Ногти

Що робиться корекція нарощених нігтів гелем: Як зробити корекцію нарощених нігтів гелем: відео

Як робити корекцію нарощених нігтів

Нарощені нігті дозволяють багатьом жінкам реалізувати мрію про красивий манікюр. Однак як би якісно не було виконано нарощування, нігтьова пластина відростає разом з штучним нігтем, а значить, доведеться вирушати до майстра на корекцію.

Також корекція необхідна в разі поломки нігтя або його відшаруванні.

Як часто роблять корекцію нігтів ?

Відповідь на це питання дасть майстер, який підбере графік для повторних відвідувань, виходячи з швидкості росту нігтьової пластини.В середньому відвідувати салон доведеться кожні 3-4 тижні.

Під час процедури корекції майстер видаляє штучне покриття (акрил розчиняють рідиною, а гель спилюють) і завдає його заново.

У результаті манікюр знову набуває акуратний і красивий вид.

Види корекції гелевих та акрилових нігтів


Корекція штучних пластин може виконуватися по-різному.

Виділяють наступні види цієї процедури:

 • Мала – виконується при невеликих пошкодженнях, зазвичай з’явилися в результаті механічної дії (подряпин, відколи, відшарування).
 • Середня – проводиться щомісячно з метою поновлення штучного покриття. Майстер наносить гель або акрил заново, щоб прибрати видиму різницю між штучним і відросло натуральним нігтем.
 • Велика – припускає заміну штучної пластини при його поломки, зміщення, відшарування.

Корекція гелевих нігтів


Корекція гелем виконується наступним чином:

1.Перед початком процедури виконується знезараження рук спеціальним засобом.

2.Делают манікюр з видаленням кутикули.

3.Проходім пилою 220 грід по відростила частини нігтя, загладжуємо перехідну зону свого і нарощеного нігтя, шліфуємо всю поверхню і прибираємо покриття (шелак або лак), запив проводиться як при підготовці нігтя до нарощування.

Поетапна корекція гелевих нагідок

Прибираємо зайву довжину і надаємо форму. Необхідно робити це акуратно, щоб не травмувати шкіру навколо нігтьової пластини. По завершенні процедури пил змахують щіточкою.

4. Для корекції з залишенням минулого нарощеного матеріалу буде потрібно пара нових шарів гелю. Наносимо пензлем гель тонким шаром на спустошену відросла поверхню і решту нігтя, заповнюючи ніші після відшліфовування. Просушуємо нігті в лампі, наносимо ще шар гелю і відправляємо нігті повторно сушитися.

4.1.Прі повному видаленні старого гелю і новому нарощуванні майстер повністю відтворює архітектуру нігтьової палстіни.

4.2.После знежирення пластини тонким шаром наносять праймер.

4.3.Закрепляем на нігтях форми для нарощування. Якщо використовується трифазна гелева система, спочатку майстер наносить базовий шар і просушує його під УФ-лампою близько трьох хвилин. Клієнт може відчути легке печіння. У такому випадку потрібно вийняти руку з-під лампи на кілька секунд і повернути назад.

4.4.Наносім перший шар гелю з формуванням обрисів майбутнього нігтя. Покриття також полимеризуют в лампі 3-4 хвилини. Для створення якісного нігтя може знадобитися три-чотири поетапних нанесення тонких шарів гелю з формуванням форми.Не забувайте приділяти увагу критичним зонам (місце з’єднання свого нігтя і нарощеної довгої частини).

4.5.Удаляем форми і обпилює новий ніготь, вирівнюючи накладений гель, надаємо пластині потрібну форму.

4.6.Наносім фінішний шар і полімеризуючись його в лампі 3 хвилини. Якщо застосовується гель з дисперсним шаром, після просушування його прибирають спеціальною рідиною.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ


Завершуємо корекцію нанесенням декоративного кольорового лаку.У кутикулу втирають зволожуючий масло.

Якщо ви зважилися зробити корекцію в домашніх умовах


Алгоритм нарощування однаковий і для виконання в умовах салону краси, і на дому. Якщо ви вирішили впоратися з корекцією самостійно, необхідно розібратися в особливостях матеріалів та інструментів, які використовуються під час процедури.

Розгляньмо порядок самостійної корекції нігтів на дому:

1.Обеззаражіваніе рук – для цього зручніше використовувати шкірні антисептики у вигляді спреїв, наприклад, «Чістея Люкс», «Естілодез», а також популярний «CND».

2.Манікюр – обрізний або необрізної. Для обрізання кутикули будуть потрібні спеціальні кусачки, а також апельсинова паличка.

