Ногти

Архітектура нігтя при нарощуванні: ідеальний апекс

Ідеальний апекс

У цьому матеріалі ми розглянемо, що таке апекс, розберемося, для чого він потрібен і чому так важливий у формуванні архітектури нігтя.

Що ж таке апекс?
Це вершина змодельованого нігтики, є точкою, в якій штучна нігтьова пластина має найбільшу товщину і міцність. Апекс повинен збігтися зі стресовою областю, щоб збільшити міцності нігтики і не допустити його деформації при навантаженні.
Апекс повинен підніматися плавно і перетікати від стресової зони в напрямку кутикули, не доходячи до неї, але при цьому не закінчуватися різкою «сходинкою».
Також відзначимо, що апекс не повинен бути явним і виділятися своєрідним «бугром» – це зіпсує естетичний вигляд і створить відчуття «клюють нігтів».

Намагайтеся правильно вибудувати апекс, зверніть увагу на схему 1.

Пам’ятайте, що разом з відростанням натурального нігтя буде зміщуватися штучний матеріал і апекс. Особливо буде помітно зміщення при погляді збоку.
Майстер, при проведенні корекції штучних нагідок повинен знову «підняти» апекс в вихідну точку.Див. Схему 2.

Помилки при побудові апекса .

На жаль, часто початківці майстра нігтьового сервісу роблять помилки при конструюванні вершини.

Перша помилка – плоскі нігті.
Тобто апекс в них відсутній як такий, такі нігті легко деформуються і ламаються, незважаючи на їх зміцнення штучним матеріалом. Рекомендуємо не виконувати моделювання нігтів без побудови апекса.
Друга помилка – апекс занадто зміщений до середньої частини нігтя.
Такі нігтики також легко деформуються, особливо при пошкодженні з боку торця. Апекс розміщується пропорційно і повинен легко і гармонійно переходити з однієї ділянки на іншу. Слід пам’ятати, що чим більше довжина штучних нагідок, тим щільніше конструюється вершина.
Третя помилка – занадто виражений апекс.
Такий нігтик, особливо при отрастании природних нагідок буде виглядати дуже неприродно, крім того створює візуальний ефект «клюють нігтів» і виглядає неестетично.
Див. Схему 3.

Як визначити, де повинен знаходитися апекс?

Для цього необхідно поглянути на нігтьову пластину зверху і умовно поділити нігтик на три зони, починаючи від кутикули до вільного краю. Див. Схему 4.

На розташування апекса, звичайно ж, впливає форма моделируемого нігтя. Разом зі зміною довжини нігтів, зміщується і точка апекса. При моделюванні довгого штучного нігтики апекс зміщується ближче до стресової зоні і займає, відповідно, велику площу.Зверніть увагу на схему 5. На ній зображено розташування апекса, при моделюванні різних форм штучних нагідок.

У цьому матеріалі ми постаралися наочно уявити ідеальне розташування апекса, оскільки ця помилка дуже поширена у молодих майстрів. Сподіваємося, що ознайомившись з нашою статтею, ви не допустите таких помилок і не зіпсуєте свою роботу, а клієнту настрій.

Викладання матеріалу. Скульптурні зони нігтя. »Журнал нігтьової моди

Викладання матеріалу.Скульптурні зони нігтя.

Для полегшення завдання моделювання можна умовно розділити ніготь на три скульптурні зони.

Продиктовано це і будовою натуральних нігтів, і правилами побудови штучних, і дозволяє побудувати правильно збалансований міцний ніготь.

Зона 1 – розташовується від вільного краю нігтя до лінії посмішки Він. Так би задає тон всій будові. Дуже важливо саме в цій зоні витримати ту товщину, яка забезпечить необхідну міцність всієї конструкції (рис.А).

В середині лінії посмішки шар матеріалу повинен бути досить товстим. Його величина прямо пов’язана з формою нігтя: чим він більше плоский, тим товщі шар. Однак до бічних сторонах і кінчика шар плавно стоншується. Якщо подивитися на ніготь з боку клієнта, то можна побачити дугу, високу в середині і сходить нанівець з боків. Вона по формі нагадує півмісяць. Дуже часто можна чути, що товщина на цій зоні повинна бути однаковою як в середині, так і з боків. Це в корені невірно.Товщина на боках але і веде до збільшення товщини матеріалу, який кладеться близько кутикули. Це, в свою чергу, не дозволяє зробити плавний перехід від штучного покриття до натурального нігтя. У цьому місці утворюється сходинка, яка і є причиною відшаровування матеріалів з боків.

