Ногти

Чому лампа для нігтів погано сушить: Причини чому не сохне гель лак в лампі

Причини чому не сохне гель лак в лампі

Манікюр гель лаком – це не тільки покриття нігтя красивим лаком або візерунком, а ще й технічний процес, який вимагає навичок і вміння. При роботі майстра з манікюру стикаються з різними проблемами. У тому числі з тим, що гель лак не сохне під лампою.

Довідка: гель лаки являють собою складні склади, тому їх просушування – це поступовий перехід складу з рідкого стану в твердий. Тому правильніше говорити, що гель лаки полимеризуются.

Манікюр з покриттям гель лаком завжди виглядає акуратно

Неправильне розташування руки під лампою

Якщо гель лак не висихає, то варто звернути увагу на те, як розташована рука в лампі. В ідеалі потрібно просушувати кожен ніготь окремо, що вимагає великої кількості часу. Тому окремо від усіх просушується тільки великий палець. При цьому важливо, щоб нігті розташовувалися по центру лампи.

Якість лампи

Уф лампи швидко зношуються, тому вже через місяць користування ними можна помітити, що лак не просихає.В цьому випадку, варто збільшити час просушування. В середньому, лампа розрахована на 3 тис. Годин експлуатації. При нормальному ритмі роботи її вистачає на півроку.

Лампа повинна бути досить потужною

Забруднення лампи

Чисті інструменти – це не тільки візитна картка майстра і забезпечення стерильних умов. Брудна лампа може стати причиною ослаблення ефекту полімеризації.

Тому протирати лампу необхідно щодня наступними рідинами:

Рідина для зняття липкого шару

Лампа не підходить типу гель лаку

Найчастіше, тип лампи для просушки вказано спеціальним маркуванням на баночці лаку (UV для ультрафіолету, LED для LED-лампи).Останнє покоління гелевих покриттів випускає лаки, які можуть полимеризоваться в обох типах ламп.

Якщо ж спосіб полімеризації лаку не вказано, то при покупці виробу про це варто розпитати продавця.

Важливо! У LED-лампах світлодіоди перегорають і не втрачають своєї потужності, тому, якщо вибране покриття не вимагає використання УФ лампи, краще віддати перевагу саме лампі LED.

Занадто товстий шар лаку

Помилка, характерна для початківців майстрів.Крім видимого естетичного ефекту, товстий і нерівний шар перешкоджає швидкої і рівномірної просушування. При нанесенні дуже важливо, щоб кожен шар був ідеальним. Краще нанести декілька тонких шарів, ніж 1 або 2 товстих.

Наносити покриття краще рівномірним тонким шаром

Насичений відтінок лаку

Практика показує, що занадто яскравий або темний пігментможет бути причиною довгого засихання лаку. Тому для висихання насиченого кольору може просто знадобитися більше часу.Для таких відтінків рекомендується використовувати більш потужну лампу.

Вийшов термін придатності лаку

Не варто нехтувати терміном придатності, зазначеним на дні флакона або на етикетці. Як правило, термін придатності лаку складає від 1 до 3 років з моменту відкриття флакона.

Важливо! Часто лак може просто застоятися або стати густим, якщо довго його не використовувати, від цього він також довго не сохне. В такому випадку слід спочатку перевірити, чи не закінчився чи його термін придатності, а потім «реанімувати» його шляхом перекочування в долонях.Такий лак не рекомендується збовтувати.

Всі гель лаки мають обмежений термін придатності

Чи не знаходиться на відстані липкий шар гель лаку

Після завершення полімеризації зверху залишається липкий шар, який дає відчуття того, що лак не висох. Цей шар необхідно видалити спеціальною рідиною.

Важливо! Потрібно використовувати спеціальну рідину для зняття липкості (клінсер), а не намагатися замінити його на будь-які підручні предмети (спирт, ацетон, засіб для зняття лаку).

