Ногти

Як зробити корекцію гелевих нігтів: Корекція гелевих нігтів в домашніх умовах

покрокова інструкція. Корекція нарощених гелем нігтів

Корекція гелевих нігтів

Корекція потрібно, як правило, з трьох причин. За два тижні натуральний ніготь відростає, і стає помітною межа між ним і штучним. Крім того, за цей час з’являються відшарування в бічних пазухах, штучний ніготь починає руйнуватися. Третя причина в тому, що в міру зростання натурального нігтя збільшується «зона стресу»: площа дотику форми з нігтьової пластиною зменшується, через що при ударі або різкому натисканні велика ймовірність травмувати натуральний ніготь разом з розширеним.Жінки знають, як це болісно.

Чистота насамперед

«Запорука успіху будь-якої справи – чистота!» – говорив великий класик. Тому почати корекцію нігтів потрібно зі зняття емалі. Використовувати краще рідини без ацетону, вони не зашкодять ні гель, ні акрил. Ацетон же розпушує поверхню, роблячи структуру гелевою схожою на губку, а акрилової – на густу кашу.

Видаливши лак, вимийте і висушіть руки, а потім обробіть шкіру навколо нігтів дезинфікуючим засобом.Цим же засобом або звичайним спиртом потрібно обробити і всі інструменти, якими ви будете працювати.

Нічого зайвого

За допомогою мелкоабразівной пилки (до 180 грит) зніміть відшарувався матеріал. Не поспішайте і не піддягайте гель або акрил, ви можете пошкодити натуральний ніготь і занести інфекції. Працюючи, тримайте пилку паралельно, так, щоб не сточити нігтьову пластину. Пил прибирайте м’якою щіточкою. Рідини використовувати небажано.

Біогель для догляду за нігтями

Зверніть увагу, якщо ви зняли більше 50% довжини нарощеного нігтя, має сенс робити нове нарощування, а не корекцію

Що залишився міцно тримається матеріал потрібно зробити тонше на третину, тому що поверх ви будете накладати новий гелевий або акриловий шар, а значить, ще більш потовщувати штучний ніготь.

Новий ніготь

Нанесіть маскує гель або акрил на ніготь так, щоб матеріал не потрапляв на кутикулу, але досить товстим шаром перекривав і звільнилася нігтьову пластину, і що залишилася базу штучного нігтя. Не економте матеріал, краще прибрати зайве.

Сушіть кожен ніготь окремо. Не поспішайте. Все повинно робитися так, як того рекомендує інструкція виробника матеріалу.

Для багатьох же

Як зробити корекцію гелевих нігтів? Покрокова інструкція

Основним матеріалом для нарощування нігтів і раніше залишається гель.Корекція гелевих нігтів – це важливий етап в моделюванні і забезпеченні догляду за ними, а частота процедур залежить від технології їх нарощування.

Особливості нарощених нігтів

Штучні нігті відростають і вимагають через 3-4 тижні до себе уваги, тому що:

 • між нарощеної зоною і кутикулою утворюється видима частина натурального нігтя
 • окремі частини нарощених нігтів гелів помітно пошкоджені
 • відбувається відшаровування за рахунок повітря, що проникає між натуральною поверхнею і полімерним покриттям

Користь від процедури корекції:

 • безперечна естетична складова гелевих нігтів
 • можливість зробити довгі міцні нігті за 2,5 години
 • приховування недоліків нігтьової пластини

Корекція гелевих нігтів залежить від їх стану і за часом збігається з процедурою нарощування.Процедура зведена до агресивної видалення верхнього шару гелю пилкою, нанесення нового і має на увазі загальну корекцію форми нігтя.

Грамотно змодельовані нігтьові пластини не доставляють особливого клопоту, але мають на увазі регулярну турботу. Нарощені нігті мають свій термін придатності, який залежить від способу життя, ергономіки штучної пластини і професіоналізму майстра.

Наскільки б добре він не намагався робити роботу, через певний час доведеться звертатися до нього з проханням про надання первинного вигляду нігтям.Корекція позбавить від деформації неприродного нігтя, забезпечить міцність і задовольнить бажання більшості дам по оптимальній довжині і новому дизайну.

Послідовність етапів в догляді за нігтями

Принцип гелевою корекції полягає в знятті верхнього шару пилкою, нанесенні нового прошарку, підтримання форми нігтя і починається з важливого підготовчого етапу.

