Маникюр

Точковий манікюр в домашніх умовах: Прості малюнки на нігтях для початківців крок за кроком: 40 фото ідей

Дотс для дизайну нігтів. Як користуватися для манікюру, малюнки. Рейтинг кращих

Візерунки Доттер – найпростіший спосіб урізноманітнити повсякденне однотонне покриття. Найчастіше їм малюють точкові, геометричні, квіткові або мереживні орнаменти. ДОТС для дизайну нігтів користуються не тільки в салонах, але і для самостійного створення манікюру.

Що таке ДОТС

Дотс для дизайну нігтів (як користуватися, розказано нижче), або Доттер – це інструмент для створення малюнків на нігтях.Він схожий на ручку, на кінці якої розташовується невеликий металева кулька.

Найчастіше ДОТС роблять двосторонніми, з двома кульками різного діаметру на різних кінцях.

Для чого потрібен

Спочатку ДОТС створений, щоб робити манікюр «в горошок». Це видно з назви. Адже «дот» в перекладі з англійської означає «точка». Крім точок, їм зручно малювати прямі і криві лінії, робити контури і зафарбовувати простір усередині них.

Дотс легко використовувати для створення дизайну нігтів в стилі мілітарі або леопардового забарвлення.При належній вправності їм малюють ажурні мережива і інші складні візерунки на нігтях.

Різновиди інструментів

Єдина істотна характеристика Дотса – діаметр кульки-наконечника. Від нього залежить розмір малюнка.

Всі Доттер поділяють на три групи:

 1. З маленькою кулькою. Він дозволить зобразити тонкі лінії, намалювати контур або поставити дрібну точку.
 2. З середнім кулькою. Він служить для промальовування різних деталей малюнка: серединок квітів, завитків, дрібних точок.
 3. З великим кулькою. Такий інструмент стане в нагоді для заповнення контуру кольором або для малювання великий горошини.

Новачкові краще почати з двох Доттер: великого і середнього. Найчастіше ДОТС роблять двосторонніми. Тому досить буде придбати тільки один інструмент, вибравши найбільш підходящі діаметри наконечників.

Рейтинг кращих

Доттер – дуже простий інструмент. Тому бренд не має ніякого значення.Інструмент, замовлений через відомий китайський ресурс, буде працювати так само, як і куплений в спеціалізованій магазині нейл-арту.

Нижче перерахований рейтинг семи надійних продавців ДОТС на відомому ресурсі закупівель:

 1. Shop3187002 Store.
 2. Makeup Store.
 3. Stylish Bueaty Store.
 4. MintSun.
 5. Beautifully Store.
 6. Born Pretty Co., Ltd.
 7. BeautyLadyNailArt Store.

Для тих, хто тільки починає малювати на нігтях, буде досить одного двостороннього Дотса з кульками різного розміру.Тим же, хто хоче досягти досконалості в нейл-арте, буде необхідний набір з декількох інструментів.

Як правило, в набір входять 5 Доттер з різними наконечниками: від найменшого до найбільшого. Різноманітність розмірів дозволить втілити в життя самі хитромудрі візерунки.

Як користуватися ДОТС: покрокова інструкція

Дотс для дизайну нігтів (як користуватися, щоб зробити ефектний малюнок, пояснює покрокова інструкція) застосуємо в домашніх умовах:

 1. Щоб намалювати точку, потрібно акуратно набрати на металеву кульку лак і притиснути його до нігтьової пластини.
 2. Щоб зробити лінію, потрібно провести ДОТС в потрібному напрямку по нігтя. Лак слід набирати акуратно, щоб надлишки неутворили плями. Починати краще з прямих ліній. Після декількох експериментів можна переходити на хвилі, зигзаги, сходинки. В кінці лінія завжди згасає, оскільки лаку на кульці залишається менше. Чим повільніше рухається ДОТС, тим менше виражено загасання. При неквапливої ​​промальовуванні фарба витрачається більш рівномірно.
 3. Заповнювати простір усередині контура найзручніше штрихами, малюючи розташовані впритул один до одного паралельні лінії. Так вийде рівна і однорідна текстура.
 4. Під час малювання потрібно регулярно витирати наконечник м’якою серветкою або ватним диском, щоб видалити частинки засихає лаку.