Неправильне зберігання лаку

Даний продукт особливо чутливий до світла, тому для правильного зберігання гель лаку необхідно слідувати правилам:

 • Завжди закривати флакончик з лаком, щоб уникнути шкідливого впливу як светаУф лампи, так і сонячного світла. Вплив світла може спровокувати зміни в структурі продукту. Саме тому більшість виробників випускають лаки в темних пляшечках;
 • Робити манікюр при штучному світлі, щоб захистити лак від шкідливого впливу денного світла;
 • Зберігати лаки в темних місцях;
 • Уникати перепаду температур.Зберігати лак в місці, яке гарантує постійну температуру в 26 градусів. При порушенні температурного режиму значно скорочується термін дії лаку.

З іншого боку, гель лак не любить струсів. При струсу у флаконі утворюються бульбашки повітря, які є причиною поганої якості поверхні.

Неправильна обробка нігтя

Часто майстри порушують порядок підготовки нігтьової пластини до манікюру, що призводить до того, що гель лак не сохне в лампі.

Порядок обробки нігтя наступний:

 • Обробити нігті бафом, який створить шорстку поверхню для нанесення лаку. Обробляти ніготь полірувальником – це велика помилка, тому що занадто гладка поверхня нігтьової пластини перешкоджає рівномірному нанесенню лаку і, отже, ускладнює його полімеризацію;
 • Нанести масло для кутикули після нанесення лаку. Гель лак вимагає сухої і злегка шорсткою поверхні. Масло для кутикули робить ніготь жирним, що створює додатковий шар між лаком і нігтем.

Не той лак

Сьогодні простори інтернету рясніють пропозиціями різних брендів гель лаків різних цінових категорій. У цьому розмаїтті легко помилитися і купити базу гель лаку поганої якості, яка не сохне навіть при строгому дотриманні всіх правил. Тому перед вибором гель лаку слід уважно вивчити відгуки покупців на продукт, а також репутацію самої фірми-виробника.

Не варто також економити на матеріалах і інструментах для манікюру.При їх виборі найкраще спиратися на якість продукції. Матеріали гарної якості полегшують роботу майстра, а дотримання перерахованих вище умов сприяє не тільки поліпшенню полімеризації, але і гарантують більш довгий манікюр.

зникає блиск, рада від профі

Сушіння гель-лаку в лампі

У XXI столітті на зміну звичайним покриттям для нігтів, якими користувалися ще наші мами і бабусі прийшли кошти нового покоління – гель-лаки. Вони наносяться точно також, як і знайомі нам склади, але при цьому, здатні протриматися від 7-18 днів.Це дуже полегшує догляд за нігтями, і помітно економить час. Єдине, що покриття гель-лаком може висихати тільки за допомогою спеціальної ультрафіолетової лампи. У цій статті ми поговоримо про випадки, коли гель лак не сохне.

Проблема чому УФ лампа не сушить гель лак, траплялася і у професійних майстрів і у любителів, що покривають свої нігтики будинку. Причин, які можуть створити подібне незручність може бути кілька, давайте розберемося в їх виникненні.

Причини

Перед тим як описати через що гель лак не сохне в лампі, давайте розберемося чому його необхідно сушити тільки таким чином.

По-перше, сучасні засоби для нігтів створюються зі складних полімерних з’єднань, які не можуть застигати без впливу на них УФ променів. Тільки після цього, склад здатний змінити свою молекулярну структуру і перейти в твердий стан, при цьому забезпечити довгу цілісність покриття.

По-друге, полімеризація гель-лаку відбувається з нижніх шарів. Після його повного затвердіння, на поверхні нігтя повинен залишитися тільки липкий шар, який видаляється за допомогою спеціальної рідини.Але коли після сушки він не утворюється і гель лак не твердне, виникає питання: «Чому?»

 • Гель лак м’який після сушки може бути в тому випадку, якщо лампочка сильно забруднена. Проводьте в міру необхідності її чистку рідиною, якої ви знімаєте липкий шар або звичайний лак.
 • Що робити якщо гель лак не сохне? Можливо ваша УФ-лампа виробила вже свій термін служби. Її необхідно міняти 1 раз на пів року або після 3000 годин роботи.
 • Ще однією причиною є те, що ваша лампа має маленьку потужність, сама максимальна – 36 вт, в ній застигне будь-який склад всього лише за 30 секунд.
 • Порушено технологію нанесення засобу.
 • Неякісний гель-лак.
 • Існують такі гель лаки, що не застигають в УФ-лампи, їх необхідно сушити в спеціальних Led-лампах, тому не сохне гель-лак на ваших нігтях через те, що склад слід сушити саме в них.

