Ногти

Акрилові нігті технологія нарощування: Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

Акрилові нігті: технологія нарощування нігтів | Красиві нігті

Спершу акрил реалізувався виключно в якості порошку, що була змінена на густу масу при змішуванні зі спеціальною рідиною, а при контакті з повітрям швидко наступало затвердіння. В даний час є готові склади, з яких формують нігті гелеві або акрилові найрізноманітніших форм.

Щоб наростити на тіпси акрилові нігті, починають з дезінфекції рук майстрині і клієнта.Після цього на кожному пальці необхідно відсунути кутикулу і обробити повністю нігтьову пластину антисептиком. Потім на кінчик кожного нігтя наноситься праймер – спеціальний дуже густий гель. Він досить швидко висихає, тому тіпси для наклеювання краще підготувати заздалегідь. При цьому хоча форм у тіпсів 10, майстрині найчастіше використовують тільки 3 з них – на ніготь великого пальця, мізинця і тільки один з решти для всіх, хто лишився нігтів. Саме ці форми добре підходять на кожен ніготь.

Всередину форми на нігті кладеться акрил. Залежно від довжини, яка необхідна клієнтові, викладається різний його кількість – одну або дві невеликі краплі. Форма з перебувають всередині акрилом прикладається до нігтя. Матеріал, який є зайвим, акуратно виводиться на вільний кінець, протилежний від області кутикули. Форма повинна прикладатися до нігтя таким чином, щоб між наливають матеріалом і формою не потрапив воздух.По внутрішньої поверхні форми акрил повинен бути рівномірно розподілений.Потім потрібно почекати деякий час до затвердіння акрилу, а після цього зняти типс-форму. Краю нігтя після цього можна надати будь-яку бажану форму за допомогою пилок. Готові нігті при бажанні можна покрити лаком, розписом акриловими фарбами або будь-яким іншим декором.

Цей спосіб нарощування на відміну від інших займає небагато часу, і, досконало оволодівши цією технікою, можна займатися навіть самостійним нарощуванням нігтів собі. Це хороший спосіб для власниць чутливої ​​кутикули.

Інший спосіб нарощування гелевих нігтів має назву нарощування на нижніх формах. На першому етапі також необхідно вимити руки і очистити їх додатково, скориставшись для цього дезінфекційної жідкостью.Затем необхідно за допомогою великої пилки обережно і рівномірно зняти верхнє покриття з нігтьової пластини. Руху пилки повинні йти в точності уздовж росту нігтя, щоб не пошкодити його. Після зняття шару і вирівнювання поверхні необхідно зняти з нігтів з’явилася пил.В процесі пилою з меншою зернистістю необхідно відсунути кутикулу. Нарощування нігтів вимагає знежирення нігтьової пластини, після чого зчеплення з матеріалом поліпшується в кілька разів.

На спеціальну кисть наноситься невелика кількість праймер-гелю і розподіляється по нігтя рівномірним тонким шаром. В процесі необхідно уникати нанесення і бризок праймера на шкіру і кутикулу, так як це може викликати неприємні відчуття.

Спеціальну форму надягають на палець, згинаючи потім його і повертаючи.Ці маніпуляції потрібні для того щоб форма була розташована точно під куточками нігтьових пластин, інакше висохлі нігті швидко тріснуть або зламаються. По центру пальця форма закріплюється, для чого потрібно сильно на неї натиснути. Кінчики форми з’єднуються, але не закриваються, так як в цьому випадку форма нігтя буде спотворена.

Після цього на форму наноситься кульку акрилу і розподіляється по його поверхні. Пензлем, змоченою в ліквід, формується лінія улибкі.На нігтьову пластину наноситься кульку акрилу, щоб обидва шару, свіжий і знаходиться на формі, трохи перетиналися один з одним.Поверхня форми і бічні сторони виготовляється нігтя повинні бути рівними, а поверхня нігтя повинна бути злегка вологою. Чим акуратніше будуть виконані ці етапи роботи, тим менше обпилювати доведеться на заключному етапі. Так як акрилова маса на повітрі швидко застигає, ідеально гладкій поверхні домогтися складно, і фінальне обпилювання необхідно в будь-якому випадку.