Покрокова інструкція підготовчого етапу нігтьового сервісу:

 1. Руки обробляються антисептиком-дезинфектором.
 2. Лак видаляється неагресивним рідиною.
 3. Шкіра біля гелевих нагідок оглядається на наявність запалення або алергічних почервоніння і лущення.
 4. Необхідно зробити опил нагідок з дотриманням правильної техніки. Недосвідченість майстра може відбитися гіперчутливістю пластини після зняття з її поверхні штучного шару. При корекції мають значення всі дії, починаючи від пилки з потрібною абразивністю і точності рухів в обпилювання гелевих нігтів.
 5. Зачіпання нігтьової пластини пилкою, позначиться червоними смугами – «вогняними кільцями», а нанесений свіжий шар гелю відшарується, утворюючи при цьому повітряні кишені. Неточні руху рук майстра, що робить корекцію нагідок, також здатне привести до їх перегріву і в недалекому майбутньому – відшарування матриксу.
 6. Зона кутикули також вимагає особливої ​​делікатності й обережності.

Інструкція – рекомендація по роботі з нігтями

Подальші дії припускають таку ж старанність і акуратність:

 1. Надання форми краях нігтя і можливого виправлення вигину – точки апекса, зміщається разом зі зростаючим нігтем до його кінчика.
 2. Нігті проглядаються на наявність відслонень і міцності приклеєних тіпсів.
 3. За допомогою спеціальної щіточки змахує опил.
 4. Майстер починає робити знежирення природної поверхні нігтя і завдає праймер, призначений для глибокого проникнення всередину з метою підготовки поверхні для ідеальної адгезії (зчеплення).
 5. Після обробки праймером зникає ліпідний шар, котрий сприяє розвитку мікроорганізмів. Пластина стає сухою, захистить від грибка і гарантує міцність нігтя.При нанесенні складу слід уникати потрапляння на область кутикули, що загрожує почервонінням пальця.
 6. Наноситися пензликом перший тонкий шар моделюючого гелю, який сушиться під ультрафіолетовою лампою пару хвилин.
 7. Отриманий результат корекції дозволяє зробити чергове покриття гелем, який також закріплюється сушінням.
 8. На цьому етапі відбувається обробка гелевих нігтів тканинною серветкою, за допомогою якої забирається липкість.
 9. Потім майстер продовжує робити корекцію пилою, стежачи за вигином і довжиною нігтів.
 10. Корекція гелевих нагідок на заключній стадії має на увазі нанесення сіллером в кілька шарів, щоб зробити поверхню глянсовою.
 11. В кутикулу втирається масло для нігтів спеціального складу.

Корекції в домашніх умовах

Якщо ви хочете робити провести процедуру самостійно і освоїти технологію роботи з гелем, для початку потрібно придбайте необхідний стартовий набір і запастися терпінням і слідувати інструкції Будуть потрібні:

 • праймер;
 • пензлика;
 • набір пилок;
 • палички.

Корекція гелевих нігтів має на увазі таку ж послідовність, як і в салоні і починається з етапів звичного манікюру:

 1. Зробити видалення лаку і кутикули.
 2. Знежирити зону відростила пластини абразивностью пилки 150грід.
 3. Дезінфікувати місце відшарування полімеру від нігтя.
 4. Краї обробити пилянням, при цьому спиляти дві третини товщини нігтя.
 5. Очистити ніготь від опіла.
 6. Безпосереднє нанесення гелю і його сушка.
 7. Робити шліфування поверхні різними видами пилок.
 8. Дбайливе увагу до кутикули за допомогою нанесення масла.
 9. Покриття декоративним лаком.

Мінімізуйте контакт з хімічними миючими засобами. Ви уникнете змін в щільності природного пластини, що загрожує відшаруванням, і ваші ручки будуть радувати доглянутістю і красою.

Корекція гелевих нігтів покрокова інструкція фото відео

Відомо, що красиві доглянуті руки – своєрідна візитна картка кожної жінки.На жаль, далеко не всім пощастило з міцними і здоровими нігтями. Неприваблива форма від природи, підвищена ламкість і поганий ріст – все це псує зовнішній вигляд рук. Саме тому багато жінок нарощують нігті. Згодом їм необхідна невелика корекція. Як це робити?

Виконання корекції

Особливості гелевих нігтів

Процес нарощування нагідок

Гель – один з найпопулярніших матеріалів для нарощування. За допомогою гель-лаку можна не тільки створити потрібну форму і довжину, але і приховати природні дефекти і зміцнити нігтьову пластину.Полімеризований гель пластичний, штучні нігті складно відрізнити від натуральних. Робити такий манікюр досить просто, і багато справляються з цим навіть в домашніх умовах.

