Маникюр

Відблиски в манікюрі: Як зробити ідеальні відблиски | Дизайн нігтів

Як зробити ідеальні відблиски | Дизайн нігтів

Ідеальні відблиски це те, заради чого майстри вчаться, проходять підвищення кваліфікації. Це показник майстерності.

Для хорошої фотографії важливо вловити дійсно рівний відблиск. В іншому випадку буде зрозуміло, що манікюр не ідеальний.

Перед створенням відблисків краще робити апаратний манікюр.

 1. Підготовка нігтів
 2. Моделювання нігтів

Підготовка нігтів

 1. Знімаємо старе покриття, при необхідності.Лак знімається за допомогою рідини на основі ацетону. Гель-лак знімається шляхом спилювання апаратом або розмочування спеціальною рідиною.
 2. Надайте форму за допомогою пилки для натуральних нігтів. 180 грит.
 3. Обробіть нігтьову пластину, слідуючи техніці комбінованого манікюру. Використовуйте апарат + ножиці
 4. Відшліфуйте нігтьову пластину за допомогою Бафа. Таким чином позбавимо поверхню від нерівностей і горбів.
 5. Знежирте нігті спеціальної рідина за допомогою безворсових серветок.Повторіть процедуру до чотирьох разів, для кращого зчеплення зі штучним матеріалом.

Моделювання нігтів

Якісне вирівнювання створює не тільки естетичну красу, а й зміцнює ніготь. За рахунок чого манікюр носиться довго.

 • Каучукова база наноситься тонким шаром на ніготь. Не заходьте на кутикулу, а також відступайте від бічних валиків.
 • Чи не просушуючи шар, наберіть ще одну краплю бази, але вже більш густу.
 • Розподіліть її по поверхні нігтя.
 • Переверніть руку долонею вгору.
 • Необхідно дати краплі стекти і самовизначитися.
 • Для найкращого вирівнювання, допомагаємо тонким пензлем. Повторюємо архітектуру нігтя.
 • Перевертаємо руку і сушимо в лампі
 • В led лампі 30 секунд, в UV лампі 2 хвилини.
 • Наносимо кольорове покриття два рази. Якщо кольоровий гель-лак з поганою пігментацією, повторіть до тих пір, поки не перекриє лисини.
 • Закріпляючий шар наноситься тільки в тому випадку, якщо архітектура нігтя повністю рівна.З завершального шару знімається липкий шар.

Такий підхід допомагає візуально збільшити нігтьову пластину. Фотографії виходять професійними. А такий манікюр не залишить нікого байдужим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Ідеальні відблиски гель-лаком

Фотографії манікюру з ідеальним відблиском безсумнівно притягують тонну захоплених поглядів і це не дивно – такі фото і правда виглядають приголомшливо. Однак слід враховувати той факт, що нарівні з ідеальним відблиском, повинен бути ще і ідеальний манікюр: без порізів, задирок, з повністю вичищеними птеригій і без натяку на кутикулу.Так як такі фото робляться максимально близько і покриття глянсове, то будь-який недосконалість манікюру на його тлі буде сильно кидатися в очі.

Спочатку необхідно підготувати нігті до нанесення довговічного покриття за всіма канонами: надати форму, видалити кутикулу, зчистити птеригий, прибрати природний блиск бафом і знежирити спеціальним засобом. Якщо проводився класичний «мокрий» манікюр, то бажано обробити нігті дегідратором. У разі, коли нігті схильні до відшарування, необхідно скористатися праймером.

Після того, як нігтьова пластина повністю готова, можна переходити безпосередньо до вирівнювання – це найголовніший етап в отриманні ідеальних відблисків.