Малювання ДОТС схоже на малювання звичайної ручкою. Потрібно тільки стежити за кількістю лаку на кульці. Якщо його залишиться мало, візерунка не буде видно.Надлишки ж можуть привести до негарним Клякса.

Товщина ліній і розмір точок залежать від діаметра кульки. Для красивого манікюру потрібні ДОТС як мінімум двох розмірів.

Маленьким зручно малювати лінії і маленькі точки, а великим – робити великі горошини і заповнювати великі ділянки всередині контуру.

Занурювати ДОТС у флакон з лаком незручно. Так важко регулювати кількість набраного лаку. До того ж великий ризик забруднити ручку, а потім і все що лежать поруч предмети.Зручніше використовувати палітру. Її можна зробити самостійно з аркуша паперу або шматочка фольги, або купити в магазині канцтоварів.

Малюючи ДОТС, не можна забувати про такі правила:

 • перед початком манікюру обов’язково потрібно нанести базу;
 • якщо в плани не входить змішання квітів, кожен шар повинен добре просохнути;
 • коли малюнок закінчено, обов’язково покрити його топом.

За допомогою Дотса можна зробити точковий візерунок – аналог омбре.

Потрібно просто ставити в ряд горошини, поступово міняючи тон лаку від світлого до темного або навпаки. Найпростіше зробити це, розбавляючи вибраний відтінок білим лаком.

Як намалювати ДОТС прості точкові візерунки

Найпростіший візерунок, який можна зробити за допомогою Дотса – точки або горошки. Для цього буде потрібно як мінімум два відтінки лаку: для основного покриття і для малюнка. Точки можна зробити і різнокольоровими, але використовувати більше 3-4 кольорів новачкам небажано.Буде дуже складно намалювати горошинки красиво і акуратно.

Нескладний дизайн нігтів, при виконанні якого найзручніше користуватися ДОТС

Кольори можуть бути:

 1. Контрастними. Самий безпрограшний варіант – білий з будь-яким трендовим відтінком.
 2. У одній колірній гамі. Тоді один лак повинен бути пастельним, а інший – яскравим. Наприклад, пастельний і яскраво-жовтий, пудровий-рожевий і фуксія, небесно-блакитний і синій, персиковий і яскраво-оранжевий.

Дотс для дизайну нігтів (як користуватися для створення точкового манікюру описано детально нижче) підходить в створенні будь-якого образу:

 1. Обробити нігті: зрушити кутикулу, надати форму, відполірувати.
 2. Нанести базове покриття в один шар, дати висохнути.
 3. Нанести основний лак в один або два шари. Кожен шар добре просушити.
 4. Капнути на палітру крапельку лаку для малювання точок. Вмочити наконечник Дотса в лак і акуратно притиснути до нігтя.Повторити для кожної задуманої горошини.
 5. Дати малюнку висохнути.
 6. Зверху покрити фінішним покриттям.

Точки можуть бути одного або різного розміру. Для однакових горошин потрібно кожного разу набирати лак. Якщо ж малювати кілька елементів поспіль, кожна наступна точка буде трохи менше попередньої. Так зручно малювати «затухаючий» ряд. А найпростіший спосіб варіювати розмір горошин – взяти ДОТС різного розміру.

Інші точкові візерунки

Варіанти візерунків:

 • «Лінії». Побудувати точки в лінії. Вони можуть бути поздовжніми (уздовж нігтьової пластини), поперечними або проходити по діагоналі.
 • «Зірка». Зробити виходять від однієї точки «промені».
 • «В цяточку». хаотично намалювати горошини одного або різних розмірів. У цьому візерунку потрібно намагатися, щоб точки знаходилися один від одного приблизно на однаковій відстані.

