Ногти

Аналог Лоцеріл для нігтів: Дешеві аналоги лаку Лоцерил для нігтів

Дешеві аналоги Лоцеріл для нігтів, відгуки

Зміст статті

Володіти не тільки красивими, але і здоровими нігтями бажає практично кожна людина, що стало ще більш актуально в сучасний час погоні за гарним тілом і бездоганною зовнішністю.

На жаль, статистика по діагностованим випадків грибкового ураження нігтів не сходиться з громадським бажанням, вказуючи на те, що кожен третій житель планети знайомий з онихомикозом не з чуток.

При виявленні характерної симптоматики, представленої пожовтінням нігтьової пластини, її кришеним, деформацією і виникненням неприємно запаху, важливо невідкладно почати лікування сучасними протигрибковими засобами.

Протигрибковий лак Лоцерил

На ранніх стадіях розвитку хвороби призначають, як правило, протигрибкові кошти місцевого застосування, представлені кремами, мазями і спеціальними лаками.

Останні використовується для розм’якшення уражених нігтьових пластин і знищення грибкових спор.Найчастіше пацієнтам призначають лак Лоцерил і його аналоги, що відрізняються ціновою доступністю і практично не поступаються йому в якості.

Лоцерил по праву вважається одним з найбільш ефективних лаків, який здатний знищити близько десяти різних збудників грибкової інфекції, надаючи руйнівний вплив на їх клітинні мембрани. Цей препарат створений на основі аморолфіна, відомого своїми фунгіцидними і фунгістатичну властивостями.

Лоцерил володіє унікальними особливостями вбиратися глибоко в нігтьову пластину, затримуючись в тканинах не менш тижні.Це забезпечує безперешкодне знищення грибкових спор і запобігання їх подальшого поширення.

Згідно відгуками користувачів, лікування грибкового ураження нігтів за допомогою цього лаку триває в середньому близько півроку, але для більшої ефективності Лоцерил рекомендується використовувати в тандемі з іншими медикаментозними препаратами.

Особливості використання

Обробляти лаком слід тільки попередньо розпарену і очищену пошкоджену пластину, а саму процедуру нанесення речовини не рекомендується повторювати частіше двох разів на тиждень.

До основних протипоказань застосування лаку Лоцерил відноситься період вагітності та годування дитини груддю. Вкрай рідко пацієнти також скаржаться на незначний дискомфорт і відчуття печіння, беспоуоящіе після нанесення лаку, які потім швидко проходять.

Лак Лоцерил рекомендується використовувати не тільки в лікувальних, але і в профілактичних цілях для запобігання зараження нігтів грибком. Це дуже актуально для частих відвідувачів басейнів, саун, роздягалень на пляжах та інших громадських місць з підвищеним рівнем тепла і вологи.

Висока ефективність препарату не тільки доведена численними відгуками, але і підтверджена медичними фахівцями, які настійно рекомендують застосовувати лак в лікуванні оніхомікозу.

На жаль, препарат відноситься до категорії досить дорогих лікарських засобів, тому кожен пацієнт бажає підібрати дешевий аналог Лоцеріл для нігтів.

Дешеві аналоги лаку Лоцерил

Намагаючись вибрати аналог Лоцеріл для нігтів дешевше, можна побачити, що на ринку сучасних протигрибкових препаратів існує величезна кількість засобів, які мало поступаються в ефективності, але значно відрізняються цінами.

Отже, дешеві аналоги лаку Лоцерил представлені:

  • тербінафіном;
  • Атіфіном;
  • Офломілом;
  • Бінафін;
  • Канеспором;
  • екзіфіном.

Список препаратів є далеко не вичерпним, але всі перераховані медикаменти зможуть замінити дорогий Лоцерил. Аналоги російські дешеві, як свідчать численні відгуки, також успішно застосовуються в лікуванні оніхомікозу.

