Ногти

Мазь саліцилова при грибку нігтів: Саліцилова мазь від грибка нігтів на ногах: відгуки, лікування

Лікування грибка нігтів саліцилової маззю. Саліцилова мазь від грибка нігтів.

Одним з найдієвіших препаратів, які застосовуються на місцевому рівні при дієвому лікуванні грибка нігтів, є саліцилова мазь. Подібне протигрибковий засіб зазвичай призначається ведучим лікуючим фахівцем і строго на ранніх стадіях.

Переваги і певні недоліки мазі

Саліцилова мазь володіє деякою кількістю переваг і недоліків. До позитивних факторів варто віднести такі фактори, як:

 • Досить широкий спектр дії.Даний препарат від грибка нігтів відноситься до категорії універсальних, так як в змозі ефективно допомогти при лікуванні грибкових хвороб;
 • Це доступний метод лікування різних форм патології грибка нігтів;
 • Легкий і відносно простий спосіб нанесення препарату.

До недоліків можна віднести необхідність одночасного застосування саліцилової мазі з іншими лікарськими препаратами, тобто застосування вимагає строго системного лікування грибка нігтів.

Також варто звернути увагу, що для ефективного попередження рецидиву подібного захворювання потрібна додаткова консультація фахівця.

Підготовка до застосування саліцилової мазі

Застосування саліцилової мазі характеризується деякими особливостями. Це засновано на тому, що препарат не є виключно єдиним методом лікування грибка.

Будь-яка форма подібної інфекції, тобто грибка нігтів, зазвичай розвивається нишком, тому щодо погано піддається процесу лікування, особливо якщо патологія вже досить сильно розвинулася.

Важливо! Найбільш ефективного результату можна досягти при певній підготовці до процесу лікування. Це відноситься до часткового перегляду свого способу життя, раціону харчування.

Відомо, що всі форми грибків досить стрімко розвиваються при підвищеному рівні цукру. З цієї причини варто повністю відмовитися від різних солодощів, а також знизити споживання великої кількості цукру. При вирішенні позбутися грибка, варто повністю на якийсь час відмовитися від таких продуктів, як квас, пиво.

Настійно не рекомендується перевантажувати печінку, так як дія різних зовнішніх коштів дуже часто застосуванням серйозних медичних препаратів. Саме для полегшення роботи даного органу необхідно відмовитися від алкоголю повністю, а також від жирної їжі.

Одночасно з підготовкою організму варто провести певні роботи зі шкірою. Перед тим, як почати обробляти шкіру даними засобом, варто приймати спеціальні ванни з розведеною в них марганцівкою.Це надасть можливість повністю зняти серйозний гострий запальний процес, а також швидко видалити всі нашарування.

Особливості лікування саліцилової маззю

Щоб повністю усунути всі рогові освіти присутні на ділянці, зараженому грибком необхідно змастити їх саліцилової маззю.

З метою позбавлення від досить запущеній форми захворювання грибком, саліцилову мазь можна приготувати своїми силами. Для цієї мети необхідно взяти такі компоненти:

 • 12 грам саліцилової кислоти;
 • 6 грам молочної кислоти;
 • 82 грами звичайного вазеліну.

Таким методом приготована саліцилова мазь наноситься один раз за день, в будь-який час. Багато фахівців рекомендують наносити даний препарат на уражені ділянки шкірного покриву, можна здійснювати процес нанесення під компрес. Час проведеного лікування має становити приблизно 5 днів.

Досить ефективного результату можна досягти при комплексному застосуванні саліцилового коллодия і 5% однойменної мазі. Щоб приготувати цей препарат потрібно змішати по 10 грам таких компонентів, як молочна, а також саліцилова кислота.Буде потрібно близько 80 грам коллодия.

Отриманим складом змащуються всі присутні заражені ділянки. Час впливу становить тиждень, бажано ввечері і в ранковий час. У вечірній наноситься зазвичай 5% -а саліцилова мазь і строго під компрес. Вранці робиться мильна, а також ефективна содова ванна для рук або ніг, за допомогою якої можна ефективно видалити відшарувалися епідерміс.