Те, що потрібно знати про лампах

Якщо у вас виникла проблема чому гель лак не сохне під лампою, то ви швидше за все вже щось знаєте про гель-лаках і про їх полімеризації.Далі ми поговоримо про видах ламп і їх особливості, а також розповімо про те, як кожна з них сушить гель.

УФ-лампи

Вони є найбільш недорогий, популярними, полімеризація гель-лаку в них відбувається в результаті впливу люмінесцентного світіння. У них досить велика потужність, і випромінювання здатне прекрасно сприяти затвердіння гелієвих складів. При цьому, термін служби таких ламп дуже маленький, причому, вважається не тільки кількість годин роботи, але і кількість включень і відключень.

При постійній роботі вони можуть нагріватися до 50 градусів, а також розігрівати пластмасовий або металевий корпус і залишати опіки на ніжній шкірі пальців. Також якщо не вимикати прилад протягом усього процесу манікюру, то скоротити зносостійкість УФ-лампи як і раніше не вийде.

Якщо з ними все так добре, то тоді чому база або гель лак не сохне в УФ-лампі? Пояснюємо. Під час довгої роботи шар люмінофора, яким покриті лампочки зсередини, руйнується і ультрафіолетове випромінювання стає не таким потужним, в результаті гель-лак в лампи не застигає зовсім, він липкий, полимеризуется нерівномірно, може скататися або растрескаться, а також придбати некрасивий брудно-жовтий вид.Тому якщо ви хочете висушувати ваш гель-лак по всій поверхні повністю, то періодично, раз в один-два місяці міняйте навіть не перегорілі випромінювачі.

LED-лампи

LED-лампи можуть працювати постійно до ста тисяч годин, вони досить довговічні, в них гель-лак твердне по засобом ультрафіолетового випромінювання, яке створюють світлодіоди. На відміну від УФ-ламп, кількість відключень і включень для них не має значення. Світлодіодне випромінювання не здатне нагрівати корпус лампи, а швидкість застигання гель-лаку в LED-лампах значно збільшується, в порівнянні з УФ-приладами.

Єдине, що у LED-ламп ультрафіолетове випромінювання, має короткий діапазон, тому в таких сушках можуть укріпляти тільки гель-лаки нового покоління і чи певного типу. Якщо є проблема чому гель лак не сохне в лампі, то зверніть увагу, на те, чи здатний він укріпляти під впливом світлодіодів.

LED-лампи мають досить дорого в порівнянні з УФ-лампами. Але це відчутно лише тоді, коли ви робите її покупку.Якщо врахувати, що маючи УФ-сушіння, ви постійно витрачаєте гроші на заміну лампочок, то за якийсь час ціна обох ламп зрівняється.

CCFL-лампи

Флуоресцентні лампи знайомі нам по яскравим вітрин магазинів, кафе і барів, а для полімеризації гелієвих складів вони стали використовуватися недавно. Їх принцип роботи схожий на УФ-сушіння, але струм в електродах утворюється не за допомогою нитки розжарювання, а за допомогою газів, що містяться в трубках. Виділяється ними випромінювання у багато разів інтенсивніше, ніж у УФ-приладів, вони дуже довговічні, а також не нагрівають корпус приладу.

Лампа не сушить покриття – це не про них, так як CCFL-лампи випромінюють ультрафіолетові хвилі широкого діапазону, тому в них дуже швидко і рівномірно застигають будь-які, навіть самі густі склади.

