Ногти

Ківі на нігтях малюнок: дизайн манікюру покроково і 29 фото з ідеями

Ківі на нігтях: покрокова інструкція нанесення малюнка, використання шаблону, яскраві соковиті кольори, ідеї і приклади манікюру

Літній манікюр відрізняється яскравим поєднанням кольорів, малюнками на тропічну і морську тематики. Особливо часто роблять фруктовий дизайн – малювати фрукти просто, а виглядають вони соковито і яскраво. Тому ківі на нігтях – один з популярних малюнків.

Що потрібно

Для того щоб намалювати ківі на нігтях, вам будуть потрібні:

 • базове покриття;
 • фоновий гель-лак;
 • гель-лаки зеленого, білого і чорного відтінків;
 • топове покриття.

Якщо ви захочете зробити більш складний малюнок, то можете використовувати ще і коричневий колір для того, щоб намалювати шкірку ківі.

Покрокова інструкція по створенню дизайну

Як намалювати ківі на нігтях? Це можна зробити за допомогою тонкого пензлика, а можна скористатися трафаретом або наклейками.

 1. Нанесіть на нігті базове покриття.
 2. Ви можете намалювати фрукт на всіх або на парі нагідок. В якості фону виберіть зелене покриття.
 3. Візьміть тонкий пензлик і білим лаком намалюйте серединку ківі. Потім навколо серединки проведіть тонкі білі лінії.
 4. Коли цей малюнок висохне, за допомогою Дотса або пензлика зробіть маленькі чорні точки.
 5. Поверх малюнка нанесіть топове покриття.

Це простий варіант створення ківі на нігтях.Але є різні варіації, які роблять цей манікюр ще ефектніше і оригінальніше.

“Фруктовий” френч

Один з оригінальних варіантів манікюру “Ківі” – це поєднання фруктового дизайну і французького манікюру. Виходить незвичайний, яскравий і ефектний варіант френча.

 1. Фонове покриття варто робити або прозорим, або нюдового відтінку.
 2. Замість класичної лінії “посмішки” зробіть малюнок ківі. Для цього використовуйте напівкруглий трафарет, щоб зробити манікюр акуратним.
 3. В якості фону для лінії “посмішки” використовуйте світло-зелений відтінок.
 4. Саму верхню частину виступаючого краю нігтя виділіть білим або іншим світлим відтінком.
 5. Від цієї серединки намалюйте тонкі зелені лінії.
 6. ДОТС зробіть маленькі чорні точки.
 7. Поверх малюнка нанесіть топове покриття.

У вас вийшов незвичайний стильний дизайн нігтів “Ківі”. Звичайно, такий варіант манікюру не підійде для офіційно-ділового стилю.Зате для якої-небудь пляжної вечірки або відпустки він ідеальний.

В поєднанні з пастельними відтінками

Ківі на нігтях будуть виглядати ще більш ефектно в поєднанні з однотонним покриттям, зробленому в пастельних відтінках.

 1. На кількох нігтьових пластинах зробіть фонове покриття світлого відтінку.
 2. На інших нігтики – світло-зелений або жовтий фон.
 3. Потім поверх нанесіть більш яскравий відтінок зеленого. Тільки не потрібно їм зафарбовувати всю пластину повністю.
 4. На одній стороні збоку намалюйте світлим лаком серединку фрукта. Навколо неї – тонкі білі смужки.
 5. ДОТС зробіть чорні точки.
 6. Поверх нанесіть топове покриття.

У вас вийшов стильний дизайн, в якому поєднуються головні модні тренди – пастельні відтінки і фруктова тематика.

Більше зеленого

Такий варіант малюнка ківі на нігтях підійде тим, кому подобається зелений колір і хто хотів би зробити яскравий соковитий манікюр.Тому що фонове покриття в цьому дизайні – яскраво-зелене.

 1. Нанесіть базове покриття. Коли воно висохне, накрасьте нігті яскраво-зеленим кольором.
 2. На виступаючому краї пластини світлим лаком намалюйте серединку.
 3. Тонким пензликом від серединки намалюйте тонкі світлі лінії, зробіть їх різної довжини.
 4. ДОТС або пензликом візьміть більш темний відтінок зеленого і поставте точки на кінцях цих ліній. Потім чорним лаком зробіть маленькі точки навколо серединки.
 5. Поверх малюнка нанесіть топове покриття.

У вас вийшов незвичайний фруктовий дизайн у вигляді м’якоті ківі. Такий варіант манікюру підійде впевненим у собі дівчатам, які хочуть виглядати оригінально і при цьому стильно.