Форму знімають і починають обпилювання поверхні не раніше, ніж акрил добре просохне. Обточування починається з бічних сторін за допомогою пилочки з великим зерном.Після цього пилку кілька нахиляють і під кутом надають форму кінчика нігтя. Нігтьову поверхню шліфують пилкою найдрібнішої зернистості, проводячи зверху вниз від початку кутикули до боків.

На пальці необхідно нанести масажними рухами масло для кутикули і ретельно розподілити по поверхні. Остаточна шліфовка з маслом позбавляє роботу від невеликих подряпин. Після цього етапу можна наносити на нігті прозорий лак. Нарощування нігтів з використанням акрилу, за свідченням фахівців, на даний час є найміцнішим варіантом штучних нігтів.

Самостійне нарощування нігтів за допомогою акрилу зробити нескладно, але слід пам’ятати про дуже неприємний запах від незастившего акрилу, з яким доводиться стикатися дуже близько. Ці акрилові пари нерідко викликають алергічні реакції, і в цьому випадку краще буде вибрати таку альтернативу акрилу, як гелеві нігті. Два цих матеріалу досить схожі і відносяться до однієї групи акрилатов. При роботі вдома зручніше вибрати нарощування на тіпси, так як воно вимагає менших зусиль і доступно навіть для новачка.Також акрилові нігті досить легко зняти, а при носінні вони не завдають господині незручностей. Не потрібно і спеціального обладнання, що знижує початкові витрати і зменшує ризик помилитися.

Технології акрилового нарощування можуть застосовуватися і з метою, щоб зростання неслухняного нігтя був виправлений. Слідуючи за отверділим на нігтьової пластини акрилом, ніготь розвивається в правильному напрямку, не доставляючи господині незручностей викривленням або вростанням в шкіру. Красиво і елегантно виглядає не тільки манікюр, але і педикюр з акриловим нарощуванням.

Як нарощувати нігті акрилом: чи важко це?

Нарощені акрилові нігті виглядають неймовірно красиво, візуально подовжують пальці і при професійному нарощуванні перетворюються на справжні мініатюрні арт-шедеври. Акрилова маса не прощає помилок, працювати з нею складно, проте тіпси і стиль «натюрель» дозволяють ідеально відпрацювати цю техніку самостійно.

Необхідні кошти для роботи з акрилом:

 1. УФ-лампа з елементом на 9 Вт;
 2. абразивний пилка на 80 грит;
 3. лопатка для кутикули;
 4. клей і тіпси;
 5. каплевидная кисть;
 6. дезінфектор;
 7. дегідратор;
 8. праймер;
 9. бондер;
 10. акрилова пудра;
 11. мономер;
 12. дисперсійна рідина.

Як нарощувати нігті акрилом: покрокове керівництво

Акрил виглядає на нігтях дуже ефектно, однак процес нанесення маси досить довгий – близько двох годин і складається з трьох етапів.

На початковому етапі коригується довжина і форма натурального нігтя. Зчеплення акрилового гелю з нігтем забезпечується шліфуванням поверхні нігтя пилкою з високою абразивністю. Гладкий шар знімають дуже обережно, щоб не травмувати нігтьову пластину.В кінці підготовчого етапу ніготь змазують знежирюючим розчином.

Другий етап включає безпосередньо нанесення акрилової маси , яку замішують з мономера і акрилової пудри. Матеріал наноситься відразу і, оскільки, дуже швидко застигає, форму нігтя моделюють менше, ніж за хвилину. Найлегше формувати ніготь на типсах, а роботу на формах або на природному нігті зможе якісно виконати тільки майстер. Після висихання зайвий матеріал спиливается.Пластина коригується і шліфується, а межа натурального і накладного нігтя запилюється, щоб відросло ніготь не утворив горб.

На останньому етапі приступають до декорування нігтя. Акрил дає великий простір для варіацій дизайну. За рахунок нанесення основної маси лаку на стресову зону нігтя формується найтонший шар акрилової пластини. Таке нарощування виглядає дуже природно і відмінно підходить під стиль «натюрель» – повністю натурального нігтя.Майстри рекомендують вчитися декорувати нігті акрилом саме зі «скляних» нігтів.

Акрилове нарощування в стилі «френч» по красі не зрівняється ні з гелевим, ні з натуральним. Подовжене за допомогою камуфлирующего матеріалу нігтьове ложе візуально подовжує пальці і робить їх тонше. Колір ложа традиційно вибирають під натуральний – рожевий. А оформлення вільного краю викладають в залежності від тренда: білим, чорним або кольоровим лаком.