Тербінафін – аналог лаку Лоцеріл для нігтів.Дешевше цієї мазі складно знайти настільки ефективний протигрибковий препарат широкого спектра дії. Створено крем на основі цетилового і бензилового спиртів, очищеної води і гідроксиду натрію. Як і Лоцерил лак, цей аналог дешевше призначений для зовнішнього застосування. При цьому в процесі використання пацієнт може зіткнутися з алергічною реакцією у вигляді почервоніння і відчуття печіння.

Ще один ефективний препарат може замінити Лоцерил лак для нігтів. Аналоги включають не менш популярний крем, який виробляють в Словенії під назвою Антіфін .Цей крем ефективно справляється з дріжджовими пліснявими грибами, надаючи фунгіцидну і фунгістатичну дію. Тому препарат призначають при лікуванні не тільки онихомикозов, але і мікозів стопи.

Фахівці наполягають на комплексному підході до лікування оніхомікозу і рекомендують використовувати не тільки креми та мазі, але і Лоцерил від грибка нігтів. Аналоги дешеві, які можна знайти в аптеках, відносяться до вітчизняного та зарубіжного виробництв. Одним з ефективних препаратів другої групи є лак Офломіл, який виробляється в Індії.Саме на цей доступніший препарат слід звертати увагу, коли призначають Лоцерил лак, склад якого ідентичний з Офломілом, ніж можуть залучити лише деякі аналоги.

Лоцерил лак для нігтів відгуки викликає тільки позитивні, але висока ціна змушує шукати аналоги, які більш доступні. До одним з таких відноситься і крем Бінафін , діюча речовина якого відрізняється від складу Лоцеріл. Бінафін – препарат широкого спектру дії, позитивні результати лікування яким видно вже в перші дні застосування.

Намагаючись підібрати препарат, який за ефективністю схожий на Лоцерил лак для нігтів, аналоги російські краще не брати до уваги, адже вони суттєво поступаються зарубіжним лікарських засобів за якісними показниками. До закордонних високоефективним засобів відноситься мазь Канеспор , основна складова частина якої представлена ​​Біфоназол.

Якщо необхідно замінити Лоцерил, ціна на аналоги дешеві є більш прийнятною, в зв’язку з чим пацієнти вибирають більш доступні препарати.До таких лікарських засобів відноситься і Екзіфін , призначений для внутрішнього застосування. Препарат призначають для лікування різних мікозів, кандидозних уражень шкірних покривів і слизових оболонок.

Висновок!

Отже, не потрібно турбуватися, якщо немає можливості придбати дорогий Лоцерил, адже аналоги дешеві здатні скласти здорову конкуренцію цьому високоефективному препарату.

Відео про лаку Лоцерил

Лоцерил аналоги.Ціни на аналоги в аптеках

Для складання списку дешевих аналогів дорогих ліків ми використовуємо ціни, які нам надають більш 10000 аптек по всій Росії. База ліків і їх аналогів оновлюється щодня, тому інформація надана на нашому сайті є завжди актуальною станом на поточний день. Якщо ви не знайшли цікавить вас аналог, будь ласка, скористайтеся пошуком вище і виберіть зі списку цікавить вас ліки. На сторінці кожного з них ви знайдете всі можливі варіанти аналогів шуканого ліки, а також ціни і адреси аптек в яких воно є в наявності.

Щоб знайти недорогий аналог ліків, дженерик або синонім, впершу чергу ми рекомендуємо звертати увагу на склад, а саме на однакові діючі речовини і показання до застосування. Однакові діючі речовини ліки і будуть свідчити про те, що препарат є синонімом лікарського засобу, фармацевтичні еквівалентним або фармацевтичної альтернативою. Однак не варто забувати і про неактивних компонентах аналогічних ліків, які можуть вплинути на безпеку і ефективність.Не забувайте про наставляння лікарів, самолікування може нашкодити вашому здоров’ю, тому перед употрбленіем будь-якого медичного препарату проконсультуйтесь з лікарем.

