Маникюр

Які пилки потрібні для манікюру гель лаком: Які пилки потрібні для гель лаку

Який пилою можна спилювати гель-лак і як це зробити?

Зняття гель-лаку

Красиві і доглянуті ручки завжди привертають увагу протилежної статі, тому багато дівчат використовують для манікюру декоративне покриття на основі гель-лаку.Воно дозволяє надати навіть самим непоказним нігтиками естетичний зовнішній вигляд.

Не дивлячись на тривалий термін служби гелевого покриття, рано чи пізно настане момент, коли його потрібно буде спиляти, щоб нанести новий дизайн.

Коли підходить час корекції гель-лаку, і необхідно зняти старе декоративне покриття з нігтьової пластини, багато початківці нейл-майстри задаються питанням, яку краще використовувати пилку для цих цілей.

Особливості

Пилка є звичний інструмент для здійснення манікюру.Він використовується для того, щоб відшліфувати і відполірувати нігтьову пластину.

Багато нейл-майстра для цих цілей застосовують баф – це виріб має прямокутною формою, кожна з граней якого характеризується різним ступенем зернистості.

Баф від пилки відрізняється за ступенем абразивності.

Ступінь абразивності інструментів для спилювання гелевого покриття розраховується в Грито , маркування якої в обов’язковому порядку повинна бути присутнім на подібному виробі для проведення манікюру.Невелика кількість грит свідчить про те, що це груба пилка. Велика кількість, навпаки, говорить про те, що інструмент характеризується м’якістю і застосовується для акуратної роботи і на завершальних етапах манікюру.

В залежності від кількості грит призначення пилки може бути різним:

 • 100-180 грит – застосовується для найбільш грубої обробки в процесі спилювання нарощених нагідок;
 • 180-250 грит – використовується для зміни форми натуральних нігтів;
 • 240-400 грит – за допомогою неї шліфується нігтьова пластинка;
 • 400-900 – призначена для підготовки нігтів до полірування;
 • 900-1200 – застосовується для проведення фінішного полірування і додання поверхні дзеркального блиску.

Нейл-майстри рекомендують спилювати гель-лак, скориставшись спеціальною пилкою або бафом, абразивність яких варіюється в межах 180-240 грит.

Подібний інструмент дозволить зруйнувати цілісний верхній шар декоративного покриття, підготувавши його до подальшого нанесення засобу для видалення гель-лаку.

Баф досить популярний завдяки своїй універсальності, оскільки в роботі можна використовувати різні сторони подібного інструменту в залежності від поточних потреб.

Різновиди

Залежно від використовуваного матеріалу, з якого був виготовлений такий інструмент, виділяють кілька варіантів пилок.

 1. Паперові. Досвідчені майстри не радять купувати подібну різновид інструменту для спилювання декоративного покриття, оскільки вона відноситься до одноразових виробів і не підлягає дезінфекції.
 2. Металеві. Ці різновиди характеризуються міцністю і довговічністю. До того ж мають невелику вартість.
 3. Дерев’яні. Мають ніжною структурою і натуральним походженням. Вони виробляються з дерева фруктових і хвойних порід, які відрізняються високою щільністю.У процесі використання надають лікувальну дію на нігтик. Найкраще купувати подібний виріб для особистого користування, оскільки його не можна продезінфікувати.
 4. Пластикові варіанти. Характеризуються невисокою ціною і універсальністю. Мають тривалий термін експлуатації і чудово переносять вплив дезінфікуючого засобу.
 5. Скляні та керамічні. Ставляться до крихкого інструменту, тому вимагають до себе дбайливого ставлення.Такий варіант з легкістю можна продезінфікувати.

В залежності від використовуваного матеріалу в якості напилення для пилок існують варіанти інструментів, що дозволяють спиляти гелеве покриття.

 • Металевий абразив. Його необхідно використовувати вкрай обережно, оскільки він відноситься до грубого варіанту і може в процесі спилювання декоративного покриття пошкодити нігтьову пластину.
 • Керамічне або скляне напилення. Характеризується щадним ефектом, не надаючи негативного впливу на стан нігтики, коли необхідно спиляти гель-лак.
 • Алмазне напилення. Дозволяє відмінно впоратися зі старим покриттям, видаляючи топовий шар, і не травмує нігтьову пластину. Він не так давно з’явився на ринку, але вже став популярним серед досвідчених нейл-майстрів.

Як видалити?

Процес видалення гелевого покриття виглядає так, як описано нижче.

 • У першу чергу, необхідно пройтися по старому декоративного покриття пилою-шліфувальником. Це дозволить видалити глянцеву поверхню і поліпшити дію спеціального засобу для зняття гель-лаку.
 • Скориставшись мильним розчином (він повинен бути трохи теплим, а його температура повинна бути близькою до кімнатної), потрібно обробити пальчики, після чого вони витираються серветкою. Шкірний покрив, який знаходиться поруч з нігтем, слід змастити товстим шаром крему.Такі прості дії допоможуть захистити ніжну дерму рук від агресивних хімічних речовин, які входять до складу засобу для видалення гель-лаку.
 • Необхідно розташувати на нігтьової пластини ватний диск або його частина, яку слід підігнати за розміром нігтики, з нанесеним засобом для видалення гелевого покриття. Потім пальчик обертається в заздалегідь приготовлений шматочок харчової фольги (його розмір відповідає цукеркових фантиків), також можна надіти спеціальні затискачі.
 • В залежності від складу засобу для видалення гель-лаку тривалість очікування, поки воно почне діяти, варіюється від 10 до 20 хвилин.Щоб прискорити цей процес, можна трохи помасажувати нігтики. Багато майстрів рекомендують не чекати так довго, щоб мінімізувати негативний вплив хімічних речовин на нігтик.
 • Після закінчення зазначеного часу ватний диск знімається. Необхідно видалити частинки розм’якшеного покриття, використовуючи апельсинову паличку. Якщо немає можливості дочекатися зазначеного часу, то необхідно скористатися пилочкою, щоб обережно спиляти залишився покриття. Потрібно бути гранично обережним, щоб не пошкодити нігтьову пластину.
 • Коли спилювання декоративного покриття завершено, можна приступати до полірування нігтьової пластини. Для цих цілей використовується м’яка пилка або баф.
 • В якості завершального етапу необхідно надати нігтику певну форму. Для цього варто взяти звичайну пилку середньої абразивності. Коли процес підпилювання нагідок завершено, можна переходити безпосередньо до самого манікюру, використовуючи апаратний, класичний обрізний або комбінований варіант.

