Ногти

Наслідки нарощування нігтів: Шкідливо чи корисно нарощування нігтів?

Наслідки нарощування нігтів

Сайт для мам supermams.ru сьогодні пропонує обговорити актуальну тему – наслідки нарощування нігтів. Оскільки перед багатьма постає питання, чи варто взагалі нарощувати штучні нігті, як за ними доглядати і які наслідки процедури, то буде корисним вислухати думки фахівців.

Нарощування нігтів передбачає, що після процедури доведеться приділяти їм чимало уваги. Перш за все, проводячи корекції. У тому ж випадку, якщо ви вирішите відмовитися від штучних нігтів, доведеться подбати про відновлення натуральних нігтьових пластинок, оскільки після зняття акрилу вони можуть виявитися тонкою і пошкодженими. Це природні наслідки нарощування нігтів, які можна подолати, і це не є проблемою, проте увагу приділити питанню доведеться. Тут неважливо, якими матеріалами проводилося нарощування і чи мало місце нарощування нігтів кольоровими гелями.

Проблеми після зняття нарощених нігтів можуть виникнути у випадках, коли майстри недостатньо компетентно застосували на практиці знання, отримані з теоретичних курсів, і не врахували особливостей натуральних нігтів.Оскільки вони проходять навчання на манекенах, то іноді трапляється так, що природні нігті після проведення над ними маніпуляцій з нарощування втрачають здоровий вигляд, відчуваючи на собі руйнівний вплив штучних матеріалів.

Особливості будови натурального нігтя

Щоб мати уявлення про те, які можуть бути наслідки нарощування нігтів, потрібно зрозуміти, яку структуру і особливості має натуральний ніготь.

Натуральний ніготь має певну будову.Він складається з матриксу – це живий корінь, що знаходиться під нігтьового валика (епініхіем) і самої нігтьової пластини , розташованої на нігтьовому ложі. Від форми і величини матриксу залежить ширина, товщина і вигин нігтьової пластинки. Чим довше корінь, тим товщий ніготь.

Та частина нігтя, де матрикс переходить в нігтьову пластину, за кольором біліше решти нігтя і непрозора. Вона називається лунула . Росте ніготь в напрямку від кореня до краю.

Матрикс виробляє кератинові клітини , які наповнені рідким і клейкою субстанцією. Ці клітини в процесі росту виходять назовні через тонкі отвори в напрямку до вільного краю нігтя. Вийшовши на поверхню, клітини стають більш щільними і склеюються між собою внутрішньоклітинної субстанцією. У зоні лунули вони набувають білий колір через процеси здавлювання. Тільки після того, як клітини сплющуються повністю, ніготь набуває прозорий колір. Нігтьова пластина складається з понад сто шарів спресованих клітин.

Та частина клітин, які виходять із заднього боку матриксу (приблизно 25 шарів), формує верхню і саму щільну частину нігтя – нігтьову пластину.

Серединна частина кореня продукує приблизно 50 слів пористих і губчастих клітин. Передня частина кореня виробляє найделікатніші клітини, з яких складається найбільш чутлива частина нігтьової пластинки.

Стає зрозуміло, що клітини постійно оновлюються в міру відростання нігтя . На одній нігтьової пластини є сусідами клітини, вироблені з різницею в 2 місяці.

Знаючи про ці особливості, легше зрозуміти, які наслідки нарощування нігтів можна очікувати.

Серйозні моменти

Розібравшись в особливостях будови нігтя, можна зробити такі важливі висновки. Вони надзвичайно важливі для уникнення тих негативних моментів, які в собі таять наслідки нарощування нігтів. До речі, для процедури під назвою нарощування нігтів на ногах ці знання будуть придатними в повній мірі.

 • Матрикс є найбільш вразливою частиною нігтя. Якщо пошкодити корінь нігтя, то порушиться процес виробництва нових клітин . Цей пункт потрібно враховувати при процедуру нарощування і навіть при звичайному манікюрі. Інакше доведеться зіткнутися з тим, які наслідки нарощування нігтів можуть бути у вашому особистому досвіді.
 • Не меншої уваги заслуговує і стан шкірної захисної складки, так званого епоніхія, пошкодження якої загрожує деформацією натурального нігтя і також інфекційними захворюваннями.
 • У процесі традиційного обрізного манікюру відбувається втручання в природний ріст нігтів. Потрібно акуратно усунути кутикулу, яка розташована під епоніхія, а потім максимально зволожити шкірний валик. Ми ж замість цього висушує цю ділянку шкіри, проводячи замочування у ванні. До речі, при видаленні кутикули видаляється і частина епоніхія. В результаті він стає сухішою і жорсткіше. Проте, процедура з роками не вдосконалюється.
 • У процесі механічного знежирення поверхні нігтів, не можна допустити видалення більш ніж 3-5 верхніх шарів клітин нігтя . Видаляти блиск можна пилкою, зернистість якої не перевищує 180 грит. Грубозернисті пилочки або неакуратний запив може зняти відразу до 25-35 шарів клітин. Хімічні ж препарати, які застосовуються при нарощуванні нігтів, можуть взагалі досягти рівня губчастих клітин. Це може викликати печіння, свербіж і всякого роду дискомфорт.Тому використання всіх препаратів повинно бути вкрай точне і акуратне.
 • Довіряти обробку нігтів різними фрезами можна тільки перевіреному і надійному фахівця. Некомпетентний майстер може завдати нігтям клієнта непоправної шкоди і повністю відчуєте негативні наслідки нарощування нігтів.

Тому потрібно за послугами нарощування звертатися в перевірені салони з досвідом роботи . Адже грамотно виконані роботи з дотриманням всіх необхідних технологій безпечні для здоров’я і краси нігтів.В цьому випадку вам не доведеться думати про те, що в майбутньому вас чекають негативні наслідки нарощування нігтів. У таких салонах можна нарощувати нігті будь-якими матеріалами, включаючи нарощування нігтів кольоровими гелями.


Автор – scrit, сайт supermams.ru – супермама

Для копіювання цій статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна , не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ’ЯЗКОВИЙ!
ласка, дотримуйтесь наші авторські права .
Копіювання статті без вказівки автора і посилання на сайт буде розцінюватися як порушення наших авторських прав.

Поділися корисним:

Завантаження …

за і проти, можливі наслідки, відгуки

Будь-яка дівчина намагається піклуватися про свою зовнішність. Для того щоб надати своїм рукам більш доглянутий вигляд, багато з них вдаються до нарощування нігтів. Чи шкідлива ця процедура? Розглянемо далі основні її особливості, а також деякі позитивні і негативні риси, про які нерідко розповідають фахівці в індустрії краси.