За допомогою різних кольорів акрилових пудр можна створити на нігтях самий складний малюнок, доповнити його декоративними елементами (стразами, блискітками, бульонкамі і ін.), Запечатати прикраси і об’ємну ліплення в прозорій акрилової масі, створивши приголомшливий акваріумний ефект.

Плюси і мінуси акрилового манікюру

Перед тим, як нарощувати нігті акрилом в салоні або будинку, слід ознайомитися з протипоказаннями і недоліками такого способу. Головний недолік – різкий токсичний запах, який деякий час залишається на нігтях навіть після висихання. Саме через специфічний аромату не рекомендують використовувати акрил в погано вентильованих приміщеннях.Кислоти, що входять до складу мономера, безпечні, але можуть викликати алергію. А запечене покриття менш довговічне, ніж гель, і після декількох знять лаку мутніє.

При цьому достоїнств у акрилу маса. Він дуже легко знімається, підходить для педикюру, допомагає вирішити такі проблеми, як вростання і викривлення нігтьової пластини, і, головне, забезпечує бездоганний за красою і практичності манікюр.

Технологія та покрокова інструкція нарощування нігтів гелем з фото і відео

Рейтинг: Немає рейтингу

Кожна представниця слабкої статі мріє мати сильні та міцні нігті.На жаль, така «розкіш» дарована не всім. Тому дівчата змушені шукати шляхи вирішення даного питання. Можна вдатися до народних методів або використовувати досягнення сучасної косметології, але найчастіше результат очікується в перспективі. А для бліцкригу в манікюрному «бою» існує нарощування нігтів . Воно буває акриловим і гелевим. У цьому матеріалі ми розповімо вам про технології нарощування акрилових нігтів і розпишемо всі етапи акрилового нарощування нігтів покроково.

Специфіка акрилового нарощування нігтів

Дівчата, що володіють ламкими, шаруються і дуже гнучкими нігтями, часто вдаються до процедури акрилового нарощування, так як це дозволяє зміцнити ніготь, надати йому естетики.Також акрилове покриття формує правильний напрямок росту нігтя , що повністю виключає процес його вростання. У порівнянні з гелевими нігтями акрилові мають ряд переваг:

 • Акрилові нігті міцніші, ніж гелеві . Межкоррекціонний період для гелевих нігтів становить 1-2 тижні, тоді як для акрилових – 2-3 тижні.
 • Стан нігтя після зняття акрилу набагато краще , ніж після гелевого покриття. Обумовлено це тим, що суміш акрилу з мономером дуже активна, і вона легко розчиняється ацетоном.Тому якщо правильно провести процедуру зняття нарощених нігтів, то шкода, завдана своєї нігтьової пластини, буде мінімальний. Щоб уникнути руйнування рідного нігтя, ні в якому разі не віддирати акриловий ніготь від натурального.
 • Час, витрачений на акрилове нарощування, менше часу, який витрачається на гель, так як суміш акрилового полімеру з мономером висихає дуже швидко на повітрі і не вимагає сушки в спеціальних УФ-лампи.
 • Нігті, нарощені акрилом, виглядають більш природно в порівнянні з гелевими.

Але незважаючи на видимі переваги акрилового методу нарощування нігтів він має і негативні моменти:

 • Під час процедури нарощування акрил має дуже сильний і неприємний запах . Але він проходить відразу ж після закінчення і під час носіння нігтів не проявляється. Майстрам, які знаходяться з ним у постійному контакті, рекомендується носити захисну маску.
 • Акрил є щільним і повітронепроникним матеріалом, тому при тривалій шкарпетці таких нігтів можуть виникнути неприємні наслідки, так як ніготь не отримує кисень і необхідні речовини для свого росту.
 • Може викликати легкі алергічні реакції і роздратування шкіри.
 • Акрилове нарощування нігтів не рекомендується проводити при вагітності , годуванні грудьми і прийомі гормональних препаратів. Так як в ці періоди натуральний ніготь може відторгати штучний матеріал.
 • При використанні в якості топових покриттів лак акрил може поміняти колір і втратити блиск.
 • Для зняття старого лаку краще використовувати рідина, що не містить ацетон , тому як він розчиняє акрил.
 • Нарощування нігтів не рекомендується проводити при псоріазі нігтів і інших грибкових захворюваннях.

