Ногти

Наращивание ногтей чим відрізняється від зміцнення гелем: Зміцнення нігтів. Чим відрізняється від нарощування і які матеріали краще використовувати

Різниця між зміцненням і вирівнювання нігтів

Є 3 способи забути про тендітних і тонких нігтях, на яких не тримається покриття:

1. Зміцнення акрилової пудрою
Акрилова пудра – синтетичний матеріал, що володіє високими термопластичними властивостями. Тобто, вона зміцнює будь-який матеріал, поверх якого наноситься. Акрилова пудра не дає ламатися дрібних тріщинах і може приховати невеликі відколи. Також використовується для дизайну нігтів.

Processed with VSCO with a4 preset

2. Вирівнювання нігтів базою
База, яка наноситься перед кольоровим покриттям може вирівнювати нігтьову пластину і створювати гарну архітектуру нігтя. Для цього вона наноситься більш товстим шаром і рівномірно розподіляється, приховуючи горбки, нерівності та відшарування (нігті не виглядають товстими!).

Processed with VSCO with a4 preset

3. Вирівнювання гелем
Коли нігті більше схоже на аркуш паперу, варто взяти гель для нарощування, тому що це один з найбільш міцних матеріалів для зміцнення тонких нігтів.З його допомогою, можна полагодити навіть найсильніший скол нігтя.

Всі вищеперелічені способи крім зміцнення нігтів допоможуть ще й зберегти покриття не менше, ніж на 3 тижні. При записи повідом, що хотіла б зробити одну з цих послуг і ми залишимо більше часу на твій візит 💕

Нарощування і зміцнення нігтів біогелем

Затребувана процедура – нарощування нігтів біогелем

Сучасні технології по догляду за нігтями дійшли до того рівня, що укріпити і оздоровити, а також наростити нігтики нічого не варто.Такі процедури нас вже давно не дивують, а скоріше навпаки, видаються чимось само собою зрозумілим.

На сьогоднішній день в салонах пропонується порівняно нова технологія, яка служить для зміцнення натуральних пластин, при цьому, не завдаючи ніякої шкоди і травми природного пластині. Ми розповімо вам докладно про спосіб зміцнення нігтів біогелем.

Зміцнення нігтів біогелем стає все більш популярною і затребуваною процедурою, завдяки високій якості і безпеки, а також зміцнює і оздоровчим властивостям, які допомагають прискорити зростання пластин.

Біогель або, як його називають, BIO SCULPTURE GEL – це перший на сьогоднішній день гель, який отримав медичне підтвердження про безпеку та ефективність, а також має спеціальну ліцензію, яка підтверджує якість даного матеріалу. Зміцнювати нігті біогелем і гелем – абсолютно різні поняття з величезною різницею в технології і складі матеріалів, а також з точки зору хімічної безпеки та якості. Біогель – це той же прозорий полімер, проте, який має зовсім іншу молекулярну структуру, технологію нанесення і властивості адгезії.Примітно, що розташування гелю на пластинах також відрізняється від розташування гелевого покриття.

Зміцнення нігтів біогелем передбачає кілька способів: нанесення матеріалу під лак, нанесення кольорового гелю або, як його ще називають, перманентне зміцнення і нанесення у вигляді френча.

Чому саме биогель став настільки популярним? Вся справа в тому, що такий матеріал, поєднав у собі всі позитивні властивості звичайного гелю і лаку. Це дуже міцний матеріал, пластичний і абсолютно безпечний.

Хотілося б відзначити, що в його склад входять близько шістдесяти відсотків протеїну або білка, який сприяє якісному зміцненню, також в його склад не входять метилметакрилатом, пластіціди, акрилові кислоти і етілметаакрілати. До всього іншого, він містить мономери і олігомери, які відповідають всім вимогам для використання їх у професійній косметичної діяльності.

Зміцнення і нарощування нігтів біогелем є відмінною можливістю одночасно зміцнити, оздоровити і прикрасити пластини.Суть даної процедури полягає в тому, що на природні нігтики наноситься матеріал, який не закупорює пластини, а дозволяє їм дихати і, внаслідок цього, рости здоровими, міцними і красивими. Що стосується безпосередньо самого нарощування на біогель, то таку процедуру дуже добре здійснювати влітку, коли хочеться виглядати максимально яскраво і стильно. Лак, який наноситься на біогелевое покриття дуже стійкий і не вимагає частих перефарбовувань, завдяки складу самого биогеля. Навіть для тих, хто любить природність, нарощування і зміцнення нігтів біогелем безперечно краще рішення, так як биогель має легку і тонку текстуру, що не потовщує нігтики, як наприклад, звичайний гель.Біогелевие штучні пластини виглядають природно.

