Ногти

Що таке біоламінування нігтів: біоламінірованіе нігтів

Біоламінірованіе нігтів

Сьогодні найбільш затребуваною процедурою в салонах краси є покриття гель-лаком. Однак, існують нігті, які володіють такими дефектами, які неможливо приховати за допомогою найтоншого покриття, їх не можна подовжити або відремонтувати, а також зміцнити або поміняти архітектуру. Для цих цілей в науковій лабораторії NanoLab була розроблена система біоламінування нігтів.

Біоламінірованіе нігтів – це система зміцнення натуральної нігтьової пластини за допомогою нанесення спеціального гелю за певною методикою.Після процесу полімеризації, молекули гелю утворюють унікальну полімерну грати, завдяки чому покриття нагадує натуральний ніготь за своїми фізичними властивостями.

Протягом декількох років в компанії Nano Professional велися розробки продукту, який зміг би приховати вади і недоліки нігтьової пластини, збільшити довжину вільного краю і змінити форму нігтьової пластини, але міг би використовуватися в системі NANLAC. І це вдалося!

Результатом пошуку унікального продукту стали гелі під назвою SILICONE (прозорий CLEAR і камуфлирующий PINK), які повністю вирішують всі поставлені завдання і використовуються як в системі NANLAC, так і самостійно.Вони прекрасно розчиняються за допомогою рідини для зняття гель-лаку.

Гелі SILICONE – це матеріали, розроблені для проведення процедури «біоламінірованіе нігтів». Утворюють еластичне, щільне покриття, що дозволяє зміцнити слабкі нігті, а здорові – захистити від шкідливого впливу навколишнього середовища, а також естетично підкреслити натуральність і красу нігтьової пластини володаря такого манікюру.

Завдяки використанню в системі «біоламінірованіе нігтів» базових і захисних покриттів NANLAC, які прекрасно взаємодіють один з одним, ми бачимо миттєвий чудовий результат.Все залежить від потреб і завдань, які ставить перед собою тандем майстра і клієнта:

PROTEIN PLUS Грунтувальний покриття. Містить в своєму складі полімерне речовина, що сприяє м’якому зчепленню штучного покриття з кератиновой структурою натуральної нігтьової пластини. Що входить до складу протеїновий комплекс захищає нігті від втрати вологи, захищає їх від ламкості і підвищує еластичність. І є прекрасним провідником активних інгредієнтів подальшого базового покриття.

NANLAC Probase Базове покриття. Містить комплекс вітамінів групи В і цінну амінокислоту – ацетил-метіонін, який впливає на паросткові клітини нігтьового ложа і сприяє потовщення нігтьової пластини. Збалансований зволожуючий комплекс запобігає розшарування, сухість і ламкість нігтів.

NANLAC Simple Базове покриття. Засіб створено на основі нітріцеллюлози, використовуваної для виробництва шовку. Довга полімерна ланцюг продукту в парі з УФ-фільтрами є прекрасним щитом для нігтьової пластини від шкідливого впливу навколишнього середовища.Містить нано-частинки срібла, екстракт водоростей і вітамін Е, які омолоджують натуральну нігтьову платину. Екстракт лимона має легкий відбілюючий ефект і захищає ніготь від проникнення пігменту.

NANLAC First Базовий гель ідеально підходить для армування нігтьової пластини за допомогою армуючої стрічки (зміцнення поверхні нігтя шовкової стрічкою).

Переваги використання «біоламінірованіе нігтів»

 • Економічна витрата матеріалу, тим самим невисока собівартість процедури
 • Легкий в роботі, не вимагає тривалого навчання, підходить як для манікюру, так і для педикюру
 • Зручність у використанні і висока швидкість проведення процедури (процедура займає не більше 1 години)
 • Продукт абсолютно безпечний – неперевершене стабільне німецька якість
 • Зміцнення нігтьової пластини шляхом створення додаткового «каркаса».Як наслідок – захист від шкідливого впливу агресивного навколишнього середовища
 • Абсолютно природний вигляд, відчуття натуральних нігтів, гнучкість, і, в той же час, міцність! Ідеально рівно і бездоганно тонко лягає на нігтьову пластину. Чи не ускладнює нігті
 • Нігті захищені від «поломок» – амортизують при ударі
 • Прекрасна альтернатива гелевому моделювання, в разі якщо клієнт не хоче з яких-небудь причин зважитися на цю процедуру
 • Не вимагає додаткового спилювання при знятті, віддаляється за допомогою спеціальної рідини шляхом розмочування
 • Можливо подовження вільного краю нігтя за певною технологією
 • Полімеризується в NanoLamp 30-60 секунд

