Ногти

Наращивание ногтей на тіпси або форми що краще: Що краще – тіпси або форми?

Що краще – тіпси або форми?

Це вічне питання, яке мучить наших клієнток і через якого постійно відбуваються суперечки між майстрами: яке ж нарощування краще на типсах або на формах? Природно кожен майстер доводить, що його технологія нарощування, по якій він працює, найкраща. Насправді протиставлення цих двох технологій зазвичай веде в глухий кут, тому що майстер, який володіє двома цими технологіями може зробити нігті так, що відрізнити тіпси від форм практично неможливо.Спосіб моделювання, найчастіше, підбирається майстром і залежить от форми і стану нігтів клієнтки.

Так, в чому ж відмінність між типсами і формами?

Тіпсі. Тіпси (від англійського слова tips – кінчики), це пластмасові заготовки, за допомогою яких надають форму і довжину натурального нігтя.Найпоширеніший матеріал для виготовлення -ABS-пластик. Тіпси виготовлені з цього матеріалу відповідають всім вимогам що ставляться до Тіпсі, а саме, вони повинні бути: тонкими, еластичними, безпечними для здоров’я людини, легко піддаватися запиливанию, добре приклеюватися і тримати накладається матеріал для нарощування.

Тіпси розрізняють:

1. За контактній зоні – місця, яким тіпса приклеюється до нігтя. Контактна зона буває великий або маленькою, глибокої чи ні, а є тіпси і взагалі без неї (безконтактні).Площа контактної зони підбирають в залежності від особливостей нігтя. Якщо нігтьове ложе коротка, то контактна зона повинна бути мінімальною, якщо нігті загинаються вниз – теж саме. Безконтактні тіпси – це френч-тіпси або тіпси з малюнком, які не потрібно обпилювання в зоні приклеювання на кордоні з натуральним нігтем.

2. За формою – тіпси бувають прямі, класичні (з легким вигином), загнуті, завужені і т.д. Також вони бувають різної довжини, але зазвичай їх роблять досить довгими.Загнуті тіпси призначені для того, щоб створити ефект загнутих нігтів. Найчастіше використовують класичні форми з легким вигином, що імітує природний вигин натурального нігтя. При короткій і середній довжині вигин буде практично непомітним.

3. За кольором – тіпси бувають натурального кольору, прозорі, кольорові і з дизайном. Френч-тіпси використовують для створення французького манікюру. Вони зазвичай безконтактні і дуже тонкі.

ФОРМИ.

Форми – це пристосування (шаблони або трафарети), які підкладаються під край натурального нігтя.На які викладається матеріал для нарощування. Форми бувають одноразові і багаторазові.

Паперові одноразові форми бувають:

1. “Овал” – рекомендовані для нігтів з розрісся гіпоніхій і вузькими, витягнутими в поздовжньому напрямку нігтьовими пластинами.

2. “Квадрат” – для нігтів з порушеними пропорціями, квадратним або трапецієподібним нігтьових ложем. Форма зручна при використанні на плоских нігтях, а також на нігтях з відросло вільним краєм.

3. “Універсал” – рекомендуються для нігтів стандартної форми. Підходить большенству типів нігтів.

Тефлонові або металеві форми – призначені для багаторазового використання.

Міцність нігтів не залежить від виду форм, чого не скажеш про зовнішній вигляд. Більш гарними виходять нігті, виконані за допомогою паперових форм, тому що у майстра є можливість “підігнати” стандартну форму під будь-який ніготь.

КОЛИ Тіпсі.А КОЛИ ФОРМИ?

1. Якщо нігті клієнтки нормальні, мають правильну, мигдалевидну форму, то проблем з вибором методу нарощування не виникне і майстер може запропонувати будь-який з двух6 форми або тіпси.

2. Якщо форма нігтя плоска, то в цьому випадку теж можна вибрати будь-який з двох методів, але з урахуванням наступних нюансів:

-якщо плоскі нігті досить широкі, то краще використовувати форми, тому що майстер може просто не підібрати тіпси відповідного розміру,

-якщо ж клієнтка наполягає на нарощуванні за типсами, то необхідно попередньо спиляти контактну зону тіпса до необхідного розміру.

3. Якщо нігті покусані, то краще проводити нарощування на типсах з маленькою контактною зоною. Поверхня обкусаних нігтів завжди нерівна, ніготь як би потопає в високих подушечках пальців. В цьому випадку майстру потрібно ретельно обпиляти всі нерівності і створити рівну поверхню для приклеювання тіпси.

