Ногти

Моделювання нігтів гелем навчання: Навчання моделюванню і нарощування нігтів гелем

Навчання нарощуванню нігтів гелем. Авторський курс (5 днів) – Програми – Інна містоНовини – Профессиональное наращивание ногтей

Навчання нарощуванню нігтів гелем в рамках цього курсу надасть Вам відмінну можливість познайомитися з особливостями роботи з гелем як з матеріалом. За останній час техніки моделювання нігтів зазнали безліч трансформацій. І тільки за кінцевим результатом, за критеріями класичного моделювання – по естетичному зовнішньому вигляду і якості нігтів, з якими клієнт буде ходити до наступної зустрічі з майстром, можна оцінити ці зміни.Саме клієнт буде оцінювати виконану роботу майстра по найважливішого критерію – якість роботи, і йому не важливо за якою саме технології виконані нігті. Важливий тільки кінцевий результат.

Другий важливий критерій, якому клієнт надає не менш важливе значення – це швидкість, з якою виконана процедура, витрачений час. Проводячи навчання нарощування нігтів гелем , я хочу запропонувати кілька технік, які можна застосувати в салонної роботі, можна і їх використовувати і для моделювання конкурсних нігтів.

До нас часто приходять клієнти з неправильною формою нігтьової пластини, неоднаковою або нерівною лінією посмішки, з різними почервоніння або цятками на нігтях. Техніка, яка дозволяє побудувати нову, альтернативну форму нігтьової пластини легко вирішує всі проблеми і дає можливість виконати ідеальне гелеве френч-моделювання. Можна використовувати класичні гелі для моделювання і камуфлюючі гелі, щоб подовжити нігтьову пластину. Мета – освоїти швидкий і ефективний спосіб моделювання нігтів відповідно до сучасних вимог клієнта і віяннями моди.

У програму курсу входить:

Необхідний для роботи майстра мінімум теоретичних знань (техніка безпеки, сан.обработка, дезінфекція)
Знайомство з класифікацією (різновидами) гелів – одно-, дво-, три-, четирёхфазние.
Кольорові, гелі з глитер.
А також різна консистенція (щільність) гелів і як їх застосовувати.
Форми нігтів – овал, мигдаль, всі різновиди квадратної
форми нігтів (класичний квадрат, квадрат зі пом’якшений кутами, м’який).
Довжина нігтів класична і нестандартна.
Правильна підготовка натуральних нігтів до нарощування.
Нарощування на типсах.
Нарощування на формах. Тонкощі постановки форм.

Також навчання нарощування нігтів гелем передбачає
знайомство з різними техніками по моделюванню і
корекції нігтів:
• Зміцнення »натуральних нігтів гелем (біогель, гель-лак). Особливості поєднання зі звичайними гелями.
• Нарощування нігтів «під лак».
• Експрес-френч (з білими типсами, з використанням гель-фарб).
• Подовження нігтьового ложа. «Ідеальний» френч.
• Робота з кольоровими гелями, промальовування фарбами.
• Корекція нігтів (проста і складна).

Також детально розглядаються проблеми і рішення носибельності нігтів (характерні типові помилки в роботі починаючих майстрів):
• відшарування
• тріщини
• відколи

Зачіпаються також такі важливі питання як:

 • психологія відносини майстер-клієнт
 • формування цін на послуги (вартість)
 • особливості нарощування нігтів в домашніх умовах (на дому) і в салоні краси
 • значення сайту-візитки і портфоліо фото робіт майстра з нарощування нігтів

Робота з моделями.

Задати всі виникаючі питання після навчання нарощування нігтів гелем , можна мені по телефону, скайпу або по електронній пошті. Також надаю консультаційну підтримку і допомогу з будь-яких питань, що виникають під час роботи з клієнтом.

Видача сертифіката.

Ціни на послуги >>

Заявка на навчання >>

Сторінка автора на Google+

Базовий курс навчання арочного моделювання нігтів з нуля від Наталії Ломової

Помилково сплачений не той курс.Що робити?