На наведених нижче сайтах ви зможете знайти ціни на Лоцерил і дізнатися про наявність в аптеці поблизу

Лоцерил інструкція

ІНСТРУКЦІЯ
щодо застосування засобу
Лоцеріл®

Лікарська форма:
лак для нігтів

Склад:
в 1,0 г препарату міститься:
Діюча речовина: аморолфіна гідрохлорид – 64,0 мг, що відповідає аморолфіна основанію- 57,4 мг.
допоміжні речовини: метилметакрилату, тріметіламмоніоетілметакрілата хлориду і етилакрилату сополимер [1: 2: 0.2] – 143,0 мг, триацетин – 12,0 мг, бутилацетат – 57,0 мг, етилацетат – 172,0 мг, етанол абсолютний – 552, 0 мг.

Опис
прозора, безбарвна або майже безбарвна рідина

Фармакотерапевтична група:
Протигрибковий засіб.
Код АТС (D01АЕ16)

Фармакологічна дія
Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування.
Надає фунгістатичну і фунгіцидну дію, обумовлене пошкодженням цитоплазматичної мембрани гриба шляхом порушення біосинтезу стеролів. Знижується вміст ергостеролу, накопичується вміст атипових стеріческіх неплоских стеролов.
Володіє широким спектром дії. Має високу активність відносно як найбільш поширених, так і рідкісних збудників грибкових уражень нігтів:
Дерматофітів: Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton spp.
Дріжджових грибів: Candida spp., Cryptococcus spp., Malassezia spp. (Pityrosporum spp.)
цвілевих грибів: Alternaria spp., Scopulariopsis spp., Hendersonula spp.
Грибов з сімейства Dematiaceae: Cladopsorium spp., Fonsecaea spp., Wangiella spp.
диморфних грибів: Coccidioides spp., Histoplasma spp., Sporothrix spp.

Фармакокінетика
При нанесенні на нігті проникає в нігтьову пластинку і далі в нігтьове ложе (практично повністю протягом перших 24 годин).
Ефективна концентрація зберігається в ураженій нігтьової платівці протягом 7-10 днів вже після першої аплікації.Системна абсорбція незначна: концентрація в плазмі знаходиться нижче межі чутливості методів визначення (менше 0,5 нг / мл).

Показання до застосування:
– лікування грибкових уражень нігтів, спричинених дерматофітами, дріжджовими і пліснявими грибами;
– профілактика грибкових уражень нігтів.

Протипоказання
Підвищена чутливість до препарату.

Спосіб застосування та дози:
Зовнішньо. Наносити на уражені нігті пальців рук або ніг 1-2 рази в тиждень наступним чином:
Спосіб застосування Лоцеріл 1.До застосування препарату видалити по можливості уражені ділянки нігтя (особливо на його поверхні) за допомогою прикладеної пилки для нігтів.
Спосіб застосування Лоцеріл 2. Потім поверхню нігтя очистити і знежирити додається тампоном, змоченим спиртом.
Обробку нігтів пилочкою і тампоном зі спиртом необхідно проводити перед кожним застосуванням препарату.
Спосіб застосування Лоцеріл 3. Обмакнуть лопаточку в лак. Лопаточку слід вийняти з флакона, не торкаючись його орлишка, не слід прати надлишки лаку про горлечко флакона.
Спосіб застосування Лоцеріл 4. Лак нанести на всю поверхню ураженого нігтя за допомогою лопатки.
Вищеописану процедуру повторити для кожного ураженого нігтя.
Спосіб застосування Лоцеріл 5. Щільно закрити флакон відразу ж після використання.
Спосіб застосування Лоцеріл 6. Дати лаку висохнути приблизно протягом 3-х хвилин.
Спосіб застосування Лоцеріл 7. Лопаточку протерти використаним тампоном. Уникати контакту оброблених нігтів і тампона. Використаний тампон викинути.
Лікування слід продовжувати до регенерації нігтя і повного лікування ураженої ділянки.
Середня тривалість лікування становить 6 місяців для нігтів на руках і 9-12 місяців для нігтів на ногах.

