Ногти

Форма нігтів жінки і характер: форма нігтів і характер людини

Визначаємо характер жінки по манікюру

Виявляється, колір лаку, а також можливий малюнок на нігтях передають не тільки настрій жінки, але і вказують на деякі особливості її характеру. Саме нігті можуть допомогти нам охарактеризувати будь-яку жінку на відстані. Що ж, давайте зупинимося на цьому моменті, і, можливо, в одному з описів ви впізнаєте себе.

Для початку розглянемо форму нігтів.

1. Квадратні нігті , як правило, характеризують свою володарку, як закриту і неприступну особу.Дівчата з квадратними нігтями важко йдуть на контакт, можуть бути грубуватими і різкими.

2. Лопатоподібний нігті зазвичай належать прагматичним і послідовним жінкам. Власниць таких нігтів не особливо цікавлять романтика і рожеві наряди. Цих жінок непросто обдурити і дуже складно завоювати. Вони рідко йдуть на поводу у почуттів і завжди керуються тверезим розумом.

3. Закруглені нігті відкривають перед вами натуру легку і безпринципну.Жінки з округлими нігтями завжди відкриті для спілкування та нових знайомств. Вони готові піддатися на будь-яку авантюру, рідко думають про наслідки і живуть серцем, а не розумом.

4. Гострі нігті – явна ознака того, що їх власниця романтична, мрійлива натура з непростим характером. Вона досить мила і товариська, але далеко не так проста, якою здається на перший погляд. Її запити досить великі, а цілі високі.

А зараз поговоримо про колір манікюру.

1. Французький манікюр приховує натуру принципову і самовпевнену. Жінка, що віддає перевагу класичний французький манікюр, досить хитра і непередбачувана. За її милою і безневинною посмішкою може ховатися жорсткий характер і холодний розрахунок.

2. Червоні нігті найчастіше є показником того, що жінка досить вимоглива, як до себе, так і до оточуючих. Любить увагу чоловіків, але при цьому залишається неприступною. З такою жінкою слід бути вкрай обережними, так як вона не терпить критики і насмішок, легко запалюється і так же легко викреслює людей зі свого життя.

3. Темні насичені кольори лаків найчастіше використовують жінки потайливі і неприступні. Вибір таких кольорів не є випадковим. За допомогою чорного, синього і темно-бордового кольорів лаку жінки дозволяють собі залишатися помітними, незважаючи на свою зовнішню закритість.

4. Світлі, приглушені і пастельні відтінки лаків зазвичай використовують жінки-активістки. Їм нема чого приховувати, вони відкриті перед усіма (іноді навіть занадто), легкі на підйом і заповзятливі. Вони із задоволенням беруться за нові справи, завжди говорять правду в обличчя і не бояться змін.І, не дивлячись на свою прямоту і навіть деяку нетактовність, цим жінкам вдається залишатися в пошані і завойовувати хорошу репутацію.

5. Недоладний і різнобарвний манікюр відкриває перед вами натуру непостійну, трохи вітряну і вічно чимось заморочений. Власниці такого манікюру ненадійні і трохи інфантильні. Вони рідко думають про оточуючих, роблять, що їм хочеться, і знаходяться там, де їм весело і легко. Сьогодні така жінка – ваш кращий друг, а завтра вона безслідно зникає, так що не варто покладати на неї великих надій.

Про те який манікюр вибрати читаємо тут.

Фото і відео від студії Iris

ВИЗНАЧАЄМО ХАРАКТЕР ЖІНКИ ЗА ФОРМОЮ нігтів – ЦЕ ЦІКАВО!

ВИЗНАЧАЄМО ХАРАКТЕР ЖІНКИ ЗА ФОРМОЮ НІГТІВ

Такого опису жіночого характеру ви, можливо, ще не зустрічали! Адже всі ми, роблячи собі манікюр, або вирушаючи до майстра, задаємо своїм нігтиками певну форму. Дуже рідко, коли можна зустріти жінку, яка весь час робить собі різні за формою нігті.Найчастіше, це вже вироблене роками, певне «обрис» пластини, яке вам найбільше подобається, і з яким ви відчуваєте себе більш комфортно. А хіроманти стверджують, що нігті – це дзеркало душі, а їх форма може розкрити деякі секрети вашої особистості! Цікаво? Тоді читайте далі!

Фахівці стверджують, що робимо ми собі форму нігтів не цілком довільно, наш вибір може залежати від нашого настрою і характеру. А може, якщо ви бажаєте в собі щось змінити, вам, в першу чергу, потрібно змінити форму нігтів? Варто спробувати!

Яка форма у ваших нігтів?

Овальний

Ви легко заводите собі друзів, там, де ви з’являєтеся, відразу ж настає веселощі, і навіть напружена атмосфера змінюється на більш приємну.Ви дуже мрійливі, справедливі і емоційні.

Витягнута, загострена

Ви завжди намагаєтеся бути на висоті, всіма силами намагаючись не вдарити в бруд обличчям, ви іноді заздрісні, але ретельно це приховуєте, вашими рисами характеру захоплені навколишні, ви дуже відповідальна і любляча роботу жінка.