Зона 2 – стресова зона (рис. Б). Вона тільки трохи вище зони 1. Але завдяки тому, що товщина в середині посмішки достатньо велика, буде великий і товщина стресовій зони. З боків матеріал кладеться таким чином, щоб виходив плавний перехід від першої зони до другої.І якщо цей шар в бічній частині першій зони досить малий, то і на другий він не складе великої товщини. Так що ясно видно, що зона 1 є визначальною. Ви можете заперечити, що якщо немає необхідної товщини першої зони, то можна стресову утворити за рахунок більшого накладення препарату на зоні 2. Але, по-перше, в цьому випадку матеріал другої зони буде однозначно перенесений на першу в великій кількості. У разі ж двокольорового покриття нігтів, при якому зона 1 – біла, а друга – рожева, неминуче станеться розмазування лінії “посмішки”, вона втратить свою чіткість.Якщо ж ми перетягувати матеріал з другої зони на першу, то ніготь буде являти собою “качечку” з плоским дзьобом-кінчиком (рис. Г). Зона 3 – зона кутикули. Вона теж дуже важлива, тому що впливає на міцність зчеплення препаратів з натуральним нігтем (рис. В). Моделюють матеріали викладаються в цій зоні дуже тонко,
Щоб забезпечити плавний перехід від покриття до поверхні натурального нігтя. Вже говорилося про те, що якщо матеріал в цій зоні по консистенції рідкий, то він буде при висиханні як би обсмикувала з нігтя за рахунок великої опади.Матеріал буде “повзти”. Якщо ж кулька дуже сухе, то розкласти його тонко дуже важко. При запилення такої межі велика ймовірність травмування натурального нігтя або навіть кутикули. Взагалі питання про викладанні препаратів навколо кутикули представляє великий інтерес. Дуже багато майстрів «заштовхують» матеріали просто під шкіру або, в разі роботи з гелями, дають можливість затекти йому туди, тим самим травмуючи корінь нігтя. Інша ж небезпека підстерігає їх при запилення кордону між покриттям і нігтем.Її просто неможливо привести у відповідність, особливо якщо кутикула вже травмована або околоногтевой шкірочки занадто тонка. Якщо ж сходинку між нігтем і покриттям не прибрати, то через короткий час почнеться відшарування матеріалів. Туди потрапляє волога, бруд. Тому, при викладанні навколо кутикули, слід відступити від неї гак, щоб між покриттям і нігтем існував невеликий проміжок.

Причому, чим гірше стан кутикули, тим більше цей зазор. В цьому випадку можна відмінно запив кордон, не травмуючи ні ніготь, ні кутикулу.Добре оброблена поверхня кордону з наступним поліруванням не дає можливості простежити цей перехід.

Консистенція.

У основі гарної роботи лежить вибір правильної консистенції. Безумовно, це стосується тільки акрилових матеріалів. У разі роботи з гелями цей аспект можна просто опустити. Якщо майстер не вловив всі премудрості співвідношення окремих інгредієнтів, то його підстерігають різні проблеми, причина яких одна – консистенція.Розглянемо на прикладі акрилів, як має співвідноситися між собою кількість полімеру і мономера для досягнення відмінного результату. Як правило, для будь-якого виду матеріалів це співвідношення дорівнює 2-к-З, тобто рідини має бути в цій суміші 3 частини, а полімеру – 2 частини. Як можна цього досягти і що виникає в результаті порушення цього співвідношення? Процедура викладання проводиться пензлем. По виду і формі кисті можуть бути різні, але всіх їх об’єднує одне основне якість: вони повинні прекрасно утримувати вологу.Кількість мономера, яке залишається на кисті після промачивания і витирання об край ємності, диктує кількість полімеру (пудри), необхідне для отримання потрібної консистенції. Методика набрання пудри на кисть в різних технологіях різна. Це може бути варіант, що представляє собою як би намотування препарату на кисть круговими рухами, або просто мазки по поверхні пудри.