Про нарощуванні і його видах

Варто відзначити, що в даний час нарощування нігтів здійснюється різними методиками: акрилом, гелем, тканиною і змішаної методикою.

При акриловому моделюванні в якості основного матеріалу, призначеного для штучної пластини, використовується порошок, який змішується зі спеціальною рідиною, в результаті чого виходить маса, яка досить швидко твердне. Аналогічним способом виробляється нарощування гелю, але тільки в цьому випадку в якості основного матеріалу застосовується гель, засихання якого відбувається тільки в певних умовах – під впливом ультрафіолету.

Що стосується тканинної методики збільшення пластин, то в даний час на ділі вона застосовується досить рідко. Принцип створення штучних нігтів полягає в тому, що тіпси кріпляться до природного нігтя за допомогою спеціального клаптя тканини, поверх якого наноситься бажаний малюнок.

Говорячи про змішаному нарощуванні, варто наголосити на тому, що для створення нігтів таким способом використовуються всі зазначені вище матеріали: і акрил, і тканину, і спеціальний гель. На сьогоднішній день методика змішаного моделювання майже не застосовується.

Чи варто нарощувати нігті? У відгуках про цю процедуру, залишених фахівцями в області нейл-сервісу, вказуються як позитивні, так і негативні її якості. Поговоримо про них далі більш детально.

Загальні переваги нарощування нігтів

Варто відзначити, що незалежно від того матеріалу, за допомогою якого було створено штучне покриття нігтьової пластини, процедура нарощування має масу загальних переваг. До їх числа, насамперед, варто віднести те, що штучна пластина дозволяє приховати некрасивий жовтий відтінок живого нігтя або недосконалості його форми.

У відгуках про цю процедуру дуже часто відзначається, що при регулярному її здійсненні природна пластина починає зміцнюватися і в деяких випадках навіть коригуватися.

Істотною перевагою процедури є те, що штучний ніготь дозволяє захистити природну пластину від багатьох негативних факторів, що впливають ззовні.

Мінуси нарощування

Чи варто нарощувати нігті гелем або акрилом? У коментарях, залишених тими, хто раніше користувався таким способом збільшення довжини нігтів, нерідко відзначається, що при неправильній роботі майстра нігтьова пластина може пошкодитися.Більш того, незначні пошкодження залишаються після кожного процесу зняття штучного матеріалу.

Варто відзначити, що на вказаний перелік протипоказань більшість жінок просто закривають очі, адже вони, по суті своїй, є незначними.

Особливості нарощування акрилом

У відгуках про матеріали для нарощування нерідко можна зустріти думку про те, що акрил є більш безпечним, ніж гель. Насправді це дійсно так, адже в складі цієї речовини міститься менша кількість шкідливих компонентів, ніж в гелі.

Акрил – це матеріал, який володіє підвищеною щільністю і досить довго не зношується. Більш того, майстри нерідко відзначають у власних коментарях, залишених на адресу нарощування нігтів акрилом, що він здатний досить швидко приймати необхідну форму і висихати. Саме тому з даним покриттям можуть вести роботу тільки досвідчені майстри своєї справи.

Розглянемо далі основні переваги та недоліки нарощування нігтів акрилом.

Плюси нарощування акрилом

Чи варто нарощувати нігті, якщо свої слабкі і ламаються? Практика показує, що з такою проблемою допомагає справлятися акрилове нарощування – воно відмінно зміцнює природну структуру нігтьової пластини, в результаті чого та починає набувати здоровий вигляд.Більш того, за допомогою такої методики нарощування можна скорегувати недосконалості власної форми нігтьової пластини.

Перевагою цього виду салонної процедури також вважається те, що для зняття матеріалу не треба оплачувати його спилювання – досить використовувати спеціальний розчин.

Акрилові нігті не здатні викликати алергію, так як матеріал повністю нетоксичний.

Мінуси нарощування акрилом

Розглянувши плюси, окрему увагу також варто приділити мінусів нарощування акрилом, які теж мають місце.

Першим і найбільш істотним мінусом цього матеріалу є те, що процедура подовження нігтьової пластини за допомогою нього займає близько 3-4 годин. Крім цього, варто наголосити на тому, що нігті, покриті таким матеріалом, ростуть набагато швидше, ніж під гелем. Як результат – необхідність частого проведення корекції.

До числа мінусів використання акрилу для нарощування нігтів також варто віднести і те, що після зняття матеріалу пластина набуває жовтуватий відтінок, який нітрохи не прикрашає її.

Про нарощування гелем

В даний час процедура нарощування нігтів гелем є найбільш поширеною. У відгуках майстрів манікюру відзначається, що цей матеріал також має прекрасну міцністю і, більш того, простий у використанні.

Гель – це матеріал, який майстер наносить на прикріплені до нігтьовим пластин тіпси, накладаючи його в кілька шарів. У відгуках професіоналів відзначається, що працювати з таким покриттям можна досить довго, адже в природному середовищі воно не сохне – для цього потрібно вплив ультрафіолетових променів.

Розглянемо далі позитивні і негативні характеристики гелю як матеріалу для нарощування нігтьової пластини.

Плюси гелю

У відгуках про нігті, зроблених за допомогою спеціального гелю, дуже часто наголошується на тому, що такий матеріал відмінно виглядає на пластинах, надаючи їм ідеальну гладкість і блиск, – саме це є його істотною перевагою перед акрилом.

Гель – це речовина, яка дозволяє природному нігтю “дихати” навіть під покриттям.Фахівці в області нейл-сервісу нерідко помічають, що ультрафіолет, який необхідний для висушування матеріалу, також здатний надавати сприятливий вплив на структуру нігтів, виходячи з чого можна зробити висновок про те, що нарощування гелем є абсолютно безпечним.

Майстри манікюру також звертають увагу своїх відвідувачів на те, що гель – це матеріал, який не вимагає полірування після нанесення, так як має властивість відразу ж лягати рівномірно.

Мінуси гелю

Говорячи про негативні якості гелевого матеріалу, призначеного для нарощування нігтів, варто виділити те, що пластини, створені за допомогою нього, мають властивість тріскатися при різкому перепаді температури.

Негативним якістю матеріалу також вважається те, що він не знімається за допомогою хімічних розчинів. Зняти шар гелю можна тільки шляхом спилювання. Що стосується процедури спилювання, то під час її проведення серйозно травмується живий ніготь. Також деякі жінки вважають за краще знімати гель шляхом відрощування природної пластини до досягнення певної довжини. При цьому варто звернути свою увагу на те, що відросло нарощений ніготь візуально дуже сильно відрізняється від натурального – це значно псує вигляд манікюру.