Прямокутна

Такі нігтики носить наполеглива, яскрава, працьовита, комунікабельна жінка. Ви любите пробувати нове, часом впадаєте в крайнощі, досить марнотратні, ви прямолінійні, завжди домагаєтеся своєї мети, чого б вам це не коштувало.

Віялоподібна

Такі жінки є прихильниками сімейних традицій. Вони дуже домашні, ніжні й ранимі. Саме через свою надмірну м’якості їм доводиться важкувато в життя.

Трикутна

Ця форма нігтів говорить про жінку, що вона є досить яскравою особистістю, ви звикли планувати все до дрібниць, акуратні, впевнені в собі і своїй точці зору. Для вас дуже важливі гроші.

Коса

Ви впевнено володієте будь-якою ситуацією, не губитеся навіть в складних умовах, і завжди знаєте, як вчинити і що сказати.Такі люди притягують до себе оточуючих. Для багатьох своїх знайомих ви навіть є джерелом натхнення, адже ви дуже смілива жінка. Часом ви буваєте досить агресивною і навіть хамських, але це ненадовго, ваш запал швидко проходить, і ви знову починаєте вражати оточуючих своєю товариськістю і розсудливістю. Ви довіряєте своєму розуму, а не серцю.

Закруглена

Жінки, які рухаються своїми почуттями, багато фантазують і живуть в мріях, вибирають саме таку форму нагідок.Ви вірите в справжню, щиру, взаємну любов, що робить вас трохи вразливою перед «мисливцями за серцями». Ви романтична натура, ніжна і добра жінка. Оточуючим здається, що ви «літаєте в хмарах”, не знімаєте «рожевих окулярів», і взагалі не можете мислити серйозно. Це частково так, вас найменше хвилюють земні проблеми.

Отже, просто змінивши форму своїх нігтів, ви зможете поміняти деякі риси своєї особистості. Бути може, вам не вистачає сміливості, або ж, навпаки, легкості і якоїсь неуважності? Спробуйте змінити свій характер і поведінку за допомогою манікюру, можливо, це дасть вам можливість налагодити якісь важливі життєві питання або, навпаки, дозволить пустити все на самоплив.

Опубліковано ЦЕ ЦІКАВО!
ПОНРАВИЛОСЬ? ЗБЕРЕЖЕТЕ СЕБЕ НА СТОРІНКУ, натиснути на кнопку

Як вибрати відповідну форму нігтів

Оніхомантія – одна з найдавніших різновидів хіромантії, яка вчить читати характер по долонях. Нігті теж можуть дещо про вас розповісти. У Стародавньому Єгипті та Китаї вірили, що за станом нігтів можна визначити навіть хвороби людини. Що цікаво, ознаки, за якими в оніхомантіі ставили діагнози, знаходять відгук у сучасній медицині.Так, білі цятки на пластині сигналізують про проблеми з травленням, а надто яскраво-виражена лунка говорить про авітамінозі.

Нігті квадратної форми

Дівчата, які вибирають квадратні нігті керуються логікою і розумом. Її не зустрінеш хапає на розпродажі все підряд, вона зважує кожен вчинок. Подруги цінують її за раціональність і ображаються за різкість і гірку правду, але, як правило, саме її поради виявляються найбільш правильними.Правда, в своєму особистому житті їй розібратися складніше: зайва обережність не дозволяє кидатися у вир з головою. А іноді це так необхідно!

Мигдалеподібні нігті

Мигдалеву форму воліють авантюристки. Це та подруга, яка підтримає будь-яку ідею. Купити квиток на найближчий рейс і полетіти? Не питання! Правда, за зовнішньою безтурботністю ховається ранима натура, яка хворобливо реагує на вчинки близьких. Вкладаючись емоційно, що в дружбу, що у відносини, вона чекає повної взаімоотдачі.

Нігті овальної форми

Овал – людина, що живе в повній гармонії з собою. Її рідко хвилює чужу думку, та й взагалі все зовнішні обставини, у неї завжди все добре, спокійно і без пригод. У дівчини з овальними нігтями всього одна-дві подруги, яким вона довіряє всі секрети і переживання. Вона дуже домашня і, зустрівши свою людину, дівчина з овальними нігтями воліє відразу будувати сім’ю і наводити затишок. Вони відмінні мами і вірні дружини.

Нігті-стилети

Гучний, яскрава і безтурботна, але це все напущені. Дівчина зі стилетами приховує багато переживань за зовнішньою впевненістю в собі. Звикла бути душею компанії, вона мріє знайти таку людину, яка захоче дізнатися її справжню. Закохується дуже швидко і щиро, знайшовши своє не шукає чогось іншого. Це ті самі дівчата, які різко стають сімейними і домашніми, дивуючи оточуючих.

Округлі нігті

Її спокій частіше приймають за байдужість, насправді, вона просто дуже захоплена собою.Плести інтриги і вникати в чужі проблеми вона вважає марною тратою часу. Дівчина з круглими нігтями ніколи не поспішає і часто за це лунають закиди і зауваження. Її справжню знають тільки найближчі, які цінують її м’якість і простоту. Чоловіки люблять її за щирість і навіть наївність, притаманну маленьким дітям.