Побічна дія
Рідко (в 0,01% – 0,1% випадків) може призвести до пошкодження нігтя (зміна кольору, підвищена ламкість нігтьової пластинки), які можуть бути наслідком грибкового ураження нігтя.
Дуже рідко (менш 0,01% випадків) – легке короткочасне печіння в області нігтя після аплікації препарату, контактний дерматит.

Вагітність і період лактації
Не рекомендується застосування препарату під час вагітності та лактації.

Застосування в педіатрії
Клінічні дані щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні, тому його не слід призначати дітям.

Лікарська взаємодія
Не встановлено.

Особливі вказівки
– пилки, використані для обробки уражених нігтів, не слід використовувати для обробки здорових нігтів;
– особи, які працюють з органічними розчинниками, повинні надягати непроникні рукавички для захисту нігтів, покритих лаком;
– під час лікування слід уникати застосування накладних штучних нігтів і не користуватися косметичним лаком для нігтів
– тампон містить легко запалюється речовина.
Слід уникати попадання лаку в очі, на вуха і слизові оболонки. Пацієнтам з станами, що призводять до розвитку грибкових уражень нігтів (порушення периферичного кровообігу, цукровий діабет, імунодефіцити), а також пацієнтам з дистрофією нігтя або зруйнованої нігтьової платівкою слід звернутися до лікаря.

Форма випуску:
За 1,25 мл, 2,5 мл і 5 мл у флакон з темного скла з вкладишем з полімерного матеріалу, що оберігає препарат від висихання.
Кожен флакон разом з інструкцією із застосування, 10 пластиковими лопатками, укладеними в ряд і фіксованими в рамці, 30 тампонами, змоченими ізопропіловий спирт, (в герметично запаяних конвертах з ламінованої алюмінієвої фольги) і 30 пилками поміщають в картонну коробку з контролем першого розкриття.

Термін придатності:
3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:
при температурі не вище 30 ° С.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Умови відпустки з аптек:
Без рецепта

Назва та адреса виробника:
Laboratoires Galderma, France,
Zone Industrielle Montdesir,
74540 Alby sur Cheran, France.
Лабораторії Галдерма, Франція,
Зон Індустріель, Монтдезір,
74540 Альбі сюр Шеран, Франція.

Лоцерил аналоги і ціни – Пошук ліків

Лоцерил інструкція

Інструкція по застосуванню. Протипоказання і форма випуску.

ІНСТРУКЦІЯ
щодо застосування засобу
Лоцеріл®

Лікарська форма:
лак для нігтів

Склад:
в 1,0 г препарату міститься:
Діюча речовина: аморолфіна гідрохлорид – 64,0 мг, що відповідає аморолфіна основанію- 57, 4 мг.
допоміжні речовини: метилметакрилату, тріметіламмоніоетілметакрілата хлориду і етилакрилату сополимер [1: 2: 0.2] – 143,0 мг, триацетин – 12,0 мг, бутилацетат – 57,0 мг, етилацетат – 172,0 мг, етанол абсолютний – 552,0 мг.

Опис
прозора, безбарвна або майже безбарвна рідина

Фармакотерапевтична група:
Протигрибковий засіб.
Код АТС (D01АЕ16)

Фармакологічна дія
Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування.
Надає фунгістатичну і фунгіцидну дію, обумовлене пошкодженням цитоплазматичної мембрани гриба шляхом порушення біосинтезу стеролів.Знижується вміст ергостеролу, накопичується вміст атипових стеріческіх неплоских стеролов.
Володіє широким спектром дії. Має високу активність відносно як найбільш поширених, так і рідкісних збудників грибкових уражень нігтів:
Дерматофітів: Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton spp.
Дріжджових грибів: Candida spp., Cryptococcus spp., Malassezia spp. (Pityrosporum spp.)
цвілевих грибів: Alternaria spp., Scopulariopsis spp., Hendersonula spp.
Грибов з сімейства Dematiaceae: Cladopsorium spp., Fonsecaea spp., Wangiella spp.
диморфних грибів: Coccidioides spp., Histoplasma spp., Sporothrix spp.

