Ногти

Протезування акрилатом нігтів на ногах: Протезування нігтів на ногах при грибку: показання, способи

Що таке протезування нігтів на руках і ногах і де його роблять? Протезування нігтів на ногах при грибку

Способи протезування

Патологічний осередок в нігтьової тканини стопи може мати різні характеристики – площа, глибина ураження, особливо хвороботворних мікроорганізмів. Саме вони визначатимуть схему майбутньої терапії. У тому числі із застосуванням сучасних способів апаратного протезування нігтя.

Акрилат

В разі виникнення потреби відтворення фізіологічно правильного розташування нігтьової пластини вдаються до способу протезування акрилатом.Сам протез закріплюють безпосередньо над ураженим нігтем, щоб створювати певний тиск на його тканини. Після відростання власного здорового нігтя акрілат видаляють.

Однак, на всьому протязі періоду відрощування нігтьової пластини рекомендується відвідувати фахівця. Адже при повільному зростанні відновлення тканин штучний ніготь може бути нестабільним і перешкоджати зростанню здорових клітин. Кваліфікація фахівця, який виконує протезування акрилатом, має величезне значення.Краще довіряти своє здоров’я перевіреним і висококваліфікованим лікарям.

Геволь

Затребуваний і популярний спосіб протезування пошкодженого онихомикозом нігтя – скористатися протезної масою «Геволь». Її переваги – відсутність необхідності попередньої грунтовки нігтьового ложа, висока швидкість застигання і ступінь захисту тканин від грибкової інфекції.

Проте, майстер має достатньо часу, щоб надати необхідну форму пластини – застигання відбувається виключно під спрямованими променями ультрафіолету.Додатково в інструкції зазначено, що гель зовсім не вимагає замішування – його наносять безпосередньо з тюбика на область ураження. Дозування відбувається максимально точно, оскільки передбачена особлива форма наконечника упаковки з протезної масою.

Промисловість випускає кілька сортів гелю «Геволь» – від повністю прозорого, до рожевого відтінку. Тому майстру простіше підібрати оптимальний варіант для створення природного кольору штучного нігтя.

Унгізан

Не менш популярно в протезуванні при оніхомікозі засіб «Унгізан» – двокомпонентний полімер.У його складі присутній, як порошок, так і рідина, яка призначена для прискорення процесу застигання полімерної маси.

Майстри практикують спосіб заливки нігтьового ложа при створенні протеза – масою, яку створюють з порошку і рідини. Потім надається необхідна форма. Вітається присутність природною власної пластини нігтя – не менше 3-4 мм.

Після закінчення роботи фахівця у людини утворюється красивий, практично нічим не відрізняється від інших ніготь – з тієї ж забарвленням.Як правило, техніка найчастіше застосовується в разі розщеплення власної пластини. Однак, лікування буде відкладено при відкритих ранах в області майбутнього протеза.

Конолін

Протезування далеко не настільки проста процедура, як це може знайомитися з боку – створення штучного нігтя за допомогою природного матеріалу «Конолін» і спеціально розробленого клею відрізняється особливою складністю.

Природні матеріали відрізняються природною чистотою, високою воздухопроводімостью і міцністю.Ніготь в результаті виходить практично не відрізнятись від нормального. Він гладкий, тієї ж форми, еластичний, має природний відтінок тканин. До того ж у складі матеріалів присутня антигрибковий компонент, що дозволяє створити додатковий захист від грибкової інфекції.

Догляд за нігтями після протезування СПб

При серйозних травм нігтя або після його хірургічного видалення, він може відростати до року. Під час відростання нігтьової пластини, за нею повинен пильно спостерігати фахівець.Протез слід оновлювати раз в 3-4 тижні.

Слід пам’ятати, що сам протез кріпиться тільки до нігтьової пластини, а зі шкірою не взаємодіє, тому між шкірою і протезом може затримуватися волога, що створює ризик зараження грибком і іншими небезпечними мікробами. Слід підтримувати ніготь в чистоті і сухості, можливо, проводити профілактику зараження спеціальними препаратами.

З іншого боку, слід відмовитися від незручної, вузькому взутті, що створює тиск на ніготь і протез.

Якщо протезування проводилося на ніготь, уражений грибком, то протез потрібно оновлювати кожні пару тижнів і обробляти спеціальними протигрибковими засобами, щоб не дати мікози комфортно себе почувати під гелем.

Як швидко відновити ніготь

Відновлення нігтя після грибка можливо після повного знищення патогенної мікрофлори. Для того, щоб переконатися у відсутності грибкового збудника, рекомендується звернутися до фахівця. Він проведе необхідні аналізи і при наявності спір підбере найбільш ефективні фунгіцидні засоби.Починати відновлення нігтів дозволяється лише в тому випадку, якщо в проведених аналізах відсутня патогенна мікрофлора.

Аптечні препарати

Пацієнтам слід знати, як відростити ніготь після грибка. Прискорити відростання здорової пластини вдається лише після повного знищення інфекції. При виявленні в соскобе спор грибка необхідно продовжити застосування наступних фунгіцидних засобів:

 • Миконазол;
 • Екзодерил;
 • Лоцерил;
 • Ламізил;
 • Тербінафін.

Фунгіцидну засіб рекомендується наносити на хворий ніготь і тканину навколо нього кілька разів в день. Проводити таке лікування слід до тих пір, поки не вийде повністю знищити патогенну мікрофлору.

В якості додаткових коштів можна застосовувати спеціальні лаки для захисту ураженої пластини і лікування оніхомікозу. Хороший ефект дають такі препарати, як Лоцерил і Батрафен.

Після повного знищення грибкового збудника необхідно створити сприятливі умови, які допомагають прискорити процес відновлення нігтів.Для цієї мети рекомендується застосовувати лаки з лікувальною дією і живильні масла.

виросте швидко ніготь після грибка залежить від стадії захворювання. У тому випадку, якщо після онихомикоза ніготь перестав рости, то слід скористатися наступними засобами:

 • мигдальне масло;
 • вітамін А;
 • токоферолу ацетат;
 • косметична глина;
 • масло обліпихи.

До складу обліпихової олії входять різні вітаміни і з його допомогою вдається прискорити процес регенерації.Засіб дозволяється наносити після видалення нігтьової пластини, але лише через місяць після загоєння залишкової ранки. Препарат слід наносити на пошкоджену тканину кожен день ватною паличкою перед сном протягом місяця.

З косметичної глини рекомендується робити маски. Слід змішати її з водою до утворення густої кашки і наносити на нігті на 10 хвилин. Для більшої ефективності необхідно прикрити ніготь харчовою плівкою і залишити на деякий час.