«Балерина»: нігті, заточені під м’який квадрат

Як правило, таку форму вибирають дівчата з величезною силою волі. Це вони будують блискучу кар’єру і будують власний бізнес.Нею захоплюються всі навколо і ставлять в приклад з самого дитинства. У відносинах вона досить жорстка і не потерпить, якщо щось її не влаштує. Дружбу цінує більше відносин і ні за що не проміняє вечір з подругою на побачення з черговим красенем. Підкорити її буде складно, але той, кому це вдасться знайде люблячу жінку і надійного партнера в одній особі.

Читайте також:

Екзекуція краси: як зробити епіляцію зони бікіні воском – не гірше, ніж в салоні

Старіти красиво: 5 речей, які допоможуть виглядати доглянуто і свіжо після п’ятдесяти

Дачний загар: що робити, якщо залишилися сліди від одягу

що можуть розповісти про людину його нігті.Круглі нігті і характер

Як часто ми дивуємося, що давній наш знайомий раптом викинув такий фортель, якого від нього з роду ніхто не очікував! І тому в ходу приказка про те, що чужа душа – темний ліс. Однак, як з’ясовується, цілком можна полегшити собі розуміння дивацтв інших людей, втім, як і краще пізнати власний характер. Для цього не обов’язково складати натальную карту або випитувати у спільних друзів, що й до чого. Досить просто поглянути на нігті. Так-так – адже можна дізнатися характер людини за формою нігтів
!

Носіння дихаючої взуття.Адамський Практичний посібник практикуючого. Візьміть скупий персонаж, але не очищайтеся! Спробуйте засоби по догляду за шкірою і засоби для догляду за шкірою, які. Пом’якшує і полегшує їх видалення; обмежити зростання; запобігає зубці й ушкодження. Уїлт або сухі і очищені навколо нігтів – чи знаєте ви, що основною причиною цих проблем є їх нездатність видалити їх? У нас є хороші новини для вас: це зовсім не складно. Гладка і доглянута шкіра знаходиться всього в 4 кроки від вас.

Якщо ви нафарбували свої нігті, промийте лак. Нанесіть навколо області нігтя за допомогою розм’якшення або пілінгу. Почати тільки однією рукою. Зачекайте, поки виробник рекомендує – зазвичай від десятка до декількох десятків секунд. Регулярне використання препарату запобігає надмірному зростанню епідермісу всередині нігтя. Він пом’якшується і м’яко розчиняється. Не використовуйте його на пошкодженій шкірі.

Форма нігтів і характер

Існує 16 різноманітних форм нігтів людини.Це кількість умовно ділиться на 4 групи:
нігті овальної форми;
нігті квадратної форми;
нігті гострої форми;
нігті прямокутної форми.

Ці чотири групи форм нігтів відомі протягом багатьох століть. І вже давно люди стали звертати увагу на те, що характер і форма нігтів пов’язані. Форма нігтів в тій чи іншій мірі відображає характер людини, а часом навіть і його емоційний стан …

Дерев’яний стебло або металевий верх відштовхують пом’якшену шкіру.Пам’ятайте, що вони ростуть там, де цвях є найтоншим, тому його легко пошкодити. Тому не натискайте палицю занадто сильно на тарілку і не підриває шкіру занадто глибоко.

Якщо вони вже вилучені, але недоречні, розріжте їх. Зробіть це з ніжними, гострими штрихами. Пам’ятайте, що не скорочуйте їх занадто коротко, тому що вони захищають пластину від попадання в бактерії. Занадто агресивне видалення може призвести до запалення або викликати їх прискорення.

Після лікування вимийте і висушіть руку.Обробіть шкіру навколо нігтя в іншій руці, повторюючи кожен крок. Нарешті, масажуйте в область нігтя спеціальним маслом або шкірою. Регулярне зволоження поліпшить їх стан – вони стануть гладкими, без нерівних, хворобливих норов.

Квадратна форма нігтів

Володарям нігтів квадратної форми зазвичай притаманні такі особистісні якості, як дотепність, допитливість, високі інтелектуальні якості, уважність і прозорливість. Люди з квадратною формою нігтів цінують в життя впорядкованість.До всіх проблем або удачам вони підходять з філософської точки зору. На думку спостерігачів, квадратна форма нігтів також свідчить про те, що розум такої людини домінує над почуттями. Люди з квадратною формою нігтів в роботі і в особистому житті покладаються на розум, а не на серце. Завдяки цьому вони часто стають лідерами і протягом усього життя демонструють такі риси, як цілеспрямованість, наполегливість, наполегливість, рішучість, сміливість і незалежність. Але у внутрішньому світі особистостей з квадратною формою нігтів постійно йде боротьба – в душі у них ціле море протиріч.Тому ці люди здатні допомогти вірним радою всім навколо, тільки не себе.

