Ногти

Тренувальні карти для розпису нігтів: Завантажити тренувальні карти для розпису нігтів безкоштовно

Тренувальні карти для китайського розпису нігтів

Техніка китайської розпису нігтів дозволяє малювати просто неймовірні шедеври на нігтях. Головним елементом в китайській розпису завжди є квіти, створені плавними переходами кольорів по особливій техніці малювання – техніці подвійного мазка плоскою кистю. На оволодіння цією технікою може піти не один місяць, тому дуже важливі тренування. Спочатку необхідно освоїти основні мазки в одну і в зворотний бік, потім з них можна складати елементу і самі композиції.

Тут я пропоную вам тренувальну карту за основними мазкам, які необхідно промальовувати в ряд, а також кілька тренувальних карт, за допомогою яких можна потренуватися виконувати різні композиції. На деяких листах є позначки з очереденостью виконання елементів, тому вам буде нескладно зрозуміти їх теника після освоєння головних елементів.

Складно описати словами, як необхідно промальовувати кожен елемент даної тренувальної карти по китайці, тому нижче я пропоную кілька відео, в яких можна подивитися перші елементи з техніки подвійного мазка.

Хочу додати від себе декілька порад :

 1. Виконувати тренування за даними елементам найкраще на спеціальному папері чорного кольору для китайської розпису. Вона щільна і не вбирає фарбу, як звичайний папір. В іншому випадку навчитися чогось буде складно.
 2. Промальовування всіх елементів робиться звичайними акриловими фарбами, але кисть використовується пряма плоска, бажано товстіший, наприклад №4.
 3. Важливо правильно набрати фарбу на кисть і розтушувати її.Для цього при наборі потрібно постаратися щоб кольори не стикалися один з одним, тому добре, якщо у вас є палітрас роздільниками – на ній це робити зручніше за все.
 4. Тренування, тренування і ще раз тренування. Не чекайте, що все вийде з першого разу. Не дивлячись на те, що на відео все здається просто, на практиці може виникнути безліч труднощів від постановки кисті до її повороту пальцями. Китайська розпис вимагає посидючості і практики. Але якщо ви твердо вирішили її освоїти, то удачі!

Відео уроки по тренувальним картками для китайської розпису

Урок 1

Урок 2

Урок 3

Тренувальні карти для китайського розпису нігтів або китайки

За цим посиланням ви можете скачати архів з іншими тренувальними картами.

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Тренувальні листи.

Відразу малювати на нігтях шедеври вдається далеко не кожному – така маленька площа для мистецтва і так багато всього незвичайного хочеться намалювати !!! А якщо візерунок на всіх нігтях вийде не однаковим або десь лінія крива? Не впадайте у відчай, просто потрібно трохи часу і терпіння, щоб навчитися цієї майстерності, а я Вам допоможу з технікою.З цією метою хочу представити Вам новий розділ мого блогу – тренувальні карти .

Що таке тренувальна карта для розпису нігтів?

Тренувальна карта – це спеціальний малюнок або його частина, які використовуються для практики в малюванні акриловими фарбами. Одна картинка є зразком того, що в результаті маємо отримати, і кілька картинок виконані в більш прозорому тоні (чимось нагадує пропис в початкових класах, коли є буква і її треба намалювати по штрих лініях), за якими, обводячи контури, отримуємо сам малюнок.Спочатку можна малювати візерунок побільше масштабом, потім пристосовуватися до розміру нігтів. Якщо малюнок Вам сподобався, то можна намалювати такий і на своїх ногтікі. А можна їх декількох цікавих штрихів скласти цілу композицію!

Перш за все для тренування Вам знадобляться:

 1. акрилові фарби
 2. листок паперу (іноді корисно взяти папір в клітинку для більшої точності візерунка)
 3. пензлика різної товщини
 4. вода для споліскування
 5. і серветки, щоб підсушити кисть після води

Займаючись тренуваннями періодично ви освоїте основні прийоми малювання пензликами, навчитеся визначати необхідну кількість фарби для кисті, а виконуючи тонку роботу, Вам потім буде легше впоратися з нею на невеликій поверхні нігтя.

Тренувальні уроки, які я буду викладати, можна скачати і роздрукувати. Тоді Ви зможете попрактикуватися на самих картах. А можна просто змальовувати картинку з комп’ютера. Я буду намагатися якомога докладніше описати техніку виконання малюнка, а також викладу вихідну картинку і результат того, що вийшло у мене.

