Маникюр

Як розбавляти аламінол для манікюру: Аламінол для манікюрних інструментів: інструкція із застосування

Аламінол для манікюрних інструментів

Салони краси мають на увазі велику кількість клієнтів, що приходять на процедури манікюру. Це покладає чималу відповідальність за їхнє здоров’я. Інакше виникнуть проблеми, які обійдуться набагато дорожче.

Як відомо, манікюрні інструменти потребують засобі, за допомогою якого їх можна мити, дезінфікувати і обробляти. Для цього ідеально підходить такий засіб, як Аламінол (безхлорне засіб для дезінфекції, що відрізняється універсальністю).

Діючі речовини Аламінола – гліоксаль і алкілдиметилбензиламоній хлориду , проявляють активність бактерій, грибів Candida, туберкульозних мікобактерій, збудників гострих респіраторних інфекцій, вірусних парентеральних гепатитів, ВІЛ-інфекції, герпесу, рота-, ентеро, поліовірусов.

Переваги використання Аламінола

 • Даний засіб не представляє ніякої небезпеки для здоров’я. Навіть його пари нешкідливі. При зіткненні зі шкірою потрібно тільки її промити під великою кількістю води.
 • Воно діє досить ефективно, оскільки дозволено його застосування для медичних інструментів.
 • Незважаючи на свою агресивність як хімічної речовини, з металом взаємодіє максимально щадяще.
 • Відсутня фіксує дію.
 • Робочий розчин може використовуватися багаторазово.
 • Час знезараження становить від 60 хвилин. Основні способи знезараження – занурення, а також ополіскування.
 • Аламінол доступний за ціною.
 • Він здатний справлятися з грибковою інфекцією (дерматомікози, кандидози), вірусами, бактеріями (в тому числі і зі збудниками туберкульозу), пліснявими грибами.
 • Володіє миючими властивостями.
 • Якщо ця речовина зберігати в темній пляшечці з товстого скла в темному і прохолодному місці, то бактерицидна ефективність збережеться більш ніж на рік.
 • Приготований розчин можна використовувати до десяти днів або до часу його помутніння і потемніння.

Запобіжні заходи

Природно не допускається застосування цієї речовини всередину .Якщо все ж виник подібний випадок, то достатньо скористатися великою кількістю гарячих напоїв і вживанням активованого вугілля (не менше десятка таблеток за один раз).

Небажано потрапляння на слизові і шкірні покриви (викликає роздратування і почервоніння, в цьому випадку змийте його водою і шкіру змастіть зволожуючим кремом). Якщо концентрат аламінола потрапив на слизову (наприклад, очі), то її промивають проточною водою і закопують сульфацил натрію по парі крапель.

Так як Аламінол можна використовувати для манікюрного інструменту, то для цих цілей слід застосовувати або 8-процентний, або 5-відсотковий розчин. Важливо дотримуватися інструкції щодо застосування на упаковці, оскільки для кожного хімічного стерилізуючого кошти вона своя.

При розведенні Аламінола необхідно одягати гумові рукавички . Якщо проводити дезінфекцію манікюрних інструментів з допомогою методу занурення, то використовувану для цієї мети ємність обов’язково слід тримати в закритому вигляді.

Якщо порушувати правила використання Аламінола, то це може привести до виникнення корозії на металевих поверхнях .Через це доведеться купувати новий інструмент для манікюру. Зберігати дезінфектор рекомендується окремо від інших медичних препаратів.

Таким чином, якщо для дезінфекції манікюрних інструментів необхідне недороге, але ефективний засіб, то найбільш підходящим варіантом є дезінфектор Аламінол.

Як розвести аламінол – правильні пропорції

Аламінол продається в ємностях у вигляді концентрату. Для використання його необхідно попередньо розвести водою.На практиці використовуються наступні розчини за процентним вмістом аламінола:

Розчини 1% і 1.5% застосовуються для легкої дезінфекцііінструментов від бактерій (крім туберкульозу) і протирання робочих поверхонь.

