Маникюр

Манікюр на трапецієподібні нігті: ідеї для дизайну манікюру. Як виправити нігті у формі трапеції?

ідеї для дизайну манікюру. Як виправити нігті у формі трапеції?

У оформленні манікюру важливе місце займає форма нігтів. Найчастіше дівчата, прагнучи створити ідеальний дизайн самостійно, не беруть до уваги особливості генетичної будови, і орієнтуються на класичний образ. Результат такого підходу зазвичай плачевний.Невідповідна форма нігтя відразу кидається в очі і псує враження навіть при ідеальному декорі.

Але це не означає, що не можна отримати ідеальний манікюр в домашніх умовах. Просто для найкращого результату варто знати деякі особливості обробки нігтьових пластин.

Особливості форми нігтя

Класичною і найбільш вдалою формою вважається овальна. Вона відмінно подовжує пальці і підкреслює тонкі руки.Однак від природи це дано не кожному.

Існують і інші форми:

 • кругла;
 • квадратна;
 • прямокутна;
 • трапециевидная.

У кожному з цих варіантів є можливість підібрати відповідний дизайн і правильно скоригувати наявну форму.

Найскладнішою для обробки є поверхню у вигляді трапеції. Ніготь, вузький біля основи і розширюється до кінчика, не дозволяє пилкою надати йому бажану пряму форму.Але навіть в такій ситуації існує спосіб виправити його зовнішній вигляд.

Фахівці рекомендують виконувати корекцію постійно, так як це дозволить домогтися стабільного, хоч і не повного ефекту.

Як виправити будинку?

Для виправлення трапецієподібної форми нігтів необхідно виключити занадто коротку обробку поверхні, і позбутися від звички гризти нігті, якщо така є.Ці два фактори істотно впливають на розширення пластини у верхній частині.

Також важливо при обробці кутикули проштовхувати її спеціальною паличкою від верху до основи. Це не дозволить бічним валикам заступати на робочу поверхню, і змусить ніготь трохи більше розширюватися в нижній частині. Форма стане схожим на класичну овальну.

Для того щоб кутикула виглядала доглянутою і повільніше відростала, необхідно перед кожною процедурою її размягчать.А після обробки обов’язково зволожувати тканини живильним кремом. А ось щоб звузити верхня межа нігтя, виконується періодичне підпилювання його бічних кінчиків. Це візуально зменшує ширину кінчика.

Коригування нарощуванням

Сучасним і дієвим способом виправлення зовнішнього вигляду трапеції є нарощування.

В салонах часто рекомендують нарощування пластин на форму. Але для домашнього використання краще підійде акрилове покриття, так як його простіше виконати.

У цього способу є кілька суттєвих недоліків, головним з яких є витончення нігтя. Після регулярного, нехай навіть і грамотно виконаного, покриття акрилом, ніготь стає тоншою по всій поверхні. Від цього псується зовнішній вигляд ослаблених кінчиків, які в міру відростання загинаються донизу.

Тому найбільш щадним і простим способом є правильна обробка та підбір декору.

Ідеї оформлення

Коли нігті від природи мають форму трапеції, ідеальним варіантом стане манікюр на коротку або в крайньому випадку середню довжину.

Зупинимося на кількох ідеях, які полегшать життя власницям «трапецій».

 • Комбінацією темних і світлих відтінків можна візуально витягнути робочу поверхню. Найкраще для цих цілей підійде манікюр з геометрією. Широка пряма смужка лаку, проведена посередині темним тоном, створить враження прямого нігтя і приховає розширюються бічні кінчики.
 • Відмінним рішенням стане і манікюр в стилі мінімалізму.Тут можна нанести малюнок з вертикально йдуть декількох смуг, які також поставлять пряме напрямок всьому декору.
 • Непогано виглядають на коротких нігтях і нюдовие тони. Вони створять враження акуратності і доглянутості. Це може стати відмінним рішенням для робочих буднів, ділового стилю.
 • Застосування яскравого лаку також допустимо. Але при повному покритті поверхні краще вибирати лак з блискітками. Це допоможе не акцентувати увагу на формі завдяки переливам.
 • Модними видами дизайну, придатними для трапецієподібних нігтів, є також місячний манікюр і френч.При створенні декору у французькому стилі варто користуватися класичним білим оформленням кінчика. Світлий відтінок буде красти розширення у верхній частині нігтя.

Поради по перетворенню трапецієподібної форми нігтів чекають вас в наступному відео.

