Ногти

Чи можна нарощувати нігті: 8 міфів і фактів про нарощування нігтів

за і проти, можливі наслідки, відгуки: Labuda.blog

Будь-яка дівчина намагається піклуватися про свою зовнішність. Для того щоб надати своїм рукам більш доглянутий вигляд, багато з них вдаються до нарощування нігтів. Чи шкідлива ця процедура? Розглянемо далі основні її особливості, а також деякі позитивні і негативні риси, про які нерідко розповідають фахівці в індустрії краси.

Про нарощуванні і його видах

Варто відзначити, що в даний час нарощування нігтів здійснюється різними методиками: акрилом, гелем, тканиною і змішаної методикою.

При акриловому моделюванні в якості основного матеріалу, призначеного для штучної пластини, використовується порошок, який змішується зі спеціальною рідиною, в результаті чого виходить маса, яка досить швидко твердне. Аналогічним способом виробляється нарощування гелю, але тільки в цьому випадку в якості основного матеріалу застосовується гель, засихання якого відбувається тільки в певних умовах – під впливом ультрафіолету.

Що стосується тканинної методики збільшення пластин, то в даний час на ділі вона застосовується досить рідко.Принцип створення штучних нігтів полягає в тому, що тіпси кріпляться до природного нігтя за допомогою спеціального клаптя тканини, поверх якого наноситься бажаний малюнок.

Говорячи про змішаному нарощуванні, варто наголосити на тому, що для створення нігтів таким способом використовуються всі зазначені вище матеріали: і акрил, і тканину, і спеціальний гель. На сьогоднішній день методика змішаного моделювання майже не застосовується.

Чи варто нарощувати нігті? У відгуках про цю процедуру, залишених фахівцями в області нейл-сервісу, вказуються як позитивні, так і негативні її якості.Поговоримо про них далі більш детально.

Загальні переваги нарощування нігтів

Варто відзначити, що незалежно від того матеріалу, за допомогою якого було створено штучне покриття нігтьової пластини, процедура нарощування має масу загальних переваг. До їх числа, насамперед, варто віднести те, що штучна пластина дозволяє приховати некрасивий жовтий відтінок живого нігтя або недосконалості його форми.

У відгуках про цю процедуру дуже часто відзначається, що при регулярному її здійсненні природна пластина починає зміцнюватися і в деяких випадках навіть коригуватися.

Істотною перевагою процедури є те, що штучний ніготь дозволяє захистити природну пластину від багатьох негативних факторів, що впливають ззовні.

Мінуси нарощування

Чи варто нарощувати нігті гелем або акрилом? У коментарях, залишених тими, хто раніше користувався таким способом збільшення довжини нігтів, нерідко відзначається, що при неправильній роботі майстра нігтьова пластина може пошкодитися. Більш того, незначні пошкодження залишаються після кожного процесу зняття штучного матеріалу.

Варто відзначити, що на вказаний перелік протипоказань більшість жінок просто закривають очі, адже вони, по суті своїй, є незначними.

Особливості нарощування акрилом

У відгуках про матеріали для нарощування нерідко можна зустріти думку про те, що акрил є більш безпечним, ніж гель. Насправді це дійсно так, адже в складі цієї речовини міститься менша кількість шкідливих компонентів, ніж в гелі.

Акрил – це матеріал, який володіє підвищеною щільністю і досить довго не зношується. Більш того, майстри нерідко відзначають у власних коментарях, залишених на адресу нарощування нігтів акрилом, що він здатний досить швидко приймати необхідну форму і висихати. Саме тому з даним покриттям можуть вести роботу тільки досвідчені майстри своєї справи.

Розглянемо далі основні переваги та недоліки нарощування нігтів акрилом.

Плюси нарощування акрилом

Чи варто нарощувати нігті, якщо свої слабкі і ламаються? Практика показує, що з такою проблемою допомагає справлятися акрилове нарощування – воно відмінно зміцнює природну структуру нігтьової пластини, в результаті чого та починає набувати здоровий вигляд.Більш того, за допомогою такої методики нарощування можна скорегувати недосконалості власної форми нігтьової пластини.

Перевагою цього виду салонної процедури також вважається те, що для зняття матеріалу не треба оплачувати його спилювання – досить використовувати спеціальний розчин.

Акрилові нігті не здатні викликати алергію, так як матеріал повністю нетоксичний.