 • «Квітка». Розташувати точки у вигляді квітки: одна посередині і 5-6 навколо неї.
 • «Французький манікюр». Намалювати паралельно лунці або краю нігтя лінію з горошин. Така варіація френча буде детально розглянута нижче.

 • «Інверсія». Родзинка цього манікюру в заміні основного лаку на одному або двох пальцях. Наприклад, якщо передбачається візерунок в синьо-білих тонах, то на трьох пальцях руки будуть сині точки на білому тлі, а на двох, що залишилися – навпаки, білі на синьому.

 • «Конфетті». Це візерунок з точок різного кольору і розміру, що частково перекривають один одного.

Успіх буде повністю залежати від правильного вибору малюнка. Почати з простих орнаментів. Наприклад, з однієї поздовжньої лінії з точок, зірки або манікюру «в цятку». Набравшись досвіду, можна буде робити більш складну розпис.

Конфетті

ДОТС можна намалювати оригінальний візерунок, що нагадує різнокольорове конфетті.Для нього буде потрібно лак для основи і кілька лаків гармоніюють квітів для яскравих точок.

Послідовність дій:

 1. Обробити нігті, надати їм форму і відполірувати. Нанести базове покриття і висушити його.
 2. Нанести лак-основу в 1 або 2 шари. Добре просушити.
 3. Нанести на палітру крапельку лаку для декору. Першим треба брати колір для точок, які будуть перекриватися іншими.
 4. Акуратно набрати лак на ДОТС і намалювати точки потрібного розміру.Висушити шар.
 5. Нанести на палітру інший колір. Проставити крапки їм і висушити. Точки другого шару повинні бути трохи менше, ніж попереднього, і їх повинно бути небагато менше за кількістю. Перший шар повинен бути добре видно.
 6. Повторювати до тих пір, поки всі кольори лаку не будуть використані. Для першого манікюру буде досить 2-3 квітів, щоб зрозуміти принцип розстановки горошин. Потім, з досвідом, можна розширити палітру і створювати немислимі візерунки.
 7. Добре висушити всі верстви і покрити зверху топом.

Квіти

Дотс для дизайну нігтів (як користуватися, щоб намалювати квітку, описано нижче) може бути використаний в малюванні літніх візерунків.

Техніка виконання найпростішого варіанту:

 • поставити на нігтьової пластини велику або середнього розміру точку – серединку;
 • навколо неї проставити 5 або 6 точок-пелюсток.

Пелюстки можуть бути такими ж за розміром, як серединка, або трохи більше.За бажанням можна витягнути їх, розтягуючи лак від центру до краю. Робиться це маленьким ДОТС або зубочисткою. У такій техніці можна малювати лілії, ромашки, або листочки для оформлення композиції.

Другий варіант трохи складніше. Підходить для тих, хто вже опанував початковій технікою малювання:

 • поставити 5 точок-пелюсток таким чином, щоб вони трохи перекривали один одного;
 • дати висохнути;
 • контрастним кольором намалювати точки-серединки;
 • щоб квіточки виглядали натурально, намалювати завитки – стебла.

Третій спосіб – для тих, хто вже давно малює ДОТС на нігтях і освоїв прості візерунки досконало:

 • набрати на Доттер невеликого діаметра чорний або будь-який інший темний лак, яким буде намальований контур;
 • намалювати коло – серединку;
 • вигнутими лініями намалювати пелюстки;
 • дати контуру висохнути;
 • взяти середній або великий ДОТС і лаки для зафарбовування;
 • рівномірно заповнити простір усередині контурів потрібними квітами;
 • покрити топом.

Французький манікюр

ДОТС дуже просто зробити френч. Це навіть простіше, ніж використовувати класичний спосіб з смужками для манікюру. Нижче будуть покроково описано два варіанти.

