Ногти

Чим замінити форми для нарощування нігтів: Чим можна замінити форми для нарощування нігтів. Нарощування нігтів в домашніх умовах

Покрокова інструкція по нарощуванню нігтів на форми

Покрокова інструкція по нарощуванню нігтів на форми
“Rel =” nofollow “nofollow” title = “Permanent Link to Покрокова інструкція по нарощуванню нігтів на форми” target = “_ blank”>

Далеко не всі дівчата можуть похвалитися довгими міцними нігтями. Як правило, у більшості все навпаки: нігті короткі, ламкі і до того ж некрасивою форми. Процес відрощування власних нігтів тривалий і трудомісткий, так як вимагає спеціального догляду.Крім того, навіть якщо кинути всі сили на догляд за нігтями, результат, швидше за все, не цілком відповідатиме очікуванням. Але проблема з нігтями може бути вирішена дуже швидко, і буквально за пару годин можна стати володаркою довгих нігтів бажаної форми. У цьому допоможе гелеве нарощування. Нігті, виконані за допомогою гелю, виглядають красиво і акуратно. На таких нігтях можливо відтворити будь-який навіть самий складний дизайн. Основна методика створення гелевих нігтів – нарощування на форми.

Що знадобиться для нарощування нігтів

Засобами для нарощування необхідно запастися заздалегідь. Їх вистачить надовго, але періодично потрібно докуповувати ті з них, які витрачаються (гель, праймер і т.д.). Треба сказати, що витрата дуже економний. Однією баночки гелю вистачає приблизно на 5 – 6 повноцінних нарощувань, а якщо нігті робити не зовсім довгими, то на них кошти йде ще менше. Що стосується праймера, то, швидше за все, його навіть не вдасться використовувати до кінця, так як раніше у нього закінчиться термін придатності.

Для нарощування знадобиться купити:

 • УФ-лампу;
 • антисептик для рук;
 • форми для нарощування;
 • праймер;
 • обезжириватель для нігтів;
 • пилки для штучних нігтів: 120 і 180 грит;
 • баф;
 • щітка для видалення пилу з нігтів;
 • палички для кутикули;
 • плоска кисть для нарощування;
 • гель для нарощування;
 • кошти для декору;
 • рідина для видалення липкого шару (клінсер).

З недавнього часу в продажу з’явилися LED лампи, які полимеризуют гель швидше ультрафіолетових

Для полімеризації штучних нігтів підходить не тільки ультрафіолетова лампа. Можна також використовувати LED лампу. Різниця між ними в тому, що остання працює від світлодіодів. За рахунок цього час сушіння гелю скорочується. Для того щоб полимеризовать гель в УФ-лампі потужністю 36 W, знадобиться 3 хвилини. LED лампа впорається з цим завданням за 1 хвилину. У цілому різниця між ними незначна.

Відповідально підходити потрібно до вибору гелю для нарощування. Існують різні види гелів, кожен з яких відповідає певній системі нарощування. Наприклад, трёфазная система передбачає використання трьох гелів: базовий, камуфлирующий і фініш (топ). Для двофазної системи знадобиться основний гель і база. Однофазна система нарощування – найзручніша для новачків. У ній використовується тільки один гель.

Можна не робити дизайн під час нарощування, а просто покрити потім нігті звичайним лаком (на штучних нігтях він тримається дуже довго)

Технологія нарощування нігтів гелем на форми

Якщо використовувати однофазну систему нарощування, то необхідно дотримуватися такої технології.