Процес спилювання гель-лаку за допомогою фрези.Досвідчені майстри вважають, що для правильного спилювання манікюру потрібна фреза. Процес спилювання декоративного покриття описаний нижче.

Гелевое покриття повинне бути сухим, адже завдяки цьому можна підпилювати нігті рівномірно, при цьому зменшується ризик зісковзування насадки.

Потрібно визначитися з матеріалом фрези – вона може бути виготовлена ​​з металу або кераміки. Залежно від обраного матеріалу буде змінюватися швидкісний режим обертання фрези.Для керамічної насадки встановлюється швидкість 10-15 тис. Оборотів. Металева насадка здійснює спилювання при оборотах більше 20 тис.

Старе покриття починають спилювати, рухаючись зі середній частині нігтики. Рухи повинні бути плавними, спрямованими вниз. Обробляючи верхній ділянку нігтя, потрібно рухатися по його контуру, виробляючи руху насадкою зверху вниз.

Необхідно стежити за тим, щоб рухи були довгими – не потрібно робити короткі спилювання, з силою натискаючи на нігтик.При цьому рухи повинні бути рівномірними, інакше можна пошкодити нігтьову пластину.

В роботі потрібно використовувати середню частину фрези, дотримуючись невеликий нахил. Не варто для спилювання використовувати кінчик насадки.

Нижній ділянку нігтики також потрібно обробити середньою частиною фрези.

Потрібна фреза тільки для зняття декоративного покриття. Щоб спиляти базу, слід скористатися бафом, який зробить нігтьову пластину рівною, видаливши всі нерівності і вади.

Слідуючи простим алгоритмом, можна провести корекцію манікюру швидко і якісно. І ручки знову будуть виглядати доглянуто.

Про те, як правильно зняти гель-лак з використанням Бафа, дивіться у відео.

Пиляємо і поліруємо: пилки для манікюру гель-лаком

За туалетами французької королеви Марії-Антуанетти стежили всі.Вона була законодавицею мод – і не тільки на наряди. В ті часи запахом немитого тіла пахли самі високопоставлені особи. Однак від своїх придворних Марія-Антуанетта вимагала бездоганною гігієни.

вимогливість французька королева була і до манікюру. Саме вона популяризувала техніку підпилювання, використовуючи для цього звичайну пемзу.

Різноманітність сучасних пилок призвело б Марію-Антуанетту в захват.

Скляні, кришталеві, алмазні – королівський асортимент! А говорити сьогодні будемо про пилка, використовуваних при роботі з гель-лаками – як на етапі їх нанесення, так і під час процедури зняття.

До: підготовка нігтів пилками до манікюру гель-лаком


Що таке ідеальний манікюр?

Бездоганне виконання техніки, якісні матеріали та всі необхідні «аксесуари» під рукою. Жодне з доданків виключити неможливо, якщо тільки наведення манікюру – не розвага. Тоді і з техніками можна звертатися вільно, і з лаками no name експериментувати, і замість пилки для нігтів використовувати пемзу.

Але частіше до манікюру відносяться більш відповідально.Тим більше, якщо для його створення використовуються далеко не бюджетні гель-лаки.

З праймером, базою і топом все більш-менш розібралися. Різноманітність пилок і бафов багатьох бентежить.

Спробуємо розібратися в асортименті і почнемо з пилок, які використовують для підготовки нігтів до нанесення гель-лакового покриття.

Пиляємо


Вільний край нігтя повинен бути оформленим, тобто підтятим і підпиляних. Для підпилювання натуральних нігтів використовують пилки з абразивністю 180-240 грит.

Грит – розмір абразивного зерна. Чим більше грит, тим дрібніше абразивний напилення і, відповідно, м’якше пилка. Застосування пилок з абразивністю нижче 180 грит при роботі з натуральними нігтями небезпечно.

Пилки для додання нігтям форми розрізняються матеріалами.

 • Скло – дбайливий, але крихкий матеріал.
 • Кераміка міцніше і має здатність «запаювати» зріз нігтя. Про бюджетних металевих пилка, які розшаровують ніжні натуральні нігтики, варто забути – їх вік пройшов.
 • Безпечна і бюджетна альтернатива металу – пилки з наждачним крихтою на поліуретановій основі.

Шліфуємо


підпиляти?

Знімайте верхній кератиновий шар нігтя. Гель-лак повинен сісти як влитий, а глянцева поверхня не забезпечує необхідні умови зчіпки. Безжально позбавляємося від зрадницького лиску, використовуючи для шліфування баф або пилку з абразивністю в діапазоні 240-500 грит.

Не тисніть на шліфуючий інструмент.Постарайтеся прикладати його до нігтьової пластини так, щоб обробити її за мінімальну кількість рухів. Не захоплюйтеся «запив». Процедура хоч і обов’язкова при роботі з гель-лаками, її статус – «травматична».

Питання, який пилою готують нігті до гель-лаку , насправді виявився не таким проблемним. Звертайте увагу на грит.

Матеріал вибирайте відповідно до можливостей гаманця, пам’ятаючи про пропорційне підвищення якості з ростом ціни.Форма і колір принципового значення не мають – леопардовий принт і неонова фуксія однієї абразивності в експлуатації однакові.

Після: пилки для зняття гель-лаків


Гель-лаки, відомо, «розмочуються» в компреси зі спеціальною рідиною, після чого знімаються апельсинової паличкою.

Здавалося б, пилки тут не місце. Однак до «компрессирования» нігтів топовий шар манікюру запиливают, забезпечуючи Ремувер (засобу для зняття гелевого лаку) оптимальні умови для проникнення.

На питання, скільки грит пилка для спилювання гель-лаку повинна мати, різні нейл-майстри відповідають по-різному. Головне – порушити цілісність топа. Чим – принципового значення не має.

З точки зору безпеки вибирати слід пилку з абразивністю 180-240 грит. Ризики «допив» до нігтьової пластини і травмувати її в цьому випадку будуть мінімальні.