Народні засоби

Визначити, чи виросте ніготь після грибка на нозі, може тільки фахівець.Для того, щоб прискорити зростання нігтьової пластини, можна скористатися засобами народної медицини. Хороший ефект дають такі ванночки і примочки:

 1. Поліпшити стан пошкодженого нігтя вдається за допомогою лимона. Його сік слід з’єднати з водою в рівних пропорціях і нанести розчин на пластину. Таку процедуру рекомендується проводити щодня.
 2. Хороший ефект при відновленні нігтів після онихомикоза дають компреси з календулою. Необхідно всипати в ємність столову ложку квітів і залити їх склянкою окропу.Утворену масу потрібно настояти протягом півгодини під закритою кришкою. В приготованому настої слід змочити ватний диск і накласти його на хвору нігтьову пластину на 5 хвилин.
 3. Прискорити процес регенерації можливо за допомогою домашньої маски, приготованої з персика. Для цього слід розім’яти м’якоть фрукта ложкою і нанести її на уражену ніготь на кілька хвилин.
 4. Вибілити і оздоровити нігті можна за допомогою капустяного листа. Необхідно зрізати лист, розім’яти його до появи соку і на півгодини прикласти до нігтя.

Для відновлення нігтів після онихомикоза народна медицина пропонує використовувати ванночки з морською сіллю. Для їх приготування слід додати в 250 мл теплої води чайну ложку солі і кілька крапель олії чайного дерева. У приготовлений розчин слід опустити ноги на 20 хвилин і найкраще таку процедуру проводити перед сном. Сольова ванночка має протигрибкову, регенерує і антибактеріальну дію.

Нетрадиційна медицина пропонує використовувати для поліпшення стану пластини спеціальні склади, які слід наносити безпосередньо на нігтьової валик.Для приготування такої маски можна використовувати желатинову масу, тепле картопляне пюре, суміш цитрусового і оливкового масла.

Види грибка нігтів у людини

В сучасному світі поширення оніхомікозу набуває загрозливих розмірів. На грибок нігтів скаржиться двадцять відсотків населення землі – кожен п’ятий житель планети! А в літньому віці ймовірність підхопити якийсь вид онихомикоза тільки зростає. Що може бути причиною цього? Зараз поширена тісне взуття з синтетичних матеріалів.Ноги в неї відчувають себе погано, а тому і «ловлять» існуючі в місцях громадського користування дермафродіти Trichophyton tonsurans, Trichophyton interdigitale, Trichophyton rubrum і інші.

Оніхомікоз може виникнути і після травми, і внаслідок інших недуг – на тлі зниженого імунітету. Так, третина діабетиків є жертвами цього шкірного захворювання. Перш ніж ми розберемося в питанні про те, чи роблять педикюр при грибку нігтів, розглянемо перші симптоми цієї шкірної проблеми.Дермафродіти, які ми тут перерахували, вражають пластину схожим чином. Розрізняють оніхомікоз нормотрофіческій. На пластині з’являються білі і жовті плями, в запущеному випадку – смуги. При гіпертрофічному оніхомікозі змінюється також колір нігтя, він деформується і потовщується. І, нарешті, оніхолітіческій грибок повністю роз’їдає пластину, так, що вона відторгається від ложа. Додамо, що не можна ігнорувати перші симптоми захворювання, інакше можна втратити нігтя. Слід відразу ж приступати до лікування.

Чи потрібно доглядати надалі за нігтем?

Новий штучний матеріал прикріплюється до залишку власної пластини (якщо вона є) і максимально щільно прилягає до шкіри. Але між шарами залишається проміжок. Без обробки в ньому може завестися патогенна мікрофлора.

Таким чином, протезування виконується двома способами. При заливці нанесення маси відбувається безпосередньо на палець. Після формування і застигання надається остаточна форма нігтя.

При пластинчастому методі вирізається протез за формою природної пластини.Він шліфується і кріпиться до нігтя. Іноді застосовується комбінований спосіб. Спочатку формується ложе, потім наноситься маса на раніше сформований ложе. Останній підхід не дозволяє потрапити вологи і частинкам грязі під протез.

Нарощування і протезування

Відрізняються процедури і технікою проведення. На стопах знаходиться велика кількість патогенних мікроорганізмів. Майстер застосовує спеціальні металеві шпателі і одноразові інструменти для роботи з протезами. Це не дає розвиватися грибків і бактерій.

Метод протезування має на увазі застосування спеціальних компонентів – пластифікаторів. Їх суть в тому, щоб підвищити міцність і забезпечити пластичність знову зростаючої нігтьової основи. Також обов’язковим інгредієнтом, що входять до їх складу, є протигрибкові засоби, які продовжують надавати лікувальну дію на уражену ділянку і сприяють його швидкому оновленню.

З іншого боку, обидві процедури розрізняються технологічним процесом. Поверхня хворий стопи населена патогенними мікроорганізмами, тому фахівець для роботи з протезами використовує металеві шпателі і одноразові інструменти, що призводить до блокування грибкових утворень і перешкоджає розвитку бактеріальної мікрофлори.

Протезування передбачає використання сумішей, в яких містяться спеціальні пластифікатори. Дані компоненти надають новоствореної пластині більше міцності і пластичності. Вони також надають протигрибкова дія, в результаті лікування ураженого грибком нігтя триває після його поновлення.

Окреслені вище процедури різняться по техніці проведення. Стопи людини – рознощики величезної кількості патогенних мікроорганізмів. Майстри, які займаються протезуванням, у своїй роботі користуються одноразовими інструментами, металевими шпателями та ін.Так запобігається поширення хвороботворних бактерій і грибків.

Протезування нігтів на ногах при грибку Геволь

GEHWOL Протезування

GEHWOL Протезування пропонує ефективну методику для створення штучних нігтів на ногах і руках. Вона складається з світлотверднучий однофазного GEHWOL Геля для протезування двох видів в’язкості, різних кольорів (прозорого, рожевого і опалового) – і GEHWOL Очищувача.

GEHWOL Протезування

Нігті легко відновити за допомогою GEHWOL Геля для протезування! Гель для протезування не вимагає замішування і наноситься безпосередньо з тюбика на поверхню.Гель твердне тільки під дією ультрафіолетових променів. Кінчиком тюбика Гель чисто і точно дозується – максимально економічно!

GEHWOL Гель для протезування може застосовуватися для косметичного поліпшення зовнішнього вигляду нігтів, а також для протезування нігтів, наприклад, при лікуванні грибкових захворювань.

Причини

Часто причиною того, що ніготь доводиться повністю або частково замінювати, є порушення росту (дистрофія нігтів), яке в більшості випадків є наслідком грибкових захворювань нігтів (оніхомікозів).Протезування нігтів іноді також потрібно в разі розщеплення нігтів (онихорексис і онихолизиса). Також при кератозу або субунгвальних (піднігтьових) мозолях часто доводиться видаляти частину нігтьової пластини. У деяких випадках травми також є причиною часткової і повної втрати нігтьової пластини.

Підготовка

Перш ніж виготовити штучний ніготь, необхідно видалити потовщені і / або уражені грибком частини нігтя.