 • Для вирівнювання можна використовувати як базу для гель-лаку, так і біогель. Однак варто пам’ятати, вирівнюючи нігтьову пластину базою для гель-лаку, слід вибирати максимально густий матеріал, в іншому випадку база буде розтікатися і створити ідеальний апекс буде неможливо. Для вирівнювання нігтьової пластини добре підходить каучукова база, ми рекомендуємо використовувати каучукові бази Kodi і Trend & Hand.
 • Необхідно нанести перший шар бази, він обов’язково повинен бути тонким. Сушимо в UV або LED-лампи до повного затвердіння. Після просушування липкий шар видаляти не можна, це дуже важливо.
 • Для другого базового шару необхідно взяти велику краплю матеріалу і поставити її біля промаксімального валика, акуратно підштовхуючи пензликом до кутикули. Після цього розтягуємо матеріал до кінчика, що не натискаючи кистю, а роблячи це за рахунок поверхневого натягу.За рахунок дисперсії першого базового шару матеріал буде самораспределяться.
 • Велика частина базового матеріалу повинна знаходитися в середній частині нігтя, а щоб сформувати апекс правильної форми досить перевернути палець на 180 градусів – нігтьова пластина повинна бути строго паралельно землі. У цей час можна акуратно запечатати торець.
 • Після того, як сформірміруется апекс, ніготь поміщається в лампу в тому ж перевернутому стані, а після закінчення половини часу сушіння, палець можна перевернути і досушувати в звичному положенні.
 • Після вирівнювання всіх нагідок можна приступати до нанесення кольорового покриття, попередньо забравши дисперсію спеціальною рідиною.
 • Нанести шар кольорового гель-лаку і просушити в UV або LED-лампи. При необхідності повторити процедуру до отримання щільного рівномірного відтінку.
 • Нанести тонким шаром фінішне покриття, запечатати торці, просушити в UV або LED-лампи.
 • Зняти липкість безворсовой серветкою, змоченою в рідині для зняття дисперсійного шару.

Після того, як манікюр з покриттям будуть готові, можна приступати до зйомки нігтьових з ідеальними відблисками і збирати тисячі лайків =)

А щоб все вийшло як треба, підготували для вас кілька слушних порад по зйомці:

 • Щоб відблиски виглядали максимально ефектно у вас повинна бути кругла лампа, яка виступає єдиним джерелом освітлення.
 • Фінішне покриття повинне бути глянцевим, а щоб глянець на фото виглядав максимально привабливо, не поспішайте видаляти дисперсію.Спочатку робимо фото, потім знімаємо липкий шар.
 • Якщо покриття зроблено на короткі нігті, то, щоб їх візуально подовжити, ловите відблиски уздовж нігтьової пластини, тоді вони візуально будуть здаватися довшим.
 • Найкращих результатів допоможе домогтися макро-насадка на об’єктив вашого телефону.

Ідеальні відблиски на гель лаку як зробити: техніка виконання

Особливості створення ідеального відблиску

Ідеальний ефект відблисків на покритті натуральних нігтьових пластин – один з головних трендів сучасного нейл-дизайну.Більшість майстрів нігтьового сервісу виставляють на огляд фото своїх кращих робіт в соціальні мережі, адже красиві відблиски – це абсолютний показник майстерності.

По суті, ідеальні відблиски на гель лаку виходять за рахунок відображення світлових променів від гладкої поверхні манікюру. Також від форми лампи буде залежати те, які відблиски вийдуть в результаті. Під променями джерела світла прямої форми – прямі відблиски, а під променями круглої лампи – округлі. Для створення бездоганних овальних відблисків з чіткою симетрією використовують лампу круглої форми і об’єктив будь-якого фотографує пристрою, розташованого на рівні джерела світла.

Важливо! Досконала глянсова поверхня – запорука того, як будуть зроблені відблиски на гель лаку. Тому після створення манікюру не потрібно поспішати з видаленням дисперсійного шару, оскільки спочатку робиться гарне фото. Адже після зняття дисперсії, глянецевое покриття може трохи поблекнуть.

Для хорошої фотографії, важливо простежити, щоб спіймані фотокамерою відблиски були рівною округлої форми. Не варто робити фото, якщо не вдалося домогтися бездоганно рівної поверхні нігтя або на манікюрі присутні незначні недоліки.Якщо у фотокамері здатна «оголити» всі існуючі похибки і нерівності покриття, невидимі при звичайному освітленні.

Перед тим як робити відблиски на нігтях гель лаком важливо попередньо зробити апаратний манікюр, і якісно вирівняти поверхню нігтя.