Про потужності

Начебто з вашої лампою все в порядку, але чому не сохне гель лак в ній? Можливо справа в потужності УФ-хвиль. Не варто забувати, що два останні види ламп полимеризуют гель-лаки значно швидше, витрачаючи менше потужності, ніж УФ-лампи, тому оптимальний їх рівень для затвердіння на всіх пальцях руки 36 Вт, коли для CCFL-ламп він становить 12-18 Вт, а для LED-ламп – 9-12 Вт.Менш потужні сушки підійдуть для закріплення гелю або гель-лаку одночасно на одному або двох пальцях. Якщо у вас виникла ситуація, чому гель лак не сохне в лампі 36 ват, то швидше за все справа в самому лаку або необхідно замінити лампочки.

Нерідко на форумах досвідчені майстри, а також ті, хто робить манікюр за допомогою гель лаку будинку, ділячись своїми проблемами і досвідом, обговорюють проблему чому не сохне чорний гель-лак в лампі. Пам’ятайте, в цьому кольорі дуже багато пігменту і щоб його просушити добре потрібна досить велика потужність.Він прекрасно застигне у всіх типах приладів, але якщо з яких-небудь причин він цього не робить, а у вас УФ-сушіння, то вам слід змінити в ній лампочки.

Про сушінні гель-лаку

А тепер поговоримо скільки сохне гель лак в лампі. Перш за все це залежить від її інтенсивності випромінювання і виду. У менш потужних сушках затвердіння складів йде повільніше, а це значить в них також можна сушити нігті, але тільки довше і по одному пальцю. Якщо сушити всю руку цілком, то гель не те щоб не застигне, а й скривиться або залишиться липкий.

Зверніть увагу, за санітарними нормами гель-лак в лампі можна сушити не більше 10 хвилин кожен шар, роблячи багатошарові композиції, не забувайте про це. Щоб не нашкодити нігтьової пластини використовуйте продукти нового покоління або найпотужнішу LED-лампу.

Не варто засмучуватися, якщо у вас не вийшло з першого разу зробити ідеальний манікюр і покрити нігтики гель-лаком, якщо він не застиг або став липким, є до чого прагнути. Скористайтеся ваше описаної інформацією і в наступний раз ви зможете уникнути того роду проблем.Успіхів!

Фото покриття нігтів гель-лаком

Ще більше фото за посиланням: Гель-лак фото.

Відео з майстер класом

Facebook

Twitter

Вконтакте

Google+

можливі причини, варіанти рішення, відгуки

І у дипломованих майстрів, і у домашніх майстриня, які роблять гелевий манікюр тільки собі, часом просто опускаються руки.Начебто все добре: куплені дороге обладнання і якісні матеріали, досконально вивчена технологія. Але виникає питання про те, чому не сохне гель-лак в лампі. Всі старання, вся акуратна робота йде нанівець, оскільки покриття або відразу ж, або через кілька годин здувається пухирями.

Можливо, варто просто кинути улюблену справу? Наша відповідь – ні! Потрібно шукати причини проблеми і усувати їх.

Правила використання

Сучасні майстри зазвичай використовують гібридні лампи, в яких є і ультрафіолетові, і світлодіодні лампочки.Кілька років тому використовувалися переважно лампи UF, час просушування в яких в середньому становило 2 хвилини. Технологія LED дозволяє значно скоротити час полімеризації, при цьому отримуючи хороший результат.

Сучасне обладнання і матеріали для нігтьового сервісу, як правило, передбачають нетривалий термін просушування, який складає від 30 до 60 секунд.

Але бувають і позаштатні ситуації, коли виникає питання про те, чому не сохне гель-лак в лампі.Причин може бути декілька.

Дисперсійний шар

Ця інформація буде корисна тільки новачкам. Якщо ви вперше використовуєте гелеві покриття, після просушування можете зіткнутися з такою проблемою: поверхню покритих лаком нігтів липка, начебто навіть м’яка. Здається, ніби лак не висох зовсім …

В сторону емоції! Як кажуть відгуки іменитих майстрів, найімовірніше, мова йде не про погане просиханні, а про остаточний липкості. Про дисперсионном шарі, якщо говорити мовою профі.Це нормальне явище, переживати абсолютно нема про що. Просто покрийте ніготь шаром топа і просушіть в лампі.