Необхідно зателефонувати до контактного центру за безкоштовним номером 8 (800) 550-98-50.

Як оформити повернення коштів?

Необхідно заповнити заяву на повернення грошових коштів (друкованими літерами, не пропускаючи рядків в заяві), а також відправити скановану копію нашого менеджера.
Для отримання заяви необхідно звернутися в службу підтримки контактного центру, зателефонувавши за безкоштовним номером 8 (800) 550-98-50.

Як придбати курс?

Необхідно натиснути кнопку «Записатися на курс» на сторінці курсу, заповнити форму і дочекатися дзвінка оператора для консультації по способам оплати навчання.
Або зателефонувати до контактного центру школи за безкоштовним номером 8 (800) 550-98-50 для докладної консультації і записи на курс.

Протягом якого часу необхідно оплатити навчання?

Запис не є гарантією надання місця на курсі.Щоб забронювати місце, необхідно внести передоплату. Чим швидше це буде зроблено, тим більша ймовірність того, що Ви потрапите на обраний курс.
Зверніть увагу, Ви можете оплатити навчання в розстрочку по карті «Халва».

Від чого залежить вартість базового курсу у різних викладачів?

Вартість залежить від тривалості і програми курсу.

працевлаштовувати ви після навчання?

Компанія «ParisNail» не гарантує працевлаштування, але після закінчення курсу, ми можемо дати Вам рекомендацію для подальшого працевлаштування.

Чому інструменти не входять у вартість курсу?

Всі інструменти особистого користування купуються самостійно, виходячи з рекомендацій викладача. Вони необхідні для відпрацювання практики на курсі і вашої подальшої самостійної роботи.
Під час навчання ми надаємо моделей для практики і безкоштовні матеріали: гель-лаки, бази, топи, гель-фарби, рідини, матеріали для дизайну, витратні матеріали тощо.

Чи можливо розділити дні навчання?

Навчання на «живих» курсах проходить без поділу дат, навчання триває від двох до п’яти днів максимум.

Чи вистачить 2-5 днів для освоєння професії, чи буде курс ефективний?

Щорічно ми випускаємо більше 90 000 успішних майстрів. Програма навчання побудована таким чином, щоб Ви в повному обсязі отримали всі необхідні знання для старту в професії: теоретичні та практичні. В рамках курсу всі отримані знання Ви відпрацьовуєте на моделях під пильною увагою і контролем викладача.

Навчання моделювання нігтів гелем.

Вирішили навчитися мистецтву моделювання нігтів гелем?

Не залежно від того, вчіться Ви в гарній нігтьової студії на їх матеріалах, або Ви самоучка, дуже важливо прикинути приблизні витрати на покупку всіх необхідних матеріалів та інструментів. Я не рекомендую Вам зупинятися на дорогих розрекламованих фірмах на початку кар’єри, недосвідченість майстри не допоможе ніяка відома марка матеріалів для моделювання. Зупиніться на препаратах середньої цінової категорії.Отже, пройдемося по списку.
Список матеріалів для нарощування нігтів гелем:
1. УФ-лампа. Найкраще брати звичайну лампу на 36 Ватт з таймером. Вона стоїть 1200р, у нас в магазині 875 руб, не потрібно переплачувати за додаткові опції (наприклад, піддув) і стильний дизайн лампи – не бачу сенсу.
2. Кисть для моделювання нігтів гелем. Ця кисть плоска, переплачувати за натуральність ворсу Вам поки не потрібно!