3.Корректировка форми нігтьової пластини – для цього необхідно абразивні матеріали. Розмір абразиву позначають грит. Для роботи з натуральним нігтем можна використовувати пилки з показником від 250 грит і вище. Найкраще купувати двосторонні пилки з більшим абразивом з одного боку і більш дрібним з іншого. Для штучного нігтя обов’язково придбайте грубозернисту пилку.

Також не обійтися без полірувальників, або бафов. Вони допомагають надати нігтям блиск і гладкість. У бафов – 4 сторони, у кожної своя зернистість. Сторони позначений цифрами, тому ви легко зрозумієте, в якому порядку їх використовувати.

4.Обезжіріваніе – Для цього потрібна спеціальна рідина, наприклад, недорога від «Severina» або «Domix» або більш відома від виробників «CND» або «Jessica».

5. Нанесення праймера – вони також представлені як доступними і придатними для домашнього використання ( «Irisk», «Tango»), так і дорогими і використовуваними в салонах ( «CND», «OPI»).

6.Нанесеніе базового прошарку – для домашнього застосування можна придбати недороге базове покриття від «SuperNail» або “UV Bonder».

7.Нанесеніе гелю – найбільш популярні виробники «Irisk», «Planet Nails», «EzFlow», «IBD», «Masura». Також в спеціалізованому магазині придбайте пензлик.

8.Полімерізація під лампою – для цього необхідна спеціальна УФ-лампа. Вони мають різну потужність – від 9 до 36 Ватт і таймером на 10, 30, 60 секунд.

9.Нанесеніе фінішного покриття – для гелевою корекції рекомендовані засоби від «Severina», «Top Gloss-gel», «TNL».

Як робити корекцію акрилових нагідок


Крім гелевого користується популярністю і акрилове нарощування. Для проведення корекції необхідно спочатку зняти старе покриття.

Його виконують наступним чином:

 1. Майстер дезінфікує руки милом або спеціальним розчином.
 2. Видаляється лакове покриття звичайним засобом для зняття лаку, але обов’язково без ацетону.
 3. Потім майстер робить манікюр, видаляючи задирки, кутикулу.При сильно відросло нігтях потрібно зняття блиску пилкою з дрібним зерном.
 4. околоногтевую ложу необхідно обклеїти пластиром, щоб акрил не потрапив на шкіру і кутикулу. Потім наносять кислотний праймер.
 5. Пензлик з ворсом змочують в мономере і опускають в акрилову пудру. Виходить акриловий кульку, його акуратно розтягують поверхнею. Акриловий шар полимеризуют під УФ-лампою.
 6. Після корекції нігтя надають потрібну форму спочатку пилкою з великим зерном, а потім з дрібним.Завершують процедуру поліруванням бафом.

Якщо набридло нарощувати нігті

З появою на ринку нігтьової індустрії стійкого покриття шелаку і гель лаків популярність у нарощування дещо знизилася. Пов’язано це з тим, що гель лаки тримаються на пластині також не менше 3 тижнів і при цьому не вимагають спилювання.

В результаті удається швидко відростити натуральні нігті.

Гель лаки мають наступні переваги: ​​

 • тримаються довго, не сколюються, не втрачають інтенсивності кольору,
 • легко наносяться і знімаються, тому їх часто використовують в домашніх умовах,
 • не мають неприємний запах, рідко викликають алергію,
 • при знятті пластина не травмується.
 • допомагають у зміцненні і відновленні ногтей.

Манікюр з шелаком і гель лаками пропонують практично всі салони краси, при цьому процедура і нанесення, і корекції займають менше часу, ніж при нарощуванні.

Вибір квітів неймовірно великий, а досвідчені майстри виконують різні дизайни і доповнюють їх декоративним елементами.

Але яке б покриття ви не вибрали – гелеве, акрилове або шелак, не варто забувати про своєчасну корекцію, і тоді ваші нігті збережуть красу і здоров’я.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

правила і етапи – Краса – Домашній

В залежності від швидкості росту натуральних нігтів майстри рекомендують проводити корекцію не менше, ніж один раз в 3 тижні. Провести процедуру можна тільки у майстри, оскільки він володіє всіма необхідними знаннями, інструментами і матеріалами для цього.

Важливе правило корекції: руки і нігті повинні бути оброблені антисептиком. Це зводить до нуля ризик занесення будь-якої інфекції під штучний матеріал.Друге правило, якого дотримуються майстра – інструмент використовується тільки продезінфікований, будь то пилочки або насадки для апарату, кусачки або ножиці. Апельсинові палички – одноразовий інструмент, який після використання викидається.