Кераміка, скло і кришталь – невідповідні для спилювання гель-лаку матеріали.Майстри рекомендують для цієї мети наждачний пилку на пенополиуретановой основі.

Дешево і ефективно. У ТОП-5 пилок для зняття гель-лаку, які не підведуть і прослужать довго, ми включили саме наждакові пилки від професійних брендів. Абразивність кожної пилки з п’ятірки лідерів – зразкові 180 грит.

ТОП-5 пилок для зняття гель-лаку

 • CND Boomerang Buffer – миється пилка на гнучкій пінної основі, яка витримує будь-який вид дезінфекції.
 • ORLY Black Board – компактна, елегантна і міцна наждачний пилка на дерев’яній основі.
 • ZINGER Вигнута зебра – пластикова абразивний пилка від німецького бренду з бездоганною репутацією.
 • HAIRWAY Стандарт – недорога абразивний пилка, довговічність якої непорівнянна з ціною.
 • Ru Nail Бумеранг – бюджетний мастхев для спилювання гель-лаку, своєю зносостійкістю удівшій навіть профі.

запив, відмочивши і «сошкрябав» апельсинової паличкою гель-лак, зачищаємо залишки шліфувальної пилою (180-240 грит).Останній штрих – полірування шорсткою поверхні бафом (від 1000 грит і вище) і нанесення живильного масла.

Деталі вирішують все. Така дрібниця, ці Грито на пилка, а яке важливе значення мають!

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

щоб клієнти були задоволені завжди


Питання, розглянуті в матеріалі:

 • Якою має бути завжди актуальна палітра кольорів лаків для нігтів
 • На що звернути увагу при виборі палітри відтінків лаків для нігтів
 • Як правильно працювати з палітрою кольорів лаків для нігтів
 • Які ще інструменти повинні бути у нейл-майстра
 • Модна в 2020 році палітра лаків для нігтів (з фото-прикладами)

палітра лаків для нігтів – це обов’язковий інструмент nail-майстрів, без якого не зможуть обійтися ні новачки, ні досвідчені фахівці.Її підбір є досить складним завданням, адже потрібно враховувати не тільки модні в поточному сезоні кольори і їх поєднання, а й переваги клієнтів. Деякі з них можуть залишатися прихильниками класичного нюдового френча протягом декількох років.

Навіть якщо у вашій палітрі більше 100 відтінків лаків для нігтів, вам не вдасться уникнути коментарів в дусі: «А є такий же, але з блискітками?» або «Хотілося б колір цікавіше». Однак щоб задовольнити 99% запитів клієнтів, зовсім не потрібно заповнювати всі полички на своєму робочому стелажі кольоровими бульбашками.Ми допоможемо вам скласти палітру лаків для нігтів, яка буде відповідати більшості навіть найвимогливіших побажань.

Якою має бути завжди актуальна палітра кольорів лаків для нігтів

Часто майстрам доводиться чути від клієнтів, що у них нічого вибрати або нічого не подобається. Причина криється в тому, людина ще по дорозі на манікюр приблизно знає, який колір хоче бачити. Він вишукує в палітрі задуманий відтінок або близький до нього. Якщо він не знаходить нічого підходящого, то інші кольори просто не сприймає.

У початківця фахівця nail-індустрії колірна палітра гель-лаків для нігтів повинна включати в себе базові відтінки: білий, чорний, червоний. Обов’язково придбайте кілька нюдових тонів, наприклад, небесно-блакитний, блідо-пісочний, ніжно-рожевий. Постарайтеся на перших порах не скуповувати всі кольори: від кислотно-зеленого до голографічного. У міру відточування майстерності ви краще дізнаєтеся переваги клієнтів і на основі їхніх потреб і побажань зможете розширити палітру. Постарайтеся щомісяця поповнювати свій асортимент новими відтінками.

У клієнтоорієнтованої колірній палітрі лаків для нігтів обов’язково повинні бути:

 • Білий для французького манікюру.
 • Бежевий (щільний).
 • Блакитний / жовтий / зелений (будь-який).
 • Червоний класичний.
 • Коричневий.
 • Помаранчевий або червоно-помаранчевий.
 • Прозорий з блискітками.
 • Рожевий пастельний (щільний).
 • Рожевий середній або яскравий тон.
 • Срібні і золоті блискітки.
 • Бузковий.
 • Тілесний (нюдовий) або рожевий напівпрозорий.
 • Темно-бордовий (бажано два-три відтінки).
 • Фіолетовий.

Щоб відповідати на запити більшості клієнтів, придбайте всі кольори з цієї палітри.

З загального потоку відвідувачів близько одного відсотка припадає на вибагливих. Для них можна приберегти в запасі два-три цікавих відтінку, наприклад, щось зі спецефектами: флуоресцентні, велюрові, «котяче око».Оновлювати палітру для VIP-клієнтів бажано раз в два місяці. За такий проміжок часу старі кольору не встигнуть набриднути.

Рекомендовані статті по даній темі:

На що звернути увагу при виборі палітри відтінків лаків для нігтів

Серед деяких beauty-блогерів існує думка, що база, гель-лак і топ повинні бути однієї марки. Це твердження в корені невірно. Грамотно підібравши кошти від різних виробників, ви можете забезпечити клієнту довгу носку покриття.

Розберемося, яким повинен бути якісний гель-лак для нігтів:

 • За консистенцією він густий, але не тягучий.
 • За текстурі засіб однорідне, без смуг і грудочок.
 • Упаковка без пошкоджень з актуальних терміном придатності.
 • При нанесенні щетинки з пензлика не повинні вилазити.
 • Засіб має висихати тільки в лампі. Якщо воно твердне на повітрі, то у вас підробка.

Щоб продемонструвати клієнту, як лак буде виглядати на нігтях, майстри використовують спеціальні пластикові палітри-форми.Вони відрізняються між собою за кольором: є молочні, білі і повністю прозорі. Для нанесення тестових зразків найкраще підходить молочна палітра або з жовтуватим відтінком. На ній колір буде виглядати, як на натуральному нігті.

Вибирайте професійні палітри з якісного пластику, які стійкі до впливу ацетону і спирту. З ними зручно і безпечно працювати.

