Ногти

Чи можна фарбувати нігті медпрацівникам: Чому медсестрі не можна приходити на роботу з нафарбованими нігтями?

Лікарям заборонять носити підбори і нарощені нігті

У проекті МОЗ прописані морально-етичні норми, які повинні дотримуватися медичні та фармацевтичні працівники. В основному це вимоги до поведінки на робочому місці, але частково – дрес-код. У ньому уточнюється навіть довжина халата – він повинен прикривати 2/3 стегна і бути непрозорим. Шарфи і шийні хустки, великі прикраси і «інші предмети туалету, що суперечать належному зовнішньому вигляду», не допускаються. Якщо документ приймуть з усіма його пунктами, то ми не побачимо лікарів або медсестер в туфлях на високих підборах, сланцях, яскраво нафарбованими, з нарощеними нігтями і з натільними хрестиками.«Явна демонстрація своєї релігійної приналежності, відкрите носіння релігійних знаків і символів», згідно з текстом проекту, теж не допускається.

Після затвердження цього документа для медичних і фармацевтичних працівників нормою життя на роботі повинні стати ввічливість, стриманість і толерантність по відношенню до релігійних переконань пацієнта, його етнічного та соціального походження і спроможності. Більш того, своє ставлення не можна видавати ні словом, ні мімікою, ні жестом.Також документ зобов’яже медиків і фармацевтів дотримуватися лікарську таємницю, попереджати пацієнта про небажані ефекти призначених ліків і нічого не рекламувати. По відношенню до колег медпрацівник повинен бути вимогливим, але коректним, не обговорювати їх в присутності пацієнтів, але і не покривати корупцію.

Ознайомитися з проектом можна на сайті Міністерства охорони здоров’я, а до 29 грудня – направити свої зауваження і пропозиції щодо нього на електронну адресу [email protected]

Проект про нормах медичної етики

З ПЕРШИХ УСТ

«Через обов’язкової шапочки пішла з медицини»

стануть сюрпризом для самих медпрацівників такі вимоги?

– Майже все, що є в цьому проекті – і є наша реальність по відношенню до пацієнтів і колег.Напевно, документ потрібен, щоб якось все це закріпити, особливо для молоді, – вважає фтизіатр Олена Куркова. – Що стосується нарощених нігтів, каблуків і інших надмірностей, то людина і сам від них відмовиться, якщо вони будуть заважати роботі.

– В теорії все непогано, – каже Ругія Кенгерлі, директор мережі аптек. – Але на практиці багато чого незрозуміло. Наприклад, висота каблука. Вона буде якось прописана? В сантиметрах? Інакше майже будь-яка жінка-медик може стати порушницею, адже поняття високий-низький каблук кілька суб’єктивно.До речі, взуття на високих підборах майже ніхто з працівників аптек не носить з міркувань здоров’я. Адже вони проводять на ногах по 8 – 11 годин на день, і носіння каблуків може обернутися неприємностями для спини і для вен ніг. Медики розуміють це, як ніхто, тому вважають за краще зручне взуття. А взагалі, медичні і фармацевтичні працівники (по крайней мере, в нашій аптечній мережі) намагаються бути привабливими для покупця. Про грубість і мови не йде – у такого фармацевта не буде ні покупців, ні виручки.

– Якраз вимоги до мого зовнішнього вигляду (обов’язково шапочка, халат, мінімум косметики) свого часу і стали однією з причин, по якій я пішла з медицини, – розповіла колишня медсестра Яна. – Я була молода дівчина, якій після роботи хотілося бігти в кафе, в клуб, та й взагалі на чоловіків справляти враження. А під цією шапочкою за день жодна зачіска не збережеться, а потім ще скільки часу на макіяж і манікюр треба витратити. Напевно, медицина – це просто не моє. Ті, хто тут працюють, знають, чим доведеться жертвувати, і йдуть на це свідомо.

Чи можна фарбувати нігті при підозрі на ураження псевдомон

Чи можна фарбувати нігті при підозрі на ураження псевдомон

№ 26 313
дерматолог
27.11.2015

Здрастуйте лікарю.До мене звернулася клієнтка, у якої онихолизис на великих пальцях ніг. На одному з них з’явилося темно-зелена пляма. Пляма досить велике, займає 2/3 нігтя. Я її відправила в лікарню, виключити мікоз. Аналіз їй призначили через два тижні, т. До вона самостійно використовувала для лікування екзодеріл. Тепер вона бажає зафарбувати все це неподобство лаком до настання цього терміну. Чи не завадить нанесення лаку і його подальше зняття ацетонсодерцащім засобом правильному аналізу? Можна покрити лаком або нехай так і ходить до з’ясування обставин?