 1. Обробка рук і нігтів антисептиком. Нігті перед нарощуванням повинні бути абсолютно сухими, тому за пару годин до процедури краще утриматися від миття рук. Продезінфікувати шкіру рук і нігтьову пластину потрібно спеціальним гелем.
 2. Обробка кутикули. Її необхідно максимально відсунути апельсиновою паличкою або пушер, інакше кутикула, що випадково потрапила під гель, призведе до відшарування штучного нігтя. Деякі майстри обрізають кутикулу, і такий спосіб її усунення є поширеним.Насправді, це зовсім не обов’язково, адже кутикула, яку постійно відсувають і обробляють поживними кремами і маслами, розм’якшується, перестає розростатися і доставляти будь-які незручності.
 3. Обпиляєте нігтя. Проводиться пилою абразивністю 180 грит. На нігті перед нарощуванням не повинно залишатися ніяких нерівностей, відшарувань і т.д. Після опіла необхідно обробити ніготь щіточкою для видалення пилу з нігтів і знежирювачем. Важливо, що пил і всі сторонні елементи були повністю видалені з нігтя перед нарощуванням, в іншому випадку це завадить якісної зчепленні гелю і нігтьової пластини.
 4. Нанесення праймера. Це необхідно для того, щоб забезпечити хороше зчеплення гелю з нігтем. Існують кислотні і безкислотні праймери. Останні вважаються більш щадними, але їх краще використовувати при корекції нігтів або перед нанесенням гель-лаку. Під час першого нарощування гелем рекомендується використовувати праймер на кислотній основі.
 5. Закріплення форми. Важливий етап, від якого залежить не тільки зовнішній штучного нігтя, але і його міцність.
 6. Нанесення гелю.Виробляється в кілька шарів, при цьому кожен шар потрібно просушувати в ультрафіолетовій або LED лампі. Якщо обрана однофазная система нарощування, то використовується один гель (потрібно перевірити, щоб він був саме однофазним). Перший шар робиться тонким. Він являє собою базу. Далі наносяться моделюють шари (як правило, вистачає двох).
 7. Зняття липкого шару і опил штучного нігтя. На цьому етапі одержали нігтя надається остаточна форма. Після здійснення опіла потрібно ретельно очистити ніготь від пилу.
 8. Нанесення фінішного шару. Він призначений лише для створення глянсової поверхні і повинен бути тонким. Після полімеризації видаляється липкий шар.
 9. Після здійснення нарощування прийнято обробляти кутикулу спеціальною олією.

В процесі нарощування може проводитися декорування нігтів. Як правило, воно здійснюється на етапі нанесення моделюють шарів.

Відео: основні правила нарощування нігтів: помилки при установці форми

Верхні форми

Використання стандартних паперових форм вимагає певної вправності і займає досить багато часу.Процедуру нарощування гелем можна значно спростити, якщо взяти верхні форми. Цей метод вважається найшвидшим і легким у виконанні. Верхні форми представляють собою пластикові заготовки, дуже схожі на тіпси (тільки прозорі). Їх застосування, крім іншого, дозволяє уникнути тривалого опіла штучного нігтя, а також помилок при його конструюванні.

Верхні форми багаторазові, їх вистачає до 50 нарощувань.

Необхідно підібрати гель, що відповідає обраній системі нарощування

Нарощування на верхніх формах здійснюється за наступним алгоритмом.

 1. Стандартна підготовка нігтів до нарощування (опил, видалення пилу, нанесення праймера).
 2. Підбір заготовки (форми), що відповідає розміру свого нігтя.
 3. Нанесення на свій ніготь базового гелю. Сушити його в лампі при нарощуванні верхніми формами не потрібно.
 4. Заповнення гелем області посмішки і вільного краю на формі, полімеризація форми в лампі (20 секунд).
 5. Заповнення гелем області форми, відповідної своєму нігтя. Після цього форму потрібно докласти до кутикули по кутом 45 градусів і щільно притиснути.Полимеризовать півхвилини.
 6. Видалення надлишків гелю, що проступають зсередини по краю форми. При цьому важливо, щоб сама форма не змінювала положення на нігті.
 7. Полімеризація, на цей раз протягом 3 хвилин.
 8. Зняття форми.
 9. Обпиляєте нігтя і надання форми вільному краю (пилка 100 грит).
 10. Нанесення фінішного шару.

