Ногти

Декупаж на нігтях: Манікюр в стилі “Декупаж” / Відгуки про косметику та парфумерії – Косметіста

Манікюр в стилі “Декупаж” / Відгуки про косметику та парфумерії – Косметіста

Всім привіт!
Сьогодні хочу розповісти про манікюр – пустощі, кому хочеться чогось оригінального, зробленого своїми руками. Але прийдеться повозитися.
Отже, манікюр в стилі Декупаж.
Декупаж (фр. Decouper – вирізати) – декоративна техніка по тканині, посуді, меблів тощо., Що полягає в скрупульозному вирізанні зображень з різних матеріалів (дерева, шкіри, тканин, паперу і т. П.), Які потім наклеюються або прикріпляються іншим способом на різні поверхні для декорування.
Для манікюру нам знадобиться:
1. Красива серветка.
2. Манікюрні ножиці.
3. Прозорий лак.
4. Пилка.

Поїхали?

Етап 1.

Вирізаємо сподобалися орнаменти з серветки, квадратиками приблизно з розмір нігтя.

Робимо «лунку» по кутикуле (приблизно, на око) і підганяємо квадратик по ширині нігтя (я пробувала зробити це потім, обрізаючи ножицями – не зручно і не дуже акуратно).

Відшаровуватися все білі шари серветки, залишивши тільки шар з малюнком.Він буде дуже тоненьким. У прикладі у мене вже інша серветка.

Етап 2.

Фарбуємо ніготь рясно прозорим лаком і відразу прикладаємо малюнок до нігтя, намагаємося зробити це рівно. Краї підправимо потім.

Етап 3.

ножицями акуратно підрізаємо стирчать і зайві краю, покриваємо шаром прозорого лаку. Коли лак висохне, пилкою обробляємо край нігтя, щоб вирівняти його. Покриваємо ще раз прозорим лаком.
Манікюр готовий!

Ну і так, для різноманітності ще один манікюрчік (тут я вирізала без лунки квадратики, тому на загальному манікюрі не зовсім акуратно вийшло).:

Сподіваюся, що кого-небудь надихнула
Віка.

Декупаж на нігтях в домашніх умовах

Що ви знаєте про декупажу ?
Якщо своїми словами коротко: це декорування будь-спеціально підготовленої
поверхні декупажних серветками з
подальшим покриттям всього вироби декількома шарами безбарвного лаку. Ось як!

Умільці зараз декорують все, що завгодно – стільці, пляшки, вази, намистини
і т.д.

Але все це нісенітниця, на мій
погляд, в порівнянні з декупажем на нігтях! Ось це фантазія у людей працює! вже
не в кризовий чи час зародилося це захоплення – декорувати нігті
декупажних серветками?

Але не будемо вдаватися в
подробиці історії виникнення декупажу на нігтях, а підготуємо такі матеріали та інструменти:

 • інструменти для манікюру;
 • красивий лак для нігтів;
 • основу під лак;
 • закріплювач лаку;
 • серветку з дрібним
  малюнком;
 • рідина для зняття лаку;
 • ватяну паличку;
 • клей ПВА;
 • ножиці;
 • стрази;
 • зубочистку

Як в домашніх умовах зробити декупаж на нігтях

Спробуємо зробити в
домашніх умовах декупаж на нігтях – і розповісти, що з цього вийшло.Як “моделі” будуть мої нігті “школярки” – близько 2-3 мм.

Для цього:

1. Робимо манікюр на нігтях
– хто вміє користуватися спеціальними інструментами для манікюру, роблять
класичний обрізний манікюр, решта – евроманікюр, який
краще. Про видах манікюру і педикюру можна прочитати тут .

2. Покриваємо нігті
основою під лак, після висихання якої потрібно нанести шар лаку для нігтів.

3.Підбираємо декоративну серветку (невеликі мотиви – квіти, фігури та ін.) Під колір лаку або контраст. Я вирішила зробити практично тон в тон. Від декоративної серветки нам потрібен тільки верхній шар фарби, два інших – видаляємо. Вирізаємо з серветки
мотиви маленькими ножицями (тільки не тими, якими робимо манікюр!)

4. На середину кожного нігтя
наносимо крапельки клею ПВА.