Після цього підготовлений ніготь звільняється від відокремилися частин.Нігтьову виїмку необхідно ретельно очистити, щоб штучний ніготь міг закріпитися на підготовленої решти нігтьової пластини, вона повинна бути очищена від жиру.

Залишок нігтя очищається ізнежирюється Очищувачем. При цьому нігтьової пластини можна додати шорсткість, для кращого зчеплення з гелем.

Протезування

Після попередньої обробки перший шар GEHWOL Геля для протезування наноситься на ніготь безпосередньо з тюбика. Для складного протезування найкращим чином підходить новий високов’язкий GEHWOL Гель для протезування.Три види гелю – прозорий, опал і рожевий можна змішати між собою таким чином, щоб колір нігтя виглядав абсолютно природно. При цьому основою є прозорий гель, обидва кольорових гелю можна додати для додання нігтю кольору, але можливі й інші варіації. Змішування легше виробляти прямо на нігтьовому ложі. Завдяки підвищеної в’язкості гель можна наносити дуже точно, що значно полегшує обробку. Так як гель твердне тільки під ультрафіолетовими променями, штучний ніготь можна моделювати пензликом не поспішаючи.Необхідно користуватися спеціальними пензликами для моделювання зі змінними насадками. Після кожної обробки їх потрібно міняти, дотримуючись правил гігієни.

Для фіксації готового нігтя рекомендується нанести тонкий шар GEHWOL Геля для протезування середньої в’язкості. Залежно від того, який колір Ми хочемо надати штучного нігтя, використовуємо прозорий або – якщо ніготь здається занадто білим – рожевий гель, а для неприродно рожевого нігтя – опал. Блиск штучного нігтя можна підсилити за допомогою полірування.

Захист

Завдяки високоефективним протигрибковим компонентів, що додається в гелі для протезування нігтів один з них, наприклад, клімбазол, грибкові інфекції не поширюються (багато компонентів, які входять до складу гелів є медичною таємницею). Додатково рекомендується використовувати GEHWOL med Захисне масло для нігтів і шкіри, яке рівномірно розподіляється між штучної нігтьової пластиною і нігтьових ложем і захищає їх від грибкових інфекцій.

Нігті по захистом.

Про методи профілактики грибкових уражень нігтів

Важливо відзначити, що існує ще й методи профілактики грибкових уражень нігтя з використанням гелю «GEHWOL. Особливо актуально зміцнення нігтів:

Особливо актуально зміцнення нігтів:

 • при відвідуванні фітнес-клубу;
 • при відвідуванні басейну, сауни;
 • на час відпочинку в теплих країнах і багато іншого.

Стаття написана за матеріалами сайтів: nashynogi.ru, lipsclinic.ru, vseonogah.ru, gribkam.net, testamoda.ru.

Протипоказання до процедури

 1. Абсолютним протипоказанням є наявність грибкових захворювань.
 2. Не рекомендується робити процедуру після прийому таких лікарських засобів, як антибіотики або курсу хіміотерапії, адже в цей час в організмі починається виділятися ацетон, який призводить до відторгнення пластин.
 3. В разі пошкодженої кутикули. Тому обрізний педикюр робиться за кілька днів до цього.

Штучні нігті прослужать вам тривалий час, так як вони ростуть набагато повільніше. Отже, за літо його доведеться вам робити максимум два рази. Саме тому такий педикюр – відмінний нейл-арт для літа!

Нікого вже не здивуєш, ця процедура давно і міцно увійшла в життя багатьох жінок, але, виявляється, часто нарощують нігті не тільки на руках а й на ногах. Це зазвичай робиться для того, щоб замаскувати косметичні дефекти, надати нігтям природний колір і блиск.

Така процедура допоможе вирішити проблему врослого нігтя, приховати деформовані або просто неправильної форми нігті. До того ж на нарощених нігтях лак тримається довше, вони будуть виглядати більш доглянутими і привабливими, не вимагаючи частого педикюру. А штучне покриття послужить додатковим захистом від шкідливого впливу і може навіть запобігти зараженню грибком.

Види нарощування нігтів на ногах

Нарощування нігтів на ногах, як і на руках, можна виконати гелем, акрилом, або просто зробити гелевий манікюр.

 1. Нарощування нігтів на ногах гелем
  зазвичай використовують, щоб отримати більш природний вигляд нігтя. Гель накладають більш тонким шаром, що зручніше при носінні, особливо якщо ви віддаєте перевагу закрите взуття.
 2. Нарощування нігтів на ногах акрилом
  знаходить застосування, коли необхідно замаскувати неприродний колір нігтя, ребристу поверхню, доростити відсутню частину нігтьової пластини. До того ж акрилові нігті помітно міцніше гелевих.

Зрозуміло, що дизайн нігтів на ногах більш обмежений. Зазвичай роблять або акуратний френч, або розпис тільки на великому пальці, на інших просто повторюючи елементи малюнка. Іноді використовується акваріумний дизайн.

Як зробити нарощування нігтів на ногах?

Перш ніж робити нарощування, переконайтеся, що у вас немає алергії на матеріали, яке передбачається використовувати (в першу чергу, якщо мова йде про акрилі). Нарощування робиться тільки на здорові нігті.Його не можна проводити при наявності тріщин і інших ушкоджень. Крім того не можна робити нарощування на нігтях уражених грибком, як би не хотілося замаскувати дефект. Це може тільки посилити захворювання і позбавить вас можливості займатися лікуванням.

Нарощування нігтів на ногах проводиться точно так же, як і на руках. Єдине, перед його проведенням краще зробити простий або апаратний. Крім того, нігті на ногах ніколи не роблять довше декількох міліметрів.

Нарощування нігтів на ногах покроково:

Так як нігті на ногах ростуть значно повільніше, то корекція нарощування проводиться приблизно раз на півтора місяця.А іноді однієї процедури може вистачити і на все літо. Якщо нарощені нігті вам набридли, то можна просто не проводити коригування, а обпилювати ніготь в міру відростання. У разі необхідності їх можна просто зняти, за тією ж технологією, що і на руках.

Будучи щирими леді, жінки переживають за свій зовнішній вигляд, приділяючи нескінченне увагу укладанні, станом шкіри, бездоганному манікюру. Вони живлять ніжні почуття до досконалості в усьому і впевнені: ідеальними необхідно бути навіть в самих непримітних на перший погляд дрібниці! Звичайно ж, дівчата піклуються і про своїх ніжках

Сучасний світовий ринок косметології рясніє різними привабливими процедурами, в їх число входить і нарощування нігтів на ногах.

Будучи володарками правильної форми нігтів на ніжках, дівчата можуть, не докладаючи особливих зусиль, підтримувати пальчики в приголомшливому стані. Тим же, кому не так пощастило з ніжками або у кого деформувалася нігтьова пластина, доведеться постаратися трохи більше. І в тому, і в іншому випадку нарощування врятує вас. Якщо ви в цьому сумніваєтеся, то подивіться фото з результатом нарощування нігтів на ногах.