Як за допомогою малюнків на нігтях візуально откоректіровать форму нігтів

Добрий день мої дорогі читачі і відвідувачі блога.Сьогодні хочу торкнутися вельми наболілої теми, а саме не ідеальна форма нігтів. Багато представниць слабкої статі прагнуть відростити свої нігтики, доглядають за ними, зміцнюють і бережуть. Але якщо відростити свої довгі нігті, приклавши невеликі зусилля можливо, щось змінити, дану нам від природи форму нігтів досить проблематично. Кардинально допомогти з цією проблемою може тільки пластична хірургія. Але це не єдиний вихід. Візуально відкоригувати форму нігтів можливо за допомогою манікюру.У цій статті я хочу розповісти вам, як це зробити.

Як змінити неідеальної форми нігтів за допомогою малюнків

На малюнку розташованому нижче зображені основні форми нігтів: квадратна, трапецієвидна, кругла, овальна, прямокутна. Подивіться на свої нігті і визначте на яку фігуру за формою вони нагадують.

Виявляється, що за допомогою манікюру можна не тільки візуально відкоригувати форму нігтів, але і навпаки підкреслити їх недоліки.Тому будьте обережні, вибираючи малюнки на нігтях і не робіть помилок.

Як виправити квадратну форму нігтів

Якщо у вас квадратна форма нігтів, уникайте горизонтальних малюнків (малюнок 1). Малюнки такого типу візуально ділять ніготь навпіл і підкреслюють його недоліки. Так само власницям нігтів з квадратною формою слід утриматися від прикраси нігтів малюнками в центрі нігтя (малюнок 2), такі малюнки підкреслюють його недосконалу форму і візуально вкорочують нігті.Невдалими малюнками для нігтів квадратної форми так само є різні смуги, які підкреслюють його незграбність, дивіться на малюнок 3.

Для того, щоб візуально відкоригувати нігті квадратної форми рекомендується прикрашати нігті вертикальними малюнками або смугами (рисунок 1). Цей прийом візуально подовжить форму нігтів. Так само допустимо прикраса нігтів не дуже великими малюнками в одному з кутів нігтя (малюнок 2). Для того, щоб виправити форму нігтя можна застосувати такий прийом: сам ніготь покрити темним лаком, а зверху намалювати закруглену форму більш світлим лаком (дивіться малюнок 3).Секрет цього методу полягає з колірному сприйнятті наших очей. Наприклад, на темному тоні всі світлі тони будуть здаватися тим більше чим світліше тон і навпаки.

Як виправити трапецієподібну форму нігтів

Для трапецієподібних нігтів, як і для нігтів квадратної форми небажано нанесення на нігті малюнків у вигляді горизонтальних смуг (рисунок 1). Причина та ж ніготь з такими малюнками виглядати коротким і всі його недоліки видно ще більше.Якщо у вас нігті трапецієподібної форми вам слід уникати малюнків розташованих біля основи нігтя (малюнок 2). Так само слід утриматися від малюнків які виконаних по діагоналі (рисунок 3).

На нігтях з формою трапеція добре виглядатимуть малюнки з вертикально розміщеним (рисунок 1), такі малюнки здатні візуально подовжити навіть найкоротші нігті. Так само досить допустимі малюнки, які прикрашають вільно відросло край нігтя. Використовуючи такий прийом ви, можете візуально виправити форму нігтя (малюнок 2).Дуже хороший ефект дає ще один прийом, а саме при нанесенні лаку краю нігтя не покриває приблизно по 1 мм з кожного боку (дивись малюнок 3). Завдяки цій хитрості можна виправити будь-яку форму нігтів і зробити їх більш витягнутими.

Як виправити круглу форму нігтів

Підкреслити недоліки круглих нігтів, як у двох попередніх випадках можуть малюнки у вигляді горизонтальних смуг (рисунок 1). Так само невдалим вибором буде великий малюнок розташований строго по центру круглого нігтя (малюнок 2).Якщо у вас круглі нігті уникайте малюнків, які візуально ділять ніготь навпіл під кутом 45⁰. (Рисунок 3).

Для нігтів круглої форми підійдуть всі малюнки, які розташовуються по вертикалі (малюнок 1). Так само круглі ноги слід прикрашати групою малюнків розташованих з правого або з лівого краю нігтя (малюнок 2). Добре буде працювати і вже вище описаний прийом, при якому лак наносять, трохи відступивши від зовнішніх країв нігтя (рисунок 3).

