Маникюр

Як зробити квадратні нігті манікюр: Рекомендації, як правильно зробити квадратні нігті і надати їм гарний вигляд

Рекомендації, як правильно зробити квадратні нігті і надати їм гарний вигляд

Виключно потрібна і гарна форма для нігтів – «квадрат». Почавши переможний подорож ще на початку двотисячних, вона і зараз, незважаючи на виникнення задерикуватого суперника – форми «балерина», – продовжує утримувати лідируючі позиції в проектуванні нігтьових пластинок.

Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно надати нігтям форму «квадрат». Звичайно, наші рекомендації знадобляться перш за все тим, хто лише починає освоювати ази спеціальності, а ще тим, хто виконує манікюр на аматорському рівні.Ми підготували докладну анотацію того, як правильно зробити форму нігтів.

Кому не підійдуть квадратні нігті

Існує думка, що прямокутна форма йде тільки деяким. «Квадрат» приголомшливо сяде на пластинки, які від природи мають подовжене довгасте ложе. Також «знадобляться» і довгі пальці «піаністки». А ось перелік тих, кому подібна форма протипоказана, ще ширше:

 • «Квадрат» повністю протипоказаний власницям широких нігтів з маленьким ложем.Він їх візуально зробить більш широкими і короткими;
 • Ще заборонені пластинки трапецієподібної форми. Вузьке підставу у нігтя, яке розширюється до кінчика і закінчується непомірним квадратом, стане виглядати як відкрився віяло. Це буде виглядати ненормально;
 • Не треба мріяти про «квадраті» і власницям зовсім вузеньких нігтьових пластинок, якщо тільки вони не хочуть мигдалевидну форму нігтів; як зробити її, підкаже інструкція по створенню квадратних пластинок;
 • Широка долоню з маленькими пальцями, навіть якщо на ній і є пластинки придатною форми для «квадрата», теж є протипоказанням;
 • Досить важко зробити «квадрат» на слабких і делікатних пластинках.Як правило, ці нігті відповідно до ступеня відростання починають згортатися і втрачати форму, і не залишається навіть натяку на ту, яка була спочатку.

На замітку

«Квадрат» – один із самих звичайних в техніці побудови форми нігтя, проте він до того ж є одним з найбільш проблематичних у використанні. Гострі кути «квадрата» нерідко ламаються і сколюються. Майже всі фахівці з манікюру вибирають цю форму лише при роботі на матеріалах штучного походження.Але якщо ви не хочете нігтів штучного походження, то зможете зміцнити ваші пластинки особливим зміцнює складом, який використовується замість базисного шару. Є ще варіант – зміцнення пластинок акрилової пудрою.

Однак не варто засмучуватися, якщо ваші нігтики потрапили в «заборонений перелік». На щастя, у «квадрата» є дуже багато трансформацій, які найбільш прийнятні до особистих нюансам всякої модниці. Наприклад, варто звернути увагу на такі різновиди:

 • «м’який квадрат»;
 • «прямокутник»;
 • «овальний квадрат».

Також при правильному оформленні дизайну «квадрат» стане досить гармонійно виглядати і на пальцях, які записані в «заборонений перелік». Однак про даному аспекті – трохи пізніше, а зараз поговоримо, як виготовити квадратні нігті в домашніх умовах, не користуючись допомогою професіоналів.

Як виготовити квадратну форму нігтів

Чи не можете правильно зробити квадратні нігті? Ви здивуєтеся, але все напрочуд просто.Тим більше, як відзначають фахівці, «квадрат», напевно, найбільш проста у виконанні модифікація. Однак це слова професіоналів, а новеньким і простим прихильникам даної справи будуть потрібні деякі вміння та знання ряду певних правил.

Нарешті, «квадрат» ніяк не має на увазі пошуку деякої симетричності і гармонійності, які будуть потрібні при створенні круглих форм. Тут найголовніше – дотримати однакову величину на всіх нігтях. Якщо говорити про довжину, то «квадрат» можна зробити:

 • маленьким;
 • середнім;
 • подовженим.

Краща довжина для нього – це маленька і середня .

Важливі нюанси

Маленький «квадрат» – це найбільш «норовлива» величина по відношенню до природного вигляду нігтя і рук. Якщо пластинки подовжені і разом з тим мало витягнуті, краще вибрати середній квадрат, він, без сумніву, допоможе зробити нігті візуально «витягнутими».