Відео: як правильно використовувати верхні форми

Незважаючи на легкість у виконанні, до верхніх формам теж потрібно звикнути.Можливо, при перших використань не вийде рівно нанести шар гелю на внутрішню поверхню форми. В цьому випадку доведеться приділити більше часу Обпиляєте штучного нігтя і додатково покрити його одним або двома шарами гелю. Однак з часом почне виходити швидко формувати ніготь правильної форми.

Відео: опил штучного нігтя

Як ставити форму для нарощування

Установка форми – один з найбільш відповідальних етапів нарощування. Неправильне її виконання може привести до того, що ніготь через якийсь час почне відшаровуватися.На цьому етапі роботи необхідно дотримуватися наступних правил:

 • правильно встановлена ​​форма являє собою продовження нігтя;
 • не допускається залишати зазори між нігтем і формою;
 • центральна вісь форми повинна відповідати центральній осі нігтя;
 • необхідно, щоб форма заходила під куточки нігтів;
 • при установці вона підводиться під вільний край нігтя під кутом 45 °;
 • кінець форми не повинен бути опущений, а також задертий вгору.

Відео: метод установки форми на паперовій основі

Чи можна замінити чимось форму для нарощування нігтів

Форма на паперовій основі, по суті, являє собою шматочок щільного паперу, тому легко замінюється будь-яким рівнозначним по щільності матеріалом. Головне, щоб він не був м’яким і мав гладку поверхню. Часто для виготовлення форм використовують фольгу або щільний картон.

Такий експеримент не вийде провести з верхніми формами.

Для самостійного виготовлення форми для нарощування підійде фольга, складена в кілька шарів

Нарощування нігтів на форми в домашніх умовах на перший погляд може здатися досить складною процедурою, але, вивчивши технологію його виконання, цілком можна з ним впоратися.Звичайно навряд чи з першого разу вийде створити будь-якої складний дизайн, але з часом це завдання теж обов’язково буде виконана. Нарощуючи нігті вдома, можна значно заощадити кошти. Спочатку, звичайно, доведеться витратити певну суму на закупівлю необхідних інструментів, лампи і гелю, але ці витрати швидко окупляться. Крім перерахованих переваг, домашнє нарощування дозволяє робити манікюр в зручний час і, крім того, є більш безпечним, тому що не доводиться користуватися загальними інструментами для нігтів.

Схожі записи:

Нарощування нігтів на типсах в домашніх умовах
“Title =” Нарощування нігтів на типсах в домашніх умовах “rel =” nofollow “target =” _ blank “>
Нарощування нігтів на типсах в домашніх умовах

Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах: покрокові інструкції для початківців
“Title =” Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах: покрокові інструкції для початківців “rel =” nofollow “target =” _ blank “>
Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах: покрокові інструкції для початківців

Як зробити дитину.Покрокова інструкція в картинках від Патріса Ларош і Сандри Денис
“Title =” Як зробити дитину. Покрокова інструкція в картинках від Патріса Ларош і Сандри Денис “rel =” nofollow “target =” _ blank “>
Як зробити дитину. Покрокова інструкція в картинках від Патріса Ларош і Сандри Денис

Хочете мати білозубою посмішкою? Просте, ефективне і безпечне засіб, яке можна з успіхом застосувати самостійно, без походу до стоматолога, – відбілюючі смужки для зубів
Celebrity Smile.

Celebrity Smile – це тонкі еластичні смужки, покриті відбілюючим гелем. Вони точно повторюють унікальну форму ваших зубів. Активні компоненти забезпечують відбілюючий ефект і не травмують емаль.

Ефективність смужок доведена клінічно: після першого застосування смужок Celebrity Smile Ваші зуби стануть значно світліше, а вже через 7 днів – посветлеют на 4-5 тонів.

Автор Олександра Іванова

Доброго дня! Мене звати Олександра.Я з Санкт Петербурга. Юрист за освітою.
Я спробувала себе в якості автора 7 років тому, і з тих пір це стало моїм постійним хобі. В основному спеціалізувалася на юридичній тематиці, але пару років тому почала розширювати свій письменницький кругозір. Написання статей на найрізноманітніші теми, в першу чергу, дозволяє розвиватися самому автору, а накопичений досвід є гарантією того, що створений матеріал принесе користь читачеві.