5. Докладаємо мотив і акуратно розгладжуємо
вологою ватною паличкою.

6. Надлишки клею прибираємо. коли серветка
повністю висохне, наносимо шар закріплювача для нігтів і швидко приклеюємо до
серединці мотивів стрази за допомогою зубочистки. Стрази для експерименту – декупажу на нігтях, я купила найдешевші.

Всі, декупаж на нігтях
готовий! Звичайно, такий дизайн нігтів не зрівнятися з професійним малюнком
на нігтях, як наприклад китайський розпис .
Однак це прекрасний спосіб в домашніх умовах швидко, просто і без клопоту
прикрасити нігтики красивим малюнком, не вдаючись до допомоги салонів краси.І головне, багато хто навіть не здогадуються, що на нігті приклеєна звичайна серветка …

Автор: Лана Середюк (коментарі та критика приймаються)

PS Спасибі Олені (picabird), автору багатьох статей на сайті порадков ( і не тільки), яка надихнула мене зробити подібний майстер-клас

Мистецтво декупажу – техніка дизайну нігтів | Манікюр4ік.ру

Моделювання нігтів – мистецтво, яке потребує натхнення і майстерності.Як і будь-який творець, майстер манікюру повинен радувати своїх клієнтів новинками – новими дизайнами, аксесуарами, техніками.

В цій статті поговоримо про декупажу – однієї з технік дизайну, в основі якої лежить декорування предметів за допомогою аплікації. Спеціаліст нігтьового сервісу може використовувати цю техніку для прикраси нігтів. Її безсумнівним достоїнством є те, що вона під силу майстрові з будь-яким рівнем підготовки і застосовується на будь-якому етапі роботи.

Декор для меблів і… нігтів

Декупаж – старовинна і знову стала модною декоративна техніка по тканині, посуді, меблів і інших предметах. Вирізані з різних матеріалів зображення наклеюються або наносяться іншим способом на різні поверхні для декорування.

Витоки декупажу ведуть до раннього Середньовіччя. Як вид мистецтва він вперше виник в кінці XV століття в Німеччині, де вирізані картинки стали використовуватися для прикраси меблів.

Пік захоплення цією технікою доводиться на XVII століття, Венецію.Венеціанські майстри майстерно вирізали зображення, наклеювали їх на поверхню меблів і покривали для захисту декількома шарами лаку. Шляхом такої аплікації меблевики імітували дорогі східні інкрустації, що було значно дешевше, однак користувалося такою ж попитом. Згодом в Італії це мистецтво стало іменуватися arte povera – «мистецтво бідних». У наш же час такі меблі вкрай рідкісна і коштує дуже дорого, і цього стилю наслідують багато.

Ця старовинна техніка знову стала модною і широко поширена в різних країнах при декоруванні сумок, підносів, ялинкових прикрас, сонячних годин, шкатулок, модних аксесуарів.До традиційній техніці додався декупаж з серветок, з тканин і на тканинах, впроваджені комп’ютерні інновації, що дозволяють використовувати тривимірний декупаж, а також видрукувані на принтері або на ксероксі картинки різного змісту. Успішно використовується ця техніка і в нігтьовому мистецтві.

Різноманітні ефекти

Декупаж походить від французького дієслова decouper – «вирізати». Але відразу варто зазначити: в журналах демонструють фотодизайну (фото в акваріумний техніці), а техніка декупаж значно відрізняється поєднанням різних технік, що дуже захоплює.При цьому кожен автор у своїй творчості знайде свою техніку – унікальну. У цьому вся принадність декупажу – політ фантазії тут необмежений. Ця техніка вимагає часу, терпіння і передбачає безліч спроб, але кінцевий результат перевершить всі очікування. Мета – домогтися ефекту намальованої картинки в обсязі. Щоб приклеєний мотив як би зливався з фоном і не виглядав приклеєним, використовуються кольорові акрилові пудри, акрилові фарби і як додатковий матеріал – гліттер, паєтки та т.д.