Мінуси нарощування акрилом

Розглянувши плюси, окрему увагу також варто приділити мінусів нарощування акрилом, які теж мають місце.

Першим і найбільш істотним мінусом цього матеріалу є те, що процедура подовження нігтьової пластини за допомогою нього займає близько 3-4 годин. Крім цього, варто наголосити на тому, що нігті, покриті таким матеріалом, ростуть набагато швидше, ніж під гелем. Як результат – необхідність частого проведення корекції.

До числа мінусів використання акрилу для нарощування нігтів також варто віднести і те, що після зняття матеріалу пластина набуває жовтуватий відтінок, який нітрохи не прикрашає її.

Про нарощування гелем

В даний час процедура нарощування нігтів гелем є найбільш поширеною. У відгуках майстрів манікюру відзначається, що цей матеріал також має прекрасну міцністю і, більш того, простий у використанні.

Гель – це матеріал, який майстер наносить на прикріплені до нігтьовим пластин тіпси, накладаючи його в кілька шарів. У відгуках професіоналів відзначається, що працювати з таким покриттям можна досить довго, адже в природному середовищі воно не сохне – для цього потрібно вплив ультрафіолетових променів.

Розглянемо далі позитивні і негативні характеристики гелю як матеріалу для нарощування нігтьової пластини.

Плюси гелю

У відгуках про нігті, зроблених за допомогою спеціального гелю, дуже часто наголошується на тому, що такий матеріал відмінно виглядає на пластинах, надаючи їм ідеальну гладкість і блиск, – саме це є його істотною перевагою перед акрилом.

Гель – це речовина, яка дозволяє природному нігтю «дихати» навіть під покриттям.Фахівці в області нейл-сервісу нерідко помічають, що ультрафіолет, який необхідний для висушування матеріалу, також здатний надавати сприятливий вплив на структуру нігтів, виходячи з чого можна зробити висновок про те, що нарощування гелем є абсолютно безпечним.

Майстри манікюру також звертають увагу своїх відвідувачів на те, що гель – це матеріал, який не вимагає полірування після нанесення, так як має властивість відразу ж лягати рівномірно.

Мінуси гелю

Говорячи про негативні якості гелевого матеріалу, призначеного для нарощування нігтів, варто виділити те, що пластини, створені за допомогою нього, мають властивість тріскатися при різкому перепаді температури.

Негативним якістю матеріалу також вважається те, що він не знімається за допомогою хімічних розчинів. Зняти шар гелю можна тільки шляхом спилювання. Що стосується процедури спилювання, то під час її проведення серйозно травмується живий ніготь. Також деякі жінки вважають за краще знімати гель шляхом відрощування природної пластини до досягнення певної довжини. При цьому варто звернути свою увагу на те, що відросло нарощений ніготь візуально дуже сильно відрізняється від натурального – це значно псує вигляд манікюру.

Чи варто нарощувати нігті в 13 років?

Чи можна виробляти нарощування дівчаткам, котрі перебувають в підлітковому віці? Фахівці в галузі медицини, а також в сфері надання послуг нігтьового сервісу нерідко відзначають в своїх відгуках те, що подібна процедура протипоказана в цьому віці.

Чи варто нарощувати нігті в 14 років або в більш ранньому віці? При відповіді на це питання медики нерідко звертають увагу на те, що в цей життєвий період пальці людини ще недостатньо сформовані, що може привести до подальшої деформації нігтьової пластини.

Протипоказання до нарощування

Варто відзначити, що на ділі існує цілий ряд протипоказань до нарощування нігтів. До їх числа, в першу чергу, відносяться індивідуальна непереносимість матеріалів, за допомогою яких здійснюється процедура.

Виробляти нарощування нігтів не рекомендується тим дівчатам, які мають грибкові захворювання. Також серйозними протипоказаннями є перебування жінки в стані вагітності, а також в період лактації.

У відгуках фахівців, залишених на адресу процедури нарощування нігтів, то кажуть, що при певних захворюваннях нарощування найкраще уникати, так як через особливості процесів в організмі матеріал буде дуже погано триматися. До ряду таких хвороб відносять всі ті, які зачіпають систему травлення, ендокринну, видільну систему. Більш того, практика показує, що матеріал погано кріпиться в період вживання антибіотиків, а також під час і після проходження курсу хіміотерапії.

