Ногти

Шкідлива ультрафіолетова лампа для нігтів: Чи небезпечні лампи для гель-лаку – Wonderzine

Гель-лак і рак шкіри: чи може УФ-лампа завдати шкоди

Останніми роками у жінок з’явилася справжня палочка-виручалочка: гель-лак, що не облуплюється, що не сколюється, який не треба сушити годинами і боятися до чогось доторкнутися, а головне – він тримається мінімум два тижні. Але чи може нашкодити шкірі спосіб його сушіння – ультрафіолетова лампа?

Редактору відділу краси медіа-видання Refinery29 Данеле Моросіні надійшов рівно таке ж питання від читачки.

«Мені подобається робити манікюр з гель-лаком кожні кілька тижнів (шелак – це життя), але я чула, як хтось казав про те, що лампи можуть бути небезпечні для шкіри. Я припускаю, що це має сенс, адже якщо солярій підвищує ризик розвитку раку шкіри, то ультрафіолетовий лампи теж можуть це зробити? »

Даніела відповідає:

Здорово знати, що я не єдина, хто замислюється про ці речі.Ви маєте рацію, солярій дуже шкідливий для вашої шкіри, як з точки зору експоненціального збільшення ризику розвитку раку шкіри, так і на естетичному рівні (зараз може бути видно загар, але ультрафіолетове світло руйнує вашу милу молодість, спалюючи колаген та еластин швидше, ніж ви встигнете сказати «золотисто-коричневий»).

Для тих, хто не знайомий з гелевим манікюром і сушить нігті на повітрі: гель-лаки закріплюють під ультрафіолетовим світлом, що змушує їх висохнути майже миттєво і залишитися на нігтях до двох тижнів.

Остаточну відповідь на питання вище рівня моєї компетенції, тому я зателефонувала консультанту-дерматолога Джастін Клуки, щоб запитати у неї рада.

«Хоча немає сумнівів в тому, що солярій підвищує ризик розвитку раку шкіри, поточні дані про канцерогенну ризик ультрафіолетових променів є змінними і спірними», – сказала вона.

Є кілька досліджень навколо цієї теми. Одне з тих, що я читала, передбачає, що манікюр з двотижневим покриттям гелем еквівалентний додатковим 17 секундам перебування під сонцем, але досить часто дослідження оплачуються людьми, що мають зв’язок з продуктами для догляду за нігтями, що, очевидно, ставить знак питання проти їх нейтралітету .

«Деякі дослідження показують, що ризик клінічно значущий, і була невелика кількість повідомлень про випадки, пов’язаних з використанням ультрафіолетових ламп і розвитком раку шкіри на руках, в той час як в інших дослідженнях був зроблений висновок про те, що ризик впливу дуже малий , і що у одного з тисячі людей, які регулярно використовують одну з цих ламп, може розвинутися плоскоклеточная карцинома (тип раку шкіри) на тильній стороні долоні », – погоджується доктор Клуки.

У базі даних Національної бібліотеки США можна знайти близько 579 досліджень на тему солярію, однак на тему гель-манікюру можна знайти в кращому випадку 24. Знайти точну відповідь на питання «Чи можуть ультрафіолетові лампи для гель-манікюру спровокувати рак шкіри» дуже складно.

«Ще одна проблема полягає в тому, що існує безліч різних брендів, використовують різні типи ламп», – додає доктор Клуки.

Ми ще не перебуваємо на тому етапі, коли можна дати остаточну відповідь.Проте, я вірю, що унція профілактики варто фунта лікування, і я думаю, що коли ультрафіолетовий збиток торкнеться вас, цей фунт може стати тонною.

«Суть в тому, що ми поки не знаємо точно, чи може дія використання цих ламп, наприклад, менше п’яти хвилин два рази на місяць, дійсно збільшити ризик розвитку раку шкіри. І до тих пір повинні бути рекомендовані застереження , – говорить доктор. – У Великобританії поки немає подібного керівництва, але Фонд раку шкіри в США та Американська академія дерматології рекомендують клієнтам застосовувати сонцезахисний крем широкого спектру дії перед нанесенням гель-лаку ».

Як перестрахуватися?

1. Вибирайте салони, які оснащені LED-лампами (світлодіодна лампа). Вони становлять меншу загрозу, оскільки сушка в них займає значне меншу кількість часу, ніж в УФ-лампи.

2. За 20 хвилин до сушки гель-лаку нанесіть на руки сонцезахисний крем широкого спектру дії. Найкраще використовувати водостійкий. Можна нанести його безпосередньо перед манікюром.

3. Якщо ви все-таки переживаєте за шкіру рук, є сенс використовувати спеціальні рукавички для манікюру, які відкривають тільки сам ніготь і невелику область навколо нього.

Катерина Романова
Джерело: refinery29

Лампа для нігтів ультрафіолетовий. Чи шкідлива ультрафіолетова лампа для сушки нігтів?

Зміст статті:

Яка жінка обходиться без якісного оригінального манікюру? Красиві доглянуті руки з акуратними, майстерно обробленими нігтиками завжди викликають захоплення і притягують погляди, причому не тільки хлопців.Часом захоплений коментар від досвідченої суперниці набагато приємніше, ніж чоловічі дифірамби! Сьогодні технології з моделювання нігтів зробили крок настільки далеко, що дозволяють модницям обходитися без манікюру по 1,5-2 тижні. І все це стало доступним завдяки використанню в процесі декорування нігтів гель-лаками спеціального обладнання – ультрафіолетової лампи. Про них ми поговоримо далі.

Ультрафіолетова лампа. Принцип дії

Вам буде цікаво: Літній яскравий френч: ідеї красивого оформлення нігтів

Спеціальна ультрафіолетова лампа для нігтів використовується для моделювання гелевих нігтів.Сушка нігтів, покритих гель-лаком, за допомогою спеціальної лампи є частиною технологічного процесу. І без цього невеликого приладу не може обійтися жоден майстер манікюру. У салонах краси вже багато років використовують це корисний винахід, а на сучасному етапі розвитку вже можна користуватися таким пристроєм і в домашній обстановці.

За своєю суттю ультрафіолетова лампа для нігтів – це компактний настільний прилад, який складається з елегантного корпусу, керуючої панелі і лампочок з діапазоном А.Вони і перетворять просту електричну енергію в ультрафіолетове випромінювання. Даний прилад застосовується з метою полімеризації шару лаку-гелю на нігтях, а також інтенсивної сушки покриття. Застосовувана в процесі манікюру УФ-лампа допомагає затвердіти лаковому покрову буквально за лічені секунди, завдяки чому манікюр тримається дуже довго.

Вам буде цікаво: Обрізний манікюр: як правильно робити, технологія, відгуки

Сучасна промисловість випускає лампи для висушування нігтьових покриттів в самих різних варіаціях.Вони можуть бути відмінними за потужністю і дизайну, а також за рівнем інтенсивності випромінюваного світлового потоку.