Види «біоламінірованіе нігтів»

 • Біоламінірованіе «Натуральні нігті»
 • Біоламінірованіе «Френч»
 • Біоламінірованіе «Декоративне покриття»
 • Біоламінірованіе «Подовження пошкодженого нігтя»

про красу, жертви і тенденції

Слабкі, тонкі, ламкі … Знайоме? Само не пройде.Проблему потрібно вирішувати, і не завжди тільки зовні. До розшарування і інших неприємностей може привести банальний брак цинку. Або заліза. Або манікюр з довготривалим покриттям, яке зовсім недаремно називають безпечним.

Так, тримається тижнями – наші бабусі про таке і не мріяли. На жаль, крім довговічною краси, гель-лаки нічого корисного запропонувати не можуть.

З іншого боку, історія знає чимало прикладів, коли в ім’я краси відбувалися справжні безумства. Чого вартий свинцева пудра, якої витончено вбивали себе красуні 18 століття.А миш’як для аристократичної блідості? А беладонна для блиску очей?

Ламкі нігті – суща дрібниця в порівнянні з тортурами, на які прирікали себе європейські модниці.

Проте, сучасний тренд «краса до кінчиків» змушує цю дріб’язкову проблему вирішувати, і біоламінірованіе нігтів пропонує привабливу перспективу, обіцяючи відновити, зміцнити і захистити. Цікавить? Давайте знайомитися.

Біоламінірованіе – що це?


У чому тут справа, стає зрозуміло, якщо згадати процедуру біоламінування волосся.Запечатування волоса в білкову плівку з метою його зміцнення і візуального перетворення свого часу стало хітом, поправшим звичайне ламінування.

Конкурент з приставкою «біо» перевершив свого суперника якістю, яке дозволяло шикуватися в чергу за красою вагітним, молодим мамам і алергікам.

У нейл-індустрії відбулася така ж еволюція. Було – ламінування. Стало – «біо». Зі складу зникла синтетика, а ціна значно підросла. Справедливості заради зазначимо, платити є за що.

Ламінування нігтів по протоколу «біо» полягає в нанесенні протеінсодержащего гелю і його полімеризації в лампі. Утворене полімерне покриття майже ідентично натурального нігтя, що не порушує дихання, дружелюбно сусідить з гель-лаками і тримається до 3 тижнів.

Придбані ефекти:

 • харчування, зміцнення, створення захисного каркаса – одночасно;
 • відновлення структури пошкодженої нігтьової пластини – відразу;
 • забезпечення блиску, гладкості і натурального кольору – на час шкарпетки;
 • можливість відремонтувати, вирівняти та змінити архітектуру.

Показання – будь-які нігті. Це не зайва турбота про красу. Захисту потребують навіть здорові нігтики, природну красу яких біоламінірованіе посилить і підкреслить. У складі продукту немає формальдегіду, толуолу та інших агресивних речовин.

Гель складається з протеїнів і вітамінів – такий раціон припаде до смаку всім. Хочете спробувати?

Як робити біоламінування гелями


Ще недавно нігті, як дві краплі схожі на здорові, можна було зробити лише штучним шляхом.«Довгограючі» нігтики вперто трималися на ринку, але, схоже, остаточно капітулювали. З настанням твердих гелів в їх присутності перестали потребувати.

З появою гелів для біоламінування і в гелях звичайних необхідність зникне. А ми поговоримо про монополістів, з ініціативи яких біоламінірованіе впевнено входить в ужиток.

