Маникюр

Манікюр без обрізання кутикули: Європейський необрізний манікюр в домашніх умовах.

Європейський необрізний манікюр в домашніх умовах.

Серед майстрів манікюру давно йде дискусія про те, який вид манікюру краще – класичний або європейський. Під першим мається на увазі така обробка нігтів, при якій кутикула видаляється механічно, тобто ножицями або кусачками. Такий тип вважається більш травматичним, зате манікюр виглядає набагато акуратніше. При другому типі обробки кутикула просто відсувається з пластин, вважається, що ймовірність нанесення травми або ранки в цьому випадку нижче.Про те, як виконується європейський манікюр і, безпосередньо, що це таке, ми і поговоримо в даному матеріалі.

Плюси і мінуси

Здавалося б, що європейський манікюр можна назвати ідеальним, якщо прочитати тільки його опис. Імовірність травм виключена, а пластини виглядають доглянутими і акуратними. Значить, такий манікюр можна виконувати навіть тим, хто не має великого досвіду в обробці нігтів. Однак все далеко не так просто. Нижче ми наведемо всі плюси і мінуси даного виду обробки нігтів.

До істотних мінусів можна віднести те, що виконувати такий манікюр можна тільки на руках з тонкою шкірою. Він не підходить тим, у кого швидко зростає кутикула або вона занадто жорстка і щільна. Таким чином, чоловікам європейський манікюр зазвичай не роблять. А при переході з обрізного манікюру на необрізної видимий ефект починає проявлятися тільки після 5 – 6 – ій обробки. Перші ж 3 – 4 рази після відсунення, кутикула буде просто повертатися на місце через кілька годин.

Крім того, манікюр європейський необрізний, представлений на відео і фото, потрібно виконувати набагато частіше, ніж класичний.Так, після переходу з одного типу на інший, кутикулу може знадобитися відсувати кожен день або навіть частіше. Згодом інтервали між обробками збільшаться, однак, вони все одно не будуть досягати 5 – 7-ми днів, як це буває в деяких випадках при виконанні класичного манікюру. Максимальний інтервал може становити 4 – 5 днів, якщо спочатку шкіра на руках дуже тонка і кутикула зростає повільно.

Однак необрізний манікюр в домашніх умовах має і ряд плюсів. Зокрема, на його виконання потрібно менше часу, так як він не вимагає значної акуратності.Крім того, його можна виконувати практично повсюдно. Основні переваги такої обробки нігтів можна уявити вигляді наступного списку:

 1. нетравматичность;
 2. Безпека, в зв’язку з відсутністю ймовірності занесення інфекції;
 3. Безболісність;
 4. Простота виконання;
 5. Висока швидкість виконання.

Підтвердженням пункту про простоту виконання може служити відео ролик про те, як зробити необрізний манікюр.

Перехід

Про те, як перейти з обрізного манікюру на необрізної є безліч думок. Процес цей, в будь-якому випадку, вимагає досить великого терпіння. Крім того, протягом досить тривалого часу Ваші пластини будуть виглядати зовсім неідеально. А тому перехід краще проводити у відпустці або в період свят, тобто тоді, коли бездоганність манікюру Вам менш важлива. Найбільш доцільним буде перехід за наступною схемою.

Тепер для виконання манікюру Вам будуть потрібні тільки апельсинові палички, пилка, масло для кутикули і засіб для видалення кутикул. Ремовера Вам буде необхідний тільки перший час, в подальшому Ви зможете від нього відмовитися. Також важливо пам’ятати, що основа необрізної манікюру – догляд, а тому потрібно регулярно робити ванночки для рук, легкий масаж кистей і зволожувати руки живильним кремом. Також добре використовувати масло для кутикули, яке її зволожить і зробить м’якше, а також сповільнить зростання.Перший час манікюр повинен виконуватися за наступною схемою:

 1. Обробка вільного краю, його опил;
 2. Нанесення Ремовера;
 3. Усунення залишків кутикули.

На самому початковому етапі переходу Вам можуть навіть не знадобитися апельсинові палички, так як Ви впораєтеся тільки засобом для видалення кутикули. Наносити його краще до того, як зняти манікюрний лак. Це допоможе захистити пластину від агресивного впливу кислот, що входять до його складу.Якщо кутикула дуже товста і застосування засобу не приносить помітних результатів, то її можна зрушити. Це буде виглядати менш акуратно.

Через деякий час кутикула відвикне від механічного впливу і усунення за допомогою ножиць. Після цього вона істотно сповільнить зростання, так як її прискорена регенерація викликається тим, що включається механізм захисту. У поєднанні з тим, що Ви станете її систематично живити і зволожувати, вона стане тоншою і можна буде відмовитися від застосування Ремовера.