Для початку, давайте розберемося, чому псуються нігті на ногах:

 1. Носка незручною або тісного взуття.
 2. Тривале проведення часу у взутті, що має тонку шпильку або високий каблук.
 3. Механічні травми ніг.
 4. Індивідуальні фізіологічні особливості.
 5. Носка панчіх, шкарпеток, колготок з неякісних синтетичних матеріалів.

Суть процедури протезування нігтів

Протезування нігтів – процедура заміни пошкодженого або відсутнього нігтя на руках або ногах за допомогою штучних матеріалів. Ніготь повністю замінюється і прикріплюється до залишку нігтьової пластини спеціальними пластичними матеріалами.

Протезування нігтів – це медична процедура

Іноді в слідстві травми або хвороби ніготь повністю або частково руйнується, залишаючи косметичний дефект. Ця проблема не смертельна і, в принципі, не шкодить здоров’ю, але доставляє дискомфорт. Особливо цей дефект хвилює прекрасну половину людства.

Якщо з якихось причин у вас відсутній ніготь, він деформований або розщеплений – не біда, протезування відмінно впорається з цим завданням і Ви знову будете відчувати себе комфортно.Після протезування нігтик буде виглядати, як натуральний.

При протезуванні нігтів використовуються медичні пластичні маси

Матеріали, використовувані майстрами манікюру занадто щільні і зовсім непластичні. При навантаженні, вони можуть пошкоджуватися самі і травмувати нігтьове ложе. Матеріали, які застосовуються в протезуванні – нігтьові маси.

Ці матеріали містять велику кількість пластичних речовин, які створюють міцність, але в той же час гнучкість, як у натуральних нігтів.Також протези містять компоненти, які не дозволять під протезом нігтя завестися грибку і бактеріям.

За допомогою нігтьового протеза Ви досягнете таких результатів:

 • Нігті знову будуть виглядати красиво і природно
 • У пучки вживають запобіжних засобів від травм і навантажень
 • Повертається чутливість до пальців на руках, якщо протезування проводиться на пальцях ніг
 • Повертається почуття опори , яке втрачається, разом з нігтем.

Способи відновлення пластини

При патологічному зміні нігтя спостерігається зміна його характеристик.Купується неприємний жовтуватий відтінок, уражену ділянку потовщується. По завершенні курсу лікування нормальна пластина відростає дуже довго. Якщо поразка патогенними спорами занадто сильне, без протезування не обійтися. Однак при гострій стадії хвороби проводити будь-які косметологічні маніпуляції заборонено. Попередньо доктором призначається терапія, заснована на використанні:

 • спреїв;
 • мазей;
 • апаратних технік;
 • таблеток.

З позитивного боку зарекомендували себе апаратні заходи, при яких відбувається рівномірне спилювання відмерлих частин нігтя. Грибок при цьому, навіть розташований дуже глибоко, усувається спеціальними променями.

Геволь і його застосування

Якщо говорити про протезуванні нігтя при грибку, використання Геволь є найбільш поширеним методом протезування. За своєю суттю це швидко твердне маса, яка запобігає розвитку грибкової інфекції.Під неї не потрібно накладати додаткову ґрунтовку.

Незаперечна перевага – цей гель твердне тільки під дією УФ-променів. Цей майстер може неспішно формувати необхідну форму пошкодженої ділянки, поступово просушуючи використовувану масу. Такий гель наноситься відразу ж з тюбика зі зручним наконечником-дозатором і не вимагає додаткової підготовки. Він представлений в декількох відтінках, завдяки чому при змішуванні виходить кінцевий матеріал, за кольором максимально відповідний до натурального.

Змішування можна проводити відразу на пальці ноги. Речовина в’язке і наноситься точно, полегшуючи роботу майстра. Для запобігання повторного розвитку грибкової інфекції між штучної пластиною і натуральної акуратно наносяться спеціальні активні компоненти, наприклад Клімбазол.

Засіб Геволь застосовується на практиці і при роботі зі здоровими нігтями, це дієва протигрибкова профілактика. Процедура не вимагає проведення додаткової механічної обробки.Гель тонким шаром накладається на ніготь, практично непомітний для сторонніх очей. Така профілактика доречна, коли людина:

 • займається у фітнес-клубах;
 • часто буває в саунах, басейнах;
 • захоплюється туризмом в місцях з вологим кліматом.

Використання полімеру Унгізан

Коли потрібно провести протезування нігтьової пластини, часто використовується двокомпонентний склад Унгізан, в нього входить рідина і порошок. Змішана маса при глибоких ураженнях заливається в нігтьове ложе, так створюється потрібна і бажана форма.

Головна умова, яке вказує на можливість проведення такої маніпуляції, – наявність природної пластини розміром не менше 3 мм. Унгізан доречний при діагностуванні серйозних інфекційних уражень, які повністю усунені методом лікування. При наявності найменшого запалення або відкритих ран процедура протипоказана. В результаті виходить ніготь, який складно відрізнити від натурального і здорового.

Особливості використання Коноліна і клею

Подібне протезування прийнято вважати найскладнішим.По черзі на уражену ділянку наноситься клей і Конолін, представлений природними компонентами. Речовина добре пропускає повітря, завдяки чому швидко відростає новий ніготь.

Після засихання складу спеціальним інструментом формується гладка і приваблива поверхню, задається природна форма

Важливо пам’ятати, що до складу Коноліна входять антимикотические компоненти, що захищають в майбутньому пошкоджене ложе від зараження мікроорганізмами

Застосування Акрилат

Протезування на основі даної речовини виконується в випадку, коли потрібно створити ніготь максимально правильної фізіологічної форми.Протез, виготовлений з акрилатів, закріплюється на оброблюваної нігтьової пластини і надає на неї належне тиск, притискаючи дистальний валик. Після появи здорової пластини протез без зусиль знімається.

Як проходить протезування нігтів в LIPSCLINIC?

1 етап – підготовка

Якщо у Вас повністю або частково видалена нігтьова пластина, то підготовка зводиться тільки до знезараження нігтьового ложа. В інших випадках подолог спочатку видаляє уражені хворобою ділянки нігтя: за допомогою металевих фрез і алмазних каменів він прибирає ламкі, пухкі і змінили колір частини нігтя.Для протеза подолог залишає ділянки твердого нігтя довжиною всього 2-3 мм.

Якщо у Вас вростає ніготь, то на початковому етапі лікар-подолог виріже врослі ділянки нігтя і ретельно обробить нігтьові валики. Надалі залишок нігтя і шкіра навколо обробляються спеціальним засобом, що очищає «Геволь» (GEHWOL Nail Repair Cleaner).

