якої захищена спеціальною основою. Вони можуть наклеюватися на висохлий лак або безпосередньо пластину. Як показують картинки, трафарети для нігтів дуже різноманітні.

Трафарети для френча

Це, напевно, найпопулярніші трафарети для дизайну нігтів, вони представлені на фото. Маючи певні навички і фантазію, з їх допомогою можна виконати безліч різноманітних дизайнів. Трафарети для френча можуть виконуватися різних конфігурацій, форм і видів, але завжди покликані відокремити при фарбуванні вільний край від нігтьового ложа.

Класичні трафарети для французького манікюру являють собою паперову смужку шириною близько п’яти міліметрів, має форму бумеранга.Вона приклеюється на ретельно просушену основу під лак таким чином, щоб її зовнішня (спрямована до вільного краю нігтя) сторона, розташувалася паралельно лінії посмішки. При цьому вільний край залишається повністю відкритий, а основна площа смужки розташована на нігтьовому ложі. Після цього кінчик нігтя забарвлюється білим кольором. Після висихання цього лаку трафарет видаляється і ніготь покривається напівпрозорим відтінком.

Такі трафарети для гель лаку не обов’язково повинні мати форму бумеранга.Дуже популярні і клиновидні їх варіації, які дозволяють «загострити» лінію посмішки. За допомогою класичних трафаретів з успіхом виконується і місячний манікюр, досить просто приклеїти їх «навпаки». Також можна зробити цікаву асиметричну лінію посмішки. Клиновидні ж трафарети незамінні при різних видах графічного манікюру.

Інші трафарети

Менш популярні, але все ж досить відомі, трафарети, призначені для створення нескладних малюнків.Вони бувають наскрізними або накладними. Наскрізні трафарети являють собою наклейку з прорізом у вигляді бажаного малюнка. Накладні ж являють собою безпосередньо малюнок. На великих аркушах з трафаретами часто можна відокремити таку наклейку, а поля, що залишилися навколо неї, використовувати в якості наскрізного трафарету.

Наскрізні трафарети взагалі набагато більш популярні, так як мають широку сферу застосування. З ними зручно працювати при створенні малюнка сухим глитер. Для цього на висохлий лак основного кольору потрібно наклеїти такий шаблон і зафарбувати проріз прозорим лаком, а потім насипати блискітки.

Однак накладні трафарети зручні в тому випадку, якщо потрібно зробити світлу постать на темному тлі. Для цього ніготь покривається світлим тоном, а потім на нього кріпиться накладної шаблон і ніготь покривається темним лаком. При використанні наскрізного шаблону такий дизайн б не вдався, так як світлий лак не перекрив би темний. І навпаки, наскрізний трафарет хороший там, де необхідно створення насиченого малюнка на менш насиченому тлі.

Загальні поради

Для того, щоб результат роботи з трафаретами відповідав Вашим очікуванням необхідно дотримуватися кількох простих порад.

 • Якщо наклеюєте трафарет на лак або основу, то почекайте повного висихання покриття. Часом, може «схопитися» тільки верхній шар лаку. Таким чином, якщо Вам здадуться такі нігті висохлими і Ви наклеїте на них трафарет, то при його відклеюванні він потягне за собою покриття і манікюр буде зіпсований;
 • Покриваючи ніготь лаком зверху трафарету, тобто, безпосередньо створюючи малюнок або фарбуючи вільний край, не завдавати товстий шар. Його висихання доведеться чекати дуже довго, зняти трафарет буде складно, так як він стане відриватися, ретельно вклеєний в лак.Краще використовувати таке покриття, яке створює насичений колір в один шар. В крайньому випадку, можна спробувати нанести два шари, ретельно висушуючи обидва;
 • Видаляти трафарет краще різко, не дозволяючи недосохшім нижнім верствам тягнутися за ним;
 • Важливо пам’ятати, що зроблений за допомогою трафарету дизайн завжди буде мати невеликий «перепад висот» через різної кількості шарів лаку на пластині. А тому ніготь необхідно вирівняти. Для цього, після зняття шаблону нанесіть топове покриття.

Виконаний за всіма правилами дизайн буде триматися на нігтях досить довго. А ось деякі порушення технології здатні знизити «термін життя» Вашому манікюру. Виняток можна зробити тільки при створенні замшевого малюнка і використанні оксамитової пудри. У цьому випадку використання закріплювача можна відпустити. Про те, як використовувати трафарети для нігтів Вам розповість дане відео.

Виготовлення трафаретів

Якщо трафаретів у Вас під рукою немає, то їх можна виготовити і самостійно.Найпростіше зробити смужки для френча, так як вони не вимагають складних вирізання. Наскрізні шаблони ж зробити самому дуже непросто. Поговоримо про те, як зробити трафарет для нігтів своїми руками.

Для виготовлення Вам може знадобитися скотч. Однаково добре з роллю шаблону впорається як малярська, так і проста канцелярська липка стрічка. Однак з малярським скотчем працювати простіше – він не так сильно розходиться при відрізанні, не такий тонкий, а також на ньому можна спочатку намалювати бажаний шаблон.Не рекомендується використовувати ізоляційну стрічку і двосторонній скотч. Вони надто липкі і залишать на лаку або нігті сліди, а двосторонній скотч до того ж незручно різати через досить товстою захисної плівки.

Можна виготовити трафарети і з уже згаданих дитячих наклейок. Це дуже зручно, так як вони захищені основою і не липнуть до ножиць під час вирізання так, як наприклад скотч. В результаті ж виходить майже точна копія професійних смужок для френча.

Можна використовувати і звичайний папір.Для того щоб вона стала м’якше і прилипла до нігтя, її потрібно змочити водою. Цей спосіб один з найбільш незручних ідей того, як зробити трафарет для манікюру своїми руками. Папір може відклеїтися, не кажучи вже про те, що стійкість лаку в місцях зіткнення з водою буде дуже низькою. Однак в цьому випадку дуже зручно буде роздрукувати трафарети для манікюру і вирізати їх.

.