Якщо з матеріалом працював фахівець, триматися гель буде добре. Але «свої» нігті постійно зростають, через що матеріал поступово зміщується, а зовнішній вигляд пальчиків стає менш естетичним.

Немає необхідності «знімати» гель і нарощувати пластину заново. Оптимальне рішення – корекція нігтів гелем.

Як правило, корекцію робити необхідно не раніше, ніж через три-чотири тижні після нарощування. В іншому випадку матеріал стане ламким. Якщо спочатку обійтися можна буде міні-корекцією, то в разі поломки необхідна буде більш складна робота. Якщо на нігтях був мудрий манікюр – потрібно ще й відновлення дизайну, за яке стягується окрема плата.

Фахівці з манікюру виділяють три основних типи корекції нігтів. Залежать вони від складності дизайну і стану манікюру.Робити потрібно буде одну з наступних видів:

 • мала – потрібно при незначному пошкодженні, відшаруванні або отрастании;
 • середня – необхідно в тому випадку, якщо нігті «носяться» більше чотирьох тижнів. Головна мета роботи – замаскувати ділянку між гелевим нігтем і натуральним.
 • велика – схожа на моделювання. Потрібна тоді, коли хочеться повністю змінити форму або дизайн.

Перед початком робіт майстер повинен оцінити не тільки загальний стан нігтів, але і здоров’я клієнтки.Обговорити потрібно всі можливі проблеми, пов’язані з матеріалом або процедурою нарощування, дізнатися, чи були поломки нігтів. У деяких випадках до відшарування гелю приводять гормональні проблеми, тривале вживання антибіотиків, пітливість рук або порушення правил експлуатації матеріалу.

Підготовка до корекції

Перед тим, як почнеться безпосередньо корекція гелевих нігтів, фахівець повинен підготувати пальчики. Підготовчий етап складається з наступних дій:

Засіб для дезінфекції рук

 1. Руки майстра і клієнта обробляються дезинфектором-антисептиком.
 2. Позбавлятися від лаку потрібно за допомогою спеціальної «м’якої» рідини без агресивних компонентів.
 3. Шкіру біля нігтьових пластин необхідно оглянути: бажано, щоб не було алергічного почервоніння, лущення або запалення.
 4. Нігтики злегка обпилюються. На цьому етапі майстер повинен бути максимально обережним: в іншому випадку можлива гіперчутливість натуральної нігтьової пластини.
 5. Обробляється і розм’якшується зона кутикули.

Важливо: майстер не повинен зачіпати пластину пилкою.Інакше на ній з’являться червоні смуги, а свіжий шар гелю буде відшаровуватися, на матеріалі з’являться «повітряні кишені». Зовнішній вигляд і якість манікюру будуть зіпсовані.

Як проводиться корекція?

Корекція нігтів гелем проводиться з максимальною обережністю. Порушення правил обробки призведе до того, що матеріал поведе себе не так, як потрібно і манікюр буде зіпсований.

Шліфування нігтів за допомогою Бафа

 1. краях нігтя надається форма, при необхідності виправляється точка апекса – вигин, який зміщується внаслідок відростання нігтьової пластини.
 2. Нігті перевіряються на наявність відшарування матеріалу, оцінюється, наскільки міцно приклеєні тіпси.
 3. Спеціальної щіточкою видаляються залишки опіла і лаку.
 4. Природна поверхню нігтя обезжиривается. Після наносити можна праймер, який проникає вглиб нігтя і готує пластину до якісної зчепленню з матеріалом.Праймер також видаляє ліпідний шар, який є сприятливим середовищем для розмноження різноманітних мікроорганізмів. Пластина стає ідеально сухий і захищена від грибка, підвищується її міцність.
 5. Пензликом наноситься тонкий шар моделює гель-лаку, сушиться він протягом одного-двох хвилин під спеціальної ультрафіолетовою лампою. Без неї робити нарощування складно: сушка лаку займає надто багато часу.
 6. Процес нарощування на формах

  Для закріплення результату наноситься ще один шар гелю, який також сушиться під лампою.