2 етап – нанесення гелю для протезування

В LIPSCLINIC ми використовуємо гель «Геволь» (GEHWOL Nail Repair). Гель наноситься тонким шаром, тому Ви не відчуєте болю або дискомфорту.Протягом декількох хвилин подолог акуратно розподілить гель пензликом по поверхні нігтьового ложа і сформує форму нігтя.

3 етап – стабілізація гелю ультрафіолетовим випромінюванням

Протягом двох хвилин гель застигає під дією ультрафіолету. Наші ПОДОЛОГ наносять гель «Геволь» (GEHWOL) в два-три шари. Після кожного нанесення гель піддається впливу ультрафіолету. Таке поступове протезування нігтя дозволяє домогтися того, що штучний ніготь має високий ступінь еластичності.В кінці подолог завдає на вільний край нігтя гель опалового кольору, щоб надати нігтю максимально природний вигляд.

4 етап – надання форми

На цьому етапі подолог обробляє поверхню нігтя спеціальними інструментами. Це необхідно для того, щоб надати нігтям гарний вигляд і правильну форму.

Огляд засобів для протезування нігтя при Онихолизис

Список засобів:

 • Геволь – це спеціальний засіб, який нагадує по своїй текстурі гель.Відповідно наноситься він безпосередньо на ніготь, або на підкладку, після цього матеріал полімеризується в лампі. Тобто саме по собі дане засіб не твердне, для цього необхідно вплив ультрафіолетових променів. Даний засіб містить в собі спеціальні добавки, такі як Клотримазол та інші протигрибкові засоби. Відповідно буде логічно використовувати даний засіб при протезуванні при грибкових ураженнях, через які дуже часто нігтьове ложе відстає від нігтя. Засобом необхідно працювати швидко, через те що воно може текти.

 • Унгізан. Це акрилова система, яка складається з акрилового порошку, а також мономера. Всі ці кошти перевірені на відкритих ділянках тіла, тобто на шкірі, і не викликають алергічних реакцій. Цим засобом необхідно працювати швидко через те, що воно твердне на повітрі. Тобто немає необхідності використовувати лампу, тому як даний полімер НЕ застигає при впливі ультрафіолету.

 • Останнім часом практично кожен виробник продукції для моделювання нігтів, став випускати подібні засоби, для протезування.Серед них можна виділити Рестор гель від біотеч Скул. Це також спеціальну речовину, яка замішується в спеціальну пасту і накладається на уражене місце. Можна скористатися і засобами виробництва Леді Кігтик. Це акрилова система, що складається з мономера, а також пудри. При з’єднанні цих двох компонентів утворюється щільний полімер, який заповнює всі порожнечі в нігтях.

Гель для протезування

Основне завдання – це усунути інфекцію або грибок, який є, а також спровокувати притиснення нігтя до ложу.Це можна зробити за допомогою твердих матеріалів, перелік яких подано вище. Досить часто ці кошти використовуються ПОДОЛОГ для того, щоб стимулювати зростання нігтів, також перешкоджають проникненню вторинної інфекції в область гіпоніхій.

ПРОТЕЗУВАННЯ В педикюр

Сьогодні я розповім вам пару історій і відповім на питання “Чи треба протезувати нігті на ногах, і коли це можна робити, а коли не можна”.

Отже…

Прийшла до мене жінка …

Була проведена складна робота з грибковими нігтями і мікозной стопою. І, звичайно ж, поки я працювала над ними, дана тема прийшла до мене сама собою.

Так як же сталося так, що у людини немає жодного нігтя без грибка !? Жодного! .. Виявилося – людина віддавив нігті на роботі. Так сталося … Буває … Через це, на деяких нігтях, просто зійшли нігті, наприклад, на великому пальці.Де спочатку утворилася порожнеча (онихолизис), потім зійшло (де було сильно вдарено). А на інших, де було менше пошкоджень, просто утворився онихолизис (порожнеча) і все це потім залишилося в такому стані. Оскільки майстер педикюру, до якого, звернулася жінка, не знала, що з цим робити, то все це призвело до того, з чим вона до мене і прийшла (до оніхомікозі або, простіше кажучи, грибку).

І ось виникає питання – протезувати чи ні нігтьову пластину? Так! І клієнтки часто засмучуються “як же я без нігтя – некрасиво”.

Але одна справа літо, відпустка, якийсь захід, наприклад. А інше, коли онихолизис розвинувся, скажімо, через тісного взуття … Вирішуватися це може зміною взуття на більш зручну і не тісний, або установкою ортезів (силіконових або індивідуальних) між пальчиками.

Але якщо клієнт, як ходив в цій вузькій взуття, так і продовжує ходити, то причина травми не зникне від того, що ми зробимо ніготь ще щільніше після протезування. Навпаки, тиск на тіло нігтя посилиться через товщину і щільності штучного матеріалу! Він буде точно так же тиснути…

Тобто це можна робити буквально на якийсь захід або дуже короткий час. Звичайно, найкраще онихолизис знімати і залишати в такому початковому вигляді в зимовий час. Тоді нігтик спокійно відросте самостійно.

А як і чим краще зробити протезування? Я не раджу робити протезування, коли відшарування становить понад 30-40% нігтя. Тому що матеріал не може прирости до шкіри, і ця товщина матеріалу починає як би “розгойдувати” і піднімати далі ніготь, провокуючи ще більший розвиток онихолизиса.

протезувати можна будь-якими твердими матеріалами, а також деякими видами м’яких баз від гель-лакової системи. Цей матеріал буде навіть більш гнучким і менш погіршить ситуацію.

Інше питання, що протезування такими м’якими, гнучкими матеріалами недовговічне. Але на якийсь захід або може відпустку цього вистачить. І це можна робити, коли 60-70% нігтя все-таки залишається прикріплено до нігтьового ложе.

А своїм клієнткам, які дуже турбуються про красу, пояснити, що доведеться поки походити так, інакше, якщо ми будемо протезувати все літо (час), можна просто залишитися БЕЗ нігтів.

Отже, резюме …

1. Утворився онихолизис обов’язково знімаємо щоб уникнути зараження оніхомікозів.

2. протезувати можна буквально на якийсь захід або на короткий час.

3. протезувати краще м’якими, гнучкими матеріалами.

Всем пока.

Здоров’я вам і вашим клієнтам!