Однак і маленькому «квадрату» також знадобиться непогана довжина. Так як, незважаючи на те, що візуально в центральній частці він невеликий, проте його бічні кордону перевершують серединну частину іноді в три рази.Також нерідко відбувається шляхом зміни звичайної овальної або круглої форми їх довжини недостатньо і на найкоротшу полуквадратная пластину. Тому при підготовці до створення квадратних нігтів їх потрібно спочатку відростити, це займе якийсь час, якщо у них мала довжина.

 • У міру зростання нігтя потрібно буде опанувати технологію створення квадратної пластини з тієї, яка закінчується овальне, або її кінчик округлий. В першу чергу необхідно буде по максимуму до верхнього краю ложа спиляти пластинки по прямій лінії.Виниклі по кутах нерівності, щоб нігті не виглядали незграбно, потрібно трохи закруглити. Після, у міру зростання, знову потрібно буде виправлення їх кінців по прямій лінії.
 • Таким чином, поступово вони стануть такого розміру, коли стане можливе створення м’якого квадрата, тоді потрібно їх трохи закруглити в кутах. Тільки після того, як пряма лінія кінця нігтя буде проходити від краю до краю, утворюючи при цьому у вільного краю чіткі прямі кути, буде можливість зробити квадратну форму.

Техніка, яка описана вище, покликана відповісти на питання, як виготовити квадратні нігті з круглих. При достатній їх довжині необхідно тільки відшукати спосіб належного підпилювання квадратом. Яким чином це здійснити, ми спробуємо роз’яснити найбільш доступним чином.

Як підпиляти нігті квадратної форми? Все елементарно. Потрібно буде сточити кінці до найбільш рівного прямого зрізу, а потім встановити спрямованість бічних гранях, знову чітко по прямій лінії.У підсумку по краях вільного кінця нігтя повинні вийти 2 прямих кута.

Нерідко у початківців виникає складність якраз у створенні даних прямих кутів. Часто один з кутів виходить вище, гостріше або, навпаки, трохи ширше. Щоб уникнути цього, можна застосувати одну хитрість, якої не гребують навіть майстри, що дозволяє їм як правильно точити нігті квадратної форми, так і робити обриси пластинки красивішими.

 • При створенні їх форми підставляєте пилку до основи ложа нігтя і дивіться за тим, щоб нігтьової кінчик був паралельний по відношенню до неї.Зрозуміло, для цього буде необхідна пряма пилка. Говорячи про кути, потрібно відзначити, що після надання форми кінчика потрібно підпилювати пластини точно під прямим кутом, загострити їх краю.
 • Є ще невелика хитрість. Приготуйте з щільного паперу трафарети для нігтів, для кожного окремо, після, приставивши їх до платівці, потрібно тонким маркером обвести кордону. Усе! Дії зажадають чимало часу на підготовку, проте вийде набагато чистіше, і вам не потрібно виправляти помилки.Важливо, закінчивши всі маніпуляції, не забути стерти непотрібні сліди, залишені маркером.

Є ще принципове правило, як підпилювати квадратні нігті – необхідно рухати пилочкою виключно в одному напрямку. Це необхідно, щоб вони не ламалися і не розшаровується. Хоча це правило стосується і нігтів будь-який інший форми .

Ну і на завершення – не засмучуйтеся, якщо у вас не вийшов квадрат. Помилки можна легко виправити його найбільш податливим варіантом – «м’яким квадратом».

Використання відеоуроків

Створення манікюру – досить кропітка праця, і, щоб поліпшити цей процес, кожен знавець на базі тривалих пошуків, проб і огріхів, з плином часу створює свою особисту, особливу манеру виконання. Зрозуміло, створення форми «квадрат» має основні правила, проте прийоми і нюанси його створення у всіх професіоналів різняться. Для тих, хто бажає навчитися мистецтву правильного створення «квадрата», в мережі є безліч навчальних відеороликів, які допомагають візуально зафіксувати отримані знання.

Можна дивитися, вчитися тонкощам, а потім застосовувати знання у своїй практиці. Можливо, з часом кожен зможе створити свою техніку створення нігтів приємного обриси.

Як надати красивий вид квадратним нігтям

Недостатньо зробити бездоганний «квадрат», необхідно його також і майстерно «одягнути». Варіантів декорування і покриття нігтів квадратної форми дуже багато, і це, можливо, буде темою іншого огляду. Однак про те , як зробити красивими нігті, природна форма яких не дуже добре «дружить» з квадратом, потрібно поговорити докладно.