Що стосується процедур по корекції нігтів укріплених біогелем, то тут цей спосіб має хороші переваги, так як на відміну від гелевого або акрилового нарощування, корекцію здійснюють кожні три-чотири тижні або навіть пізніше, в залежності від міцності та структури природного зростання пластин. Фахівці хвалять биогель і за його легкість в знятті. Справа в тому, що нарощені нігтики НЕ спилюють, як нігті зі звичайним гелевим покриттям, а розчиняють за допомогою спеціального розчину, в складі якого спостерігаються есенціальні масла, які, в свою чергу, доглядають за пластинами.

Переваги зміцнення і нарощування нігтів біогелем:

Перш за все, хотілося б відзначити повну безпеку даної процедури і безпосередньо самого матеріалу. Навіть сама назва говорить сама за себе – біо – природний матеріал. Зміцнення нігтів біогелем НЕ піддаються стресам і зовнішніх впливів. Біогель відрізняється тим, що не відколюється, і не має запаху, а також надає живильну дію, яке стимулює здоровий ріст пластин. Що стосується зовнішнього вигляду, то такі пластини виглядають натурально і мають тонку структуру покриття, яка не відрізняється від природного нігтя.Зміцнення нігтів біогелем забезпечують еластичність і необхідну міцність, такі нігті не жорсткі, а скоріше більш м’які, що дозволяє носити їх довгий час. Коригування відбувається методом розмочування за все нігтики і переробленням його заново. Процедура займає в середньому півтори години.

Фахівці рекомендують здійснювати дану процедуру тим, хто зіткнувся з неякісним нарощуванням і поганий корекцією.

Однак є деякі нюанси, які слід знати.Перш за все, зміцнення нігтів біогелем не підійдуть тим, у кого нігті мають властивість закручуватися. Корекцію краще робити регулярно, так як несвоєчасна корекція може викликати поломку нігтики. Зміцнення нігтів біогелем найкраще робити на короткі нігті з метою оздоровлення чи для того, щоб відростити свої натуральні нігті.

Хотілося б відзначити, що якісне покриття пластин передбачає нанесення тільки одне матеріалу. Ніякого покриття гелю зверху не повинно бути, тому що це не є правильним.

Будьте уважні при здійсненні даної процедури, не бійтеся питати майстри, які матеріали він використовує і стежте за тим, що б на ваші нігтики наносився лише безпечний матеріал.

Нарощування нігтів: переваги і недоліки. Косметологія

Кожній жінці хоч раз в житті хотілося відмовитися від вітамінів для нігтів і зміцнюють лаків і спробувати наростити нігті. Найчастіше заважає це зробити нестача об’єктивної інформації. Чи шкідливо це чи ні? І чи зручно?

Тіпси та форми

Всі види нарощування нігтів зводяться до двох способів нарощування: на формах і на типсах .

Тіпси – це шаблони з пластику, які за допомогою спеціального клею накладаються на натуральні обпиляні нігті. Потім межа між натуральним і штучним нігтем дорівнює. Щипчиками і пилкою нігтя надають потрібну довжину і форму, і зверху кладуть за бажанням гель, акрил, смолу і шовк. Всі разом займає 3-4 години. В принципі тіпси – це ті самі пластмасові нігті, що продають в кіосках в переходах. Тільки ні підібрати, ні приклеїти, ні підпиляти їх, як слід, у вас самих не вийде.

Форми – це пластинка з фольги або пластику з віконечком для нігтя посередині. Пластину надягають на палець, а край віконечка підставляють під край свого нігтя. І зверху за допомогою пензлика викладають шар матеріалу (гель, акрил, смолу). Коли той твердне, форму з-під нього прибирають, і пилкою коректують ніготь. Для такого методу довжина нігтів повинна становити 1-2 міліметра, інакше форму підкласти просто не вдасться. Весь процес займає 3-4 години.

З матеріалів використовують: акрил, гель, смолу, шовк.Смола за складом практично не відрізняється від гелю, але вона міцніша. Технологія з використанням шовку ділиться буває двох видів:

 1. Шовк використовується для зміцнення натуральних нігтів.
 2. Шовк використовується для зміцнення нігтів на основі гелю (між тіпсом і шаром гелю прокладають шматочок льону, шовку або синтетичного файбергласс).

Гель або акрил

Що нешкідливіше?