світла,
єкатеринбург

підписатися на відповіді
НІ ВІДПОВІДЕЙ

палець
нога
термін
лікування

Moжно чи в мед.коледжі носить нігті – Питання і відповіді

Я не кажу про величезні кігті, я про маленькі милі ноготочки … І я впевнена що фарбувати лаком їх нельзянадя Іванова

Можна. Тільки лак не повинен бути зухвалим, як і інші деталі зовнішнього віда.Татьяна Рулева3

Всього 4 відповіді.

Інші цікаві питання та відповіді

Яке вчитися в медичному вузі? Чи справді все так складно і страшно, як всі говорять?

Ірина Кочеткова7

Насправді, у всіх по-різному.Мені, наприклад, все досить легко давалося і дається, а вчитися дуже подобається. Медицина це правда (ну дуже!) Цікаво. Єдине, до чого спочатку багатьом складно звикнути – це, мабуть, величезна кількість пар, лекцій і електівов (і, відповідно, такий же величезний обсяг нового матеріалу). На перших курсах сиділи в універі з 9 до 6-7, а від цього дуже втомлюєшся. Ну і після такого дня приходиш додому і навіть на відпочинок немає часу – треба знову щось вчити. У перші сесії дуже заздрила своїм знайомим не з меду, все у них було простіше.Але з часом кількість предметів зменшується, зникають з програми всякі нудні історії, політології та економіки. Вчиш тільки те, що пов’язано з медициною, твої викладачі – практикуючі лікарі, все супер розумні і викликають повагу. Кожен день в універі або на практиці для мене – одне задоволення, серйозно. І знайомим не з меду більше не заздрю, все ж всі мої витрачені зусилля і час того варті.

Юля Подманкова17Всего 4 відповіді.

підкажіть, як пишеться: медколледж або мед.коледж? (точка потрібна чи ні?)

Гость2

Медколледж.Современний русскій1

Всього 1 відповідь.

Нігті якої довжини дозволені медикам?

Коріца1

**

Довгі нігті у медпрацівника – це: додаткова бруд і мікроби під нігтьової платівкою, возможнос ть травмування хворого, можливість розриву рукавичок, небезпека зараження самого медпрацівника при попаданні заразного матеріалу від хворого і так далі.

Повинна заперечити Автору, який написав в даному питанні таку фразу:

Але допускаю, що Автор говорив не про Росію.У Росії ж такий нормативний документ існує і жорстко контролюється Росспоживнаглядом. Дам його назву. Це санітарно-епідеміолого ня правила для лікувально-профілактичної ських установ –

Тож не буду говорити голослівно, а наведу уривки з цього нормативного документа.

В даних санітарних правилах чітко написано, які вимоги пред’являються до рук медичних працівників – читайте пункт 12.2 розділу першої –

**

Мені можуть заперечити, що ці вимоги стосуються тільки медичних працівників хірургічного профілю (хірургів, акушерів, гінекологів та інших ).Тоді я пораджу прочитати главу десяту, в якій йдеться про особисту гігієну медичних працівників усіх профілів –

**

Як бачимо, все повертається до пункту 12.2. Повністю прочитати даний СанПіН можна на сайті Росспоживнагляду.

Tju8Всего 9 відповідей.

зможу я вчитися в коледжі, якщо я вивчав німецьку?

Привіт, в школі я вивчав німецьку мову, планую вступати до медичного коледжу. Дивився розклад в учнів коледжу, там було написано, що вони вивчають англійську мову.Так ось, я вивчав німецьку, причому добре. Чи приймуть мене вчитися при такому розкладі? Чи можна вивчити заново мову в коледжі? Або все, мені дорого закрита? Гость2

Теоретично можете написати в навчальній частині заяву про те що вчили німецьку прошу дозволити вивчати його в коледжі. Німецька школа в медицині сильна, можуть піти на зустріч …. Решта варіантів дізнаєтеся в приватному спілкуванні зі старостою своєї групи … Не дрефьте не ви перші чи не ви останній. Багато вчили німецьку в школі потім англійськи в інституті.То чи не однієї мови і не знають ..