Ні для кого не дивно, що, коли ви вперше дізнаєтесь людини, ви дивитеся на його фізичні особливості, такі як колір очей, довжина волосся або зростання, і ви схильні отримувати уявлення про свою особистість. Є, однак, сильно игнорируемая деталь, яка багато розповість вам про те, яка людина ви перед собою. Подивіться, яка у вас індивідуальність, в залежності від вашої форми нігтя. Якщо ваші нігті довгі, ви дуже жіночні і насолоджуєтеся дуже розвиненим естетичним змістом.Фахівці стверджують, що люди в цій категорії використовують більше правої півкулі мозку з багатою уявою.

Прямокутна форма нігтів

Персони з прямокутною формою нігтів, як правило, є трудоголіками і, так би мовити, майстрами на всі руки. Особистостей з прямокутними нігтями відрізняють такі риси, як максималізм, наївність, довірливість, оптимізм, доброта, емоційна відкритість і схильність ідеалізувати всіх і все. Хоча такі люди звикли покладатися на долю, вони практично завжди домагаються того, чого хочуть.При цьому персони з прямокутною формою нігтів йдуть по життю, розраховуючи тільки на свої власні сили – в підтримці з боку вони не потребують. Правда, через зайву наївності і довірливості володарі прямокутних нігтів часто бувають ошуканими.

Про що може говорити вибір кольорової гами лаку?

Це означає, що ви скрупульозні і креативні, але, як правило, ви приголомшені атмосферою і трохи розчаровані. У вас є деякі проблеми з розумінням логічних проблем і, в кінцевому підсумку, в конфлікті такого роду.Ви сексуальні, і вам подобаються проблеми, і люди вважають вас справжнім модником. Це найкраще підходить вам з яскравими і жирними відтінками. Серед знаменитостей, у яких є ця форма цвяха, є Ріанна.

Якщо ви ввійдете в цю категорію, це означає, що ви використовуєте ліва півкуля мозку. Ви завжди говорите, що думаєте, тому люди сприймають вас як безпосереднього людини. Але у вас є схильність легко втратити терпіння і стати дратівливим. Ви краще за все зрозумієте емоційну природу, яка слухає ваше серце і може вас зрозуміти.Ви консервативна жінка, і вам подобається займатися різними видами діяльності. Це найкраще для вас з оголеними або одноколірними відтінками, тому уникайте французького манікюру і всього, що потрібно для моделей.

Загострена форма нігтів

Володарі нігтів гострої форми – це найчастіше натури творчі. Спостерігачі відзначають схильність музикантів, художників, скульпторів, модельєрів та інших людей мистецтва надавати своїм нігтям загострену форму.Звичайно, така тенденція спостерігається в основному серед представниць прекрасної статі. Володарі нігтів гострої

погляд хіромантів. Прямокутна форма нігтьової пластини ➡ klass511.ru

Як розпізнати характер людини за формою нігтів?

По руках людини можна розповісти не тільки про його минуле, сьогодення і майбутнє. У них також криється інформація про характер, долю, відносинах і здоров’я. Хіромантів досить поглянути на руки людини, щоб змалювати його життя, а також дати поради щодо подальших дій.Основну інформацію несуть лінії, вигини, пальці і нігті.

Визначення характеру людини за формою нігтів

Визначити характер людини і особливості його організму можна тільки по природному нігтя, а саме – не зміненим штучно, чи не нарощені. Для здійснення цього буде потрібно знати кілька загальних принципів:

 • довгий ніготь говорить про ідеалістичні погляді на світ, романтичною нахили і вітанії в хмарах;
 • короткий і широкий ніготь говорить про рішучість, розважливості, стійкості і стабільності володаря;
 • середньої довжини нігті говорять про спокій, розважливості і впевненому положенні, при цьому людина не вважає себе вище за інших, на нього можна покластися в будь-якій ситуації;
 • дуже довгий ніготь говорить про те, що носій – боязкий, крихкий, ранима і нерішучий чоловік;
 • широкий ніготь говорить про обмеженість думки, небажання розвиватися і прагнути до більшого; відмінна риса володаря – схильність до безглуздих суперечок на порожньому місці;
 • дуже широкий і плоский ніготь говорить про вміння носія розбиратися в людях, хорошою інтуїції і схильності до розуміння психології оточуючих.

Можна більш детально підійти до вивчення зовнішнього вигляду нігтьової пластини.

За деякими відмітний ознаками можна сказати про стан здоров’я людини і про його схильності до тієї чи іншої форми спілкування.

Для цього необхідно розглянути кілька варіантів:

 • товстий, щільний і короткий ніготь позначає, що людина здорова, при цьому і жінок, і чоловіків відрізняє вибуховий характер, який може проявитися при будь-якої дрібниці;
 • тонкий і блідий ніготь демонструє, що в організмі людини є недолік таких речовин як кальцій і залізо, відмінні риси володаря: примхливість, схильність до депресії, нестабільність, несосредоточенность;
 • синюватий ніготь сигналізує про проблеми з серцево-судинною системою, відмінні риси носія таких нігтів: пригніченість, схильність до стресів, стомлюваність і спустошеність;
 • тілесний колір нігтя, що не супроводжується блідими або іншими плямами, – це показник здорового, інтелектуально підкованого, розумного, скромного і приємного в спілкуванні людини;
 • темно-рожевий колір нігтя символізує про жорстокість носія і жорсткості характеру, вперто, це компенсується сексуальністю, розкутістю і пристрастю.