4. Якщо нігті загинаються вниз, то краще проводити нарощування на формах. Причому форму потрібно підбирати по лінії посмішки під натуральний ніготь. Якщо в наявності тільки універсальні форми, то перед нарощуванням необхідно вирізати в них необхідну лінію посмішки і приклеїти з виворітного боку в зону формування вільного краю, що значно зміцнить саму форму.

5. Якщо нігті трампліновідние, то майстру краще запропонувати клієнту нарощування на типсах, попередньо коротко Обпиляєте вільний край нігтя і пилою прибрати його товщину. Після цього ретельно підібрати тіпси для кожного нігтя. Одна особливість – для нігтів з трапецієподібної формою нігтів потрібні тіпси з більш вираженою аркою і з S вигином і маленькою контактною зоною. Тіпси класичної форми для трампліновідних нігтів підходять погано, тому що різко скорочується їх термін носіння.

що краще для нарощування нігтів?

У процесі нарощування нігтів майстер може використовувати тіпси або форми.Як один, так і інший метод має своїх прихильників і супротивників. Хтось вважає, що тіпси значно посилюють натуральні нігті. Хтось думає, що нарощування на форми виглядає більш натурально. Як саме створити чудові нігті, вибирає або майстер, або клієнт, але визначальне рішення можна приймати, виходячи з форми і реальним станом природних нігтів. І форми, і тіпси служать тільки своєрідним підкладковим матеріалом під гелеву або акрилову масу, від якості якої і залежить міцність, довговічність створеного манікюру.

«Накладні» нарощування

Тіпси – це пластикові готові накладки певної товщини, що повторюють форму нігтя. Вони виготовляються зі стійкого еластичного матеріалу, цілком безпечного для людини. Ці накладки приклеюються на нігті на 2/3 пластини підпилюються для згладжування переходу між натуральним нігтем і накладкою і покриваються обраним матеріалом: гелем або акрилом. Довжину можна формувати на свій розсуд.

Тіпси можуть бути різними:

 • за формою – класичні, завужені, прямі або зігнуті (С-подібної форми).
 • за кольором – безбарвні, натурального рожевого кольору або оформлені дизайном (наприклад, френч). Можна вибрати також ступінь прозорості.
 • по зоні контакту з натуральним нігтем – за розміром прилягання і по товщині прилягання: рівні або із заглибленням.

Що таке форми?

Шаблони або форми підкладаються щільно під основу натуральної пластини, і на них моделюється штучний ніготь. Шаблон виготовляється з картону з покриттям фольгою, з металу або з пластика.Залежно від використаних матеріалів виготовлення, форми бувають одноразовими або багаторазовими. Одноразові форми більш зручні, так як їх можна адаптувати під будь-яку нігтьову пластину. На поверхні шаблону є позначки із зазначенням розміру нігтів, що допомагає майстру відразу ж формувати довжину.

Коли краще використовувати форми, а коли – тіпси?

 1. Якщо натуральний ніготь має правильну довгасту мигдалеподібну форму, то можна використовувати як один спосіб нарощування, так і інший.
 2. Якщо натуральна нігтьова пластина широка, наприклад, трапецієвидна, то краще скористатися формами, тому що ширини тіпсів може виявитися недостатньо, і поверхня вийде нерівною.
 3. Якщо нігті дуже короткі, то єдино придатний варіант – застосувати тіпси. Форми можна використовувати тільки під нігті, довжина яких 1-2 мм, а під дуже короткі і нерівні нігті щільно підкласти шаблон не вийде.

Читайте також:

Вибираємо спосіб нарощування нігтів: тіпси або форми? | Красиві нігті

Отже, перш ніж зробити вибір, тіпси або форми, потрібно розібратися в цих поняттях, зрозуміти, чим вони відрізняються один від одного.І лише потім приступати до процедури нарощування нігтів.

Тіпси використовуються для подовження вільного краю нігтьової пластини. Це еластичний пластик, який може бути матовим, прозорим, чисто білим або кольоровим. Крім того, форма тіпсів також може бути різною. Щоб з’єднати типс і натуральний ніготь, застосовується особливий клей.

Формами для нарощування нігтів називають спеціальний шаблон (тефлоновий або паперово-тефлоновий), на який нанесена певна шкала (розмітка).Форми металеві і тефлонові вважаються багаторазовими, тому їх потрібно дезінфікувати і стерилізувати після кожного застосування. А ось паперові форми є одноразовими. Що стосується професійних фахівців, то останнім часом вони застосовують лише паперові форми.