Що необхідно для процедури нарощування нігтів акриловим полімером

Нарощування нігтів акрилом здійснюється двома способами:

Нарощування нігтів акрилом на типсах

На третину поверхні натурального нігтя приклеюються спеціальні гнучкі тіпси . Далі місця стику тіпси і нігтя вирівнюються за допомогою пилочки.Після цього нігтьова пластина покривається акрилом. Коли матеріал остаточно висох, нарощений ніготь шліфують і покривають спеціальним захисним покриттям.

Нарощування нігтів акрилом на формах

Форми для нарощування спеціальним отвором кріпляться до краю нігтя . Потім акрилом моделюється форма і довжина самого нігтя. Після повного затвердіння матеріалу готовий ніготь шліфують, надають йому остаточну форму за допомогою грубої пилки і покривають захисним шаром.

Нарощування нігтів акрилом можна зробити або в домашніх умовах, або в салоні. Отже, що ж потрібно для нарощування нігтів акрилом , якщо ви вирішили зробити його самостійно у себе вдома?

 1. Пилки для натуральних нігтів . Це можуть бути наждакові з абразивністю не менше 150-180 грит, керамічні, скляні або металеві пилочки.
 2. бафи.
 3. Антистатическая щіточка з натурального ворсу.
 4. знежирювачем , дегідратори, препраймери і т.д.
 5. Акрилова пудра.
 6. Ликвид (мономер).
 7. Тіпси або форми.
 8. Кисті для акрилу.
 9. Дезинфектор.
 10. Набір для сухого манікюру.
 11. Пилки для штучних нігтів наждакові , мають абразивность або 80/80 або 100/100 і 120/180 грит.

Покрокова інструкція з фото

Щоб вам легше було уявити всю суть процесу створення штучного нігтя, ми наведемо покрокову інструкцію по нарощуванню нігтів акрилом.

 1. Дезінфекція. Нарощування нігтів, як і будь-яка інша косметологічна процедура, вимагає попередньої дезінфекції за допомогою спеціальних дезінфекторів.
 2. Коригування і шліфування поверхні нігтя. За допомогою пилок, призначених для натуральних нігтів, коригується їх довжина і віддаляється верхній гладкий шар нігтьової пластини.
 3. Потім нігтьова пластина полірується за допомогою Бафа для видалення природного блиску, залишків лаку і побутових лугів з поверхні нігтів.При роботі з бафом потрібно бути гранично уважною і обережною, тому що можна пошкодити ніготь. Починаючи руху від кутикули, рухайтеся в бік вільного краю нігтя.
 4. Очистіть ніготь від надлишків пилу за допомогою антистатичної щітки.
 5. Після обробки нігтів пилочками необхідно їх знежирити спеціальними рідинами .
 6. конструює матеріалом для нарощування нігтів служить акрилова пудра, яка за своєю будовою нагадує дрібнодисперсний порошок.Змочіть кінчик акрилової пензлика в мономере і опустіть його в акрилову пудру .
 7. Утворився кулька відразу ж наносите на ніготь або заготовку.
 8. Якщо ви використовуєте тіпси, то кулька накладається на відстані 2-3 мм від кутикули, а якщо форми – то спочатку формується кінчик майбутнього нігтя, а потім і непокрита частина нігтьової пластини. Ніготь вирівнюємо пензликом таким чином, щоб середина була товщі , а шари по краях – трохи тонше.

 9. При використанні форми після висихання полімеру вона забирається . Далі пилками для штучних нігтів, що мають абразивность 80/80 або 100/100 грит надайте нігтя потрібну довжину і форму. Якщо є необхідність прибрати надмірну товщину і нерівності нарощеного нігтя, то використовуйте пилку абразивністю 120/180 грит.
 10. В якості завершального етапу обробіть штучний ніготь бафом.

Модні ідеї акрилового нарощування нігтів з фото

Найважливішим і цікавим етапом в нарощування нігтів є створення дизайну манікюру.Ми зробили підбірку актуальних варіантів прикраси акрилових нігтів.

Французький манікюр

Френч є класикою манікюрного жанру. Він ідеально змориться і на натуральних нігтях і на штучних. Френч можна зробити як при нарощуванні нігтів акрилом, так і вже після нарощування за допомогою лаків.