Ви можете подивитися повну версію цього майстер-класу:

Читайте також:

»апаратний педикюр – НАВЧАННЯ

»ФРЕЗИ ДЛЯ АПАРАТНОГО ПЕДИКЮРУ

»апаратний педикюр ОБРОБКА СТОПИ НОВОЇ фрези

»Стойка під Руки Клієнта.Підставка для манікюру. Огляд Ірини Набок

Корисні посилання:

◉ Апаратний Педикюр Ірини Набок – скачайте схему апаратного педикюру безкоштовно

◉ Теорія апаратного Педикюру + Список Матеріалів за 150 руб

◉ акрігель LadyMistry 30 ml ► http://ali.pub/29s7l4
◉ акрігель LadyMistry 60 ml ► http: // ali.pub / 29s7t3
◉ акрігель MSHARE ► http://ali.pub/27tlxe ► http://got.by/27tlxe
◉ Кисть для акрігель ► http://ali.pub/27tm47 ► http://got.by / 27tm47
◉ Гель Лаки Fiore> https://vk.cc/7jSgYo
◉ Меблі манікюр (Підставка під руку, столи) https://vk.com/mebel_manikur і інстаграм @mebel_manikur Знижка 10% по купону GRANDNAIL
◉ Магазин Евромедсервіс: Апарати для манікюру і педикюру http://bit.ly/21onYVm
Магазин надав знижку моїм передплатникам 15% промокодом GRAND15
◉ Лампи Sun в магазині, де купую я> http: // ali.pub / mc8hn

Оцініть статтю і питайте, якщо залишилися питання

comments powered by HyperComments

Протезування нігтів – ціни від 400 руб. в Москві, 67 адрес

Ціни: від 400р. до 144169р.

67 адрес, 101 ціна, середня ціна? Р.

+

Дитяча клініка ЕМЦ на Трифоновской

вул.Трифоновская, д. 26

вул. Трифоновская, д. 26

Протезування нігтьової пластини

145511 р.

Європейський МЦ на Щепкіна

вул. Щепкіна, д. 35

вул.Щепкіна, д. 35

Протезування нігтьової пластини

145511 р.

Європейський МЦ в Спірідоньевском провулку

Спірідоньевскій пров, д.5

Спірідоньевскій пров, д. 5

Протезування нігтьової пластини

145511 р.

Європейський МЦ в Орловському провулку

Орловський пров., Д. 7

Орловський пров., Д. 7

Протезування нігтьової пластини

145511 р.

Задзеркаллі на Великій Тульській

вул.Велика Тульська, д. 2

вул. Велика Тульська, д. 2

протезування деформованих і пошкоджених нігтів Великий палець

500 р.

Задзеркаллі на Кантемировской

вул. Кантемировская, д. 6, корп. 1

вул.Кантемировская, д. 6, корп. 1

протезування деформованих і пошкоджених нігтів Великий палець

500 р.

Elysion на Великій Татарській

вул.Велика Татарська, д. 7, корп. 1

вул. Велика Татарська, д. 7, корп. 1

Протезування нігтів гелем HELLMUT RUCK GMBH (складне)

1300 р.

Ессенс на Красіна

вул. Красіна, д. 9, стор. 1

вул.Красіна, д. 9, стор. 1

Протезування за допомогою гелю Н-в’язкості, акрілата (великий ніготь)

2000 р.

Магія краси на Дмитрівському шосе

Дмитрівське шосе, д.7, корп. 2

Дмитрівське шосе, д. 7, корп. 2

Гель (Н-в’язкості) великий ніготь

1900 р.

Twenty Clinic на Олімпійському проспекті

Олімпійський пр-т, д. 18/1

Олімпійський пр-т, д.18/1

Протезування нігтьової пластини повне

3500 р.

Maerdі на хавский

вул.Хавский, д. 3

вул. Хавский, д. 3

Протезування одного нігтя (Gehwol Unguisan)

600 р.

Клініка Доктора Назимова на проспекті Вернадського

пр-т Вернадського, д. 127

пр-т Вернадського, д.127

Нанесення акрилу після установки / перевстановлення пластин

1100 р.

Beauty Line на Маршала Рибалка

вул.Маршала Рибалко, д. 2, корп. 6

вул. Маршала Рибалко, д. 2, корп. 6

Протезування нігтів Gehwol, PodoSculpt

1700 р.

CleoLine на Верхніх Полях

вул. Верхні Поля, д. 28

вул.Верхні Поля, д. 28

Протезування нігтів – I палець (за одиницю)

2000 р.

Вірсавія на Земляний Валу

вул.Земляний Вал, д. 52/16, стр. 2

вул. Земляний Вал, д. 52/16, стр. 2

Установка пластини «Onyclip» на один ніготь

6000 р.

Протезування одного нігтя

3000 р.

Академія краси АК на Можайському шосе

Можайское шосе, д.6, корп. 1

Можайское шосе, д. 6, корп. 1

Протезування 1 нігтя

850 р.

МЦ подології і остеопатії на Покровці

вул. Покровка, д. 28/6, стр. 3

вул.Покровка, д. 28/6, стр. 3

Протезування нігтів акрилатом “Унгізан” (1-й палець / 2-й – 5-й пальці) за од

800 р.

Протезування гелем Gehwol (1 ніготь) за од

2150 р.

Протезування нігтів нігтьової масою (1-й палець / 2-й – 5-й пальці) за од

800 р.

Медікал Профі в Зеленограді

мЗеленоград, Центральний пр-т, корп. 435А

м Зеленоград, Центральний пр-т, корп. 435А

Протезування нігтьових пластин: великий палець;

2200 р.

Салон Мон Плезир на Сергія Макєєва

вул. Сергія Макєєва, д. 1

вул.Сергія Макєєва, д. 1

Протезування нігтьової пластини “Gehwol”

2000 р.

Протезування нігтьової пластини “Unguisan”

1600 р.

Sky Royal в 1-м Нагатінський проїзді

1-й Нагатінський пр-д, д. 11, корп. 2

1-й Нагатінський пр-д, д.11, корп. 2

ПРОТЕЗУВАННЯ ВЕЛИКОГО ПАЛЬЦІ

1000 р.

Салон Персона на Твардовського

вул.Твардовського, д. 12, корп. 3

вул. Твардовського, д. 12, корп. 3

Протезування нігтьової пластини при вростання нігтя GEHWOL

800 р.

Миру в Реутова

м Реутов (Московська область), пр-т Ювілейний, д. 41

мРеутов (Московська область), пр-т Ювілейний, д. 41

Протезування нігтьової пластини

500 р.

Віаланж в Щелково

мЩелково (Московська область), Пролетарський пр-т, д. 25

м Щелково (Московська область), Пролетарський пр-т, д. 25

Естетичне відновлення нігтьової пластини (протезування протигрибкової масою Геволь) за од (2)

1500 р.

Прима Медика на Академіка Челомея

вул. Академіка Челомея, д. 10Б

вул.Академіка Челомея, д. 10Б

Протезування нігтьової пластини нагельмасса

1500 р.

Клініка ПОДОЛОГ на Мічурінському проспекті

Мічурінський пр-т, д.19, корп. 1

Мічурінський пр-т, д. 19, корп. 1

Моделювання нігтьової пластини стопи протезіруют матеріалом (1 од.) – I / II / III ступінь *

3400 р.

Моделювання нігтьової пластини стопи нігтьової масою (1 од.) – I / II ступінь *

2650 р.