Робимо європейський манікюр

Європейський манікюр можна зробити досить швидко, так як технологія його виконання дуже проста. Вам буде потрібно мінімум інструментів, умінь і часу для того, щоб привести в порядок нігті. Більш наочно процес того, як робити європейський манікюр, представлений на відео. Його можна розділити на кілька етапів:

 • Обробіть вільний край пластини за допомогою скляної пилочки. Для цих цілей підійде універсальна пилка, якщо ж довжину потрібно прибрати значно, то можуть стати в нагоді дві пилки різного ступеня абразивності.Застосування металевих інструментів в тому випадку, якщо Ви вирішили зробити європейський необрізний манікюр в домашніх умовах, як на відео, неприйнятно. В даному типі обробки дуже важлива ідеальна форма пластини, її вільного краю, а тому, процесу опіла варто приділити максимально можливий час;
 • При необхідності нанесіть на кутикулу Ремовера. Витримати на нігтях його потрібно рівно ту кількість часу, який зазначено в інструкції. Зменшувати час не можна, так як обробка буде мало ефективною.Але і збільшувати його теж не варто, так як це може завдати значної шкоди здоров’ю нігтьової пластини, а також шкірі преногтевих валиків;
 • Якщо етап використання Ремовера для Вас пройдено, то просто нанесіть на кутикулу трохи спеціального засобу і почекайте якийсь час. За цей період кутикула стане більш еластичною і м’якою, зрушити її буде простіше. Однак багато хто з тих, хто вибрав європейський манікюр необрізної, і знають як зробити його правильно, використовують Ремовера постійно для спрощення процесу і збільшення часу між обробками;
 • Обережно посуньте кутикулу до нігтьового валика з допомогою палички.Тепер видаліть залишки кошти з рук за допомогою серветки. Ретельно вимийте руки, особливо в тому випадку, якщо використовувався Ремовера;
 • Зробіть легкий масаж кистей і вмассіруйтре в них живильний крем.

Нижче розміщено відео, яке пояснює що таке європейський необрізний манікюр і як робити його будинку. З його допомогою Ви зможете уникнути таких поширених помилок, як використання металевих інструментів при обробці, нахил пилки на кут, відмінний від 90 градусів, а також виконання опіла на вологих нігтях, що є суттєвою помилкою і негативно позначається на здоров’я нігтів і т.п.

3 способи видалення кутикули без обрізання – 👠 Жіночі секрети

Автор Вікторія Панова На читання 4 хв. Переглядів 267 Опубліковано

Акуратні пальчики – ознака доглянутості. Перше, на що потрібно звертати увагу, – кутикула. Її слід видаляти, інакше нігтьова пластина буде виглядати негарно, та й на огрубілою шкірі згодом з’являються задирки.Але чим частіше ви обрізаєте кутикулу, тим швидше вона росте.

До того ж під час процедури існує ймовірність пошкодити підставу нігтя. З огляду на ці нюанси, все більшої популярності набуває необрізний манікюр. Необов’язково йти в салон, щоб привести в порядок кутикулу: боротися з нею без ножиць можна самостійно. Пропонуємо три простих домашніх способу видалення кутикули. Вони зроблять ваші ручки ідеальними.

Чи не обрізайте кутикулу, навчитеся боротися з нею іншими способами (Фото: timeshola.ru)

1. Бабушкін метод: вафельний рушник

За часів наших бабусь не існувало Неіл-індустрії як такої. Однак жінки не забували доглядати за своїми руками. Вони придумали простий спосіб видалення кутикули – за допомогою вафельного рушника. Кожен раз після душу, поки руки розпарені, проводите нескладну процедуру, і ви забудете про задирках і огрубілі валику шкіри навколо нігтя.

 1. Відсуньте кутикулу за допомогою рушники. Рухатися треба до основи нігтя.
 2. Відсунувши валик, протріть рушником область навколо нігтя – по дузі. Постарайтеся прибрати все, що прибирається, але не перестарайтеся, щоб занадто сильно не стерти шкіру.
 3. Вимийте руки, нанесіть живильний крем.

Звичайне вафельний рушник допоможе боротися з кутикулою (Фото: talisfirma.ru)

Не чекайте вау-ефекту з першого разу. Але якщо щодня відсувати кутикулу за допомогою рушники, то з часом вона перестане рости. Ваші ручки будуть виглядати ідеально при мінімальних витратах сил і часу!

Якщо регулярно відсувати кутикулу, з часом вона сповільнить зростання, і манікюр завжди будуть виглядати ідеально (Фото: juarabeauty.com)

2. Апельсинова паличка в допомогу

Метод схожий на бабусин, але замість рушники потрібно використовувати апельсинову паличку. Цей манікюрний інструмент виконаний з апельсинового дерева, яке славиться антисептичними властивостями. Паличка з одного боку гостра, з другої – плоска. Інструмент не пошкоджує шкіру на відміну від залізних манікюрного приладдя.