Правила безпеки

При користуванні таким делікатним приладом, як УФ-лампа, слід дотримуватися певних правил безпеки:

 • Протирати перед використанням сухою ганчіркою або видаляти пил спеціальним пензликом – скупчення пилу перешкоджає випромінюванню.
 • Чи не користуватися лампою в разі перегоряння декількох одиниць світлових елементів, оскільки потужності приладу в такому разі не вистачить для повного затвердіння шару гелю, і термін сушіння розтягнеться надовго, а якість покриття не буде занадто високим.Для швидкого усунення цієї неполадки завжди слід мати в запасі лампочки для ультрафіолетової лампи для нігтів. А заміна їх проводиться просто, так само, як і звичайних ламп на світильниках.
 • Чи не використовувати лампи, які відслужили 2 тисячі годин – це знижує інтенсивність випромінюваних ультрафіолетових променів і може бути небезпечним, так як існує ризик їх розтріскування і травмування рук.
 • Завжди чистити прилад після його застосування від прилиплих частинок лаку.
 • Регулярно проводити дезінфекцію спиртовмісних рідинами.
 • Чи не використовувати вологі серветки для видалення забруднень.

Види

Ультрафіолетова лампа для нігтів оснащена зручним і міцним корпусом, в якому розташовуються змінні світлові елементи м лампочки. Внутрішнє дзеркальне покриття дозволяє рівномірно виконувати полімеризацію нігтьових покриттів. У сучасній гелевою індустрії використовується кілька видів професійної сушіння нігтів. По використовуваному типу світлових елементів вони поділяються на:

 • ультрафіолетові;
 • світлодіодні;
 • газосветние.

За схемами запалювання розрізняють електронний варіант і індукційний. За конструкцією ультрафіолетова лампа для нігтів, у якій електронна схема запалювання, дуже проста. При цьому лампочки в ній загоряються моментально після однократного натискання кнопки. Така схема не така надійна, як індукційна, адже у неї відсутні захисні вузли, і прилад занадто сильно реагує на перепади напруги в мережі. Правда, і за вартістю вони найдорожчі.

УФ-лампи, оснащені індукційної схемою запалювання, мають конструкцію набагато складніше – в лампі розміщується електромагнітний вбудований дросель.У цоколі таких лампочок розташовується стартер, за допомогою якого запускається лампа. Її включення відбувається не моментально, а після декількох помігіваній, але їм зате абсолютно не страшні мережеві збої.

Лампи газосветние

Лампи газосветние наповнюються світиться газом, найчастіше неоном. Вони виготовляються за методом холодного катода, внаслідок чого є хорошим джерелом світла, а також економно витрачають енергію.

Чи можна користуватися лампою для манікюру в домашніх умовах?

Нарощувати нігті в домашніх умовах вкрай не рекомендується, адже складними роботами повинен займатися досвідчений фахівець, але оновити покриття нігтів в домашніх умовах цілком реально.Але перш ніж приступити до цього процесу, слід добре розібратися, як користуватися ультрафіолетовою лампою для нігтів.

Для того щоб зроблений будинку манікюр міг довго прослужити своїй господині, потрібно ультрафіолетова лампа для манікюру, гель-основа, обезжириватель, гель-фініш, а також якийсь спосіб зняття нігтьового покриття. Весь процес проходить за кілька етапів, при цьому нігті повинні бути непокритими. Великі пальці рук слід сушити окремо, оскільки при сушінні пальці потрібно розташовувати в паралельному положенні до стільниці, а для великих пальців стати в це положення разом з іншими чотирма пальцями вкрай важко.Тому оптимальним буде робити покриття на чотирьох пальцях обох рук і просушити їх, а потім зайнятися великими пальцями.

Алгоритм дій

Алгоритм дій при використанні в домашніх умовах УФ-лампи:

 • Перш за все потрібно обробити нігтьову пластинку пилою дрібнофракційних, щоб поліпшити зчеплення поверхні з покриттям.
 • Протерти поверхню нігтів ваткою з знежирювачем.
 • Тонким шаром нанести гель-основу так, щоб вона покрила всю поверхню нігтя.
 • Просушити в лампі приблизно 3 хвилини, але не більше 5. Після повного висихання основи поверхню нігтьової пластини стане жирною.
 • Нанести декоративне покриття кольоровим гель-лаком.
 • Просушити під лампою 2-5 хвилин.
 • Для більш інтенсивної і яскравого забарвлення можна нанести ще шар і так само висушити. Нігті знову будуть жирними.
 • Закріпити отриманий результат фініш-гелем, який теж сушити 2-5 хвилин.
 • Зняти з нігтів жирний шар ваткою з знежирювачем.

Ось і все, свіжий манікюр готовий. Цей спосіб набагато більш практичний і зручний, ніж робота з долгосохнущім лаком. Після проведення останньої операції можна не боятися, що манікюр зіпсується при дотику нігтя до якого-небудь твердого предмета. Можна спокійно поритися в сумочці, дістати що-небудь з кишені – і манікюр залишиться в отличном состоянии.

шкідливо застосовувати ультрафіолетову лампу при сушінні нігтів?

Той факт, що сушити таким способом нігті дуже зручно, поза всякими сумнівами.Однак багатьох жінок хвилює питання: чи шкідлива ультрафіолетова лампа для сушки нігтів? Проведені в процесі використання ультрафіолетових ламп наукові дослідження переконливо довели, що ці прилади абсолютно безпечні для здоров’я. Тим більше що використовують їх вже більше тридцяти років і вельми інтенсивно. Це говорить сама за себе. Кількість додаткового ультрафіолетового випромінювання, що отримується при сушінні нігтів УФ-лампою, прирівнюється до щоденної норми сонячних променів протягом 1,5-2,7 хвилин.До того ж руки більш стійкі до впливу ультрафіолету, ніж особа. Так що використання при манікюрі УФ-приладів абсолютно безпечно для людини.

УФ-лампи для нігтів: шкода перебільшений? | Красиві нігті

При цьому не один експерт в області медицини і косметології не може дати чіткої відповіді, чи дійсно так шкідлива ультрафіолетова лампа для нігтів або все-таки ця небезпека перебільшена.

Пов’язано це з тим, що у лікарів є підозри, що жінки, які довгий час використовують ультрафіолетові лампи для нарощування нігтів, через якийсь час хворіють на рак.Правда, даний медичний твердження повністю не доведено, тому УФ лампи для нарощування нігтів не заборонені.

Насправді, ультрафіолетом людська шкіра насичується кожен раз, коли людина виходить на вулицю, найбільшу кількість ультрафіолету людський організм отримує в літній сезон.

Сам по собі ультрафіолет в помірних кількостях не тільки корисний для організму людини, але і просто йому необхідний в помірних кількостях. Надлишок же ультрафіолету призводить до опіків і навіть мутацій, але не одна УФ лампа для нігтів не може завдати такої шкоди організму, так як виробники УФ ламп для нігтів, створюючи своє обладнання, встановили тривалість та інтенсивність впливу на нігті і шкіру рук ультрафіолету.