Розчини 3% і 5% можуть впоратися вже з туберкульозом та вірусними інфекціями .

Розчини 8% і 10% дозволяють знищити навіть грибкові інфекції .

Пам’ятайте, що застосування аламінола – це лише промивка та дезінфекція – один етап повної стерилізації інструментів для манікюру.

Як робити повну стерилізацію, читайте в нашій статті.

Нижче ми наводимо наочну таблицю для спрощення приготування розчину аламінола різної концентрації. У таблиці вказано необхідну кількість концентрату на 1 літр води:

Відсоток необхідного розчину Кількість концентрату на 1 літр води
1% 10 мл
1.5% 15 мл
3% 30 мл
5% 50 мл
8% 80 мл
10% 100 мл

Готовий розчин зберігати не більше 10 днів .При появі ознак помутніння розчину використовувати його для обробки інструментів не можна!

Як використовувати аламінол – інструкція із застосування

Дезінфекцію манікюрних інструментів ручним способом проводять в пластмасових, емальованих (без пошкодження емалі) ємностях , що закриваються кришками.

Температура робочих розчинів повинна бути не менше 18 ° С .

Для здійснення цих процесів вироби повністю занурюють в робочий розчин засобу .Канали і порожнини інструментів заповнюють розчином, уникаючи утворення повітряних пробок.

Інструменти з замковими частинами занурюють розкритими, попередньо зробивши ними в розчині декілька робочих рухів для кращого проникнення розчину у важкодоступні ділянки інструментів в області замку. Роз’ємні вироби занурюють у розчин в розібраному вигляді.

Товщина шару розчину над виробами повинна бути не менше 1 см.

Увага ! Бажано повністю занурити інструменти в робочий розчин засобу одразу ж після їх застосування (не допускаючи підсихання забруднень), забезпечуючи видалення видимих ​​забруднень з поверхні за допомогою тканинних серветок; канали і порожнини ретельно промивають розчином за допомогою шприца або іншого пристосування.

Використані серветки скидають в окрему ємність з дезинфікуючим розчином, потім утилізують.

Після закінчення витримки в робочому розчині (час витримки зазвичай становить 1-2 години) вироби витягують з нього і відмивають від залишків засобу проточною питною водою і протягом 5 хв.

Корисне відео

Дезінфекція – це лише один 4 етапів стерилізації. Детальніше про це дивіться у відео нижче або читайте в нашій статті про стерилізацію.

Відгуки

Відгуки про використання аламінола для дезінфекції манікюрних інструментів в більшості своїй позитивні. Цей препарат вважається недорогим, але ефективним рішенням. Ось лише деякі з таких відгуків з спеціалізованих форумів:

В мед.техніки купила раствол АЛАМІНОЛ (концентрат). Ним користуються в перукарнях і мед.учрежденій. Підходить починаючи від обробки інструментів, рушників і закінчуючи обробкою приміщень.Для різних потреб – різна концентрація, розбавляють згідно з інструкцією. Я після роботи мою пилочки і насадки в мильному розчині і потім замочую і тримаю їх в розчині близько 10-20 хвилин. Після промиваю проточною водою. Пишуть що вбиває навіть ВІЛ і т.п. До речі як деякі відгукуються, що заточка на інструментах псується або там … іржавіє не помітила, користуюся практично кожен день. І коштує від 200 до 400 літр, дивлячись де брати.

Автор: Олика

Знайома, вірніше говорили.Гардіан, дуже потужний, але його теж використовувати потрібно при зануренні. І тільки одноразовому. Розчин приблизно столова ложка на 1 літр. І він більше для поверхонь розрахований. У бутлі 500 мл
А ось, порівняння з аламінолом: столова ложка на 300 мл., І розчин на тиждень при багаторазовому зануренні. Бутель літр = вигідніше))))

Автор: alexandra

Тут питала у дівчинки-майстри, так вона просто замочує інструменти в аламіноле і все, і лікарі, які ходять до неї, залишаються задоволені такою обробкою..