Як було відзначено на початку статті, квадратна – досить «норовлива» форма, проте її вірна подача допоможе зменшити всі наявні особливості пластинок і пальців.

Приміром, тим, у кого широкі і маленькі пластинки, потрібно придивитися до фарбування «квадрата» в техніці контурінг. Сутність його в тому, що вся платівка спочатку забарвлюється в проміжний або нюдовий відтінок, а зверху нього, рисою вужче, не допускаючи заходу на бічні кордону пластини, накладають лак на кілька тонів темніше або грубо контрастує з нюдом, проте гармонійно виглядає з ним (нюд з чорним забарвленням, з матовим або шоколадним відтінками і т.д.)

Застосування нюдових відтінків не є обов’язковим. Основою можна зробити пастель або ж яскравий колір (червоний, блакитний, світло-ліловий і т. П.) Принципово потрібно дотримуватися лише одне правило: базою повинен бути лак більш світлого відтінку, в центрі – темний. Якраз такий метод фарбування дає можливість створити ілюзію найбільш делікатних і витягнутих пластинок.

Деякі рекомендації

Творцем «nail контурінга» вважається американський дизайні р в сфері nail промисловості Джин Сун Чой, автор знаменитої марки декоративних лаків «Jin SOON».За її словами, цю технологію фарбування вона «позичила» у молодих дівчат, які не дуже «заморочується» щодо того, чи рівномірно розподілений лак по краях нігтів, вони елементарно проводять пензликом по їх центру.

 • Візуально витягнути короткі пластинки, безсумнівно, допоможе і класичний френч, однак тут потрібно розташувати лінію «усмішки» трохи вище її природного кордону. Але якщо пластинки не тільки мають невелику довжину, а ще й широкі, то біла «посмішка» на квадратній формі набагато більше виділить непривабливі габарити пластини.При такій проблемі потрібно придивитися до нетрадиційного варіанту френча – для прорісовиванія «усмішки» застосувати темний лак. Такий прийом, безсумнівно, посприяє зоровому звуженню пластинок.
 • Також є ще один варіант для недовгих пластинок – фарбування «квадрата» в техніці омбре. М’який перехід кольору по довжині нігтя додасть ілюзію розтягнутості пластинки. Для пластинок, що мають широку форму, омбре потрібно робити у вертикальній техніці, позначивши центр лаком світлого відтінку, а відтінки країв зробивши більш темними.
 • Ще короткі і широкі пластинки поліпшить оформлення з вертикальними лініями. Вони візуально додадуть потрібну довжину і звузять нігті. А горизонтальні смуги строго заборонені.

Простіше кажучи, в тому числі і така звичайна форма, як «квадрат», вимагає врахування багатьох аспектів. Однак, незважаючи на численні ліміти , «квадрат» залишає величезне поле для дослідів, тому модницям не доведеться нудьгувати.

Як зробити квадратну форму нігтів в домашніх умовах?

Елегантні і строгі квадратні нігті ідеально підходять для тих, хто хоче виглядати стильно і сучасно.У даній статті ми навчимо вас як зробити квадратну форму нігтів в домашніх умовах, а також розповімо про її переваги і поділимося ідеями красивого дизайну.

Переваги квадратних нігтів

 1. Краса і універсальність. Ця витончена форма підходить для різних нігтів: довгих, коротких, натуральних або нарощених. Такий манікюр виглядає акуратно і доглянуто.
 2. Простота. Надати квадратну форму нігтям набагато легше, ніж, наприклад, овальну або мигдалеподібну.Весь процес зводиться до того, щоб рівно підстригти ніготь, а потім акуратно закруглити краю. З цим впорається будь-який новачок.
 3. Здоров’я. Через мінімальної обточування, пластина залишається практично не порушеної, що допомагає зберегти нігті сильними і міцними, захищає їх від розшарування і ламкості.
 4. Мода. Короткі нігті квадратної форм, які виглядають максимально природно, зараз на піку популярності.

Поради по догляду за квадратними нігтями

 1. Для того, щоб куточки нігтів нізащо не чіплялися і не розшаровується, зробіть їх округлими, така форма називається “м’який квадрат”.
 2. Слідкуйте за тим, щоб ніготь не був занадто довгим. По-перше, це послабить ніготь. По-друге, через те, що ніготь вигинається вниз при отрастании, манікюр втратить красиву форму і буде виглядати вульгарно і грубо.
 3. Акуратно підпилюйте нігті раз в 2-3 дня, це дозволить вам відмовитися від використання кніпперсов.