Тому при правильному використанні ультрафіолету лампа для нігтів не може завдати істотної шкоди шкірі і організму в цілому. При цьому кожна жінка, яка звертається в салон краси повинна пам’ятати про запобіжні заходи, які допоможуть їй захистити свій організм від несприятливого впливу ультрафіолету.

Так, наприклад, перед тим як робити манікюр слід уточнити у майстра з лампою якого виробника він працює, скільки ламп використовується в його обладнанні і якого буде час дії ультрафіолету на нігті.

Все це пов’язано з тим що у різних виробників і лампи для нарощування і покриття шелаком досить різні. Кращим варіантів буде якщо майстер використовує обладнання, в якому вбудовані зразу чотири лампи з невеликим рівнем випромінювання, в такому випадку шкіра рук не буде піддаватися тривалому впливу ультрафіолету.

До того ж, всі представниці прекрасної статі повинні пам’ятати про те, що перед нарощуванням нігтів, під час якого буде використовуватися ультрафіолетова лампа, так само як і перед відвідуванням солярію, необхідно спочатку проконсультуватися у спеціалізованого фахівця.

Як правило, встановити, чи можна в догляді за собою користуватися ультрафіолетовими лампами допоможе лікар дерматолог або онколог, саме вони допоможуть визначити, чи схильна шкіра до утворення ракових пухлин або затемнень.

Робиться це за допомогою проведення спеціального аналізу, як правило, результат буден відомий вже через тиждень. Хоч дана процедура і займає досить тривалий час, проводити її необхідно, особливо тим людям, у яких на руках досить велику кількість родимок.

Тільки після того як лікар визначить що людина може використовувати ультрафіолет в збільшених кількостях під час солярію або манікюру можна безпосередньо звертатися в салон.

До того ж слід пам’ятати про те, що ультрафіолетова лампа для нігтів шкоди завдає тільки в тому випадку, якщо лампи в обладнанні давно не змінювалися. Тому перед відвідуванням салону обов’язково треба запитати у майстра з манікюру, коли в останній раз в його обладнанні змінювалася ультрафіолетова лампа.

Кінчено, майстер може набрехати, але останнім часом у зв’язку з недовірою, яке виникло щодо обладнання по нарощуванню нігтів і покриття їх біогелем, багато фірм, які займаються заміною ультрафіолетових ламп надають салонам краси спеціальні свідоцтва та сертифікати, в яких вказується дата заміни ультрафіолетової лампи, а так само її характеристики. Саме тому багато салонів останнім часом можуть надати своїм клієнтам достовірну інформацію про своєчасну заміну ламп в обладнанні.

У будь-якому випадку, представницям прекрасної статі слід пам’ятати про те, що основна шкода, яку завдає нарощування нігтів, пов’язаний не з впливом ультрафіолету на ножа рук і ноги, а від використання різних хімічних гелів і покриттів для нарощування. Тому перед тим, як довіряти свої руки майстра з манікюру не зайвим буде дізнатися у нього з якими складами і яких виробників він працює, до того ж не варто соромитися запитати термін придатності складів і навіть показати його на упаковках.

Пов’язано дане застереження з тим, що покриття і гелі для нарощування коштують досить дорого, тому багато фахівців для економії коштів використовують неякісні матеріали з вичерпаним терміном придатності, особливо це стосується приватних майстрів, які працюють на дому.

До речі, як правило такі майстри практично ніколи не міняють ультрафіолетові лампи в своєму обладнанні. Саме тому основна шкода при нарощуванні нігтів рук завдає не так обладнання та матеріали, що використовуються, скільки недосвідчені майстри.

Крім цього особливою популярністю зараз користується покупка ультрафіолетових ламп для домашнього використання, пов’язане це з тим, що обладнання для нарощування та нанесення биогеля, а саме лампа коштує відносно не дорого і багато модниць можуть дозволити купити собі його для домашнього використання, ніж піддають себе невиправданому ризику.

Пов’язано це з тим, що купуються лампи в основному для сушіння звичайного лаку, але таке використання ультрафіолетової лампи шкодить нігтям, так як консистенція і склад звичайних лаків набагато тонше, ніж гелів для шелаку або нарощування, в результаті чого нігтьова пластина піддається злоякісного впливу ультрафіолету .До того ж домашніх умовах не багато жінок дотримуються правил експлуатації і зберігання ультрафіолетових ламп.

Саме тому, перш ніж користуватися ультрафіолетовими лампами в домашніх умовах або в салоні необхідно вивчити інформацію про виробника, часу впливу, а також про правила її експлуатації.

шкідлива лампа для сушки нігтів і шкідливий гель лак. Ультрафіолетові лампи: користь і шкода


Мода відвідувати солярій, виникла не так давно.Гарна засмага став неодмінним атрибутом успіху, що і привело до створення апаратів, які замінюють дію сонячного світла, а саме ультрафіолетових променів на організм. До теперішнього часу тривають суперечки про те, чи шкідливий солярій.

Засмагати можна і під сонцем, тим більше що свою дозу ультрафіолетових променів ми отримуємо щодня. Звичайно, в країнах, які знаходяться ближче до полюсів вона менше, але так чи потрібен ультрафіолет організму? Давайте розберемося, чи варто засмагати, а тим більше – не гріх чи отримувати загар в солярії, штучним шляхом?

Як ультрафіолетові промені діють на організм

Ультрафіолетові промені бувають різної довжини і тому їх ділять на три групи: УФ-A, УФ-B та УФ-C.На відміну від інфрачервоного випромінювання, ультрафіолетове здатне змінювати хімічні процеси.

Найбільш активним в цьому відношенні є УФ-C. Саме ці промені, впливаючи на кисень, руйнують його на атоми, що призводить до утворення озону, який активно поглинає їх, тому до поверхні земної кулі, вони найчастіше не доходять. Звичайно, якщо не враховувати освіту озонових дір, що різко збільшує рівень радіації.

УФ-B також в більшій частині поглинається озоном, землі зазвичай досягає тільки їх невелика частина.Але, саме цей спектр активно впливає на організм, і в той час, коли УФ-C коагулює білки організму, УФ-B може симулювати метаболічні процеси, підвищувати імунітет, якщо дози його невисокі. Опромінення у великих кількостях може привести до мутації клітин. Ультрафіолетові промені B групи здатні впливати на організм як позитивно, так і негативно.

УФ-A промені не проникають глибоко в шкіру, але вони окислюють пігмент меланін, що знаходиться в клітинах епітелію, це і викликає її потемніння або загар.Колір засмаги залежить і від кількості меланіну в поверхневому шарі,

шкідлива УФ-лампа для сушки нігтів, думка дерматологів

Але будь-яка дівчина, яка хоч трохи піклується про своїх нігтях, задавалася питанням: «Чи шкідливий гель лак?».