Крім цього, слід знати, що якщо нігті людини схожі на кігті хижих птахів, то його відрізняє скупість і жадібність. Якщо шкіра приростає до нігтя, то у носія обмежений інтелект і розвиток з точки зору духовності є для нього чужим.

За першим зовнішніми ознаками нігтьової пластини можна зрозуміти, як побудувати діалог з людиною і чи варто його просити про те, про що спочатку планувалося або повідомляти якусь інформацію.

Різна форма нігтів

Щоб провести аналіз нігтя і дізнатися, про що говорять руки, необхідно переконатися, що ніготь не є штучно зміненим.Після коригування, нанесення косметичних засобів і обробки складніше зробити аналіз і однозначно зрозуміти особливості. Але навіть без зміни нігтя штучно часом буває складно розібрати форму.

Овальний форма

Володарями таких нігтів є творчі люди, схильні до творення. Рука при цьому найчастіше є тонкою з довгими худими пальцями. Такі люди мають свою точку зору, є освіченими і розумними, знаходять себе у творчості: живопис, архітектура, музика.Ці витончені аристократичні натури схильні до депресій, самотності, заглибленості в улюблену справу і частої зміни настрою.

Квадратна форма

Знак стабільності, врівноваженості, сталості та сили. Ці люди часто є лідерами як на роботі, так і в сім’ї. У них є своя думка, вони твердо дотримуються своїх переконань і ідей. Шлюб з такими людьми буде міцним і довгим – вони захистять всілякими способами свого партнера і будуть берегти сімейне вогнище.

Прямокутна форма

Люди з такою формою нігтів є протилежністю людям з попередньою формою пластини.Перфекціоністи, які все зводять в ідеал і вимагають від інших так само, як і від себе. З головою занурюються в роботу, сім’ю, стосунки, друзів, намагаються довести будь-яку справу до максимуму. Не належать до захоплюється натурам, але при цьому часто бувають мандрівниками і дослідниками природи.

Кругла форма

Є особливістю яскравих, творчих, позитивних і енергійних людей. Схильність до авантюри і створення чогось нового і цікавого – це те, чим живуть люди з такою формою нігтя.Шлюб з такою людиною – цікавий, насичений і різноманітний. Але жити на емоціях вічно не вийде, і будь-яка плутанина може припинити відносини, які здавалися такими наповненими.

Трапециевидная форма

Гордії, егоїсти, агресори. Вони не приймають чужої думки, є зарозумілими, є тільки їх позиція і неправильна. Їм важко спрацюватися в колективі, об’єднати сім’ю або побудувати відносини, але за рахунок сильних внутрішніх якостей і жорсткої позиції нерідко досягають успіху.Мало володарів цієї форми нігтя стають творцями і творцями, але практично всі мають відмінний смак і почуття прекрасного.

Віялоподібна форма

Зовні задоволена приваблива, демонструє аристократичне початок володаря. М’якість, вразливість, доброта, душевне підхід до всього, довіру, звеличування сімейних цінностей, обожнювання затишку і свого затишного куточка – це першорядні якості людини з такими нігтями. При цьому залишається здатність філософського ставлення до життя і прохолодного ставлення до оточуючих, не входять до кола родичів.Погляд зверхньо і нотки егоїзму нечужди цим людям.

Варто відзначити, що форма нігтя на правій і лівій руках може відрізнятися, маючи різні ширину і довжину. Тому досвідчені хіроманти виробляють окремо аналіз рук і надають на підставі цього найбільш повну інформацію.

Штучна корекція нігтя не надає характеру людини тих чи інших властивостей , в ньому залишаються риси, закладені природою. Щоб дізнатися, що вас характеризує і з якого боку, краще займатися не самостійним аналізом, а звернутися до професіонала.

Значення манікюру на руках у жінок

Хіроманти вважають коригування форми і кольору нігтя – відмовою від своєї індивідуальності і природного особливості.

Дівчата використовують різні лаки, щоб позбутися від недоліків, підкреслити особливості і якось урізноманітнити звичний вигляд рук. Також лак робить нігтьову пластину менш ламкою і схильною до тріщин.

Перед будь-якою дівчиною спочатку постає вибір кольору і навіть на цьому етапі можна зрозуміти, що перед вами за жінка і як до неї підійти.