Квітковий орнамент

Останнім часом стало дуже модно створювати манікюр на квіткову тематику. Такий дизайн виглядає досить цікаво і незвично.

Наклейки і акрил

За допомогою наклейок можна зробити одночасно незвичайний, веселий і красивий манікюр, не витративши на нього багато часу.

Літні ідеї

В якості цікавого варіанту для манікюру на акрилові нігті можна розглянути літні яскраві кольори і малюнки.

Чорно-біла класика

Поєднання чорного і білого кольорів, напевно, ніколи не вийде з моди і не втратить свою актуальність.

Відео про те, як зробити акрилове нарощування нігтів

Якщо вам хочеться самостійно зробити штучні нігті у себе вдома, то це відео з уроком по нарощуванню нігтів для початківців п оможет розібратися з самою технікою нарощування , наочно дізнатися, які інструменти та матеріали необхідні.

Акрилові нігті допоможуть вам виглядати красиво і відчувати себе впевненіше.Головне – не забувайте про правильний догляд за штучним матеріалом, тоді ваші нігтики прослужать дуже довго. Правильно підібраний манікюр – це вже половина красивого образу. Якщо у вас є своя думка на цю тему або були свої цікаві випадки, то чекаємо ваших коментарів.

Нарощування нігтів акрилом – плюси і мінуси, відгуки

В силу різних причин багато сучасних жінки нерідко змушені вдаватися за допомогою у створенні довгих нігтів до фахівців. Нарощування нігтів сьогодні – класична поширена процедура, запропонована практично кожним салоном краси.Причому технології нарощування теж бувають різними, що дає жінкам можливості вибору і «маневрів». І нерідко дами в прагненні здобути довгі красиві нігтики вдаються саме до нарощування їх акрилом – процедурі, яка з середини минулого століття завоювала популярність у всіх куточках світу у жінок різного віку і національностей.

Технологією акрилового нарощування індустрія краси зобов’язана американському стоматологу Фреду Слека: саме цей лікар в 50-х роках двадцятого століття вперше використав акрил для нарощування нігтів своїй дружині.І понині існує переказ, що звернувся до процедури дантист вимушено – нібито в черговій спробі відучити місіс Слек від ганебної звички гризти нігті. Правда це чи вигадка, сьогодні вже не настільки важливо: процедура нарощування акрилом з того часу набула широкої популярності. Що, власне, і не дивно: акрилові нігті шкарпетки і виглядають натурально, міцні і досить еластичні, легко знімаються при необхідності і при створенні займають не так вже й багато часу. Так, знадобиться всього-то близько 2-3 годин, щоб стати щасливою власницею красивих акрилових, але нічим не поступаються природним нігтів.

Технологія нарощування акрилових нігтів

Акрил є таким собі спрощеним назвою двокомпонентного полімерного матеріалу, що складається з двох елементів: пудри (полімеру) або ликвида (мономера, спеціального рідкого складу). При з’єднанні цих двох компонентів і виробляється матеріал для створення нігтя, пластичний і навіть піддається ліпленню, який, вступаючи в контакт з повітрям, досить швидко застигає.

Перед тим як приступати безпосередньо до процедури нарощування, фахівець виробляє необхідну для цього підготовку.Нігтьова пластина обезжиривается, зовнішні контури і верхній шар сточуються спеціальною пилкою. Таким чином, майстер видаляє так званий природний блиск, що необхідно для кращого зчеплення акрилу з нігтьової поверхнею. Паралельно працюючи з нігтем, майстер відсуває кутикулу апельсиновою паличкою або копитцем. Після проведених маніпуляцій поверхня обробляється праймером – речовиною, що сприяє кращому зчепленню нігтя з застосовуваним матеріалом. Потім проводиться власне нарощування: умочати пензлик для роботи в ліквід, а потім відразу в пудру, майстер формує кульки, які викладаються на нігтьову пластину і з яких, власне, і формуються нарощені.Для цього майстер, який працює над створенням акрилових нігтів, обрізає їх, обпилює і надає їм обрану форму.