Гость6Всего 1 відповідь.

Чи можна кухареві фарбувати нігті?

Ваш роботодавець прав. У своїй забороні він керувався загальноприйнятими нормами, які пред’являються до працівників сфери громадського харчування. Зокрема, мова йде про санітарні правила і норми особистої гігієни. Вони вимагають від кухаря перебування на робочому місці з коротко підстриженим нігтями, що не покритими лаком. Така вимога прописано в постанові головного санітарного лікаря Російської Федерації №31, що діє з 2001 року.У документі все, що стосується роботи кухаря, викладено в 13 розділі, пункті 13.4. Що стосується манікюру, то цілком справедливо, коли нігті працівника харчоблоку забороняється покривати лаком. Адже руки – це основний інструмент працівника кухні, який, до того ж, має регулярно проходити медогляди. І кухар, і його помічники зобов’язані чітко дотримуватися правил особистої гігієни. Це служить попередженням забруднення їжі шкідливими мікроорганізмами. Вищевказані правила передбачають список вимог до змісту тіла, і рук зокрема.Догляд за ними – це не тільки систематичне миття в процесі приготування страв, а й регулярна обрізка нігтів. Забороняється носіння накладних і довгих нігтів, адже під такими постійно накопичуються мікроорганізми.

Санітарні правила вимагають від працівників кухні також обробляти дрібні порізи і опіки на руках дезінфікуючими засобами, які в обов’язковому порядку повинні знаходитися на кухні підприємства. При появі на верхніх кінцівках свербіння або висипань, виразок або почервоніння кухар повинен звернутися до лікаря-дерматолога, щоб уникнути поширення інфекції, зараження продуктів.Для відповідального виконання робочих обов’язків кухаря зобов’язані дотримуватися всіх зазначених вимог, в тому числі і що стосуються нігтів. Їм рекомендується в роботі використовувати одноразові рукавички, голову покривати шапочками або косинками, надягати халати. Спецодяг, підібрана за розміром, служить для захисту продуктів від забруднення. Взуття працівника кухні повинна бути без каблуків, з гумовою підошвою.

Чи можна медсестрам фарбувати нігті

У 2002 р Центрами з контролю і профілактиці захворювань США (CDC) підготовлені рекомендації з гігієни рук в медичних установах.Згідно з даними рекомендаціями, медичні працівники, які контактують з пацієнтами високого ризику (наприклад, персонал відділень реанімації та інтенсивної терапії, відділень трансплантології, персонал операційних), не повинні використовувати штучні нігті і мати довгі нігті. Дана рекомендація віднесена до категорії IA, тобто «настійно рекомендується до виконання і надійно підтверджена адекватно спланованими експериментальними, клінічними або епідеміологічними дослідженнями».

У 2003 рCDC почали кампанію по запобіганню антибіотикорезистентності в установах охорони здоров’я, яка включала впровадження програми « 12 кроків по запобіганню антибіотикорезистентності серед хірургічних хворих ». Крок № 12, що стосується гігієни рук, містить вказівку «Медичні працівники не повинні мати штучних нігтів».

Бактерії, які виявляються на природних і штучних нігтях

У піднігтьових просторах (на руках) виявляється велика кількість бактерій, переважно коагулазонегатівние стафілококи, грамнегативні палички (включаючи Pseudomonas ), Corynebacterium і дріжджові гриби.Нанесений недавно лак для нігтів не підвищує кількості бактерій на шкірі, навколишнього ніготь, але розтрісканий лак може сприяти зростанню мікроорганізмів на нігтьових пластинках. Навіть після ретельного миття рук або використання хірургічних щіток в піднігтьових просторах на руках персоналу виявляється значна кількість потенційно патогенних мікроорганізмів.

Невідомо, чи сприяють штучні нігті передачі нозокоміальних інфекцій. Однак, грамнегативнімікроорганізми частіше виявляються на пальцях у осіб з штучними нігтями, ніж у людей з природними нігтями, як до, так і після миття рук.Вплив довжини природних і штучних нігтів на ризик інфекцій також невідомо, так як розмноження бактерій відбувається головним чином в зоні шириною 1 мм, де нігтьова пластинка прилягає до шкіри в піднігтьове просторі.