Варіант перший – посмішка з точок:

 1. Покрити ніготь лаком-основою в 1 або 2 шари, дати висохнути.
 2. Набрати на середній ДОТС білий лак і поставити крапки в лінію, в точності повторює вигин краю нігтьової пластини. Посмішка повинна відступати від краю нігтя на відстань, приблизно рівне діаметру точки.
 3. Дати висохнути, покрити топом.

Варіант другий – посмішка і точки:

 1. Покрити ніготь основним кольором. Висушити.
 2. Великим ДОТС намалювати посмішку, використовуючи білий лак.
 3. Взяти середній ДОТС. Білим лаком зробити лінію з точок, паралельну усмішці.
 4. Дати висохнути, покрити топом.

Французький манікюр можна комбінувати з місячним, обводячи НЕ посмішку, а лунку біля кореня нігтьової пластини.

Як зробити френч ДОТС:

Мереживо

Найскладніша, але і найкрасивіша розпис – імітація мережива на нігтях. Вона хороша і сольно, і як елемент загальної композиції. Так, мереживним візерунком часто виділяють посмішку або лунку, або наносять на 1-2 нігтя, зробивши на інших пальцях френч.

Всього існує 5 способів зобразити найтонший візерунок:

 1. Малювання пензлем або ДОТС.
 2. Малювання голкою.
 3. Перенесення візерунка за допомогою слайдера або наклейки.
 4. Стемпінг.
 5. Використання справжнього мережива.

Покрокова інструкція, як користуватися ДОТС для мереживного дизайну нігтів:

 1. Заздалегідь приготувати схему малюнка. Основними елементами є сіточка з ромбів, п’яти- і шестикутників, напівкруглі лусочки, а також довільної форми завитки. Більші елементи: загзагі, точки і півкола.Центром композиції можуть стати ромб, крапля або коло. Але малювати велику деталь н
фото-приклади, як зробити в домашніх умовах, покрокова інструкція з відео

Хочеться урізноманітнити манікюр, при цьому не витрачати багато часу на вимальовування візерунків? Ідеальний варіант – нейл-арт в горошок. Він простий в створенні, виглядає цікаво і лаконічно.

У цій статті ми розповімо, як легко зробити точковий манікюр і розповімо про класних ідеях для дизайну нігтів.Фото-приклад:

Що таке ДОТС і навіщо він потрібен?

Для того, що намалювати на нігтях візерунок в горошок, потрібно лише один інструмент – ДОТС. Він виглядає як стрижень з металевою кулькою на кінці. З його допомогою можна легко і швидко створити точковий манікюр. Його ви бачите на фото:

Чим можна замінити ДОТС: домашні аналоги

Звичайно, працювати з ним дуже зручно, проте це зовсім не незамінний інструмент.Що ж можна використовувати замість Дотса, якщо хочеться зробити манікюр прямо зараз?

 • Шпилька або невидимка для волосся. Ви напевно помічали, що на кінчику цих шпильок є невеликі кульки. З ним можна намалювати невеликі акуратні точки.
 • Швейна шпилька з кулькою на кінці. Так як в магазинах можна знайти шпильки з наконечниками різних розмірів, легко можна робити точки будь-якого діаметру.
 • Зубочистка. З її допомогою можна намалювати дуже маленькі точки, але не забудьте стежити за тим, щоб паличка не “размохнатілась».

 • Тонка кисть. Це вже варіант для досвідчених в нейл-арте дівчат. Для промальовування пензлем знадобиться час, терпіння і акуратність. Головне достоїнство кисті те, що з нею можна намалювати візерунок різного розміру і навіть доповнити його чимось, наприклад, смужками.

Якщо ж ви не хочете вимальовувати точки, то можна придбати спеціальні наклейки-трафарети або ж пластини для стемпінга.