Автор: LadyShad0W

Якщо ви використовуєте в своїй практиці аламінол для манікюрних інструментів просимо вас поділитися своїм досвідом і думкою про цей засіб дезінфекції.

як розводити засіб і правильно ним користуватися?

Прилади й інструменти для манікюру

Обробка інструментів, використовуваних для манікюру, дуже важлива.Обробити інструментарій можна різними засобами. Ця стаття розповість докладніше про те, як використовувати препарат «Аламінол» для цієї мети.

Властивості

«Аламінол» містить в своєму складі компоненти, які здатні чинити негативний вплив на хвороботворні віруси і бактерії. Він володіє також і туберкулоцидну дією. Виробники даного засобу відзначають, що воно володіє також миючим і фунгіцидною діями.Цей препарат має рідку консистенцію. Колір рідини може бути різним – з синюватим або зеленуватим відтінком. Препарат має і запахом, але не сильно подразнюють. Багато хто відзначає, що засіб в розведеному стані для них пахне косметичної отдушкой.

Застосовуватися «Аламінол» внаслідок свого досить широкого спектра дії можна не тільки в манікюрних кабінетах і салонах краси, але і в лікувальних установах і навіть на підприємствах, що займаються громадським харчуванням. Обробка інструментів цим препаратом допомагає істотно знизити ризик інфікування людей хвороботворними мікробами. Варто відзначити, що даний засіб досить ефективно допомагає від різних грибкових інфекцій.

Використовувати його можна не тільки для обробки інструментів, але і для обробки робочих поверхонь. Така обробка допомагає захистити предмети від появи на них цвілевих грибків.

Правила розведення

Розводити даний засіб слід відповідно до інструкції по застосуванню.Вона обов’язково додається до препарату. Важливо відзначити, що якщо рекомендовані дози розведення не дотримуватися, то це може привести до зниження ефекту. Щоб знизити ризик пошкодження шкіри, проводити розведення препарату слід в захисних рукавичках. Розчин дезинфікуючого засобу перед використанням змішується зі звичайною водою.

Дуже важливо змішувати інгредієнти між собою обережно, не допускаючи, щоб суміш потрапила на слизові оболонки очей або на руки.

Це допоможе привести до хімічного пошкодження і появи несприятливих симптомів.

Наносити даний засіб на манікюрні інструменти можна в концентрації від 1 до 10%. Наприклад, щоб приготувати 7% розчин, потрібно в 930 мл води розчинити 70 мл препарату. Якщо ж потрібно розчин, який має концентрацію 5%, то в такому випадку в 950 мл води розчиняється вже меншу кількість дезинфікуючого засобу – всього 50 мл. Аналогічним чином проводиться розведення та інших необхідних концентрацій.

Приготований розчин можна зберігати. Не рекомендується це робити більш ніж 10 діб. Зберігати розчин слід в окремій ємності, яка щільно закривається.

При цьому потрібно уникати потрапляння будь-яких інших компонентів всередину. Це може привести до втрати дезінфікуючих властивостей рідини. Після використання даного засобу руки, навіть не дивлячись на застосування захисних рукавичок, слід промити.Краще при цьому мити їх з милом. Власникам ніжної шкіри після такого миття шкіру рук краще змастити їх живильним кремом. Це допоможе знизити ризик можливого пересушування шкірних покривів.

Як користуватися?

Використовувати «Аламінол» досить просто. У ємність з концентрованим дезинфікуючим засобом, розведеним до необхідної концентрації, слід акуратно перекласти використані інструменти і залишити їх там на 1 годину.По закінченні цього часу їх слід витягти, промити водою і ретельно висушити. А також даний розчин (краще в концентрації 1-2%) можна використовувати для обробки поверхонь. Це допоможе знизити ризик розвитку грибкової інфекції та інших патологій, що викликаються хвороботворними мікробами.

Обробляти поверхні слід дрантям, яка для цього використовується. Багато майстрів з манікюру відзначають, що після такої обробки в кабінеті з’являється особливий запах, який асоціюється у них з чистотою.