Овальний і прямокутна форма нігтів

Власницям овальних і прямокутних нігтів пощастило.Так як ці форми нігтів можна вважати ідеальними. На нігтях такої форми ефектно виглядатимуть будь-які малюнки.

Тепер ви знаєте, які малюнки допоможуть відкоригувати форму нігтів, а які навпаки здатні підкреслити всі недоліки. Будьте уважні при виборі малюнків для нігтів.

Як з нігтів кругло-трапецевидной форми я зробила щось пристойне

По-перше, хочу сказати, що я страшно вражена кількістю і змістом коментарів в моєму попередньому пості: http: // nail-ru.livejournal.com/2191721.html. Я, чесно кажучи, зовсім не очікувала настільки позитивного фідбека, і пішовши спати о пів на третю ночі, ще довго не могла заснути, перебуваючи в такому перевозбужденном стані, ніби мене взамуж покликали. ;)) (До речі, окремо я була здивована активності спільноти в нічний час!) Спасибі вам, стільки всього приємного написали!

А по-друге, мене там стільки раз запитали, як я домоглася такого результату, що я вирішила винести це окремим постом.

Хоча нічого такого, чого ви не знаєте, я не робила.Ні, ну правда, регулярний догляд і трохи обману. Виключно візуального. 🙂

1) Догляд за кутикулою – це основа. Зволожуючи і відсуваючи її, можна помітно скоригувати спочатку невдалу форму. У тому стані, в якому вона у мене була раніше, вона елементарно закривала суттєву частину нігтя, і звужується його верх. Це, природно, відомо абсолютно всім, але не згадати цей момент не можна.

Це власне єдине, що може трохи змінити форму.Але лопата від цього, на жаль, не перетворюється в карету ніготь чарівно подовженої форми, тому потрібно займатися маскуванням цього сумного факту.

2) Довжина. Щоб було поле для маневру, вона повинна бути. Ось на фотографіях моїх адже здається, що у мене короткі нігті? Насправді там більше двох міліметрів, для мене це дуже багато. Мені особисто найбільше імпонують такі нігті, які виглядають красиво навіть обрізаними майже під корінь, але на жаль, це не мій випадок.Мені довжина необхідна, якщо я хочу отримати щось естетично прийнятне.

3) Підпилювання боків вільного краю . Ось тут http://nail-ru.livejournal.com/652519.html#cutid1 популярно описано як це робити. Дуже просто і ефективно.

4) Покрас. Чи не фарбувати ніготь на всю його ширину, залишаючи з боків, там де починається розширення трапеції, тонкі смужки. Теж банальщина – але вона працює.

5) Непрозорість лаку. Як мені подобаються прозорі нюди, хто б знав, але цей варіант не для мене.Вільний край не повинен просвічувати, інакше справжня форма нігтя видно за кілометр. Ця розкіш для тих, у кого форма вільного краю представляє собою рівну лінію, пряму в ідеалі, напівкруглу з невеликим вигином в крайньому випадку.

6) Колір лаку . Захопившись лаками, я майже відразу побачила, що мені йдуть тільки темні лаки, але я довго не могла зрозуміти чому. І справа тут не в тоні шкіри, я в цьому зовсім не розбираюся, чесно кажучи, а в тому, що світлі тони як би розмазують сприйняття нігтя, форма не читається, стає більш розпливчатою і розмазаний, а це зовсім не те, що нам потрібно .Темні ж, контрастні кольори зосереджують увагу на те, що намальовано на нігті, але ж намальована там бажане – витягнуте по довжині і з паралельними краями, а що там насправді, майже не впадає в очі.

Спочатку мені було складно зважитися на такі кольори, рука тягнулася до невиразним рожевим відтінкам – ніби як нігті нафарбовані, але в очі не впадає, я ж не звикла залучати до них увагу. До того ж я розуміла, що для того, щоб користуватися помітними відтінками – а всі темні кольори такі, все навколишнє – кутикула, бічні валики, має виглядати гідно, тоді і перший і другий погляд падатиме тільки на нафарбовану частина нігтя.І тут ми повертаємося до пункту 1 – догляд, догляд і догляд. Все взаємопов’язано.

Ось і все. 🙂

Сподіваюся, що це було комусь корисним.

Як змінилися трапецієподібні нігті за рік?