До речі, той факт, що акрил застигає під впливом повітря і без застосування УФ-лампи, яка необхідна при створенні гелевих нігтів, багато хто називає плюсом техніки нарощування акрилом. Знову-таки, перевагою акрилових нігтів в порівнянні з гелевими може служити той факт, що вони легко видаляються. Так, щоб зняти акрилове покриття, досить просто опустити пальці в спеціальну розчинювальну акрил рідина – через деякий час штучне покриття розчиниться само собою.Тоді як при бажанні позбутися від гелевих нігтів доведеться довго і нудно сидіти у майстра, який буде їх спилювати і видаляти вручну, за допомогою спеціальних інструментів.

Методи нарощування нігтів акрилом

Існує дві методики нарощування акрилом, які сьогодні успішно практикуються в салонах краси. Майстри пропонують проводити нарощування на типсах або ж на формах – в залежності від вихідної довжини природного нігтя, на який проводиться нарощування.

Нарощування на тіпси є фактично створення акрилових нігтів на спеціальних формах, які попередньо кріпляться до рідних нігтьовим пластин.Тіпси – це і є ті самі форми, вони бувають різної довжини і різних розмірів. Метод нарощування на тіпси підійде жінкам з короткими нігтиками: тіпси (кожна окремо) кріпляться до нігтів, їм надається потрібна довжина, після чого наноситься вже акрил. Коли акрилова паста застигає, нігтя за допомогою пилки надається форма, нігтьова пластина шліфується і вирівнюється.

На довших нігтики, якщо жінка вирішила вдатися до нарощування, майстер працює за методикою нарощування на формах.Форми – це немов трафарети, які мають проріз-віконце для нігтя. Форми встановлюються таким чином, щоб сам ніготь залишався в «віконці», пластина форми при цьому щільно прилягає знизу нігтя. Акрилова маса в процесі нарощування в цьому випадку наноситься на нігтьову пластину і прилеглі краю форми, створюючи приблизно бажаний контур. У міру того, як акрил застигає, трафарет прибирають, а нігтьової пластини надають бажану форму.

Плюси і мінуси

 • Плюси. Як стверджують фахівці, переваг у методики нарощування акрилом в рази більше, ніж недоліків. Серед плюсів називають міцність і одночасно – достатню еластичність і пружність нігтьових пластин, що попереджає їх деформування в процесі відростання природного нігтя під шаром акрилу. Крім того, акрилові нігтики – досить тонкі, однозначно тонше, ніж гелеві, що робить їх більш схожими на натуральні. При коректно проведеної процедури нарощування з дотриманням всіх показань акрилові нігті навіть складно відрізнити від природних.

Однозначно на користь акрилу говорить і те, що в разі поломки якогось з нігтів його легко можна відремонтувати, усуваючи недолік. Ну і, не може не радувати той факт, що носити акрил можна досить тривалий термін – до 4-х місяців. Безумовно, з корекцією – один раз в 2-3 тижні, залежно від темпів зростання і акуратності шкарпетки. Однак, майте на увазі: носити нарощені акрилові нігті дуже довго не варто – щоб не зіпсувати природну нігтьову пластину, їй краще час від часу давати відпочинок, позбавляючись від акрилового покриття і посилено доглядаючи і підживлюючи природні нігтики.

 • Мінуси. Що стосується негативних сторін нарощування акрилом, то, мабуть, найголовнішим мінусом в присвячених колах вважається різкий неприємний запах акрилу. Навіть за умови, що приміщення для роботи з нігтями добре провітрюється, від запаху нікуди не дітися. Врахуйте, що місце для проведення нарощування обов’язково повинно добре вентилюватися, інакше можливо навіть виникнення алергічної реакції і негативної реакції організму на потрапляння матеріалу в дихальні шляхи.Разом з тим, радує те, що відразу після завершення процедури неприємний запах так само швидко вивітрюється, не залишаючи після себе й сліду. Та й запаху ніякого після завершення нарощування теж не залишається. Сучасні виробники матеріалів для роботи в області нарощування нігтів вже, правда, випустили у світ акрил без запаху. Але наскільки він дієвий, сьогодні поки що говорити важко.

До недоліків акрилового нарощування можна також віднести той факт, що акрилове покриття «не дихає», не пропускає повітря і воду.Крім того, після його зняття жінка, скоріше за все, виявить, що природні нігтики втратили свій блиск. Але така ситуація легко виправляється – за допомогою звичайної пилки і витрачених на обробку нігтів декількох хвилин.