Стан нігтів після того, як ви вирішите зняти матеріал, безпосередньо залежить від майстерності манікюрниці та якості матеріалів.Тут важливі всі три етапи: нарощування, корекція і зняття нігтя. Особливо небезпечний момент – при вирівнюванні кордонів (важливо не пошкодити «зону росту» нігтя).

Гель

Плюс. Гель – це пористий природний полімер, він пропускає повітря і дає дихати своїм нігтям. Більш того, під гелем нігті продовжують рости, причому перестають розшаровуватися. Для того щоб застиг гель, потрібна УФ лампа, а обробка ультрафіолетом виключає можливість поява грибка.

Мінус . У обробки УФ лампою є і зворотна сторона: відбувається фотохімічна реакція, яка супроводжується виділенням тепла, і нігті дуже «пече». А коли гель знімають, його доводиться видаляти пилою або апаратом, що може травмувати ніготь.

Акрил

Плюс . У якісному акрилі немає метилметакрилату, дуже токсичного матеріалу, через який нігті перетворюються в гіперчутливі «ганчірочки».Тепер він замінений на неагресивний етілметакріл.

Мінус . Акрил навіть високої якості повітря не пропускає, і через три тижні його потрібно знімати, щоб нігті подихали. Крім того, акрилове покриття вимагає особливої ​​подпілкі і шліфування, а така пил дуже сильно і неприємно пахне і може викликати алергію (це відноситься до недорогих матеріалів поганої якості).

Що зручніше?

На накладних нігтях лак тримається майже нескінченно, кутикула наростає, доглядати за ними самим майже не треба.Якщо ніготь зламався, його можна відновити. Що до матеріалів – і у гелю, і у акрилу є свої прихильники.

Гель

Плюс . Гель «самовирівнюється», тобто при нанесенні його на ніготь він сам розтікається і стає рівним. До того ж він має ту ж еластичність, що і натуральний ніготь і рухається разом з ним. Тому штучні нігті не відпадають. І лак з таких нігтів можна знімати ацетоном.

Мінус .Гель на формах більш крихкий, ніж акрил, і може легше тріснути. Самому гелеве покриття зняти не вийде, можна тільки нашкодити.

Акрил

Плюс . Акрил на формах міцніше і довговічніше гелю.

Мінус . Акрил погано розподіляється, тому після нанесення його потрібно довго рівняти і шліфувати. Ацетоносодержащяя рідина розчиняє акрил, тому знімати лак можна тільки засобами, що не містять ацетон.

Що гарніше?

Наскільки це красиво – штучні нігті, кожен вирішує для себе.Деякі плюси безперечні: нарощування коригує неідеальну форму і надає приємний колір нігтям. Решта принади – на любителя: блиски всередині, стрази, нігтьової пірсинг.

При французькому дворі було прийнято відрощувати нігті на мізинцях. Шляхетний месьє, згідно з етикетом, перш ніж увійти ніколи не стукав у двері, а делікатно «шкребу» нігтями.

Гель

Плюс . Гелеві нігті сильно блищать, не жовтіють навіть через багато часу і мають ідеально гладку поверхню.

Мінус . Багато блискіток в гель покласти не вийде. По-перше, через структури гелю вони можуть погано розподілитися, а по-друге, перешкодити ультрафіолету «просушити» гель.

Акрил

Плюс . У акрилу необмежені колірні можливості. Для любителів нігті можуть зробити рожевими, золотими, серебянимі, різнокольоровими.

Мінус . Акрил спочатку тьмяний і не блищить, навіть полірування не дає такого ефекту, як у гелю.А з часом він може почати жовтіти (за умови, що матеріал неякісний).

Ідеальна технологія «Акрил + гель». Акрил в першому шарі надає нігтя міцність, а гель другим шаром – блиск.

Зміцнення нігтів гелем

Не кожна жінка може похвалитися хорошими і міцними нігтями. В силу різних причин нігті можуть розшаровуватися, ламатися, мати нерівну поверхню. Це може бути пов’язано з нестачею вітамінів, особливістю будови нігтьових пластин, ослаблення їх після нарощування.Також часто спостерігається значне погіршення нігтів в період вагітності та годування груддю, коли дитина забирає багато корисних речовин і вітамінів з маминого організму. Тоді на допомогу жінці приходить така процедура як зміцнення нігтів гелем. Є, звичайно, й інші способи, але на практиці найчастіше використовують саме гель.