Крім цього, для його сушіння використовуються УФ лампи. І тому виникає наступне питання: «А такі лампи безпечні для нігтів і шкіри?». Тому в даній статті ми допоможемо Вам розібратися в цих питаннях.

Переваги гель-лакового покриття

Головна перевага – довговічність . Гель-лак стійкий до відколів, появи потертостей і тріщин. Якщо не порушувати технологію нанесення, манікюр протримається мінімум 2-3 тижні.

Особливою популярністю гель-лак користується у жінок зі слабкою нігтьової пластиною . При постійному застосуванні можна запобігти ламкість, розшарування і зробити нігті міцнішими і еластичними. Все це сприяє зростанню здорових і довгих нігтів.

Привабливі глянсовий блиск і насичена яскравість кольорів, які не втрачають своєї інтенсивності протягом довгого часу. Такого ефекту майже неможливо досягти за допомогою звичайного лаку.

Не менш важливі переваги – гипоаллергенность і відсутність неприємного запаху .

Недоліки використання гель-лаку

При недотриманні технології нанесення покриття не буде триматися. Важливо повністю дотримуватися схеми, не пропускаючи жодного пункту.

Часто роблять помилки при видаленні гель-лаку. Зняти гель-лак можна тільки за допомогою спеціалізованих засобів, а коштують вони недешево. Також не можна сильно шкребти нігті при видаленні лаку, інакше є ризик травмувати нігтьову пластину, валик (шкіряна складка, що покриває нігтьову пластину) і кутикулу. Результат – ламкість і розшарування .

Необхідно робити перерву після кожних 8-10 процедур, інакше нігтьова пластина стане слабкою і крихкою.

Дешеві лаки можуть містити в своєму складі отруйні речовини:

 • Формальдегід – токсичний газ, що отруює організм і здатний викликати дерматити, опіки, алергію і розлад нервової системи.Негативно впливає на роботу печінки і нирок. Широко застосовується в хімічній промисловості.
 • Розчинник толуол – нерозчинна у воді безбарвна рідина з характерним запахом. Використовують при виготовленні засобів для виведення плям і миючих засобів, фарб, клею, продукції для нігтів. Має властивість накопичуватися в організмі, викликаючи непритомність, нудоту, головний біль, алергію, дерматити, опіки, розлад нервової системи.
 • Дибутилфталат – безбарвна масляниста рідина, що застосовується для додання еластичності виробам.У Європі та США є заборони на використання у виробництві косметичних продуктів, дитячих товарів, іграшок. Може привести до гормонального збою, негативно впливає на роботу печінки, нирок, ендокринну систему і дихальні органи.
 • Формальдегідні смоли – синтетичні смоли. Алергенні, але не токсичні.
 • Синтетична камфора – безбарвні кристали з характерним запахом. Вважається отруйною речовиною, здатним викликати алергічну реакцію, головний біль, судоми.

Позначка « 3 FREE », або « BIGTHREEFREE », означає, що в складі немає тільки перших трьох небезпечних компонентів. Повністю безпечними є лаки з маркуванням « 5 FREE ».

Звертайте увагу на термін придатності використовуваних засобів. Прострочені лаки не придатні для використання, оскільки можуть нашкодити нігтьової пластини і викликати алергію.

шкідливі лампи для сушіння гель-лаку?

Існує думка, що жінки, які використовують УФ-лампи на постійній основі, ризикують захворіти на рак.Однак невелика доза ультрафіолету не здатна завдати шкоди, тому до вибору обладнання варто підійти відповідально. Оптимальним варіантом вважається прилад, у якого чотири лампи з невисоким рівнем випромінювання.

Можливе використання сонцезахисних засобів. Крем не тільки захистить від ультрафіолету, але і уволо шкіру. Також існують спеціальні захисні рукавички, які закривають всю руку, крім кінчиків пальців.

Основну шкоду наносять старі лампи, тому важливо вчасно їх замінювати.Складно визначити візуально, що вони перегоріли, оскільки лампи продовжують світити. Липкий шар став гірше зніматися, відтінки не такі яскраві, пропав глянець, лак розтікається, довше твердне, повністю не просихає і відшаровується – сигнали про закінчення терміну придатності лампи.

Якщо все одно залишилися сумніви, можна перевірити термін придатності більш простим способом. Потрібно замінити одну лампу на нову та порівняти з іншими. Якщо старі горять менш яскраво, значить вони прийшли в непридатність. Більшість ламп служать близько 5-6 місяців (залежить від інтенсивності роботи).

Стежать за репутацією салони краси мають сертифікати про заміну містить дату, які можуть пред’явити на вимогу клієнта.

шкідливо використовувати гель-лак вагітним?

 • Необхідно нанести сонцезахисний засіб на шкіру рук і пальців.
 • Лаки ні в якому разі не повинні містити шкідливих компонентів. Стежити за тим, щоб на флаконі була позначка «5 free».
 • Чергуйте гель-лаки зі звичайними лаками, а краще давайте нігтям відпочити .Неприпустимо застосування гелевих лаків на постійній основі.
 • Робіть манікюр тільки в добре провітрюваному приміщенні.
 • Якщо ви робите манікюр гель-лаком в салоні, вибирайте перевірені місця з хорошою репутацією. Слідкуйте за тим, щоб використовували лаки і лампи з хорошим терміном придатності.

Відгуки

Оксана: «Мені все сподобалося. Через 2 тижні нігтики, як новенькі. Робила в салоні, коштує не дуже дорого. »

Дарина: «Роблю покриття гель-лаком сама, оскільки не знайшла підходящого майстра.Фарбувати простіше, ніж звичайним лаком. »

Інга: «Дуже подобається манікюр з гель-лаком, але довелося відмовитися. Після 6 місяців постійного застосування почалася алергія. Зробила невелику перерву і спробувала нанести гель-лак знову. Реакція та ж. »

Джерело: http://obrazlady.com/uhod-za-rukami/manikyur/gel-lak/vreden-li-gel-lak-dlya-nogtey.html

Чи може нашкодити здоров’ю випромінювання від лампи для манікюру?

Загальне прагнення до абсолютної усвідомленості і екологічності не залишає шансів навіть самим звичним б’юті-процедур уникнути ретельного перегляду.

Наприклад, чи давно ви думали про те, що насправді відбувається з вашим організмом під час манікюру? Тим часом все частіше в соцмережах обговорюється шкідливість ламп, які фіксують гель на ваших нігтях.

Існує думка, що від них виходить потужне випромінювання, яке може привести навіть до онкології! Міф це чи реальність, ми вирішили дізнатися у Марії Кочетковою, виконавчого директора компанії Luxio by Akzentz Росія.