Як правильно працювати з палітрою кольорів лаків для нігтів

Визначте ступінь прозорості шелаку перед нанесенням на палітру лаків для нігтів.Напівпрозорі покриття слід фарбувати в три шари, а щільні – в два. Поверх кольору наносять фініш (топ). При роботі з напівпрозорим гель-лаком – ягідним або серпанком для френча – роблять підкладку. Спочатку наносять щільним шаром нюдовий відтінок, який найближче до кольору натурального нігтя, а потім основне покриття.

Кожен колір лаку для нігтів може виглядати теплим або холодним в залежності від використовуваної підкладки. Зробіть кілька зразків для демонстрації на бежевій, рожевої, персикової палітрі.Завдяки такій кількості варіантів ви зможете показати клієнтці, як гель-лак буде виглядати на її руках. Справа за малим: визначити натуральний колір нігтів і знайти потрібну палітру.

Щоб неоновий гель-лак виглядав насичено і помітно, зробіть під нього підкладку білого кольору. Для шелаку з серії «котяче око» і всіх видів дзеркальних втірок першим шаром наносите чорний.

У більшості виробників палітра лаків для нігтів включає всі тони: від напівпрозорих і світлих до темних і насичених.В асортименті переважають пастельні кольори: бежевий, ліловий, м’ятний, фісташка, молочний, лимонний, ніжно-рожевий. Палітра лаків для нігтів з сортуванням по відтінкам допомагає краще орієнтуватися в різноманітті покриттів. Ви будете грамотно комбінувати їх один з одним, створювати цікаві дизайни, наприклад, «градієнт».

Нейтральна гамма змінюється насиченими яскравими кольорами. У палітрі червоний лак для нігтів – класика жанру. У нього є багато різноманітних відтінків: світло-червоний, яскраво-червоний, темно-червоний, бордовий, вишневий, цегляний, з перламутровим блиском і без.Якщо ви хочете отримати рівне покриття темного кольору (від сірого до чорного) без світлих «лисин», наносите лак в два-три шари.

Кожен бренд декоративної косметики намагається додати срібний і золотий тони в свою палітру.

Адгезія – щільне прилягання покриття до поверхні натурального нігтя, завдяки якому можлива довга носка штучного матеріалу. Щоб забезпечити хороше зчеплення лаку, проводять попередню підготовку пластин. Їх поверхня дезінфікується, шліфується бафом.Нову палітру не обробляють спиртом. Постарайтеся в процесі експлуатації не залишати на ній сліди від пальців.

Блискучі глянцеві поверхні шліфують бафом з абразивністю 240 або 400 грит. Без використання бази відразу наносять кольоровий гель-лак в два підходи, після чого полимеризуют покриття в УФ-лампі. Потім закріплюють результат глянцевим топом, сушать, видаляють липкий шар.

Крапля гель-лаку, опинившись на піддоні УФ-лампи, моментально прилипне до нього. Щоб цього не сталося, подбайте про зручний розміщенні палітри в сушці.Рекомендуємо скористатися мініатюрною обробною дошкою з пластика. Патьоки будуть прилипати до неї, а піддон залишиться чистим. Пластикову дошку можна відчистити від гель-лаку шабером, а потім згладити поверхню старої пилкою.

Ромашка – форма для зразків, яка користується великою популярністю.

Знайти і купити таку палітру для лаків для нігтів можна в будь-якому професійному магазині. У початківців майстрів складності виникають на етапі нанесення покриття на ромашку.

Кругла форма не дозволяє фарбувати гель-лаком відразу все «пелюстки». Нанесення кольору на кожен ніготь на палітрі дає ідеальний результат, але вимагає занадто багато часу. Краще покривати чотири «пелюстки» за раз і сушити в лампі. Ви зможете контролювати процес, щоб гель не стікав вниз, а центр не ставав прозорим.

Досвідчені майстри рекомендують наносити покриття на палітру саме по чотири «пелюстки». Спочатку пройти одне коло, потім фарбувати другим шаром, а в кінці завершити роботу топом.

Попередньо вирішите, в якій послідовності будете наносити відтінки на палітру. Робіть роботу не поспішаючи, щоб покриття лягло красиво і акуратно.

Які ще інструменти повинні бути у nail-майстра

Кожного початківця фахівця турбує це питання. Ринок рясніє безліччю брендів, квітів і текстур гель-лаків. Що ж варто придбати в стартовий набір людині, який робить перші кроки в nail-індустрії?

Зараз ми розберемося в цій темі. Детально поговоримо про призначення кожного інструменту і обговоримо його необхідність.Щоб почати свою справу, кожен майстер може обзавестися готовим набором для манікюру або зібрати його самостійно.

У стартовий комплект повинні увійти:

 • Професійна манікюрна лампа – LED, гібридна, ультрафіолетова. При виборі відштовхуйтесь від своїх потреб, фінансових можливостей, які використовуються в роботі матеріалів. Для новачків, які наносять виключно гель-лаки, на перших порах підійде LED-лампа.
 • Баф – спеціальна пилка у вигляді бруска, яка допомагає зняти з нігтя глянсовий шар.
 • Професійна пилка для додання пластині потрібної форми. Модель з чотирма поверхнями – краще рішення для комфортної роботи. Вона не тільки надає форму, а й добре полірує поверхню нігтя.
 • Знежирювачах – рідина, яка знімає з пластини бруд, пил, шкірне сало. Рада для економних: професійний засіб можна замінити на 70% -ний спиртовий розчин.
 • Праймер – використовується для кращого зчеплення кольорового покриття з поверхнею нігтів.
 • Кілька гель-лаків різних відтінків.Початківцю майстру досить п’яти – восьми штук.
 • База – початкове покриття, яке вирівнює ніготь, служить підготовчим шаром перед нанесенням кольору. Вибирайте якісне засіб, так як від нього залежать час шкарпетки і зовнішній вигляд манікюру. Наприклад, популярністю користуються бази на основі каучуку. Вони запобігають розтікання, розтріскування і відшаровування лаку.
 • Топове покриття – закріплювач отриманого результату, який збільшує тривалість шкарпетки манікюру.Купуйте відразу два варіанти – матове і глянсове – для створення різних ефектів.
 • Безворсовиє серветки, щоб знімати липкий шар. Обов’язково купите їх, адже звичайні спонж залишають волоски на поверхні покриття, які потім проблематично видалити.