Переваги зміцнення натуральних нігтів гелем:

 1. При зміцненні нігтів відбувається також і зволоження кутикули, що надає їй здоровий і доглянутий вигляд.Обрізний манікюр в такому випадку можна робити набагато рідше.
 2. Гель, що покриває ніготь, може виступати додаткової живильним середовищем, покращуючи тим самим стан натурального нігтя.
 3. Зміцнення натуральних нігтів гелем коштує дешевше, ніж традиційне нарощування.
 4. Вирівнювання поверхні нігтьової пластини.
 5. На нігтях укріплених гелем, лак тримається в рази довше, ніж просто на натуральних нігтях.
 6. На відміну від нарощування жінці не потрібно кардинально міняти імідж, адже довжина нігтів може залишатися незмінною.Або ж можна при зміцненні нігтів гелем зробити френч на 2-3 мм.
 7. Збільшення товщини нігтьової пластини. Завдяки цьому вона стає твердіше і міцніше.

Технологія зміцнення нігтів гелем

Техніка зміцнення нігтів гелем мало чим відрізняється від процедури нарощування. Також необхідно спочатку підготувати ніготь (відшліфувати і знежирити пластину, щоб гель лягав рівніше і міцніше тримався). Після наноситься спеціальний зміцнюючий гель в 2 шари. Кожен шар ретельно просушується під ультрафіолетовою лампою протягом 2 хвилин.

Готовий ніготь слід підпиляти м’якою пилкою (не металевою!) Для додання рівної форми.

Відзначимо, що при зміцненні гель наноситься на всю нігтьову пластину. І через деякий час укріплені нігті потребують корекції, так само як і нарощені.

Процедуру зміцнення нігтів гелем можна проводити і вдома. Для цього потрібно мати гель (можна акриловий, можна биогель) для зміцнення нігтів, ультрафіолетову лампу, засіб для знежирення і набір пилок.При здійсненні даної процедури самостійно, потрібно чітко слідувати інструкції. В іншому випадку зміцнення нігтів гелем буде не тільки марним заходом, а й може завдати шкоди натурального нігтя і кутикули. Тому краще не імпровізувати, а слідувати давно перевіреною технологією зміцнення нігтів гелем.

Зміцнення натуральних нігтів біо гелем

Слід відразу сказати, що зміцнення нігтів – пряме завдання биогеля. Він був спеціально створений для цієї мети.У той час як акрил і звичайний гель служать в основному для подовження нігтьової пластини.

Біо гелі для зміцнення нігтів зроблені на основі смоли тіксового південноафриканського дерева і мають в своєму складі протеїни, які і служать живильним середовищем для натурального нігтя.

Якщо вам потрібно відростити довге натуральні нігті (для весілля, наприклад), то биогель вам допоможе в цьому як ніхто інший. Він не тільки оздоровить ніготь, але і збереже його від поломок. А після видалення биогеля, ваші нігті будуть не ослабленими, як після нарощування, а навпаки – здоровими і міцними.

Крім цього, майстри манікюру рекомендують після зняття нарощених нігтів виробляти процедуру зміцнення нігтьової пластини. Для цього покривають нігті біогелем на кілька тижнів.

Гель-лак або нарощування нігтів: порівняння і що краще

Ногтевой сервис в сучасному світі користується популярністю у дівчат. Манікюр з довготривалим покриттям давно перестав бути новинкою. У містах відкривається велика кількість спеціальних студій манікюру.Але багато клієнток навіть не підозрюють що гель-лак і гель дві різні процедури.

Гель-лак

Гель лак – це гігієнічний манікюр з подальшим покриттям кольоровим гель-лаком, який тримається кілька тижнів без змін. На відміну від звичайного лаку не ут сколюється і не втрачає блиску. З ним можна виконувати домашні справи і не боятися пошкодження, але з цим все-таки слід бути обережніше. Знімається рідиною для зняття лаку за допомогою фольги або спеціальних ковпачків у міру відростання вільного краю.Строк носіння індивідуальний, але первісний вигляд зберігається 2-3 тижні , після цього відростила частина виглядає не акуратно.

Манікюр виконується з використанням гелю або звичайною бази для гель-лаку. За бажанням можна додатково зміцнити акрилову пудру. Зміцнення підходить для дівчат з тонкою нігтьової пластиною і дозволяє відростити довге і міцні нігті.

Нарощування

Нарощування – це процес штучного збільшення довжини нігтя з метою виправлення дефектів натурального нігтя (розшарування, слабкість і ламкість нігтьової пластини і т.п.) Спеціальний гель наноситься на тіпси або форми, в залежності від переваги обраного майстра.