Дуже сподіваюся, що ці тренувальні карти допоможуть Вам в освоєнні мистецтва малювання акриловими фарбами! І не бійтеся невдач, на те вони і тренувальні листи – щоб практикуватися!

І вже за звичкою викладаю Вам чергову тематичну смішинку :

Що може зробити будь-яку жінку красивою? – Довгі нігті.

Тренувальна карта з малювання окремих малюнків

Повертаємося до уроків малювання на тренувальних аркушах для розпису нігтів . Якщо ви проходили ці уроки з самого початку курсу, то ви просто можете завантажити дану тренувальну карту, роздрукувати її і приступати до роботи без самого уроку. Найдосвідченіші можуть просто почерпнути з цієї карти ідеї для малюнків вже на самих нігтях. Якщо ж ви все-таки зайшли сюди вперше, ну або в другій або третій раз і маєте оргомное бажання навчитися малювати на нігтях акриловими фарбами, то рекомендую почати з базових елементів тут і поступово освоювати техніку мазків.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності виконання того чи іншого елемента, то ось невеликий опис або рекомендація по кожному з них:

 1. Сніжинка . Почніть з точки в центрі, проведіть з неї тонкі, ледве помітні симетричні лінії, які потім з’єднайте більш жирними, як на малюнку. Ці також з’єднуються ламаними через вершини фігури. Як продовження вершин проведіть лінію і намалюйте їй гілочки.
 2. Сова. Малюнок досить простий: спочатку малюються контури сови і вона повністю закрашивается чорним кольором, що дозволяє підкоригувати дрібні огріхи.Більш тонким пензлем домальовували завивати гілочку і очі сові.
 3. Метелик, ластівка і ще один птах , подані після сови, виконуються абсолютно аналогічним способом.
 4. Інші квіти. Я також не стала розмежовувати інші три квітки, так як принцип їх малювання однаковий: починати слід з опорного елемента малюнка, наприклад, в колоску це стебло, в квітці – найдовша і жирна гілка. До цього елементу поступово домальовують інші в міру їх значущості, щоб виконувати всі пропорції і розташування.Приклади схожих малюнків можна подивитися на тренувальній карті тут.

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Тренувальні карти з малювання орнаментів на нігтях.

Хочу представити Вам ще одну тренувальну карту , яка допомагає освоїти техніку малювання мазків і декількох видів орнаментів. Це вже повноцінні візерунки, які потім можна перенести на нігті, зробивши дивовижний манікюр. Але для початку спробуємо освоїти цю техніку за допомогою тренувальних листів.

Тренувальна карта для розпису нігтів, яку ми сьогодні будемо вивчати представлена ​​на малюнку зліва. Тому пропоную Вам завантажити та роздрукувати цю картинку. Якщо у Вас немає такої можливості або просто лінь, то можна взяти звичайний аркуш паперу в клітинку і повторити малюнок на ньому.На вступному занятті по тренувальним картками можна вивчити ази малювання. А ми приступимо безпосередньо до даної схемою. Для цього візьміть пензлика для манікюру колонок №0 і 00, акрилові фарби, стаканчик води і серветку для витирання кисті.

Техніка виконання тренувального вправи з малювання орнаментів.

1. Перший ряд тренувального листа являє собою звичайні мазки . Для їх промальовування візьміть будь-який колір акрилової фарби і пензлик №00.Вихідною точкою для малювання буде товщий кінчик мазка. Поставте кисть в вихідну точку і притисніть кисть до паперу. Потім проведіть нею по напрямку вигину візерунка, поступово піднімаючи ворс пензля. так ми отримаємо тонкий хвостик. Спробуйте малювати цей візерунок в різних напрямках, так як показує тренувальна карта.

2. Другий ряд – це своєрідні пелюстки і квітка . Спочатку пропоную намалювати все пелюстки, зробивши як би рамку для квітки всередині. Так буде простіше працювати з його орієнтацією і розмірами.Для промальовування пелюстки необхідна кисть №00. Поставте її в кінчик листочка і проведіть кистю вигин вниз, потроху відпускаючи, як в першому малюнку і отримуючи тонкий хвостик. Потім поверніться до кінчика і проведіть таку ж лінію, але закруглену в іншу сторону. Так ми отримуємо листочок з такою прожилком всередині. Намалюйте аналогічно інші листочки по клітинках в іншому напрямку, як на прикладі в карті. А потім з таких листочків складіть в центрі квітка. Тут буде трішки складніше, так як робота ведеться не по клітинках.Але до кінця ряду, якщо намагатися, буде все краще і краще.