Матеріали для дизайну (стрази, фольга, стрічки) купуються поступово, якщо є попит.

Щоб не тільки нанесення, але і зняття покриття для нігтів не доставляло клопоту, купите:

 • Рідина для зняття лаку.
 • Масло для кутикули.
 • Пушер або апельсинові палички.
 • Поживний крем для рук.
 • Спеціальні «прищіпки» або фольгу.

Якщо у вашого клієнта грибок, то буде потрібно придбати лікувальний лак.

Модна в 2020 році палітра лаків для нігтів (з Фотоприклад)

 • Голографические лаки.

З голографічними лаками можна створити приголомшливий дизайн, тривимірний обсяг. Вони іскряться і переливаються незвичайними квітами.Підходять для натуральних і штучних нагідок. Для кращого ефекту рекомендується наносити покриття в два шари. Тільки погляньте, як здорово вони виглядають на фото. Такий гель-лак для нігтів потрібен в палітрі кожного майстра.

 • Лаки-галогени.

Лаки-галогени користуються особливим попитом у любителів нічного життя, адже в ультрафіолетових променях вони дуже яскраво світяться. Колірна гамма різноманітна, є рішення на будь-який смак: салатовий, жовтий, блакитний, рожевий, червоний і інші.Неонове покриття підійде для створення стильного неабиякого образу. Правда, майстру потрібно попрацювати над його нанесенням. Під ультрафіолетовими лампами нерівності і лисини кидаються в очі.

 • Лаки з металевим ефектом.

У світі nail-арту це покриття спільно з металізованою фольгою щодня завойовує серця. Воно виглядає, як справжнє золото або срібло. При різному освітленні з’являються райдужні переливи і красивий блиск.

У складі хромованих лаків містяться мікрочастинки алюмінію. Перш ніж наносити їх на ніготь, покрийте його шаром, що вирівнює-базою.

На початку 90-х років XX століття відкрито матове покриття для нігтів. Жінки довгий час віддавали перевагу перламутровим відтінкам. Але з 2009 року матовий знову в моді.

Сьогодні особливою популярністю користуються все тони сірого, синього, фіолетового і чорного.

 • Кракелюрний лаки.

Кракелюрний лак – специфічне покриття, яке оцінить далеко не кожна жінка.Причина цього найчастіше лежить в неписьменною техніці нанесення продукту.

Виділяють два прийоми: нейтральний і контрастний. Перший має на увазі нанесення пастельного кракелюра, а потім основи в тій же кольоровій гамі. Контрастний декоративний прийом базується на покритті яскравими відтінками. Він більше підходить для різних заходів, тематичних вечірок.

Дотримуйтесь простим рекомендаціям, щоб Кракелюрний покриття вийшло ідеальним. Обов’язково повністю просушуйте кожен шар.Не наносіть кракелюр поверх вологою бази. Манікюр зафіксуйте безбарвної стійкою основою, щоб він довше зберігся без втрати зовнішнього вигляду. Чим тонше шар кракелюра, тим більше тріщин буде на нігті.

 • Нюдовая палітра лаків для нігтів в 2020 році.

Шелак в ніжних відтінках повинен бути в кожній палітрі для нігтів. Манікюр з таким покриттям впишеться в образ будь-якої жінки. Він розкішно виглядає як в офісі, так і на вечірці незалежно від кольору сукні.Манікюр в стилі nude не приваблює зайвої уваги. Він повністю відповідає сучасним трендам на природність і натуральність, які набирають обертів в 2020 році.

Більшість модних будинків, серед яких Chanel і Alexander Wang, вибрали nude для нігтів моделей нових колекцій. Цього року найбільш трендовими стануть лаки кольору топленого молока, блідого персика і троянди, слонової кістки, карамелі і м’які кавові відтінки.

Віддавайте перевагу матовим і емалевих факторам, щоб покриття щільно наносилось.Звертайте увагу на цветотип клієнтки. Власницям смаглявих рук з жовтуватим подтоном рекомендується вибирати пісочні і персикові відтінки, а бледнокожей красуням – рожеві.

 • Цукрові лаки.

У флаконі покриття виглядає, як лак з блискітками. При нанесенні ж ви отримуєте фактурний манікюр, в якому абразивні мікрочастки додають ефект цукрової присипки.

Головне достоїнство такого покриття полягає в тому, що база і закріплює шар не потрібні.Але є і один важливий недолік: манікюр недовговічний. Строк носіння можна збільшити, віддаючи перевагу іменитим виробникам косметики для нігтів.

 • Лакі- «хамелеони» в 2020 році.

«Хамелеон» – покриття, яке змінює колір залежно від навколишньої температури. Найефектніше виглядає воно на довгих нігтях, адже частина пластини ближче до пальця тепла, а вільний край холодніше. Отже, відтінок на поверхні буде нерівномірним.

Цікаво спостерігати, як лак змінює колір взимку при виході з приміщення. Є різновид лаков- «хамелеонів», які коригують тон в залежності від освітленості.

Щоб зберегти і примножити клієнтську базу, стежте за модними тенденціями і поповнюйте свою палітру лаків.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.
Шліфувальні насадки для манікюру для швидкої і точної обробки нігтів

Питання, розглянуті в матеріалі:

 • Що таке шліфувальні насадки для манікюру
 • Які переваги шліфувальних насадок для манікюру
 • Як вибрати шліфувальні насадки для манікюру і їх абразивність

Догляд за нігтями – важлива частина турботи про себе.Індустрія краси в даний час пропонує різні техніки виконання манікюру: від класичного, знайомого ще з давніх часів, до екзотичних варіантів – японського і спа. Серед цього різноманіття великою популярністю користується апаратна методика догляду за нігтьової пластиною. Володіють цією технікою майстра застосовують спеціальне обладнання, включаючи шліфувальні насадки для манікюру, які працюють за типом пилки для нігтів, тільки більш точно і швидко.

Відмінності апаратного манікюру від інших технологій

Для багатьох людей при виборі апаратної техніки вирішальним є той факт, що обробка нігтів виконується без розпарювання, виключно на сухих руках.Такі нігті краще реагують на механічну обробку, не розшаровуються, швидше набувають потрібної форми, легше піддаються шліфовці, ніж при класичному манікюрі. Якщо робити шліфування на розпарених пальцях, легко обпекти шкіру, а сам фрезер може вийти з ладу при попаданні в нього води.