Більше ківі

Якщо ви хочете зробити не один фрукт, а кілька, то можете використовувати наклейки. Або ж акуратно намалювати їх тонким пензликом. Такий варіант манікюру виглядає більш естетично на довгих нігтях.

 1. Для фонового покриття ви можете використовувати або прозорий лак, або спокійний пастельний відтінок.Так малюнок ківі вийде більш яскравим.
 2. Збоку, біля основи нігтьової пластини і нагорі ви можете намалювати по половинці фрукта. Тільки тепер ще коричневим лаком намалюйте шкурку ківі.
 3. Зеленим кольором намалюйте коло, потім світлим – серединку. А ДОТС зробіть чорні маленькі точки. Зверху намалюйте коричневим кольором шкірку фрукта.
 4. Таким способом покажіть ще кілька ківі.
 5. Поверх малюнка нанесіть топове покриття.

Особливо ефектно вийде, якщо ви намалюєте багато ківі на одному або парі нагідок, а решта залишите з однотонним покриттям, зробленому в спокійних відтінках.

З крапельками води

Красиво виглядає манікюр з малюнком ківі і крапельками води. Дизайн виходить соковитим, яскравим і літнім. Для його створення вам знадобиться гель-лак.

 1. Фонове покриття зробіть коричневого кольору.
 2. Потрібно намалювати половинку ківі, а збоку зелений півколо.
 3. Потім світлим лаком зробіть серединку і тонкі світлі лінії різної довжини. Можете додати трохи жовтого – ківі вийде ще ефектніше.
 4. Намалюйте маленькі чорні точки.
 5. Коли весь малюнок висохне, візьміть прозорий гель-лак і поставте кілька крапель на м’якоті фрукта і його шкірці.
 6. Висушивши краплі під УФ-лампою, поверх нанесіть топове покриття.

Краплі води на фруктах виглядають особливо ефектно. Вони роблять малюнок ще більш виразним, яскравим. Також ви можете зробити такий дизайн на одному нігтики, а інші залишити однотонними, додавши крапельки води.

Ви можете намалювати ківі і біля основи нігтьової пластини – вийде оригінальний місячний манікюр.Принцип створення цього дизайну такий же, як і френча. Крім прозорого фонового покриття, ви можете його зробити будь-якого пастельного відтінку. Для літнього дизайну актуально використовувати і білий колір.

Намалювати ківі на нігтях просто, при цьому манікюр виходить яскравим і стильним. Ви можете зобразити не тільки цей фрукт, але і інші. Наприклад, на кожному нігтики – якийсь певний. У вас вийде незвичайний і яскравий манікюр, який відмінно підійде для літнього відпочинку. А яскраві кольори піднімуть настрій вам.Саме тому фруктовий манікюр такий популярний.

Літній манікюр з ківі: дизайн покроково

У розпалі сама пора для соковитих і яскравих літніх манікюрів. Тому якщо ви шукаєте нові модні ідеї для дизайну нігтів на літо 2019, то потрапили за адресою. У цій статті пропоную зробити простий річний дизайн з фруктами на нігтях ось такого плану.

Для малюнка з ківі на нігтях потрібно гель-лак із зелених відтінків, можна навіть салатових (якщо змішати його з крапелькою чорного, то можна отримати колір темніше, а якщо з краплею білого – відтінок світліше).У свій манікюр я використовувала однофазний гель-лак ruNail Multilac номер 2618 аквамаринового зеленого кольору. Для щільного перекриття нігтьової пластини досить нанести його в два шари.

Multilac – це серія гель-лаків, які не потребують нанесення бази і топа, однак глянець у них не яскраво виражений, та й для вирівнювання я все-таки вважаю за краще наносити поверх топ.

Існують різні варіанти малюнка з ківі на нігтях. Часто його зображують в розрізі на всю поверхню нігтя.Тут я пропоную намалювати маленькі круглі половинки фрукта, рівномірно розподілені по всій нігтьової пластини. Під малюнок я наносила білий гель-лак також в два шари.

 1. Спочатку малюємо фоновим зеленим кольором невеликі кружечки, бажано рівномірно розподілені в межах нігтя. Рівні кола зручно малювати великим ДОТС. Сушимо.
 2. Далі в цей же зелений додаємо трохи білого, щоб зробити його світліше і малюємо всередині коло меншого діаметру.Для рівності використовуємо той же ДОТС.
 3. Чорної або коричневої гель-фарбою робимо обведення кожного кола – це шкірка ківі. Наскільки тонкої її робити, вирішуйте самі з урахуванням його особливостей і вмінь в малюванні тонких ліній. У мене вийшла середня товщина.
 4. Тієї ж фарбою ставимо дрібні точки навколо серединки – це насіння ківі. Сушимо.
 5. Вирівнюємо дизайн топом і полімеризуючись в лампі.