Підготовка нігтів

Якщо присутній старе покриття, його необхідно ретельно видалити засобом для зняття лаку, що не містить ацетон. Так як, будучи більш щадним, воно мінімізує наноситься шкода нігтиками і шкірі навколо.

 • Для обробки кутикули використовується спеціальне масло, яке розм’якшує огрубілу шкіру і дозволяє акуратно відсунути її з поверхні нігтів. При необхідності зайвий кутікульний шар видаляється манікюрними щипчиками. Важливо простежити, щоб на пластині не залишився птеригий, інакше в цьому місці відбудеться швидка відшарування матеріалу.
 • Пилочкою для манікюру надається необхідна форма вільного краю нігтів. Якщо нігтьові пластини схильні до розшарування, то необхідно поверхню підрівняти за допомогою формує пилочки.
 • полірувальна Пила, високого ступеня абразивності, з поверхні обережно віддаляється кератиновий шар. Це необхідно щоб нігті мали якісну зчеплення з штучними матеріалами. Після опіла, пил змахують м’якою щіточкою.
 • За допомогою дрібного Бафа, поверхня обробляється ще раз, рухаючись в одному напрямку з пилою, під час опіла. Пил змахує щіткою, не зачіпаючи оброблені нігті руками.
 • , що залишилася пил в кутікульной зоні, буде серйозною перешкодою для гарної зчіпки нігтя з покриттям, тому важливо знежирити поверхню пластин перед нанесенням праймера.

Важливо! Час дії дегидратора всього 20 хвилин, якщо в даний проміжок не перейти до наступного етапу, то обезжириватель наноситься ще раз.

 • Далі на ніготь наноситься малокислотних або безкислотний праймер. Даний засіб має липкий шар, завдяки чому, його можна порівняти з двостороннім скотчем, головне завдання якого – глибоке дегидрирование натуральних нігтів для кращого зчеплення з базовим шаром.

Моделювання поверхні нігтів

Якісне вирівнювання нігтьової пластини, перед тим як робити відблиски гель лаком на нігтях – основне завдання даного дизайну, щоб гель лак лягав рівномірно, не розтікаючись по краях.З цим краще всього впорається густа гелева база на основі каучуку.

 • На кисть набирається достатня кількість гелю. Маючи в своєму розпорядженні її паралельно нігтя, наноситься крапля бази трохи вище середини. Потім, рухаючи пензлик в зворотному напрямку, база підштовхується до кутикули. Фарбуючи торець нігтя, шар бази стягується до вільного краю з граничною акуратністю.

Важливо! Базовий гель не повинен контактувати з шкірою рук або кутикулою.В іншому випадку не уникнути швидкого відшарування матеріалу в цих місцях.

 • Створюючи архітектуру нігтя, після нанесення гелевого шару бази, рука підноситься під круглу лампу з яскравим світінням, так, щоб на покритті відбилися відблиски. Якщо не зовсім зрозуміло, чи досягнуто необхідний обсяг і тонкий периметр шару в потрібних місцях, відображення лампочки на покритті розглядається через екран телефону. При русі нігтів вгору і вниз, або вправо і вліво, відблиск перериватися не повинен.Якщо поверхня нерівна, то на кисть набирається ще трохи бази, яка збирається в найвищій точці нігтя (апексі). Отримавши гарний неперервні відблиск, базовий шар полімерізют.
 • Другий базовий шар наноситься по центру пластини, що не запечатуючи торець, а потім просушується.

Щоб зробити відблиски на нігтях гель лаком як на красивих фото, матеріал з основним кольором наноситься тільки після повного висихання гелю бази. Кількість шарів залежить від кольору, обраного покриття.Наприклад, яскравий колір при фарбуванні наноситься в два шари, а для темної палітри гель лаків може знадобитися нанесення трьох шарів. Полімеризація кожного кольорового шару відбувається послідовно фарбування.

Закріпляючий шар матеріалу, що наноситься на правильну архітектуру нігтя, зробить ідеальні відблиски на гель лаку, як під круглим джерелом світла, так і під лампою будь-який інший форми.

Візуально подовжити короткі пальчики можна фотографуючи відблиски по зростанню пальців.При використанні макро камери на телефоні, фото вийдуть більш високої якості, ніж зняті на звичайну камеру.