[
Покрокова інструкція по нарощуванню нігтів на форми
#respond “target =” _ blank “rel =” nofollow “> comments]

Чим можна замінити форми для нарощування нігтів

Оновлено: 30 липня, 1:17

Нарощування нігтів гелем в домашніх умовах

Всім привіт!
Нагадаю, мене звуть Анастасія)))

Продовжую свою лінійку експериментів.Минулого разу я розповідала про два можливі варіанти зняття нарощених нігтів. Після мені стали надходити прохання з відео про дизайн та нарощуванні нігтів. Скажу відразу, я не майстер і мені, якщо чесно, соромно показувати своє «твір мистецтва». Але в цей раз зроблю невеликий виняток і виконаю прохання.

Читати далі →

Для любителів експериментів з нарощування всього підряд, а потім довгого відновленню…

Ох, це про мене! Хлібом не годуй дай всі нововведення в салоні моєї подруги перепробивал. Багато років тому я ходила однією з перших з нарощеними нігтями, потім волосся в кіски, нарощені, вії … Всіма способами і на всі місця. Напевно тільки пластичних хірургів ще не спробувала, але вже міцно замислююся))))) Не те щоб я собою не була задоволена, але немає межі досконалості! Ось і вирішила я поділитися досвідом по процедурам і відновленню після “нанесення собі краси неземної”.Может кому пригодится.

Читати далі →

“Шлях до перших словами і фразами” О.Громова

Дівчата, яких хвилює мовленнєвий розвиток малюків, хочу поділитися з вами брошурою про розвиток дитячого мовлення. Вона містить інформацію про основні етапи розвитку мови в певній віковій групі, доступно розповідає про етапи формування мови, містить поради з розвитку мовлення.
Я сама задавала собі питання і читала тут “що саме і як повинен вміти говорити дитина в цьому віці?”.
Ця інформація допомогла мені розставити по поличках деякі моменти; зрозуміти, на що робити упор в нашому розвитку.Звичайно, всі етапи містять умовні вікові …

Читати далі →

Мильні горішки для тих, хто втомився від хімії !!! 100% натуральний засіб для вас і ваших дітей !!!!

Добрий день.Мене звуть Тетяна. Хочу запропонувати вам закупівлю мильними горішками.
Хочу купити собі, тому що мені дуже подобаються, і запропонувати вам.
Ось сайт http://www.bezhimii.ru/pages.asp?page=25&idgt=p25
ЧАРІВНІ ГОРІШКИ. Закуповується тільки по 1кг. (Виходить дешевше)
1кг коштує ______ (остаточна ціна з орг 15% і доставкою (доставка загальна, ділю на всіх))

СУЧАСНІ ЛЮДИ СВІДОМО ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ПРИРОДИ. МИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ХІМІЇ, які оточують ВСЮДИ, викликаючи АЛЛЕРГИИ, ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ, І В КІНЦЕВОМУ РАХУНКУ РОБИТЬ НАС ХВОРИМИ.НАУКОВІ ІНСТИТУТИ ЗАЙНЯТІ РОЗРОБКОЮ НОВИХ ЕКОЛОГІЧНИХ І …

Читати далі →

Олена (НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ І ВІЙ)

Нарощування під час вагітності

Ваша клієнтка вагітна.В її організмі відбуваються серйозні зміни, глибока фізіологічна перебудова всього, а значить, разюче змінюються потреби і бажання. Протягом дев’яти місяців очікувань наберіться терпіння і будьте готові не просто її обслуговувати, а й дбати і одночасно обучать.Как професіонал, ви повинні бути готові до звістки, що одна з ваших клієнток вагітна. Ставлення до цієї події виразиться в звичному «вітаю!» і в теплих побажаннях. Однак налаштуйтеся на те, що тепер питань, що стосуються догляду за нігтями, стане у неї набагато…