Щодня використовуйте апельсинову паличку для боротьби з кутикулою (Фото: xpresent.ru)

Щоб назавжди забути про кутикуле, слід щодня після душу видаляти її апельсинової паличкою.Кутикулу піднімають плоскою стороною палички, а потім рухають її до основи нігтя. Розм’якшення шкіра легко відходить, але не можна забувати про акуратність: відсувати потрібно лише ту частину кутикули, яка піддається обробці. Не варто перестаратися і домагатися ідеально чистою нігтьової пластини з першого разу. Щодня повторюючи процедуру, ви отримаєте довгоочікуваний результат.

Кутикулу потрібно рухати плоскою стороною палички

Запам’ятайте: апельсинова паличка – інструмент одноразовий.Для кожного наступного манікюру слід брати нову «помічницю». Коштують такі палички копійки.

Купуйте набір апельсинових паличок. Це – одноразовий інструмент (Фото: ladyclub.com.ua)

Якщо кутикула дуже суха і регулярно з’являються задирки, то раз на тиждень потрібно робити ванночку з оливковою олією. Його підігрівають на водяній бані, а після тримають в маслі руки 10 хвилин. Якщо ваш головний біль – тендітна нігтьова пластина, то слід робити ванночки з додаванням морської солі.Після процедури нігті стануть міцними і будуть швидше рости.

Оливкова олія – ​​порятунок при сухій кутикуле. Робіть щотижня масляну ванночку (Фото: drprof.ru)

3. Гель-Ремувер

Спеціальні засоби для видалення кутикули (Ремувер) допоможуть назавжди забути про обрізному манікюрі. Обов’язково запасіться таким гелем, якщо хочете, щоб ваші ручки завжди виглядали ідеально. Процедура видалення кутикули з використанням Ремувер проста.

 1. Распарьте руки в теплій воді.Досить зробити ванночку на 10 хвилин.
 2. Протріть руки рушником.
 3. Нанесіть на валик навколо нігтьової пластини тонким шаром гель.
 4. Залиште на той час, що рекомендує виробник (зазвичай від однієї хвилини до 15 хвилин). Тримати довше, ніж зазначено в інструкції, не можна: засіб може зіпсувати нігті.
 5. По закінченню часу витріть засіб серветкою.
 6. Відсуньте кутикулу пушер або паличкою з апельсинового дерева.
 7. Видаліть размягченную шкірку, що скупчилася біля основи нігтя, металевою паличкою.

Гель-Ремувер допоможе позбутися від кутикули без обрізання (Фото: bebutterfly.ru)

Неіл-фахівці радять вибирати для домашнього використання Ремувер з максимальним терміном витримки. Гелі, які потрібно тримати всього пару хвилин, безумовно, зручні, але швидкість роботи досягається за рахунок агресивності складу. Чим більше термін витримування на кутикули, тим менше шансів нашкодити пластині.

Ремувер не можна використовувати частіше двох разів на тиждень. По завершенню процедури з гелем обов’язково потрібно нанести масло для кутикули: Ремувер пересушує шкіру.Та й взагалі з маслом варто подружитися і використовувати його щодня, тоді ручки будуть виглядати чудово!

Щоденне використання масла для кутикули – запорука ідеального манікюру (Фото: kodi-prof.ru)

Читайте також:

Ідеальний манікюр без обрізання кутикули

Раніше я постійно відвідувала манікюрний салон. Мало того, що регулярний манікюр «вилітає в копієчку», так ще й стан кутикули мене стало турбувати – вона швидко відростала і виглядала рваною.Нещодавно моя подружка відучилася на майстра манікюру і повідала мені про цікавий спосіб, як доглядати за кутикулою.

Звичайний манікюр

Для початку я пішла до свого майстра і зробила звичайний манікюр. Це потрібно було для того, щоб створити базу і підтримувати зовнішній вигляд кутикули і нігтів. З тих пір я стала рідше навідуватися в салон: в основному доглядаю за руками сама вдома, що істотно заощаджує бюджет.

Після душа

Уже з наступного вечора після душа я стала відсувати кутикулу паличкою з апельсинового дерева.Коли руки добре розпарені, все робиться дуже швидко. Тим більше відростила кутикули поки зовсім не видно. Але потім вона неминуче відросте. І тут важливо не хапатися відразу за щипчики, а акуратно зрушувати відросло кінчики до бічних валиків і краю нігтьової пластини. Головне – не забувати робити це щодня. У мене це вже включено в вечірній ритуал догляду за собою, тому проблем не виникає.