Отже, приступимо до створення ідеальної квадратної форми:

Вам знадобиться: пилка для нігтів і кніпперси або ножиці з прямими лезами.

 • Протріть нігті рідиною для зняття лаку, щоб знежирити пластину і стерти старе покриття.
 • Зробіть зміцнюючу ванночку з морською сіллю, щоб розм’якшити нігті. Після цього підсушіть нігті 10-15 хвилин. Видаліть кутикулу.
 • Тепер за допомогою кніпперсов або ножнічек, одним рухом, обріжте ніготь по прямій лінії. Якщо ви користуєтеся ножицями, важливо, щоб їх леза були добре заточені. Таким чином формується рівний і щільний зріз, який допомагає зберегти нігті здоровими.

Після того, як ви відріже нігті, їхні краї будуть шорсткими і грубими, тому необхідно підпиляти їх пилкою

Підпилюйте нігті легкими рухами, під кутом в 45 градусів від краю нігтя (як показано на фото). Обробляйте ніготь пилою в одному напрямку (без зигзагів). Така обробка захистить ніготь від утворення тріщин і відколів.

Закруглите краю нігтя за допомогою акуратних рухів пилою.

Тепер помийте руки і нанесіть на них зволожуючий крем.Манікюр готовий!

Дизайн квадратних нігтів: 35 фото

Як ми вже згадували, квадратні нігті відмінно доповнюють будь-який манікюр. Кращим варіантом в даному випадку є французький манікюр: класичний, з розписами, квітами, стразами або глітером, він буде чудово виглядати на квадратних нігтики.

Так як більшість жінок вважає за краще короткі нігті (в силу обставин чи зручності), почнемо з дизайну для коротких нігтів квадратної форми, а потім перейдемо до довгих.

Дуже доглянуто і акуратно на нігтях з квадратною формою, виглядає манікюр всіх тілесних “нюд” відтінків. Якщо ви шукаєте спосіб урізноманітнити приївся одноколірний нейл-арт, спробуйте зробити акцент на безіменному пальці або покрити кілька нагідок геометричним візерунком.

Насправді, з таким манікюром можна ні в чому собі не відмовляти: будь-які типи покриття виглядають на коротких нігтики ефектно і оригінально. Тому сміливо фантазуйте і експериментуйте.


Один з найбільш трендових нейл-артов сьогоднішніх днів – місячний манікюр – виглядає на квадратних нігтях просто чудово. Читайте про те, як зробити місячний манікюр самостійно.

Довгі нігті квадратної форми перш за все говорять про вашу екстравагантності, сексуальності, жіночності. Вони можуть виглядати дуже елегантно, перетворюючи дівчину до принцесу.

Як ми вже згадували, френч – ідеальний вибір для довгих квадратних нігтів. Цей манікюр підійде як для повсякденного життя, так і для свят, вечірок, походів в ресторан або нічний клуб.

Ідеї дизайну для квадратної форми нігтів з фото і відео

Рейтинг: Немає рейтингу

Красива і акуратна форма нагідок – основоположна частина манікюру. Адже яким би яскравим і стильним ні ваш нейл-арт, він буде виглядати понуро на безформних нігтях, тому їм обов’язково потрібно надати хорошу форму.Серед жінок різного віку і професій популярною вважається квадратна форма нігтьової пластини, на якій чудово виглядають лаки будь-яких кольорів , а також стрази, гліттер і інші спецефекти. Про те, як же правильно зробити квадратну форму нігтів в домашніх умовах і які є модні ідеї дизайну квадратного манікюру, ми поговоримо далі.

Як виглядають нігті цієї форми

Квадратні нігтики ідеально підходять жінкам з довгими пальчиками, бо дана форма кінчиків візуально робить ручки більш мініатюрними .А ось дамам з масивними і короткими пальцями, а також власницям широкого або ж, навпаки, невеликого нігтьового ложа краще від квадратної форми відмовитися, так як такий манікюр буде виглядати неприродно і грубувато.

Фото дизайну нігтів квадратної форми:

 • чіткий квадрат;
 • м’який квадрат;
 • овально-квадратна форма.

Серед цих трьох варіантів більше затребуваний другий і третій, оскільки в першому гострі квадратні куточки нагідок можуть приносити дискомфорт їх власниці, наприклад, чіпляючись за одяг.