Читати далі →

Чим замінити форми для нарощування нігтів

Оновлене: 1 травня, 1:31

Нарощування нігтів гелем в домашніх умовах

Всім привіт!
Нагадаю, мене звуть Анастасія)))

Продовжую свою лінійку експериментів.Минулого разу я розповідала про два можливі варіанти зняття нарощених нігтів. Після мені стали надходити прохання з відео про дизайн та нарощуванні нігтів. Скажу відразу, я не майстер і мені, якщо чесно, соромно показувати своє «твір мистецтва». Але в цей раз зроблю невеликий виняток і виконаю прохання.

Читати далі →

Для любителів експериментів з нарощування всього підряд, а потім довгого відновленню…

Ох, це про мене! Хлібом не годуй дай всі нововведення в салоні моєї подруги перепробивал. Багато років тому я ходила однією з перших з нарощеними нігтями, потім волосся в кіски, нарощені, вії … Всіма способами і на всі місця. Напевно тільки пластичних хірургів ще не спробувала, але вже міцно замислююся))))) Не те щоб я собою не була задоволена, але немає межі досконалості! Ось і вирішила я поділитися досвідом по процедурам і відновленню після “нанесення собі краси неземної”.Может кому пригодится.

Читати далі →

“Шлях до перших словами і фразами” О.Громова

Дівчата, яких хвилює мовленнєвий розвиток малюків, хочу поділитися з вами брошурою про розвиток дитячого мовлення. Вона містить інформацію про основні етапи розвитку мови в певній віковій групі, доступно розповідає про етапи формування мови, містить поради з розвитку мовлення.
Я сама задавала собі питання і читала тут “що саме і як повинен вміти говорити дитина в цьому віці?”.
Ця інформація допомогла мені розставити по поличках деякі моменти; зрозуміти, на що робити упор в нашому розвитку.Звичайно, всі етапи містять умовні вікові …

Читати далі →

Олена (НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ І ВІЙ)

Нарощування під час вагітності

Ваша клієнтка вагітна.В її організмі відбуваються серйозні зміни, глибока фізіологічна перебудова всього, а значить, разюче змінюються потреби і бажання. Протягом дев’яти місяців очікувань наберіться терпіння і будьте готові не просто її обслуговувати, а й дбати і одночасно обучать.Как професіонал, ви повинні бути готові до звістки, що одна з ваших клієнток вагітна. Ставлення до цієї події виразиться в звичному «вітаю!» і в теплих побажаннях. Однак налаштуйтеся на те, що тепер питань, що стосуються догляду за нігтями, стане у неї набагато…

Читати далі →

Мильні горішки для тих, хто втомився від хімії !!! 100% натуральний засіб для вас і ваших дітей !!!!

Добрий день.Мене звуть Тетяна. Хочу запропонувати вам закупівлю мильними горішками.
Хочу купити собі, тому що мені дуже подобаються, і запропонувати вам.
Ось сайт http://www.bezhimii.ru/pages.asp?page=25&idgt=p25
ЧАРІВНІ ГОРІШКИ. Закуповується тільки по 1кг. (Виходить дешевше)
1кг коштує ______ (остаточна ціна з орг 15% і доставкою (доставка загальна, ділю на всіх))

СУЧАСНІ ЛЮДИ СВІДОМО ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ПРИРОДИ. МИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ХІМІЇ, які оточують ВСЮДИ, викликаючи АЛЛЕРГИИ, ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ, І В КІНЦЕВОМУ РАХУНКУ РОБИТЬ НАС ХВОРИМИ.НАУКОВІ ІНСТИТУТИ ЗАЙНЯТІ РОЗРОБКОЮ НОВИХ ЕКОЛОГІЧНИХ І …

Читати далі →

Форми для нарощування нігтів

Подовжити вільний край нігтьової пластини можна за допомогою тіпсів або спеціальних форм.У першому випадку до рогової поверхні доводиться приклеювати шматочок пластика і надавати йому необхідні контури, а також ретельно запилювати кордону з контактною зоною. Форми для нарощування нігтів дозволяють за допомогою готового шаблону відразу створити плавний і непомітний перехід.