Біоламінірованіе Nano Professional

Російська компанія Nano Professional, виробничий цех якої знаходиться в Німеччині, а штат ідейних генераторів в Москві, в лінійці гелів для біоламінування продовжила розвивати ключову концепцію бренду «все для здорових і міцних нігтів».

В біоламінірованіе нігтів Nano Professional залучені кілька продуктів компанії – гелі SILICONE (прозорий і камуфлирующий), дегідратор, праймер, база, топ.

На питання, чи можна замінити все, що не гель для біоламінування, аналогічними продуктами інших виробників, фахівці компанії не рекомендують ставити подібного роду експерименти.

Інструкція по біоламінірованіе нігтів засобами від Nano Professional

 1. Проведіть стандартну процедуру підготовки нігтів з обробкою кутикули, бічних валиків і вільного краю.
 2. Забафьте поверхню нігтьової пластини полірувальником для забезпечення матеріалами хороших умов для зчіпки.
 3. Обробіть нігті знежирювачем (Cleaner), дегідратором (Dry Bond) і нанесіть тонким шаром ґрунтовку (Protein Plus).
 4. Покрийте базою (Probase або Simple) і заполімерізуйте гель-лак в лампі (60 секунд в Nanolamp).
 5. В два шари нанесіть біоламінірующій гель. Перший – тонкою плівкою. Другий – щільніше, відтворюючи потрібну архітектуру нігтя. Кожен шар просушуйте.
 6. На цьому етапі біоламінірованіе можна завершити, покривши гель топом (Finich) і знявши липкий шар. А можна забафіть поверхню і перейти до кольорового дизайну.

ВІДЕО ОГЛЯД

Біоламінірованіе Patrisa Nail

Партнер німецького концерну Euro Nail компанія Patrisa Nail запропонувала, по суті, те ж саме – віскозний гель для біоламінування нігтів в двох відтінках. З них прозорий орієнтований на зміцнення і зростання, натуральний обіцяє відновлення і зволоження.

Хімічна формула гелів майже ідентична, тому пробувати можна будь-який, переконуючись або разочаровиваясь в заявленому німецьку якість.

Поетапна інструкція по біоламінірованіе засобами від Patrisia Nail

 1. Підготуйте нігті до процедури біоламінування, сформувавши вільний край, видаливши або відсунувши кутикулу, обробивши шкіру на бокових валиках.
 2. Забафьте нігтики полірувальником, протріть знежирювачем (Nagel Cleaner), нанесіть дегідратор (Нейл Преп) і безкислотний праймер.
 3. Тонким шаром втирайте віскозний гель і просушіть в лампі (2 хвилини в УФ, 30 секунд в LED).
 4. Другий шар гелю нанесіть густо, формуючи С-вигин, вирівнюючи поверхню і нарощуючи обсяг.
 5. Після просушування зніміть липкий шар. Залиште як є або нанесіть декоративне покриття.

Приховати можна все. Проблемні нігті – тим більше. Гель-лаки, врешті-решт, можна носити без перерви. Як і гелі для біоламінування, і перспектива в цьому випадку куди більш райдужна.

Гарантій, традиційно, немає, але спробувати варто, щоб мати з цього приводу свою компетентну думку.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Біо ламінування нігтів – Nataliya_Rychagova

Догляд за нігтями , це не тільки манікюр і покриття нігтів – це здорові міцні нігті.

Вони не стоншена від покриттів, не відстають і не ламаються. Ваш майстер
повинен стежити за станом ваших нігтів і під час запропонувати послугу,
яка їм необхідна.Наприклад, провести профілактику нігтів засобом
IBX. Процедура нанесення кошти IBX відновлює нігтьову
пластину, скріплюючи нігтьові лусочки між собою, і заповнює
мікротрещени на нігтях. Також можна запропонувати клієнтові для
відновлення і зміцнення нігтьової пластини біо – ламінування нігтів .