Як зробити нігті квадратної форми в домашніх умовах

А зараз розберемося з тим, як же правильно пиляти нігті квадратної форми.

Отже, по порядку:

Багато жінок задаються питанням: «Як з круглої форми нігтів зробити квадратну?» Для цього потрібно просто зрізати закруглену частину нігтики до освіти прямій лінії або ж залишити ледве помітний овал, якщо ви хочете в результаті отримати овально-квадратну форму. Потім підпилюємо нігтики, як вказано в інструкції вище.

Модні ідеї дизайну нігтів квадратної форми

На квадратних нігтики відмінно виглядають будь-які кольори і спецефекти , а особливо красиво виглядає френч.

Темний манікюр

На нігтях квадратної форми граціозно і стильно буде виглядати манікюр темних відтінків. Такий варіант воліють упевнені в собі, успішні дами.

Яскравий манікюр

Пишно і багате на квадратних нігтики виглядає нейл-арт яскравих кольорів, який можна доповнювати різними спецефектами: стразами, блискітками, малюнками.

Ніжний манікюр

За допомогою ніжних світлих відтінків строгий квадрат можна перетворити в романтичний варіант.

Френч на квадратну форму нігтів

Френч на квадратних нігтики – це завжди безпрограшний варіант, оскільки посмішка французького манікюру в цьому випадку буде виглядати виразно і чітко. В тренді V-подібний френч, який надає нігтиками ноти екстравагантності і креативності.

Місячний ефект

Вельми цікаво на квадратних нігтях виглядає місячний нейл-арт, який можна комбінувати з френчем і іншими ідеями.

Геометричний манікюр

Дуже сміливо і незвично виглядають геометричні малюнки на квадратних нігтях.

Відео про те, як зробити нігті квадратної форми

Героїня даного відеосюжету розповість і покаже вам, як надати квадратну форму нігтям.Також ви дізнаєтеся про те, якими пилочками краще скористатися під час кожної з стадій оформлення манікюру . Відео буде корисно також тим жінкам, які хочуть навчитися полірувати свої нігтики.

Поєднання з іншими видами дизайнерських рішень

За допомогою манікюру жінки підкреслюють унікальність не тільки свого зовнішнього образу, але і внутрішнього світу. При цьому потрібно враховувати той факт, що оформлення нагідок має гармонійно поєднуватися з іншими видами дизайнерських рішень: одягом, аксесуарами та макіяжем.

 • Квадратні нігті добре підходять до офіційного стилю одягу і елегантним стриманим нарядам. Але це аж ніяк не означає, що вони будуть погано виглядати з іншими стилями одягу.
 • Головне – підібрати правильно колір нейл-арту . Прекрасно підходять один до одного такі кольори: чорний, білий, червоний, коричневий і його відтінки, золотий, срібний.

 • Жінка завжди буде виглядати стильно , якщо колір її квадратного манікюру буде таким же, як і одягу, аксесуарів або макіяжу.

 • Світлі відтінки коричневого вважаються універсальними , тому манікюр в такому кольорі підійде практично під будь-які дизайнерські рішення.

 • На особливі випадки життя можна зробити малюнок свого манікюру таким же, як і вбрання. І це буде надзвичайно!

Як бачите, зробити нігтики квадратної форми в домашніх умовах зовсім не важко.Оформлення квадрата може бути самих різних кольорів: від пастельних до соковитих і яскравих. Стрази, блискітки, малюнки – все це також відмінно підходить до даної форми нігтів. Дорогі модниці, чи подобається вам квадратна форма нігтів і який нейл-арт під неї ви віддаєте перевагу? Діліться своєю думкою та ідеями в коментарях, а також задавайте питання.

покрокова інструкція – Про нігтики

Красиві і доглянуті нігтики завжди є ознакою краси і акуратності дівчата.Щоб мати привабливий манікюр, зовсім не обов’язково створювати яскравий дизайн, досить просто правильно зробити гігієнічний манікюр, а також створити красиву форму нагідок. Найбільш популярною формою сьогодні залишається мигдалевидна і овальна, але дівчатам варто звернути увагу на таку форму, як квадрат. Нижче ми розглянемо основні правила, як зробити квадратну форму нігтів в домашніх умовах, використовуючи спеціальні інструменти.