Приготування концентрованої мазі

Щоб досить швидко звільнитися від грибкового ураження, можна застосовувати особливу концентровану мазь, де насиченість лікувального компонента становить 35%.Такий засіб також наноситься під компрес, а загальна тривалість лікування може досягати одного тижня. Шкірний покрив на зараженому ділянці поступово буде відшаровуватися, а це в змозі забезпечити далеко не найкомфортніші відчуття.

Важливо! Варто відзначити, що мазь, призначена для усунення патології може виявитися не такою ефективною, як необхідно. Є й більш сильні засоби, які впливають на певне джерело грибкової проблеми. Подібні препарати не мають такої важливої ​​характеристики, яка властива саліцилової мазі, як універсальність і повна відсутність побічних дій.

Основні рекомендації по лікуванню

При вирішенні лікувати грибок нігтів саліцилової маззю, необхідно знати і дотримуватися певні рекомендації щодо лікування. Це такі фактори, як:

 • В процесі нанесення мазі необхідно дотримуватися досить сувору гігієну, як самого ураженого місця, так і всього організму. Важливо перед обробкою лікарським препаратом дуже ретельно промазати заражену ділянку і просушити його;
 • Варто уникати в процесі роботи з маззю її проникнення на слизові ділянки тіла, тобто зростання, ном або очі.Якщо це сталося, все потрібно ретельно промити водою;
 • Саліцилова мазь наноситься не тільки на поверхню нігтя, який вражений, але також на всі поруч з ним розташовані ділянки;
 • Якщо грибковим захворюванням вражено одночасно кілька зон на тілі людини, рекомендується лікувати все відразу. Це необхідно для того щоб усіма можливими методами уникнути рецидиву даного захворювання;
 • У процесі лікування варто щодня міняти предмети гардероба, так як вони в перебігу дня стикалися з зараженими ділянками.

Важливо! Якщо після двотижневого лікування даним препаратом немає ніяких ознак одужання, потрібно в обов’язковому порядку змінити препарат, за допомогою звернення до досвідченого фахівця.

САЛІЦИЛОВА МАЗЬ від грибка нігтів: спосіб застосування і відгуки

Виробники засобів від грибка випускають безліч нових препаратів в боротьбі з цією недугою, але багато хто воліє використовувати такий відомий препарат, як саліцилова мазь.Цей засіб використовується для місцевого лікування грибка нігтів і діє швидко на початковій стадії розвитку захворювання.

Корисні властивості мазі при грибку

Саліцилова мазь ефективна при багатьох дерматологічних проблемах

До клінічних проявів грибкового ураження відносяться освіта ороговілих ділянок на шкірі, які дуже швидко розростаються. Регулярна обробка таких ділянок шкіри і нігтьових пластин саліцилової маззю позбавить від небажаних симптомів вже за кілька днів.

Основний компонент мазі природного походження і видобувається з кори верби. Цей елемент має цілу низку переваг, а саме володіє наступними діями:

 • антисептичну,
 • протигрибковим,
 • антибактеріальним,
 • протизапальну.

Крім цього, саліцилова мазь допомагає розм’якшити і видалити ороговілі лусочки епідермісу, що характерно для грибкової інфекції. Також мазь добре розм’якшує мозолі, руйнуючи клітини і спори грибка.

Саліцилова мазь від грибка нігтів буде ефективно працювати самостійно за умови, що поразка нігтьової пластини не перевищує однієї третини від обсягу всієї оброблюваної поверхні. В іншому випадку може знадобитися лікування більш активним препаратом або використання мазі в комплексній схемі лікування паралельно з прийомом протівомікозних таблеток.