Наклейки нагадують всім відомі трафарети для френча, проте вони наносяться на весь ніготь на висохлий шар основного кольору.Поверх трафарету фарбуйте ніготь тонким шаром другого відтінку. Дочекайтеся, коли лак буде наполовину висохлим і видаліть наклейку.

Для стемпінга вам знадобляться спеціальні пластини з візерунком і штамп для перенесення візерунка. Лак нанесіть на пластину, приберіть надлишки скребком або звичайною пластиковою карткою, потім щільно притисніть штамп так, щоб лак перейшов на нього. Після перенесіть візерунок на ніготь.

Як зробити точковий манікюр покроково: фото інструкція

 • Покрийте нігті базовим кольором.
 • Дочекайтеся повного висихання і тільки після цього умочіть інструмент в лак. Буде зручніше, якщо ви попередньо виллє трохи лаку.
 • Нанесіть візерунок на ніготь.
 • Дочекайтеся повного висихання і тільки після покрийте манікюр топовим покриттям.
 • Не забудьте змити лак з інструмента, якщо ви плануєте їм далі користуватися.

Кращі ідеї точкового манікюру, актуальні в цьому році

 • Класичний варіант – великий горошок по всіх поверхні нігтьової пластини.Стильно і дуже по-літньому виглядає білий візерунок поверх яскравого блакитного лаку.
 • Щоб зробити невеликий акцент, на одному нігті поміняйте кольору. Наприклад, на всіх нігтях білий горошок на червоному тлі, а на безіменному біла база і червоний візерунок.
 • Можна зробити манікюр з точковим малюнком в стилі френч. Базовий варіант – нанесіть на класичний френч великий білий горошок. Фото:

 • Можна експериментувати з різними кольорами для кінчика і візерунка.Наприклад, влітку і навесні актуальні яскраві і ніжні пастельні відтінки. А взимку і дуже – темні, винні, коричневі.
 • Дуже незвично виглядає оформлення лінії посмішки в горошок. Ви можете зробити його як однотонним, так і розбавити іншими квітами і навіть шіммернимі лаками.

На ваш манікюр точно звернуть увагу, якщо ви зробите точковий візерунок з плавним переходом. Нанесіть візерунок на кінчик нігтя, а потім поставте невеликі цяточки ближче до середини нігтя.

Також популярний місячний манікюр з точковим візерунком. Стильно виглядає чорно-білий манікюр з виділенням лунки точками на декількох нігтях. Спробуйте урізноманітнити візерунок горошком різного розміру. Фото:

Можна створити манікюр в горошок з різкими геометричними лініями. Для цього після висихання базового лаку нанесіть скотч так, щоб він ділив ніготь, наприклад, на трикутники. Проставте точки на відкритій частині нігтя. Яскраво і стильно виглядає варіант з кольоровими візерунками на білому лаку.

Простий, але ефектно виглядає варіант – використання різних лаків для точок. При цьому наносити їх можна як просто по діагоналі, так і по спіралі.

Оригінальні варіанти з фото-прикладами

Також можна зробити манікюр зі знаками зодіаку. Основний колір краще вибрати темний, щоб він нагадував нічне небо. Розставте крапки білим або срібним лаком, а потім з’єднайте їх тонкими лініями. Фото:

З точками можна створити і складний манікюр – проте ми радимо спочатку продумати повний дизайн, наприклад, намалювавши його.Інакше ви можете заплутатися в процесі його виконання і в підсумку залишитеся незадоволені результатом.

Не обов’язково робити візерунок за допомогою лаку – спробуйте зробити манікюр з конфетті. Наприклад, на молочно-рожевою базі можна розкласти яскраві точки різних розмірів.

Якщо хочете чогось більш цікавого, то можна вибрати фігурні конфетті, наприклад, у вигляді зірок. Нанесіть їх на прозорий лак, зверху покрийте топом з блискітками.