Чи варто нарощувати нігті в 13 років?

Чи можна виробляти нарощування дівчаткам, котрі перебувають в підлітковому віці? Фахівці в галузі медицини, а також в сфері надання послуг нігтьового сервісу нерідко відзначають в своїх відгуках те, що подібна процедура протипоказана в цьому віці.

Чи варто нарощувати нігті в 14 років або в більш ранньому віці? При відповіді на це питання медики нерідко звертають увагу на те, що в цей життєвий період пальці людини ще недостатньо сформовані, що може привести до подальшої деформації нігтьової пластини.

Протипоказання до нарощування

Варто відзначити, що на ділі існує цілий ряд протипоказань до нарощування нігтів. До їх числа, в першу чергу, відносяться індивідуальна непереносимість матеріалів, за допомогою яких здійснюється процедура.

Виробляти нарощування нігтів не рекомендується тим дівчатам, які мають грибкові захворювання. Також серйозними протипоказаннями є перебування жінки в стані вагітності, а також в період лактації.

У відгуках фахівців, залишених на адресу процедури нарощування нігтів, то кажуть, що при певних захворюваннях нарощування найкраще уникати, так як через особливості процесів в організмі матеріал буде дуже погано триматися. До ряду таких хвороб відносять всі ті, які зачіпають систему травлення, ендокринну, видільну систему. Більш того, практика показує, що матеріал погано кріпиться в період вживання антибіотиків, а також під час і після проходження курсу хіміотерапії.

Відходять нігті на руках: чи варто нарощувати їх? Варто відзначити, що описана ситуація також є істотним протипоказанням до проведення процедури, так як в зазначеному випадку для нігтьової пластини життєво важливим є процес її лікування.

Чи варто нарощувати нігті перед поїздкою на море? Робити це не заборонено, але варто пам’ятати про те, що під час купання в солоній воді нігтьова пластина природним чином зміцнюється за рахунок попадання в її структуру корисних поживних елементів.У ситуації з нарощеними нігтями цього відбуватися не буде.

важливий досвід майстра?

Чи варто нарощувати нігті на один раз? Слід зазначити, що в цій процедурі немає нічого страшного, якщо за справу береться досвідчений і добре навчений фахівець. Варто відзначити, що кваліфікація майстра манікюру насправді має важливе значення, адже саме через відсутність такої найчастіше і виробляються непоправні пошкодження нігтьової пластини, які призводять до плачевних наслідків.

Якими способами недосвідчений майстер може зіпсувати ноги? Розглянемо найбільш яскраві з помилок, які може допустити тільки новачок:

 • відсутність знань про протипоказання до нарощування;
 • надмірне спилювання пластини;
 • використання низькоякісних матеріалів;
 • нанесення травм в процесі зняття нерозчинних матеріалів;
 • невірне моделювання нігтьової геометрії.

У відгуках шанувальників подовження нігтів штучними способами дуже часто наголошується на тому, що, вибираючи майстра, варто віддавати перевагу перевіреним фахівцям в цій справі, які працюють, як правило, в популярних салонах.

наслідки і відновлення 🚩 наслідки нарощування нігтів 🚩 Догляд за нігтями

Наслідки нарощування нігтів

Незалежно від того, чи здійснюється нарощування акрилом або для цього використовуються інші матеріали, надходження кисню до нігтьової пластини блокується, що призводить до порушення обміну речовин. Наслідки цього досить передбачувані: ламкість, стоншення, поява тріщин і навіть горбів по всій поверхні. Останній дефект обумовлюється саме нестачею кисню.

Дані негативні наслідки не є обов’язковими, оскільки багато в чому стан нігтів залежить від індивідуальної переносимості матеріалу для нарощування і власного стану здоров’я.

Як відновити нігті після нарощування

Способи повернення нігтів до життя схожі за будь-яких виникають з ними проблеми. Це ванночки і маски, робити які слід регулярно і тоді ефект буде помітний вже через два тижні.

Найбільш відомий рецепт – це зміцнюють ванночки з морською сіллю і йодом.Для них необхідно підігріти 200 г води, розвести в ній столову ложку морської солі, на яку попередньо капнути 3 краплі йоду. Нігті в воді потрібно тримати аж до її охолодження і робити такі ванночки через день.

Ще один рецепт ванночки включає в себе лимонний сік, до якого додана чайна ложка соку алое. Але так як віджимати лимони не завжди зручно, то можна піти більш економічним і простим шляхом, а саме розрізати лимон на дві половинки, занурити в кожну з них нігті обох рук, а через 10 хвилин після такої процедури втерти в кожну пластину сік алое.

За аналогічним принципом робиться масаж нігтів з рослинним маслом, а також соками ягід, багатих вітаміном С. До таких належать журавлина і смородина.

Якщо після зняття накладних нігтів свої не ростуть, можна спробувати маску з порошку червоного перцю, який розлучається з невеликою кількістю будь-якого крему і наноситься на нігті на чверть години.

На період проведення відновлювальних процедур слід відмовитися від використання лаку для нігтів, давши пластин відпочити і набратися сил.

Що ще слід знати

Для того щоб нігті після нарощування постраждали мінімально, потрібно правильно доглядати за ними ще в той період, поки манікюр збережений у всій своїй красі. Для цього необхідно займатися домашніми роботами, пов’язаними із застосуванням побутової хімії, тільки в рукавичках. Це, поряд з повноцінним харчуванням, багатим вітамінами, дозволить зберегти здоровий вигляд нігтів.

шкідливо нарощування нігтів насправді? Негативні наслідки нарощування нігтів ➡ klass511.ru

Перевіряємо факти: шкідливо чи нарощування нігтів насправді?

Моделювання нігтьових пластин завоювало величезну популярність в наш час. Дійсно, дана процедура має масу достоїнств. Незважаючи на те, що в інтернеті і реальному житті можна знайти багато суперечать відгуків про нарощування нігтів, методика не втрачає своєї затребуваності серед жінок різного віку.

Про шкоду штучних покриттів ведеться багато дискусій. У цій статті ми розглянемо всі нюанси і можливі небезпеки моделювання гелем і акрилом.

Як проводиться процедура нарощування нігтьових пластин?