Запобіжні заходи

На жаль, на практиці буває так, що навіть акуратне використання даного засобу може призвести до появи на шкірі різних подразнень. Як правило, це відбувається в тому випадку, якщо при проведенні обробки різних предметів захисні рукавички порвалися.У такій ситуації дезінфікуючий препарат може потрапити на шкіру і спровокувати появу почервоніння. Якщо під час обробки предметів така «позаштатна» ситуація сталася, то в такому випадку варто виконати подальші дії:

 • пошкоджені рукавички потрібно спочатку зняти з рук;
 • потім шкірні покриви потрібно промити великою кількістю теплої води – це необхідно для того, щоб остаточно змити з шкіри залишки дезінфікуючого засобу;
 • промивати руки потрібно протягом 4-6 хвилин;
 • якщо на шкірі з’явилося почервоніння, то в такому випадку його краще обробити спеціальною лікувальною маззю.

Важливо! Якщо таке пошкодження не проходить протягом декількох днів, слід обов’язково звернутися до лікаря.

Випадки потрапляння розчину «Аламінол» рідко, але зустрічаються. Якщо використання засоби сприяло тому, що воно потрапило на слизові оболонки очей, то в такому випадку потрібно негайно промити очі.Терти їх сильно руками не варто, так як це може лише посилити почервоніння. Якщо після промивання очей виникли несприятливі симптоми не зникають, і навіть з’явилися порушення зору, то в такому випадку потрібно терміново звернутися до лікаря.

Потрапити розведений розчин може і в рот. Якщо така ситуація сталася, то в такому випадку важливо відразу ж вжити заходів. В даному випадку потрібно прийом сорбенту. В якості такого засобу можна використовувати активоване вугілля. Якщо навіть після прийому такого препарату виникла гостра біль в животі, то в такому випадку потрібне термінове звернення за медичною допомогою.

Важливо! При обережному використанні даного дезинфікуючого препарату розвиток несприятливих симптомів відбувається вкрай рідко.

Дотримання інструкції по використанню цього засобу і дотримання запобіжних заходів сприяють тому, що ніяких непередбачених негативних наслідків для здоров’я від його використання не буде.

Відгуки

Розчин «Аламінол» використовується в багатьох салонах краси і манікюрних кабінетах для обробки інструментарію і робочих поверхонь. Багато власників таких закладів відзначають, що їм подобається це засіб, так як воно має досить доступну ціну і його можна легко купити.А також вони відзначають, що даний препарат порівняно довго може зберігатися вже в розведеному стані без втрати своїх дезінфікуючих властивостей.

Існують і негативні думки про даному засобі. Так, деякі майстри манікюру відзначають, що після регулярної обробки цим дезинфікуючим засобом інструментів вони помічають зміна їх властивостей. Тому вони вважають за краще використовувати альтернативні варіанти дезінфекції манікюрного інструментарію.

Використовують цей засіб не тільки в салонах краси, але і в домашніх умовах.Деякі жінки періодично обробляють свої особисті манікюрні інструменти для того, щоб убезпечити себе від інфікування небезпечними мікробами. Вони відзначають, що використання даного засобу допомагає їм відчувати себе впевненіше і не боятися за потрапляння мікробів під час проведення манікюру навіть у себе вдома.

Про те, як правильно дезінфікувати манікюрні інструменти за допомогою “Аламінола”, дивіться нижче.

Аламінол для дезінфекції манікюрних інструментів, Аламінол дезінфікуючий засіб (дез засіб)

Аламінол – це російське дезінфікуючий засіб.Проводиться воно у вигляді концентрату, який володіє слабовираженним запахом і має синій відтінок.

Дез засіб Аламінол повсюдно використовується для проведення дезінфекційних заходів в лікарнях, поліклініках, пологових будинках, місцях громадського харчування, салонах індустрії краси, а також там, де часто бувають діти.