 • Червоний, яскраво-червоний або кривавий кольору є вибором жінок, схильних до домінування, маніпуляції чоловіками за допомогою флірту.
 • Блакитний, жовтий, світло-зелений і близькі відтінки говорять про неформальності жінки, схильності до експериментів, сміливості, креативності.
 • Чорний, темно-зелений, темно-синій і подібні темні відтінки є вибором сміливих, рішучих і яскравих жінок, впевнених в собі.
 • Нейтральний колір символізує зайнятість дівчата, романтичність, схильність до ідеалізації життя. Часто нейтральний манікюр є частиною дрес-коду і відповідає формальної робочій обстановці. Даний вибір часто не характеризує справжню натуру жінки.
 • Класичний червоний колір вибирають стильні жінки, схильні до стабільного життя, роботі, відносинам.

Часто доглянуті нігті є ознакою способу життя, робочої атмосфери або через брак часу.

Варто враховувати, що вибір дівчини може характеризуватися не тільки її внутрішньою схильністю, але і її настроєм, метою нанесення лаку і обраним нарядом.

Знаючи особливості нігтьових пластин і людських якостей в залежності від форми нігтя і кольору лаку, можна дізнатися про своє співрозмовника багато цікавого, просто привітавшись з ним.

Детальніше про те, як за формою нігтів розпізнати характер людини ви дізнаєтеся, подивившись наступне відео.

Як визначити характер по формі нігтів?

Всі ми різні.Є відмінні риси, які відразу помітні. Наприклад, колір волосся, очей, шкіри. А є дрібниці, до яких придивляються пізніше. Це форма губ, особи, нігтів. Але всі ці особливості об’єднані однією спільною генетикою. І всі вони неспроста дані кожної конкретної людини. Наприклад, можна визначити характер по формі нігтів. Дехто ставиться до цього скептично, але народна мудрість і знання – це не жарт, а правда, заснована на конкретних фактах.

Наукова точка зору

Якщо ви десь прочитаєте, що вчені підтвердили цю інформацію, не вірте.Форма нігтів і характер людини, безсумнівно, взаємопов’язані. Але це підтверджують народні спостереження, а не наука. Суть не в тому, наскільки правдиві дані. За цим можна легко простежити. Істина – у джерелах. І в цьому випадку наука не є показником.

Перш ніж з’ясовувати характер по формі нігтів, потрібно визначити, який буває пластина. Зазвичай виділяють тільки п’ять основних видів (а іноді і зовсім тільки чотири). Але ми розширимо цей список, щоб нікого не обділяти. Для початку розповімо, що означає овальна форма нігтів.Проаналізуємо також круглий, квадратний і прямокутний варіант пластини. Ця характеристика підійде людям, у яких чітко виражений один з видів.

Овальна форма нігтів

Овальні нігті зустрічаються у людей з довгими, аристократичними пальцями. І те, і інше свідчить про романтичності особистостей. Їх ідеальний світ складно розбити жорстокою реальністю. За свої цінності вони будуть стояти до кінця, постійно ставлячи справедливість виключно на перше місце.Крім того, такі особистості часто бувають знервовані, замислені, депресивні. Іноді вони слабкі духом, мають нестійку психіку.

Квадратна

Твердий характер по формі нігтів визначений в цьому випадку дуже точно. Будучи строгої геометричної фігурою, квадрат наділяє такими ж якостями характеру і свого володаря. Зазвичай подібний нігті можна побачити на пальцях у людей рішучих, спокійних, цілеспрямованих і розважливих. Тут же малюється образ практичної людини.Він твердо стоїть на землі і знає, чого хоче. Такий індивід рідко показує емоції і почуття, однак, це зовсім не означає, що у нього їх немає. Під маскою холоднокровності нерідко виявляється вогненна пристрасть. Люди з квадратними нігтями – лідери і захисники.

Прямокутна

Подібні пластини на фалангах не гірше інших визначають характер. За формою нігтів можна назвати основні риси, властиві людині. І в цьому випадку це новаторство, яке проявляється буквально у всьому.До нього також додається і цікавість, з якого випливає спрага подорожей, комунікабельність, чуйність і доброта. Максималізм також притаманний їм: в роботі, ставлення до людей. Через нього вони часом страждають. Адже віддаючи багато, не завжди отримуєш стільки ж натомість.

Кругла форма нігтів

Ці люди енергійні і позитивні. Їх пластини нагадують кругле сонечко. Такими ж є і особистості, які мають подібну форму нігтів. Вони творчі натури.Але не меланхолійно-піднесені, як у випадку з овальними, а підривні, невтомні і креативні. Таких людей можна сміливо назвати впертими авантюристами. Завдяки цьому «ядерного» поєднанню, такі особистості домагаються всього, чого тільки спаде їм у голову. І, повірте, їх навіть танк на шляху не зупинить.

Іноді нігті, маючи гострі кути, звужуються догори, утворюючи подобу трапеції. Люди, які володіють такою формою, дуже горді, а часом і зовсім зарозумілі. Але це не затьмарює їх чистий розум.Навпаки, на речі вони завжди дивляться з раціональної точки зору, вміють робити правильні і логічні висновки. Вони великі цінителі мистецтва, хоча самі рідко є його творцями. Зате нерідко можуть стати винахідниками. Їхня мрія – служити на благо науки.