Всім привіт! Ось і минув рік з тих пір, як я вирішила змінити свої нігті. А це значить, що пора опублікувати звіт про виконану роботу, згадати, як все починалося, і поділитися фотографіями 🙂

Історія моїх нігтів почалася в квітні 2018 року, в той день, коли я вперше написала в це співтовариство.Все життя я терпіти не могла свої нігті – тонкі, м’які, шаруються, загинаються вниз і розширюються до кінчика. Мені не допомагало жодне зміцнювальний засіб, а на формі я взагалі поставила хрест, так як думала, що її не виправити. Але душа вимагала яскравих лаків, і тому я написала в nail_ru. Виявилося, що я не самотня зі своїми проблемами, мені дали багато корисних порад, а найголовніше – посилання на надихаючі історії людей, чиї нігті зазнали кардинальні зміни в кращу, зрозуміло, сторону.

Отже, я слідувала правилами з відрощування нігтьового ложа (НЕ колупала під нігтями, підпилювала, а не зрізала, зволожувала і відсувала кутикулу щодня, всю домашню роботу виконувала в рукавичках), а також купила засіб для зміцнення нігтів Евелін 8-в- 1. І з острахом поглядала на нігті: чи не відвалилися вони?)) Бо про засіб відгуки дуже суперечливі. Однак мені воно абсолютно не допомогло, нігті залишалися крихкими, сухими, не ламалися, а просто рвалися.

Тоді я купила Розумну емаль 7 в 1 в якості бази і стала фарбувати нігті регулярно, як часто радять тут.Саме це допомогло мені відростити нігті: під шарами лаку, бази і сушки вони перестали постійно ламатися, я домоглася хоч якийсь довжини.

Довгий час я ходила з квадратною формою в очікуванні дива – появи довгоочікуваної арки. Мої нігті дуже плоскі, валики по краях не виражені, нігті просто нічим “притиснути” з боків, і вони розширюються до кінчика. На жаль, з квадратною формою нігті виглядали лопатами.

Тому ближче до осені я випив спочатку м’який квадрат, а потім овал.І, о диво, саме з овалом на деяких пальцях з’явилася нехай слабенька, але арка)) Правда, мріяла я про квадратній формі завжди, ну да ладно, краще так, ніж нічого.

Після зміни форми прогрес застопорився, але все ж прикладаю кілька фотографій.

І окремо хочеться відзначити зміни на правій руці. Вона спочатку була більш проблемна і до сих пір мене засмучує, але коли дивлюся на ці фотографії навіть не віриться, що з такими поганими вихідними даними можна було досягти такого (хай не ідеального), але все ж хорошого результату)

І до слова про стійкість манікюру.На моїх дуже тонких слабких нігтях лак тримається 1-2 (зрідка 3) дня, потім з’являються тріщини (так як навіть з шарами лаку ніготь випадково можна зігнути). Я змирилася з цим, але недавно в моєму житті з’явився Гель для потовщення нігтів від Розумної емалі. Він, правда, нічого не потовщує, але з ним лак у мене тримається за 5 днів, для мене це рекорд! І ще невеликий бонус – дуже приємно і легко змивати лак, нанесений на цю базу. Дійсно, ніби якийсь гель змиваєш, нічого не розмазується по всіх пальцях.Загалом, даними засобом я дуже задоволена. Крім нього користувалася Розумній емаллю 7 в 1 і 3 в 1, Щастям для нігтів від Pink up і Зволожуючою базою від Nail look. Про них нічого сказати не можу, звичайні бази без якогось особливого ефекту.

На закінчення хотілося б подякувати всім учасникам цієї спільноти за допомогу і підтримку 🙂 Дякую вам. Якщо у вас ще є якісь поради і рекомендації, особливо щодо поліпшення форми нігтів і зміцненню, то з радістю їх прийму. Спочатку моєю метою було роздобути нігті, які хоча б не соромно буде фарбувати)) Але тепер не хочеться зупинятися на досягнутому)
І ще може бути хто знає, чому під деякими нігтями шкіра наростає криво, а під деякими взагалі не наростає (у мене це безіменні пальці)? Травм не було ніяких, якщо що, і під нігті не колупаю.

трамплінообразних нігті корекція. Мк “Нарощування нігтів на Складних нігтів” трамплін “(дивляться вгору)”.

трамплінообразних нігті корекція. Мк “Нарощування нігтів на Складних нігтів” трамплін “(дивляться вгору)”.