Є епідеміологічні підтвердження того, що персонал, який має довгі природні або штучні нігті, був причиною спалахів нозокоміальних інфекцій.

Штучні нігті і грибкове ураження нігтів

Гриби, які вражають нігті, розмножуються в товщі нігтьової пластинки.Ніготь забезпечує захист зростаючим грибам. Захищені від світла місця і вологі умови є найбільш сприятливими для росту грибів. Саме з цим пов’язана складність лікування грибкового ураження нігтів. Лак для нігтів, пластикові та акрилові нігті можуть затримувати вологу і сприяти грибкового ураження нігтів.

Рекомендації Об’єднаної комісії з акредитації закладів охорони здоров’я

Завдання 7. Зниження ризику нозокоміальних інфекцій.

7А. Дотримання діючих рекомендацій CDC з гігієни рук.

7В. Кваліфікація всіх виявлених випадків непередбаченої смерті і серйозного стійкого порушення функції, пов’язаного з нозокомиальной інфекцією, як сигнальних подій.

Відзначається, що рекомендації про небажаність штучних нігтів відносяться до категорії IA в керівництві CDC, і необхідне дотримання цього правила особами, що надають допомогу пацієнтам з високим ризиком придбання інфекцій.

У рекомендаціях Асоціації операційних сестер з хірургічної дезінфекції рук і загальної гігієни рук містяться такі положення, що стосуються нігтів на руках:

  • нігті на руках повинні бути короткими, чистими і здоровими;
  • одноразові пристосування повинні використовуватися під струменем води для видалення забруднення з піднігтьового простору, які представляють собою ділянки кистей, де міститься найбільша кількість мікроорганізмів;
  • довгі нігті на руках можуть становити загрозу для пацієнта при його транспортуванні і зміні положення тіла;
  • довгі нігті на руках вимагають додаткових зусиль при очищенні піднігтьового простору;
  • довгі нігті можуть привести до пошкодження рукавичок, що піддає ризику як медичну сестру, так і пацієнта.

Асоціація операційних сестер пропонує наступну рекомендацію щодо лаку для нігтів:

  • якщо використовується лак для нігтів, він не повинен бути потріскалися.

В дослідженнях було продемонстровано, що розтрісканий лак для нігтів може сприяти зростанню мікроорганізмів на нігтях. Хоча не доведено зв’язок між недавнім нанесенням лаку на нігті і інфекцією, можна припустити, що особи з недавно виконаним манікюром можуть уникати суворого дотримання гігієни рук, щоб запобігти пошкодженню нігтів.Схожі дотримання гігієни може призводити до передачі інфекції.

Якщо застосовується лак для нігтів, його не слід носити більше 4 днів. Після закінчення 4 днів лак слід видалити або нанести заново.

Щодо використання акрилових (штучних) нігтів Асоціація операційних сестер зазначає, що штучні нігті не повинні використовуватися .

У численних дослідженнях продемонстровано, що на кінчиках пальців людей з штучними нігтями до і після миття рук виявляється більшу кількість бактерій.

Національна колегія косметологів США повідомляє, що грибкове ураження нігтів частіше розвивається під штучними нігтями.

Висновок

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я з гігієни рук, використання штучних акрилових нігтів може сприяти збереженню контамінації рук після використання мила або гелів, що містять спирт. З огляду на всі перераховані рекомендації і застереження щодо довгих нігтів, лаку для нігтів і акрилових нігтів, медичні працівники повинні усвідомлювати, що недотримання простих правил піддає пацієнтів ризику розвитку нозокоміальних інфекцій.

What Are the Current Guidelines About Wearing Artificial Nails and Nail Polish in the Healthcare Setting?

Guidelines About Wearing Artificial Nails and Nail Polish in the Healthcare Sett.

штучні акрилові нігті, CDC, хірургічна дезінфекція рук, загальна гігієна рук, нігті медичних працівників

Тут легко і цікаво спілкуватися. Приєднуйся!

якби вони робили уколи і перев’язки ротом – то їм помаду заборонили)))))))

Бачив я, як їм не можна.

А чому ж їм тоді фарбувати нігтьові-то.

з чого ви взяли?

бо це таксічно хоча я не знаю

раптом в рану попадет..зараженіе

колір цього збуджує пацієнтів

Напевно якась хімія там.