Майже кожна дівчина новачок задається питанням, чи можна нарощувати нігті, шкідливо це, і який вплив процедура надає на нігтики? Перш ніж відмовлятися або вирішуватися на штучне моделювання, слід з’ясувати всі особливості його проведення.Всупереч побоюванням деяких дівчат, в процедурі подовження нігтьових пластин немає нічого екстрасложного. В даний час вона проводиться переважно гелем. Процес моделювання складається з таких етапів:

 1. Спочатку майстер прибирає старе покриття. Якщо це був гель, його спилюють фрезами або вручну за допомогою пилок. Акрил і шелак розчиняють в спеціальних рідинах, а залишки зчищають. З звичайним лаковим покриттям ще простіше – його можна прибрати і в домашніх умовах.
 2. Потім нігтики підпилюють і прибирають з їх поверхні верхній шар.Це потрібно для гарного зчеплення штучного матеріалу. З такою ж метою застосовується і праймер – засіб, до складу якого входять фруктові кислоти і деякі зміцнюють натуральні компоненти.
 3. До кожної пластині підбирається тіпса певного розміру. Якщо ви віддаєте перевагу гелеве моделювання, тоді на пальці надягають форми.
 4. Тіпси приклеюють до нігтів і потім надають їм потрібну довжину і обриси. На форми же слід наносити прозорий гель і сушити в лампі, і тільки потім обпилювати.
 5. Наступним етапом буде нанесення бази. Даний засіб також потребує просушування під ультрафіолетом.
 6. Також слід нанести камуфлирующий і кольоровий гелі та полимеризовать їх в лампі. Не знімаючи липкого шару, таке покриття потрібно задекорувати. Це можуть бути наклейки, розпис, стрази та інші види нейл-дизайну.
 7. В останню чергу пластини обробляються топовим покриттям. Нігті сушать в лампі і знімають з них липкий шар серветкою, просоченою спеціальним препаратом.

Складно судити про те, чи шкідливо нарощувати нігті гелем, дізнавшись тільки стадії проведення цієї процедури. На перший погляд процес здається абсолютно нешкідливим. Тому давайте ближче познайомимося з процедурою.

Переваги штучного подовження

Дівчатам важливо знати всі плюси і мінуси процедури нарощування нігтів. Це допоможе їм мінімізувати ризики і знайти оптимальне рішення для свого образу. Почнемо з опису достоїнств моделювання:

 • Стійкість.Всім жінкам ще з дитинства відомо, що лак прикрашає нігтики тільки перші 24 години, а потім починається незворотний процес його руйнування. Даного недоліку позбавлені нарощені пластини. Після процедури моделювання ваш манікюр буде виглядати бездоганно протягом як мінімум 3 тижнів. Про це не пишуть навіть у відгуках – настільки ця перевага очевидно.
 • Естетичність. Завдяки великій кількості декоративних матеріалів, гелеві або акрилові пластини можна прикрасити як завгодно. Ніяких обмежень в цьому творчому справі немає.Талановитий майстер може зробити дивовижний дизайн, який не залишиться непоміченим оточуючими.
 • Природність. Правильно проведена процедура моделювання позбавить вас від необхідності адаптації – пластини будуть немов натуральні. Ніякого дискомфорту під час носіння контактних бути не повинно. Але навіть якщо манікюр буде зроблений не бездоганно, звикнути до нових нігтиками можна за 1-2 дня.
 • Зміцнення. Чому ж все шукають інформацію про те, чи шкідливі нарощені нігті, а про їхню користь ніхто не питає? Штучне покриття захищає пластини від впливу побутової хімії, ультрафіолету, механічних пошкоджень та інших несприятливих чинників.В результаті натуральні нігтики відновлюються і зміцнюються природним чином.
 • Маскування. У деяких випадках зовсім ніколи замислюватися, чи шкідливо нарощувати гелем і акрилом нігті. Розшарування, жовтизну, сильні механічні пошкодження ніяк не приховати звичайним лаком, а без манікюру на важливий захід не з’явитися. У цьому випадку вихід один – відправитися до майстра на моделювання акрилом або гелем. Під таким покриттям не буде видно жодного недоліку.

Однак такий великий список достоїнств аж ніяк не виключає те, нарощування нігтів буває шкідливим.

Перелік протипоказань

Перш ніж перейти до опису негативних наслідків нарощування, розглянемо ситуації, при яких доведеться відмовитися від процедури. Вибирати альтернативу змушені ті, хто має протипоказання до штучного моделювання:

 • Вагітність і період лактації. Справа в тому, що багато препаратів для моделювання містять хімічні речовини, швидко проникають в кров. Щоб не нашкодити дитині, від їх використання краще відмовитися.
 • Грибкові ураження пальців і нігтьового ложа. При наявності даного захворювання доведеться відмовитися від процедури до повного одужання. В іншому випадку стан тільки погіршиться.
 • Відкриті рани на пальцях і сильні пошкодження пластин. В даному випадку шкода від нарощування нігтів буде очевидний. Дочекайтеся, коли рани остаточно заживуть, і тільки після цього відправляйтеся в салон.
 • Серйозні захворювання органів ендокринної, видільної та травної систем є абсолютними протипоказаннями до процедури моделювання.Також її можна проводити під час прийому антибіотиків, анальгетиків і після курсу хіміотерапії.

Якщо у вас немає протипоказань, це ще не означає, що моделювання нешкідливо.

Недоліки нарощування

Розглянемо негативні наслідки нарощування нігтів:

 • Після зняття штучного покриття, власні пластини доведеться відновлювати. Вони будуть мати непривабливий вигляд, але після ретельного догляду все пройде.
 • Якщо у вас ослаблений імунітет, то ймовірність розшаровування натуральних нагідок після видалення гелевих або акрилових пластин підвищується.
 • При неправильному обпилювання і інших помилках майстра може початися деформування пластини.
 • Якщо штучне покриття відшарується від підстави, його можна випадково зачепити і тоді ніготь травмується. У цьому випадку корекція – найкращий результат. Часто доводиться лікувати травмовану шкіру біля пластини.

Достовірно визначити, що нарощування нігтів – це шкідлива і небезпечна процедура, не можна.Все залежить від індивідуальних особливостей і стану вашого здоров’я. Тому так важливо звертатися до сумлінних майстрам.

Вплив матеріалів для штучного моделювання на здоров’я

У цьому розділі ви знайдете основну інформацію про двох основних видах подовження – гелевом і акриловому. Вона допоможе вам зважити всі «за» і «проти» нарощування нігтів.

У цій таблиці відображені шкоду і користь нарощених акрилом та гелем нігтів. У даних технік є свої прихильники і противники.Тому поки достовірних відомостей про те, яке з покриттів небезпечніше, немає, але ось що пишуть дівчата в мережі.