Відходять нігті на руках: чи варто нарощувати їх? Варто відзначити, що описана ситуація також є істотним протипоказанням до проведення процедури, так як в зазначеному випадку для нігтьової пластини життєво важливим є процес її лікування.

Чи варто нарощувати нігті перед поїздкою на море? Робити це не заборонено, але варто пам’ятати про те, що під час купання в солоній воді нігтьова пластина природним чином зміцнюється за рахунок попадання в її структуру корисних поживних елементів.У ситуації з нарощеними нігтями цього відбуватися не буде.

важливий досвід майстра?

Чи варто нарощувати нігті на один раз? Слід зазначити, що в цій процедурі немає нічого страшного, якщо за справу береться досвідчений і добре навчений фахівець. Варто відзначити, що кваліфікація майстра манікюру насправді має важливе значення, адже саме через відсутність такої найчастіше і виробляються непоправні пошкодження нігтьової пластини, які призводять до плачевних наслідків.

Якими способами недосвідчений майстер може зіпсувати ноги? Розглянемо найбільш яскраві з помилок, які може допустити тільки новачок:

 • відсутність знань про протипоказання до нарощування;
 • надмірне спилювання пластини;
 • використання низькоякісних матеріалів;
 • нанесення травм в процесі зняття нерозчинних матеріалів;
 • невірне моделювання нігтьової геометрії.

У відгуках шанувальників подовження нігтів штучними способами дуже часто наголошується на тому, що, вибираючи майстра, варто віддавати перевагу перевіреним фахівцям в цій справі, які працюють, як правило, в популярних салонах.

Автор: Наталя Бардо

Чи варто нарощувати нігті: плюси і мінуси процедури

У нинішній час, щоб залишатися красивими і доглянутими, багато дівчат вдаються до косметичних процедур.

Складно зараз зустріти представницю прекрасної статі, яка б жодного разу в житті не нарощувала вії або не робила манікюр. Своїх рук жінки завжди приділяли особливу увагу, особливо якщо справа стосувалася нігтів. На жаль, мало хто може похвалитися власними здоровими і довгими нігтьовими пластинами, але, тим не менш, абсолютно всі хочуть, щоб їх нігті виглядали красиво і акуратно.Тому, вони звертаються до такої процедури, як нарощування.

Методи нарощування нігтів

У даної процедури існує кілька способів, однак вже на протязі довгого часу найпопулярнішими залишаються два: гелевий і акрилової, кожен з яких має свої особливості та нюанси.

 • Акрил дуже швидко висихає, і тому його небажано використовувати вдома, але зате він досить довго тримається на нігтях, захищаючи їх від зовнішніх подразників. Матеріал відрізняється високою міцністю, та й знімати його просто: потрібно потримати нігті в спеціальному розчині, а потім видалити залишки лопаткою.Однак є ризик отримання алергічної реакції, оскільки акрил містить хімічні компоненти.
 • На відміну від акрилового, гелеве нарощування вважається більш безпечним для шкіри і нігтьової пластини. Плюс до всього, в ньому відсутні хімічні домішки і неприємний запах. Правда, він є менш стійким, тому що при раптовій зміні температури на нігтях можуть з’явитися тріщини, яке можливо виправити тільки повторної процедурою. Ще трапляються труднощі при знятті. Гель необхідно спилювати, що ушкоджує верхній шар нігтьової пластини.

Плюси і мінуси нарощування нігтів даними методами

Оскільки ця процедура відбувається під впливом хімічних компонентів і при близькому контакті з ультрафіолетовою лампою, то у неї є недоліки, пов’язані зі шкодою для здоров’я.

Але і гідності у нарощування є:

Доглянуті нігті на довгий час

Нарощування допомагає зберегти пристойний вигляд приблизно на місяць. Дівчатам протягом цього часу не потрібно хвилюватися про те, що їх нігті знаходяться не в кращому стані.

Приховування недоліків

Деякі жінки мають досить короткими пальцями, і дана процедура є для них справжнім порятунком, бо дає змогу візуально їх подовжити.

Перешкода на шляху до шкідливої ​​звички

Серед дівчат є ті, хто не може позбутися поганої звички гризти нігті. Що ж, і акрилове, і гелеве нарощування в цьому допоможе! Обидва матеріали дуже важко прогризти, та й бажання вже не таке сильне. Навіщо псувати красу? Так що, нарощування посприяє позбавленню від звички.