Тіпси – це пластикові заготовки, які наклеюються на пластину нігтя, після цього на них наноситься гель. Однак нарощування на тіпси все ж вважається застарілим, зараз сучасні майстри використовують спеціальні форми. Вони щільно прикладається до шкіри, на підкладці нанесений малюнок кордонів, за якими формується довжина, і ширина нарощені частини.Після приклеювання форм на них наноситься обраний колір і завершальний шар топа. Кожен після нанесення гель вимагає просушки в ультрафіолетовій лампі. Після закінчення процедури форми видаляються.

Нарощування призначене для людей з тонкою нігтьової пластиною, відростити потрібну довжину в цьому випадки проблемно. З його допомогою також легко коригується і робиться будь-яка форма. Деяким складно відростити бажану довжину або невеликий розмір нігтьової пластини, для них нарощування прекрасне рішення.

Також підходить для нерівній пластини , шар гелю утолщает її і вирівнює її, створюючи рівну поверхню. На багатьох нігтях гель-лак сходить шматочками або обдирається як звичайний. Штучне покриття в цьому випадки відповідне рішення, щоб продовжити термін носіння лаку.

При проведенні процедури потрібно відповідально підійти до вибору майстра, щоб у підсумку нарощування виглядало натурально і нігті не ламалися.

Що спільного

Ці дві процедури ідентичні , а для проведення використовуються практичних однакові матеріали і інструменти.Перед нанесенням кольорового покриття або виконання нарощування обов’язково робиться гігієнічний манікюр. При виконанні обробляється і забирається кутикула, коригується і підпилюється довжина.

Манікюр робиться в обох випадках робиться в кілька етапів:

 1. Нанесення на ніготь праймера.
 2. Наступний етап використовується база.
 3. Після просушування, шар бази покривається обраним кольором, а при нарощуванні йде покриття гелем.
 4. Завершальним етапом є нанесення топа.

Для створення довготривалого манікюру застосовується світлодіодне УФ або лід лампа, за допомогою якої просушується кожен шар. При контакті з водою і засобами для прибирання краще надягати рукавички.

При нарощуванні довжина буде заважати виконанню домашньої роботи. Якщо випадково утворилася навіть невелика тріщина краще відразу звернутися до майстра, щоб він відремонтував або переробив манікюр.

Способи відрізняються:

 • Часом виконання процедури .Створення штучних нігтів займає більше часу, ніж манікюр гель-лаком. покриттям. Нарощування займає 3-4 години, не кожна дівчина просидить належний час. Гель лак ж робиться в рази швидше.
 • Гель-лак зміцнює, а не псує нігтьову пластину . При нарощуванні спиливается верхній шар пластини, від чого вона стоншується і слабшає.
 • За часом гель-лак знімається близько 10-20 хвилин , нарощування може спилювати до 1,5 години .
 • Ціна на нарощування набагато вище, ніж на звичайний шелак.

Для кого краще

Нарощування підійде для дівчат, яких не влаштовує форма пластини або вона має невелику довжину, майстер зробить роботу, враховуючи побажання клієнта. На довгих нігтях можна намалювати візерунок або малюнок різної складності. Це виглядає цікаво і надає манікюру оригінальність. Добре будуть триматися стрази і бутільонкі, з ними також складаються різні композиції.

Штучні нігті міцні , на них рідко з’являються відколи або тріщини.Ідеальним варіантом буде для дівчат, у яких гель-лаком з фізіологічних причин швидко сколюється з нігтя. Нарощування носиться без змін до 4-5 тижнів, але краще робити корекцію в потрібний термін, щоб не виникало проблем.

Гель-лак підходить для будь-яких нігтів . Воно виглядає досить натурально і підійде молодим дівчатам і жінкам у віці. Якщо робити покриття природним відтінком відразу можна і не побачити його наявність. Корекція цього способу потрібно тільки через 2-3 тижні.Деякі люблять носити виключно коротку довжину, в цьому випадки гель-лак єдиний варіант.

Один з найпопулярніших дизайнів на середню довжину – французький манікюр або френч. У нігтьовому сервісі такий манікюр вважається класикою і користується великим попитом.

Можливість робити процедуру самостійно в домашніх умовах. Це велика перевага в порівнянні з нарощуванням. Це дозволяє не тільки заощадити час і гроші і бути впевненим безпеки використовуваних інструментів.

У цілому ці способи мають практично однакову технологію. Проаналізувавши переваги та недоліки способів, кожна дівчина зможе вибрати саме той манікюр, який підійде для її нігтів.

.