Що ж вибрати? Нігті на типсах або на формах? На думку деяких майстрів нігтьового сервісу, нарощування на формах виконується складніше, ніж на типсах, проте це відноситься лише до рівня професіоналізму того чи іншого майстра, який вибирає самостійно той матеріал, з яким він вважає за краще працювати з певним клієнтом.

Хтось стверджує, що нігті на типсах набагато міцніше, ніж на формах. Однак це не так, оскільки ступінь міцності нігтів залежить від того, як побудована сама структура нігтя, а також від правильного підбору методу нарощування. Справа в тому, що у всіх людей різні нігті. У кого-то в формі трампліну, у кого-то – плоскі або навіть покусані, а деяких – з великими подушками. При цьому для кожного певного виду необхідно підбирати тип тіпсів.

Зокрема, нігті, що ростуть вниз, вкрай небажано нарощувати на тіпси, тоді як трамплінообразних нігтьові пластини можна нарощувати на формах.Хтось навіть вважає, що чим більше товстим є типс, тим довше протримаються нігті. Дане твердження також невірно, оскільки натуральний ніготь повинен нести вага тіпса з вагою матеріалу. Крім того, нарощений ніготь за формою виходить не зовсім витонченим і красивим, коли застосовуються надто товсті тіпси. Однак, завжди хочеться, щоб нігті не залежно від методу нарощування, виглядали, як натуральні.

У процесі нарощування типс їх потрібно підбирати з точністю до 1 мм під ширину кожної конкретної нігтьової пластини, з’єднувати з нігтем за допомогою спеціального клею, щоб не було «бульбашок», оскільки в подальшому, якщо вони все-таки утворюються, типс і натуральний ніготь буде зчіплюватися не дуже добре.Якщо типс приклеєний якісно, ​​то в ході випилювання майстрові не завдає труднощів створити необхідну форму.

У разі застосування форми, в першу чергу, потрібно правильно поставити самі форми. Якщо вона поставлена ​​неналежним чином, то і ніготь буде змодельовано неправильно.

Тіпси або форми, що краще? Це залежить від різних чинників, особливо, від форми нігтьових пластин. Нігті можуть бути нормальними, плоскими, трамплінообразних (зростання йде вгору), що ростуть вниз.Також можна зустріти короткі, так звані «покусані» пластини з високими подушечками.

Природно, що нормальні нігті з чіткою формою пластини не викликають у майстри манікюру ніяких труднощів при нарощуванні. У цьому випадку вибір способу нарощування буде залежати від тієї системи, за якою відбувається нарощування, від смаків клієнта і рівня професіоналізму майстра.

При вузьких нігтях у вигляді трампліну краще скористатися моделюванням на типсах.У цьому випадку вільний край нігтьової пластини обпилюють досить коротко, а товщина забирається пилою. Потім вибирається типс, який буде точно відповідати формі натуральної нігтьової пластини. Тут підбираються тіпси, які мають добре виражену арку і С-вигин і невелику контактну зону. При застосуванні тіпсів традиційної форми, що вийшов між тіпсом і нігтем зазор заповнюють клеєм.

Однак ця форма нігтів дозволяє наростити їх і на формах, але виконати це вже складніше.

Якщо нігті плоскі, то тут підходить будь-яке нарощування нігтів (тіпси або форми). Однак, коли нігті досить широкі, то краще скористатися формами, оскільки не завжди в арсеналі майстра є тіпси, які підходять за розміром. У такій ситуації нову форму складають з двох допомогою вирізування і наклейки одна на іншу.

Коли вибираються тіпси, їх слід заздалегідь підготувати, для чого пилкою спиливается контактна зона до необхідного розміру або підбираються готові тіпси з зоною необхідної форми.

Для загинаються вниз нігтів більше підходять форми, оскільки в ході відростання нігтя вільний край пластини стане загинатися вниз. Важливо тільки вибрати форму, яка буде підходити по лінії усмішки.

У ситуації з обкусаними нігтями краще скористатися типсами з малою контактною зоною. Тут важливо правильно вибрати клей. Оскільки поверхня цих нігтів зазвичай нерівна, причому ще й з високими подушками, то краще скористатися гелеподібним клеєм, здатним заповнити нерівності і створити особливу «платформу» для тіпса.У крайній ситуації, професійний майстер може викладати кінчик нігтьової пластини прямо на нігтьовому ложі.