1 як виконати нарощування нігтів, якщо нігті дивляться вгору?
Не всі клієнти ідеальні нігті мають. Швидше навіть навпаки, у більшості клієнтів, що виконують нарощування нігтів є ті чи інші проблеми з нігтями. Одна з різновидів “Складних” нігтів – трамплін образні.Такі нігті мають тенденцію рости вгору і нагадують форму трампліна. Працювати з такими нігтями вкрай складно, а через два тижні, відростив, вони починають дивитися вгору.

Як же правильно моделювати такі нігті?
2 спочатку максимально приберіть довжину вільного краю. Тільки в тому випадку, якщо ви залишите трохи довжини, форму вже не вийти підставити правильно.

3 уявіть, як ніби перед вами звичайнісінькі нігті. Заповніть камуфлюють матеріалом порожнину, яка створює ефект трампліну.Переконайтеся в тому, що поверхня абсолютно рівна.

4) підставте форму прямо. Переконайтеся, що центральна вісь проходить рівно посередині, а також напрямок форми збігається з бічною віссю пальця, а не напрямком зростаючого нігтя.

5 виконайте моделювання нігтів як зазвичай. Розташовуйте апекс посередині. Чи не моделюйте такі нігті довжиною більше ніж 2/3 довжини натуральної нігтьової пластини.

6 корекція нігтів “Трамплін”.
Корекцію нігтів “Трамплін” кожні 2-3 тижні виконуйте.У міру відростання, нігті будуть як і раніше прагнути вгору, відповідно, бічні сторони також буду зміщуватися. Використовуйте апарат, щоб прибрати зайвий матеріал з поверхні вільного краю і додавайте відсутній зсередини. Корегуйте нижню арку зсередини також за допомогою дрилі, щоб повернути апекс і всю архітектуру нігтя “на Місце”. Автор студія Nail Couture. Подслушаноманікюр.

Як вирівняти трамплінообразних нігті. Способи вирівнювання нігтьової пластини

Причину появи деформацій потрібно усувати.Однак і з зовнішнім виглядом потрібно щось робити, щоб повернути їм привабливий зовнішній вигляд. Для дійсно помітного і правильного ефекту потрібне дотримання правильної техніки. Таких технік кілька і вибір їх залежить від того, яка саме проблема потребує корекції.

 1. Вирівнювання нігтьової пластини базою гель лаку. Є одним з найбільш простих способів вирішення проблеми. Вирівнювання нігтьової пластини базою kodi буде ідеальним. Так як база від Коді щільна і густа, лягає на пластину акуратно.Дивує те, як вона здатна самостійно вирівнюватися в лампі, якщо десь залишилися нерівності. Завдяки базі Коди нігтики стають рівними і красивими.
 2. Вирівнювання нігтьової пластини акриловою пудрою. Для цього на пластину наноситься два шари гель-лаку, після чого використовується техніка «оксамитового піску» для використання пудри. Цей спосіб дозволяє не тільки вирівняти нігтьову пластину, а й зробити покриття стійким. Однак знімати його важче, ніж просто гель-лак.

Користуйтеся густий базою під гель-лак – в іншому випадку не вдасться сформувати опуклість.

Розглянемо перший спосіб, так як вирівнювання нігтьової пластини базою гель лаку Коді має свої переваги перед іншими способами.

Корекція складних нігтів. Коли необхідно робити корекцію гелевих нігтів

Наскільки б не був професійним майстер, що завдавав гель лак на нігті, клієнтці дуже скоро доводиться відвідувати його повторно. Причин тому може бути декілька, ми виділимо найосновніші:

 1. Ніготь отрос. В ідеалі корекція гелевих нігтів робиться раз в 3-4 тижні.Звичайно, процедуру можна довго відкладати, тому що малюнок красивий або часу немає. Але якщо бути чесними, з кожним днем ​​такі ручки стають все менш красивими. Видніється необроблена нігтьова пластина, яку спочатку дівчата можуть спробувати прикрити нанесенням звичайного лаку. До того ж, чим довше ніготь, тим більше у нього шансів стати жертвою відколів або тріщин.
 2. Фізичне тиск або удари. Поступово дівчата звикають до нового стану своїх нігтів і перестають бути обережним з ними.Іноді трапляється так, що рука зачіпає твердий предмет або ще гірше – клієнтка може прищемити палець дверима. У будь-якому з подібних випадків зовнішній вигляд нагідок псується і потрібна корекція гелевих нігтів.
 3. Тріщини. Неналежну якість наноситься гель лаку або неправильне його нанесення іноді призводять до появи дрібних або великих тріщин. Виправити ситуацію можна також корекцією, яка ускладнюється тільки в тому випадку, якщо тріснув і власний ніготь.
 4. Покриття відшаровується.Причини можуть бути ті ж, що і при появі тріщин, але якщо це сталося не вперше, варто розібратися в проблемі. Виявляється відшаровування у вигляді підведення покриття з боків і може досягати одного або півтора міліметрів.