Дана форма підходить далеко не всім красуням, варто пам’ятати, що для коротких і похилих пальчиків краще віддати перевагу іншим видам оформлення.Квадратні нігтики краще виглядають на довгих і тонких пальчиках. Заздалегідь варто підготувати ті пристосування, за допомогою яких буде виконуватися манікюр.

У яких випадках краще відмовитися від квадратної форми?

Коли кутикула від природи має округлу лінію зростання, краще використовувати інші форми, в ідеалі підійде мигдалевидна і овальна. Правила манікюру свідчать, що форма вільного краю повинна бути сформована відповідно до форми кутикули. Також доведеться відмовитися від квадрата, якщо сам нігтик занадто широкий.Рівний квадрат зробить пластину ще ширше, через це пальчики будуть виглядати не жіночно.

Широка долоню і повні пальці не поєднуються з формою у вигляді квадрата, такий манікюр додасть пальцях обсягу, що буде виглядати не привабливо.

На довгих і худих пальцях дане оформлення виглядає так само негарно, як і на повних. Довгі квадратні нігтики в такому випадку будуть виглядати неприродно вульгарно. Тепер можна докладніше розглянути, як самостійно зробити квадратну форму нігтів на короткі, або середні нігті.

Основні правила оформлення нігтьової пластини

Як кажуть досвідчені майстри, саме форма квадрата є найбільш практичною і універсальної. Найбільш вигідно виглядає укорочений варіант, так як він знаходиться на піку моди. Особливо важливо використовувати короткі нігтики тим жінкам, які змушені обрізати нігті. Укорочена пластина не ламається, не дряпається, при цьому виглядає ніжно і привабливо.

Але зовсім не обов’язково використовувати короткі нігтики, навіть середню по довжині пластину оформляють у вигляді квадрата.Тепер ми опишемо весь процес, як своїми руками зробити квадратну форму нігтів в домашніх умовах по відео.

Які інструменти варто підготувати:

Для початку знадобляться:

 • манікюрні ножиці і щипчики;
 • кусачки;
 • щітка для чистки нігтьової пластини;
 • спеціальна дерев’яна паличка;
 • керамічна пилка;
 • пушер.

На додаток знадобиться посуд з гарячою водою, невеликий рушник, м’яка серветку з тканини, крем для рук і рідина для видалення лаку.Щоб підготувати пластину правильно, варто взяти склад для видалення кутикули, рідке мило, баф для полірування нігтів і ватяні диски.

Надаємо форму вільному краю

1. Для початку варто зайнятися чисткою. Для цього береться рідина для видалення лаку, з її допомогою усувають старе лакове покриття. Далі вільний край можна очистити за допомогою спеціальної щітки або пилкою.

2. Наступним етапом виробляють форміровку необхідної форми вільного краю, для цього варто використовувати кусачки.Варто пам’ятати, що при створенні такого оформлення на короткі нігті, необхідно залишити вільний край не менше трьох сантиметрів.

3. Тепер починають формування основної форми, дуже важливо виконувати процедуру на сухі ручки. Для початку обробляють краю пластини з двох сторін, для цього пилку водять паралельно. Таким методом можна зробити нігтики вужчими, тим самим надаючи пластині витонченість.

4. Тепер пилку ставлять на область вільного краю і починають підпилювати пластину обережними рухами, спрямованими в одну сторону.Як тільки буде чітко проглядатися лінія квадрата, даний процес можна припинити. У процесі можна зрідка прикладати пилку до куточків нагідок, щоб кути не дряпається. Якщо занадто гостра форма дамі не подобається, вона може трохи округлити куточки. Таким чином, виходить форма м’якого квадрата.

5. Останнім етапом необхідно відполірувати поверхню нагідок і вільний край за допомогою Бафа. Процес полірування необхідний, так як за допомогою нього, можна швидко надати пластині здоровий блиск, а також запобігти розшаруванню нагідок.

Завершальний етап

Щоб знати, як зробити квадратну форму нігтів, необхідно враховувати і останні етапи даного манікюру, так як поліровка не є остаточним процесом оформлення нігтьової пластини. На завершення необхідно зробити звичайний гігієнічний манікюр, з якого починається будь-який процес оформлення дизайну. Полірування та створення форми роблять тільки на сухі нігті, тому інші процедури проводять по завершенню першого етапу.