Перший етап корекції після обробки нігтів антисептиком – видалення відшарованому матеріалу, якщо такий є. Найчастіше відшарування з’являються біля бокових валиків або кутикули. Знімають їх пилкою з невеликою абразивністю (150/180 грит) або середньої насадкою апарату для манікюру.Якщо отслоек немає, то з нарощених нігтів знімають блиск (з усією поверхні).

Другим етапом корекції є зняття блиску і з штучних нігтів, і з натуральної пластини, яка добре видна через 2-3 тижні після нарощування. Виконується процедура за допомогою шліфувального блоку. Для штучного матеріалу і натурального нігтя використовуються різні боки блоку. Якщо кутикула не обробляються з часу нарощування, то її відсувають пушер або апельсиновою паличкою, видаляють спеціальним засобом за потребою.

Третій етап корекції – коригування довжини змодельованих нігтів. В міру зростання натуральних нігтів штучний матеріал «повзе» вперед, за рахунок чого збільшується довжина нарощених нігтів. Корекцію довжини виконують пилкою для штучного матеріалу або апаратом для манікюру.

Четвертий етап корекції полягає в поповненні відсутнього матеріалу, будь то гель або акрил. Перед нанесенням нігті обробляють знежирювачем (праймером) для кращого зчеплення матеріалу і натурального нігтя.Гель або акрил викладається спочатку в зону стресу, яка змістилася з першого нарощування, потім від кутикули до нанесеному матеріалу. Всі правила нарощування зберігаються і при корекції: апекс (вища опукла точка нігтя) повинен бути на місці, біля бічних валиків і кутикули матеріалу мінімальна кількість, зона стресу укріплена.

П’ятий етап корекції – шліфування та полірування нових штучних нігтів, обробка кутикули маслом. Якщо потрібно нанесення дизайну, то він виконується після четвертого етапу.Старий дизайн змінити при корекції можна тільки тоді, коли матеріал спиливается до підкладки, що деякими майстрами прирівнюється до зняття нігтів і повторному нарощування.

Корекція нарощених нігтів: як зробити крок за кроком

Зробити корекцію нарощених ногтей – значить «відремонтувати» ногтевое покриття на штучній основі. Метою такого заходу є зміна кольору нігтя, форми і надання йому свіжого і естетичного вигляду.Процедура коригування показана кожні 2 тижні. Як робиться коригування? Ось покрокова інструкція.

Особи, які потребують корекції нігті

Особливості нарощених нігтів

Штучне покриття вимагає особливого догляду:

 • Згодом між нігтем і покриттям проникає повітря, тому відбувається відшарування, і краса манікюру втрачається.
 • Між кутикулою і нарощені матеріалом з’являється відступ, який псує загальний вигляд.
 • Без правильного догляду не тільки втрачається естетичний вигляд, але і псується натуральний нігтьової покрив. Для цього треба знати, як правильно скоригувати манікюр.

Нігті з акрилу

Не обов’язково брати платні дорогі уроки, головне – слідувати простим вказівкам.

Вид коригування нагідок

Майстри манікюру відзначають, що складність обробки манікюру не залежить від того, акрил це або гель. Роль грають загальний вигляд нігтя і його форма.

Виділяються кілька видів:

 1. При маленьких пошкодженнях, невеликих відколах, відшарування – мала корекція.
 2. Середня корекція необхідна для проблем побільше. Її роблять через 4 тижні для приховування відростила натурального нігтя.
 3. Корекція велика робиться при зміні форми, при поломці нігтів, відшаруванні. Покрокове керівництво по корекції нагідок представлено далі.

Пилочки для нігтів

Нігті з акрилу: як проводиться коригування

Корекція нарощених ногтей в домашніх умовах можлива, хоча майстер це зробить краще і швидше.

Важливо! Не застосовувати препарат до нарощування і корекції ванночок і не наносити крем на жирній основі, так як високий ризик відшарування нігтя.

 1. Обов’язково потрібна обробка рук антисептичними засобами. Якщо процедуру робити в салоні, то майстер теж повинен опрацювати руки.
 2. Зняти залишки лаку з нігтів. Відсунути акуратно кутикулу.
 3. На фото видно, що кишені (незначні відшарування) випіліваются фрезером, потім пилочкою проводиться запив матеріалу.
 4. На цьому етапі знадобиться шліфувальний баф, який прибере блиск, а за допомогою пилочки (180 грит) запилюється натуральний ніготь між кутикулою й нарощені матеріалом. Потім необхідно зняти всю пил.
 5. Наноситься склад, який знежирює поверхню. Знадобиться кілька хвилин для просушки, і нігті готові до подальшої роботи.
 6. В окрему чашу поміщається достатню кількість акрилової пудри, скочується і наноситься акуратно на відросло ділянку нігтя.Кутикула залишається незадетой, інакше манікюр відшарується. Акрил наноситься на поверхню і розгладжується від кутикули до нарощені нігті, поки весь простір не заповниться.
 7. Після нанесення пилкою знімається надлишок матеріалу, надається потрібна форма.
 8. Баф прибирає всі дефекти, полірує нарощені ніготь.