Корекція трапецієподібних нігтів. Способи корекції

  Скоба Фрезера

  За допомогою скоб з хірургічної сталі або пружних пластин. Цей спосіб підходить для корекції нігтів на ногах. Скоби і пластини піднімають краю нігтя з боку і утримують їх в такому положенні.Згодом, ніготь звикає до такої форми і росте самостійно по заданому шляху.

  Моделювання нігтів

  2. Корекція нігтьової пластини за допомогою гелю або акрилу. В цілому, це виглядає як банальне нарощування, але (!) Завдання, яке стоїть перед майстром, абсолютно інша. Майстер повинен за допомогою матеріалу надати нігтьової платівці ту саму ідеальну форму і зафіксувати (помелірізація) матеріал. Принцип дії досить простий: нігтьова пластинка зростає по заданому напрямку разом з матеріалом, через деякий час відбувається деформація самого нігтьового ложа і новий ніготь вже має ідеальну форму.Важливо! В цьому питанні варто дуже відповідально підійти до вибору майстра. Шукайте фахівців, які володіють хорошою технікою, які практикують саме корекцію форми нігтя, а не просте нарощування, адже акрил і гель здатні принести і шкоду.

  Манікюр по системі Jessica

  Манікюр Jessica. Ця система розроблена для роботи з натуральними нігтями. Основний акцент вони (професіонали манікюру Jessica) ставлять на здоров’я нігтів, але і зробити красиву форму нігтів теж допоможуть.За допомогою чого? Джессіка має свою техніку підпилювання нігтьової пластини, а також апарат, що прискорює ріст нігтя. Їх теорія в тому, що якщо ніготь не спилювати з боків, то він, спираючись на бічні валики, сам набуває форму арки. Тобто виглядає як міст, а якщо постійно спилювати боки – опору для моста – ніготь стає все більш плоским. А апарат для зростання нігтів стимулює оновлення нігтьової пластини.

Трапецієподібні нігті, як виправити. Як виправити форму нігтів?

Всім привіт! Сьогодні я розповім, як зробити красиву форму нігтів, виходячи зі свого досвіду.

Відразу хочу уточнити, що ця стаття не про те, щоб випиляти гарну архітектуру за допомогою гелю. Ця стаття про те, як можна виправити форму своїх натуральних нігтів, щоб кожен раз при покритті не потрібно було її коригувати.

Відразу покажу, яка проблема у мене була з нігтем на вказівному пальці півтора роки тому. У той час я ще не знала, що зможу побороти її.

За порадами з інтернету я робила багато різних маніпуляцій, але нічого не допомагало.

Одна з поширених проблем – це трапецієподібні нігті.Найчастіше це відбувається з тонкими нігтями, які не можуть тримати форму.

У мене ж була проблема, яка називається “скручування нігтів”.

Все змінилося з тих пір, коли я повністю перейшла зі звичайного лаку на гель лак і стало ще краще, коли я стала спилювати покриття апаратом.

Зараз покажу, як це діє.

Моя форма нігтів прийшла в нормальну форму не за місяць, їй знадобилося близько року. Але зараз я собі можу дозволити френч, та й просто нігтики виглядають набагато краще, коли вони рівні.

Вообщем, якщо у вас трапецієподібні або скорочення нігті, то я можу порадити регулярне зміцнення базою або гелем і спилювання покриття фрезою не до кінця.

Також, випилювання правильної форми не завадить цьому процесу.

Відео Корекція форми мигдаль на трамплінообразних нігтях

Нігті ростуть вгору. Що може вплинути на ріст нігтів?

Багато хто може стверджувати, що зростання нігтя неможливий, адже він вважається мертвою структурою, яка не має кровоносних судин.
секрет в іншому, адже ніготь має велику кількість клітин, які дуже швидко діляться, а потім застигають і роговеют. Розвиваються вони в різних шарах матриксу і харчуються за допомогою капілярів. Після того, як вони повністю формуються, вони виштовхують старі клітини і оновлюють зовнішній вигляд нігтя. Тут же знаходиться велика кількість нервів, тому при далі на цю зону, можна відчути біль або неприємні відчуття.