Загальні правила застосування

Щоб лікування грибка було ефективним потрібно дотримуватися загальних правил щодо використання саліцилової мазі.До основних рекомендацій відносяться такі чинники:

 • перед нанесенням мазі необхідно попередньо очистити, вимити і просушити місце обробки. Варто строго стежити за дотриманням гігієни не тільки самого ураженого місця, але і всього організму. Мазь необхідно наносити достатнім шаром, щоб активно обробити кожен міліметр нігтя або шкіри і просушити його,
 • в процесі роботи з маззю необхідно захищати слизові оболонки, щоб запобігти випадковому потраплянню лікарського препарату в рот, ніс або очі.Якщо запобіжні заходи не виконані в достатній мірі і мазь потрапила на слизову, то це місце потрібно ретельно промити під проточною водою,
 • саліцилова мазь наноситься не тільки на уражену нігтьову пластину, але також на всі тканини розташовані поруч з нею,
 • якщо грибок з’явився на кількох зонах на тілі людини, то рекомендується лікувати їх одночасно. Це необхідно для того, щоб запобігти рецидиву захворювання,
 • щоб лікування було ефективним необхідно щодня використовувати чисту випрану і пропрасовану одяг, так як стара протягом дня стикалася з зараженими ділянками і може стати причиною повторного зараження.

Деякі дерматологи рекомендують наносити саліцилову мазь під компрес, для підвищення ефективності лікування. В середньому терапія триває від тижня до місяця.

Як використовувати саліцилову мазь при оніхомікозі

Саліцилова мазь виготовлена ​​на вазеліновій основі з додаванням саліцилової кислоти. Від кількості основного інгредієнта і залежить концентрація мазі (5, 10 або 25%). Засіб діє на секрецію сальних залоз, що призводить до мінімізації потовиділення, вона підсушує шкіру, що теж є плюсом при лікуванні грибкової інфекції, тому що грибок активно розмножується саме у вологому середовищі.При лікуванні грибка нігтів саліцилова мазь допомагає розм’якшити нігтьову пластину і з легкістю видалити її.

Мазь повинна швидко прибрати неприємні симптоми. Якщо ж цього не трапляється після двотижневого лікування, тоді необхідно його припинити і звернутися до лікаря. Така ситуація красномовно свідетельсвует про те, що медикамент підібраний неправильно і він не справляє належного терапевтичного ефекту. У цьому випадку буде потрібно пройти додаткову діагностику, на підставі якої призначається нова схема лікування і підбираються інші препарати.

5% і 10% саліцилова мазь

Саліцилова мазь доступна в аптеках і продається без рецепта лікаря

Мазь з такою концентрацією діючої речовини найчастіше продається в аптеках. Вона самостійно ефективно працює на початковій стадії грибкових захворювань. При цьому лікування проводиться в кілька етапів:

 • очищення від бруду, розпарювання у воді з додаванням марганцівки, щоб розпарити і легко зняти відшарувалися лусочки нігтя або епідермісу (в залежності від локалізації захворювання):
 • засіб наноситься за допомогою ватної палички, для повторного нанесення використовувати ну ж паличку можна:
 • бажано оброблене місце накрити харчовою плівкою і надіти шкарпетки, для того щоб продовжити дію активної речовини.

Тривалість терапії залежить від тяжкості захворювання. В процесі лікування ороговілі ділянки шкіри і нігтів будуть відходити клаптями, шкіра буде оновлюватися, а нова нігтьова пластина відростати здорової без ознак грибкових хвороб.

Саліциловий колодій

Для приготування цього засобу необхідно взяти 10 г саліцилової кислоти, 10 г молочної кислоти і 80 г коллодия. Всі інгредієнти активно перемішуються і поміщаються в скляну тару і темного скла.Саліциловий колодій зберігається в темному прохолодному місці.

Мазь використовується двічі в день вранці і ввечері. Вранці перед нанесенням рекомендується добре розпарити ноги в гарячій воді з додаванням соди і господарського мила і зняти ороговілий епідерміс за допомогою пилки або пемзи. Лікування може тривати від тижня до 10 днів.