Щодо протипоказань, то проводити нарощування акрилом категорично заборонено алергікам і вагітним жінкам – через горезвісного неприємного різкого хімічного запаху, про який ми згадували трохи вище. Крім того, не рекомендується вдаватися до нарощування акрилових нігтів діабетикам, людям з грибковими захворюваннями, при наявності хвороб кишечника і в разі лікування антибіотиками.

Технологія акрилового нарощування нігтів: як це робиться? | Красиві нігті

Сучасна технологія акрилового нарощування дозволяє виконувати нарощування і у себе вдома. Це одне з основних зручностей. Знімається покриття легко, без залучення майстра з манікюру.

Технологія акрилового нарощування нігтів була запропонована ще в 1957, але відразу жінкам не сподобалася. Красиві нігті їм припали до смаку, але дорожнеча процедури і незручність бентежили.До того ж після зняття акрилу того часу нігті доводилося довго лікувати.

Тоді нарощували нігті тільки жінки публічних професій – їм манікюр був потрібен по статусу. Але буквально через півтора року, коли вдосконалили клей, що закріплює акрилові нігті, процедура стала набирати популярність в широких масах.

Акрилова маса для нарощування готується як стоматологічна пломба. Порошок акрилу змішують з ліквід – спеціальною рідиною, і під впливом повітря вона твердне.

У акрилових нігтів є недоліки. Вони досить довго пахнуть «поліклінікою». Згодом лак, нанесений на акриловий ніготь, тьмяніє. На матеріал може бути алергічна реакція. Після того як ніготь знімають, рідна нігтьова пластина виглядає нездорової, у неї запалений вигляд.

Деякі противники нарощування кажуть, що нігті псуються від того, що вони не дихають. Нігті дихати не можуть, це ороговілі мертве освіту. Але без доступу повітря під щільним матеріалом пластина нігтя починає пріти.Якщо не дотримується технологія акрилового нарощування, то після зняття акрилу на нігтьової пластини можна буде виявити цятки цвілі або навіть грибок.

Переваги акрилових нігтів: акрилові нігті не деформують натуральний ніготь, а при тривалому нарощуванні навіть виправляють його форму. Якщо вони зламалися, їх можна полагодити не знімаючи. Виглядає акрилове покриття натурально і зняти їх можна, не вдаючись до допомоги майстра.

В даний час нігті нарощуються за двома технологіями: їх закріплюють на типсах – пластмасових нігтях, – і на формах – гнучких пластинах, які після формування акрилового нігтя знімаються.Нарощування на формах підходить навіть жінкою з кутикулою високої чутливості.

Вибираючи, яким способом наростити нігті, потрібно мати уявлення про кожну з методик.

Перед тим як клеїти тіпси, готують натуральні нігті. Алгоритм підготовки наступний.

Роблять звичайний манікюр. Потім ніготь обпилюють, обезжиривается, і до нього клеять типс. Потім полірують так нігтьову пластину, щоб перехід був непомітний. Далі готують акрилову масу, і наносять її на ніготь.Робити це потрібно швидко – вона застигає практично миттєво. Потім отримане покриття полірується і покривається лаком.

Нарощують нігті на формах так. Антисептиком обробляють нігті і пальці, знімають верхній шар нігтьової пластини великої пилою по зростанню нігтів. Видаляють пил від нігтя і акуратно відсувають кутикулу. Праймер тонким пензликом наносять на ніготь, щоб він почав блищати. Далі форму надягають на ніготь, згинають, притискають, залишаючи відкритими її кінці. Повторно завдають праймер, а слідом за ним розподіляють акриловий кульку по всій формі.

Шарик акрилу накладають на натуральний ніготь і лінія з’єднання згладжується. Потім ніготь обпилюють: спочатку великої пилою, потім дрібною, і відшліфовується. Обточувати ніготь починають з бічних сторін.

Потім кутикулу просочують спеціальним маслом, наносять його на ніготь повністю. І вже потім, після додаткової шліфовки, нігті покривають манікюрним лаком.

Є нюанс – декоративний шар лаку потрібно наносити на лак-основу. Якщо його накласти відразу на акрил, той потьмяніє.

Сучасна технологія акрилового нарощування безпечніше, ніж виконана ще 7 років тому. У акрилі немає метилметакрилату – ефіру метакрилової кислоти. Саме ця речовина було провокатором алергічних реакцій.

.