3. Третя частина карти нагадує невеликий кущик . Його малювати досить просто. Візьміть найтоншу кисть і поставте її в корінь куща. Потім проводите тонкі вигнуті лінії в різні боки і трохи різної товщини, як це зображено на прикладі. Не обов’язково робити саме так, як представлено на карті, можна привнести в кущик щось своє. Намагайтеся однак робити вигнуті лінії не відриваючи кисті від паперу.

4. І остання, четверта, частина даного тренувального листа така ось своєрідна гілочка з крапельок . пропоную малювати її знизу з найбільших крапель і підніматися вгору, контролюючи розмір гілки. Для промальовування крапельок можна взяти кисть товстіший, наприклад №0. Малюйте краплю, починаючи з її тонкого кінчика, спускаючись вниз і роблячи більш товсте закруглення, і потім тонко повертаючись в вихідну точку. Все це робиться не відриваючись від листа.

Після того, як Ви виконали цю тонку і копітку роботу, оціните її. У підсумку ви повинні були навчитися виконувати кілька стандартних орнаментів і мазків, опрацювати нахил кисті і набір фарби на пензель а також оцінити вплив розміру кисті на малюнок. Думаю, у вас все вийшло відмінно і це допоможе Вам легше освоїтися в малюнках акрилом манікюру в домашніх умовах. До зустрічі на наступному уроці по тренувальним картками.

P.S. В черговий раз Вам нагадую, що нас дуже-дуже скоро чекає захоплюючий конкурс з невеликим призовим фондом.Щоб його не пропустити рекомендую підписатися на розсилку мого блогу.

Малюємо татуювання за допомогою тренувальних карт для розпису нігтів.

Для любителів помалювати на тренувальних картах хороша новина: перед Вашим поглядом уявляю ще один тренувальний лист для дизайну нігтів, візерунки на якому у мене особисто асоціюються з тату. Такому чином, при бажанні можна буде потім перенести ці малюнки на ногтікі . Рівень складності даної тренувальної карти я б визначила як середній , тому її можна приступати виконувати після того, як пройдено вивчення основних елементів на перших заняттях.

Нагадаю ще раз, що необхідно для малювання на тренувальних картах. Насамперед це, звичайно ж, акрилові фарби для розпису нігтів. Заодно можна повправлятися у використанні кожного кольору (адже вони не завжди однаковою консистенції, особливо якщо вже не нові). Далі те, чим будемо малювати – це кисті для дизайну нігтів. Для цього уроку нам знадобиться тільки найтонший ворс. З приводу самої тренувальної карти: я все-таки настійно рекомендую їх роздруковувати, так як в цьому випадку Вам буде набагато простіше починати з ними роботу, адже не дарма тут є контури, які необхідно просто обвести.Також під рукою у Вас повинен бути стаканчик з водою для споліскування кистей і серветка для їх витирання (не забуваємо про догляд за пензликами).

Техніка виконання елементів тренувальної карти.

Думаю, ті, хто пройшов усі попередні базові уроки, вже володіють достатнім майстерністю і навичками, щоб самостійно виконати всі вправи даної тренувальної карти для розпису нігтів . Решті ж рекомендую освоїти основні елементи дизайну і лише потім переходити на більш високий рівень складності.Тому тут я не стану описувати виконання всіх елементів тренувальної карти, а лише підкажу декілька рекомендацій по їх промальовування. Насамперед, коли приступаєте до тренування, краще запастися терпінням – це справа копітка і довгий, тому нічого страшного, якщо Ви будете виконувати його в кілька етапів, адже краще все зробити якісно.

Кольори фарб ви вільні вибирати будь-яким чином, хоча в даному випадку, мабуть, найбільше підійде чорний.До того ж, якщо використовувати яскраві кольори, простіше помітити вади в малюнку. Пензлик тут більше підійдуть тонкі (найменші номери), так як деталі досить дрібні. Якщо у Вас не виходить відразу намалювати такі маленькі елементи, скористайтеся окремим листком і намалюйте його трохи більшим. Ви вільні малювати так, як Вам зручніше, але я завжди рекомендую починати з деталей побільше , а потім доповнювати елемент більш дрібними штрихами.

На початку робота може здаватися важкою, виснажливою і марною, але не здавайтеся, такі навички дизайну напрацьовуються тільки досвідом, а тренувальна карта для цього підходить якнайкраще.Тому бажаю Вам успіхів у починаннях і терпіння в праці! Нас ще чекає багато цікавих нових елементів!

.