Через деякий час мені захотілося додати дизайн в схожому стилі на сусідні зелені нігтики.Ось що з цього вийшло:

Раніше в блозі я показувала інші варіанти малюнків з фруктами на нігтях: виноград, ананас і лимон з камельками. МК з відео можна знайти за посиланнями під фото.

Фрукти на нігтях гель-лаком

А ось ще добірка літніх варіантів фруктового манікюру 2019 з мережі:

Гель-лак ruNail надано для огляду магазином krasotkapro.ru

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Як намалювати на нігтях ківі? Як виконати nail art з ківі?

По-літньому яскравим, свіжим, актуальним буде малюнок на нігтях з різними фруктами або ягодами. Фруктовий малюнок можна зробити з різними фруктами або ягодами, а також намалювати один з них, наприклад, цитрусовий або зобразити на всіх нігтях ківі.

До речі, для того, щоб виконати на нігтях малюнок з ківі, не обов’язково його малювати на кожному з нігтів. Досить вивести фрукт на якомусь одному з нігтів, а решта просто-напросто покрити прозорим лаком або зеленим, яскравим салатовим, помаранчевим або будь-яким іншим відтінком лаку.

Ківі найкраще представити розрізаним, щоб видно було соковиту м’якоть. Знадобиться зелений лак або різні відтінки зеленого лаку, а також чорний лак для того, щоб зобразити кісточки і контур.

Спочатку слід нанести базовий лак (прозорий або зелений або іншого кольору). Далі малюємо за допомогою пензлика, представляючи ківі поетапно. Зверху наносимо ще один шар прозорого лаку, щоб закріпити ефект і малюнок б тримався міцно.

Намалюємо крок за кроком на нігтях ківі: спочатку наносимо рівномірно на всі нігті зелений лак, потім малюємо білим кольором лаку м’якоть. Далі деталізуємо малюнок, задаємо кісточки, відтіняємо, а зверху прозорим лаком.Виходить, ніби реальний і справжній малюнок з ківі на нігтях:

1)

2)

3)

Подивимося ще деякі приклади малюнків з ківі в якості річного нейл арт:

Ківі не обов’язково малювати на кожному з нігтів: досить на одному – двох, а на інших просто лак або інший малюнок:

Найголовніше трохи фантазії і позитиву і вийде гарний малюнок на нігтях із зображенням ківі!

МК КИВИ Малюємо ківі покроково Малюємо на нігтях

Для перегляду онлайн клікніть на відео & cudarrr;

Малюємо ківі.Дизайн нігтів Детальніше

МАЛЮЄМО КИВИ / ЯРКИЙ І ГАРНИЙ ДИЗАЙН звичайними лаками / NAIL ART Детальніше

Літній манікюр. Малюємо соковитий ківі 🥝 Соковитий ківі 🤤 Детальніше

💅🥝 КИВИ 🥝💅 ФРУКТИ на нігтях трендових МАНІКЮР ЕКСПРЕС ДИЗАЙН ГЕЛЬ ЛАКОМ З блискітками Patrisa Nail Детальніше

Ківі гель -лак Детальніше

Фрукти на нігтях. Малюємо кавун і ківі гель-лаком ❤ Детальніше

Ківі – річний дизайн нігтів звичайним лаком.Детальніше

Фрукти на нігтях. Експрес дизайни. Дизайн нігтів фрукти Папайя на нігтях ківі на нігтях Детальніше

Дизайн нігтів “Лайм” і “Ківі” .Я в Москві. Детальніше

Лимони та апельсини || Яскравий дизайн нігтів || Манікюр з фруктами Детальніше

Малюємо соковитий кавун. Дизайн нігтів. Детальніше

Ківі на нігтях. Дизайн нігтів ківі. Фрукти в воді дизайн нігтів Детальніше

Дизайн нігтів. Як зробити малюнок на нігтях? Навчання.Детальніше

МК “Соковитий апельсин”. Детальніше

МК з малювання фруктів на нігтях Детальніше

Літній дизайн нігтів. Малюємо черешню Детальніше

Ківі на нігтях Детальніше

Літній дизайн нігтів, малюємо соковитий кавун за 3хв. Детальніше

Дизайн манікюру – Киви / Nail Design Kiwi Вебінар «Супер фрукти» Детальніше

.