Які бувають форми для нарощування нігтів?

Класифікація описуваних пристосувань проводиться по 2-м параметрам – матеріалом виготовлення і способом кріплення.
У першій групі знаходяться одноразові (м’які) і багаторазові (тверді) форми для нарощування нігтів.Вони, в свою чергу, теж поділяються на кілька типів.

Одноразові аксесуари можуть бути виготовлені з таких матеріалів:

 • папір з металевим або полімерним напиленням;
 • фольга;
 • комбінація металу і полімеру.

Багаторазові форми робляться з металу або тефлону, вкрай рідко використовується пластик, його занадто складно продезінфікувати.
Фахівці манікюру воліють одноразові пристосування, так як вони дозволяють ідеально підігнати готові шаблони під будь-яку форму нігтьових пластин, створити ідеальні контури для кожної клієнтки.

Також бувають нижні (стандартні) і верхні форми для нарощування нігтів.

Перший вказаний тип являє собою підкладку, на яку викладається робочий матеріал. Недоліком таких пристосувань вважається необхідність обпилювання, шліфування й полірування поверхні після нарощування.

Верхні форми зовні нагадують тіпси зі шкалою градуювання. Їх застосування дозволяє отримати абсолютно рівну і блискучу поверхню, що не потребує доопрацювання.

Як користуватися різними формами для нарощування нігтів?

Від кріплення форми залежить акуратність процедури і естетичність зовнішнього вигляду нарощених нігтів.Тому важливо вміти правильно їх надягати.

Одноразові пристосування попередньо стискаються, набуваючи овальні обриси. В такому стані форми надягають на пальці так, щоб натуральні нігті виявилися в межах спеціального отвору, а шаблон був їх продовженням. За допомогою «вушок» максимально щільно охоплюються бічні валики пальця, це попередить витікання зайвого матеріалу на шкіру. При необхідності аксесуар можна підрізати ножицями, підганяючи його до потрібних контурів.

Для нарощування багаторазовими формами матеріал викладається на внутрішню частину шаблону. Спочатку він кріпиться до натурального нігтя і щільно притискається, після чого виконується подовження вільного краю. Після висихання матеріалу форма акуратно і легко знімається зверху.

Чим замінити форми для нарощування нігтів?

Якщо терміново потрібно провести процедуру нарощування, а спеціальних шаблонів немає і купити їх не вийде, можна скористатися щільною і гладкою фольгою.Бажано попередньо вирізати заготовки, схожі на одноразові форми. Не рекомендується намагатися замінити пристосування папером, целофаном або клейонкою.

Що потрібно для нарощування нігтів в домашніх умовах

16.04.2020

Нарощування зараз – досить поширена косметична процедура, що сприяє
штучного подовження нігтьової пластини і можливості корекції її форми, стилістики,
незважаючи на стан натуральних нагідок.

Через це, багато дівчат вважають за краще робити методику будинку з метою економії. Для
отримання позитивного результату, попередньо рекомендується приділити увагу тому, що
потрібно для нарощування нігтів, оскільки від наявності та якості витратних матеріалів,
складів, інструментів, залежить і кінцевий результат.

Базовий набір інструментів для нарощування нігтів

Навіть при виконанні процедури в домашніх умовах, все для нарощування нігтів має
бути під рукою.Багатоетапна техніка має досить багато особливостей і нюансів, які
важливо враховувати для отримання позитивного результату.

Інструменти для нарощування нігтів обов’язково повинні бути гострими і грамотно
підготовленими, інакше акуратно обробити натуральний манікюр у вас не вийде.

Ультрафіолетова лампа

Головний блок, від якого залежить грамотність просушування декоративного покриття. Гель-
лак завжди потребує полімеризації в лампі, тому заздалегідь потрібно підготувати її.