Загальні класифікації

Як відомо, ультрафіолетове світло умовно поділяється на три діапазони: UV-A, UV-B і UV-C.З них тільки останній дійсно шкідливий для здоров’я. Випромінювання саме в цьому діапазоні найбільш «жорстке» і небезпечне для людини. Хоча наше сонце випромінює багато UV-C, більша його частина поглинається атмосферою Землі. До людей, що загоряють на пляжі, доходить тільки 2% UV-C-променів.

Основні види ламп

Чи можуть ультрафіолетові лампи для закріплення матеріалів завдати шкоди здоров’ю людини? Існують чотири види UV-ламп для светоотвержденіє.

 • Гібридні світлодіодні лампи – саме просунуте рішення.У них встановлені спеціальні світлодіоди з розширеним спектром в УФ-діапазоні, тому вони можуть сушити як гелі, так і будь-які гелі-лаки. Час полімеризації – 30 секунд. Саме такі лампи виробляє компанія Akzentz , і саме її, швидше за все, використовує ваш майстер, якщо він працює на матеріалах Luxio . Така лампа повністю безпечна для здоров’я.
 • Світлодіодні лампи дозволяють укріпляти гелям і сучасним гелям-лаків, але можуть не підійти для деяких гелів-лаків традиційної (старішої) рецептури, яким потрібна більш довгохвильовий спектр.Час полімеризації – 30 секунд.
 • UV-лампи (газорозрядні) підходять для гелів-лаків традиційного складу, але внаслідок меншої інтенсивності УФ-випромінювання не підходять для затвердевающих гелів. Полімеризація гелів повинна проходити швидше (не більше 1 хвилини), інакше покриття може стати матовим. Лампа вимагає заміни через 500 годин використання. Час полімеризації – 2 хвилини.
 • Гібридні світлодіодні лампи – це суміш світлодіодним і UV-лампи в одному корпусі. Вони сушать і гелі та гелі-лаки, але роблять це поганенько.Знову ж лампу треба буде міняти, а час затвердіння в таких лампах підбирати експериментальним шляхом для різних матеріалів.

Чи можуть нашкодити лампи

Світлодіодні лампи зовсім не випромінюють шкідливий UV-C-діапазон. UV-лампи мають близько 2% UV-C-випромінювання, що, звичайно, погано, але все одно не шкідливіше, ніж позасмагати під сонцем півгодини опівдні.

У гібридних лампах UV-C також присутній, але лише близько 1% від потужності. Тому віддавати перевагу краще саме світлодіодним лампам (або, якщо їх у вашому салоні немає, – гібридним).

Звертайте увагу на марку-виробника: краще вибирати перевірені варіанти, як Akzentz .

Про Саленко

Джерело: https://bazaar.ru/beauty/reviews/mozhet-li-navredit-zdorovyu-izluchenie-ot-lampy-dlya-manikyura/

Лампа для сушки нігтів: як користуватися, шкода

Кілька років тому нарощування нігтів за допомогою акрилу змінилося повальним захопленням шелаком.Тому популярність використання ламп для сушки лаків і гелів постійно набирає обертів. Дами, які віддають перевагу шелак в манікюрі, знають, що в цій технології не обійтися без спеціальної лампи. Однак лампою потрібно вміти правильно користуватися, щоб манікюр не засмутив майстра і клієнта.

Пристрій і принцип роботи лампи

Користуватися лампою для сушки гель-лаку зможе навіть початківець майстер нігтьового сервісу. Необхідно пам’ятати, що існує кілька основних видів цього приладу.Використовувати кожен з них необхідно в залежності від обраного матеріалу для роботи.

На сьогоднішній день існує три різновиди таких ламп, які працюють за схожим принципом: УФ-лампа (UV), світлодіодна (LED) і газосвітних (CCF). Всі 3 різновиди відрізняються в експлуатації, хоча сам принцип залишається однаковим.

Кожна така лампа має свої переваги і недоліки.

газосвітних лампочка найчастіше зустрічається в парі з УФ або LED і є, скоріше, допоміжної технологією для роботи з деякими матеріалами, які вимагають окремого спеціального впливу.

УФ-лампи

Вони з’явилися на ринку найпершими і продовжують користуватися популярністю донині. Основною перевагою є їх потужність, від якої залежить швидкість застигання лаку.

У лампі може перебувати одна або кілька ламп. Кожна така лампочка по 9 Вт. Якщо ламп дві, то сумарна потужність складе 18 Вт і т.д.

У найпотужнішою лампі, потужність якої складає 36 Вт, гель висихає за 1-2 хвилини.

На замітку! У випадку з професійними УФ-лампами є можливість сушити обидві руки відразу, але такі прилади не підходять для використання вдома.На таких лампах часто є таймер, що дозволяє виставляти необхідний час.

Істотним недоліком УФ-ламп є шкідливий вплив, який вони чинять на організм людини. Ультрафіолет шкідливий для очей і шкіри людини, до того ж часте використання приладу може негативним чином позначитися на нігтях.

LED-лампа

Цей вид ламп є більш сучасним. Ультрафіолетове випромінювання надходить з світлодіода. Така технологія дозволяє гелю застигнути за півхвилини .Час сушіння значно скорочується. Нанесення лаку відбувається схожим чином, в три етапи, між якими проводиться сушка.

Світлодіоди, на відміну від УФ-ламп, практично нешкідливі. До того ж, вони значно довше працюють. Термін служби такої лампи може доходити до 40-50 тис. Годин.

Важливо! На жаль, прилад здатний сушити не всі матеріали. Деякі гель лаки нейтральні до дії світлодіодів.

Сушарки з даним типом випромінювачів коштують трохи дорожче своїх УФ-аналогів.LED-лампи, як правило, не піддаються заміні через свою довговічності. Якщо лампи перегоріли, пристрій просто викидають.

Основні відмінності:

 • В УФ використовується люмінесцентна лампочка, в LED – світлодіод;
 • УФ-лампа має менший ресурс і шкідлива для шкіри і очей;
 • LED працює не з усіма видами гель-лаків;
 • LED сушить набагато швидше;
 • УФ-прилади низької потужністю не просушують гель належним чином.

Рада! Досвідчені користувачі знають, що для оптимальної роботи краще вибрати гібридний прилад, в якому будуть обидві технології – LED і UV.

Сучасні моделі ламп для сушки гель лаку прості в експлуатації і не вимагають специфічних навичок для користування ними. У домашніх умовах експлуатація приладу не буде нічим відрізнятися від роботи в манікюрному салоні.

Перш за все, необхідно уважно вивчити інструкцію, що додається до кожного приладу. Перше, на що слід звернути увагу – це з якими лаками працює має модель .

Деякі лампи працюють тільки з певними видами матеріалів, тоді як інші універсальні.

Розібратися з принципом пристрою і роботи апарату не складе труднощів. Більшість апаратів виконані в схожому стилі, і нагадують гараж в мініатюрі.

На верхній частині сушарки розташовується управління, яке, найчастіше, є кнопковим. Кнопок частіше дві, але може бути і більше.