«Віяло» або «лопатка»

Відходимо від звичної геометрії і розбираємося, як визначити характер по формі нігтів, якщо вони не вписуються в канони. «Лопаткою» або «віялом» називають нігті, які, на відміну від попереднього виду, навпаки, звужуються донизу.Ті, у кого вони саме такі, дбайливо ставляться до сімейних цінностей, зберігають домашній затишок, ніжно люблять своїх близьких. Це люди з тонкою душевною організацією, емоційні, вразливі, а іноді і дуже ранимі. Філософія їм не чужа. Поміркувати на ніч про сенс життя такі особистості люблять більше інших інших.

Довжина нігтів

Гарними споконвіку вважаються довгі нігтьові пластини. Вони здаються більш витонченими, красивими і тому естетичними. Але на ділі виявляється, що форма нігтів і характер людини взаємопов’язані.Виходить, що люди з короткими нігтями добріші, м’якосерді і чуйні, ніж «аристократи» з їх довгими і доглянутими пластинами.

Незвичайні нігті

Дівчата переживають через свого манікюру куди більше, ніж чоловіки. Тому незвичайні нігті можуть стати їх ганьбою. По крайней мере, так думають самі панянки. Але аналізуючи характер по формі нігтів у жінок, в цьому випадку також приходимо до висновку, що такі дівчата є дуже неординарними особистостями.Адже незвичайна форма, яку навіть важко описати будь-якої фігурою, означає, що і людина, якій вона дісталася, такий же нестандартний, яскравий, унікальний. Він уникає всього звичайного, а тим більше банального. Від нього можна чекати чого завгодно!

Трикутні нігті також зустрічаються рідко. По крайней мере, не частіше, ніж звичні багатьом овальні або прямокутні. Їх власники сповнені сміливості і рішучості, не бояться важкої роботи. Їх витрати часто окупаються і віддаються їм сторицею.такі особистості досягають всіх поставлених цілей. Це вольові особи, які знають, чого хочуть від життя.

Дуже широкі і плоскі

Деякі люди мають дуже короткі нігті – справжні прямокутники. Вони можуть бути вигнутими в якусь неправильну сторону. Такі широкі і плоскі пластини частіше зустрічаються у чоловіків, ніж у жінок. Люди з такими нігтями прекрасно розбираються в людській психології. Поради дають рідко, але якщо вже говорять щось, до них краще прислухатися, адже на їх інтуїцію можна тільки молитися.Хоча, можливо, це і не передчуття зовсім – просто правильні висновки, ясний розум і вміння з боку подивитися на ситуацію, вірно оцінити обстановку. Завдяки бажанню з усього мати користь, люди з широкими і плоскими нігтями часто здатні вирішувати складні завдання, з якими не змогли б впоратися інші.

Діло хазяйське

Генетика дарує нам природну форму нігтів. Але багато дівчат і жінок змінюють її, намагаючись подовжити. Іноді вони підпилюють пластини на свій смак, відрощуючи їх.Те, який вибір вони роблять, також може розповісти щось про їх характер. Так, до довгих нігтів прагнуть владні люди, що люблять розкіш. Їх дуже зачіпає, якщо хтось в чому-небудь краще за них. Причому гострі кінці роблять собі пристрасні, фатальні жінки, а округлі – романтична натура, мрійниці. Коротко собі підпилюють нігті дівчини веселі, енергійні, що не люблять сидіти на одному місці.

Інші особливості

Варто сказати і про деякі інші особливості:

 • остерігайтеся людей з блідими нігтями – вони відрізняються підступністю;
 • відсталі нігті – відміну людей-одинаків по життю;
 • маленькі – спостерігаються у чутливих, легкоранимі особистостей;
 • потовщені нігті – притаманні людям, яких легко зачепити.

Складно вважати нісенітницею ці спостереження. Але іноді при вигляді тієї чи іншої форми, образ особистості навіть малюється підсвідомо. Поспостерігайте за своїми знайомими. Може, помітите дещо ще.

Дізнайтеся свій характер по формі нігтів і постигните ази хіромантії

Чи знаєте ви, що можна визначити характер по формі нігтів? Хіроманти стверджують, що форма нігтьової пластини безпосередньо пов’язана з характером людини і може чимало розповісти про особу. Чи так це?

Як дізнатися характер по формі нігтів?

Якщо ви вирішили стати хіромантом, то вам необхідно навчитися розбиратися у всіх особливостях людських рук.Адже будь-який вигин пальця, родимка, лінія можуть виявитися джерелом корисної інформації. Також дуже важливо звертати увагу на форму нігтів людини.
Перш ніж приступати до аналізу, потрібно переконатися в тому, що це дійсно природна форма нігтьової пластини. Зокрема, це стосується жінок, так як за допомогою нарощування нігтів можна відкоригувати природну форму. Це завадить точному і правильному аналізу.

Всього існує 5 найпопулярніших форм:

 • прямокутна;
 • квадратна;
 • трапециевидная;
 • овальна;
 • веерообразная.

Варто відзначити, що якщо вам важко визначитися з тим, яка форма нігтів у людини (не можете вибрати між декількома варіантами), то, швидше за все, у нього / неї в тій чи іншій мірі виражені і одні якості, і інші.