Потім інфекцію занесуть хворим людям.

Якщо в рукавичках працює, то можна. А так – спирт же.

банківським працівникам цього теж не дозволяють

Вони ж з клієнтами працюють, а лак на нігтях відштовхує, вдаючи недоглянутості.Але це тільки припущення

Вони ж з клієнтами працюють, а лак на нігтях відштовхує, вдаючи недоглянутості

За технікою безпеки.

З спиртом мають справу.

І носити довгі нігті.

Повинно бути видно якщо кров потрапить?

Можна! відрощувати не можна!

Їм і в носі колупатися не можна ..и ще багато чого

Всім медсестрам заборонено фарбувати нігті, під лаком може накопичуватися інфекція, яку можна легко занести пацієнту, і взагалі медсестра зобов’язана працювати в рукавичках, як і інший персонал.тому її манікюр нікому не буде видно – якщо, звичайно, нігті нормальної довжини, а не як у кішки. Мати довгі нігті – не можна всюди, ну а про лак – це зазвичай особливо не обмовляється, хоча може бути прописано в інструкції в даній поліклініці. сподіваюся я ясно висловився.

спирт роз’їдає лак

щоб хворий на голову не подумав що це кров

Запишіться на нарощування нігтів або манікюр з покриттям гель-лаком.

Нарощування нігтів і манікюр для медпрацівників.

До зовнішнього вигляду нігтів медпрацівників висуваються жорсткі вимоги . Наприклад, жінки медичних професій не можуть дозволити собі відрощувати довгі нігті і створювати на них яскравий дизайн. Такі нормативи були розроблені для зручності не тільки лікарів і медсестер, а й для безпеки пацієнтів, щоб лікар випадково не травмував хворого під час обстеження або деяких процедур, які передбачають тактильний контакт або пальпацію.

Але в медицині працюють в основному жінки і їм теж хочеться робити красивий модний манікюр, адже їхнє життя проходить не тільки на роботі, але і є поза робочий час.Наносити лак на неробочий період, а потім кожен день швиденько його видаляти перед роботою – погодьтеся, це немислимо. Але мати гарні доглянуті нігті і в той же час не порушувати вимоги, все ж можна. Я стверджую це, як майстер нігтьового сервісу. Повірте, стильні нігті для медпрацівників – це цілком реально . До мене звертається чимало клієнток медичних професій і приходять вони вже по кілька разів. А це значить, що я робив манікюр, в медичних установах ні у кого не викликає нарікань.

Нігті медичного працівника повинні бути коротко оголений і мати гладкий вільний край. Але під час роботи ця частина нігтя може пошкоджуватися. Постійно підпилювати і так короткі нігті неприємно і можна травмувати шкіру навколо нігтя. Чи можна звести виключити або звести до мінімуму цю специфікою професії? Зараз можна сказати впевнено – так. На виручку прийде манікюр з покриттям Гель лаком. Цей вид манікюру з’явився у нас відносно недавно, але вже став улюбленим у багатьох жінок, завдяки тому, що Shellac легкий в нанесенні, на нігтях тримається довше, ніж будь-яке інше покриття, захищає і зміцнює нігтьову пластину.А колірна гамма так різноманітна, що наносити його можуть навіть жінки медичних професій, вибравши спокійний блідого відтінку або практично невидимий, під колір нігтьової пластини. При нанесенні передбачається запечатування вільного краю нігтя, що практично зводить нанівець його пошкодження. Це покриття має чудовий вигляд на коротких нігтях.

У жінок-медпрацівників особлива брак вільного часу. Знайти його на похід в салон краси не завжди вдається. Тим більше, що в ці заклади потрібно записуватися заздалегідь і чекати.А професія накладає свої незручності, адже медична допомога може знадобитися будь-кому і коли завгодно.

Манікюр для медичних працівників.

Звертаючись до мене, досвідченому майстрові по нарощуванню нігтів в Бутово, ви завжди можете скористатися своїм вільним часом, приїхавши до мене додому тоді, коли вам зручно. На місці я запропоную вам на вибір різні варіанти манікюру саме для медпрацівників. Вибравши, ви завжди будете ходити з красивими доглянутими нігтями і при цьому не переживати, що манікюр не відповідає вимогам.

.