 1. Для початку на всі нігті наносять засіб для видалення кутикули, воно допоможе зробити шкіру більш м’якою, щоб видалити кутикулу було простіше.Вже оброблені ручки опускають в гарячу воду, щоб розпарити шкіру.
 2. Тепер можна злегка відсунути кутикулу за допомогою апельсинової палички, а потім видалити шкіру із застосуванням щипців або ножиць. Дуже важливо видалити невеликі задирки на цьому етапі, щоб ручки виглядали акуратно.
 3. Кисті промакивать рушником, а потім на них наносять живильний крем для рук, його втирають в шкіру масажними рухами, і залишають на десять хвилин вбиратися. Після закінчення даного часу, з нагідок видаляють залишки крему, за допомогою знежирюючого кошти, а потім наносять лак.Якщо є бажання зробити стильний дизайн, то варто спочатку покрити нігті прозорою основою, а вже потім створювати оригінальне оформлення.

Рада! Не варто підпилювати нігті вперед-назад, в іншому випадку вільний край буде розшаровуватися і пошкодиться. Також проводити процедуру підпилювання, не можна на вологі нігті, так пластина буде ламатися і гнутися, що призведе до її пошкодження.

Як зробити квадратну форму нігтів: фото дизайнів і відео

Ви вже знаєте, що однією з найважливіших складових чудового манікюру є форма нігтів.Звичайно ж, про смаки не сперечаються, і кожна представниця прекрасної статі має свої переваги в даному питанні. Є форми, які мають досить вузьке коло шанувальниць, і навпаки – є варіанти, які подобаються практично всім дівчатам. Так ось квадратні нігті відносяться саме до другої групи, і їх популярність стрімко зростає з кожним роком. Чим хороша квадратна форма кінчиків, кому вона підійде, і найголовніше – як правильно надати її нігтиками? На всі ці питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Чому багато любительки нейл-арту вважають, що квадрат – це ідеальна форма? Причин одразу кілька. По-перше, квадратні нігті дійсно виглядають на руках дуже красиво, ніжно і елегантно, вигідно підкреслюючи манікюр своєї власниці. По-друге, правильно зробити квадрат на нігтях досить просто з технічної точки зору – це не мигдалевидна форма, що вимагає скрупульозної роботи над геометричними пропорціями. По-третє, на квадратних кінчиках незрівнянно виглядає всіма улюблений френч і багато інших дизайни з акуратним малюнком, стразами, блискітками і іншим декором, в чому ви зможете переконатися особисто, ознайомившись з галереєю фото в кінці статті.Але перед тим як зробити квадратну форму нігтів, ви повинні бути впевнені, що вона гармонійно доповнить ваш образ.

Кому ідеально підійде квадратна форма?

У манікюрі вкрай рідко можна знайти універсальні рішення, і дане питання не є винятком. Квадратна форма нігтів – це ідеальний варіант для дівчат з довгими і тонкими пальцями . Квадрат візуально вкоротить пальчики і зробить ваші руки більш мініатюрним і витонченими. Відповідно, квадратні кінчики не підійдуть дівчатам з досить масивними пальцями і невеликим нігтьових ложем, оскільки вони можуть невдало підкреслити естетичні недосконалості.Якими об’єктивними перевагами володіє форма квадрата?

 • Найпростіша у виконанні форма, яку зможуть зробити на своїх нігтях навіть новачки в нейл-арте.
 • Найкращий варіант для французького манікюру. Френч – це вічна класика, і в 2014 році дизайн не втрачає своєї актуальності. Якщо ви хочете, щоб ваші нігті виглядали елегантно і стильно, то квадратні кінчики – хороший вибір.
 • Квадрат не вимагає великої довжини нігтів. Ви ж пам’ятаєте про те, що тренд 2014 року – це максимально природний і натуральний манікюр? Квадратні нігті невеликої та середньої довжини будуть виглядати не тільки красиво, але і модно!

Техніка додання нігтям квадратної форми

Якщо ви впевнені в тому, що квадрат вдало доповнить ваш манікюр, то саме час дізнатися, як надати нігтям квадратну форму.Перш за все, слід підготувати необхідні інструменти. Вам знадобляться:

 • Манікюрні щипчики (Кніпсери) або ножиці з прямими лезами.
 • Пилка для нігтів.

Технологія додання нігтям квадратної форми дуже проста. Будьте впевнені, що у вас все правильно вийде, і просто дотримуйтесь покрокової інструкції.