Саліцилово-цинкова мазь від грибка

Комбінований антисептичний препарат, що застосовується для лікування шкірних захворювань

В цю лікувальну мазь крім саліцилової кислоти входить оксид цинку і картопляний крохмаль.Часто в аптеках її продають під назвою паста Лассара. Використовується вона так само, як і попередні варіанти. Наноситься на чисту суху поверхню тонким шаром один або два рази на день. Лікарі найчастіше призначають її в комплексі з іншими протівомікознимі препаратами. Побічних явищ паста Лассара практично не має. Іноді може виникати свербіж, почервоніння тканин і легке пощипування через те що діюча речовина може викликати легку алергічну реакцію. Єдине протипоказання – вагітність і період лактації.У цей період не рекомендується використовувати лікарський препарат.

Паста Лассара має протизапальну, антибактеріальну, Кератолический і відновлює дію.

Застосування саліцилової кислоти

Саліцилова кислота використовується тільки для зовнішнього застосування. Вона коштує недорого, при цьому допомагає у вирішенні багатьох проблем. Завдяки своєму широкому спектру дії саліцилова кислота активно застосовується при лікуванні не тільки мікозів, а й:

 • себореї,
 • піодермії,
 • псоріазу,
 • дерматиту,
 • для загоєння мокли (опікових) ран,
 • екземи.

Також саліцилова кислота у вигляді компресу добре знімає болю при подагрі, артрозі і ревматизмі. Ще її широко використовують в косметології при:

 • гіпергідроз,
 • опіках,
 • запальних процесах (акне),
 • мозолях,
 • екземі,
 • інфекційних захворюваннях шкіри.

Як приготувати мазь самостійно

Мазь на основі саліцилової кислоти можна приготувати в домашніх умовах.Вона краще працює в запущених випадках інфікування грибком, ніж аптечний зразок. Для цього необхідно змішати всього три складові: 12 г саліцилової кислоти, 6 г молочної кислоти і 82 г вазеліну.

Крім звичайного нанесення можна робити компреси, що забезпечить максимальне всмоктування активної речовини. Щоб ороговілі ділянки епідермісу швидше відходили, а шкіра активніше оновлювалася, потрібно регулярно робити ванночки для ніг.

Використання концентрованої саліцилової мазі

Позбутися від грибка нігтів на ногах всього за тиждень можна, використовуючи саліцилову мазь високої концентрації.Деяким використання такого агресивного речовини може доставити дискомфорт, тому що шкіра в процесі лікування буде активно лущитися і відшаровуватися. Мазь наноситься ввечері перед сном у вигляді компресу. Вранці необхідно змити залишки мазі та прибрати відшарувалися ділянки епідермісу. Найкраще це робити після ранкового душу, розпарити ноги в содовому розчині.

Побічні ефекти і протипоказання

Використання саліцилової мазі маленьким дітям протипоказано

Саліцилова кислота від грибка стопи, нігтів і інших ділянок шкіри не використовується для лікування вагітних жінок і молодих мам, які ще годують грудьми.Також бажано не використовувати саліцилову мазь людям, які страждають гіперчутливістю до компонентів ліки. В екстрених випадках в разі потреби можна спробувати нанести мазь, але тільки раз в день і використовувати для проведення маніпуляцій зразок з мінімальною концентрацією саліцилової кислоти. Абсолютно протипоказана саліцилова мазь: маленьким дітям, людям з хворобами нирок і печінки гострого і хронічного характеру, а також алергікам.

Рекомендується обережно використовувати препарат людям з поганою згортанням крові.

Відгуки

Юрій, 35 років

Дуже люблю плавати, тому часто відвідую басейн. Там напевно і заразився грибком. Використав величезну кількість народних рецептів в боротьбі з цією недугою, але так і не домігся результативності від такого лікування. Знайомий порадив саліцилову мазь, і вона напрочуд виявилася ефективною. Незалежно від того, що саліцілка стоїть практично копійки, воно допомогло мені позбутися від грибка стопи і за місяць від проблеми не залишилося і сліду.На мою думку, саліцилова мазь високої концентрації (35%) є одним з найбільш ефективних засобів у боротьбі з мікозів.