Відгуки дівчат

Світлана, 32 роки, директор рекламного агентства

Раніше нарощувала нігті акрилом. Ніколи не забуду як відновлювала нігті після зняття …. Пластина деформувалася, нігті почали розшаровуватися. Зараз покриваю гель-лаком. Нехай результат тримається не місяць, зате це більш щадний варіант для нігтів.

Ірина, 25 років, інженер-технолог

Я до сих пір нарощуванню нігті гелем, незважаючи на те, що зараз в моді покриття гель-лаком.Корекцію роблю раз в 3 тижні, що дуже зручно – руки завжди ідеальні, час зекономлено. Природно, нігтям потрібно давати відпочинок. І не просто зняти гель і забути, а провести комплекс відновлювальних процедур. Тим більше, що зараз салони пропонують безліч послуг по догляду за нігтями. Я, в перерві, завжди роблю запечатування нігтів.

Олена, 27 років, учитель танців

Робила нарощування один раз у своєму житті. На весілля. Звичайно, нігті були дуже красивими і досить довго, але, якщо чесно, не бачу сенсу в цій процедурі.Один і той же дизайн набридає вже через тиждень, нігті стають ламкі.

Оксана, 29 років, майстер з манікюру

Займаюся нарощуванням вже років 10. Так, ажіотаж на послугу пропав, але до сих пір приходять клієнти і просять наростити нігті. І, незважаючи на те, що я прекрасно розумію, як хочеться іноді побалувати себе довгими нігтями – я завжди відмовляю дівчаток, у яких свої нігті гарні.

Способи зниження ймовірності негативних наслідків подовження

Перед тим, як вирушати в салон, слід поцікавитися у свого лікаря, як ваш організм сприйме гель і шкідливо нарощування нігтів для вас чи ні.Після огляду і, можливо, деяких досліджень, доктор зможе вам дати рекомендації з приводу проведення косметичних процедур, зокрема, нарощування.

Найбільш важливою рекомендацією, виконання якої захистить вас від неякісного і навіть небезпечного моделювання, є вибір хорошого майстра. Зараз послуги з подовження пластин гелем і акрилом пропонують практично в будь-якому салоні. Щоб не помилитися з вибором, скористайтеся наступними порадами:

 • позамежних низька ціна повинна насторожувати.Або майстер – новачок і шукає моделей, або використовує дешеві неякісні матеріали з великим вмістом шкідливих компонентів. Такі недобросовісні фахівці цілком здатні заощадити і на стерилізації інструментів, в той час як інфекції та грибкові захворювання не дрімають.
 • Часто клієнти залишають відгуки про плюси і мінуси акрилового або гелевого нарощування нігтів у того чи іншого майстра. Ходіть тільки до тих фахівців, роботу яких характеризують позитивно. Нехай це навіть чиясь думка, викладене в паблік в інтернеті, але головне, що воно характеризує майстра з кращого боку.
 • Повторне моделювання краще проводити у того ж майстра. Але тільки за умови, що результат вас порадував, а натуральні пластини після зняття покриття не зіпсується.

Також бажано, щоб майстер мав ліцензію на здійснення такої діяльності. Хоча на практиці робота самоучок нерідко виявляється якісніше, ніж у сертифікованих професіоналів.

У цій статті ми розповіли про можливі небезпеки при моделюванні нігтів гелем і акрилом, а також дали нашим читачкам поради щодо мінімізації ризиків при проведенні даної процедури.Дослідження про вплив матеріалів для нарощування нігтів тривають, тому відомості про їх шкоду і користь ще не повні. Для підвищення об’єктивності пропонуємо поділитися в коментарях своїми відчуттями після процедури гелевого та акрилового подовження.

шкідливо нарощувати собі нігті? Вважається, що це призводить до проблем

Всі дівчата піклуються про свою зовнішність. Для цього вони регулярно роблять спеціальні процедури. Однією з найпопулярніших є нарощування нігтів.Після цього вони стають довгими і красивими, про що мріє кожна жінка. Сама процедура проходить швидко і безболісно, ​​чим приваблює до себе ще більше уваги. Але мало хто замислюється, чи не шкідливо нарощувати нігті.

Плюси і мінуси

Така процедура викликає у більшості дівчат виключно позитивні емоції. Однак нарощування нігтів має плюси і мінуси, про які важливо знати всім. Саме з них випливають деякі можливі ризики.

Переваги процедури нарощування нігтів здаються очевидними.Насправді, їх кількість значно більше, ніж здається. До них відносяться:

 • Природність. Нові пластини виглядають так, ніби це натуральні нігті.
 • Стійкість. Манікюр на пластинах тримається мінімум 3 тижні.
 • Захист. Штучне покриття захищає нігті від впливу шкідливих речовин.
 • Краса. Пластини можна прикрасити по своєму бажанню, зробивши їх неймовірно красивими.
 • Маскування. Нарощування дозволяє приховати візуальні дефекти натуральних нігтів.

Цього достатньо, щоб зацікавити процедурою будь-яку дівчину. Але завжди варто заздалегідь думати про можливі негативні наслідки.

Немає нічого, що було б позбавлене недоліків. При нарощуванні все так же стикаються з негативною стороною. Що може чекати дівчину:

 • Пошкодження натуральних нігтів. При знятті штучних пластин на своїх залишаються косметичні ушкодження.
 • Ризик завдання шкоди. При певних умовах може бути завдано шкоди для здоров’я нігтів.
 • Значимість навичок майстра. Якщо довірити роботу малодосвідченому людині, то можна серйозно нашкодити нігтям.
 • Ряд протипоказань. При вагітності, грибку на пальцях, ранках і травмах пластин відвідати таку процедуру не вдасться. При хворобах ендокринної, травної або видільної систем, а також прийомі деяких ліків займатися штучним моделюванням теж заборонено.

Як правило, на такі недоліки закривають очі.Тільки одиниці надають їм значення.

При нарощуванні кожна дівчина ризикує зіпсувати натуральні нігті. Тому питання про те, чи шкідливо нарощування нігтів, слід усвідомлювати ще на етапі підготовки до процедури. Негативний вплив може бути нанесено з вини майстра, від самого процесу, а також від використовуваного матеріалу або особливостей його нанесення.