Масла

Далі, після розпарювання і зрушення шкірки, я наношу масажними рухами на весь простір навколо нігтя масло для кутикули.Воно дбайливо доглядає, пом’якшує і покращує кровотік. У підсумку – мої нігті стали рости швидше, а шкіра навколо тепер виглядає здоровою.

Пилка

Також я досить часто беру в руки жорстку пилочку. Обробляю нею не тільки самі нігті, але і валики біля них. У цьому місці часто утворюються задирки і наростає зайва шкіра. Тому краще заздалегідь спилювати все зайве, щоб не допускати таких неприємностей. Робити цю процедуру треба вже на сухій шкірі. Пилка акуратно, без травмування, видалить все зайве.

Комбінований манікюр

Через пару тижнів таких регулярних маніпуляцій необхідно сходити на комбінований манікюр. Кутикула хоч і стане м’якше і тонше, але зовсім рости не перестане. Важливо попередити майстра, що ви не хочете її обрізати. В крайньому випадку, можна видалити невеликі сухі шматочки. Протягом 2 місяців я відвідувала салон раз в 2 тижні, щоб прибрати невеликі нарости. Поступово шкірка стала набагато тонше і акуратніше. Тоді я повністю перейшла на сухий європейський необрізний манікюр.

Зараз мені немає необхідності відвідувати салон кожні два тижні. Моя кутикула стала м’якою, податливою, а руки виглядають завжди, як після якісної роботи майстра. Важливо не забувати і не лінуватися щодня доглядати за пальчиками: користуватися пилкою, дерев’яною паличкою, маслом і час від часу відвідувати хорошого майстра.

яке краще? Як прибрати кутикулу без обрізання

Кожна представниця прекрасної статі хоче мати доглянуті руки і нігті. Гарний манікюр цілком можна зробити і в домашніх умовах.В даний час у продажу можна знайти найрізноманітнішу продукцію по догляду за нігтями і руками. Особливою популярністю у жінок користується необрізний манікюр. Який засіб для видалення кутикули краще вибрати? Саме про це ми хочемо поговорити в нашій статті.

Сучасні засоби

Кутикула на нігтях робить ваші руки недоглянутими і неохайними. Самостійно використовувати кусачки або ножиці для її обрізання дуже важко. До того ж така процедура травмоопасна. Погано оброблена рана може перетворитися в гнійник і джерело інфекції.Тому останнім часом жінки воліють необрізний манікюр. Робиться він набагато швидше і при цьому не має неприємних наслідків.

Який засіб для видалення кутикули краще вибрати для домашнього застосування? Світові косметичні бренди намагаються вирішити дане питання, випускаючи масла, гелі, Ремувер, які дозволяють безболісно, ​​швидко і якісно прибрати зайві ділянки шкіри.

Суть засобів для видалення кутикули без обрізання полягає в тому, що під впливом хімічного складу відбувається розм’якшення огрубілих ділянок шкіри навколо нігтів.Після цього її видаляють за допомогою лопатки.

Звичайно, такий склад при бажанні можна приготувати самостійно, але на такі експерименти вирішуються не всі дами. Тим більше що придбати готовий засіб зовсім нескладно. Перевагою необрізної манікюру є швидкість і зручність виконання. Немає необхідності попередньо робити гарячі ванни. До того ж після обробки кутикули складами вона відростає набагато повільніше.

Правило користування засобами

Будь-яке професійне засіб для видалення кутикули на нігтях (або Ремувер) має інструкцію із застосування.Дотримання простих правил дозволить отримати бажаний результат. Перед придбанням кошти перевірте його терміни придатності. У його складі містяться вельми активні речовини, які при неправильному зберіганні можуть призвести до опіку шкіри.

Перед використанням коштів необхідно:

 1. Видалити залишки лаку з нігтів.
 2. Надати бажану форму нігтям.
 3. Ретельно вимити руки з милом. При бажанні можна робити зміцнюють ванночки із сіллю.
 4. Перевірити новий засіб.Для цього нанести його лише на один палець. Це допоможе виявити алергію. Застосовувати речовина можна лише в тому випадку, якщо на шкірі немає ніякої реакції.
 5. Засіб наносять на суху кутикулу за допомогою пензлика або аплікатора.
 6. Не варто робити перерви між нанесенням речовини на різні пальці.
 7. Речовина необхідно витримати на руках вказане в інструкції кількість часу.
 8. пушер відсунути размягченную кутикулу.
 9. Серветкою прибрати залишки кошти.
 10. Добре вимити руки.
 11. Кутикулу обробити вітамінним маслом, в руки – зволожуючим кремом.

Косметологічні продукти для необрізної манікюру можна використовувати не частіше одного разу на тиждень. Якщо ви володарка чутливої ​​шкіри, то застосовувати токсичні речовини можна не частіше одного разу на два тижні.