До речі, більшість топів теж мають дисперсійний шар. Його потрібно просто зняти безворсовой серветкою, змоченою в спеціальній рідині.

Занадто товстий шар

Майстри знають, а новачкам може бути невтямки, що краще нанести 2-3 тоненьких шару, ніж один товстий.

Якщо ви покрили нігті значним шаром лаку, він може погано просохнути.Причин для розладу немає: видаліть покриття і приготуйтеся до скрупульозної роботи. Наносите тонкі шари, просушуйте кожен. Швидше за все, проблема вирішиться сама собою.

Термін придатності

Купуючи будь-який матеріал для нейл-арту, звертайте увагу на термін придатності. Буває так, що термін минув, але лак не втратив своїх характеристик. Але як правило, з часом показники змінюються. Якщо термін придатності вийшов або навіть добігає кінця, лаку може зайняти тривалий час полімеризацію.

Умови зберігання

Як відомо, випромінюванням UF володіють не тільки лампи, але і сонце. Але чому гель-лак не сохне без лампи?

Якщо променів мало, матеріал збережеться незмінним. Якщо їх занадто багато, гелевий лак можна висушити і на добре освітленому місці без лампи. Але якщо промені присутні в невеликій кількості, однак світять на флакон, лак, швидше за все, просто зіпсується.

Інструкція на флаконі

Розберемо простий приклад. Відгуки про гелевих лаках американського виробництва My Nail діаметрально протилежні.Деякі не шкодують захоплених епітетів, вихваляючи хорошу носкість і чудову пігментація, завдяки якій навіть одного шару покриття досить. А кому-то цей матеріал здається просто огидним, оскільки здувається пухирями і швидко відходить від нігтьової пластини. Чим зумовлена ​​така різниця?

Відповідь можна знайти на етикетці: лак My Nail вимагає просушки в LED-лампи не менше 2 хвилин. Це не недолік, просто високопігментовані покриття вимагає більшого часу.Звичайних 30 секунд йому мало.

Це лише один з прикладів. Подібних матеріалів предостатньо в самих різних цінових сегментах, від бюджетного Bluesky до преміального Luxio.

Довіртеся виробнику. Читайте інструкцію і слідуйте їй. Тоді питання про те, чому довго сохне гель-лак в лампі, не буде вас хвилювати. Ви просто будете знати, що саме цей матеріал вимагає більш тривалої сушки.

Акрилова пудра

Цей матеріал має найширший спектр застосування.Змішайте пудру з базою – і отримаєте чудовий матеріал для зміцнення нігтів. Акуратно розпушити пудру над покритим непросушених топом нігтем – і у вас вийде оксамитова поверхню. Присипте пудрою вензелі, щоб зробити їх велюровими і зіграти на контрасті фактур. Виділіть деякі частини дизайну, додавши пудри на липкий шар топа, щоб отримати морозний ефект … В руках справжнього ентузіаста пудра може виконати величезну кількість практичних і дизайнерських завдань.

Але не варто забувати про технологічні особливості.Чому не сохне гель-лак в лампі, якщо в дизайні була використана акрилова пудра? Відповідь проста: цей матеріал завжди вдвічі підвищує час просушування. Якщо ви використовуєте його, збільште час сушіння до 2 хвилин.

Це ж правило стосується інших акрилових посипань. Наприклад, цукрового піску.

Матеріали для дизайну

Фольга, «скло», каміфубукі, слайдери і багато інших матеріалів для дизайну вимагають дотримання технології. Але деякі умеліци намагаються завдати їх на мокрий шар кольорового лаку.

Матеріал для дизайну створює природну перешкоду для проходження променів. Тому полімеризація не може проходити швидко.

Краще наносити дизайн на шар бази або топа (просушений або сирої, в залежності від специфіки), а не безпосередньо на кольоровий лак.

Проблема в лампі

Але буває і так, що всі тонкощі дотримані, матеріали якісні, проте питання про те, чому не сохне гель-лак в лампі, залишається відкритим.

Можливо, варто звернути увагу на саму лампу? Тут може бути дві причини, за якими гелевий матеріал погано полимеризуется.