Олег, 25 років

Після відвідин спортзалу не завжди вдається дотримуватися правил гігієни. Часто відвідував місцевий душ босоніж, тому і заразився грибком. Дуже багато перепробував засобів і крему, і гелі та розчини, але все ми зусилля були безрезультатними, тому і вирішив звернутися за допомогою до дерматолога. Лікуючий лікар виписав певну схему лікування саме саліцилової маззю.Лікування тривало два тижні. Перед тим як наносити мазь, я активно розпарюють ногу і мив її господарським милом. В результаті грибок зник назавжди! Саліцилова мазь від грибка добре спрацювала, тому відгуки можу залишити тільки позитивні.

Завантаження …

Саліцилова мазь проти грибка нігтів: як застосовувати

Одним з найбільш ефективних засобів проти грибка нігтів вважається саліцилова мазь. Недорогий засіб, яке багато в чому перевершує іноземні препарати, здатне швидко вилікувати нігті.Але використовувати її ефективно тільки при перших проявах МІКРОЗИМ нігтьової пластини. Підходить не всім, оскільки містить в складі кислоту, здатну викликати опік шкіри у осіб з чутливим епідермісом.

Склад і властивості

Головне діюча речовина мазі – саліцилова кислота, в якості допоміжних компонентів використовують вазелін. Завдяки саліцилової кислоти мазь є сильним антизапальною, антисептичним засобом, який допомагає шкірі отшелушивать ороговілі клітини і постійно оновлюватися. Вазелін в складі допомагає кислоті рівномірно розподілитися по шкірі. Засіб має жирної консистенцією, виглядає як густий білий крем.

Повернутися до списку

Показання до застосування

Саліцилова мазь діє виключно на перших порах розвитку захворювання. Погано взаємодіє з іншими медичними препаратами, тобто можливе використання тільки у вигляді монотерапії. Засіб для зовнішнього застосування. Через регенерують і антисептичних властивостей засіб рекомендують використовувати для лікування:

 • Мазь має широкий спектр використання при лікуванні різних шкірних захворювань.

  опіків;

 • мозолів;
 • вугрової висипки;
 • висівкового лишаю;
 • випадання волосся;
 • екземи;
 • грибка нігтів;
 • підвищеного потовиділення.

Повернутися до списку

Як застосовують від грибка?

Лікування грибка на нігтях тривалий, може зайняти від 3-х до 12-ти місяців, поки не відросте здоровий ніготь. Поліпшення будуть помітні вже після 3-х тижнів використання препарату. Саліцилова мазь допомагає зупинити розвиток і зростання патогенів.Якщо використовувати засіб після одужання – можна уникнути рецидивів. Лікування повинно бути безперервне, ліки потрібно застосовувати два рази на добу, інакше від нього не буде користі. Засіб наносять на уражену ділянку ватною паличкою, після обертають нігті бинтом і надягають рукавички або шкарпетки. При застосуванні від грибка нігтьової пластини потрібно дотримуватися ряду вимог:

 • наносити засіб на розпарені, чисті і сухі нігті;
 • щодня міняти шкарпетки;
 • регулярно провітрювати взуття;
 • не користуватися загальним рушником, мочалкою і милом;
 • намагатися не відвідувати місця, де можна знову заразитися: лазні, басейни, спортзал;
 • обробляти препаратом не тільки ділянки з грибком, а й здорові нігті і шкіру, щоб уникнути поширення інфекції.

Повернутися до списку

Протипоказання до застосування

Хворі нирки є протипоказанням до застосування мазі.

Використовувати саліцилову мазь від грибка нігтів заборонено вагітним, жінкам, які годують, маленьким дітям і людям, у яких є проблеми з нирками або індивідуальна непереносимість одного з компонентів складу засобу. Заборонено використовувати препарат на ділянках, де є бородавки або родимі плями, мазати зону особи і паху. Перед використанням будь-якого засобу лікарі рекомендують проводити Антиалергічний тест: на шкіру наноситься невелика кількість лікарської речовини і не змивається протягом 48 годин, якщо після цього немає висипань, свербежу або печіння засіб можна застосовувати.