3. Пилки. У магазинах від них просто очі розбігаються, таке велике розмаїття! Пилки розрізняються за рівнем шорсткості, вимірюється ця шорсткість в Грітті.Пилка 80х80 Грітті є найгрубішій і використовується для запила тільки штучного нігтя. Я їй не користуюся абсолютно, вже настільки вона груба. Далі є пилки 100х100 грит, ними також запилюється тільки штучний ніготь. І пилка 180х240 – вона є самою робочою, їй можна обробляти як натуральний ніготь, так і доводити до ідеалу штучний ніготь. Є пилки і на 150х150 грит і 180х120. Але я зупинюся на двох 100х100 і 180х240, саме їх Вам потрібно купити, можете купувати навіть відразу кілька штук.Активно працюють майстри купують їх оптом по парі десятків! Деякі нігтьові модельєри заводять окремі пилки для кожного клієнта. Що стосується форми пилок, вони бувають прямими і бумерангами. Я віддаю перевагу бумеранги.
4. Баф – це блок з жорсткого поролону з наждаковим покриттям. Може бути використаний на завершальному етапі запила штучного нігтя. Бафи, також як і пилки, бувають різних Грітті. Я рекомендую 120х120х120. У процесі роботи Ви відчуєте, з якими бафамі і пилками Вам зручніше працювати.

5. Пушер – лопатка для відсунення кутикули або апельсинові палички. Ці палички є просто незамінним пристосуванням не тільки для відсунення кутикули, а й протягом усього процесу нарощування і дизайну нігтя. Їй можна і стразики підчепити, і точки намалювати, і ворсинки з нігтя прибрати і багато, багато іншого!
6. Манікюрні ножиці для підрізання нігтів.

7. Каттер – це нехітний інструмент для підрізання тіпса. Інша назва Тіпсорізи.
8. Щітка для видалення пилу з нігтів.
9. Тіпси. Вони бувають з широкою і вузькою контактною зоною – місцем приклеювання до нігтя. Я вважаю за краще широку. Перевірити якість тіпса можна злегка зігнувши його – якщо він пластичний, легко згинається і не залишається білої смужки згину – значить типс хороший. Якщо типс жорсткий, при найменшому згинанні з’являється лінія згину або він взагалі поламався – це поганий типс! Зверніть увагу, я кажу «типс», а не «тіпса», багато майстрів нігтьового сервісу вважають це таким собі атрибутом професіоналізму, коли майстер вимовляє «типс» в чоловічому роді!
10.Форми для нарощування нігтів. Рекомендую форми з широкою зоною склеювання. Вузькі форми часто розклеюються в процесі нарощування і відволікають від роботи!
11. Клей для типс.
12. Пінцет для затиску. Його можна купити в магазинах для стоматологів.
13. Дезинфектор для обробки рук майстра і клієнта перед процедурою моделювання.
14. Безворсовиє серветки для видалення липкого шару.
15. Одноразові рушники.
16. Валик для рук (зручний для клієнта, але в принципі на початковій стадії можна обійтися і без нього).
Тепер приступимо безпосередньо до препаратів для нарощування нігтів:
17. Nail Prep, той же Бондер – деякі майстри нехтують цією штучкою, але я настійно рекомендую її використовувати. Вона дігедрірует поверхню натурального нігтя перед нарощуванням і покращує зчеплення з штучним нігтем.

18. Праймер, вони бувають кислотними і безкислотний. Кислотні праймери можуть викликати невеликий печіння у деяких клієнтів (це індивідуальна непереносимість), тому я завжди використовую безкислотний.Пляшки з праймером зазвичай виробники обзивають Primer, Bond, Ultrabond. Ультрабонд – зазвичай безкислотний праймер. Призначення праймера складається в «зчепленні» натурального нігтя з гелем, він служить своєрідною ґрунтовкою. Забути нанести праймер на ніготь смерті подібно!
19. Якщо Ви вибрали двуфазность гелеву систему, то Вам знадобитися ще й Base Gel. Це потрібно уточнювати у виробників обраної Вами марки гелів. Більшість сучасних гелевих фірм створюють однофазні гелі.
20.Безпосередньо прозорий гель для моделювання. Якщо Ви серйозно налаштовані, то купуйте відразу велику баночку на 50 мл.
21. Засіб для зняття липкого шару (деякі майстри замінюють його звичайним спиртом).
22. Фініш-гель. Виробники обзивають його по-різному, але найчастіше на пляшечка присутній слів “Top”, наприклад “Top Coat”, “Premium Top Gel”. Після нанесення фінішного покриття новосмоделірованние нігтики розкриють всю свою красу, заблищать і засяють!
23. Масло для кутикули.Наноситься вже після завершення процедури моделювання для додання доглянутого вигляду кутикуле.
У принципі, на цьому можна зупинитися! Для нарощування нігтів під лак у нас все є. Але я відразу рекомендую закупити і матеріали для френча і для інших дизайнів нігтів.
24. Комуфляжний гель – це гель тілесного кольору (буває різних відтінків під різну шкіру клієнтів від ніжно-рожевого до засмагло-коричневого).
25. Білий гель для моделювання салонного френча.
26. Рідкий ультрабіла гель для промальовані френча.
27. Пару кольорових гелів. Можна брати найменші баночки.
28. Акрилові фарби.
29. Кисті для малювання (детальніше про них в наступній статті!).
30. Різна мішура: блискітки, слюда, мармелад, фольга, стрази т.д.