Гелі для видалення кутикули

Багато жінок задаються питанням: “Який засіб для видалення кутикули краще використовувати в домашніх умовах?” Сучасна косметологія пропонує Ремувер, масло і гель.Найчастіше користувачі вибирають різноманітні гелі для кутикули, оскільки вони досить ефективні, зручні у використанні і швидко діють. Після нанесення на шкіру вони починають швидко працювати. Вже через кілька хвилин кутикулу можна абсолютно безболісно прибрати, а залишки речовини видалити серветками або вимити руки. Варто відзначити, що гелі можна вибирати залежно від типу шкіри. Вони можуть мати сильну дію або середнє. Також в різних косметичних засобах передбачається різний час витримки на руках.

На сучасному ринку представлені найрізноманітніші засоби для видалення кутикули. Який краще використовувати гель? На дане питання дуже складно дати однозначну відповідь. Перепробувавши кілька продуктів, ви зможете оцінити ефективність кожного з них, зупинивши свій вибір на оптимальному саме для вас варіанті. Серед найбільш популярних засобів можна назвати товари брендів Domix, Milv Goodbye, Sally Hansen.

Sally Hansen

Якщо ви не знаєте, як прибрати кутикулу, краще скористайтеся засобом Sally Hansen.Воно відрізняється від інших своїм складом. У гелі містяться протизапальні компоненти, луги і зволожуючі інгредієнти. Засіб належить до швидкодіючим.

Його необхідно тримати на шкірі не більше хвилини. Гель даного бренду найчастіше вибирають власниці жорсткою і сухою кутикули, яку раніше видаляли тільки шляхом обрізання. Засіб починає діяти вже через 15 секунд після нанесення. Тому в цей момент можна починати відсувати кутикулу. Після засіб змивається під теплою проточною водою, а руки змащуються живильним кремом.

Milv Goodbye Cuticles

Як прибрати кутикулу власницям чутливої ​​шкіри? В цьому випадку можна порекомендувати використовувати косметологічний продукт Milv Goodbye Cuticles. Гіпоалергенні засіб швидко розм’якшує і розчиняє ороговілі ділянки шкіри. Гель одночасно зволожує і пом’якшує шкірні покриви, тому кутикулу можна відсувати вже через двадцять секунд.

Даний засіб має гелеобразную форму. Воно абсолютно позбавлене запаху і має водну основу з додаванням гліцерину.У складі присутні антисептичні речовини. Після закінчення процедури залишки гелю прибирають серветкою, після чого руки промивають в проточній воді і змащують живильним кремом.

Domix

Ще одним засобом для кутикули є продукт ТМ Domix. Від інших засобів його відрізняє той факт, що гель не тільки справляється з ороговілих ділянок шкіри, а й запобігає в майбутньому їх появу. На думку споживачів, після використання продукту помітно сповільнюється зростання кутикули.

Ремувер

Якщо ви не знаєте, як обрізати кутикулу самостійно, не варто експериментувати. Краще скористайтеся Ремувер. Це найбільш популярний і поширений спосіб позбавлення від ороговілих ділянок шкіри. Його головна перевага – це простота.

Як користуватися Ремувер:

 1. Руки попередньо очищають, після чого наносять Ремувер на область бічних валиків і кутикулу. Далі вичікуємо той час, який вказано в інструкції. Залежно від бренду час витримки варіюється від 30 секунд до кількох хвилин.
 2. За зазначений час кутикула розм’якшується, після чого її з легкістю можна прибрати, не вдаючись до обрізання. Для роботи необхідно використовувати пушер або апельсинову паличку. За допомогою цих інструментів кутикулу відсувають, намагаючись не порушити живі ділянки тканин.
 3. Руки промивають в проточній воді, повністю видаляючи залишки кошти.
 4. Після на бічні валики і кутикулу наносять спеціальний засіб, який пом’якшить шкірні покриви і сповільнить розростання кутикули.

За допомогою Ремувер можна зробити ваші руки привабливими в лічені хвилини. Використовуючи сучасні засоби, ви забудете про те, як обрізати кутикулу ножицями і щипчиками.

Дія гелів і Ремувер практично однакове. До речі, іноді гель може виступати в якості Ремувер.

Який Ремувер вибрати?

Вибір засобів на ринку досить широкий. Непогані Ремувер випускають торгові марки «Розумна емаль» і Be Natural.

«Уіная емаль» відрізняється від інших засобів тим, що руйнує ороговілі ділянки шкіри на молекулярному рівні.Швидко дію засоби пояснюється присутністю в ньому гідроксиду натрію. Ремувер даної марки хороший для щадного видалення. Однак використовувати його при сухій і грубої кутикуле не вийде.