Але в будь-якому випадку на кисті повинен утворитися кульку. Причому, навіть з вигляду можна відразу сказати, яка його консистенція.Якщо він круглий і блискучий, як перлина, то співвідношення пудри і лікві витримано правильно. У тому випадку, якщо продукт розмазаний по кисті, якщо він розпливається по поверхні нігтя, значить консистенція занадто рідка. При занадто сухої суміші кулька нагадує сніжний ком, пудра не встигає промачівают рідиною, і її крупинки сипляться з кисті.

Рецепт правильного співвідношення мономера і полімеру можна порівняти з рецептом для випічки пирога. Якщо води або молока при замішуванні тіста занадто багато, то тісто виходить рідким і пиріг виходить “Клеклі”.При надлишку борошна тісто виходить крутим і жорстким. Так і при моделюванні. Якщо консистенція рідка або суха, то штучне покриття слабке, з бульбашками, відшаровується або сколюється з поверхні нігтя. Чому це відбувається?

При надлишку вологи в суміші процес її випаровування стає більш тривалим. Внаслідок того, що поверхневе застигання препаратів відбувається протягом 5-7 хв., А повне протягом 24-48 годин, надлишок вологи не встигає випаруватися з поверхні покриття і залишається всередині у вигляді бульбашок.Велика кількість кроки впливає на ступінь усадки матеріалу. Її відсоток у цьому випадку надзвичайно великий. Та й розкласти таку кульку буває важко, особливо на лінії “посмішки”, тому що він тече по поверхні. Результат: відшаровування матеріалу від поверхні нігтя, сколювання його, тому що шар покриття дуже тонкий. Міцність такого покриття залишає бажати кращого.

При сухої суміші, коли не вся пудра просочилася вологою, в цій суміші присутні частинки повітря, які проявляються у вигляді бульбашок в покритті, що теж, в свою чергу, веде до зменшення точності і появи тріщин.Сухий кулька розкласти також важко, тому що практично неможливо змінити його форму. Як же регулювати консистенцію? Для цього необхідно регулювати кількість рідини на кисті. Витираючи її кінчик об край ємності з мономером, Ви можете залишати на ній багато або мало рідини і тим самим підбирати то співвідношення інгредієнтів, яке необхідно для отримання хорошої якості. Кожна система матеріалів рекомендує кисть, при роботі з якою виходить хороший результат. Але, тим не менш, завжди зручніше працювати великим пензлем, тому, що навіть при бистросхвативающіхся матеріалах в ній залишається достатня кількість рідини, необхідне для розкладання акрилу.До того ж велика кисть дозволяє швидше і якісніше розкласти матеріал, завдяки її масі.

Особливості моделювання різних форм нігтів

Для початку пропоную вам, шановні майстри, розібратися в правильному будову штучних нігтів при моделюванні. Міцність змодельованого нігтя створюється не товщиною полімеру, а створенням правильної геометрії. Пропоную розглянути приклад на формі «квадрат».

Будова нігтя розглянемо в трьох основних ракурсах: вид зверху, вид збоку, вид спереду – торець вільного краю нігтя.Після підготовки натуральних нігтів до моделювання та правильної постановки форми приступаємо до викладення матеріалу – гель або акрил (рис.1). Насамперед зверніть увагу на ширину натуральної пластини і щодо її викладаємо вільний край у вигляді підкладки. Далі викладаємо матеріал, на всю поверхню натурального нігтя, моделюючи штучний. На перший погляд Вам здасться, що ніготь буде трапецієподібної форми, розширений до низу. Але не лякайтеся, при стисненні ця ширина піде всередину і створить, в майбутньому, міцність змодельованого нігтя в зоні стресу.

На першому малюнку ми бачимо ніготь в формі «квадрат» – «Вид згори». Бічні сторони паралельні, відстань між ними дорівнює довжині проксимального валика. Між ними витримується паралель до кінця вільного краю нігтя. Кут між вільним краєм нігтя і бічними сторонами становить 90 градусів.

На другому малюнку Ви бачите ніготь збоку. Тут, на поздовжньої арці нігтя, спостерігаємо найвищу точку «Апекс», яка повинна знаходитися в зоні натурального нігтя над найвищою точкою натурального нігтя, як правило, по середині.Але і тут все залежить від стилю створюваних нігтів. Адже у кожного бренду є свій певний стиль нігтів. Проте, при корекції «Апекс» завжди відновлюється. Він також впливає на міцність створених нігтів. Низ бічної стінки, яка посилюється при стисненні штучного нігтя в зоні стресу, повинен виходити непомітно від натурального нігтя в штучний вільний край по прямій лінії щодо лінії бічного валика.