Недоліки:

Вплив ультрафіолету на шкіру

Є ймовірність, що при довгому контакті ультрафіолетові промені можуть спровокувати швидке старіння шкіри.

Висока вартість

Звичайно, можна знайти майстра, у якого ціни дешевше. Правда, тоді є ризик занести інфекцію або отримати алергію на неякісні препарати. Тому, краще пошукати тлумачного майстра, нехай дорожче, але зате безпечніше.

Ламкість і тонкість нігтів

Особливо це властиво гелевому нарощуванню, оскільки спиливается верхній шар пластини.

Біль в нігтях

Може виникнути внаслідок тривалого перебування в лампі або дією самого матеріалу.

Перший час може відчуватися дискомфорт

Для тих, хто вперше зважився на подібну процедуру, спочатку буде незвично виконувати повсякденні справи.

Таким чином, нарощування має свої переваги і недоліки. Найголовніше, не впадати в залежність від цієї процедури і давати своїм нігтям відпочинок. Адже якими б сильними і здоровими були нігті, від постійного нарощування вони можуть зіпсуватися.

можна наростити нігті базою

01.04.2020

Довжини натуральної нігтьової пластини далеко не завжди вистачає для створення ефектного
манікюру з декоративним покриттям у вигляді гель-лаку, через що при виконанні домашньої
технології дівчатам доводиться робити нарощування.

Спеціальний гель, який застосовується для нарощування, є далеко не завжди, тоді
починається пошук ефективних його альтернатив. Один з найпоширеніших питань жінок
при виконанні домашньої техніки – чи можна наростити нігті базою, оскільки є вона у всіх,
хто застосовує гель-лак для оформлення нігтів.

Як виконати процедуру

Нарощування нігтів базою – досить складна технологія, оскільки пряме призначення
складу різниться зі спеціальним гелем або акрилової пудрою, тому використовувати розчин
потрібно акуратно.

Попередньо приділіть увагу якості розчину, щоб створити щільну підкладку, яка
зберігатиметься навіть під механічним впливом.

Що потрібно

Перед початком роботи потрібно приділити увагу підготовці витратних матеріалів та
інструментів, оскільки від їх якості і залежить грамотність маніпуляцій.

Набір інструментів стандартний:

 • Пилка;
 • Пушер або апельсинова паличка;
 • Манікюрні ножиці;
 • Бафік для полірування;
 • Кисть для розподілу бази (рекомендується вибрати тонку і товсту, якщо вона не
  прикладена в комплекті).

Всі інструменти попередньо потрібно продезінфікувати антисептичним засобом,
особливо новачкам в манікюрною сфері, оскільки випадкове пошкодження околоногтевой зони
завжди може привести до занесення інфекції в організм.

Також підготуйте використовувані склади та витратні матеріали:

 • Ремувер для кутикули;
 • Знежирювачах;
 • Праймер;
 • Форми;
 • База, кольорові гель-лаки, топ.

Для сушіння лаку використовується ультрафіолетова або світлодіодна лампа, попередньо
переконайтеся в її достатньої потужності, яка дозволить швидко висушити роботу, запобігши
її затікання.

Покрокова інструкція

Оскільки замість спеціальної гелевою основи використовується класична база, виконувати всі
маніпуляції з її використанням потрібно максимально швидко. Вона має досить рідку
консистенцію, через що може розтікатися при довгому вирівнюванні.

Перед початком роботи можна виконати розпарювальну ванночку для пальців, щоб
розм’якшити нігті, спростивши їх майбутню корекцію.

Починається методика з базової обробки нігтів:

 1. пилки відкоригуйте форму вільного краю нігтьового ложа.Спиляєте його ближче до
  основи, щоб забезпечити щільне прилягання форм.
 2. Нанесіть Ремувер на кутикулу. Через хвилину відсуньте її пушер або апельсинової
  паличкою, зріжте манікюрними ножицями.
 3. Бафіком пройдіться по обробленому торця поверхні, по всьому нігтя.
 4. Нанесіть обезжириватель, через хвилину – праймер.
 5. Виріжте форму до потрібної довжини, а потім закріпіть її, зафіксувавши під нігтем. Її
  краю для зручності можна скріпити степлером.
 6. Нанесіть перший шар бази. Він повинен бути не дуже товстим або тонким. Тонкої
  пензлем швидко розподіліть його в зоні бічних валиків і кутикули, при виникненні
  дефектів, переверніть палець лицьовою стороною вниз для стікання складу. Засушити шар
  в лампі.
 7. Нанесіть другий, більш тонкий шар бази, уважно пройдіться їм по всім вузьким
  місцях, засушити.
 8. Якщо підкладка вийшла міцною, на цьому можна зупинитися, при бажанні можна
  нанести додатковий тонкий шар бази.
 9. Виконайте декоративне покриття, використовуючи два шари кольорового гель-лаку, топ.

Стандартно процедура займає близько 2-2,5 годин, особливо якщо дівчина вирішує створити
незвичайний дизайн.

Плюси і мінуси

Перед виконанням процедури з використанням бази замість акрилу, враховуйте
позитивні сторони методики:

 • Швидкість роботи. За рахунок того, що база може розтектися, її наносять і фіксують швидко,
  тривалість сеансу знижується;
 • Склад не потрібно вирівнювати.Через рідкої консистенції розчин мимовільно
  розтікається;
 • Ціна. Основа коштує дешевше акрилової пудри.

Однак враховуйте, через ризик виникнення затечек, складність маніпуляцій у багатьох
зростає. Для створення грамотного манікюру, до основи потрібно пристосуватися.

Також враховуйте, що далеко не завжди створюється базою покриття виходить міцним і
стійким. Їм можна виконати донаращіваніе або ремонт нігтя, але не рекомендується
використовувати на постійній основі.

Висновки

Щоб наростити нігті самостійно вдома, потрібно мати спеціальний акриловий гель, який
є далеко не завжди. Замінити його можна звичайною базою під гель-лак, яка
мимовільно розтікається по нігтя, створюючи рівномірне покриття. Але враховуйте тонкощі
процедури, щоб отримати акуратний результат.

Нові майстри в розділі “Нігті”

Олена

Апаратний манікюр, гель лак, зміцнення нігтів, дизайн.

Наталія

Майстер манікюру і педикюру

Анастасія

Нігті, СПА педикюр

Анастасія

Нігті, депіляція (цукор, віск)

Катерина

Майстер нігтьової сервісу

Світлана

Майстер з манікюру і нарощування вій

Анна

Нігті, манікюр, педикюр, гель-лак, наращивание ногтей, коррекция ногтей, гель, акрил, полігель

Ольга

Манікюр педикюр.

Катерина

Нарощування нігтів, гель лак, педикюр

Кіра

манікюр

Вартість послуг в розділі “Нігті”

Апаратний манікюр

Майстер: Олена

манікюр

Майстер: Дарина

манікюр

Майстер: Єсенія

за і проти, можливі наслідки, відгуки.Мила Я

Будь-яка дівчина намагається піклуватися про свою зовнішність. Для того щоб надати своїм рукам більш доглянутий вигляд, багато з них вдаються до нарощування нігтів. Чи шкідлива ця процедура? Розглянемо далі основні її особливості, а також деякі позитивні і негативні риси, про які нерідко розповідають фахівці в індустрії краси.

Про нарощуванні і його видах

Варто відзначити, що в даний час нарощування нігтів здійснюється різними методиками: акрилом, гелем, тканиною і змішаної методикою.

При акриловому моделюванні в якості основного матеріалу, призначеного для штучної пластини, використовується порошок, який змішується зі спеціальною рідиною, в результаті чого виходить маса, яка досить швидко твердне. Аналогічним способом виробляється нарощування гелю, але тільки в цьому випадку в якості основного матеріалу застосовується гель, засихання якого відбувається тільки в певних умовах – під впливом ультрафіолету.

Що стосується тканинної методики збільшення пластин, то в даний час на ділі вона застосовується досить рідко.Принцип створення штучних нігтів полягає в тому, що тіпси кріпляться до природного нігтя за допомогою спеціального клаптя тканини, поверх якого наноситься бажаний малюнок.

Говорячи про змішаному нарощуванні, варто наголосити на тому, що для створення нігтів таким способом використовуються всі зазначені вище матеріали: і акрил, і тканину, і спеціальний гель. На сьогоднішній день методика змішаного моделювання майже не застосовується.