Фото-підбірка:

Як правильно виконувати манікюр в домашніх умовах? Є прості рекомендації

Манікюр в домашніх умовах виконати не так вже й складно, якщо заздалегідь визначитися з майбутнім дизайном і тим, як саме його можна зробити.Красиві і доглянуті нігтики не обов’язково повинні бути прикрашені дуже складним візерунком, головне, щоб він був доречний.

Манікюр в домашніх умовах

Гігієнічний манікюр

Природно, перед тим, як робити так званий косметичний манікюр в домашніх умовах, необхідно спочатку привести нігтики в порядок гігієнічно. А саме: видалити надлишки бруду з-під нігтів, надати білизну вільному краю за допомогою спеціального відбілюючого олівця або ванночки з соком лимона, обробити кутикулу і бічні валики.

Правильний манікюр, який націлений на оздоровлення нігтів, полягає, перш за все, в догляді. Тому кутикулу видаляють або обрізним способом, або необрізним, ретельно вирівнюють поверхню нігтьової пластини, роблять поживні ванночки для нігтів і шкіри рук, наносять зміцнює склад на нігтьові пластинки.

Робити гігієнічний правильний манікюр з оздоровчими ваннами можна вдома раз або два в тиждень самостійно. Бажано відмовитися від колючо-ріжучих інструментів на користь спеціальних засобів.

Обрізний манікюр

Обов’язково потрібно знати, як виконується цей манікюр на дому самостійно, щоб не завдати собі травму через необережність. По-перше, всі інструменти потрібно продезінфікувати. По-друге, працювати ними потрібно дуже обережно. Так, є поширеною помилкою сильне розпарювання шкіри перед манікюром. Для розм’якшення кутикули і шкіри навколо нігтів рекомендується використовувати спеціальні лосьйони і гелі, а не просту теплу воду.

З іншого боку, тим, хто задається питанням про те, як правильно робити манікюр обрізного типу, варто запам’ятати, що працювати потрібно тільки досить гострими інструментами, які не будуть “рвати” шкіру, а обережно її зрізати.

Багато майстрів в салоні відмовляються від обрізного манікюру на користь СПА-процедури, японського, необрізної або апаратного типу манікюру. Однак в тих випадках, коли кутикула занадто сильно відросла, дані способи можуть виявитися неефективними.

Необрізний манікюр

Перед тим, як навчитися робити манікюр, необхідно розібратися з тим, що таке необрізний манікюр. Це така технологія, яка не має на увазі використання гострих інструментів, але передбачає застосування спеціальних засобів.Наприклад, спеціальних гелів, які розщеплюють і видаляють кутикулу дбайливо і безболісно.

Необрізний манікюр поетапно виглядає так: спочатку руки дезінфікують, потім на кутикулу наносять крем або гель на кілька секунд. Після цього гель разом із залишками шкіри прибирають за допомогою серветки, а на нігті наносять зміцнює склад. Природно, вільний край потрібно обпиляти до бажаної форми за допомогою пилочки.

Як правильно робити манікюр за допомогою спеціальної машинки? Апаратний манікюр вдома краще виконувати непрофесійними апаратами, у яких невелика кількість оборотів обертання в секунду, інакше є ризик перепиляти нігтьове ложе, травмувавши його.

Фантазійний французький манікюр

Фантазійний дизайн

Зробити такий же красивий манікюр в домашніх умовах досить просто. Буде потрібно невеликий набір матеріалів та інструментів:

 • білий лак;
 • чорний лак;
 • світлий рожевий лак з блискітками;
 • дрібні стрази;
 • клей для страз;
 • тонка кисть для нейл-арту;
 • апельсинові палички;
 • закріплювач і основа для манікюру.

Не дивлячись на те, що на фото показані нарощені нігті, точно такий же дизайн можна зробити на натуральних нігтях.До речі, манікюр домалучше всього виконувати тоді, коли ніхто не відволікає, щоб лак міг повністю висохнути.