На третьому малюнку, вид спереду, основним критерієм будови нігтя є вигин поперечної арки.Чим більше, тим міцніше змодельований ніготь і при цьому він повинен бути максимально тонким.

Втім, всі критерії в моделюванні штучних нігтів різних форм: скво-овал, овал, мигдалевидна форма, стилет, форма «Pipe» однакові, адже в кожній формі присутній класика – форма «квадрат». Єдиною відмінністю в створенні різних форм штучних нігтів є постановка шаблону (паперової форми) на яку викладаємо матеріал (гель, акрил). Приклад: Ваша клієнтка попросила наростити нігті в формі «квадрат».У процесі роботи вона просить Вас перепиляти нігті в мигдалевидну форму. Ви говорите: «Немає проблем»! І що виходить? Форма нігтя на вигляді зверху «мигдалевидна», на вигляді збоку піднята до верху (рис. 4). Не дуже естетичний вигляд, правда? Щоб такого не відбувалося, форму-шаблон при моделюванні нігтів з завужені вільним краєм необхідно підставити під натуральну пластину трохи вниз щодо бічній осі пальця. Винятком є ​​постановка форми в моделювання нігтів за формою «Рipe».В даному моделюванні шаблон підставляємо трохи вгору.

У висновку, яку б форму Ваш клієнт не захотів, Ваше завдання змоделювати штучні нігті максимально тонкими, натурально виглядають і міцними.

Адже всі ми, майстри нігтьової естетики, повинні нести красу і робити свою роботу з любов’ю і за правилами.

Архітектура нігтя при нарощуванні схеми. Навчальний курс з нарощування нігтів гелем

У кожної людини своя форма нігтів.І чим більше довжина нігтьових пластин, тим простіше зробити з того, що дано природою, то, що хочеться. Існує кілька основних форм, під які випилюють натуральні нігті: квадрат, “мигдаль”, овал, “пайп”, “стилет”. Кожна по-своєму гарна, але повинна бути доречна.

Форма натуральних нігтів

Перед тим як підпилювати нігті під якусь форму, потрібно розібратися, чи підходить вона вам. Оскільки обпилювання може як прикрасити, так і спотворити руки. Форма нігтів натуральних, тих, які дані природою, буває кількох видів:

  • трапецієподібні;
  • квадратні;
  • прямокутні;
  • круглі.

Іноді нігті на різних пальчиках відростають різної форми, але це скоріше індивідуальна особливість, ніж патологія.

Як вибрати відповідну форму

Кожна натуральна форма нігтів вимагає свого опіла. Того, який буде їй підходити ідеально. Так, наприклад, трапецієподібні нігті ідеально виглядають, якщо їх підпиляти під овал. Це візуально робить їх витонченіше, акуратніше і красивіше. Квадратним нігтям ідеально підходить форма нігтів “квадрат”, але тільки з закругленими кутами.Гострі додадуть занадто сокирний вид рукам. Бажана довжина: середня, тобто не більше, ніж 1/4 від розміру нігтьового ложа. Кругла форма нігтів може бути Обпиляєте до м’якого і симетричного овалу, який додасть рукам акуратність, м’якість і красу. Довжина при цьому теж повинна бути не надто великий. Прямокутні натуральні нігті є універсальними. Тобто обпиляти їх можна до будь-якої форми, будь-якої довжини.

Форма пальців

При виборі опіла для нігтів, варто враховувати і форму пальців.Так, наприклад, довгим і тонким пальчикам підходять і форма нігтів «мигдаль», і кругла. Це візуально зробить їх ще витонченіше і витонченішими. А ось коротким і повненьким пальцях категорично протипоказана квадратна форма нігтів. Вона візуально ще сильніше скорочує їх, робить помітною повноту. З огляду на форму пальців, потрібно визначати і довжину нігтів. Коротким пальчикам не дуже підходять довгі нігті, а ось акуратні короткі, але правильно спиляні, будуть виглядати ідеально.