Дезінфікуючий засіб Аламінол не містить хлору. Основні компоненти в складі – гліоксаль і алкілдиметилбензиламоній хлориду – спрямовані на боротьбу з бактеріями (включаючи туберкульоз), грибками роду “Candida”, герпесу та інших вірусних інфекцій.Як і інші хімікати, його потрібно зберігати в місцях недоступних для дітей і домашніх тварин. Неконтрольоване і неправильне споживання може привести до отруєння, довготривалої втрати працездатності та завдати непоправної шкоди здоров’ю.

Для чого застосовується Аламінол

Сфери застосування досить широкі:

 • Очищення інструментарію перед стерилізацією.
 • Дезінфекція в косметичних кабінетах, барбершопах, манікюрних салонах, перукарнях, нейл-барах, броу-барах.
 • Обробка використаних серветок, тампонів, ватних турунд і ватних паличок перед їх утилізацією.
 • Знезараження під час поширення сезонних інфекцій.
 • Запобігає розмноження цвілі.

хімпрепаратів для знезараження інструментарію використовується в манікюр і педикюр. У салонах краси, барбершопах, перукарень або, як стало зараз популярно, на дому (цією послугою користуються багато жінок і дівчата). Важливо при цьому утримувати робочі приналежності в чистоті, проводити предстерилизационную очищення за допомогою Аламінола з подальшою стерилізацією.Це дозволить не допустити зараження клієнта під час проведення процедури. Усунення цих проблем обійдеться набагато дорожче, ніж покупка і використання деззасоби.

Позитивні факти:

 1. Дезінфікуючий засіб Аламінол для інструментів абсолютно безпечно для людини, а при попаданні його на шкіру, досить промити цю ділянку шкіри з-під крана.
 2. Ефективність його дії доведена проведенням багатьох експериментів в державних НДІ і навчальних закладах, видані відповідні висновки.
 3. Не має фіксуючого дії на органічні сполуки: кров, слина, інші біологічні рідини.
 4. Щадне взаємодія з металом, нейтральний щодо високолегованих медичних сталей і нержавіючої сталі.
 5. Термін зберігання дезраствора – до 10 днів при дотриманні умов зберігання в закритій тарі. Якщо ж він помутнел раніше, використовувати його категорично забороняється.
 6. Є два способи дезінфекції – замочування (занурення) і протирання.Час обробки залежить від обраного режиму дезінфекції та концентрації робочого дезраствора.
 7. Доступна ціна. Товар зроблений в Росії і на його ціну не впливають курсові коливання іноземних валют, санкцій Заходу та інших політичних чинників.
 8. деззасобів зберігає свої дезінфікуючі властивості протягом 1 року, якщо зберігати його в прохолодному місці без попадання сонячних променів в щільно закритій фабричній тарі.

Не слід вживати дезраствор всередину.Якщо такий випадок стався, випийте всередину багато води і, як мінімум, 10-15 таблеток активованого вугілля за один прийом. Рекомендуємо відразу ж звернутися до лікаря і розповісти про те, що сталося.

Якщо суміш води і хімікату якимось чином потрапив на шкіру людини, в цій ділянці може виникнути почервоніння або подразнення. Це не небезпечно, просто рясно обмийте шкіру холодним струменем з-під крана протягом декількох хвилин і змастіть зволожуючим кремом, наприклад, Каппадерм або Дзетадерм. При попаданні засобу на слизові оболонки, необхідно їх також промити Н 2 Про і скористатися Сульфацилу натрію.Це очні краплі, які мають заспокійливу дію. Капаємо по кілька крапель в кожне око.

Аламінол для манікюрних інструментів (кусачіков, пилок, манікюрних топірців та інших) найчастіше застосовується в 5 – або 8-відсоткової концентрації. Перед початком роботи важливо ретельно прочитати інструкцію, розроблену виробником – АТ “НІОПІК”, так як це хімзасобів і ефективність дезінфекції залежить від правильності вживання дезпрепарата. Працювати з ним потрібно тільки в гумових, Нітрилові або силіконових рукавичках з використанням закритих ємностей.Рекомендовано зберігати деззасіб окремо від інших препаратів і далеко від дітей.