 7. Після готові нігтики поліруються спеціальною серветкою з тканини, щоб прибрати липкість матеріалу.При необхідності форма коригується пилою.
 8. Завершальний етап – кілька шарів сіллером, який дозволяє зробити поверхню нігтя гладенькою. Робити такий манікюр можна і без використання звичайного лаку: нігті все одно будуть гарними.

При наявності певного досвіду робити корекцію можна і в домашніх умовах. Зрозуміло, заздалегідь придбати доведеться праймер, кілька різноманітних пилок, пензлики і гель. Обійтися можна без лампи для сушіння, але потрібно бути готовою до довгої сушінні нігтів.

Зняти покриття самостійно дуже легко, воно просто спиливается. Важливо врахувати один момент: чим ближче натуральна пластина – тим м’якше повинна бути пилка.

Скільки часу займає корекція?

Гелеві нігтики після корекції

Міні-корекція з використанням гель-лаку зазвичай проводиться вже через тиждень після нарощування. Займає вона всього п’ятнадцять-двадцять хвилин. Звичайно, якщо виникнуть якісь проблеми з матеріалом, звернутися до майстра можна раніше.

Складна корекція по техніці нагадує нарощування. Матеріал доведеться спиляти до підкладки, після створюються нові нігтики. Причому оновлюється не тільки зовнішня «видима» частина покриття, але і зворотна сторона. Нерівності і відшарування коригуються фрезером. Просидіти у майстри доведеться півтори-дві години.

Корекція нігтів гелем і акрилом: відео уроки та технологія

Нарощені нігті протягом декількох тижнів радують свою володарку бездоганним виглядом і стійким дизайном.Але в міру відростання натуральних нагідок загальний стан нейл-арту втрачає свою колишню привабливість і практичність. У даній ситуації вибір невеликий: або зняти штучні кінчики, або оновити манікюр. У будь-якому випадку зробити одну з цих процедур в домашніх умовах без належного досвіду і необхідних інструментів не представляється можливим. Щоб повернути пальчиками початковий ідеальний вид, необхідна своєчасна корекція нігтів, яку краще довірити фахівцеві.

Зіткнувшись з такою проблемою, багато дівчат намагаються знайти відповіді на часті питання.Що таке корекція нарощених нігтів? Скільки коштує така процедура в салоні, і роблять її в домашніх умовах? Які основні етапи входять в корекцію гелевих та акрилових кінчиків, і чи є суттєві відмінності при роботі з цими матеріалами? Скільки часу і коштів піде на відновлення ідеального стану нарощених кінчиків? Що краще: зробити корекцію або зняти штучні нігті? У нашій статті ви знайдете розгорнуту інформацію по кожному з цих питань, а корисні відео уроки і барвисті фото зроблять процес навчання захоплюючим і цікавим.

Суть корекції нарощених нігтів

Корекція нігтів – дуже важлива процедура, яка спочатку проводиться через 2-4 тижні після нарощування, а потім у міру відростання натуральної нігтьової пластини . Якщо дотримуватися цих тимчасові проміжки і постійно робити корекцію, то штучні нігті довго залишатимуться міцними і красивими. До того ж несвоєчасне звернення до фахівця може обійтися вам дорожче і займе більше часу, не кажучи вже про можливу деформації матеріалу.

Нарощування і корекція нігтів тісно пов’язані між собою, адже після моделювання штучних кінчиків гелем або акрилом натуральна нігтьова пластина продовжує зростати. Моделюючий матеріал поступово зміщується до середини, і лунка нігтики виявляється без покриття, а вільний край стає все довшим. До всього іншого відростила поверхню нігтьових пластин виглядає вельми непривабливо і неохайно. Корекція гелевих та акрилових нагідок полягає в нанесенні на відросла частина пластини матеріалу, яким проводилося первинне моделювання штучних кінчиків.

Види корекції і її вартість

Ціна на подібну процедуру варіюється в межах 50-70% від початкового нарощування. Все залежить від того, в якому стані ваші нігті, що за матеріал застосовувався при моделюванні, роблять вам корекцію в салоні або в домашніх умовах. Ці ж фактори впливають і на те, скільки часу піде на повне відновлення бездоганного вигляду ваших нарощених нагідок. Вся процедура може зайняти від години до двох.

Залежно від обсягу роботи розрізняють три види корекції.

 • Мала, коли на поверхні штучних нігтів є незначні пошкодження: відколи, подряпини та інше.
 • Середня – стандартна процедура після закінчення 2-4 тижнів після нарощування або останньої корекції, яку варто робити своєчасно.
 • Велика корекція, яка проводиться при зміщенні, відшаруванні або поломки значної частини нігтики.