Біоламінірованіе – це процедура, за допомогою якої створюється додатковий каркас на нігтях. Каркас має гелеву структуру. І так само як гель він полімеризується в лампі.Цей гель європейської якості має сертифікат відповідності ЕАС і є безпечним продуктом для клієнта і майстра. Каркас, який створюється на нігтях, добре захищає нігті від агресивного навколишнього середовища. При цьому покритті має абсолютно природний зовнішній вигляд і має гнучкість і міцність.

Під гелем для біоламінування травмована натуральна нігтьова пластина приростає до нігтьового ложа. Завдяки цьому збільшується площа кровопостачання і живлення нігтя.Також прискорюється зростання натуральної нігтьової пластини і відновлюється зволоженість кутикули. А це значить, можна рідше робити манікюр. Нігті покриття гелем для біоламінування прекрасно відростають до наступної корекції. Матеріал не відшаровується і не сколюється під час шкарпетки. Покриття не стирається під час контакту з водою і хімією.

Біоламірованіе нігтів рекомендують для тих, у кого не тримається або погано тримається шелак на нігтях .
У кого тонка нігтьова пластина або травмована нігтьова пластина
після невдалого нарощування.Таке покриття підійде для дуже зайнятих
жінок, які не можуть часто відвідувати салон. Процедуру біоламінування нігтів
також можна зробити на період відпустки або відрядження. Це дозволить не
думати про стан нігтів, і нігті будуть в порядку і відмінно
виглядати.

Цінуйте свій час і бережіть нігті!

Біоламінірованіе нігтьової пластини | Точка краси

записатися

Ваше ім’я *

Ваш телефон *

Виберіть салон *
– Виберіть салон (обов’язково) -пр-т Жовтневий 366ш.Новорязанське 7ул. Свердлова 26а вул. Коломенська 17ул. Борисовські ставки 26б-р Дмитра Донського 1ул. Криворізька 27МКАД, 84-й км, стр. 1, вл. 3ш. Борівське 27ш. Варшавське 160ул. Зеленодольська 44пр-д Локомотивний 4ул. Дмитра Ульянова 16к1ул. Шаболовка 38ул. Ярцевская 19ул. Профспілкова вл. 118ул. Перовська 61аш. Ентузіастів 12к2ул. Покришкіна 5ш. Косинська 100ул. Адмірала Лазарєва 24ул. Дружби 1Аул. Московська 353 км МКАД, влад. 110МКАД 2к1ул. Знам’янська 5ш. Можайское 159мкр-н Сонячний 10МКАД 71 кмш.Копейськ 64ул. Трьохгірська 4