Колірна гамма манікюру і педикюру

Незалежно від того, яка форма нігтів на ногах, кольоровий декоративний педикюр може візуально її змінити.Наприклад, занадто широкі нігтьові пластини візуально стануть менше, якщо нанести лак темного щільного кольору. Це стосується і манікюру. Занадто широкі нігті стають візуально витонченіше і вже, якщо використовувати темні лаки. При цьому наносяться вони не на всю ширину, а тільки на середину, не зачіпаючи краю з боку бічних валиків. У педикюрі варто дотримуватися такого ж правила. В цьому випадку, незалежно від форми, нігті стануть візуально вже і акуратніше.

Короткі нігті

Ідеальна форма коротких нігтів, довжина яких всього 1-2 мм – це квадрат із закругленими кутами.При цьому лаки світлих відтінків зроблять нігті візуально довше. Це обов’язково варто враховувати при виборі колірної гами для манікюру. М’який квадрат ідеальний для коротких нігтів ще й тому, що дає нігтям можливість рівномірно відростати, навіть якщо до цього нігті росли погано і були різної довжини.

Мигдаль

Для додання форми потрібно м’яка пилка для натуральних нігтів. Краще вибирати скляні або наждакові варіанти, оскільки ними складніше нанести шкоду.А ось від металевих пилок краще відмовитися, вони занадто сильно порушують структуру нігтів. Точніше – розшаровують краю, що призводить до подальшого розшарування нігтя, передчасним злам, тріщинах. Форма нігтів «мигдаль» вважається однією з найскладніших в обпилювання, оскільки потрібно чітко дотримуватися симетрію, спилювати куточки, при цьому дотримуватися крайньої верхньої точки вільного краю, щоб не спиляти його. Саме ця точка і додає нігтям потрібну форму: як у мигдалевого горішка. Щоб виконати таке спилювання, необхідно спочатку випиляти “квадрат”, а потім вже з нього “мигдаль”.Куточки рівномірно спилюють, пилка тримається під невеликим кутом, руху строго в одну сторону: від себе. Кількість рухів з кожного боку має бути однаковим, щоб дотримувалася симетрія. У перший раз при опиле можна поставити олівчиком точку у верхній середній точці вільного краю, щоб не спиляти її, а навпаки – використовувати в якості орієнтира. Після запилення під мигдаль нігті можна пройти м’яким бафом для вирівнювання країв.

Квадрат

Найлегша у виконанні форма, оскільки не вимагає особливих умінь і навичок, не викликає складнощів при спилювання краю.Пилка ставиться строго вертикально з одного боку, ніготь запилюється суворо від себе. Потім інструмент прикладається з іншого боку, дії повторюються, аж до кількості рухів. Бічні сторони повинні бути ідеально рівними і паралельними. Після цього пилка ставиться з торця. Рухи строго горизонтальні в одну сторону.

Щоб було зручніше пиляти нігті самій собі, можна розгорнути пальчики торцями нігтів до себе. Куточки при необхідності запилюються, щоб були м’якше і акуратніше.Щоб нігті не дряпалися і не завдавали незручностей, можна обробити їх м’яким бафом.

Овал

Для отримання форми овалу необхідно спочатку надати їм мигдалеподібну форму. Як це зробити, описано вище. Після того, як форма «мигдаль» готова, потрібно просто спиляти верхню середню точку, округливши її. Виходить повноцінний, симетричний і правильний овал. Така форма, до речі, підходить нігтям не дуже великої довжини. А якщо виконати декоративний манікюр в світлих тонах з вертикальним малюнком-розписом, він зробить нігті візуально вже і витонченішими.

Круглі нігті

Це найпростіша форма з усіх існуючих. Потрібно ретельно спиляти кути на нігтях, зробивши їх круглими і м’якими. Торці після цього спилювати зазвичай вже не доводиться. Примітно, що круглі нігті підходять тільки для маленької довжини, оскільки навіть невелика (3 мм) вимагає вже більш витягнутою і продуманої форми. Круглі нігті ідеальні для дітей, оскільки ними неможливо подряпати або нанести собі хоч найменший шкоду.