Шкода з вини майстра

Найчастіше всілякі ризики ускладнюються браком досвіду або недобросовісністю майстра.Від нього залежать підсумкова краса пластин і здоров’я нігтів в майбутньому. При неправильному виборі манікюрного салону шкоду нарощених там нігтів може проявитися в наступному:

 1. Зайве спилювання натуральної пластини. Якщо майстер використовує занадто жорстку пилку або надто довго спилює ніготь замість того, щоб спростити завдання шліфуванням, то живий ніготь може бути коротше, ніж потрібно. Від цього страждає як якість підсумкової роботи, так і здоров’я нігтя.
 2. Неправильне моделювання геометрії нігтя.Коли майстер робить помилки, роблячи невірні розрахунки, серйозно зростає ризик появи тріщин або зламу пластини. Причому злам загрожує не тільки штучної пластині, а й натуральної.
 3. Використання неякісних матеріалів. Деякі майстри використовують дешеві матеріали, що володіють низькою якістю. Це відбивається на зовнішньому вигляді пластин і їх стійкості, а також може серйозно нашкодити пальцях.
 4. Незнання протипоказань. Деякі майстри можуть навіть не звернути увагу на очевидні проблеми, які забороняють нарощування.Наприклад, при занадто тонких і слабких пластинах вони можуть все одно провести процедуру. В результаті людина відчує біль, отримає зіпсовані нігті і може зіткнутися з появою ранок.
 5. Нанесення травм при знятті нерозчинних матеріалів. Якщо майстер буде занадто довго працювати зі шлифовочной пилою, то ризикує зачепити справжній ніготь. У таких ситуаціях основна шкода буде завдано зовнішнім виглядом.

Важливо серйозно підходити до питання вибору майстра для такої роботи.Бажано віддавати перевагу перевіреним спеціалізованим салонам, де клієнтів обслуговують досвідчені фахівці з манікюру.

Основну шкоду

Виявляється шкоду нарощування нігтів далеко не у всіх. Але якщо повторювати цю процедуру регулярно, то ризик зіткнутися з ним буде рости. Навіть із залученням до роботи досвідченого майстра дівчина може постраждати від таких проблем:

 1. Травми нігтьової пластини при регулярному повторенні процедури.Після спилювання нарощеної пластини буде потрібно 4 місяці на відновлення нігтя. Якщо нехтувати цим правилом, то травми з’являться вже в найближчі півроку. Найбільш вірогідні тріщини, пожовтіння і розшарування.
 2. Негативний вплив матеріалів. Навіть при використанні хороших матеріалів є ризик зіткнутися з підробкою, в якій присутні шкідливі компоненти. Рідини випаровуються і отруюють повітря, від чого страждає також сам майстер. Ними ж наносяться травми нігтьових пластин.
 3. Деформація нігтя від нестачі кисню.Вважається, що нігтям повітря не потрібен, тому що у них відсутня дихальний апарат. Однак вироблення кератину для будівництва нігтів витрачається певна кількість кисню. Якщо його не буде, то нарощуваний ніготь деформується і стане зігнутим, що перекреслить красу манікюру.
 4. Припинення вироблення захисного шару. При нанесенні на тривалий час різних штучних матеріалів формування природного захисту призупиняється, а її залишки видаляються. З цієї причини справжній ніготь стає вкрай уразливим для негативного впливу зовнішнього середовища і може пожовтіти, потоншати або расслоиться.
 5. Розвиток бактерій. Під шаром штучних матеріалів розвиваються мікроорганізми. Цьому особливо схильні ті люди, хто часто повторює процедуру нарощування або нанесення різних гелів на нігті. Бактерії залишаються в сформованих прошарках, де їх вплив на шкіру або пластини навіть не помітити.

Складно однозначно сказати, чи шкідливі нарощені нігті. Багато що залежить від випадкових чинників і майстри. Але існує різниця і в використовуваних матеріалах.

Гель та акрил.шкода

Як правило, нігті нарощують гелеві або акрилові. Між цим двома матеріалами є різниця, що виражається в особливих перевагах кожного з них. Проте вони обидва можуть нанести свій шкоду.

Гель дуже яскраво блищить і не втрачає відтінку протягом тривалого періоду, при цьому його дуже легко наносити на поверхню нігтів. Головною перевагою нарощування нігтів гелем є забезпечення доступу натуральних пластин до кисню. Однак він вимагає спилювання кожні 2 тижні, а також може іноді тріскатися.

шкідливо нарощувати нігті хорошим гелем? Всі перераховані в основному розділі проблеми можуть торкнутися цього кошти. Також люди, які користуються гелем, частіше стикаються з розвитком грибка нігтів і алергічними реакціями, а самі штучні пластини часом завдають серйозні травми натуральним.

У нього є і особливе негативний вплив, пов’язане з додатковим обладнанням. Йдеться про ультрафіолетовій лампі, яку використовують для сушки гелевих нігтів. Зарубіжні лікарі звернули увагу, що часто ракові пухлини розвиваються у тих, хто сушить нігті під УФ-лампою.Вважається, що підвищена доза ультрафіолету руйнує клітини шкіри, підвищуючи ризик появи злоякісних пухлин. Так, 48 річна жінка, що відвідувала 8 раз на рік манікюрний салон, зіткнулася з раком шкіри. Якщо дотримуватися нормальної частоти нарощування, то зіткнутися з такою проблемою з вини УФ-лампи практично неможливо.

небезпечно нарощувати акрилові нігті? Вони вважаються найменш шкідливими, тому що кількість небезпечних речовин в них незначно. Головні переваги в швидкому відновленні натуральних нігтів, високої міцності, відсутності необхідності використовувати УФ-лампу, а також можливості тривалого носіння.До мінусів відносяться неприємний запах після процедури нарощування, поступове поява жовтого відтінку і необхідність додаткового шліфування.

До особливостей шкідливого впливу на людину відноситься підвищений ризик розвитку інфекцій, які викликаються бактеріями, що накопичуються в прошарках пластин. Також серйозний вплив надають хімічні речовини, які застосовуються при використанні акрилу, що проникають всередину шкіри, через що може серйозно постраждати натуральний ніготь.

Будь нігті після нарощування вимагають постійного догляду. Якщо цього не робити, то виникнуть проблеми і постраждає їх зовнішній вигляд. Потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Брати речі потрібно тільки подушечками пальців.
 2. Заборонено обрізати штучні пластини, тому що це призведе до травм.
 3. При контакті з хімічними речовинами потрібно надягати гумові рукавички.
 4. Під нігтями слід регулярно видаляти бруд, використовуючи зубочистку.
 5. Краї нігтів і кутикули потрібно змащувати маслом двічі на добу.
 6. Рекомендується змащувати кисті рук кремом з вітаміном E щодня.