Шліфувальні баф

Тепер можна робити дизайн нігтів. Вся процедура триває не більше години, якщо робити в салоні, але в домашніх умовах часу знадобиться більше.

Навчитися самостійно покроково приводити в порядок нігті в домашніх умовах можна як з онлайн-уроків, так і на курси.

Шліфування нігтів

Корекція нігтів з гелю

Корекція нарощених гелем нігтів проходить трохи інакше. Краще напередодні процедури зробити ванночки із сіллю для рук, зробити все очищають і зміцнюють маніпуляції. Перед початком обробити руки ансісептіком, зняти старе покриття.

 1. Обережно за допомогою дерев’яної палички відсунути назад кутикулу.Використовувати тільки апельсинову паличку, як показано на фото.
 2. Всі відшарувалися частини підпиляти пилою (120 грит), ділянка натурального нігтя між кутикулою й нарощені покриттям обробити пилкою 180 грит. Манікюр з штучного матеріалу потребує правильній обробці, так як неправильна веде до витончення живого нігтьового покриву.
 3. Перед нанесенням гелю всю поверхню очистити від частинок пилу, знежирити, а на натуральну нігтьову пластину нанести склад – праймер, який є обов’язковим до корекції.Склад добре знежирює і висушує натуральний ніготь, за рахунок чого прикріплення гелю стає надійніше.
 4. Після праймера нанести гель для коригування на натуральний ніготь, потім склад посушити в УФ-лампі, яка робить гель твердим. Нанести шар матеріалу вже весь нарощені материал. Сушити 3 хвилини. Після цього можна переходити до повної коригування.
 5. На цьому етапі робиться дизайн і наноситься спеціальне масло на кутикули. У багатьох салонах даються уроки корекції нарощених нігтів.Навчитися і зрозуміти суть коригування манікюру можна, подивившись відео з майстер-класом.

Корекція нігтів на типсах

При проведенні процедури постає питання: видаляти базовий наклеєний шар або залишити? Все залежить від стану нігтя. Іноді при сильному отрастании краще наростити ніготь заново, але якщо відростання невелике, то робиться коригування.

Корекція на типсах нічим не відрізняється від звичайної. Майстер дивиться загальне стан нігтя.Якщо немає сильної відшарування, то реконструкція можлива; якщо пошкодження сильні, то легше видалити повністю старий шар, тому що обробка на типсах більш травматична для живого нігтя. Шліфування і пропилювання позбавляє тіпси міцності.

Корекція відбувається швидко, досить забрати трохи вільний край від нарощеного матеріалу кусачками. Перед використанням їх в якості підкладки потрібно вкоротити довжину заздалегідь. Прошарок клею між натуральним нігтем і підкладкою не надто міцна.Для хорошого контакту слід дотримуватися технологію нарощування. Перед роботою нанести знежирюючий засіб на нігті – так відпаде необхідність щільно притискати типс до поверхні нігтя.

Коли тіпси приклеєні, їх треба обрізати до бажаної довжини, трохи обробити пилянням. Прибрати пил з поверхні, покрити ніготь моделюючим складом. Обробити бафом від нерівностей, а після приступати до нанесення гелю або акрилу. Зробити корекцію на типсах набагато легше, ніж здається.Взагалі виконувати коригування нарощених нігтів не дуже важко в домашніх умовах, але все ж краще довіритися професіоналам.

ЯК РОБЛЯТЬ КОРЕКЦІЮ нарощені нігті

У цій статті ви дізнаєтеся, що я роблю корекцію нарощених нігтів. Я протестують дві керамічні фрези різної форми і абразивності. Так само я розповім, як зробити дизайн нігтів з використанням пластівців юки і вітражного гель-лаку.

Крок 1. Зняття покриття із використанням керамічної фрези. В процесі спилювання я протестувала дві керамічні фрези:

– Із червоною рискою і гострим кінчиком – легко і м’яко знімає покриття. Її загостреним кінчиком зручно випилювати матеріал у важкодоступних зонах.