“Пайп”

Це відносно нова форма, яка підходить виключно нарощеним нігтям.Чому? Форма нігтів «пайп» не може існувати без крутий арки. Тобто якщо повернути нігті до себе, торцями до очей, повинна бути видна крута, симетрична дуга. Натуральні пластини при отрастании не можуть таким похвалитися. Зате наростити таку форму можна і гелем, і акрилом. Опіл ж являє собою щось середнє між м’яким квадратом і мигдалем, по найосновніше – підстановка форми для нарощування. Її зазвичай трохи задирають так, щоб кінчик вільного краю був на одному рівні з апексом.Що це таке? Найвища точка нарощеного нігтя. Тобто ніготь виходить зверху прямим, акуратно заокругленим до бічних валиків і кутикули. І щоб такі нігті не ламалися в процесі носіння, і потрібно та сама С-арка, котор

Основні проблеми і помилки при моделюванні нігтів | Манікюр4ік.ру

З появою спеціальних шкіл і якісних професійних продуктів ця тема повинна була вичерпатися, але в «ногтевом королівстві» як і раніше не все благополучно.

Приймемо за аксіому, що в нігтьовому сервісі професіоналізм складається з деталей, деколи непомітних і на перший погляд незначних. Помилки при моделюванні нігтів і видаленні штучних матеріалів – не що інше, як недотримання цієї аксіоми. Не варто забувати, що технологія побудована таким чином, що кожен наступний етап процедури логічно випливає з попереднього. Звичайно, помилка помилку ворожнечу, але успіх майстра, так само як і здоров’я клієнта, обумовлені дотриманням технологічних аспектів, які були, є і будуть альфою і омегою нігтьового сервісу, незалежно від бренду, хімічної структури препарату і обраної технології.

Почнемо з непорушної істини: як матеріали для моделювання нігтів мають приблизно одну і ту ж структуру, так і анатомо-фізіологічний апарат у різних людей у ​​всіх людей однаковий. З цього можна зробити простий висновок: помилки і їх наслідки при моделюванні нігтів будуть приблизно однаковими, незалежно від марки препарату. Обмовимося, що цей вислів справедливо лише для фірм одного рівня. Для компаній, що пропонують препарати низького класу, і, на жаль, все ще представлених на ринку, це правило не може вважатися справедливим.

Описуючи помилки, торкнемося проблем, які можуть виникнути при моделюванні штучних нігтів.

злам

злам штучного нігтя – це типова проблема, з якою стикаються майстра і їх клієнти. Найбільше їм схильна зона посмішки, так як саме на неї припадають основні навантаження. Тут підсумовуються сили натягу нігтя, і саме тут нігтьова пластина зазнає найбільших зовнішні впливи. Щоб уявити, що означає термін «стрес-зона», натисніть на край нігтя.Він побіліє поблизу лінії посмішки – тут і зосереджуються основні навантаження. Визначивши таким чином зону стресу, ви без праці можете уявити собі і вірне моделювання апекса – найвищої точки поверхні штучного нігтя. Адже при роботі з проблемними нігтями це особливо необхідно. Одна з основних причин виникнення зламів – порушення архітектури нігтя (незнання правил оптимальної довжини, неправильне моделювання апекса і «С-вигинів»). Причина стає очевиднішим, якщо змодельований ніготь не поєднується з особливостями стилю життя клієнтки.Скажімо, довгі нігті для спортсменки будуть незручні. В цьому випадку тактовний рада майстра (яку довжину і форму віддати перевагу і т. Д.) Стає необхідністю.

ВІДШАРУВАННЯ МАТЕРІАЛУ

Мабуть, це найпоширеніша проблема в роботі майстра нігтьового сервісу.

Причин відшарування безліч. Хронічне відшарування матеріалу (ліфтинг) свідчить про непрофесіоналізм майстра.Повний відшарування матеріалу на всіх нігтях, як правило, пов’язане з наявними у клієнта захворюваннями, але це тема для окремої статті. Сьогодні розмова піде про техніку і типові помилки.

Порушення технології, техніки моделювання, в тому числі підготовки натурального нігтя – ось причини відшарування матеріалу. Всі ці помилки можуть виникнути як при підготовці нігтя до нарощування, так і пізніше – при моделюванні.

Помилки:

• Одна з найпоширеніших помилок, що веде до утворення «кишень», – неякісне видалення птеригия.Найменша частинка ороговілої шкіри, що потрапила на ніготь, в подальшому призведе до відшарування матеріалу.

• перепиляною ніготь – одна з найгрубіших помилок, яку може допустити майстер. Найчастіше натуральний ніготь перепилюють крупноабразівной пилою і нерідко в поперечному напрямку. Не існує ні технологічного, ні будь-якого іншого виправдання таким діям. Більш того, так порушується структура натурального нігтя, а це веде до інших, не менш плачевних наслідків: розшарування, витончення нігтя, хворобливість нігтьового ложа.