Виберіть послугу *
– Виберіть послугу (обов’язково) -корекція і форма бровейОкрашіваніе брів – краскаНаращіваніе ресніцКоррекція ресніцСнятіе ресніцБіозавівка ресніцДневной макіяжВечерній макіяжМанікюр классіческійEвропейскій манікюрМужской манікюрДетскій манікюрСнятіе лакаПокритіе лакПокритіе лак френчЛечебное покритіеСтойкое покритіеПокритіе гель-лакПокритіе гель-лак френчСнятіе гель-лакаМоделірованіе френчКоррекція френчМоделірованіе під лакКоррекція під лакСнятіе нарощених ногтейРемонт 1 ногтяПріданіе форми нігтям / поліровкаПедікюр классіческійПедікюр аппаратнийПедікюр бразільскійМужской педікюрМужская стрижка (машинкою) Чоловіча стрижка (ножицями, стайлінг) Жіноча стрижка (довжина волосся до 25 см.) УкладкаДетская стріжкаMATRIX ЛамінірованіеКоктейльная пріческаОкрашіваніе ресніцЛегкая перезагрузкаТропіческій дождьГоллівудБодрость на весь деньЗдоровое сіяніеДарсонвалізаціяВечная веснаМассаж моделірующійМассаж классікаПодмишечние впадіниНогі до коленНогі полностьюРукі до локтяРукі полностьюБікініГлубокое бікініАппаратний манікюрКомбінірованний манікюрБразільскій манікюрУкрепленіе нігтьової пластини IBXБіоламінірованіе нігтьової пластіниХудожественний дизайн 1 ногтяХудожественний дизайнРемонт 1 нігтя френчПедікюр комбінірованнийГлубокое харчування рукГлубокое зволоження рукРасслабляющая процедура рукСкраб рукMATRIX Маска глибокого відновлення Total TreatMATRIX Глибокий догляд та відновлення BiolageMATRIX догляд БондінгЧістка ультразвукомЛамінірованіе ресніцУкладка (в складі іншої послуги) Барбер стріжкаСвадебная пріческаMATRIX Фарбування (в один тон) MATRIX Фарбування коренів (до 2 см) MATRIX Тонування (в один тон) MATRIX Блондування коренів (до 2 см) MATRIX Блондування дліниMATRIX Б лондірованіе на фольгуMATRIX Мелірування – МініСтойкое покриття френчЛунний манікюрСтраза 1 штГлубокое харчування стопГлубокое зволоження стопРасслабляющая процедура стопСкраб стопЖенская стрижка (довжина волосся від 25 см.) Полірування волосMATRIX Догляд Бондинг в окрашіванііMATRIX Догляд Бондинг осветленіеYBERA FASHION STYLIST CREMEYBERA BOTULINICA CAPILARYBERA FASHION STYLIST PLATINUMКоррекція форми бородиСтріжка челкіПростое плетеніеСложное плетеніеСнятіе гель-лакаМасляний трансформер LIGHT MASTER MATRIX Мелірування Т-зониMATRIX Мелірування половини головиMATRIX Мелірування всієї голови MATRIX Тонування (в складі іншої послуги) MATRIX Хімічна завівкаMONE Professional Фарбування коренів (до 2 см) MONE Professional Фарбування (в один тон) MONE Professional Тонування (в один тон) MONE Professional Тонування (в складі іншої послуги) MONE Professional Мелірування – МініMONE Professional Мелірування Т-зониMONE Professional Мелірування половини головиMONE Professional Мелірування всій головиMONE Professional Блондування коренів (до 2 см) MONE Professional Блондування дліниMONE Professional Блондування на фольгуMONEPLEX Ultra-захист в окрашіванііMONEPLEX Ultra-захист в фарбуванні (суперосветленіе) MONEPLE X Ultra-захист при блондірованііMONEPLEX Ultra-відновлення і захист волосMONE Professional Маска “Екстремальне зволоження” MONE Professional Маска “Захист і збереження кольору” Руки вище локтяНогі вище коленЖівотСпінаЯгодіципальчіка на ногахБікіні классікаНогі до коленПальчікі на ногахДелікатная зонаПілінг всесезоннийПілінг сезоннийМеханіческая чісткаНежное дотик (догляд для чутливої ​​шкіри) MATRIX Екстремальне відновлення RE-BondСвадебний макіяжГлубокое бікініОкрашіваніе брів – хнаУкрепленіе гель / акрілУкладкаMATRIX Збереження кольору Keep Me VividMATRIX Відновлюючий догляд 5 + ProtopakMATRIX Нейтралізація жовтизни Brass offYBERA SPA процедура Інтенсивне увлажненіеКомбінірованная чісткаРукі до ліктя Руки до ліктя Руки полностьюНогі полностьюНогі вище коленЖівотСпінаЯгодіциПодмишечние впадіниДелікатная зона

Промокод акції “Агуша”

Сервіс тимчасово недоступний.

Біоламінірованіе нігтів

Сьогодні найбільш затребуваною процедурою в салонах краси є покриття гель-лаком. Однак, існують нігті, які володіють такими дефектами, які неможливо приховати за допомогою найтоншого покриття, їх не можна подовжити або відремонтувати, а також зміцнити або поміняти архітектуру. Для цих цілей в науковій лабораторії NanoLab була розроблена система біоламінування нігтів.

Біоламінірованіе нігтів – це система зміцнення натуральної нігтьової пластини за допомогою нанесення спеціального гелю за певною методикою.Після процесу полімеризації, молекули гелю утворюють унікальну полімерну грати, завдяки чому покриття нагадує натуральний ніготь за своїми фізичними властивостями.