Be Natural – це дуже ефективний засіб, який швидко справляється навіть в самих запущених випадках. Речовині досить для впливу всього 45 секунд. Перевага Ремувер полягає в тому, що він не завдає шкоди нігтям, незважаючи на серйозний хімічний склад. Більш того, засіб має живильними і зволожуючими властивостями.

Види Ремувер

За своїм складом Ремувер діляться на:

 1. Кислотні – розщеплюють ороговілі ділянки епітелію за допомогою фруктових, молочних або інших кислот.
 2. Лужні – використовують для обробки грубих ділянок. Час витримки залежить від концентрації активних речовин.
 3. Мінеральні – використовують для підтримки раніше обробленої кутикули в хорошому стані. Засіб надає делікатне дію.
 4. Масляний Ремувер – не тільки розм’якшує, але ще і живить і зволожує шкіру, завдяки чому руки виглядають доглянутими.

Ремувер не так нешкідливі, якими можуть здатися. У них містяться вельми агресивні речовини. Спочатку Ремувер використовували для зняття акрилових нігтів і гель-лаків. У процесі роботи були виявлені їх пом’якшувальні властивості. Тому косметологи почали їх використовувати для манікюру. Так і з’явилися перші Ремувер, які мали більш щадний склад для кутикули. До речі, консистенція таких коштів може бути різною. Виробники випускають Ремувер у вигляді рідин, гелів і навіть кремів.

Ремувер: переваги і недоліки

М’яке видалення кутикули за допомогою апельсинової палички і Ремувер має ряд переваг:

 1. Немає необхідності попередньо розпарювати шкіру.
 2. При мінімальних витратах за короткий час можна зробити якісний манікюр.
 3. Відсутній ризик пошкодження шкіри, утворення задирок, запалення і занесення інфекції.

При всій простоті виконання техніки і зручність є і недоліки.Справа в тому, що в Ремувер містяться фруктові кислоти, які здатні викликати алергію. Тому необхідно перед початком процедури протестувати засіб на одній ділянці шкіри. Ремувер не завжди справляються з грубою шкірою.

Масла для необрізної манікюру

Масло для кутикули – ще один ефективний засіб в арсеналі сучасних жінок. З їх допомогою можна з легкістю позбавитися від кутикули. До переваг даного продукту можна віднести той факт, що його можна використовувати при мікротріщини і запаленнях навколо нігтя.Масла не тільки живлять, а й захищають наші руки. При їх використанні шкіра дуже легко видаляється, після чого сповільнюється її зростання. Шкіра стає більш еластичною і пружною, завдяки чому запобігає появі задирок.

Яке масло для кутикули вибрати? Пропонуємо звернути увагу на наступні продукти:

1. Jess nail Cyticul oil. Масло розм’якшує огрубілу шкіру, одночасно доставляючи їй живильні речовини. При регулярному використанні шкірні покриви через деякий час стають більш ніжними і доглянутими, а нігтьова пластина – міцної.Наносять масло масажними рухами, які підсилюють кровообіг. Користуватися такими засобами частіше двох разів на місяць не варто.

2. ORLY Cuticle oil. Багато жінок залишають значні фінанси про даний продукт. У його складі присутній екстракт вишні і апельсинові квіти. Все це дозволяє наситити шкіру корисними мікроелементами і вітамінами, в результаті чого вона стає ніжною і м’якою. Застосування такого масла дозволяє виключити появу задирок і уповільнити зростання кутикули. Крім того, склад кошти благотворно впливає на нігтьову пластину, завдяки чому вона зміцнюється і швидше росте.

3. Inki – це ще один чудовий засіб, яке має натуральний склад. У ньому містяться оливкова і рицинова олії, а також прополіс. Завдяки цьому шкіра стає більш м’якою, а кутикула відростає значно повільніше. Засіб робить позитивний вплив на нігтьову пластину, зміцнюючи її.

Олівці

Масло для кутикули в олівці відрізняється багатофункціональністю. За допомогою такого засобу можна досить швидко прибрати огрубілу шкіру, не використовуючи інші інструменти.За словами користувачів, немає нічого простішого, ніж використовувати масло для кутикули в олівці. Засіб необхідно відкрити і обробити стрижнем валики і кутикулу. У складі речовини присутні масла і вітаміни, які уповільнюють зростання шкіри і покращують стан нігтів. Через деякий час за допомогою ковпачка, що має форму пушера, необхідно відсунути кутикулу.