 1. Перш за все, вам потрібно обрізати вільний край нігтя до потрібної довжини. Намагайтеся робити це в один рух – по прямій лінії.Для цих цілей ідеально підійдуть манікюрні щипці (Кніпсери), які дозволяють діяти швидко і правильно. Ви можете користуватися і ножицями для нігтів з прямими лезами, але інструмент повинен бути добре заточений. Справа смаку і звички, головне – відмінний результат.
 2. Далі візьміть пилку і обробіть вільний край. Традиційний рада з використання інструменту: обпилювати нігті завжди слід в одному напрямку. Це допоможе уникнути розшарування кінчиків і пошкодження нігтьової пластини.Особливо уважними потрібно бути тим дівчатам, чиї нігті не відрізняються міцністю і здоров’ям. Важливо підпиляти квадратні кінчики таким чином, щоб вони були ідеально рівними. Перевірити це дуже просто. Прикладіть до вільного краю пилку або будь-який плоский предмет – куточки повинні знаходитися на одній лінії.
 3. Наступна ваша задача – підпиляти бічні сторони нігтя. Акуратними рухами працюйте пилою по лінії, паралельній напрямку росту нігтів. Вже через кілька секунд ваші кінчики придбають обриси квадрата.Геометрія гранично проста – помилитися просто ніде.
 4. При необхідності відполіруйте нігтьову пластину спеціальним бафом, після чого обполосніть руки теплою водою, щоб змити з них залишилася пил. На завершення процедури зволожите шкіру живильним кремом.

Звичайно, прочитання покрокової інструкції часто буває недостатньо, тому ми пропонуємо вашій увазі корисний відео урок, в якому ви наочно побачите, як зробити квадратну форму нігтів.

Як ви могли переконатися, все дуже просто.Але у квадратної форми є свої особливості, про які завжди слід пам’ятати. Оформивши квадрат на натуральних нігтях, вам потрібно буде раз в 3-4 дня його коригувати, щоб обриси не губилися, і пальчики виглядали елегантно і охайно. Це зовсім не складно, тому що коригування займає всього кілька хвилин.

Основна заковика полягає в тому, що квадратні нігті через своїх гострих країв можуть чіплятися за волосся, одяг і все, що попадеться вам під руку . Багатьом дівчатам це доставляє серйозний дискомфорт.Але є дуже просте рішення цієї проблеми. У подібних ситуаціях можна трохи пом’якшити квадратні обриси, зробивши нігті менш гострими і незграбними. Така елегантна і вишукана форма отримала назву «М’який квадрат». Це більш зручний для повсякденного носіння силует нігтів, а в естетичному плані пом’якшені кінчики виглядають дуже ніжно і жіночно, в чому ви зможете переконатися, ознайомившись з колекцією фото, яку ми для вас підготували.

Фотогалерея дизайнів квадратних нігтів

Визначившись з формою нігтів, ви, напевно, хочете вибрати дизайн, який ідеально доповнить ваш манікюр.Нашу галерею фото ми умовно розбили на дві частини. Спочатку ви побачите, яким буває нейл-арт на класичних незграбних нігтях, після чого ви дізнаєтеся, який дизайн ідеально лягає на м’який квадрат. Якими б не були ваші кінчики, кращий варіант для квадратної форми – це, звичайно ж, френч. Французький манікюр з малюнком, стразами, блискітками в різних колірних варіаціях буде виглядати чудово. Малюнки на квадратних нігтях краще розташовувати вертикально або діагонально – так дизайн буде виглядати більш стильним і гармонійним.На фото ви побачите кілька цікавих ідей, які ви сміливо можете втілювати в свій манікюр в 2014 році.


М’який квадрат не просто так вважається багатьма дівчатами еталоном ніжною та жіночною форми нігтів. Елегантний дизайн може бути доповнений витонченим малюнком, мерехтливим глітером або блискучими стразами – все залежить від вашого настрою.Постарайтеся не використовувати занадто об’ємний декор, щоб не погіршити свій витончений манікюр. На окрему увагу заслуговує класичний френч на нігтях в формі м’якого квадрата. Погляньте на фото і насолодитеся чудовими нейл-артами.


У 2014 році світ нейл-арту взяв курс на максимальну природність і натуральність. А це означає, що квадратні кінчики ще довго будуть в тренді.Якщо вам подобається ця форма, і ваші нігті дозволяють віддати їй перевагу, сміливо дійте. На завершення ми пропонуємо вашій увазі ще один корисний відео урок, в якому вам продемонструють, як зробити квадратні нігті з м’якими кутами. Нехай манікюр завжди буде бездоганним доповненням вашого образу!

.