Чи варто нарощувати нігті? У відгуках про цю процедуру, залишених фахівцями в області нейл-сервісу, вказуються як позитивні, так і негативні її якості.Поговоримо про них далі більш детально.

Загальні переваги нарощування нігтів

Варто відзначити, що незалежно від того матеріалу, за допомогою якого було створено штучне покриття нігтьової пластини, процедура нарощування має масу загальних переваг. До їх числа, насамперед, варто віднести те, що штучна пластина дозволяє приховати некрасивий жовтий відтінок живого нігтя або недосконалості його форми.

У відгуках про цю процедуру дуже часто відзначається, що при регулярному її здійсненні природна пластина починає зміцнюватися і в деяких випадках навіть коригуватися.

Істотною перевагою процедури є те, що штучний ніготь дозволяє захистити природну пластину від багатьох негативних факторів, що впливають ззовні.

Мінуси нарощування

Чи варто нарощувати нігті гелем або акрилом? У коментарях, залишених тими, хто раніше користувався таким способом збільшення довжини нігтів, нерідко відзначається, що при неправильній роботі майстра нігтьова пластина може пошкодитися. Більш того, незначні пошкодження залишаються після кожного процесу зняття штучного матеріалу.

Варто відзначити, що на вказаний перелік протипоказань більшість жінок просто закривають очі, адже вони, по суті своїй, є незначними.

Особливості нарощування акрилом

У відгуках про матеріали для нарощування нерідко можна зустріти думку про те, що акрил є більш безпечним, ніж гель. Насправді це дійсно так, адже в складі цієї речовини міститься менша кількість шкідливих компонентів, ніж в гелі.

Акрил – це матеріал, який володіє підвищеною щільністю і досить довго не зношується. Більш того, майстри нерідко відзначають у власних коментарях, залишених на адресу нарощування нігтів акрилом, що він здатний досить швидко приймати необхідну форму і висихати. Саме тому з даним покриттям можуть вести роботу тільки досвідчені майстри своєї справи.

Розглянемо далі основні переваги та недоліки нарощування нігтів акрилом.

Плюси нарощування акрилом

Чи варто нарощувати нігті, якщо свої слабкі і ламаються? Практика показує, що з такою проблемою допомагає справлятися акрилове нарощування – воно відмінно зміцнює природну структуру нігтьової пластини, в результаті чого та починає набувати здоровий вигляд.Більш того, за допомогою такої методики нарощування можна скорегувати недосконалості власної форми нігтьової пластини.

Перевагою цього виду салонної процедури також вважається те, що для зняття матеріалу не треба оплачувати його спилювання – досить використовувати спеціальний розчин.

Акрилові нігті не здатні викликати алергію, так як матеріал повністю нетоксичний.

Мінуси нарощування акрилом

Розглянувши плюси, окрему увагу також варто приділити мінусів нарощування акрилом, які теж мають місце.

Першим і найбільш істотним мінусом цього матеріалу є те, що процедура подовження нігтьової пластини за допомогою нього займає близько 3-4 годин. Крім цього, варто наголосити на тому, що нігті, покриті таким матеріалом, ростуть набагато швидше, ніж під гелем. Як результат – необхідність частого проведення корекції.

До числа мінусів використання акрилу для нарощування нігтів також варто віднести і те, що після зняття матеріалу пластина набуває жовтуватий відтінок, який нітрохи не прикрашає її.

Про нарощування гелем

В даний час процедура нарощування нігтів гелем є найбільш поширеною. У відгуках майстрів манікюру відзначається, що цей матеріал також має прекрасну міцністю і, більш того, простий у використанні.

Гель – це матеріал, який майстер наносить на прикріплені до нігтьовим пластин тіпси, накладаючи його в кілька шарів. У відгуках професіоналів відзначається, що працювати з таким покриттям можна досить довго, адже в природному середовищі воно не сохне – для цього потрібно вплив ультрафіолетових променів.

Розглянемо далі позитивні і негативні характеристики гелю як матеріалу для нарощування нігтьової пластини.

Плюси гелю

У відгуках про нігті, зроблених за допомогою спеціального гелю, дуже часто наголошується на тому, що такий матеріал відмінно виглядає на пластинах, надаючи їм ідеальну гладкість і блиск, – саме це є його істотною перевагою перед акрилом.