Фото покриття нігтів гель-лаком

Ще більше фото за посиланням: Гель-лак фото.

Відео з майстер класом

Facebook

Twitter

Вконтакте

Google+

Як зробити ідеальні відблиски на гель-лаку

Краса існує, і бездоганні відблиски на нігтях – ще одне тому підтвердження.

На хвилі «блікоманіі» – грунтовна розмова про те, як створюються ідеальні відблиски на гель-лаку. Ті самі, які фотографують, виставляють і розглядають в Instagram.

Відблиски на нігтях: як домогтися досконалості


Застава красивих відблисків – ідеально рівна нігтьова пластина. Хто може похвалитися такими нігтями? Ніхто. У природі вони зустрічаються рідко, але це не привід позбавляти себе задоволення милуватися відблисками. Все можна вирівняти.З усього можна змоделювати ідеальну архітектуру.

Але створення відблисків на нігтях починається не з вирівнювання, а з покупки круглої лампи. Без неї не побачите відблиски, а значить не зможете їх сформувати. До слова, кругла лампа стане в нагоді і для зйомки блікуючих нігтів. Як правильно фотографувати нігті з відблисками поговоримо, коли ці самі відблиски навчимося створювати.

Інших специфічних інструментів не потрібно. Чітко виконуйте інструкції – і отримаєте відблиски, на які не соромно дивитися самому і можна іншим показувати з гордістю.Отже, ось вся необхідна інформація про те, як зробити відблиски на нігтях гель-лаком .

Робота з базою

 1. Проведіть апаратний манікюр, готуючи нігті до нанесення покриття. Зніміть бафом глянець (від 200 грит і вище), щоб отримати хороші умови для адгезії штучних матеріалів. Не забудьте збити глянець з торців.
 2. Струсіть пил. Знежирте нігті клінсером. Нанесіть безкислотний праймер. Візьміть в руки максимально густу базу для гель-лаку і приступайте до вирівнювання нігтьової пластини і формування арки (С-вигину) і апекса (найвищої точки).
 3. Зачерпніть пензлем велику краплю бази. Поставте її приблизно по центру. Підштовхніть матеріал спочатку вперед, до кутикули. Як тільки лак наблизиться встик, відтягніть його вниз, до вільного краю.
 4. Працюйте пензлем без натиску. Просто розподіляйте матеріал по нігтьової пластини, що не торкаючись пензлем до її поверхні. Розподіливши базу, починайте моделювати форму і створювати відблиски.
 5. Підчепивши кінчиком кисті верхній шар сирої бази, почніть водити по нігтьової пластини вгору-вниз, вирівнюючи поверхню.Мінімальна товщина матеріалу повинна осісти біля бічних валиків, максимальна – по центру з найвищою точкою між центром і кутикулою (в зоні апекса).
 6. Контролюйте якість відблиску, нахиляючи палець під круглої лампою вгору-вниз, вправо-вліво. Ідеальний відблиск на нігтях не переривається і не заломлюється. Запам’ятовуйте місця, де ніготь відблискує з огріхами. Корегуйте (вирівнюйте кінчиком кисті) до тих пір, поки відблисків буде плавно перекочуватися в різні боки.
 7. Щоб підрівняти дрібні похибки і поверхня в цілому, а також запобігти стікання матеріалу до бічних валиків, переверніть ніготь вниз.Закон тяжіння доробить те, що не вийшло у вас. Поки палець в перевернутому стані, не втрачаючи часу, запечатайте торець.
 8. Надішліть роботу в лампу. Якщо база рідка, а лампа УФ, а не LED, половину часу сушіть ніготь в перевернутому стані, щоб гель не розтікся.

Для створення відблисків (вирівнювання нігтів) можна використовувати биогель під гель-лак.

Матеріал – гущі.Працювати з ним простіше. Але не можна виключати можливість расслоек. На практиці зустрічаються рідко, але виробники завжди нагадують про ризики несумісності матеріалів.

Робота з кольором

На вирівняний ніготь нанесіть колір в один або два шари. На цьому етапі не потрібно займатися моделюванням. Просто рівномірно розподіліть декоративне покриття по поверхні і відправте нігті сушитися.