Олівці вельми зручні у використанні. Їх по достоїнству оцінять всі ті жінки, які хочуть мати доглянуті руки, але при цьому не можуть витрачати на манікюр багато часу.Перевагою кошти є делікатна обробка. М’який склад дозволяє прибрати кутикулу, одночасно доглядає за шкірою в цій галузі, сповільнюючи її зростання. Олівці відрізняються багатофункціональністю, оскільки оснащені пушер. Ними дуже зручно користуватися, а ризик травмувати шкіру зведений до мінімуму. Варто зазначити, що засіб не має мінусів. З недоліків можна виділити тільки м’яку дію, яке менш виражено, ніж у Ремувер. Олівець не підійде власницям грубої шкіри, точніше, для обробки кутикули в цьому випадку знадобляться ще додаткові кошти.

З іншого боку, масляні препарати для догляду за руками повинні бути в арсеналі будь-якої жінки. Випускатися вони можуть в різній формі, але як показала практика, олівці найзручніше. Їх можна покласти в сумочку, оскільки вони займають зовсім мало місця. Такі продукти можна використовувати хоч кожен день.

Судячи з відгуків жінок, чудовий засіб з даної категорії – масло-олівець OPI. Масло видавлюється на пензлик, за допомогою якої речовина наноситься на шкіру.Олівці випускаються з різними ароматами, тому ви можете вибрати для себе найбільш підходящий варіант. Що входять до складу масла не тільки пом’якшують кутикулу, а й доглядають за нею. Позитивні відгуки про олівці свідчать про його ефективність. А зручна упаковка дозволяє дуже економно його використовувати, видавлюючи на пензлик окремі порції продукту.

Пилка для кутикули

Не так давно з’явилися у продажу спеціальні пилочки для обробки кутикули. Користуватися ними в домашніх умовах надзвичайно просто – простіше, ніж пушер і Ремувер.

Пилочку необхідно тримати паралельно шкірі і обробити нею бічні валики і кутикулу легкими рухами. Рухи не повинні бути різкими, щоб не пошкодити живі тканини. Після обробки необхідно ретельно вимити руки в проточній воді, після чого нанести спеціальне масло.

Пилка має багато переваг. Вона проста і зручна у використанні. Для обробки нею шкіри не потрібно попереднє розпарювання і розм’якшення шкіри. Крім того, немає необхідності впливати на шкірні покриви активними хімічними речовинами.

Однак деякі фахівці вважають, що пилка все ж має свої недоліки. Не маючи навичок роботи з нею, можна пошкодити ніжну шкіру. Не варто купувати дешеві пилочки. Покриття на ній повинно бути якісним, інакше можна травмуватися. Якісні пилочки від перевірених брендів мають пристойну вартість. А взагалі, вибір за вами.

Як видалити кутикулу без обрізання в домашніх умовах?

Якщо раніше більше практикувався обрізний манікюр, то зараз стає популярною техніка без використання ріжучих інструментів.У неї є безліч переваг. Ви можете провести якісний манікюр в домашніх умовах швидко і абсолютно безпечно, чи не обрізаючи кутикулу. Він втілює мрію будь-якої дівчини – завжди мати доглянуті нігтики без відвідування салонів краси. Сьогодні ми розповімо вам про необрізної спосіб видалення кутикули, розглянемо різні варіанти, обговоримо всі їхні переваги і недоліки.

Класичний спосіб за допомогою Ремувер і пушера

Це найпопулярніший і поширений спосіб.Він відрізняється дивовижною простотою. З ним впорається будь-яка дівчина, навіть якщо їй раніше не доводилося виконувати манікюр самостійно. Давайте розглянемо покрокову інструкцію його виконання.

 1. На попередньо очищені руки наносимо Ремувер в область кутикули і бічних валиків. Ми залишаємо для впливу на час, вказаний в інструкції. Залежно від виробника, воно може варіюватися від 30 секунд до 2 хвилин.
 2. За цей час кутикула розм’якшиться, і її буде легко прибрати без обрізання.Для цього вам буде потрібно пушер або апельсинова паличка. За допомогою інструментів акуратними рухами потрібно видалити залишки розм’якшеної шкіри, намагаючись не пошкодити живу тканину і нігтьову пластину.
 3. Ретельно помийте руки під проточною водою, видаляючи залишки кошти.
 4. Обов’язково нанесіть на кутикулу і бічні валики спеціальне масло. Воно пом’якшить, заспокоїть шкіру і сповільнить зростання кутикули.

За допомогою цього методу позбутися кутикули можна за лічені хвилини, не використовуючи при цьому щипчиків і ножиць.Манікюр виходить бездоганно акуратним і красивим. Подивившись невелике відео з покроковою інструкцією, ви самі зможете переконатися в тому, наскільки все легко і швидко.

Переваги і недоліки Ремувер

Видалення кутикули за допомогою апельсинової палички і спеціального засобу має чимало переваг.