Таким чином, вибір способу нарощування нігтів (форми або тіпси) залежить від стану натуральних нігтів кожного конкретного клієнта, а також від ступеня професіоналізму самого майстра.

нарощування на типсах або на формах?

Що краще вибрати: нарощування на типсах або на формах?

На даний момент існує 2 способи подовжити нігтьову пластину: зробити нарощування на формах і на типсах.Яка ж між ними різниця?

Тіпси – (від англійського слова tip – кінчик 😉 пластмасові кінчики, що імітують вільний край нігтя. Тіпс приклеюється на кінчик свого нігтя за допомогою професійного клею, задається довжина і форма тіпса, робиться необхідний запив і викладка матеріалу. Виконати таку роботу може тільки кваліфікований майстер, тк у нарощування на типсах є багато важливих нюансів, недотримання яких обов’язково спричинить за собою недовговічність штучного нігтя.На даний момент існує кілька видів типс: натуральні, прозорі, френч-тіпси, кольорові і з дизайном. У тіпсового нарощування є безсумнівний мінус перед формами. Нарощування на типсах не можна робити на некотрих проблемних нігтях (наприклад, що ростуть вниз), тіпсовий нігті виходять досить плоскими, у них майже відсутня поперечна арка, що в силу своєї архітектури робить ніготь менш міцним, ніж формові.

Форми – це штучні пристосування, які підкладаються під вільний край нігтя і на їх основі формуються штучні нігті, коли матеріал заполімерізовался-форму знімають.Форми бувають паперові на клейовий основі і металеві (багаторазові). Перевага паперових форм в тому, що вони є одноразовими. Металеві форми піддаються дезінфекції та стерилізації після кожного клієнта. Також, до безперечних плюсів одноразових форм відноситься і те, що їх можна індивідуально підганяти під кожного клієнта, підрізати їх, якщо це необхідно, адже у всіх нігті різні.

Що ж краще, моделювання нігтів на типсах або на формах? У виборі типу нарощування потрібно повністю покладатися на майстра.Тому що він знає, яким нігтям підійде краще той чи інший спосіб нарощування. Існують нігті, які можна робити тільки на формах, інші ж тільки на типсах, деякі – і на типсах і на формах. Існує думка, що тіпси міцніше. Це міф, які розпускають майстри, які не вміють працювати на формах. Нігті, змодельовані на формі, як ми вже знаємо, виходять набагато міцніше і витонченішою за рахунок своє архітектури.

Нарощування нігтів гелем на формах і типсах

Кілька слів про форми і типсах

Нарощені нігті дають масу переваг: на них набагато довше тримається манікюр, вони не ламаються і не гнутися.На відміну від своїх, вони ідеально рівні і однакові завжди, ви самі можете вибрати необхідну довжину, не обмежуючись фізіологічними факторами. До того ж власні пластини під ними не відстають і не ламаються. Якщо ви хочете на догоду моді носити короткі нігтики, їх теж можна наростити і забути про такі проблеми, як нерівний вільний край або негарна форма пластини.

Кілька років тому з переліку послуг практично всі майстри видалили роботу за допомогою акрилу і залишили нарощування гелем на тіпси або форми.Процедура ця порівняно недорога, робиться близько 3 годин і вимагає корекції через 3-4 тижні в залежності від того, наскільки швидко відростають власні нігті.

Форми бувають одноразовими з паперу та фольги або багаторазового використання з тефлону. Перші продаються у великих рулонах, друге необхідно кожен раз дезінфікувати.

Тіпси бувають прозорі або з вже нанесеним малюнком, в тому числі з френчем. В останньому варіанті у вас на нігтях з’явиться вже готовий френч, але при отрастании його потрібно буде перекривати.По виду вони загнуті, з легким вигином, завужені або прямі. Зазвичай довгі, щоб майстер мав можливість корекції.

Особливості нарощування на форми

Ось кілька фактів, які допоможуть вам визначити, чи підходить вам нарощування на форми:

 1. Робота за цією технологією дає ідеальний результат в разі нерівній нігтьової пластини. Гель заповнює всі нерівності і борозенки.
 2. Дає можливість подовжити саме нігтьове ложе в разі, якщо пластини сильно обкусані.
 3. Більше підходять для формування вільного краю, а не для подовження. Тому їх практично завжди вибирають для корекції тріщин і зламів.
 4. Проходить швидше, хоча поетапно процедури виглядають практично однаково.
 5. Можна застосовувати навіть при дуже м’яких нігтьових пластинах.
 6. Правильно закріпити її трохи складніше, ніж типс.
 7. Потребує особливої ​​майстерності в плані формування напрямку росту нігтів.