Слідувати цим рекомендаціям дуже просто. Вони допоможуть зберегти нігті здоровими і красивими максимально довго.

Нарощування нігтів шкідливо чи ні? Все залежить від досвіду майстра, якості використовуваних матеріалів, відсутності протипоказань і правильного догляду. Але навіть при дотриманні цих моментів існує невеликий ризик завдати собі шкоди, нехай навіть ймовірність і знаходиться на низькому рівні.Кожен повинен відповісти на це питання для себе сам, адже для когось ризики неприйнятні, а хтось взагалі ніколи не сприймає їх серйозно.

Чи варто нарощувати нігті: за і проти, можливі наслідки, відгуки

Будь-яка дівчина намагається піклуватися про свою зовнішність. Для того щоб надати своїм рукам більш доглянутий вигляд, багато з них вдаються до нарощування нігтів. Чи шкідлива ця процедура? Розглянемо далі основні її особливості, а також деякі позитивні і негативні риси, про які нерідко розповідають фахівці в індустрії краси.

Про нарощуванні і його видах

Варто відзначити, що в даний час нарощування нігтів здійснюється різними методиками: акрилом, гелем, тканиною і змішаної методикою.

При акриловому моделюванні в якості основного матеріалу, призначеного для штучної пластини, використовується порошок, який змішується зі спеціальною рідиною, в результаті чого виходить маса, яка досить швидко твердне. Аналогічним способом виробляється нарощування гелю, але тільки в цьому випадку в якості основного матеріалу застосовується гель, засихання якого відбувається тільки в певних умовах – під впливом ультрафіолету.

Що стосується тканинної методики збільшення пластин, то в даний час на ділі вона застосовується досить рідко. Принцип створення штучних нігтів полягає в тому, що тіпси кріпляться до природного нігтя за допомогою спеціального клаптя тканини, поверх якого наноситься бажаний малюнок.

Говорячи про змішаному нарощуванні, варто наголосити на тому, що для створення нігтів таким способом використовуються всі зазначені вище матеріали: і акрил, і тканину, і спеціальний гель. На сьогоднішній день методика змішаного моделювання майже не застосовується.

Чи варто нарощувати нігті? У відгуках про цю процедуру, залишених фахівцями в області нейл-сервісу, вказуються як позитивні, так і негативні її якості. Поговоримо про них далі більш детально.

Загальні переваги нарощування нігтів

Варто відзначити, що незалежно від того матеріалу, за допомогою якого було створено штучне покриття нігтьової пластини, процедура нарощування має масу загальних переваг. До їх числа, насамперед, варто віднести те, що штучна пластина дозволяє приховати некрасивий жовтий відтінок живого нігтя або недосконалості його форми.

У відгуках про цю процедуру дуже часто відзначається, що при регулярному її здійсненні природна пластина починає зміцнюватися і в деяких випадках навіть коригуватися.

Істотною перевагою процедури є те, що штучний ніготь дозволяє захистити природну пластину від багатьох негативних факторів, що впливають ззовні.

Мінуси нарощування

Чи варто нарощувати нігті гелем або акрилом? У коментарях, залишених тими, хто раніше користувався таким способом збільшення довжини нігтів, нерідко відзначається, що при неправильній роботі майстра нігтьова пластина може пошкодитися.Більш того, незначні пошкодження залишаються після кожного процесу зняття штучного матеріалу.

Варто відзначити, що на вказаний перелік протипоказань більшість жінок просто закривають очі, адже вони, по суті своїй, є незначними.

Особливості нарощування акрилом

У відгуках про матеріали для нарощування нерідко можна зустріти думку про те, що акрил є більш безпечним, ніж гель. Насправді це дійсно так, адже в складі цієї речовини міститься менша кількість шкідливих компонентів, ніж в гелі.

Акрил – це матеріал, який володіє підвищеною щільністю і досить довго не зношується. Більш того, майстри нерідко відзначають у власних коментарях, залишених на адресу нарощування нігтів акрилом, що він здатний досить швидко приймати необхідну форму і висихати. Саме тому з даним покриттям можуть вести роботу тільки досвідчені майстри своєї справи.

Розглянемо далі основні переваги та недоліки нарощування нігтів акрилом.

Плюси нарощування акрилом

Чи варто нарощувати нігті, якщо свої слабкі і ламаються? Практика показує, що з такою проблемою допомагає справлятися акрилове нарощування – воно відмінно зміцнює природну структуру нігтьової пластини, в результаті чого та починає набувати здоровий вигляд.Більш того, за допомогою такої методики нарощування можна скорегувати недосконалості власної форми нігтьової пластини.

Перевагою цього виду салонної процедури також вважається те, що для зняття матеріалу не треба оплачувати його спилювання – досить використовувати спеціальний розчин.

Акрилові нігті не здатні викликати алергію, так як матеріал повністю нетоксичний.

Мінуси нарощування акрилом

Розглянувши плюси, окрему увагу також варто приділити мінусів нарощування акрилом, які теж мають місце.

Першим і найбільш істотним мінусом цього матеріалу є те, що процедура подовження нігтьової пластини за допомогою нього займає близько 3-4 годин. Крім цього, варто наголосити на тому, що нігті, покриті таким матеріалом, ростуть набагато швидше, ніж під гелем. Як результат – необхідність частого проведення корекції.

До числа мінусів використання акрилу для нарощування нігтів також варто віднести і те, що після зняття матеріалу пластина набуває жовтуватий відтінок, який нітрохи не прикрашає її.

Про нарощування гелем

В даний час процедура нарощування нігтів гелем є найбільш поширеною. У відгуках майстрів манікюру відзначається, що цей матеріал також має прекрасну міцністю і, більш того, простий у використанні.

Гель – це матеріал, який майстер наносить на прикріплені до нігтьовим пластин тіпси, накладаючи його в кілька шарів. У відгуках професіоналів відзначається, що працювати з таким покриттям можна досить довго, адже в природному середовищі воно не сохне – для цього потрібно вплив ультрафіолетових променів.

Розглянемо далі позитивні і негативні характеристики гелю як матеріалу для нарощування нігтьової пластини.

Плюси гелю

У відгуках про нігті, зроблених за допомогою спеціального гелю, дуже часто наголошується на тому, що такий матеріал відмінно виглядає на пластинах, надаючи їм ідеальну гладкість і блиск, – саме це є його істотною перевагою перед акрилом.

Гель – це речовина, яка дозволяє природному нігтю «дихати» навіть під покриттям.Фахівці в області нейл-сервісу нерідко помічають, що ультрафіолет, який необхідний для висушування матеріалу, також здатний надавати сприятливий вплив на структуру нігтів, виходячи з чого можна зробити висновок про те, що нарощування гелем є абсолютно безпечним.