Фармакокінетика
При нанесенні на нігті проникає в нігтьову пластинку і далі в нігтьове ложе (практично повністю протягом перших 24 годин).
Ефективна концентрація зберігається в ураженій нігтьової платівці протягом 7-10 днів вже після першої аплікації. Системна абсорбція незначна: концентрація в плазмі знаходиться нижче межі чутливості методів визначення (менше 0,5 нг / мл).

Показання до застосування:
– лікування грибкових уражень нігтів, спричинених дерматофітами, дріжджовими і пліснявими грибами;
– профілактика грибкових уражень нігтів.

Протипоказання
Підвищена чутливість до препарату.

Спосіб застосування та дози:
Зовнішньо. Наносити на уражені нігті пальців рук або ніг 1-2 рази в тиждень наступним чином:
Спосіб застосування Лоцеріл 1. До застосування препарату видалити по можливості уражені ділянки нігтя (особливо на його поверхні) за допомогою прикладеної пилки для нігтів.
Спосіб застосування Лоцеріл 2. Потім поверхню нігтя очистити і знежирити додається тампоном, змоченим спиртом.
Обробку нігтів пилочкою і тампоном зі спиртом необхідно проводити перед кожним застосуванням препарату.
Спосіб застосування Лоцеріл 3. Обмакнуть лопаточку в лак. Лопаточку слід вийняти з флакона, не торкаючись його орлишка, не слід прати надлишки лаку про горлечко флакона.
Спосіб застосування Лоцеріл 4. Лак нанести на всю поверхню ураженого нігтя за допомогою лопатки.
Вищеописану процедуру повторити для кожного ураженого нігтя.
Спосіб застосування Лоцеріл 5. Щільно закрити флакон відразу ж після використання.
Спосіб застосування Лоцеріл 6. Дати лаку висохнути приблизно протягом 3-х хвилин.
Спосіб застосування Лоцеріл 7. Лопаточку протерти використаним тампоном. Уникати контакту оброблених нігтів і тампона. Використаний тампон викинути.
Лікування слід продовжувати до регенерації нігтя і повного лікування ураженої ділянки.
Середня тривалість лікування становить 6 місяців для нігтів на руках і 9-12 місяців для нігтів на ногах.

Побічна дія
Рідко (в 0,01% – 0,1% випадків) може призвести до пошкодження нігтя (зміна кольору, підвищена ламкість нігтьової пластинки), які можуть бути наслідком грибкового ураження нігтя.
Дуже рідко (менш 0,01% випадків) – легке короткочасне печіння в області нігтя після аплікації препарату, контактний дерматит.

Вагітність і період лактації
Не рекомендується застосування препарату під час вагітності та лактації.

Застосування в педіатрії
Клінічні дані щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні, тому його не слід призначати дітям.

Лікарська взаємодія
Не встановлено.

Особливі вказівки
– пилки, використані для обробки уражених нігтів, не слід використовувати для обробки здорових нігтів;
– особи, які працюють з органічними розчинниками, повинні надягати непроникні рукавички для захисту нігтів, покритих лаком;
– під час лікування слід уникати застосування накладних штучних нігтів і не користуватися косметичним лаком для нігтів
– тампон містить легко запалюється речовина.
Слід уникати попадання лаку в очі, на вуха і слизові оболонки. Пацієнтам з станами, що призводять до розвитку грибкових уражень нігтів (порушення периферичного кровообігу, цукровий діабет, імунодефіцити), а також пацієнтам з дистрофією нігтя або зруйнованої нігтьової платівкою слід звернутися до лікаря.

Форма випуску:
За 1,25 мл, 2,5 мл і 5 мл у флакон з темного скла з вкладишем з полімерного матеріалу, що оберігає препарат від висихання.
Кожен флакон разом з інструкцією із застосування, 10 пластиковими лопатками, укладеними в ряд і фіксованими в рамці, 30 тампонами, змоченими ізопропіловий спирт, (в герметично запаяних конвертах з ламінованої алюмінієвої фольги) і 30 пилками поміщають в картонну коробку з контролем першого розкриття.