Робота з топом

При покритті дизайну топом виконайте завершальне вирівнювання.Принцип такий же, як при роботі з базою. Поставили краплю, розтягнули, кінчиком вирівняли поверхню і змоделювали архітектуру. Не забудьте запечатати торці. Просушіть.

Залишити в історії: як фотографувати нігті з відблисками


Дизайн готовий. Відблиски на гель-лаку – чудо. Саме час відобразити красу для історії. Нічого страшного, якщо вдома немає професійної камери і студійного освітлення.Купувати дорогу зеркалку, спалахи і відбивачі заради фотографування рук, звичайно, зайве. Однак дещо доведеться придбати – лампу.

Лампа для відблисків на нігтях повинна бути кругла. Лампочка в ній – холодного білого кольору. Це може бути, наприклад, недорога лампа ТЕРЦІАЛ (IKEA) або будь-яка інша купольна.

Крім круглої лампи знадобиться, зрозуміло, смартфон з непоганою камерою і, важливо, матова поверхня для фотографування – це може бути стіл, папір або шматок тканини.А ось інструкції, як фотографувати нігті, щоб були ідеальні відблиски.

 • Чи не витирайте з топа липкий шар. Дисперсія дасть більше лиску на фото і підкреслить красу ваших відблисків. Липкість зітрете потім.
 • Лампа повинна знаходитися збоку, максимально близько до нігтям, перед камерою. Налаштуйте її положення, щоб відблиски спалахували.
 • Вибудуйте кадр. Не наводьте руки цілком і повністю випрямлені пальці. Чи не переплітайте пальці рук «Восьминіжка».
 • Зробіть кілька кадрів.Слідкуйте, щоб відблиски в кадрі були округлими і рівними. Після фотосесії зніміть дисперсію.

Вдосконалюйте навик створення ідеальних відблисків. Успіх – це те, над чим потрібно працювати, а прогрес – кожен день стає краще.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Ідеальні відблиски на нігтях – Nataliya_Rychagova

Покриття нігтів гель лаком (шелак) на сьогоднішній день є
найбільш затребуваною процедурою.Причина популярності полягає в тому,
що з таким манікюром і покриттям можна ходити 2 -3 тижні.

Нігті при цьому добре виглядають і не турбують їх власника. Добре та
правильно нанесений матеріал не сколюється і не відшаровується. колір
покриття зберігається до наступного манікюру. Але досконалості немає
меж! Тому майстри манікюру зараз не тільки просто наносять шелак
на нігті, але і намагаються при цьому вирівняти нігтьову пластину так, що
при правильному освітленні на них можна побачити ідеальні відблиски на нігтях

У процесі покриття нігтів гель лаком (шелак), нігті можна вирівняти за допомогою базового або фінішного гелів.Як правило, така необхідність є, коли клієнт прийшов на перекриття гель лаку. Майстер зняв старий матеріал, але не повністю. І щоб покриття виглядало добре, ніготь необхідно зробити рівним.

Під час процедури вирівнювання нігтів гель наносять на кожен палець окремо. Отже, на підготовлений ніготь, максимально близько до кутикули наносять базовий шар гель лаку. Також їм запечатують торець нігтя. Після потрібно взяти палець, розгорнути його від себе в бік, піднести під лампу так, щоб на нігті було видно відблиск.Блик виглядає, як рівна світла смужка. Якщо трохи покрутити палець, то можна буде побачити, як він переміщається уздовж нігтя. І якщо ніготь рівний, то смуга теж буде рівною. Якщо смуга відблиску дає викривлення, то на цьому місці є нерівність. Ось туди потрібно поставити краплю гелю і дати їй трохи розтектися. Після ще раз подивитися на ніготь, переконатися, що він став рівний і відправити його сушитися в лампу. Так потрібно буде подивитися на всі нігті.

Далі на нігті наносять кольорове покриття, також максимально близько до кутикули і фарбують край.Потім нігті покривають фінішним гелем. Щоб нігті були ідеально рівні, топ гель – фініш потрібно нанести так само, як і базовий гель. В такому випадку виходять нігті з ідеальними відблисками .

Як правильно зробити фото нігтів з ідеальними відблисками


.