Повернутися до списку

Небажані явища

При використанні препарату разом з іншими ліками можливо посилене проникнення застосовуваних медпрепаратів в організм. Не рекомендується обробляти дані ліки великі поверхні шкіри, так як вазелін в складі заважає шкірі нормально дихати і, таким чином, в дермі порушується кисневий обмін. Застосовуючи засіб тривалий час, хворий може відчути:

 • свербіж;
 • печіння;
 • висипання;
 • лущення шкіри у нігтьової пластини;
 • інші алергічні реакції.

Повернутися до списку

Мазі на основі саліцилової кислоти в лікуванні грибка нігтів

Саліцилово-цинкова

Для подсушивающего ефекту в саліцилову мазь додають цинк.

Для розмноження грибка потрібна вологе середовище. Цинк в складі саліцилової мазі володіє підсушують властивостями, таким чином, позбавляючи бактерії можливості розмножуватися. Салици знищує сам грибок. Такий тандем призводить до якнайшвидшому одужанню нігтьової пластини. Застосовувати саліцилової-цинкову мазь слід, дотримуючись ті ж правила, що і під час використання звичайної мазі з кислотою.

Повернутися до списку

Сєрно-саліцилова

Сєрно-саліцилова мазь допомагає при стригучий лишай. Вона знімає свербіж, розм’якшує заражені грибком лусочки епідермісу, допомагаючи саліцилової кислоти проникати глибше. Сірчана мазь вважається підсушують, знеболюючим, антибактеріальну і протипаразитарною засобом. Наносити її можна як звичайну саліцилову мазь.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Навіть ‘запущений’ грибок можна вивести будинку, без операцій і лікарень.Просто прочитайте що зробила Надія читати рекомендацію …

Саліцилова мазь від грибка нігтів: Як лікувати

Незважаючи на наявність величезної кількості найрізноманітніших препаратів, які допомагають позбутися від мікозу, найефективнішим ліками все ще залишається саліцилова мазь від грибка нігтів на ногах. Її застосовують на легких стадіях захворювання, коли з хворобою цілком може впоратися місцева терапія. Це засіб часто застосовується багатьма дерматологами в усіх країнах світу.

Готуємо шкіру до використання саліцилової мазі

Застосування даного лікарського препарату має свої особливості, про які варто обов’язково знати людям з грибком нігтів. Це пояснюється тим, що мазь на основі саліцилової кислоти вважається не єдиним дієвим способом вилікувати грибок. Мікозних захворювання підступні тим, що вони починають розвиватися без особливих симптомів. Тому, коли патологія вже сильно помітна, грибок погано піддається медикаментозному лікуванню.

Дерматологи рекомендують під час терапії саліцилової маззю повністю переглянути свій щоденний раціон і спосіб життя. Тільки в такому випадку ви отримаєте дійсно позитивний результат. Також до саліцилової мазі додається інструкція, яку потрібно вивчити.

Так, наприклад, було встановлено, що при високому рівні цукру більшість видів грибків розвиваються швидше. Саме тому варто відмовитися від солодощів на період лікування. Також лікарі рекомендують виключити пиво і квас зі свого раціону.Для ефективної роботи саліцилової мазі варто відмовитися від жирної їжі, яка навантажує печінку і заважає швидкому засвоєнню медикаментів.

Не забудьте готувати шкірний покрив кожен раз, коли ви збираєтеся наносити на нього препарат. Деякі фахівці рекомендують безпосередньо перед процедурою робити ванночки з марганцівкою.

Плюси і мінуси препарату

Саліцилова кислота, яка входить до складу ліків, відрізняється своїми перевагами і недоліками, про що говорять численні відгуки пацієнтів.Серед основних позитивних факторів необхідно виділити:

 1. Ця речовина добре діє на велику кількість різних видів грибків, тому вважається універсальним.
 2. Даний спосіб є доступним для різних верств населення, так як ціна на саліцилову мазь ніколи не завищується.
 3. Ліки досить просто і легко наносити на шкірний покрив.
 4. Відсутність побічних ефектів. Препарат добре переноситься пацієнтами.

Якщо говорити про недоліки, то тут варто згадати той факт, що препарат необхідно використовувати в комплексній терапії, щоб досягти певних результатів.