Інструмент для шліфування забезпечений різними ковпачками.

Зазвичай стандартний набір включає в себе наступні шліфувальні насадки для манікюру:

 • У вигляді конуса – для роботи з кутикулою.Така фреза прибирає непотрібну шкіру, злегка піднімаючи кутикулу і не зачіпаючи її.
 • В вигляді циліндра – використовується для обробки бічних частин нігтя, видалення задирок.
 • В вигляді кулі – знімає кутикулу цілком, не травмує нігтьову пластину.
 • Шліфувальний валик – дбайливо обробляє шкіру біля нігтя, щоб не було подряпин.
 • Диски малого діаметра – надають нігтя необхідну форму.
 • Диски великого діаметра – знімають мозолі і видаляють ділянки загрубілі шкіри.

Від матеріалу, з якого виготовлена ​​насадка, залежить область її застосування:

 • Металеві, що мають на конусі насічки різної глибини, використовують для обробки загрубілі ділянки шкіри чи штучного нігтя. Такий насадкою можна доглядати за натуральними пластинами через високу ймовірність їх пошкодити.
 • Алмазні фрези призначені для обробки природних нігтів, тонкої шкіри навколо і кутикули. Вони можуть мати різну абразивность.На ступінь жорсткості вказує їх колір (світлі мають м’якшу напилення, темний відтінок говорить про більш твердому покритті).
 • Керамічними фрезами обробляються загрубілі ділянки шкіри і мозолі. Вони також можуть бути різної жорсткості, розрізняються за кольором.
 • Кремнієво-карбідної універсальними одноразовими фрезами найкраще діяти початківцям майстрам манікюру або використовувати самостійно в домашніх умовах.

Переваги апаратного манікюру

Популярність апаратного догляду за нігтями цілком з’ясовна.У порівнянні з класичним обрізним варіантом він набагато менш небезпечний. Малоймовірно отримати травму кутикули, практично неможливо занести інфекцію, як часто буває в разі класичного догляду, коли распаренная шкіра стає відмінною середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів, виключена ймовірність зараження грибком.

Рекомендовані статті по даній темі:

Суха і чутлива дерма рук погано переносить розпарювання, тому для власниць такого покриву апаратний манікюр явно має переваги.За допомогою приладу зручно обробляти штучні нігті, а також прибирати мозолі і натоптиші під час педикюру. Вибір майстра для апаратного догляду за нігтями дуже важливий: досвідчений професіонал додасть нігтям необхідну форму, не доставивши больових відчуттів, в той час як при невисокому рівні підготовки фахівця можна випробувати дискомфорт і навіть отримати травму.

Великим плюсом даної методики є те, що в результаті її застосування сповільнюється зростання кутикули і зміцнюються нігті. Час обробки пластин, якщо використовувати шліфувальні насадки для манікюру, складає спочатку більше 40 хвилин, але поступово скорочується.Якщо робити подібний догляд раз в тиждень, ви приведете нігті і кутикули в ідеальний стан, а з нанесеним гель-лаком нігтьові пластини будуть виглядати просто приголомшливо.

Яким нігтям не підійде апаратний манікюр

Власницям тонкої нігтьової пластини, яка часто ламається, апаратний варіант не рекомендується, так як вплив фрези може викликати її руйнування і розшарування. В цьому випадку краще вдатися до різноманітних зміцнює лікувальним видам догляду.

Апаратний манікюр протипоказаний також при запаленні шкіри навколо нігтя, пошкодженої нігтьової пластини. Необхідно спочатку прибрати всі негативні прояви, пролікувати грибкові захворювання, якщо вони є, дочекатися, поки травмований ніготь повністю відросте. У разі якщо шліфувальні насадки для манікюру використовуються в домашніх умовах, не можна забувати про їх ретельної дезінфекції перед застосуванням. Якщо немає можливості постійно стерилізувати фрези, краще для будинку вибирати одноразові кремниево-карбідні ковпачки.

Застосування шліфувальних насадок для манікюру

Майстер апаратного манікюру повинен мати високий рівень підготовки, ретельно дотримуватися послідовність етапів (спочатку видалити старий лак з нігтя, продезінфікувати, потім обробити кутикулу і область навколо нігтьової пластини і лише потім приступати до шліфування її поверхні ). Досвідчений фахівець повинен знати призначення кожної фрези.

За допомогою шліфувальних ковпачків можна обробляти як натуральні, так і штучні нігті, виконувати як манікюр, так і педикюр.Великий асортимент насадок, який повинен бути у кожного майстра, дозволяє доглядати за різними ділянками шкіри, застосовувати ковпачки з різною абразивністю.

Хороший спеціаліст працює з декількома фрезами, правильно вибираючи потрібну для певних цілей. Так, для зняття гель-лаку використовуються насадки з зубчиками, для видалення ороговілої шкіри при педикюрі – ковпачки з пісочним напиленням, відмінно шліфують поверхню. Певні види фрез є і для полірування нігтів, і для роботи з валиками збоку нігтьової пластини і кутикулою.Шліфувальні насадки для манікюру дозволяють зняти грубу шкіру, обробити валики, відшліфувати і відполірувати натуральні або штучні нігті.

Переваги шліфувальних насадок

Шліфувальні насадки для манікюру мають велику кількість переваг, головним з яких є те, що вони не можуть використовуватися повторно. Після закінчення процедури такі ковпачки утилізуються. Заборона на повторне застосування фрез дозволяє клієнту бути впевненим в стерильності процедури, не боятися, що в шкіру може бути занесена інфекція.

При обробці шкіри рук і ніг за допомогою абразивних ковпачків можна добитися відмінного ефекту гладкості за порівняно короткий час. Результативність апаратного догляду за нігтями – одна з причин його популярності. Якщо регулярно використовувати шліфувальні насадки для манікюру, поверхня шкіри завжди буде в чудовому стані.

Ризик пошкодження при застосуванні в роботі таких фрез мінімальний. На відміну від металевих, абразивні ковпачки надають більш щадну дію на шкіру при обробці.Безпека – одне з головних переваг використання цих насадок.

При догляді з застосуванням шліфувальних фрез процес обробки поверхонь значно прискорюється. Економія часу часто є вирішальним фактором при виборі способу впливу на нігтьові пластини.