Якщо є питання, питайте в коментарях!

Детальний опис офлайн курсу

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вартість: 14500 i

Загальна тривалість: 120 годин

ОПИС

Моделювання нігтів – найдорожча і поворотна процедура в манікюрі.Нарощування нігтів – це суворе дотримання методикам, високі стандарти якості і манікюр, який тримається до 4-х тижнів. На курсі ви навчитеся всім видам гелевого моделювання з нуля, підбору матеріалів, розрахунку вартості процедури, всьому необхідному для старту роботи майстром з нарощування нігтів. У лабораторії CNI народжуються інноваційні гелі та матеріали для нейл-сервісу, кому як не нам знати все про теорію і практику моделювання нігтів.

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ СЕМІНАРУ

Зрозумілий і всеосяжний курс для новачка.

Ви з нуля отримуєте професію майстра з нарощування нігтів. Обсяг знань і практики достатній для старту роботи.

Поглиблена теоретична база допоможе працювати з будь-якими клієнтами і будь-якими нігтями.

Нарощування з подовженням і без, зміцнення, корекція, ремонт – всі ключові послуги з гелевому моделювання в одному курсі.

Досвідчені викладачі, які діляться робочими кейсами, допомагають поставити руку і відточити майстерність.

Навчання проводиться на преміум-матеріалах CNI.

ПРОГРАМА КУРСУ:

 • моделювання нігтів з подовженням на типсах, на формах,
 • архітектура нігтя, створення арки, авторська методика «12 орієнтирів опіла»,
 • моделювання (зміцнення нігтів гелем) без подовження,
 • види моделюють гелів і їх використання для різних ділянок нігтів,
 • технологія роботи з камуфлюють гелями (застосовується в гелевом френчі),
 • всі види корекцій гелевих нігтів,
 • відновлення і ремонт гелевих нігтів,
 • робота з проблемними нігтями,
 • покриття нігтів кольоровими гелями,
 • френч-дизайн,
 • організація робочого місця майстра,
 • старт роботи в нейл-індустрії, калькуляція послуг,
 • дезінфекція та САНПиН.

Рекомендується проходити навчання після Базового курсу з манікюру.

Результат навчання: міжнародний сертифікат «Стиліст з моделювання нігтів за гелевою технології».

Ми використовуємо cookie з метою збереження інформації про сеанс, підвищення рівня безпеки під час проведення сеансу онлайн і для надання дієвої реклами, спеціально розробленої для задоволення вимог відвідувача.

політика Cookies
OK

Навчання манікюру курси підвищення кваліфікації з нарощування нігтів та їх дизайну в Nayada Nails Наталії Степанової – Школа манікюру Nayada

Навчання манікюру курси підвищення кваліфікації в Москві

Навчання манікюру – це затребувана послуга, так як вона дозволяє отримати нову спеціальність або навчитися передовим технікам нігтьового дизайну.Адже досконалості немає меж, а мода швидкоплинна, тому навіть майстрам, які не один рік працюють в студіях нейл-арту, необхідно регулярно відточувати свою майстерність.