Як правильно лікувати

Якщо захворювання знаходиться на початковій стадії, тоді для поліпшення стану хворого можна просто змащувати уражені нігті саліцилової маззю кожен день протягом місяця.

Для терапії запущених форм нігтьового грибка, рекомендовано використовувати спеціальний засіб з саліцилової мазі, яке можна приготувати самостійно.

Для цього вам знадобляться наступні інгредієнти:

 • саліцилової кислоти (12 грам)
 • Молочну кислоту (6 грам)
 • Вазелін (82 грама)

Отриману суміш необхідно один раз на добу наносити на уражені частини тіла.Для поліпшення терапевтичної дії засобу, можна використовувати пластир або пов’язку. Лікування проводиться близько п’яти днів.

Щоб посилити ефект від 5% саліцилової мазі можна використовувати разом з нею 80 грам коллодия. Наносити таку суміш краще на ніч, щоб під час сну кислота діяла на організм.

[wp_ad_camp_3]

Правила і рекомендації

Якщо ви вирішили лікувати грибок нігтів саліцилової маззю, тоді вам необхідно пам’ятати про деякі важливі правила:

 1. Дуже важливо дотримуватися основні рекомендації з гігієни, коли наносите препарат на шкіру.При чому, очищати коштує не тільки уражені ділянки, а й все тіло. Завжди перед використанням ліки протирайте нігті і підсушують їх.
 2. Намагайтеся уникати попадання мазі в очі та на інші слизові оболонки. Промивайте їх водою, якщо це все ж сталося.
 3. Наносити препарат потрібно не тільки на ніготь, а й на шкіру навколо нього.
 4. При ураженні багатьох частин тіла, мікоз потрібно лікувати відразу скрізь.
 5. Міняйте одяг щодня, щоб грибок не поширювався.

Можливо буде цікаво: Опух палець на руці біля нігтя що робити

Як приготувати концентровану мазь

Якщо ви бажаєте вилікуватися від ураження грибками за максимально короткий час, варто застосовувати спеціальну концентровану мазь. Лікувальний компонент в ній насичений до 35%. Ліки варто наносити під пов’язку, а терапія при цьому триває до семи днів. Нігті і шкіра навколо них будуть відшаровуватися, що принесе не дуже приємні відчуття. Але зате ви зможете досить швидко позбутися від проблеми.

Пам’ятайте, незважаючи на високу ефективність саліцилової мазі, вона може не дати позитивного результату в вашому конкретному випадку. Якщо протягом двох тижнів терапії ви не бачите поліпшення свого стану, необхідно відразу ж звернутися до фахівця. Можливо, вам знадобиться використовувати більш сильні ліки, які діють на певний вид грибка.

Завантаження …

Саліцилова мазь від грибка нігтів: інструкція із застосування, лікування

Лікування грибка стопи може стати результативним і недорогим, для цього потрібна саліцилова мазь від грибка нігтів або саліциловий спирт.Препарати є антисептиками і протизапальними засобами. У свою чергу, надасть незамінну допомогу саліцилової-цинкова паста, вона регенерує ушкоджені тканини. Саліцилова мазь випускається з концентрацією кислоти в: 1, 2, 3, 5 відсотків.

Саліцилова мазь

Плюси і мінуси

Серед незаперечних переваг саліцилової мазі – протизапальну, противобактериальное дію. Це універсальний засіб, яке допомагає проти різних видів грибка.Плюсами є доступна ціна і легке застосування без побічних ефектів. Однак є й деякі недоліки:

 • ліки несумісне з іншими препаратами від хвороб того ж типу,
 • не рекомендується до застосування маленьким дітям і вагітним жінкам,
 • протипоказано при нирковій недостатності.

Повернутися до списку

Дія ліків при лікуванні

Препарат містить саліцилову кислоту, а також вазелінове основу. Мазь діє на секрецію сальних залоз, після чого людина менше потіє, вона підсушує, що сприятливо впливає на лікування грибка нігтів, так як він розмножується у вологому середовищі, знищує грибні спори.Засіб забезпечує розм’якшення нігтьової пластини і її відшарування.