Протягом декількох років в компанії Nano Professional велися розробки продукту, який зміг би приховати вади і недоліки нігтьової пластини, збільшити довжину вільного краю і змінити форму нігтьової пластини, але міг би використовуватися в системі NANLAC. І це вдалося!

Результатом пошуку унікального продукту стали гелі під назвою SILICONE (прозорий CLEAR і камуфлирующий PINK), які повністю вирішують всі поставлені завдання і використовуються як в системі NANLAC, так і самостійно.Вони прекрасно розчиняються за допомогою рідини для зняття гель-лаку.

Гелі SILICONE – це матеріали, розроблені для проведення процедури «біоламінірованіе нігтів». Утворюють еластичне, щільне покриття, що дозволяє зміцнити слабкі нігті, а здорові – захистити від шкідливого впливу навколишнього середовища, а також естетично підкреслити натуральність і красу нігтьової пластини володаря такого манікюру.

Завдяки використанню в системі «біоламінірованіе нігтів» базових і захисних покриттів NANLAC, які прекрасно взаємодіють один з одним, ми бачимо миттєвий чудовий результат.Все залежить від потреб і завдань, які ставить перед собою тандем майстра і клієнта:

PROTEIN PLUS Грунтувальний покриття. Містить в своєму складі полімерне речовина, що сприяє м’якому зчепленню штучного покриття з кератиновой структурою натуральної нігтьової пластини. Що входить до складу протеїновий комплекс захищає нігті від втрати вологи, захищає їх від ламкості і підвищує еластичність. І є прекрасним провідником активних інгредієнтів подальшого базового покриття.

NANLAC Probase Базове покриття. Містить комплекс вітамінів групи В і цінну амінокислоту – ацетил-метіонін, який впливає на паросткові клітини нігтьового ложа і сприяє потовщення нігтьової пластини. Збалансований зволожуючий комплекс запобігає розшарування, сухість і ламкість нігтів.

NANLAC Simple Базове покриття. Засіб створено на основі нітріцеллюлози, використовуваної для виробництва шовку. Довга полімерна ланцюг продукту в парі з УФ-фільтрами є прекрасним щитом для нігтьової пластини від шкідливого впливу навколишнього середовища.Містить нано-частинки срібла, екстракт водоростей і вітамін Е, які омолоджують натуральну нігтьову платину. Екстракт лимона має легкий відбілюючий ефект і захищає ніготь від проникнення пігменту.

NANLAC First Базовий гель ідеально підходить для армування нігтьової пластини за допомогою армуючої стрічки (зміцнення поверхні нігтя шовкової стрічкою).

Переваги використання «біоламінірованіе нігтів»

 • Економічна витрата матеріалу, тим самим невисока собівартість процедури
 • Легкий в роботі, не вимагає тривалого навчання, підходить як для манікюру, так і для педикюру
 • Зручність у використанні і висока швидкість проведення процедури (процедура займає не більше 1 години)
 • Продукт абсолютно безпечний – неперевершене стабільне німецька якість
 • Зміцнення нігтьової пластини шляхом створення додаткового «каркаса».Як наслідок – захист від шкідливого впливу агресивного навколишнього середовища
 • Абсолютно природний вигляд, відчуття натуральних нігтів, гнучкість, і, в той же час, міцність! Ідеально рівно і бездоганно тонко лягає на нігтьову пластину. Чи не ускладнює нігті
 • Нігті захищені від «поломок» – амортизують при ударі
 • Прекрасна альтернатива гелевому моделювання, в разі якщо клієнт не хоче з яких-небудь причин зважитися на цю процедуру
 • Не вимагає додаткового спилювання при знятті, віддаляється за допомогою спеціальної рідини шляхом розмочування
 • Можливо подовження вільного краю нігтя за певною технологією
 • Полімеризується в NanoLamp 30-60 секунд

Види «біоламінірованіе нігтів»

 • Біоламінірованіе «Натуральні нігті»
 • Біоламінірованіе «Френч»
 • Біоламінірованіе «Декоративне покриття»
 • Біоламінірованіе «Подовження пошкодженого нігтя»

.