Ногти

Що таке праймер кислотний для нігтів: кислотний і безкислотний, що це таке і як користуватися, склад і вибір, хороші фірми та відгуки

кислотний і безкислотний, що це таке і як користуватися, склад і вибір, хороші фірми та відгуки

Зараз навіть дівчата з короткими нігтями можуть похапали ефектним манікюром, який виконаний на нарощених нігтьових пластинах. Для цього нейл-майстри завжди користуються праймером для нігтів. Це своєрідна грунтовка, без якої не обходиться жодне нарощування. Він використовується також перед нанесенням звичайного лаку. Короткий огляд допоможе вибрати правильний засіб.

Опис кошти

Праймер – це спеціальна рідина, яка гарантує склеювання штучного покриття з натуральним нігтем.Також вона готує нігтьову пластину до обробки. Існують такі різновиди кошти:

 • кислотні;
 • безкислотні.

При контакті з повітрям праймер сохне. При використанні деяких засобів можуть виникнути побічні ефекти у вигляді поколювання, печіння і потягування. Але це проходить і ніяк не впливає на результат.

За консистенцією праймер водянистий або гелеобразний без кольору і запаху. Зазвичай засіб розфасоване в непрозору тару , щоб продовжити його термін зберігання.

В складі містяться складні хімічні елементи, в тому числі метакрилова кислота, яка і є основним компонентом, що робить прямий вплив на зчеплення поверхні нігтя з покриттям.

В безкислотній праймері менший вміст кислоти, і, відповідно, він більш щадяще діє на ніготь, але ефективність його нижче, ніж у кислотного складу. Потрібно розуміти, що для тонкої пластини краще використовувати безкислотний праймер , так як він не має підсушують ефектом.

Призначення рідини

Для якісного покриття гель-лаками і звичайними лаками для нігтів потрібно застосовувати засіб для знежирення поверхні нігтьової пластини (нейл – преп). Після цього нічого не відшаровується і не кришиться. Праймер застосовується для таких цілей:

 • знежирює ніготь;
 • підсушує зовнішні шари пластини, при цьому не впливає на її структуру;
 • дезінфікує;
 • захищає ніготь від розшаровування і деформації через частого застосування покриттів;
 • покращує адгезію;
 • забезпечують краще зчеплення покриття з нігтьової пластиною, піднімаючи лусочки кератину.

Праймер ефективний не тільки при штучному нарощуванні, а й як основа під звичайний лак. Така грунтовка допоможе покриттю протриматися набагато довше і захистити ніготь від проникнення хімії. Також це допомагає більш рівно нанести лак.

Кислотний або безкислотний

Першої створили безкислотній ґрунтовку, а в 1988 році випустили кислотний праймер. Обидва засоби однаково добре готують ніготь до покриття, але другий вид може обпалювати шкіру і тканини нігтьової пластини.

Не можна сказати, що безкислотні праймери зовсім не містять в собі кислоту. У них просто немає метакриловой кислоти, але є речовини на основі розчинника. Вони не такі агресивні і не так сильно впливають на шкіру, як метакрилові грунтовки. Але навіть незважаючи на це, використання кислоти надає більш щадну дію, ніж абразивний пилка.

Відмінність від бондери

Іноді майстри манікюру використовують бондер. Це засіб, що використовується тільки для поліпшення зчеплення, а праймер застосовують і для інших показників.Також бондер може бути використаний для вирівнювання рН балансу нігтів. Вони мають липку текстуру і гелеву консистенцію. Після нанесення шар бондери потрібно сушити під лампою.

Але професіонали рекомендують все-таки користуватися якісним праймером, адже він запобігає появі грибка, довше зберігає покриття і до того ж моментально сохне на повітрі. При виборі засобу потрібно відштовхуватися від стану нігтів, а також інших індивідуальних особливостей пластини.

Правила використання

Зазвичай на флаконі є докладна інструкція, але кожен спеціаліст з манікюру використовує його по-своєму.Як правило, праймер наносять на ніготь перед застосуванням бази. Кутикула і нігті повинні бути вже підготовленими.

безкислотній складу вимагає попереднього знежирення. Засіб наносять, не торкаючись кутикули і шкіри і трохи відступаючи від країв. Якщо грунтовка все-таки потрапила шкірні покриви, то потрібно негайно вимити руки.