Клініка Ідеал в Великому Строченовском провулку

Б.Строченовскій пров., Д. 22/25, стор. 1

Б. Строченовскій пров., Д. 22/25, стр. 1

Моделювання нігтьової пластини “Геволь”

1000 р.

Моделювання нігтьової пластини “Оніколіт” відновлення естетіткі нігтів-протезування (один ніготь)

1000 р.

Виталити на вул.правди

вул. Правди, д. 2А

вул. Правди, д. 2А

1.Протезування нігтьової пластини гелем Нагельмасса (1 од.)

2300 р.

2. Протезування нігтьової пластини гелем Оніхоліт (1 од.)

2300 р.

3.Протезування нігтьової пластини гель-масою Gewol більше 50% на 1 пальці стопи

2500 р.

МЦ ЦРЧ на Подільському шосе

Подільське шосе, д. 8, стор. 5

Подільське шосе, д.8, стор. 5

Відновлення пошкоджених нігтьових пластин на професійній системі «ERCODENT»

4850 р.

Протезування одного нігтя.Відновлення пошкоджених нігтьових пластин на професійній системі «ОНІХОЛІТ» / «УНГІЗЕС»

6050 р.

показати ще 1 ціну

Естетік на Алтуфьевском шосе

Алтуфьевское шосе, д.56

Алтуфьевское шосе, д. 56

протезування нігтів

1500 р.

ВІДНОВЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ НІГТЯ.

дев’яносто одна тисячі п’ятсот дев’яносто три

Відновлення (протезування) нігтя.

відновлення
(Протезування) нігтя багато в чому схоже з нарощуванням
штучних нігтів, та й використовуються при цьому подібні
матеріали.Однак, протезування, на відміну від звичайного
нарощування обумовлено конкретними проблемами,
які вимагають рішення. Зазвичай штучне відновлення
виробляють з наступних причин:

 • втрата
  частини нігтя при травмі;

 • видалення частини
  нігтьової пластини при
  корекції врослого нігтя;

 • видалення частини
  нігтьової пластини при
  лікуванні грибка нігтів;

 • поздовжнє або
  поперечне розщеплення нігтів;

 • бугристость і
  хвилястість нігтів;

 • скручування і
  ламкість м’яких нігтів.

дев’яносто одна тисячі п’ятсот дев’яносто три

Відновлення (протезування) нігтя на руці.

найчастіша
причина серйозного пошкодження нігтів на руках – травма.
При протезуванні нігтя на руці цілком підійдуть
матеріали, що використовуються при традиційному нарощуванні.

перед
протезуванням необхідно максимально видалити
пошкоджену і відшарувалася частина нігтьової пластини.Найбільш комфортно і безболісно це зробити при
допомоги апарату для
манікюру та
педикюру, що має в
своєму арсеналі широкий набір будь-яких необхідних насадок.
Після видалення ушкодженої частини нігтя необхідно
ретельно продезінфікувати відкрилася частина
простору під нігтем, дочекатися повного висихання і
провести моделювання штучного нігтя по
стандартною технологією. При цьому можна використовувати і біо-гель, і гель, і акрил, враховуючи, що біо-гель –
самий пластичний із зазначених матеріалів, а акрил –
найтвердіший.Протезування нігтів на руках здатний
зробити майстер манікюру, що володіє значним досвідом
в нарощуванні нігтів і роботі з апаратом.


Дуже важливо
пам’ятати, що для протезування необхідно, щоб
збереглося не менше 3 – 4 мм здорового натурального
нігтя (на шкірі жоден з матеріалів не тримається). при
меншому залишився розмірі штучна нігтьова
пластина буде дуже нестабільна і може серйозно
пошкодити частину нігтя, і навіть матрикс.

Відновлення (протезування) нігтя на нозі.

Відновлення нігтя на нозі відбувається за тією
ж технології, що і на руці. Однак при протезуванні
нігтів на ногах необхідно більш серйозну увагу
приділити дезінфекції, так як ноги більше схильні до
інфікування хвороботворними організмами. Так само більше
уваги варто приділити вибору матеріалу для
протезування.Для відновлення нігтів на ногах
рекомендуються найбільш пластичні светоотверждаемие
гелі, так як вважається, що більш твердий акрил може
пошкоджувати палець ноги при серйозних навантаженнях (сама з
цим не стикалася). Однак акрил володіє набагато
сильнішим стягує дією, і якщо використовувати
його при протезуванні після корекції врослого нігтя,
він буде, створюючи більшу напругу, випрямляти
натуральну нігтьову пластину, запобігаючи подальше
вростання.

Як і при
протезуванні на руках, при відновленні на ногах
необхідною умовою є фрагмент збереглася
нігтьової пластини не менше 4 мм, для кріплення
штучного нігтя.

У нас
протезування нігтя на нозі проводиться в рамках
процедури
медичного педикюру.

Перед процедурою з нігтів видаляється лак.

ноги
ретельно обробляють антисептиком.

ноги
сушаться.

Кусачками видаляються відійшли від нігтьового ложа
частини нігтя.

Циліндричної фрезою обробляється край нігтя.

для
очищення бічних пазух використовується тонка
алмазна фреза.

Перед нанесенням гелю ніготь обезжиривается.

Спеціальний гель з тюбика наноситься на край
нігтя.

Пензлем або металевим шпателем
формуємо ніготь.

другий
шар гелю наноситься що б перекрити всю
поверхню нігтя.

Остаточно моделюємо штучний ніготь.

Сушимо гель в лампі.

Форма нігтів в області бічних валиків
формується тонкої діамантовою фрезою.

Вільний край нігтя обробляється
циліндричної фрезою.

Ніготь шліфується бафіком.

для
полірування використовується полірувальна пилка.

Бічні валики і зона кутикули обробляються
конусної фрезою.

для
шліфування бічних валиків використовується фреза з
алмазним напиленням.

Циліндричної фрезою надаємо остаточну
форму вигину вільного краю.

Штучна нігтьова пластина замінить
натуральну до її відновлення.

Протезування нігтів на ногах: методики, протипоказання

Здорове стан нігтів ніг прагнуть щохвилини підірвати різноманітні недуги і травмонебезпечні фактори.Деяким з них вдається досягти своєї мети, в результаті чого нігті починають страждати, а в окремих випадках і зовсім відмирають, залишаючи на своєму місці порожнечу. Раніше медицина з цим мирилася, але останнім часом широкий розвиток отримало протезування нігтів на ногах, завдяки чому навіть повна втрата пластини не змусить вас ховати свої ніжки.

Значення нігтя

Ніготь несе не тільки декоративну функцію. Вони є сигналізаторами внутрішнього стану нашого організму.Перші симптоми багатьох патологічних захворювань внутрішніх органів знаходять своє відображення саме в стані нігтьової пластини.