Термін придатності:
3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:
при температурі не вище 30 ° С.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Умови відпустки з аптек:
Без рецепта

Назва та адреса виробника:
Laboratoires Galderma, France,
Zone Industrielle Montdesir,
74540 Alby sur Cheran, France.
Лабораторії Галдерма, Франція,
Зон Індустріель, Монтдезір,
74540 Альбі сюр Шеран, Франція.

Лоцеріл – інструкція із застосування, дозування, аналоги, протипоказання

Діюча речовина

– аморолфін (amorolfine)

Склад і форма випуску препарату

Лак для нігтів 5% у вигляді прозорої, безбарвної або майже безбарвної рідини.

1 мл
аморолфіна гідрохлорид 64 мг,
що відповідає змісту аморолфіна підстави 57.4 мг

; допоміжні речовини: сополімер метилметакрилату, тріметіламмоніоетілметакрілата хлориду і етилакрилату [1: 2: 0.2] – 143 мг, триацетин – 12 мг, бутилацетат – 57 мг, етилацетат – 172 мг, етанол абсолютний – 552 мг.

1.25 мл – флакони темного скла (1) з кришкою пластикової, що має вбудований аплікатор, і вкладишем полімерним; з 30 пилками для нігтів і 30 тампонами, змоченими ізопропіловий спирт (в герметично запаяних конвертах) – коробки картонні з контролем першого розкриття.
2.5 мл – флакони темного скла (1) з кришкою пластикової, що має вбудований аплікатор, і вкладишем полімерним; з 30 пилками для нігтів і 30 тампонами, змоченими ізопропіловий спирт (в герметично запаяних конвертах) – коробки картонні з контролем першого розкриття.
5 мл – флакони темного скла (1) з кришкою пластикової, що має вбудований аплікатор, і вкладишем полімерним; з 30 пилками для нігтів і 30 тампонами, змоченими ізопропіловий спирт (в герметично запаяних конвертах) – коробки картонні з контролем першого розкриття.

Фармакологічна дія

Протигрибковий засіб для зовнішнього застосування. Володіє фунгістатичною і фунгіцидною дією. Пошкоджує клітинну мембрану грибів, в основному за рахунок порушення синтезу стеролів. Знижує вміст ергостеролу, викликає накопичення аномальних неплощинності стереоизомеров стеролов. Активний відносно дріжджових грибів роду Candida spp., Pityrosporum spp., Malassezia spp., Cryptococcus spp., Дерматофітів (Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton spp.), Цвілевих грибів (Altemaria, Hendersonula, Scopulariopsis), грибів Dematiaceae (Cladosporium, Fonsecaea, Wangiella), диморфних грибів (Coccidioides, Histoplasma spp., Sporothrix) і актиноміцетів.

Фармакокінетика

При зовнішньому застосуванні у відповідних лікарських формах системна абсорбція незначна.

Показання

Оніхомікози, спричинені дерматофітами, дріжджовими і пліснявими грибами (в тому випадку якщо уражено не більше 2/3 нігтьової пластинки).Профілактика грибкових уражень нігтів.

Протипоказання

Період новонародженості і ранній дитячий вік, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до аморолфін.

Дозування

Застосовують зовнішньо. Доза і тривалість лікування залежать від показань і використовуваної лікарської форми.

Побічні дії

Місцеві реакції: печіння, гіперемія, свербіж.

Особливі вказівки

Під час лікування не рекомендується користуватися косметичним лаком для нігтів або накладними нігтями.При роботі з органічними розчинниками слід надягати непроникні рукавички. Пилки, використані для обробки уражених нігтів, не слід використовувати для обробки здорових нігтів.

Вагітність і лактація

Протипоказано: вагітність, період лактації.

Застосування в дитячому віці

Протипоказано: період новонародженості і ранній дитячий вік.

Опис препарату Лоцеріл засноване на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і затверджено компанією-виробником.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

.