Кисть повинна прокрадається до самого центру нігтя, а праймер буде сам розподілятися по поверхні. Тільки після цього виробляються мажуть руху.Перед нанесенням складу пензлик потрібно ретельно віджимати про край флакончика, щоб шар був дуже тонким.

Якщо засіб представлено у вигляді гелю, то в деяких випадках його потрібно просушувати в УФ-лампі. Якщо це не потрібно, то висихання на повітрі все одно займає більше часу, ніж при застосуванні рідкого складу. Перед застосуванням нового засобу, яке раніше не використовувалося, краще ознайомитися з інструкцією.

Деякі праймери утворюють липкий шар , схожий на двосторонній скотч.Вони гарантують хороше зчеплення покриття, але висихають дуже довго. Наносити їх слід максимально тонким шаром, а якщо через рекомендований час очікування засіб не висохло, то можна промокнути надлишки безворсовой серветкою.

Фірми та відгуки

Вибір грунтовок на ринку досить великий. Але все-таки є своєрідний список найбільш популярних і затребуваних праймерів, якими користується більшість майстрів:

 1. Одним з таких є безкислотний праймер «Runail».Він випускається у флакончиках по 15 мл у вигляді рідини. Витрата у нього дуже економічний, а дія щадне. Він дбайливо з’єднує ніготь з гелем і прекрасно справляється зі своїми функціями. Але застосовувати його потрібно тільки після надання нігтику бажаної форми. Висихає грунтовка практично моментально. Можна використовувати з будь-яким гель-лаком. Відгуки про засіб найпозитивніші. Майстри рекомендують його до використання.
 2. «Коді» (kodi) – досить економічне безкислотній засіб, який не пошкоджує кутикулу і сам ніготь.Воно застосовується при моделюванні і нарощуванні гелевих та акрилових нігтів. Зазначається лише висока вартість праймера, але вона цілком виправдана, адже якість на висоті.
 3. «Блюскай» по консистенції нагадує рослинне масло, але воно не має запаху і наноситься тільки перед базою. Висихає засіб без використання лампи. У флакона дуже зручна пензлик. Фахівці відзначають, що грунтовка вимагає тривалої сушки. Іноді навіть доводиться промаківать нігті серветкою.
 4. «ТНЛ» потрібно наносити дуже акуратно, так як він може викликати роздратування.Сохне він приблизно за 40 секунд. Під гелем він показує себе з найкращої сторони. Ідеальний манікюр тримається більше місяця. Але при знятті нарощених нігтів хороше зчеплення іноді створює проблеми, і нігтьова пластина деформується або пошкоджується.

Не розумію, чим відрізняється один праймер від іншого і чому замість нього можна використовувати, наприклад, спирт. Мені це допомагає. А то, скільки коштує професійне засіб, і зовсім вводить мене в жах.Я роблю собі нігті вдома, і мене все влаштовує.

Катерина Лук’янова, м Гуково

Я користуюся кислотним праймером «My Nail Acid Primer» досить давно. Можу сказати, що він мене ні разу не підводив. Виконує всі заявлені функції, тримає покриття, як прибите. Кращого засобу я до сих пір не знайшла, хіба що безкислотний склад «Beauty-free». Він не сушить нігті, добре сохне і легко розподіляється.

Плюсом обох засобів є те, що з ними не обов’язково використовувати обезжириватель.Фінішний топ «My Nail Dry», завдяки цим грунтовкам, лягає просто ідеально. Я вважаю, що замінити праймер не можна нічим.

Марія Рослякова, м Електросталь

Я купила собі УФ-лампу, щоб робити гелеве покриття. Що таке праймер, який він буває і навіщо він потрібен, я не знала, але коли познайомилася із засобом «BLUESKY Nail Systems», я зрозуміла, що це обов’язковий етап ідеального манікюру. З цієї ґрунтовкою мені стало легше наносити гель-лак, і до того ж він довше тримається.Сохне засіб блискавично, нічим не пахне. Я задоволена. Тільки обов’язково потрібно перевіряти терміни придатності.

Анна Ніколаєнко, г. Донецк

Робити руки дівчат гарними мені допомагає Primer use Kodi professional. Нігті з ним виглядають просто чудово, а моя робота тримається близько місяця. Потрібно просто правильно ним користуватися, а головне – наносити тонким шаром. Всім своїм колегам я рекомендую обов’язково купити саме цей засіб. Воно приголомшливе.

Аналогічно можу сказати про «Only French» і «Fast air dry primer».Теж хороші штуки, які прекрасно справляються зі своїми функціями.