Нігті на руках допомагають виконувати різноманітні операції, дрібні маніпуляції. У цьому випадку вони виступають в ролі своєрідного зовнішнього скелета. Але головне їхнє призначення полягає в захисті м’яких тканин пальців на тильній стороні. Завдяки тому, що вони сприймають основне навантаження при механічних пошкодженнях, нервові клітини на кінчиках зберігають свою активність.

Тому, якщо ви з якоїсь причини втратили частину або весь роговий покрив на пальці, то рекомендується провести протезування нігтів. Ви відновите не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і захистіть свої пальці від різного роду факторів.

Передумови для протезування

Мало хто знає, але втратити нігтьову пластину можна навіть після падіння молотка на ногу. В такому випадку нерідко виникає ушкодження матриксу – місця, де синтезуються рогові клітини, що беруть участь в утворенні нігтьового покриву.У такому випадку заміна пластинки обов’язкова для захисту і без того пошкоджених ділянок пальця.

Крім механічних травм існує цілий ряд інших факторів, які зумовлюють протезування нігтів:

 • запальний процес під нігтем, для лікування якого була видалена пластина;
 • збій в зростанні рогового покриву, в результаті чого пластина врізається в палець, змінює свою форму і заподіює біль;
 • різноманітні специфічні недуги – розшарування, розщеплення рогового шару;
 • грибкові захворювання, що порушують структуру нігтя, який може також стати і розповсюджувачем інфекції;
 • косметичні та інші цілі – усунення дефектів після лікування грибка та інших захворювань.

З іншого боку, дуже часто люди стикаються з необхідністю подолання дистального валика. При занадто короткому обрізанні нігтьової пластини, перед нею на пальці ноги починає наростати «горбок» з грубої шкіри, який заважає зростанню і заподіює дискомфорт.

Це далеко не весь список проблем, які можна усунути шляхом протезування. Все залежить від індивідуальних особливостей як пацієнта, так і вразила його хвороби.

Підготовка до операції

Перед тим як приступати до протезування нігтьової пластини ноги, необхідно підготуватися.Пацієнт повинен пройти специфічний діагностичний курс, який визначить наявність або відсутність алергічних реакцій на передбачуваний до використання матеріал.

Крім того, існують деякі протипоказання для імплантації штучного рогового шару. Такими обмеженнями на проведення операції виступають:

 1. Відкриті пошкодження нігтьового ложа – використовуваний матеріал може потрапити в рану і викликати серйозні ускладнення.
 2. Наявність запальної інфекції під нігтем.Якщо її не усунути, то під «покровом» штучних матеріалів запалення розвинеться ще сильніше.
 3. Повна відсутність нігтьової пластини – для кріплення полімерного компонента потрібно хоч якусь підставу.

Як тільки у пацієнта на руках виявляється дозвіл на проведення операції, він проходить специфічний курс підготовчих заходів. Вони включають в себе обробку натурального рогового шару, ділянок шкіри навколо пошкодженого елемента, ліквідація мікротріщин і пошкоджень, видалення нестабільних ділянок пошкодженої пластини.

Види протезування

Імплантацією штучних замінників нігтьової пластини займається фахівець подології – специфічного розділу медицини, який поєднує в собі досягнення в області дерматології та хірургії. Операція може проводитися тільки в спеціалізованих клініках. Суть протезування полягає в формування зі спеціальної маси нової нігтьової пластини. Залежно від використовуваного матеріалу розрізняють методики:

 1. пошарово формування.
 2. Використання бікомпонентних полімеру.
 3. Застосування затвердевающего від світла речовини.

Представлені способи протезування відрізняються між собою як за технологією проведення, так і вартості. Застосування того чи іншого способу залежить від конкретної ситуації.

Протезування рогового шару на ногах має одну особливість, яка відрізняє його від заміни нігтів на руках. Вона полягає в тому, що ризик розвитку запального процесу на стопі набагато вище, ніж на долонях.Зважаючи на це операція може проводитися виключно в стерильних умовах із застосуванням якісного обладнання.

дев’яносто одна тисяча дев’ятсот двадцять дев’ять

Метод пошарового протезування

Суть представленого методу формування нігтьової пластини полягає в тому, що на період до закінчення «шматочок» рогового шару пальця шарами наносяться два компоненти:

 1. Медичний клей, який гіпоалергенних і може зливатися з роговим шаром.
 2. Кополін – дуже тонкий і дихаючий матеріал на нетканій основі.

Шар за шаром наносяться на наявний залишок нігтя представлені матеріали до тих пір, поки штучна пластина не стане досить товстою і прийме звичний для людини вид. Операція є найлегшою з представленого списку і проводиться за лічені години.

Технологія використання бікомпонентних полімеру

Дана технологія була розроблена ще в 20 столітті і за минулі роки зазнала суттєвих змін, благотворно позначилися на кінцевому результаті операції.Суть методики полягає в використанні затверджувача і порошку, що заміняє ніготь.

Нанесення бікомпонентних полімеру проводиться відповідно до двох способів:

 1. Рідина затверджувача змішується з порошкоподібною речовиною безпосередньо на нігтьовому ложі. Як тільки матеріал починає набувати пластичність, подолог надає йому відповідну пальцю форму.
 2. Створюється пластмасовий зліпок існуючої пластини, який виступає матрицею для створення вже «ногтезманітеля».

Який саме метод буде використаний, залежить від площі збереглася пластинки. Чим вона більше, тим вище шанси на формування штучного нігтя безпосередньо на пальці.

дев’яносто одна тисяча дев’ятсот п’ятьдесят-вісім

Використання светополімерізующего матеріалу

Представлена ​​технологія може бути застосована тільки для відновлення привабливого зовнішнього вигляду нігтьової пластини.

Таку методику використовують при деформації, зміні кольору або ураженні грибком рогового шару.

Суть представленого методу полягає у використанні спеціального гелю, який має здатність тверднути під дією сонячного світла. Він наноситься тонкими шарами на пошкоджену ділянку, повністю заповнюючи всі порожнини, тріщини та інші дефекти.

Після затвердіння на поверхні пластинки створюється тонкий, але міцний штучний шар. Він має колір натурального нігтя і абсолютно не помітний, а антигрибкову властивість, яким він володіє, створює додатковий захисний бар’єр.

Подальший догляд

Зазвичай термін відрощування нової платівки на руках і на ногах приблизно однаковий і становить близько 8 тижнів. За цей період, у міру зростання нігтя, протез потребує періодичної коригування – збільшується його розмір, змінюється форма, видаляються зайві елементи.

Протез потребує відповідного догляду. Головне – не допустити застій вологи між імплантатом і ложем. Для цього необхідно підтримувати гігієну стопи, обробляти її спеціальними складами.

Метод заміни нігтьової пластини на штучний компонент є відмінною підмогою при лікуванні багатьох недуг рогового шару ноги. Треба тільки звернутися до фахівця і ретельно дотримуватися всіх його вказівкам.

.