По-перше, зверніть увагу на потужність. Жоден серйозний виробник не випускає лампи потужністю менше 24 ват. Але примірників потужністю в 12, 9 і навіть 6 ват предостатньо на азіатських сайтах. Вони теж мають право на існування, більше того, вони можуть стати найкращим вибором для майстрів «сама собі». Однак не варто чекати від них тих же результатів, що і від професійних і напівпрофесійних ламп. Завжди збільшуйте час, якщо користуєтеся лампою малої потужності.

По-друге, навіть у найкращій лампи є термін придатності.Зносу схильне будь-яке обладнання. Якщо професійний майстер працює на потоці, лампа може прийти в непридатність вже через кілька місяців після покупки. Вчасно міняйте лампочки, слідкуйте за справністю блоку живлення. Якщо обладнання «стомлено», гелеві матеріали можуть не просушуватись за той час, якого раніше було достатньо.

Чому не сохне гель лак? »Практичні поради та рекомендації

Чи не сохне густий гель лак в лампі

Вітаємо всіх читачів нашого блогу і клієнтів інтернет-магазину.Сьогодні мова піде про не дуже приємною темі для деяких майстрів. Про те, чому не сохне густий гель лак або ж не до кінця просихає? У статті ми дамо практичні поради з цього приводу.

Гель лаки вже щільно проникали в життя майстрів манікюру і з кожним роком, на ринку з’являються все більше і більше брендів і кожен по своєму кращий за інший. Тому майстрам доводиться підлаштовуватися під тенденції ринку і шукати для себе кращі варіанти.

Якраз одним з таких варіантів є густі гель лаки, їх ще називають «Однослойнікі».З огляду на завантаженість багатьох майстрів по часу, не складно здогадатися, що ніхто не зможе відмовитися скоротити час манікюру покривши нігтик всього на один раз.

І ось наслухавшись і начитавшись, майстер вирішує перейти на високопігментовані варіант гель лаків. Закуповується новим брендом і приступає до роботи. І в цей момент відбувається неприємна ситуація, дзвонить клієнтка і просить переробити їй манікюр через те, що гель лак на декількох нігтях здувся. Знайома кому-небудь ситуація? Впевнені, багатьом.

Густі гель лаки з’явилися не так давно на ринку і тому спочатку (переважно), майстри відчувають подібні проблеми. Отже, розберемо все по поличках чому ж не сохне цей гель лак …

Існує багато причин чому не сохне гель лак густої консистенції. Ми ж розповімо про найпоширеніші причини і помилки при його нанесенні.

Товстий шар покриття

1 Причина, швидше за все найважливіша, це – ТОВСТІ шар покриття.Зазвичай така проблема виникає у новачків, які навчаються на більш рідких лаках. Але як показує практика, проблема спостерігається і у «бувалих» майстрів зі стажем і цьому є раціональне пояснення.

Вчилися, як правило, майстри на набагато рідшими гель лаках і з досвідом з’явилася звичка покривати ніготь на 2-3, а то і 3-4 шари через рідкої консистенції гель лаків того часу. Зараз же відбувається наступне: майстер вмочує пензлик як звик і цілої краплею завдає на ніготь. Що і є помилкою.У порівнянні з рідкими лаками, майстрам здається, що це і є тонкий шар, так як він був нанесений всього один раз, а не 3-4.

Техніка нанесення густих гель лаків

Гель лаки нового покоління дуже пігментовані, за рахунок цієї властивості вони і набрали так швидко свою популярність. А раз вони створені за іншими технологіями ніж їх попередники, отже і техніка нанесення у них буде відрізнятися.

Наносити високопігментовані гель лак слід практично сухим пензлем в дуже тонкий шар.Працюючи з такими гель лаками пам’ятайте, що для цього лаку краще 2 ультра-тонких шару, ніж 1 «тонкий». Так що, якщо ви нанесли, на вашу думку, тонкий шар і він скукожілся в лампі, то це перша ознака того, що завдали ви товщі, ніж треба. Звичайно в тому випадку, якщо ви правильно підготували нігтьову пластину і у вас хороша лампа, про що ми поговоримо далі.