Марина Зінов’єва, г. Ростов-на-Дону

Поділіться з друзями і оціните публікацію.
Вам не важко, а автору приємно.
Спасибі.

Чим відрізняється кислотний праймер від безкислотного?

Відмінність кислотного праймера від безкислотного: склад, переваги

Щоб вибрати оптимальний варіант для роботи, важливо зрозуміти, чим відрізняється кислотний праймер від безкислотного.У складі Acid Based засобів (на основі кислот) одним з основних інгредієнтів є метакрилова кислота, яка відноситься до категорії помірно токсичних речовин. Але шкода вона представляє лише у великих концентраціях, а в праймер, призначений для обробки нігтів, вона включена в розведеному вигляді, та ще й доповнена іншими компонентами.

Відмінність кислотного праймера від безкислотного полягає в його наступних особливостях:

 • Забезпечує міцне зчеплення матеріалів з нігтем за рахунок того, що робить пластину шорсткою, відкриваючи лусочки.
 • Рекомендований власницям жирної нігтьової пластини.
 • Підходить жінкам, у яких часто потіють руки.
 • Наноситься під акрилові нігті (безкислотний праймер більше підходить для гелевого нарощування, з акрилом його зв’язок буде недостатньо міцною).

Вибираючи кислотний або безкислотний праймер для гель-лаку, важливо розуміти: обидва кошти зневоднюють нігті і розчиняють шкірний жир, завдяки чому зникає доброчинна середовище для розвитку мікробів, а поверхня стає пористої і шорсткою.Ось тільки засіб на основі кислот діє більш агресивно, в той час як безкислотний варіант (Ультрабонд) м’яко і акуратно знежирює пластину. Не можна робити нарощування без використання праймера – це може привести до виникнення і розвитку грибкових уражень нігтя.

Чим відрізняється безкислотний праймер від кислотного: компоненти, особливості використання

Щоб зрозуміти, який праймер краще – кислотний або безкислотний, варто вивчити склад і другого кошти.Ультрабонд не містить кислоти метакрилової, її успішно замінив етилацетат. Ця речовина також є розчинником, але при цьому більш безпечно, і на відміну від компонентів Acid Based засобів не викликає алергічних реакцій.

У чому різниця між безкислотним і кислотним праймером? У тому, що безкислотний праймер можна віднести до категорії універсальних:

 • Підходить навіть для слабких, чутливих, схильних до розшарування нігтів.
 • Не міняє рівень кислотності нігтьової пластини, і не истончает її.
 • Не має впливу на колір базового покриття.
 • Швидко висихає, що прискорює робочий процес.

Як відрізнити кислотний праймер від безкислотного? Все дуже просто: перший варіант після висихання створює на нігтях білий відтінок – це свідчить про те, що засіб повністю просохла і можна переходити до наступного етапу нарощування. Ультрабонд не залишає подібного «сліду», тому майстру належить орієнтуватися на наявність вологих ділянок – якщо вони зникли, то можна продовжувати роботу над манікюром.

Важливі нюанси при роботі з кислотним і безкислотним праймером

Вибираючи, що краще – кислотний або безкислотний праймер, потрібно орієнтуватися на особливості шкіри та нігтьової пластини, що допоможе підібрати оптимальний варіант. Майстрам будуть корисні і інші рекомендації, які потрібно враховувати при роботі з будь-яким видом праймера:

 1. Обидва засоби небезпечні, тому при роботі з ними потрібно обов’язково надягати респіратор або ж маску з якісними захисними фільтрами, а також не допускати попадання праймерів на шкіру.
 2. Навіть безкислотний праймер потрібно наносити в мінімальних кількостях, діючи при цьому дуже акуратно.
 3. Будь-які маніпуляції з нігтьової пластиною проводять тільки після того, як нанесений шар праймера повністю просох.

Так, все-таки, який праймер вибрати – кислотний або безкислотний? Майстра, який займається нарощуванням, варто придбати обидва варіанти, підбираючи засіб відповідно до особливостей нігтьової пластини клієнтки.Власницям жирної нігтьової пластини більше підійде кислотний праймер, а людям, схильним до алергії і страждають від надмірної сухості шкіри, рекомендовані безкислотні кошти. Кожен з варіантів має як перевагами, так і недоліками, тому варто орієнтуватися на особисті переваги і особливості організму.

Повернутися до списку публікацій