 • Не потрібно попереднього розпарювання шкіри.
 • За короткий час і при мінімальних зусиллях можна виконати дійсно якісний манікюр.
 • У порівнянні з обріза манікюром відсутній ризик пошкодження живих тканин, запалення, утворення задирок і занесення інфекції.

Не дивлячись на зручність і простоту проведення манікюру цим способом, не можна ігнорувати і деякі недоліки техніки.

 • Вміст у Ремувер фруктових кислот може стати причиною подразнення шкіри, а в деяких випадках і спровокувати алергічну реакцію. Тому перед першим використанням засобу обов’язково протестуйте його дію на одному пальчику.
 • Власницям товстої кутикули позбутися її без обрізного манікюру, швидше за все, не вдасться. Ремувер здатний впоратися тільки з шкіркою тонкої або середньої товщини.

Аналізуючи плюси і мінуси методу, ви зможете визначити, чи прийнятна ця техніка манікюру для вас.

Використання спеціальної пилочки для кутикули

Зовсім недавно у продажу з’явилися спеціальні пилочки для кутикули. Користуватися ними в домашніх умовах легко і зручно.Ця процедура ще простіше, ніж використання Ремувер і пушера.

 1. Тримаючи пилку паралельно шкірі, обробіть область кутикули і бічних валиків. Не потрібно чинити тиску – рухи повинні бути легкими і дбайливими, щоб не пошкодити живу тканину і поверхня нігтів. Таким же способом обробіть всі нігтики.
 2. Манікюр практично завершено. Залишилося тільки помити руки під проточною водою і нанести на область кутикули спеціальне масло.

Як бачите, цей метод дійсно гранично простий.Побачити розумну пилку в дії ви можете в наступному відео.

Плюси і мінуси пилки для кутикули

Не можна заперечувати ефективність і простоту використання цього нового манікюрного інструменту. Придбавши цю річ, ви виявите ряд її переваг.

 • Не потрібно попереднього розпарювання шкіри.
 • Істотно скорочується час, витрачений на виконання манікюру.
 • Немає необхідності використовувати агресивні хімічні засоби, тобто Ремувер.

Однак не всі фахівці згодні з правильністю використання цієї новинки серед манікюрних інструментів з двох причин.

 • При відсутності досвіду і певної вправності завжди є ймовірність пошкодження шкіри бічних валиків і живих тканин кутикули.
 • Дешеві пилочки не дадуть позитивного результату. Неякісне покриття може тільки збільшити ризик травмування м’яких тканин і нігтьової пластини. У свою чергу, якісні пилочки перевірених фірм коштують досить дорого.

Якщо ви можете дозволити собі придбати якісну річ і маєте певну вправність у виконанні манікюру, то цей інструмент може стати вам вірним помічником. При відсутності досвіду все ж краще зупинитися на варіанті з Ремувер.

Функції спеціального олівця для кутикули

Ще одна новинка – багатофункціональний олівець. З його допомогою можна швидко позбутися від кутикули, не вдаючись до використання інших інструментів і косметичних засобів.Давайте розберемося, як ним користуватися.

 1. Відкрийте олівець, стрижнем добре обробіть область кутикули, бічних валиків і поверхня нігтів. У складі кошти містяться вітаміни і масла, які покращують стан нігтів і уповільнюють зростання кутикули.
 2. Трохи почекайте і за допомогою ковпачка, виконаного у вигляді пушера, відсуньте кутикулу.
 3. Видаляти розм’якшені тканини можна стрижнем олівця або апельсинової паличкою.

Подивитися, що являє собою цей олівець, і як їм потрібно правильно користуватися, ви можете в наступному відео.

Переваги олівця для кутикули

Ця новинка стане приємним відкриттям для тих, хто не любить витрачати на виконання манікюру багато часу, але хоче бачити свої нігтики доглянутими.

 • Обробка дуже делікатна – м’який склад не тільки не травмує кутикулу, а й доглядає за нею, уповільнює зростання.
 • Більшість олівців багатофункціональні – ковпачок являє собою набір з пилочки і пушера.
 • Ризик травмування тканин зведений до мінімуму.

А от мінусів у цього варіанту практично немає. Єдине, що може вважатися недоліком даного засобу, – занадто м’яке дію, менш виражене, ніж у Ремувер. Для грубої і товстої кутикули він не підійде, потрібно використання додаткових засобів. З іншого боку, олівець стане в нагоді будь-якій дівчині для підтримки шкіри навколо нігтів в хорошому стані і догляду за нею. До того ж, особливі речовини в складі сприяють уповільненню зростання кутикули.

Неважливо, якому способу обробки кутикули ви віддасте перевагу. У будь-якому випадку, після процедури потрібно використовувати спеціальні масла для пом’якшення і живлення шкіри . Пропонуємо вам подивитися відео, в якому ви знайде огляд таких коштів.

.