Висновок з даного пункту: При правильному нанесенні густих лаків, важливо дотримуватися товщину кожного шару. Даний метод скоротить не тільки ваше дорогоцінний час на створення манікюру, але і скоротить в рази витрата матеріалу.З огляду на нинішні ціни на гелеві лаки, це вагомий аргумент.

Слабка UF / LED лампа

2 В процесі інтенсивної роботи, багато майстрів забувають стежити за найголовнішим інструментом – лампою. Іноді часу не вистачає нормально пообідати, не те щоб сидіти чистити кожну лампочку, чи не так?

Але упускаючи цей маленький момент, ви поступово прирікаєте себе на головний біль. Зараз багато хто користується гібридними лампами і думають, що якщо лампа гібридна, то навіть якщо UF лампочки «загнуться», LED лампочки все одно висушать.Це в корені не так і ось чому …

Для більшості гель лаків рекомендований час сушки 60 секунд, з урахуванням того, що лампа потужністю не нижче 36 ват. Візьмемо для прикладу дану 36 ватну лампу гібрид. Як правило, у таких ламп 1 змієподібна UF лампочка і приблизно десяток LED лампочок. Кожна з них видає своє певну кількість ват, що в сумі дає 36. Варто одній лампочці перестати видавати призначене їй кількість, загальна сума знижується, а майстер при цьому продовжує сушити покладені манікюру 60 секунд.Результат очевидний!

Способи догляду за лампами. Пошук та усунення несправностей

Насамперед стежте за чистотою лампочок. В процесі роботи, клієнти ненавмисно можуть зачепити одну з них нафарбованим нігтем і це пляма буде блокувати потрібні нам промені світла. Деякі переставляючи лампу беруть її однією рукою і заляпував відображає полотно або самі лампочки.

Наступне, за чим потрібно стежити цей час експлуатації лампи. Багато пишуть час тривалості життя UF лампочок в годинах, але вірніше знати приблизні терміни, так як не один майстер після свого трудового дня, не сидить і не вважає кількість годин опрацьованих лампою.Якщо ви робите в середньому 2-3 манікюру в день, то краще міняти лампочки один раз в 5-6 місяців. Виходячи з цього можна приблизно порахувати, через який час змінювати саме вам.

Висновок з даного пункту: Не забувайте стежити за своєю лампою і частіше міняти не функціональні лампочки. Протирати внутрішню поверхню можна практично будь-яким знежирювачем або ж засобом для зняття липкого шару.

інших причин не просихання гель лаків

3 Насправді, причин чому не сохне гель лак може бути дуже багато.Але як показує практика, найчастіше проблема одна з цих двох, описаних вище. Ми не стали писати тут про підроблені або прострочені гель лаки, цієї писанини і без нас предостатньо. Ми поділилися з вами нашим особистим досвідом і радимо прислухатися до цих настанов.

Наша команда більше року працює і навчає на високопігментовані гель лаках Grattol Professional і ми не з чуток знаємо всі тонкощі і принади густих гелевих лаків. Тому можемо сміливо сказати, що при дотриманні правильної техніки нанесення густих лаків, проблем в сушці і несучості ніколи не буде.

Відео чому скукожівается гель лак

Якщо вам сподобалася стаття і ви вважаєте її корисною, поділіться нею на своїй сторінці в соцмережі. І ми вам подаруємо знижку на придбання продукції Граттол в нашому інтернет-магазині.

З вами на зв’язку була команда Grattol Kazakhstan.

При повному або частковому передрукуванні матеріалу, посилання на ресурс https://grattol-official.kz обов’язкове! Давайте поважати один друга.Граттол Казахстан


Дякуємо за вашу активність! Ваш купон на знижку – SocRepostBonus .Умови отримання знижки дуже прості. При оформленні замовлення вкажіть даний промокод і в примітках до замовлення сторінку в соцмережі на яку зробили репост. Перед відправкою замовлення посилання буде перевірятися на наявність у зазначеній Вами соціальної мережі. Приємних Вам покупок!

.