Слід зазначити, що ця техніка серед майстрів більш поширена.

Нарощування нігтів на форми поетапно

Форми є готовим шаблоном, основою, на який викладають матеріал для моделювання – гель. Щоб нарощування було успішним і якісним, потрібно дотримуватися простий послідовності:

 • Знімається глянець з натурального нігтя за допомогою пилки з м’яким впливом. При цьому забирається кутикула і природний блиск, ніготь стає матовим. Поверхня вимітається великий пензлем.
 • Пластини обезжирюються, на них наноситься праймер і бондер.
 • На кожен нігтик клеїться підставка.
 • Наноситься гель. Перший шар – починаючи від кутикули і до передбачуваної довжини (з зазором, з огляду на фінішний опил). Просушуємо в лампі 3 хвилини. Другий шар теж накладаємо не шкодуючи, знову просушують. Слідкуйте, щоб речовина розподілилася більш-менш рівно по всій пластині.
 • Знімається паперова основа.
 • Знімається липкий шар (в тому числі і з внутрішньої сторони).
 • Проводиться опил, нігтя надається необхідна товщина і заокругленість.

Правильний опил нігтя – дуже важлива частина. Для підстраховки подивіться відповідне відео в кінці статті про те, як саме це робиться.

Особливості нарощування на тіпси

Особливості, які передбачає нарощування гелем на тіпси:

 1. При роботі з цією технологією напрямок росту нігтя вже правильно сформовано.
 2. В стресовій зоні потрібно робити потовщення, так як в цьому випадку вона більш уразлива. Через це ніготь може виглядати менш натурально.
 3. Якщо типс запив дуже тонко, то після нанесення гелю його теж можна обжати досить сильно, формуючи правильну арку. Але якщо опил провести неправильно, він запросто може тріснути. Етап опіла дуже відповідальний в цьому випадку.
 4. За допомогою штучних пластин з уже нанесеним малюнком процедура займає набагато менше часу.
 5. Їх іноді складно підібрати під ніготь.
 6. Для роботи з цим матеріалом необхідно мати рівні нігтьові пластини, так як в противному випадку між поверхнями залишаться бульбашки повітря.
 7. Після такого нарощування нігті більш уразливі при тривалому контакті з водою.
 8. Небажано використовувати, якщо свої нігті дуже м’які.

Ось коротко послідовність процесу:

 • Руки, зокрема – кутикула, обробляються дезинфектором, вільний край коротшає і закруглено обпилюють.
 • Знімається блискучий шар нігтя.
 • Підбирається відповідний розмір тіпса.
 • Наносимо клей на сходинку, кріпимо до нігтя (не на всю поверхню, а тільки сходинкою).
 • Проводимо опил.
 • Моделюємо ніготь гелем.

Це поетапна схема, про кожен конкретний пункті можна говорити нескінченно, особливо про підбір і про правильне опиле.

Серед цих 2 методів немає явного лідера по затребуваності, оскільки обидва мають свої переваги і особливості.

Маленькі підказки для ідеального результату

Невеликі нюанси, які точно вам знадобляться:

 1. Якщо нігті вийшли занадто довгі, для укорочення не використовуйте ножиці або кусачки.Для цих цілей підходить тільки спеціальна гільйотина або крупноабразівная пилка.
 2. Після процедури використовуйте доглядає масло. Нігті переживають стрес, тому вперше 2 дня використовуйте цей догляд через кожні 3-4 години.
 3. Перед нарощуванням краще ретельно вимити руки.
 4. Огляньте ручки на предмет сильних подряпин, ранок, пошкоджень, бородавок і т.д. Краще спочатку вилікувати все запальні процеси.
 5. Після етапу підготовки на руках не повинно залишатися частинок спиляною нігтьової тканини.
 6. Якщо типс, що ідеально підходить під ніготь, знайти не вдається, візьміть більш широкий і зніміть надлишки пилою.

Які нарощування вибрати саме вам, ви можете вирішити разом з майстром або разом з нами. А як робити корекцію нігтів ви можете подивитися на сторінках сайту.

.