Якщо пристрій гібридне, то на корпусі буде додаткова кнопка перемикання між режимами роботи ламп.

Лампа для сушки гель лаку працює досить просто.Принцип експлуатації зводиться до натискання кнопки і піднесенню нігтів під освітлення.

У деяких моделях, обладнаних датчиками, немає необхідності навіть натискати кнопку, прилад вмикається сам, коли під джерело світла потрапляє долоню.

Якщо в приладі є екран з таймером, то все, що буде потрібно зробити – це орієнтуватися на нього. Втім, якщо таймера немає, підійде будь-який секундомір.

Важливо! Не можна перетримувати нігті під лампою, або, навпаки, прибрати руку з-під освітлення завчасно.Матеріали дуже вимогливі до чіткого дотримання тимчасового регламенту. Варто прибрати нігті раніше – і гель просохне нерівномірно.

У кожного виробника покриттів можуть бути свої рекомендації по сушці. Наведемо усереднені дані для УФ і LED ламп:

Отже, основні моменти експлуатації:

 • знати, з якими матеріалами працює обрана модель лампи;
 • перед використанням прочитати інструкцію;
 • дотримуватися таймінг, що не перетримувати і не прибирати нігті завчасно;
 • дотримуватися запобіжних заходів.

В процесі роботи пристрій може пошкодитися. В такому випадку необхідно якомога швидше помістити всі пошкоджені частини в пластиковий (по можливості герметичний) контейнер. Для ліквідація небажаних наслідків від їдких випарів ртуті, необхідно звернутися в спеціальну службу.

Чи є шкода від лампи для нігтів

Багато жінок задаються питанням, чи шкідлива лампа для сушки нігтів. Найчастіше побоювання можуть відлякати користувача від покупки сушарки або відвідування манікюрного салону.Побоювання за своє здоров’я далеко не безпідставні. Питання виникло тому, коли широкого розголосу набула історія двох жінок, у яких виявили рак шкіри.

Вони обидві часто користувалися ультрафіолетовими сушарками для нігтів. Однак надалі, при дослідженні більш широкої вибірки пацієнтів подібних відхилень виявлено не було.

З чого можна зробити висновок, що виникнення подібних захворювань можна списати на окремий випадок і особливості організму, а не на потенційно шкідливий вплив УФ-променів.

Частина фахівців продовжує стверджувати, що навіть більш інтенсивний вплив УФ-променів на шкіру і очей людини абсолютно безпечно, а в окремих випадках навіть корисно. Зрозуміло, навіть при наявній мінімальної ймовірності розвитку страшних захворювань частина людей буде відчувати виправдані побоювання.

Для мінімізації негативних наслідків лікарі рекомендують користуватися сушаркою з певним інтервалом: не варто міняти лакове покриття на нігтях частіше, ніж раз на тиждень.

Подібна інтенсивність може бути небезпечна для здоров’я нігтів, незалежно від потенційної шкідливої ​​природи впливу УФ-променів. В середньому, якісно зроблене лакове покриття тримається від двох до трьох тижнів.

Навіть якщо робити сушку 1-2 рази на місяць, з великою часткою ймовірності можна не побоюватися яких-небудь серйозних наслідків.

На замітку! У деяких салонах з недавніх пір пропонують спеціальні рукавички, які захищають шкірний покрив від прямих УФ-променів.

Що потрібно знати про шкоду використання сушки для нігтів:

 • часте використання будь-яких процедур може завдати шкоди організму;
 • фіксований час і локальну дію на невелику ділянку шкіри мінімізує можливий шкідливий вплив;
 • шкоду від лампи для сушіння нігтів не доведений, а є лише гіпотезою, правоту якої кожен оцінює сам;
 • якщо витримувати певний інтервал і не перетримувати нігті під сушаркою, а також використовувати спеціальні рукавички, шкода від впливу УФ-променів практично зводиться нанівець;
 • LED-лампи менш шкідливі через низьку інтенсивності світіння.

Висновок

Використання сушарок для нігтів набуває все більшої популярності в силу поширення даної технології. Багатьом зручніше зберігати такий пристрій будинку, замість того, щоб витрачати час і зайві гроші на походи до фахівця.

Дотримуючись нескладних правил, можна без праці убезпечити себе від потенційно небажаних наслідків. Сам процес експлуатації є дуже простим, і це ще один аргумент на користь того, чому сушарки для нігтів настільки популярні.

Найкращі лампи для сушіння гель-лаку

 • Гібридна лампа CCFL / LED Diamond, 36W, золота на Яндекс Маркеті
 • Лампа SUNUV SUN 9C plus UV / LED 36 W, біла на Яндекс Маркеті
 • УФ лампа Polaris PNL 4012UV на Яндекс Маркеті
 • УФ лампа спіральна, з холодним катодом SD-1201 на Яндекс Маркеті
 • Лампа гібридна для сушіння на дві руки SUN BQ 72W UV / LED на Яндекс Маркеті

Джерело: https://tehnika.expert/dlya-krasoty/prochaya/kak-polzovatsya-lampoj-dlya-sushki-gel-laka.html

шкідлива УФ-лампа для манікюру

Інформація про те, що лампи для сушіння гель-лаку можуть викликати рак шкіри не раз розбурхувала суспільство. Якщо і ви задавалися питанням, безпечно використовувати УФ-лампу для манікюру , то в моїй статті ви дізнаєтеся на це відповідь.

Нам всім давно відомо про небезпеку соляріїв, і про великий ризик розвитку раку шкіри. А що щодо ультрафіолетових ламп, які використовуються для манікюру? Чи можуть вони завдати шкоди нашій шкірі, якщо по суті, це міні-солярій?

шкідлива лампа для гель-лаку?

Деякі медичні фахівці стверджують, що, оскільки ці лампи випромінюють ультрафіолет, вони можуть стати причиною передчасного старіння, а так само раку шкіри, і потрібно проявляти особливу обережність якщо ви любитель покриття гель-лаком.

Промені ультрафіолету здатні проникати глибоко в шкіру. Вони пошкоджують колаген, основний будівельний блок нашої шкіри і еластин, який допомагає нам виглядати молодше.

Але нехай ця інформація вас не лякає!

Джерело: https://pilochka.ua/vred-uv-lampy/

приносить шкоду УФ лампа для нарощування нігтів | Ультрафіолетова лампа шкода чи користь для здоров’я людини?

Не рідко ми задаємося собі питаннями а чи може ультрафіолетова лампа для гель лаку нанести шкоди нашому здоров’ю? Іноді я навіть зустрічала таке питання як: «Чи може УФ лампа викликати рак?».І ще про що б хотіла поговорити важливому – це шкідлива УФ лампа при вагітності?

УФ лампи використовуються в салонах краси більше 30 років – це більш ніж достатній період, щоб повірити в їхню безпеку. Наукові дослідження які проводилися підтвердили, що використання УФ і LED абсолютно безпечне для людського здоров’я.