Взагалі, є три типи ламп, які можна використовувати для сушки нарощування:

 • Ультрафіолетова;
 • Світлодіодна;
 • Гібридна.

Для різних складів підходить різний пристрій, тому попередньо приділіть увагу
особливостям матеріалу, який ви застосовуєте для штучного подовження вільного
краю.

Щоб грамотно висушити роботу, запобігаючи утворенню затечек, слід вибрати лампу з
потужністю від 36 ОТ.

Пилки для нарощування нігтів 90 087

Пилки – обов’язковий інструмент, яким і потрібно виконувати корекцію форми вільного
краю перед нарощуванням. Пилки рекомендується вибирати на картонній основі, а не на
скляній або металевій. Останні більш агресивні щодо натурального нігтя
дівчата, можуть пошкодити розташування рогових шарів, привівши до відшарування.

Також пилки використовуються для спилювання глянцю з гель-лаку перед проведенням його зняття з
використанням Ремувер.Через це, вибрати їх потрібно різної абразивності.

Рухати пилою під час роботи потрібно в одному напрямку, щоб не порушити цілісність
структури нігтів.

Пушер

Обов’язковий етап обробки натурального манікюру – корекція кутикули. Є два методи
роботи з нею – класичний і європейський. Перший має на увазі обрізання ороговевшего
епідермісу, а другий – тільки його акуратне відсунення.

Для обох способів використовується пушер.Для зручності роботи попередньо слід нанести
Ремувер для розм’якшення кутикули.

Замінити металевий пушер можна звичайними апельсиновими паличками. У салоні їх
використовують одноразово, однак у домашніх умовах застосовувати їх дозволяється кілька разів.

Кисті для моделювання

Основна суть нарощування полягає в нанесенні гелю або акрилової пудри для
штучного подовження вільного краю. Стандартно в комплекті до гелю кисті не додається,
тому попередньо потрібно приділити увагу її вибору.

Підготувати потрібно кисті двох розмірів – широку і маленьку. Першою потрібно розподілити
основу по всьому нігтя під час нарощування, а другий – промальовувати акуратну лінію
кутикули.

Кисті рекомендується вибрати на основі силіконових волокон. Так будь-який матеріал буде
поширюватися рівномірніше, менше складу залишатиметься між волокнами.

Чотирибічний баф

Інший обов’язковий крок попередньої обробки нігтів перед нанесенням складів –
шліфування бафіком.Матеріал має на увазі собою невелику губку, різні грані якої
мають різну абразивность.

Стандартно на сторонах Бафа прописана нумерація кроків його використання. Поступово
нігтьова пластина відшліфовується, а потім полірується. Така технологія забезпечує більш
глибоке і ретельне проникнення праймера в структуру нігтя, що підвищує зчеплення з
декоративним покриттям.

Необхідні матеріали

Крім інструментів, використовуваних для роботи, приділіть увагу підготовці витратних
матеріалів і складів, які будуть наноситися на поверхню пластини.

Гель

Основний склад, який і застосовується для нарощування. Він розподіляється по формі, а потім
засушувати в лампі, створюючи щільне покриття.

Є два варіанти основи, що використовуються для методики:

 1. Гель. Спеціальний гель, який має досить густу консистенцію, через що
  досить важко рівномірно розподілити його по нігтьовому ложу. Пориста структура
  гелю забезпечує збереження стану нагідок при його носінні.
 2. Акрилова пудра. Порошок змішується з ліквід до однорідної консистенції, а
  потім розчин розподіляється по нігтях. Часто акрил досить агресивно впливає
  на чутливу зону, через що використовується він рідше.

Варіанти різняться способом підготовки і нанесення, тому вибирати з них
рекомендується, виходячи зі зручності дівчата.

Тіпси

Альтернатива нарощування на форми – тіпси. Вони являють собою готові макети
штучних нігтів (чисті або вже оформлені), які потрібно просто закріпити на
кінчиках пальця.