При порушенні правил використання коштів на поверхні металевого інструментарію можуть бути дефекти. В такому випадку користуватися інструментом вже заборонено. Його необхідно утилізувати безпечним для навколишнього середовища способом і купити новий.

Правила розведення: правильні пропорції

Як ми вже говорили вище, хімпрепаратів для інструментарію проводиться у вигляді концентрату в спеціальних пластикових ємностях.Тому перед споживанням його необхідно розвести певною кількістю питної води. За процентним вмістом готовий дезраствор може бути приготований в пропорціях 1%, 1,5%, 3%, 5%, 8% і 10% -м – це найбільш популярні пропорції. Конкретна частка концентрату в робочій суміші залежить від методу обробки і термінів дії.

Легкі суміші води і хімзасоби (1% і 1,5%) застосовуються для знищення бактерій і протирання робочого місця. Пропорція в 3% і 5% знищують різні віруси, бактерії (в т.ч. і туберкульоз). 8% – і 10% -е суміші спрямовані на знищення грибкових інфекцій. Деззасіб розлучається в залежності від відсотка концентрату і додавання питної рідини до отримання 1 літра. Наприклад, для отримання 8% суміші буде потрібно 80 мл концентрованого хімпрепарату і 920 мл H 2 O. Точну дозування концентрату можна відмірювати звичайним медичним одноразовим шприцом без голки. Важливо пам’ятати, що для кожного препарату повинен бути задіяний новий шприц.

Аламінол для дезінфекції інструментів: інструкція із застосування

Найважливіший документ для особи, яка готується застосувати дезпрепарат – заводська інструкція із застосування.Вона була розроблена хіміками-технологами у виробника і разом з самим хімзасобів проходила випробування на достовірність в провідних НДІ дезинфектології Росії. Її потрібно зберегти на весь період дії деззасоби і перечитувати кожен раз, коли виникають питання щодо застосування препарату.

Для проведення дезінфекційних заходів прийнято брати ємності, які щільно закриваються і виконані з хімічно нейтральних матеріалів. Використані матеріали для виробництва ємності – пластик або покритий емаллю метал.Рекомендована температура хімраствора для правильного дії – не більше 18 градусів.

Для занурення інструменту в розчин необхідно використовувати гумові, нітрилові або силіконові рукавички. Без них процес дезінфекції проводити не радимо – є ризик подразнення шкіри. Для того, щоб очистити важкодоступні місця інструменту, виконайте їм кілька звичайних рухів в розчині з щіткою. Інструмент, який закривається, знезаражується в розкритому вигляді, наприклад, медичні затискачі, перукарні і хірургічні ножиці, секатори, манікюрні та педикюрні кусачікі.Медсестри і сестри-господині очищають інструмент відразу після його використання, щоб не допустити висихання забруднень. В такому випадку попереднє очищення не зажадає значних зусиль. Видимі неозброєним оком забруднення можна видалити за допомогою серветок, а потім дезінфікувати їх в розчині. Використані серветки після процедури опускають в окремий розчин, а потім утилізують.

Блог :: Допомога у виборі продукції :: Як правильно розводити аламінол?

Що просто необхідно знати майстру по депіляції?

Не секрет, що багаторазові інструменти, такі шпателі і пінцети потребують стерилізації.Стаття нижче буде актуальна для тих, хто не знає, яким чином обробляти пінцети та інші металеві інструменти (ножиці, насадки на тримери і ін.). А обробляти їх необхідно і після кожного клієнта!

Для стерилізації металевих інструментів відмінно підійде розчин відомого антисептика-аламінола. Він володіє високим антимікробну дію, відмінно вбиває бактерії, віруси, гриби. Володіє миючими властивостями. Використовується для децінфекціі поверхні приміщень, предметів догляду за пацієнтами, санітарно-технічного обладнання, передстерилізаційного очищення інструментів та інших предметів медичного призначення.