Не варто забувати і про ретельний догляд за кутикулою, тому що вона відповідає за збереження кореня і живить його вологою.Її пошкодження призведе не тільки зупинки росту, але ще і до появи плям, повної деформації пластини. Тоді потрібно більше трьох місяців. Перш ніж ніготь відновиться і повністю відросте. Зростання нігтя буде залежати від багатьох факторів, але визначальним все ж є його харчування. Хоча варто врахувати стан гормонів, наявність інфекцій і навіть пору року. Зазвичай в старості нігті ростуть довше, а в молодості швидше. Але середньою довжиною можна вважати саме 1 мм на тиждень. А ось повне оновлення займе не більше шести місяців.

Нігті трампліни. Зростаючі вниз нігті (клюнули)

Для того, щоб відновити архітектуру таких нігтів, бажано при кожній корекції довжину прибирати як мінімум на ту відстань, скільки отрос ніготь. У такому випадку ви зможете частина арки компенсувати підняттям старого матеріалу. Але для повного відновлення архітектури цього буде мало. Потрібно буде додатково додавати матеріал на кінчик. Процес викладки відбуватиметься в кілька етапів і краще це робити густим гелем типу «желе» або акрилом.

1. Дезінфекція рук клієнта і майстра

2. Відсуваємо пушер кутикулу, оцінюємо стан нігтів.

3. Фрезером прибираємо довжину якщо потрібно

4. Фрезером знімаємо глянець і зайву товщину зверху

5. Фрезером обробляємо зону кутикули

6. пилки надаємо форму, запив поверхні нігтя

7. Наносимо дегідратор, праймер, базовий гель

8. Викладаємо краплю гелю (кульку акрилу) на вільний край так, щоб на боках було мало, а по центру багато.Якщо немає густого гелю є невелика хитрість, щоб краплі не розтеклася. Базовим гелем вільний край НЕ промазуємо і по замулених нігтя викладаємо краплю, що не розподіляємо його на бічні сторони.

9. Другий краплею вибудовуємо архітектуру, роблячи акцент на вільний край. Якщо першою краплею не вдалося повністю вирівняти ніготь, то докладаємо більше на кінчик. Не забуваємо про апекс.

10. .Гель після сушки в лампі не має чіткого борту, такого, який можна зробити в акрилової технології.З цього, щоб вийшла гарна арка беремо краплю гелю і ниточкою викладаємо його прям по краю нігтя. Можна робити на 4 нігтях відразу. При запив саме ця «ниточка гелю» дасть вам можливість не прибирати додатково довжину для створення чіткої поперечної арки і не занижувати її пилою при запив зверху.

трамплінообразних нігті на ногах, що робити. Як зробити нігті твердими?

На здоров’я нігтів позначається їх повноцінне харчування і, що важливо, грамотний догляд.

Вегетативна їжа послаблює нігті внаслідок недостатності протеїнів і тваринних жирів. Не настільки сприятливо для нігтів і їх здорового розвитку і дієтичне, незбалансоване харчування, яке орієнтоване на схуднення. Відновлювальний же процес після них може затягнутися дуже надовго. Тому важливо для збереження здоров’я і краси нагідок своєчасно звернути увагу на зміну їх стану і вжити відповідних заходів.

Хімічна структура нігтів дуже різноманітна.Як вже зазначалося вище, базовим речовиною пластини виступає кератин. Звідси шарувату будову нігтя. Крім того, кератин включає жири і воду, додає поверхні блиск і еластичність. На щільність білка впливає наявність атомів сірки. Чим більше останніх, тим нігтики стають більш твердими. Даний фактор багато в чому визначається спадковістю. Саме в зв’язку зі спадковою схильністю до володіння м’якими закінченнями нігтьової пластини ніякими зусиллями неможливо домогтися більш щільної структури кінчиків.

Регулярне контактування рук з водою призводить до розм’якшення і потовщення нігтьової пластини.