Корекція нарощених нігтів за допомогою гелю і акрилу виконується за однією технологією аж до того моменту, поки на підготовлені нігті не здійснюється нанесення нового шару.За правилами нарощування гелеві кінчики моделюються гелем, а поверхня акрилових нігтів покривається акриловою сумішшю. Розглянемо докладніше кожен варіант корекції, спираючись на відеоролики, в яких розкривається технологія корекції за допомогою різних матеріалів для моделювання. Покрокові уроки супроводжуються фото-інструкціями для наочності.

Корекція за допомогою акрилу

Завжди модний і привабливий френч актуальне і в 2014 році. Пропонуємо вам покрокову інструкцію по корекції білосніжних кінчиків.Краще освоїти уроки нарощування вам допоможуть фото, за допомогою яких ви самостійно зможете зробити ідеальний манікюр.

Корекція акрилових нігтів складається з наступних етапів:

 1. Після дезінфекції рук майстра і клієнта необхідно обробити кутикулу і видалити з натурального нігтя частинки шкіри.
 2. пилки 150-180 грит обробити місце відшарування штучних кінчиків від натуральних пластин і видалити зайву довжину. Тепер за допомогою пилки або манікюрного апарату зі спеціальною насадкою потрібно прибрати 2/3 товщини штучних кінчиків.
 3. Далі здійснюється безпосередня корекція акрилових нігтів шляхом нанесення нового шару штучного матеріалу, при цьому дотримуються всі етапи нарощування.
 4. За допомогою пилок від 150 до 180 грит, жорсткість яких збільшується під час роботи, створюється ідеально гладенька поверхня нігтів.
 5. Далі потрібно змастити маслом кутикулу і за бажанням прикрасити нігті модним в 2014 році дизайном.

Подивіться цікавий відео урок про те, як відтворити білосніжні кінчики з акрилового матеріалу.

Відновлення гелевих нагідок

Представляємо вашій увазі покроковий майстер-клас на основі відео уроку, в якому здійснюється корекція гелевих нігтів за 75 хвилин. Ви можете зробити цю процедуру і в домашніх умовах, але часу на це піде набагато більше. Однак при дотриманні всіх правил у вас вийде відмінний результат, як на фото зі сторінок модного журналу.

 1. Корекція нігтів з гелю складається з тих же етапів, що й акрилова.Проводиться стандартна підготовка поверхні: обробка кутикули, знежирення, обпилювання вільного краю і 2/3 штучного нігтики.
 2. Далі моделюється новий шар за допомогою гелю. Тут необхідно враховувати правила нарощування гелевих нігтів. Для того щоб дізнатися про цю процедуру більше, вам варто подивитися відео, в якому описана поетапна корекція гелевих нігтів.
 3. Готовий нігтик шліфується і полірується.
 4. Після змазування кутикули маслом поверхню нігтьових пластин декорується малюнками або покривається лаком.

Закріпіть отримані знання, переглянувши відео, в якому вам докладно продемонструють, як робиться корекція нігтів гелем.

Пізнавальні уроки на основі відео-інструкцій, представлені в нашій статті, допоможуть вам розібратися в тонкощах відновлення ідеального стану нігтів, створених гелем або акрилом. За допомогою цих майстер-класів та наочних фото ви без зусиль зможете зробити корекцію в домашніх умовах, озброївшись всіма необхідними інструментами.

Заключний відео урок присвячений проблемі відшаровування нарощеного матеріалу. Знаючи всі тонкощі малоприємного процесу, ви можете цього уникнути, щоб в подальшому корекція нігтів на дому або в салоні не відбирала у вас багато часу. Чудова Світлана Соколова з радістю поділиться з вами своїм досвідом. Нехай ручки завжди радують вас ідеальним станом і бездоганним манікюром!

Корекція нарощених нігтів гелем: відео інструкції.

Сучасні засоби для нарощування гарантують дуже стійкий і стабільний манікюр. Такі нігтики протримаються у Вас більше 3-4-х місяців. Однак за цей час Ваша власна пластина значно відросте і біля основи з’явиться неестетичний «півмісяць». Саме тому періодично необхідно проводити корекцію такого манікюру. У даній статті буде розглянута корекція нарощених нігтів гелем, а також фото результату і відео процесу ремонту манікюру.