Перше з них було опубліковано в проспекті NMC і називалося “дійсно УФ лампи випромінюють небезпечний рівень ультрафіолету?”.Компанія, яка проводила це дослідження (Lighting Sciences lnc.

/ Phoenix, Arizona), перевірила дві популярні лампи і з’ясувала, що рівень випромінювання UVB хвиль в них навіть менше, ніж в сонячному світлі. А рівень UVА променів – еквівалентний додатковим 1,5 – 2,7 хвилинам прогулянці під сонцем щодня або додатковим 10-20 хвилин на тиждень.

Друге ж дослідження належить двом авторитетним дослідникам: доктору Роберту Сайру, винахіднику сонцезахисної системи SPF і доктору Джону Доуді, його асистенту і представнику компанії Rapid Precision Testing Labs / Cordova, Tennessee.

Після ретельних досліджень безлічі ламп, вони з’ясували, вплив ламп в салоні одно 0,5-2,2% допустимого стандартами місячного ультрафіолетового впливу на людину. Це також говорить про те, що немає великої різниці між УФ і LED лампами – вони однаково безпечні.

Варто згадати, що тильна сторона долоні в 4 рази більш стійка до УФ-випромінювання, ніж та ж щока. Після цих висновків, доктор Сайра з’ясував, що УФ лампи всіх типів є навіть більше безпечними, ніж сонячні промені і сонячні лампи.За всіма параметрами вони менш небезпечні.

Одним словом, для людини випромінювання від лампи є навіть безпечніше, ніж вплив натурального сонячного світла. Коли людина їде за кермом на його руки потрапляє сонце, це може бути більш небезпечним, ніж, якщо він буде тримати руки в УФ або лампі.

Тому, якщо раптом клієнт буде ставити під сумнів процедури, майстер повинен його заспокоїти, проте, можна застосувати наступні заходи безпеки – спеціально для недовірливих клієнтів:

 • накрити частину рук тканиною, перш ніж класти їх у лампу;
 • клієнт може намазати руки кремом із захистом 15 SPF, але перед процедурою йому не можна буде мити руки.При цьому майстер повинен простежити, щоб поверхня нігтів була чистою, і на ній не залишилося, слідів захисного засобу, інакше це може привести до неякісного результату.

На рахунок того: – Чи може ультрафіолетове випромінювання викликати рак шкіри ?, скажу одне, це просто придуманий міф, як і говорилося вище рівень УФ випромінювання наскільки маленький, що не може принести ніякої шкоди.

І останнє запитання ультрафіолетові лампи для сушіння гель лаку і вагітність!

У період вагітності кожна жінка підвищує увагу до свого організму, ретельно стежить за харчуванням, а також задається питанням безпеки косметичних процедур для підтримки гарного зовнішнього вигляду.Однією з процедур є догляд за нігтями. При покритті нігтів гель лаком для його полімеризації використовується ультрафіолетова або LED лампа.

Спочатку наноситься базовий гель, потім в 2 шари покривається кольоровою гель лак і на останньому етапі закріплюється фініш гелем. Кожен з шарів потрібно просушити в лампі яка випромінює ультрафіолетове випромінювання для того щоб гель лак затвердів і покриття стало міцним і стійким.

У підсумку, що у нас виходить, при використанні УФ лампи на полімеризацію йде 8 хвилин, коли ж використовувати LED лампу цей час скоротиться і становить 4 хвилини.

Кількості вивчення за цей період буде недостатньо що б нанести який-небудь шкоду для здоров’я, але Ви не повинні забувати, що сучасні технології складів гель лаку намагаються максимально очистити від шкідливих речовин і гель лак на даному етапі практично не має запаху, але все одно це хімія і вагітним дівчатам і жінкам краще утриматися.

Джерело: https://ovgel.com/harm-uv-nail-lamp.html

Ультрафіолетова лампа для сушки нігтів

Сучасні модниці використовують для манікюру нові, більш витривалі матеріали для покриття нігтів.До таких можна віднести гель лак, і шелак. Це покриття відрізняється довгим терміном служби, яскравістю, фортецею.

Використовуючи гель лак, процедура манікюру займає набагато менше часу. Адже висихання матеріал за лічені секунди. Але, для цього потрібно користуватися ультрафіолетовою лампою. Гель лак висихає тільки при впливі УФ променів.

І тут виникає питання: чи шкодить ультрафіолетова лампа для сушки нігтів? Однозначної відповіді на це питання немає.

Як може нашкодити УФ лампа для сушіння нігтів?

Багато дерматологи з упевненістю стверджують, що ультрафіолетове обладнання для сушіння вкрай шкідливо не тільки для нігтів, але і для шкірних покривів.Використання такого стійкого декоративного покриття, як шелаку, вимагає обов’язкової сушки під УФ лампою. Фахівці припускають, що сушка таким способом збільшує ризик розвитку раку шкіри, виникнення папілом.

УФ лампа

Висушування матеріалу проходить досить швидко. Але, навіть цього часу достатньо, щоб завдати шкоди своєму здоров’ю. Справа в тому, що в ультрафіолетовому приладі для сушіння нігтів виділяються промені типу А. Такі ж промені виділяються і в солярії.Відомо, що саме вони часто стають винуватцями виникнення ракових клітин в організмі.

Організм людина вдосталь насичується ультрафіолетовими променями при виході на сонці. Додаткової дози не потрібно. Часте використання може призвести до непоправних наслідків. У помірних же кількостях УФ промені не просто не шкідливі, а вкрай корисні для здоров’я.

Виробники ламп для сушки піклуються про безпеку своїх матеріалів. Тому колосальної шкоди сушка нанести не може.При підвищеній чутливості шкіри, алергії на ультрафіолет, можуть проявитися такі небажані симптоми:

 • Кропив’янка;
 • Опіки;
 • Лущення шкіри;
 • Відшарування нігтьової пластини;
 • Грибок.

Щоб зберегти своє здоров’я, потрібно просто правильно доглядати за лампою. Адже від цього залежить і її повноцінна робота. Важливу роль відіграє і кількість ламп, розташованих в сушці. Також, важливо правильно вибрати сушку, вивчивши всі її характеристики.

Лампи для такого пристрою в своєму складі мають пари ртуті. Всі знають, що вони надають згубний вплив. Шкоди не уникнути, якщо пошкодити при її заміні. Тому сьогодні є спеціальні служби, які проводять заміну цих пристроїв в сушках для нігтів, і соляріях.

Правила використання елементів УФ лампи

Якщо використовувати УФ обладнання для сушіння правильно, шкода від неї спостерігатися не буде. Будь-яка дівчина, перш ніж звертатися в салон краси, повинна врахувати всі запобіжні заходи.Перед процедурою манікюру, важливо поцікавитися у майстра, лампою якого виробника він користується. Приділити увагу потрібно і кількості вбудованих ламп в обладнанні.