Повернутися до списку

Як приготувати?

Саліцилова мазь можна приготувати вдома.

Засіб для лікування нігтів на ногах готується вдома. Домашня саліцилова мазь з високою концентрацією, що ефективно на останніх стадіях грибка. Для приготування треба:

 • 12 г саліцилової кислоти;
 • 6 г молочної кислоти;
 • 80 г вазеліну.

Мазь не можна довго зберігати, і треба ховати в темне прохолодне місце, бажано в скляному посуді.

Повернутися до списку

Інструкція по застосуванню

Препарат використовується зовнішньо. Лікування грибка нігтів варто проводити щодня, поки не відросте новий здоровий ніготь. Спочатку ноги необхідно розпарити у воді з марганцівкою. Ліки потрібно наносити на чисту шкіру, а також зрізати хворий ділянку нігтя і використовувати пилку. Мазь наносити не тільки на заражений ніготь, а й на ближні ділянки. Засіб варто використовувати, завдаючи тонким шаром, і залишити на 15-20 хвилин.Раз в 2-3 дня варто використовувати ванночку з содою і милом і видаляти шар нігтя, який відшарувався. Також можна зробити нічний компрес, для цього варто нанести засіб і зафіксувати пов’язку бинтом або ж використовувати пластир. Саліцилову мазь від грибка необхідно використовувати 1-3 рази в день. При лікуванні важливо дотримуватися правил гігієни і міняти часто одяг.

Повернутися до списку

Саліцилово-цинкова мазь від грибка нігтів

Саліцилово-цинкова мазь містить в собі не тільки саліцилову кислоту, але і оксид цинку, картопляний крохмаль і вазелін.В аптеці її можна знайти під назвою паста Лассара. Інструкція по застосуванню проста. Наносити слід тонким шаром 1-2 рази на день. Рекомендовано використовувати спільно з іншими препаратами. Майже не має побічних дій, крім того, що склад препарату може викликати алергію у деяких людей. Препарат може викликати свербіж, почервоніння і печіння. Слід з обережністю користуватися ліками під час вагітності та лактації.

Ліки має такі властивості:

 • протизапальні;
 • антибактеріальні;
 • кератолитические;
 • Местнораздражающие;
 • востанавлюющіе.

Повернутися до списку

Сірчана мазь

Непереносимість до сірки являтся протипоказанням до застосування.

До складу засобу входить сірка, вода і вазелін. Так як сірка взаємодіє з органічними речовинами, формуються корисні елементи, які регенерують тканини і сприяють швидкому росту клітин. Інструкція також проста: перед використанням варто підготувати нігті, далі сірчану мазь наносити тонким шаром, втираючи масажними рухами. Курс лікування грибка нігтів триває протягом 2-6 місяців.До протипоказань відноситься особиста непереносимість сірки. Вагітним жінкам і в період лактації застосування дозволено.

Повернутися до списку

Запобіжні заходи

При попаданні на слизові, промити проточною водою. Дія препарату спрямована на зовнішнє використання. Використовувати ліки при грибку за один прийом слід не більше ніж 2 грами, так як саліцилова кислота потрапляє в кров і може викликати алергію. Також не можна наносити на родимки і родимі плями на обличчі.Препарат не варто змішувати з ліками, в яких є резорцин. Сірчана мазь сприяє підвищенню проникності шкіри і підсилює вираженість побічних ефектів.

Повернутися до списку

Протипоказання і побічні явища

Грибок нігтів не препаратів не рекомендується лікувати вагітним, однак при необхідності можна використовувати не більше одного грама за один прийом, а також тим, хто страждає гіперчутливістю. Протипоказано використання маленьким дітям, при нирковій недостатності і при алергічної реакції.Можливі прояв печіння, свербіння. При надлишку саліцилової мазі з’являється сухість шкіри, головні болі. Не можна використовувати людям з поганою згортанням крові.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Навіть ‘запущений’ грибок можна вивести будинку, без операцій і лікарень. Просто прочитайте що зробила Надія читати рекомендацію …

.