Корисні поради щодо зміцнення нігтів:

 1. У денний раціон слід включати каші і кисломолочні продукти. Перші містять величезну кількість макро- і мікроелементів, що роблять нігтики більш твердими. Але більшість представниць прекрасної статі відмовляється приймати каші, чим завдає непоправної шкоди здоров’ю власних нагідок. В цьому випадку користь купується не тільки від каші, але і від різних відварів і «киселів», які вона дає.Меню варто збагатити кашею (і іншими видами страв) з вівсянки, гречки, пшона, і тоді нігтики придбають настільки відсутню пружність. Кефір, йогурт, сметана, молоко – всі ці кисломолочні продукти є джерелом кальцію, який, як відомо, дарує твердість нашим нігтиками.
 2. Чи не нехтувати сольовими ваннами. Можна додавати в ванночки йод, різні ефірні масла і вітаміни. Ці заходи теж сприяють затвердінню рогового шару.
 3. Робити йодну сітку на ніч, втирати червоний перець, який здатний зігріти пластину, посилюючи кровообіг.В результаті посиленого харчування ніготь стане твердим.

трамплінообразних. Основні форми нігтьової пластини

Будь майстер знає, що процедура корекції наращённих нігтів має ряд специфічних особливостей в залежності від типу нігтьової пластини їх клієнток. За тенденції зростання нігті умовно ділять на три типи:

 • прямо зростаючі;
 • зростаючі нагору або трамплінообразних;
 • зростаючі вниз або клюють;

Існує ще один вид – перекручена або зростаюча в бік нігтьова пластина.Подібна деформація існує як сама по собі, так і в поєднанні з трьома описаними вище типами.

 1. Як показує практика, власниць першого типу не так вже й багато. Якщо ж тобі пощастило потрапити в цей список, то можеш бути спокійна. Корекція, в не залежності від типу покриття, не складе майстру праці, навіть якщо він не справляв процедуру нарощування спочатку. Проблем з відновленням архітектури нігтя не виникне зовсім.
 2. Якщо ж твоя нігтьова пластина, відростив, закручуються вниз, як кігті грифона, то ти володарка клює типу.Причин такої аномалії може бути кілька. Вроджені особливості, понесені травми, удари і інші механічні пошкодження, нестача вітамінів, порушення водного балансу, вірусні грибкові захворювання. У деяких випадках подібне викривлення практично непомітно. Ти можеш навіть не знати про цю особливість, особливо якщо віддаєш перевагу квадратну або овальну форму нігтів і не маєш схильності сильно їх відрощувати. Для тих же, чий вибір падає на модний «стилет» або «мигдаль», зростання нігтьової пластини вниз стає більш помітним.
 3. Ще однією фізіологічною особливістю, що стала справжнім викликом майстрам манікюру стали трамплінообразних тип. Така нігтьова пластина, в міру відростання, піднімається нагору. Найчастіше, вона мають ще й трапецієподібну форму, розширюючись до краю, що ніяк не полегшує роботу майстра. Якщо твої нігті мають подібну форму, то ти не з чуток знаєш, як важко знайти розумного майстра, здатного впоратися з таким завданням. Які ж способи виправити подібну ситуацію і в чому особливості корекції такої нігтьової пластини? Почнемо з причин.Серед них виділяють генетичну схильність, можливі перенесені травми (в цьому випадку нігтьова пластина може повернутися до початкового стану з плином часу) або вірусні шкірні захворювання, також здатні привести до подібної деформації. Існує думка, що домогтися подібного результату можуть також любительки в дитинстві гризти нігті. Наукового обґрунтування цього факту немає. Якщо подібна історія сталася з тобою, поділися в коментарях.
 4. І, нарешті, останній вид нігтьової деформації – скорочення або зростаючі в бік.Перший підвид, мабуть, більш поширений. Скручування нігтьової пластини – проблема, що виявляється в міру її відростання. Причин її виникнення безліч. Найчастіше, неправильна робота пилкою, коли при підпилюванні бічних частин вона ставиться занадто глибоко. Друга причина – тонкі і м’які нігті – те, з чим ти напевно стикаєшся щодня. В цьому випадку, не варто захоплюватися шліфуванням і поліруванням. Це призведе лише до ще більшого витончення пластини. Третя причина – агресивні засоби для манікюру.Це можуть бути звичайні лаки, бази, ядерний ацетон для зняття лаку і т.д. Якщо після використання будь-яких засобів нігтьова пластина стала скручуватися в трубочку, припиняй їх використання, не роздумуючи. Як боротися з цією проблемою, крім того, що намагатися усунути її причини, невідомо. Однак, якщо тобі це вдалося, поділися досвідом в коментарях.

.