Курси «Nayada Nails» – це ефективне і професійне навчання манікюру в Москві.

Ми пропонуємо навчання манікюру з сертифікатом. Такий документ стане підтвердженням вашої високої кваліфікації і відкриє вам двері в престижну професію.

Навчання манікюру в «Nayada Nails» ведуть сертифіковані фахівці і майстри своєї справи Наталія Степанова, Ірина Хало і Марія Кідяева.Вони підготували вже тисячі дизайнерів нігтьового сервісу, а Степанова Наталія ще й є автором і технологом продукції для професійного моделювання та нейл-арту бренду «Nayada».

Наталя Степанова володіє ефективною методикою викладання, що дає можливість придбати необхідні знання в короткі терміни, так як курс навчання досить інтенсивний і дозволяє отримати глибокі знання.

Курс «Майстер манікюру», навчання якому пропонує «Nayada Nails», відрізняється оптимальним співвідношенням обсягу, а також глибини отриманих знань і їх вартості.

Курси підвищення кваліфікації з нарощування нігтів та їх дизайну в Nayada-Nails – кращий варіант для навчання майстра манікюру в Москві

В даний час професія майстра нігтьового сервісу як і раніше залишається актуальною і затребуваною. Вона не має меж досконалості, а кожен майстер, навіть самий висококласний фахівець, не боїться нових знань і завжди прагне вдосконалювати свої професійні вміння та навички. Та й сучасна індустрія краси, і нігтьової естетики не стоїть на місці.З кожним роком з’являється все більше нових матеріалів і технологій для моделювання і нарощування нігтів. Тому, щоб залишатися на гребені модної хвилі і бути в курсі останніх новинок, необхідно систематично займатися своїм утворенням і вдосконалювати власну майстерність.

Сьогодні навчання майстра манікюру в Москві – це одна з найактуальніших послуг, які надають сучасні школи дизайну нігтів і нігтьового сервісу. Наша студія Nayada-Nails не є винятком і пропонує вам швидко і якісно вдосконалити свою майстерність та отримати потужну теоретичну базу.

Переваги навчання нарощуванню нігтів гелем і акрилом в Nayada-Nails

Nayada-Nails – це інноваційний центр Наталії Степанової навчання манікюру і підготовки експертів в області нігтьового сервісу, де вас чекають сертифіковані інструктори і викладачі, які допоможуть вам підвищити рівень майстерності і стати професійним майстром з нарощування нігтів та їх дизайну.

Переваги навчання майстра манікюру в Москві і підвищення кваліфікації в студії Nayada Nails очевидні, адже всім своїм клієнтам ми гарантуємо:

 1. Максимальний результат в найкоротші терміни.Навчання нарощуванню нігтів гелем і акрилом в нашому центрі може тривати від 1 до 7 днів. Воно побудоване таким чином, щоб ви повністю освоїли програму обраного курсу, а вся отримана інформація була для вас максимально корисною.
 2. Роботу тільки з досвідченими і сертифікованими фахівцями. У нашій школі працюють тільки професіонали, які допоможуть вам швидко і якісно підвищити рівень майстерності, освоїти нові технології дизайну, моделювання та нарощування нігтів, а також стати впевненим і досвідченим фахівцем.
 3. Практичний підхід. Наші інструктори не тільки розкажуть, але і покажуть вам найважливіші аспекти, які необхідні для висококласної і якісної роботи майстра нігтьового сервісу.

Вартість навчання майстра манікюру в Москві

Вартість курсів манікюру в Москві може бути різною. Вона залежить від тривалості курсів, кваліфікації і досвідченості інструктора. Якщо вартість курсів манікюру в Москві здасться вам занадто високою, ми приготували для вас приємний бонус.У період курсів підвищення кваліфікації та навчання нарощуванню нігтів гелем або акрилом, а також їх дизайну, ви можете купити матеріали в нашому магазині зі знижкою 15%. Після закінчення курсів ви обов’язково отримаєте сертифікат.

.