Майстри манікюру також звертають увагу своїх відвідувачів на те, що гель – це матеріал, який не вимагає полірування після нанесення, так як має властивість відразу ж лягати рівномірно.

Мінуси гелю

Говорячи про негативні якості гелевого матеріалу, призначеного для нарощування нігтів, варто виділити те, що пластини, створені за допомогою нього, мають властивість тріскатися при різкому перепаді температури.

Негативним якістю матеріалу також вважається те, що він не знімається за допомогою хімічних розчинів. Зняти шар гелю можна тільки шляхом спилювання. Що стосується процедури спилювання, то під час її проведення серйозно травмується живий ніготь. Також деякі жінки вважають за краще знімати гель шляхом відрощування природної пластини до досягнення певної довжини. При цьому варто звернути свою увагу на те, що відросло нарощений ніготь візуально дуже сильно відрізняється від натурального – це значно псує вигляд манікюру.

Чи варто нарощувати нігті в 13 років?

Чи можна виробляти нарощування дівчаткам, котрі перебувають в підлітковому віці? Фахівці в галузі медицини, а також в сфері надання послуг нігтьового сервісу нерідко відзначають в своїх відгуках те, що подібна процедура протипоказана в цьому віці.

Чи варто нарощувати нігті в 14 років або в більш ранньому віці? При відповіді на це питання медики нерідко звертають увагу на те, що в цей життєвий період пальці людини ще недостатньо сформовані, що може привести до подальшої деформації нігтьової пластини.

Протипоказання до нарощування

Варто відзначити, що на ділі існує цілий ряд протипоказань до нарощування нігтів. До їх числа, в першу чергу, відносяться індивідуальна непереносимість матеріалів, за допомогою яких здійснюється процедура.

Виробляти нарощування нігтів не рекомендується тим дівчатам, які мають грибкові захворювання. Також серйозними протипоказаннями є перебування жінки в стані вагітності, а також в період лактації.

У відгуках фахівців, залишених на адресу процедури нарощування нігтів, то кажуть, що при певних захворюваннях нарощування найкраще уникати, так як через особливості процесів в організмі матеріал буде дуже погано триматися. До ряду таких хвороб відносять всі ті, які зачіпають систему травлення, ендокринну, видільну систему. Більш того, практика показує, що матеріал погано кріпиться в період вживання антибіотиків, а також під час і після проходження курсу хіміотерапії.

Відходять нігті на руках: чи варто нарощувати їх? Варто відзначити, що описана ситуація також є істотним протипоказанням до проведення процедури, так як в зазначеному випадку для нігтьової пластини життєво важливим є процес її лікування.

Чи варто нарощувати нігті перед поїздкою на море? Робити це не заборонено, але варто пам’ятати про те, що під час купання в солоній воді нігтьова пластина природним чином зміцнюється за рахунок попадання в її структуру корисних поживних елементів.У ситуації з нарощеними нігтями цього відбуватися не буде.

важливий досвід майстра?

Чи варто нарощувати нігті на один раз? Слід зазначити, що в цій процедурі немає нічого страшного, якщо за справу береться досвідчений і добре навчений фахівець. Варто відзначити, що кваліфікація майстра манікюру насправді має важливе значення, адже саме через відсутність такої найчастіше і виробляються непоправні пошкодження нігтьової пластини, які призводять до плачевних наслідків.

Якими способами недосвідчений майстер може зіпсувати ноги? Розглянемо найбільш яскраві з помилок, які може допустити тільки новачок:

 • відсутність знань про протипоказання до нарощування;
 • надмірне спилювання пластини;
 • використання низькоякісних матеріалів;
 • нанесення травм в процесі зняття нерозчинних матеріалів;
 • невірне моделювання нігтьової геометрії.

У відгуках шанувальників подовження нігтів штучними способами дуже часто наголошується на тому, що, вибираючи майстра, варто віддавати перевагу перевіреним фахівцям в цій справі, які працюють, як правило, в популярних салонах.

Джерела:

http://nogtiguru.ru/68-proveryaem-fakty-vredno-li-narashhivanie-nogtej-na-samom-dele/
http://mastermanikura.ru/narashhivanie/vredno-li-narashchivat-nogti.html
http://fb.ru/article/460686/stoit-li-naraschivat-nogti-za-i-protiv-vozmojnyie-posledstviya-otzyivyi

Наслідки нарощування нігтів :: JustLady.ru

Штучні нігті виглядають ефектно, але насправді, вони не дуже безпечні для здоров’я. Наслідки нарощування нігтів не завжди приємні.Акрилові нігті до сих пір дуже популярні. Акрил покриває всю пластину нігтя і блокує доступ кисню, чим збільшує небезпеку розвитку бактерій і грибка, який потім буде дуже проблематично вивести. Крім того, при накладанні акрилу на ніготь, майстру доводиться сточувати верхній шар пластини, і структура нігтя руйнується. Акрил НЕ пластичний, тому якщо зламати акриловий ніготь, він може травмувати рідний нігтик. Не кажучи вже про те, що це дуже болісно, ​​при такій травмі збільшується небезпека потрапляння інфекції і нагноєння.

При нарощуванні нігтів акрилом використовуються досить сильні хімікати, які теж завдають значної шкоди природному нігтя, і не тільки. Є більш серйозні наслідки. Вчені виявили, що багаторазове застосування формальдегіду і інших смол часто призводить до онкологічних захворювань. Контакту з цими речовинами варто уникати, якщо вам дороге ваше здоров’я. Крім того, вони не дуже добре впливають на натуральні нігті.

Акрилові нігті поки ще досить популярні на ринку штучних нігтів, але все ж вони – далеко не єдиний варіант.Наслідки нарощування нігтів гелем не так серйозні. При цьому теж використовується суміш мономерів і полімерів. Гель пензликом наноситься на ніготь, а потім сушиться ультрафіолетовою лампою. В цьому і полягає мінус – ультрафіолет теж може привести до ракових утворень. В іншому, гелеві нігті наносять менше шкоди натуральним нігтям. Але все ж таки не рекомендується носити їх протягом дуже тривалого часу. Потрібно давати нігтиками відпочивати деякий час, щоб уникнути проблем з грибковою інфекцією і бактеріями.

Всім відома істина – краса вимагає жертв. Проте, потрібно пам’ятати, що все добре в міру. Перш за все, потрібно дбати про здоров’я.

.