На ринку представлений великий асортимент ковпачків для шліфування. Вони прості у використанні, доступні для придбання. Це ще один фактор, який свідчить про перевагу даних видаткових матеріалів, оскільки застосовувати їх можуть як професіонали, так і новачки в нігтьовому сервісі.

Як вибрати шліфувальні насадки і їх абразивність

Вибираючи шліфувальні насадки для манікюру, важливо враховувати, що від їх діаметра і форми залежить і область застосування. Так, циліндричні фрези використовуються для корекції форми нігтьової пластини, кулясті – для зняття зайвої шкіри, в формі конуса – для роботи з валиками навколо нігтя, а ігловідние дозволяють ретельно обробляти кутикулу. Діаметри насадки важливо враховувати, коли задається швидкість на апараті.Більш товста фреза вимагає більш низьких оборотів, і навпаки.

Абразивні властивості шліфувальних ковпачків також потрібно враховувати при виборі місця їх застосування.

Назва ковпачка Розмір зерна абразивного матеріалу Сфера використання
дрібнозернистий 250-320 грит · Полірування нігтьових пластин;

· шліфування шкіри в кінці процедури

Середньозернистий До 250 грит · Обробка бічних валиків;

· вторинна шліфування шкіри (після насадки більшої жорсткості)

Грубозернистий 40-80 грит · Робота з натоптишами і мозолями;

· обробка загрубілі шкіри;

· обробка і надання форми нігтям зі штучним покриттям

Важливо пам’ятати, що приладів для апаратного манікюру існує дуже багато, тому необхідно при покупці співвіднести вибрані шліфувальні фрези з наявними у вас пристроєм.Незайвою в разі сумніву буде консультація фахівців.

Гумові основи для шліфувальних насадок

Для того щоб прикріпити шліфувальні насадки для манікюру до Фрезера, використовується спеціальний утримувач, що складається з металевого стрижня і гумового наконечника. Він вставляється в фрезер, а вже до нього фіксується абразивний ковпачок. З урахуванням різного діаметру ковпачків основи випускаються різних розмірів (від 5 до 16 мм). Гумова частина виготовлена ​​з міцного довговічного матеріалу.Спеціальні насічки на ній дозволяють добре утримувати фрезу.

При виборі апаратного догляду за нігтями важливо пам’ятати, що ефект проявиться не відразу. Для додання пластин красивого виду потрібно знайти майстра з високою кваліфікацією і відвідувати салон не рідше двох разів на місяць. При регулярній правильній обробці нігтів і шкіри навколо них манікюр завжди буде виглядати свіжо і вишукано.

Де купити якісні і професійні інструменти для манікюру

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.
все про те, як вибрати і правильно використовувати

Питання, розглянуті в матеріалі:

 • Чим хороші пилки на липкій основі
 • Якої форми бувають пилки на липкій основі
 • Як вибрати пилки на липкій основі по жорсткості
 • Як використовувати пилки на липкій основі

пилки на липкій основі є оптимальним вибором з точки зору гігієни.Сьогодні існує багато різних видів цих інструментів, і у кожного свої переваги. Давайте розглянемо плюси і мінуси таких пристосувань на липкій основі, щоб визначити, чи можливо замінити ними звичайні.

Основні види пилок

1. Лазерна пилка для нігтів.

За допомогою інструменту з такою основою ви можете зробити відмінний манікюр. Пилка прекрасно справляється зі створенням форми за рахунок алмазного напилення і маленьких борозенок.

На сьогоднішній день лазерні пилки – це надзвичайно популярний інструмент для обробки нігтьової пластини.Вони міцні, довговічні і дуже функціональні.

2. Скляна пилка для нігтів.

Скляні пилки екологічні і безпечні, довговічні, але підходять тільки для роботи з натуральної нігтьової пластиною. При цьому такий інструмент вкрай акуратно обробляє ніготь.

Важливо: вироби з скла не дуже міцні, звертатися з ними потрібно дбайливо, не допускати падіння, зберігати краще в спеціальному м’якому боксі, де крихкий інвентар не буде стикатися з іншими аксесуарами.

3. Кришталева пилка для нігтів.

Пристосування такого типу відмінно підходить для різної обробки всього нігтя і пом’якшення грубої шкіри навколо нього. По завершенні манікюру кришталевої пилкою можна не виконувати додаткові маніпуляції, щоб зробити нігтьову пластину гладкою. Вона і так виглядає ідеально, що забезпечує додатковий плюс даного інструменту.

Рекомендовані статті по даній темі:

4.Одноразові (паперові, пластмасові на липкій основі) пилки для нігтів.

Головною відмінністю таких виробів є те, що вони придатні тільки для разового застосування. Майстер манікюру для кожного клієнта використовує новий інструмент, який після процедури просто викидає.

Цікаво, що даний тип виробів – м’який, легко гнеться. Такі властивості купуються завдяки матеріалу, з якого виготовлені пилки. Як правило, для цього використовується картон або певну кількість аркушів паперу з кварцовим, гранітним або тефлоновим покриттям.

Якщо для роботи обрані пилки на липкій основі, купити їх зручніше оптом. Це значно вигідніше.

5. Керамічна пилка для нігтів.

За результативності керамічний виріб можна порівняти зі скляним. Структура верхнього покриття може бути різною, проте найбільш якісна – гранатова з напиленням з карбіду кремнію з цинком. Такий тип інструменту відмінно пом’якшує навколонігтьові валики і задає форму самого нігтя.

6.Металева пилка для нігтів.

Зазвичай пилка з такою основою застосовується для роботи з штучної нігтьової пластиною. Натуральний ніготь можна пошкодити даним інструментом і отримати розшарування, мікротріщини.

7. бафи для полірування нігтів.

Призначення Бафа – видалення різних шорсткостей на нігті. Також з його допомогою поверхня нігтьової пластини роблять блискучою. Для отримання найкращого результату інструмент виконаний з поліетиленової піни в формі бруска.Одна сторона Бафа вирівнює ніготь, інша згладжує, третя запилюється, щоб усунути / запобігти розшарування, четверта допомагає досягти блискучого ефекту.

Використовуючи цей інструмент грамотно, легко зробити нігтики красивими, акуратними, здоровими.