З перших днів роботи в цій техніці майстер стикається з багатьма труднощами: тонкість в роботі, нерозуміння того, що потрібно в підсумку, невисока швидкість виконання дизайну. Однак з часом, ретельно працюючи день у день, з’являється тонкість в роботі, приходить розуміння самої ідеї і сенсу техніки декупажу. Використовуючи одну і ту ж картинку, можна створювати як прості, так і складні дизайни, застосовуючи об’ємний акриловий дизайн.

Декупаж необмежений і в тематиці: починаючи з флористики (квіти, квіткові композиції), використання портретів, «звірячої» тематики (імітація шкур тварин, мордочок звірів з використанням акрилових пудр для додання обсягу), підводного світу і закінчуючи техніками вантажу ( «состаріва – ня »картинки за певною технологією або її випал) і кракле (імітація растрескавшейся поверхні).

Майстер-клас

Пропонуємо один з варіантів складного декупажу. Його можна також виконати і в найпростішому варіанті. Для цього необхідні: робоча поверхня (наприклад, типі), яка сподобалася картинка, наближена за розмірами до робочої поверхні, закріплювач лаку, тепла вода, прозора акрилова пудра, кольорові акрилові пудри, акрилові фарби.

1. Готуємо вихідний матеріал: вподобану картинку, робочу поверхню (фото 1).

2.Покриваємо картинку прозорим лаком, даємо їй висохнути. Відмочують в воді. Прибираємо виворітну сторону паперу.

3. Отриману плівку з фрагментом картинки приклеюємо на робочу поверхню за допомогою шару акрилу.

4. Всю робочу поверхню з картинкою перекриваємо шаром прозорого акрилу (2).

5. Прийшов час для творчості. Направляємо всю свою фантазію на вже сформований дизайн. Область фону картинки покриваємо рожевої і блакитний акрилової пудрою, застосувавши техніку припудривания сухим акрилом.

6. Знову перекриваємо робочу поверхню тонким шаром прозорого акрилу (3). На цьому етапі можна промальовувати метеликів акриловими фарбами, включивши уяву. Фіксуємо отриману роботу закрепителем або фінішним гелем, отримавши закінчений дизайн (4). Але можна продовжити …

7. Покриваємо метеликів (не виходячи за їх контур) білим і синім акрилом відповідно (5).

8. Прорисовуємо метеликів акриловими фарбами (6), додаючи декор.

9. Весь дизайн перекриваємо прозорим акрилом і закріплювачем або фінішним гелем (7).

Віра Лаврова,
директор студії нігтьової естетики DEESSE (Харків)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


Декупаж нігтів. Автор Олена Бессонова.

26.02.2012

Автор:

Декупаж нігтів

 • Декупаж нігтів для тих, хто:
 • 1.Не вміє малювати – але хочеться зробити собі щось «таке» і загадково кивати на питання – «це що ти сама?»
 • 2. Вміє малювати – але не лівою рукою.
 • 3. Для тих кому «що то таке» на нігтях хочеться саме тоді, коли на це немає часу.
 • Виконувала Бессонова Олена. Студентка УЦ «Таїр» за спеціальністю «майстер манікюру, моделювання і арт – дизайну нігтів»
 • Дану техніку декору нігтів можна назвати “Декупаж нігтів” або лакова мозаїка.

Розпис нігтів для початківців крок за кроком

 • 1. Визначаємося з малюнком (це можуть бути малюнки олівцем відповідного розміру або найпростіший варіант – принтер). Роздруковуємо малюнок і вставляємо лист в звичайний файл.
 • 2. Грунтуем файл безбарвним лаком поверх малюнка.
 • 3. «Переводимо» малюнок акриловою фарбою або лаком. За прозорою поверхні зробити це елементарно. Чи не складні малюнки можна виконати без трафарету, а не збитися з розмірів допоможе папір в клітинку.
 • 4. Сушимо – Заготовки повинні повністю просохнути – не менше години … Але, зате відмінно зберігаються необмежений час)
 • 5. Готуємо нігті: Стандартний манікюр, основа під лак, кольоровий лак – сушимо.
 • 6. Голкою знімаємо плівку лаку з файлу. Якщо потрібно – легко підрізаємо надлишки ножицями.
 • 7. Розмішаємо картинку на нігті, щільно вирівнюючи на поверхні
 • 8. Покриваємо безбарвним фіксатором лаку.

Поділіться посиланням на пост в соцмережах ↓

.