• Ігнорування антисептиків, знежирювальних і зневоднює складів. Застосування цих засобів – ключовий момент будь-якої технології, про який не можна забувати ні в якому разі. В основу таких препаратів, як правило, входять спирто-ефірні або спиртові склади на основі ізопропілового спирту.

• Ще одна часта помилка – неправильне застосування праймерів і грунтовок. Вона пов’язана з незнанням хімічного складу препаратів і міфами. Деякі майстри впевнені, що грунтовки травмують нігтьову пластину, в той час як інші вірять в існування беслраймерних систем.І ті, і інші не мають рації. Сучасні грунтовки не травмують нігтьову пластину, а професійних безгрунтовочних систем не буває. Найчастіше змінює структуру натурального нігтя і викликає відшарування матеріалу надмірне використання праймера.

• Порушення співвідношення ліквідує / пудра і занадто тривала експозиція гелю в лампі.

У кожної технології є свої характерні помилки. Для моделювання акрилом характерно порушення рекомендованого виробником співвідношення ліквідує / пудра.Воно визначає як якість роботи, так і «термін придатності» штучних нігтів. Важливо строго дотримуватися рекомендовану виробником співвідношення ліквідує-пудра. Проте, допустимо працювати більш сухим кулькою для формування вільного краю нігтя, а більш вологий кульку викладати у кутикули. Якщо працювати занадто сухим кулькою акрилової суміші, велика ймовірність, що еластичність «готового нігтя» знизиться за рахунок збільшення твердості. Нігті, сформовані надмірно вологим кулькою, недовговічні і тендітні.У будь-якому випадку недотримання співвідношення лик- вид / пудра веде до порушення процесу полімеризації і зниження якості нігтів.
У випадку з гелями дуже важливо не перетримати змодельовані нігті в УФ-лампі, в іншому випадку матеріал може відшаруватися. Попадання матеріалу на кутикулу та нігтьової валик – типова помилка початківців майстрів. Вона завжди призводить до відшарування матеріалу.

• Порушення архітектури штучного нігтя.

Незважаючи на поширений і дуже правильний рефрен – «моделюйте пензлем, а не пилою» – майстри найчастіше надходять навпаки: рясно викладають матеріал на нігтьову пластину, а потім обпилюють його для створення потрібної форми.Тривала вібрація не до кінця полімеризованого матеріалу може привести до його відшарування від натурального нігтя. Крім цього, створюючи форму, важливо вивіряти все З-вигини і арки, правильно розташовуючи апекс (найвищу точку). Найменше потовщення, нехай і непомітне оком, викличе відшарування матеріалу, особливо в зоні кутикули. Справа в тому, що воно змінює правильні лінії поздовжніх арок і С-вигинів. З точки зору фізики, потовщення – це додаткове джерело неправильного розподілу сил натягу поверхні нігтя (мікроапекс).Навіть якщо ви до моменту обпилювання матеріалу не допустили жодної помилки, мікроапекс неодмінно призведе до відшарування матеріалу.

• Порушення режиму корекції. Сучасні продукти моделювання вже близькі до ідеалу і тримаються на нігтях без ліфтингу до 3-4 тижнів. Відшарування матеріалу пов’язано не стільки з його хімічним складом, скільки з порушенням архітектури нігтя, коли зміщується найвища точка (апекс) і змінюються всі головні лінії і арки. Під час корекції майстер повинен не тільки викласти матеріал на відросла зону близько кутикули (цей погляд на суть корекції дуже поширений), а, перш за все, відновити правильну архітектуру нігтя.Саме тому майстри повинні твердо знати наступне правило: на корекцію штучних нігтів треба приходити вчасно – через дві, максимум три тижні після нарощування. І, безумовно, доводити це правило до відома клієнтів.

Проблеми моделювання нігтів не вичерпуються освітою «кишень» (тобто відшаруванням штучного матеріалу від натуральної нігтьової пластини).

пожовтіння МАТЕРІАЛУ

Коли Фредерік Слек розробив перший матеріал для моделювання нігтів, він передбачив, що пожовтіння матеріалу стане однією з найстійкіших проблем при створенні формул препаратів для нігтів.І мав рацію.