Як розводити аламінол? Інструкція по застосуванню:

Важкого тут нічого немає. В інструкції сказано, що для роботи нам буде потрібно або 5%, або ж 8% розчин. А в пляшці у нас концентрат, тобто 100% розчин. Отже, щоб отримати 5% розчин нам потрібно до 950 міліллітрам води додати 50 мл аламінола з пляшки. Якщо ж вам потрібен 8% розчин, то вам необхідно 920 кубиків води і 80 кубиків концентрату аламінола. Змішати, збовтати, вимити кабінет і чекати тётечек, товстих таких тётечек, з санепідстанції.Власне все. Ну а далі буде нудний текст про те навіщо цей аламінол потрібен і з чим його їдять.

Випускається у вигляді концентрації. Використовується для дезінфекції та передстерилізаційного очищення, суміщених в одному процесі проти вірусної інфекції у вигляді 5% або 8% розчину. Концентрація буде залежати від конструкції дезинфікуючого вироби.

Експозиція 60 хвилин при кімнатній температурі, потім миють у тому ж розчині протягом 30-60 секунд і споліскують проточною питною водою протягом 3 хвилин виробів зі скла, гум, пластмас, металів.

Безпечної вам депіляції)

Аламінол. Як його розводити?

Володіє високим антимікробну дію проти бактерій, врусов, грибів. Володіє миючими властивостями. Використовується для децінфекціі поверхні приміщень, предметів догляду за пацієнтами, санітарно-технічного обладнання, передстерилізаційного очищення інструментів та інших предметів медичного призначення.


Аламінол. Миючий засіб нового покоління

Як розводити аламінол? Інструкція по застосуванню

Розводять небезпечні хлопці добропорядних людей в підворітті, а нам потрібно домогтися потрібної нам концентрації.Якщо ви не знати як це робити, то швидше за все ви спали на уроках хімії, фізики, санепідрежиму. Важкого тут нічого немає. В інструкції сказано, що для роботи нам буде потрібно або 5%, або ж 8% розчин. А в пляшці у нас концентрат, тобто 100% розчин. Отже, щоб отримати 5% розчин нам потрібно до 950 міліллітрам води додати 50 мл синенький рідини, а ля концентрату, з пляшечки. Якщо ж вам потрібен 8% розчин, то вам необхідно 920 кубиків води і 80 кубиків концентрату аламінола. Змішати, збовтати, вимити кабінет і чекати тётечек, товстих таких тётечек, з санепідстанції.Власне все. Ну а далі буде нудний текст про те навіщо цей аламінол потрібен і з чим його їдять.

Для особливо допитливих, на нашому сайті можна почитати про інші дезинфікуючі засоби такі як Виркон, пресепт, септабік, нейтральний анолит і як їх виготовляти. Ще, по-секрету, розповім вам що у нас на сайті є тести по сестринській справі з відповідями. Тільки не розповідайте нікому, оскільки нас так і прикрити можуть.

В стомоталогіі, а також для обробки гнучких і жётскіх ендоскопів.Випускається у вигляді концентрації. Використовується для дезінфекції та передстерилізаційного очищення, суміщених в одному процесі проти вірусної інфекції в у вигляді 5% або 8% розчину. Конценраций буде залежати від конструкції дезинфікуючого вироби.


Аламінол. Аквамариновий розчин не може не радувати око і вже хочеться приступити до генерального прибирання процедурного кабінету

Експозиція 60 хвилин при кімнатній температурі, потім миють у тому ж розчині протягом 30-60 секунд і споліскують проточною питною водою протягом 3 хвилин виробів зі скла , гум, пластмас, металів, виключаючи вуглецеву сталь, а також стоматологічні інструменти.При бактеріальної інфекції, а також туберкульозі, кандидозах, дерматофіліі використовуються 5% концентрація робочих розчинів.


Аламінол. Приготування розчину для обробки поверхонь

Також варто почитати

.