Форми і абразивність пилок для нігтів на липкій основі

Пристосування на липкій основі бувають різними не тільки за складом. Вони ще можуть бути різної форми. Виділимо конфігурації, що зустрічаються найбільш часто.

Півмісяць . Виріб такого виду дуже зручно розташовується в руці. За допомогою інструменту нігтя надається заокруглена форма, також його використовують для сточування штучної пластини біля кутикули.

Зрідка таку конфігурацію називають бананом. Ця назва теж доречно.

Пряма пилка прямокутної форми . Це класичний вид. Використовується і в манікюрі, і в педикюрі. Виконується з різних матеріалів і застосовується для різних маніпуляцій: від полірування до регулювання довжини нігтя.

Пилка овальної форми . Її можна використовувати замість манікюрних ножиць, щоб зробити довжину нігтьової пластини коротше. Виріб в роботі дуже зручно.

Фігурне, ромбовидна форма. Інструмент такій конфігурації допомагає зробити вигляд нігтя ідеально правильним. Подібні пристосування воліють використовувати професіонали.

бафи прямокутної форми, блоки . Застосовуються, щоб надати нігтьової поверхні гладкий акуратний вигляд і підготувати до нанесення штучного складу.Бафи розрізняють за кількістю робочих сторін (від двох до шести) і шліфувальним властивостями.

Одне з важливих якостей інструменту на липкій основі – це його жорсткість, яка вимірюється в Гріті. При великих значеннях даного показника поверхню виробу м’яка, а вплив на ніготь мінімальне. І навпаки. Характеристика вказується на самому пристрої.

Однак якщо у пилки кілька сторін, то і жорсткість може бути різною. У такому випадку показник буде складатися з декількох цифр (наприклад, 100/150, 50-80 грит).Такі значення вказують на дуже жорстку поверхню, яка придатна тільки для роботи зі штучною нігтьової пластиною. Натуральні нігті не слід підпилювати подібним інструментом, тому що можна серйозно їх пошкодити.

 • Від 90 до 140 грит. Такі значення жорсткості підходять для коригування штучних нігтів. Не можна використовувати для обробки натуральних пластин.
 • Від 150 до 230 грит. Інструмент з таким показником жорсткості застосовують, щоб скорегувати форму і натурального, і штучного нігтя.
 • Від 240 до 420 грит. Даний вид має м’яку поверхню. З її допомогою можна згладити шорсткості пластини і не завдати їй шкоди. Також підходить для вирівнювання форми нігтя.
 • Від 450 до 850 грит. Поверхня пилки з такими показниками дозволяє проводити будь-які роботи з нігтем, як то підготовка до покриття, усунення нерівностей.
 • Від 900 до 1 300 грит. Таким м’яким покриттям зручно полірувати і натуральні, і штучні нігті. В результаті ви отримаєте дуже красивий природний блиск.

Плюси і мінуси одноразових пилок на липкій основі

На сьогоднішній день дуже важливо дотримуватися норм гігієни під час різних процедур. Особливо це актуально для салонів краси, в яких щодня буває велика кількість відвідувачів. В арсеналі майстра манікюру присутня достатня кількість пристосувань, які слід обробляти до і після застосування і зберігати в стерильних умовах. Такі маніпуляції забирають багато часу і сил і додають відповідальності співробітникам салону.

Тому набагато легше і безпечніше застосовувати одноразові інструменти. Вони спрощують багато маніпуляції в різних сферах діяльності, так як не вимагають тривалої обробки і зберігання в спеціальних умовах.

Одноразові вироби з липкою основою дуже популярні серед подібних пристроїв в косметичній середовищі. Підготовка пилки до роботи не займає багато часу, потрібно лише роздрукувати герметично закриту упаковку, яка гарантує стерильність інструменту.

Крім прямого призначення, одноразові вироби на липкій основі вказують:

 • на рівень майстра або салону;
 • на чистоту інструменту і мінімальний ризик занесення інфекції під час процедури;
 • на значну простоту роботи в плані підготовки пилки для використання;
 • на безпеку клієнта і майстра;
 • на мінімальні тимчасові витрати для гігієнічної обробки пристосувань для манікюру.

Крім різних достоїнств, у пилок на липкій основі знайшлися і недоліки. Якість таких одноразових інструментів набагато гірше, ніж у звичайних виробів багаторазового застосування.

Сьогодні професіонали мають в своєму арсеналі різні пристосування: для багаторазового (фрези, бори, щипці) і однократного (пилки на липкій основі, апельсинові палички) використання. Така ситуація пояснюється просто: набір одноразових пристосувань не великий, тому повноцінно працювати з ними не представляється можливим.Крім цього, деякі нігтьові процедури неможливо виконати лише за допомогою подібних інструментів.

Спеціаліст в манікюрному справі просто зобов’язаний мати в своєму арсеналі пристосування для одноразового використання. Завдяки цьому дотримується гігієна, забезпечується безпека клієнта, який відчуває турботу про себе і бачить якість наданих послуг.

Як користуватися пилками на липкій основі

До початку процедури манікюру необхідно вибрати абразивного і товщину змінного файлу пилочки на липкій основі.При цьому слід спиратися на зовнішній вигляд і тип нігтьових пластин клієнта. Для натуральної поверхні краще використовувати вироби із значенням 180 або 240 грит. Для штучних нігтів підійдуть варіанти 80 або 100 грит.

Майстер приклеює новий абразив, видаливши захисний шар, на суху стерилізовану поверхню інструменту. Файл закріпиться липкою основою на сопілці, чи не зісковзне і не сомнется при роботі. Необхідно так наклеїти смужку, щоб вона не виходила за край виробу, інакше можна завдати шкоди клієнту.

Ось і готовий одноразовий інструмент! Можна прикріпити на одну основу різні за структурою змінні файли з липким шаром. Все залежить від нігтьових пластин.

Після закінчення процесу обробки нігтів слід видалити змінну липку стрічку з поверхні інструменту. Для цього скористайтеся невеликою виїмкою, розташованої на основі. Одноразовий липкий шар легко зніметься і не залишить ніяких слідів.

Будьте уважні до клієнта, дбайте про безпеку. Тоді повагу і симпатії відвідувачів вам гарантовані.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок.Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам.Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.

.