– З білої рискою – має округлий кінчик. Вона має більший абразив, тому матеріал спиливается швидше, але при цьому утворюються невеликі борозенки.

Також фрезою я укорочую і підпилюють вільний край. Змахую пил після опіла всіх нігтів.

Крок 2. Алмазної фрезою форми циліндр роблю манікюр, відрізаю кутикулу, вичищаю птеригий і шліфую бічні валики.Детальніше про цю процедуру ви можете дізнатися в моїх курсах.

Потім за допомогою шліфувального ковпачка шліфую нігтьові пластини. І очищаю від пилу.

Крок 3. Наношу Nail Prep, потім безкислотний праймер від Cosmoprofi.

Крок 4. Покриваю нігті універсальною базою від Cosmoprofi – тонким шаром і втираючи рухами. Сушу в лампі.

Крок 5. Виконую корекцію гелем Flex від Cosmoprofi. Це гель-желе. Спочатку я фарбує тонким шаром нігтик, потім беру крапельку гелю і починаю формувати конструкцію нігтя.Цей гель відрізняються від звичайного тим, що він зовсім нерухомий і вирівнюється тільки від руху пензликом, тому я його постійно ворушу вібруючими рухами. Добре сушу в лампі і виконую опил.

Крок 6. Покриваю нігті гель-лаком TNL № 274 в два шари з проміжним просушуванням в лампі. На безіменні пальці покриття не наношу, так як на них буде виконаний дизайн.

Крок 7. На безіменний палець наношу базу Fiore і, не просушуючи її, викладаю срібні пластівці юки на весь ніготь. Просушую в лампі.

Крок 8.. Вирівнюю покриття базою. Сушу.

Крок 9. На палітрі змішую гель-лак з базою і покриваю нігтик. За бажанням клієнта, покриваю в два шари, щоб вітражний ефект вийшов більш темним.

Крок 10. Інший нігтик на безіменному пальці вирівнюю базою. Просушую в лампі.

Крок 11. Змішую на палітрі гель-лак з базою і вийшов вітражем покриваю нігтик. Сушу.

Крок 12. Тоненькою пензликом роблю обведення основним кольором гель-лаку.Фіксую в лампі.

Крок 13. Чорної гель фарбою малюю гілочку. Просушую в лампі.

Крок 14. Змішую базу з пластівцями юки і викладаю їх на листочки гілочки.Сушу.

Крок 15. Покриваю нігті топовим покриттям Fiore без липкого шару. При необхідності, за допомогою тоненького пензлика, вирівнюю покриття. Просушую в лампі.

Крок 16. шліфують нігтик з гілочкою, знежирюють і в місцях, де будуть розташовуватися стрази – наношу гель від Cosmoprofi Thick Clear. Приклеюю стрази і бульонкі. Сушу.

Крок 17. перекривати топом, не зачіпаючи стрази, їх я тонким пензликом обвожу. Просушують в лампі і готово.

Вийшла така красота !!

З вами була Ірина Набок.
Всем пока і до нових зустрічей.


Ви можете подивитися повну версію цієї трансляції в двох частинах:

читайте:

>> ФРЕЗИ ДЛЯ АПАРАТНОГО МАНИКЮРА

>> КОРЕКЦІЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ ЗМІЦНЕННЯ ТА РЕМОНТ біогелів

>> ЗНЯТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ фрези

>> АПАРАТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В манікюр, ГЕЛЬ-лакеїв, нарощування

>> КОРЕКЦІЯ нігтів ГЕЛЕМ ВІДЕО ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ДИЗАЙНУ

Корисні посилання:

◉ акрігель LadyMistry 30 ml ► http: // ali.pub / 29s7l4
◉ акрігель LadyMistry 60 ml ► http://ali.pub/29s7t3
◉ акрігель MSHARE ► http://ali.pub/27tlxe ► http://got.by/27tlxe
◉ Кисть для акрігель ► http : //ali.pub/27tm47 ► http://got.by/27tm47
◉ Гель Лаки Fiore> https://vk.cc/7jSgYo
◉ Меблі манікюр (Підставка під руку, столи) https: // vk. com / mebel_manikur і інстаграм @mebel_manikur Знижка 10% по купону GRANDNAIL
◉ Магазин Евромедсервіс: Апарати для манікюру і педикюру http://bit.ly/21onYVm
Магазин надав знижку моїм передплатникам 15% промокодом GRAND15
◉ Лампи Sun в магазині , де купую я> http: // ali.pub / mc8hn

Оцініть статтю і питайте, коли залишилися питання

comments powered by HyperComments

.