Види корекції

Перед тим, як зробити корекцію гелевих нігтів, потрібно визначити, яка саме процедура Вам необхідна.Залежно від цього, Ви зможете розрахувати свій час, а також кількість потрібних матеріалів. У тому випадку, якщо Ви будете робити процедуру в салоні, то від її ступеня також буде залежати і вартість. Корекція може бути:

 1. Мала;
 2. Середня;
 3. Велика.

Перед тим, як зробити малу корекцію нігтів гелем, оцініть їх стан. Вона підійде тільки якщо відростання зовсім незначне. Або ж з’явилися маленькі повітряні кишені і відшарування.В цьому випадку процедура буде виконана досить швидко.

На відео представлена ​​середня корекція штучних нігтів гелем (френч або інший дизайн). Вона підійде тим, хто носить нігті 3 – 4 тижні. При цьому межа відростання вже становить 3-5 мм.

Останній тип корекції використовується тоді, коли є необхідність змінити дизайн. Крім того, вона ж виконується, якщо ніготь був зламаний. Дана процедура набагато більше має спільного з нарощуванням, ніж з корекцією, так як по суті, ніготь практично формується заново.Доводиться в значній мірі спилювати топовий шар гелю з поверхні вільного краю.

Особливості

Всі підготовчі заходи, які проводяться перед тим, як робити корекцію нігтів гелевих, абсолютно аналогічні тим, що робляться при нарощуванні. Знежирювати ж потрібно лише відросла частина, так як обезжириватель може негативно впливати на гелеве покриття. По суті, він є досить агресивним речовиною.

При заповненні повітряних кишень і пустот під гелем, важливо робити це дуже ретельно.В іншому ж випадку можливо досить швидкий розвиток інфекції, яке може привести до необхідності зняття всього нарощеного нігтя. Теж саме пов’язано і з ранками, які можуть виникати при зламі гелевою пластини. При появі крові, тобто відкритої ранки необхідно знезаразити її і негайно відновити пластину щоб уникнути запалення.

На відео, розміщених в даній статті показано, як робити корекцію нарощених нігтів тій чи іншій мірі відростання.

Процес корекції

Для того щоб Ваші нігті завжди виглядали доглянутими і акуратними, процедуру потрібно проводити не рідше, ніж раз в три тижні.Однак існують деякі особливості. Наприклад, для дуже інтенсивно зростаючих пластин корекція нарощених нігтів гелів на типсах або формах, така, яку представляють відео уроки, повинна проводитися частіше.

Якщо Ви вирішили, що пора робити корекцію, врахуйте, що як мінімум за дві години до процедури заборонено мити руки і використовувати будь-які косметичні засоби для них. Відсунути кутикулу і провести інші гігієнічні манікюрні процедури потрібно за кілька днів до корекції.Нижче описаний процес того, як роблять корекцію нарощених нігтів.

 • Обробіть руки антисептиком;
 • Якщо на нігтях присутній косметичний лак, то його необхідно видалити;
 • Відсуньте кутикулу;
 • Спиляєте гель, особливу увагу при цьому приділяючи утворився повітряним кишенях;
 • Натуральну пластину потрібно обробити пилянням меншою абразивності, як і при нарощуванні;
 • Сильного тиску на пилку потрібно уникати, так як в противному випадку може сильно збільшиться відшарування гелю і, відповідно, площа повітряних кишень;
 • Всі перераховані вище етапи є підготовчими.Тепер кілька слів про те, як робити безпосередньо корекцію гелевих нігтів, таку як на відео. Відновлюємо моделює шар;
 • Починайте викладати шар скульптурного гелю на відросла частина пластини. При цьому важливо постаратися зберегти ребра жорсткості там, де пластини вростають в палець з двох сторін;
 • Якщо виконується корекція френча (або іншого дизайну) гелем, як на відео, краще застосовувати гель середньої в’язкості для скульптування відростила частини;
 • Висушіть гель під УФ лампою і знежирте пластину, видаливши при цьому липкий шар;
 • Обпиляєте ніготь як при процедурі нарощування;
 • Нанесіть завершальний шар гелю і висушіть його.

Досить часто з’являється необхідність того, щоб корекція нігтів була виконана апаратом, як на відео. Він потрібен для того, щоб обпиляти знизу вільний край. Таким чином, кінчик нігтя не буде занадто товстим з – за багаторазового нанесення топового гелю. Однак, такий метод не можна застосовувати власницям натуральних нігтів під гелем, так як доведеться руйнувати свою нігтьову пластину.

.