Для фіксації тіпсів використовується спеціальний манікюрний клей, який щільно скріплює їх
з гладкою поверхнею.

Основна складність роботи з типсами полягає в тому, попередньо потрібно приділити
увагу їх вибору, виходячи з розміру і форми натуральних нігтів.

Праймер

Праймер не потрібно плутати з бондери або знежирювачем, все три склади являють
різні етапи підготовки нігтьової пластини до нанесення декоративного покриття.

Праймер потрібен для підвищення зчеплення з гель-лаком, через що пігмент зберігається в колишньому
стані до місяця і більше. Він не є полімером, тому застигає мимовільно
через 20-30 секунд після нанесення.

Масло для кутикули

Будь-яка корекція нігтьової пластини на увазі ретельну обробку кутикули. Вона
включає обрізання ороговілої епідермісу або просто його відсунення.

Щоб після закінчення маніпуляцій запобігти швидке наростання кутикули, зробити її
візуально акуратною і природною, в кінці сеансу майстри нігтьового сервісу часто завдають на
неї спеціальне масло.Воно зволожить клітини епітелію, наситивши їх мікроелементами. Використовувати масло слід і після відвідування салону – 2-3 рази в тиждень перед сном.

Фініш

Щоб запобігти передчасному сходження результату нарощування, покривати гель-лак
потрібно фінішним шаром – топом. Він наноситься тонким шаром, включаючи торець пластини, а потім
засушувати в лампі протягом хвилини.

Не можна нехтувати використанням фінішу, оскільки він зберігає глянсовий блиск нігтів і
запобігає виникненню сколів, тріщин протягом тривалого часу.

У кінці сеансу найчастіше з топа потрібно знімати липкий шар. Для цього використовується
спеціальний клінсер і безворсової серветка, розчин можна замінити знежирювачем.

Засоби для стерилізації

Обов’язковий етап підготовки до нарощування – дезинфицирующая обробка інструментів.
Проводити її потрібно, незалежно від того, як ви її зберігали і скільки людина їй стандартно
користується.

Для домашньої дезінфекції можна використовувати звичайне антисептичний засіб на
спиртовій основі, яке знищує більшу частину патогенної мікрофлори.

У салонах використовують спеціальні жарові шафи і метод вимочування інструментів в
лужному розчині, тільки після цього вони обробляються антисептиком. Така триетапна
процедура очищення використовуваних приладів забезпечить їх абсолютну чистоту і стерильність,
чіпати їх при цьому можна тільки в рукавичках.

Якщо упустити цей етап, при випадковому пошкодженні околоногтевой зони ви ризикуєте занести
бруд або інфекцію в організм шляхом їх перенесення через нестерильні інструменти.

Висновки

Нарощування виконати самостійно досить просто, якщо попередньо приділити
увагу підготовці всіх витратних матеріалів, складів і інструментів. Багатоетапна
технологія включає досить багато особливостей і тонкощів, ігнорування яких знизить
якість результату. Якщо ви хочете наростити собі природні, акуратні нігті, ретельно
виберіть матеріали для роботи.

Нові майстри в розділі “Нігті”

Олена

Апаратний манікюр, гель лак, зміцнення нігтів, дизайн.

Наталія

Майстер манікюру і педикюру

Анастасія

Нігті, СПА педикюр

Анастасія

Нігті, депіляція (цукор, віск)

Катерина

Майстер нігтьової сервісу

Світлана

Майстер з манікюру і нарощування вій

Анна

Нігті, манікюр, педикюр, гель-лак, наращивание ногтей, коррекция ногтей, гель, акрил, полігель

Ольга

Манікюр педикюр.

Катерина

Нарощування нігтів, гель лак, педикюр

Кіра

манікюр

Вартість послуг в розділі “Нігті”

Апаратний манікюр

Майстер: Олена

манікюр

Майстер: Дарина

манікюр

Майстер: Єсенія

.