Спочатку вільний край обпилюють до красивої і симетричною квадратної форми, потім акуратно відсувається кутикула апельсиновими паличками. Нігтьові пластини перекривають основою, яка зазвичай дуже швидко сохне. Світлим рожевим лаком з блискітками покривається вся поверхня нігтя. Лак обов’язково повинен висохнути повністю, тому рекомендується наносити його в дуже тонкий шар.

Білим лаком виконується фантазійний косою френч. Чорним лаком за допомогою тонкої кисті обмежуються кордону між френч-смужкою і нігтьових ложем, промальовувалися хаотичні тонкі смужки. На клей акуратно «садять» дрібні стрази, весь дизайн перекривається закрепителем.

Манікюр на дому не вимагає наявності всіляких інструментів. Однак під рукою обов’язково повинні бути: пилочка, пушер або апельсинові палички, кусачки для кутикули і манікюрні ножиці.

Дизайн водою

Перед тим, як зробити манікюр з будь-яким дизайном, обов’язково потрібно підготувати нігтики.Зокрема видалити кутикулу, надати вільному краю бажану форму, зняти старе покриття з нігтів. Якщо при цьому ще й знежирити нігтьову пластину, то можна цим істотно збільшити термін носіння лаку на кілька днів. Покриття, до речі, ляже набагато рівніше.

Дизайн водою

Щоб зробити такий же красивий манікюр в домашніх умовах, потрібно не так вже й багато матеріалів. Техніка роботи з лаками і водою покроково виглядає так:

 • У не надто глибоку ємність наливають теплу, але не гарячу воду.
 • На шкіру навколо нігтів і кутикулу наносять жирний крем так, щоб не потрапити на нігтьову пластину.
 • В воду капають краплю лаку одного кольору, потім поменше – другого, третього.
 • Голкою або зубочисткою кольорові цятки розтягують в різні боки так, щоб не порвати візерунок.
 • Палець занурюється в воду, а потім «поднирівает» під малюнок, витягується разом з ним.
 • Надлишки лаку з шкіри прибирають за допомогою рідини для зняття лаку.
 • Процедуру проводять на всіх нігтики по черзі.

Водний манікюр будинку зробити дуже просто. Важливо, щоб лаки по консистенції були не надто рідкими, інакше вони просто розчиняться у воді, не утворивши жодного візерунка взагалі.

Відзначимо, що таким чином можна створити масу всіляких дизайнів, які будуть унікальними і оригінальними, кожен з яких не буде схожий на інший.

Точковий дизайн

Точковий дизайн

Тим, хто задається питанням про те, як навчитися робити манікюр вдома, та ще й з гарним дизайном, варто звернути увагу на точкову техніку.Для виконання потрібні тільки лак базового кольору і ДОТС.

Примітно, що точки можна розставляти абсолютно хаотично. І, природно, вони можуть бути самого різного діаметру і кольору. Щоб дизайн вийшов дійсно красивим, бажано манікюр на дому робити за всіма правилами. Спочатку наноситься основа і базовий колір, при цьому кожен шар повинен добре просохнути. Потім вже за допомогою Дотса ставляться крапки-горошини. Весь дизайн перекривають закрепителем.

Можна зробити не просто точковий манікюр будинку, але і фігурний.В якості прикраси можна використовувати дрібні наклейки у вигляді різних фігурок. Наприклад, зірочок.

Наклейки у вигляді зірочок

Дизайн нігтів в домашніх умовах (малюнки і т.п.) – «Ідеї манікюру в домашніх умовах»

У цьому відкликання я хочу розповісти про різній техніці дизайну манікюру вдома:

 1. Водний
 2. “Бензинове пляма”
 3. Малюнки на нігтях
 4. Градієнт
 5. Стемпінг
 6. Наклейки на нігті
 7. “Газета”

Мій відгук не повний, і тому, періодично, я буду його оновлювати

ВОДНИЙ ДИЗАЙН робиться досить таки просто.

Перед тим як приступити можна зробити цю процедуру по догляду за нігтями.