Головна причина пожовтіння – це «старіння» акрилу. Але для сучасних моделюючих матеріалів це стає все менш актуальним. Перші ознаки пожовтіння можна спостерігати через 3-4 тижні, що цілком нормально.

Але часом самі майстри провокують інтенсивне пожовтіння штучних нігтів, оскільки:

• використовують без основи кольоровий лак;
• порушують співвідношення ликвида і пудри;
• потрапляють праймером в суміш ліквідує / пудра;
• багаторазово використовують один і той же ліквідує.

До сих пір деякі майстри зливають залишки невідпрацьованого ликвида в загальний контейнер, а потім стикаються з малоприємними наслідками такого непрофесійного поведінки. Пожовтіння – тільки одна з них; втім, в порівнянні з відшаровуваннями і зламами вона здається дрібницею.

Куріння і тривалий вплив сонячних променів також можуть стати причиною пожовтіння; крім того, його можуть викликати і містять хлор кошти, наприклад, якщо майстри використовують паперові серветки, вибілені хлором.

НЕЕСТЕТИЧНИЙ Зовнішній вигляд

Приказка про те, що на смак і колір товариша немає, непридатна до професійних понять краси, включаючи моделювання нігтів. Що красиво, а що ні – визначається виключно поєднанням ліній і вигинів, складених з них силуетів і форм плюс сприйняттям. Закони естетики для косметолога – те ж саме, що таблиця Менделєєва для хіміка або нотна грамота для музиканта.

І знову помилкою може стати порушення правил архітектури нігтя, що описують розташування арок і С-вигинів не тільки з точки зору фізичних законів, але і з точки зору законів естетики. Провівши неправильно всього одну лінію, майстер ризикує змінити весь зовнішній вигляд роботи. Нігті можуть стати «важкими», кривими або просто не радувати око. Непрофесіонал в таких випадках скаже – некрасиво. Професіонал вкаже на лінію, яка порушує гармонію, візьме пилку і виправить помилку.

Настав час обговорити проблеми іншого роду – проблеми, які виникають, коли з нігтів знімають штучний матеріал.

витончення, шаруються нігті

Це типова проблема, найчастіше зустрічається після видалення акрилу і гелю.
дугоподібні розшарування нігтів може бути викликано перепилюванням натурального нігтя ще до власне моделювання або порушенням структури нігтя.

Майстер повинен видалити всього кілька мікронів верхнього, жирного, пористого шару натурального нігтя, в напрямку від кутикули до краю нігтя.В ідеалі, після видалення штучного матеріалу на нігті повинні залишатися гребінці і борозенки.

СУХІ НІГТІ

У тому, що нігті сохнуть, ламаються, шаруються і погано ростуть, швидше за все, винні порушення технології видалення штучного матеріалу. Ніготь під акрилом або гелем стає «ледачим», інакше кажучи, він відчуває себе захищеним від впливу зовнішніх факторів. Саме тому незабаром після моделювання багато клієнтів відзначають, що «нігті ростуть як ніколи».Багато технологій відновлення натуральних нігтів також засновані на цьому благотворний властивості акрилу і гелю. Коли штучний матеріал видаляють з натурального нігтя, останній відчуває «фізіологічний шок», пов’язаний з адаптацією до нових умов існування. Якщо не допомогти нігтя адаптуватися, він почне розшаровуватися, ламатися, сповільниться його ріст, надмірно розростеться кутикула, ороговеют валики, а в ряді випадків може змінитися чутливість кінчиків пальців і з’явитися больові відчуття.Якщо до цього приєднуються інші помилки, допущені майстром, ситуація ризикує ускладнитися дистрофією і дисфункцією нігтьового апарату.

Помилка може полягати в тому, що майстер не належним способом видалив матеріал, не зробив гарячий масляний манікюр і парафінотерапія, не встиг викласти білкову лакову основу і не запечатав поверхню нігтя. В одній статті, на жаль, не можна висвітлити всі подробиці, пов’язані з помилками при моделюванні нігтів, але основні проблеми та шляхи їх вирішення описані і повинні допомогти йому пережити нейл-дизайнерам підвищити якість роботи.Ніхто не застрахований від професійних проблем, але якщо знаєш, чому вони виникають, їх легше запобігти.

Віталій СОЛОМОНОВ,
член міжнародної суддівської колегії конкурсів нігтьової індустрії

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


.