На сьогоднішній день є можливість змоделювати будь-яку форму нігтів у майстри. Однак, це не є гарантією того, що разом з бажаними обрисами ви придбаєте якості, з самого початку не властивий вашій натурі.

Про що говорить овальна форма нігтів?

Жінка з такою формою нігтьової пластини дуже мрійлива, чутлива, сентиментальна і емоційна.Досить часто їм властиво ідеалізувати і себе, і людей поруч, і світ, в якому вони живуть. На жаль, це іноді ускладнює життя, так як вони не завжди здатні сприймати чужі слабкості, недоліки і вирішувати проблеми дипломатичним шляхом.

Однак вони досить справедливі, відстоюють свою точку зору і не терплять жорстокості по відношенню до інших. Такі жінки часто відчувають почуття провини перед своїми рідними і близькими. Нерідко вони кидається з крайності в крайність, тому їх поведінку і характер далеко не завжди легко зрозуміти іншим людям.

Квадратна форма

Володарка таких нагідок дуже врівноважена і їх практично неможливо вивести з себе. Ці дами холодні, часом флегматичні, але при цьому дуже дотепні, мають розвинене логічне мислення, цікаві і дуже підозрілі. Вони волелюбні і цінують незалежність в стосунках.

Такі жінки ніколи не будуть зациклюватися на минулому, завжди намагаються йти вперед, дуже напористі, іноді готові навіть піти по головах для досягнення мети.

Однак, якщо вони приймають важливе рішення, будьте впевнені, вони зважили ретельно все плюси і мінуси. Нерідко такі дами стають хорошими лідерами, так як можуть дати цінну пораду і показати особистий приклад підлеглим.

Характер по нігтях прямокутної форми

Власниці таких нагідок вкрай працьовиті, наповнені енергією, невиправні оптимістки. З ними ви точно не нудьгуватимете, так як вони екстравагантні, люблять експерименти і гострі відчуття.

Такі дами дуже активні, завжди на виду, їм часто заздрять.Але при цьому дівчата з прямокутними нігтями дуже довірливі, часом наївні, нерідко розкриває душу нарозхрист. З віком ці дівчата звикають розраховувати тільки на свої сили і рідко просять допомоги у інших.

Трапециевидная нігтьова пластина

Жінки з такими нігтями нерідко бувають егоїстами. Вони абсолютно впевнені в собі, мають завищену самооцінку, в результаті навколишні часто цураються їх. Але при цьому такі дами вкрай вразливі, яскраві, творчі натури.Вони мрійливі і ранимі, але приховують ці якості за амбітністю.

Віялоподібні нігті

Лопатобразная форма нігтів говорить про те, що їх власниця привітна господиня, справжня берегиня домашнього вогнища. Вона впевнена, що сім’я і спокійна атмосфера в будинку – найважливіші речі в житті.

Чим більше нігті розширюються ближче до закінчень, тим більше ранима і вразлива дівчина. Вона схильна до часто переживань і сплесків емоцій. Такі дами легко міркують на філософські теми, чітко знають своє призначення, мають відмінне почуття гумору і дуже активні.

Додаткові особливості

Розповісти про дівчину може не тільки форма нігтів, але і їх товщина, довжина, колір. Якщо у представниці прекрасної статі коротка нігтьова пластина, це говорить про те, що вона досить енергійна, хоробра, бойова.

Можливо, вона не позбавлена ​​надмірної скрупульозності і часто чіпляється до недоліків інших. Нерідко такі люди стають справжніми лідерами, так як вони вимогливі до себе, оточуючих людей і дуже дисциплінованим.

Короткі товсті нігті найчастіше зустрічається у довгожителів і у людей, що відрізняються поганим характером.

Якщо у людини від природи довгі нігті, то це говорить про його скритності, екстравагантності, непередбачуваності. Такі люди обожнюють комфорт і показовість, нерідко вони схильні заздрити.

Якщо пластина нерівна, трохи закручується, це говорить про свавільному, агресивний характер. Таку ж оцінку можна дати власникові гострих, погнутих нігтів в поєднанні з худими пальцями.

Тілесний колір говорить про твердий характер, постійність і добродушності.

Темно-рожеві сигналізують про пристрасті, сильної сексуальної енергії, жорсткості характеру.

Синюваті біля основи і широкі на кінцях – проблеми зі здоров’ям, брак енергії, постійні стреси і втому.

Форма нігтів і характер людини ймовірно пов’язані між собою і бажання поміняти обриси пластини може бути спровоковано підсвідомої потребою змінити щось в собі.Звичайно, дуже сумнівно, що в результаті зміни форми нігтьової пластини покращиться ваш характер. Але можливо, це перший крок до кардинальної зміни вашого життя.

Джерела:

http://vplate.ru/psihologiya/harakter-po-forme-nogtej/
http://fb.ru/article/245459/kak-opredelit-harakter-po-forme-nogtey
http: // grimuar. ru / gadanie / hands / harakter-po-forme-nogtey-azyi-hiromantii.html

.