Різні виробники, використовують різну кількість ламп. Для нарощування нігтів, і покриття їх декорує матеріалом краще вибирати сушки з 4 лампами. Вони дозволяють рівномірно розподілити навантаження, при цьому виробляти мінімальний рівень випромінювання. Це допоможе не піддавати шкірні покриви тривалого впливу ультрафіолетового проміння.

Не варто забувати, що перед нарощуванням нігтів потрібно проконсультуватися з фахівцем. Адже процедура нарощування гелем вимагає обов’язкового використання УФ приладів. Допомогти розібратися в даному питанні допоможе доктор дерматолог або алерголог. Схильність до ракових утворень визначає фахівець онколог.

Ультрафіолетова лампа для сушки нігтів надасть шкоду в тому випадку, якщо обладнання в ній давно не змінювалося. Заміна техніки виробляється спеціальними фірмами, які видають сертифікати із зазначенням дати заміни.Саме цей документ Вам може пред’явити Ваш майстер манікюру.

Якщо Ви хочете придбати лампу для сушіння нігтів для домашнього індивідуального користування, вибирайте обладнання середньої потужності. Навантаження, і розсіювання променів в ній буде не таким інтенсивним. Так, ви зможете звести до мінімуму всі ризики. На швидкість висушування потужність практично не впливає.

Плюси і мінуси УФ ламп для сушки

Розібравшись в питанні шкоди даного обладнання для сушіння нігтів, варто відзначити і деякі його переваги і недоліки.Серед плюсів варто відзначити низький рівень споживання електроенергії. Що ж стосується фінансової сторони, то такі лампи цілком доступні кожній жінці. Термін служби обладнання тривалий.

Варто відзначити і велику різноманітність дизайну таких приладів. Є можливість підібрати колір і форму під інтер’єр свого кабінету або кімнати. Чимало і недоліків у УФ ламп:

 • Період служби обладнання залежить від кількості включень;
 • Підвищення температури на робочій поверхні;
 • Можливий перегрів корпусу;
 • Перепади напруги в мережі можуть вивести обладнання з ладу;
 • Висока чутливість лампи для сушіння в температурі зовнішнього середовища;
 • Уф промені шкідливі для очей;
 • Лампи в своєму складі мають пари ртуті, які шкідливі для здоров’я.

Як доглядати за УФ лампою?

Мінімізувати ризик розвитку проблем від застосування такого обладнання можна тільки при дотриманні правил експлуатації приладів. Продовжити термін служби лампи допоможе своєчасна чистка.

Іноді трапляється так, що при нарощуванні нігтів гелем, шматочки і залишки матеріалу залишаються на обладнанні. Вони повинні делікатно віддалятися з поверхні. Чистити потрібно якимось твердим предметом.

Використовувати ацетон або розчинник не можна, так як засіб може пошкодити поверхню.Залишки пилу скидаються м’якою ганчіркою.

Дуже важливо після кожного використання лампи, проводити її дезинфекцію. Процедура дозволить уникнути розмноження грибків, які потім потраплять на поверхню нігтів наступного клієнта. Для цього застосовуються спеціальні засоби, які можна придбати там же, де і УФ лампу.

Намагайтеся не допускати перегріву оюорудованія. Також не можна ставити його на відкриті сонячні промені. При перегорання деяких світлових елементів, тут же варто їх замінити.В іншому випадку, повноцінної сушки матеріалу не буде. Якісний манікюр не вийде і за умови тривалого впливу.

Вбудовані лампи радять міняти через кожні 2000 годин роботи. Саме за цей час лампи виснажуються, може статися виділення ртутної пари. Даний фактор згубно вплине не тільки на якість манікюру, але і на здоров’я клієнта. Нерідко при таких умовах виникають опіки, і алергічні реакції.

Джерело: http://lifenails.ru/instrumenty/ultrafioletovaya-lampa-dlya-sushki-nogtej.html

Для тих, хто нарощує нігті !!!! (Жах !!!!) – лампа для сушки нігтів

Згідно з доповіддю американських лікарів, навіть манікюр може стати канцерогеном. Уже кілька жінок в США стали пацієнтками онкоклінік після відвідування салонів краси.

Американські медики б’ють на сполох: все більше жінок потрапляють до онкологів після візиту … в манікюрний салон. Причина – в опроміненні ультрафіолетовими лампами; це завершальна стадія процедури нарощування нігтів, а також популярний споосб висушування звичайного лаку.Щорічно мільйони жінок по всьому світу вдаються до цих послуг; як з’ясувалося, у деяких в результаті розвивається рак шкіри.

Так, 42-річна американка нарощувала нігті 8 разів протягом року – після чого їй знадобилося кілька операцій з видалення пухлин на руках.

Інша американка (55 років) змінювала нігті два рази на місяць, у неї розвинулася пухлина на правій руці.

Випадки були не дуже важкими, такий вид раку зазвичай лікується хірургічним шляхом, однак у 4% пацієнтів він може поширюватися і на інші частини тіла.

Втім, вчені і раніше попереджали про небезпечний вплив ультрафіолету на шкіру. Він, мовляв, може викликати рак, який, хоч і лікується відносно легко, все одно є онкологічним захворюванням.

У минулому році європейські лікарі підняли цілу компанію проти захоплення засмагою, особливо штучним – в соляріях під тими ж лампами. Цього року новий сплеск протесту викликала що просочилася в пресу історія англійської школярки.

15-річна дівчинка провела в салоні всього кілька сеансів, після чого її шкіра покрилася потворними плямами, почала хворіти і відшаровуватися.Лікарі поставили діагноз – рак шкіри.

Коли інформація стала надбанням громадськості, про схожих випадках публічно заявили ще кілька людей.

Тепер медики відмовляють своїх пацієнтів і від манікюрних салонів або, принаймні, від нарощування нігтів.

Довгий вплив ультрафіолету і постійне повторення процедури (для корекції манікюру) може привести до утворення пухлин на руках, попереджають дерматологи Техаського університету.

Заборонити процедуру вони, звичайно, не вимагають, але все ж радять переглянути ступінь безпеки використання ультрафіолетових ламп.

Тим часом ці нехитрі прилади вільно продаються: в будинок можна купити не тільки маленьку лампочку для рук, але і цілий солярій – були б гроші і вільний простір.

Взагалі, американські і європейські лікарі давно націлилися на манікюрні салони та інші заклади, що пропонують послуги з «облагороджування» зовнішності.

Найчастіше таке облагородження пов’язане з серйозними ризиками для здоров’я, особливо там, де «фахівці» за красою не дуже уважно дотримуються гігієну.Манікюрниці, наприклад, далеко не всегдапользуются одноразовими приладами для обробки нігтів.

А в деяких салонах до цих пір застосовуються заборонені в багатьох країнах хімікати (метилметакрилат, наприклад) – для закріплення, фарбування або закріплення нігтів.

Джерело: https://www.BabyBlog.ru/community/post/krasota/426306

.