Потім, ми покриваємо поверхню нігтя будь-яким, вподобаному нам лаком. До літа я вибираю більш кольорові лаки, зараз це світло-жовтий.

Покриваємо акуратно в два шари.

Потім, коли лак підсохне (можна використовувати в принципі і сушку), переходимо до креативної частини.

Для цього нам знадобиться: лаки декількох кольорів, зубочистки, ємність з водою, ватяні палички і рідина для зняття лаку.

У ємність ми капаємо по одній крапельці лаків в саму середину, потім зубочисткою починаємо акуратно створювати малюнок для нігтів.

В принципі, можна зробити відразу на всі нігті капая більшу кількість лаку в ємність, щоб вийшла велика площа, яка захопить все нігті. Я роблю один ніготь.

Потім акуратно занурюємо палець в воду і намагаємося, щоб на ніготь потрапляла найкрасивіша частина малюнка.

Потім витягуємо палець і прибираємо все зайве з країв ватною паличкою.

Покриваємо прозорим лаком.

Готово)

Ось ще один з варіантів водного манікюру, можна спробувати зробити все пальчики такими, якщо вже досить добре виходить.

ЕФЕКТ “бензинова пляма” я знайшла в каталозі, і вирішила спробувати.

Робиться все так же за принципом водного манікюру. Якщо ж у тебе не виходить з водним манікюром, то можна зробити і іншим способом.

1) Водний спосіб. Для початку покриваємо нігті лаком. Потім змішуємо безліч лаків різних кольорів, бажано блискучих. Зубочисткою робимо хаотичний малюнок і занурюємо нігті в лак з водою. Дістаємо, прибираємо зайве … готово)

2) Точковий манікюр. Він робиться досить просто і чистіше ніж водний, просто ставимо жирні точки лаком на нігтях і зубочисткою змішуємо кольори.

малюнки на нігтях. Цей спосіб робили вже все, але у мене є кілька своїх цікавих ідей для малюнка в домашніх умовах.

Вантажний манікюр робиться досить просто.


Так як у мене не зберігся поетапний процес, я зробила все схематично, щоб мої слова були більш зрозумілими.

1.Наносимо в два шари лак м’ятного кольору. Чекаємо поки висохне.

2.Далі робимо кілька точок рожевого кольору, як на малюнку.

3.Потім малюємо білим лаком кілька пелюсток.

4. Зеленим робимо листочки.

5. Покриваємо прозорим лаком.

Етнічний манікюр.

Покриваємо в два шари нігті лаком, я взяла сірий, ви, в принципі, можете експериментувати з кольорами.

Коли лак висохне, малюємо білим лаком ось так:

Потім наносимо червоний або помаранчевий лак таким же чином, а потім вже бордовим кольором.Покриваємо прозорим лаком. Все)

Техніку “ГРАДІЄНТ” я вирішила застосувати до так званого “зміїному” манікюру.

Для такого манікюру потрібно:

-лак золотого кольору

-лак чорного кольору

-лак білого кольору

-сеточка (можна використовувати старі фіранки або мереживо подібного типу)

-губка

Покриваємо білим кольором нігті, які будуть зі “зміїним” малюнком.

Потім покриваємо золотим кольором ці нігті (можна покрити повністю золотим, а можна плямами як на фото, в принципі, ефект від цього майже не зміниться)

Решта можна покрити чорним лаком, поки золоті нігті висихають.

Коли все висохло, акуратно прикладаємо сіточку на ніготь.

Потім на губку наносимо невелику кількість чорного лаку і робимо як в техніці градієнт, промокаючи ніготь з сіточкою чорним лаком, головне щоб лаку не було занадто багато, інакше все “лусочки” зіллються.

Після нанесення чорного лаку на ніготь з сіткою, відразу ж його акуратно знімаємо, потім пориваємо все безбарвним лаком..готово)

Відгук поповнюється …

.