Гель – це речовина, яка дозволяє природному нігтю «дихати» навіть під покриттям.Фахівці в області нейл-сервісу нерідко помічають, що ультрафіолет, який необхідний для висушування матеріалу, також здатний надавати сприятливий вплив на структуру нігтів, виходячи з чого можна зробити висновок про те, що нарощування гелем є абсолютно безпечним.

Майстри манікюру також звертають увагу своїх відвідувачів на те, що гель – це матеріал, який не вимагає полірування після нанесення, так як має властивість відразу ж лягати рівномірно.

Мінуси гелю

Говорячи про негативні якості гелевого матеріалу, призначеного для нарощування нігтів, варто виділити те, що пластини, створені за допомогою нього, мають властивість тріскатися при різкому перепаді температури.

Негативним якістю матеріалу також вважається те, що він не знімається за допомогою хімічних розчинів. Зняти шар гелю можна тільки шляхом спилювання. Що стосується процедури спилювання, то під час її проведення серйозно травмується живий ніготь. Також деякі жінки вважають за краще знімати гель шляхом відрощування природної пластини до досягнення певної довжини. При цьому варто звернути свою увагу на те, що відросло нарощений ніготь візуально дуже сильно відрізняється від натурального – це значно псує вигляд манікюру.

Чи варто нарощувати нігті в 13 років?

Чи можна виробляти нарощування дівчаткам, котрі перебувають в підлітковому віці? Фахівці в галузі медицини, а також в сфері надання послуг нігтьового сервісу нерідко відзначають в своїх відгуках те, що подібна процедура протипоказана в цьому віці.

Чи варто нарощувати нігті в 14 років або в більш ранньому віці? При відповіді на це питання медики нерідко звертають увагу на те, що в цей життєвий період пальці людини ще недостатньо сформовані, що може привести до подальшої деформації нігтьової пластини.

Протипоказання до нарощування

Варто відзначити, що на ділі існує цілий ряд протипоказань до нарощування нігтів. До їх числа, в першу чергу, відносяться індивідуальна непереносимість матеріалів, за допомогою яких здійснюється процедура.

Виробляти нарощування нігтів не рекомендується тим дівчатам, які мають грибкові захворювання. Також серйозними протипоказаннями є перебування жінки в стані вагітності, а також в період лактації.

У відгуках фахівців, залишених на адресу процедури нарощування нігтів, то кажуть, що при певних захворюваннях нарощування найкраще уникати, так як через особливості процесів в організмі матеріал буде дуже погано триматися. До ряду таких хвороб відносять всі ті, які зачіпають систему травлення, ендокринну, видільну систему. Більш того, практика показує, що матеріал погано кріпиться в період вживання антибіотиків, а також під час і після проходження курсу хіміотерапії.

Відходять нігті на руках: чи варто нарощувати їх? Варто відзначити, що описана ситуація також є істотним протипоказанням до проведення процедури, так як в зазначеному випадку для нігтьової пластини життєво важливим є процес її лікування.

Чи варто нарощувати нігті перед поїздкою на море? Робити це не заборонено, але варто пам’ятати про те, що під час купання в солоній воді нігтьова пластина природним чином зміцнюється за рахунок попадання в її структуру корисних поживних елементів.У ситуації з нарощеними нігтями цього відбуватися не буде.

важливий досвід майстра?

Чи варто нарощувати нігті на один раз? Слід зазначити, що в цій процедурі немає нічого страшного, якщо за справу береться досвідчений і добре навчений фахівець. Варто відзначити, що кваліфікація майстра манікюру насправді має важливе значення, адже саме через відсутність такої найчастіше і виробляються непоправні пошкодження нігтьової пластини, які призводять до плачевних наслідків.

Якими способами недосвідчений майстер може зіпсувати ноги? Розглянемо найбільш яскраві з помилок, які може допустити тільки новачок:

 • відсутність знань про протипоказання до нарощування;
 • надмірне спилювання пластини;
 • використання низькоякісних матеріалів;
 • нанесення травм в процесі зняття нерозчинних матеріалів;
 • невірне моделювання нігтьової геометрії.

У відгуках шанувальників подовження нігтів штучними способами дуже часто наголошується на тому, що, вибираючи майстра, варто віддавати перевагу перевіреним фахівцям в цій справі, які працюють, як правило, в популярних салонах.

Автор:
Наталя Бардо
25 Января, 2019

.