Ногти

Що означає довгий ніготь на мізинці у чоловіка: Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці – Рамблер / суботній

Навіщо чоловікові довгий ніготь на мізинці?

Багато чоловіків люблять відрощувати довгий ніготь на мізинці. От цікаво, а навіщо? Однозначну відповідь на це питання складно дати, тому як, виявляється, причин для цього може бути декілька.

Першими нігті на мізинці стала відрощувати аристократія ще в XVII столітті. Робилося це з чисто утилітарною необхідністю – для швидкого роздрукування листів, коли під рукою не було спеціального ножа. А шпагою, як самі розумієте, було незручно.Ось і стали відрощувати нігті на самому непотрібному пальці – мізинці лівої руки. Шпагу тримали в правій, писали теж правою, а ліва була як би не при справах. Крім того, навіть якщо тримати зброю в лівій, то упор хваті шпаги був на три пальці – вказівний, середній і безіменний. Ця традиція, відрощування нігтя на мізинці для такого застосування проіснувала до початку 20 століття, коли листи стали запечатувати НЕ сургучем, а простим клеєм.

У Франції XVII-XVIII століть серед знаті було прийнято відрощувати нігті на мізинцях з іншої причини.Якщо вірити історичним відомостями, то згідно з французьким етикетом сімнадцятого століття, чоловікові рекомендувалося мати довгий ніготь на мізинці. Такий ніготь допомагав його власнику зайти в двері в приміщенні. Стукати в двері тоді вважалося поганим тоном, а пошкребти про неї нігтем було нормою пристойності.

У XX столітті таким чином означали свою приналежність до кримінального світу. У наших колоніях це була ознака авторитетності, бо значні фігури кримінального світу, перебуваючи у в’язниці, не працювали і вели досить привільно спосіб життя, що дозволяло їм доглядати за своїми нігтями і відрощувати їх.

У 1970-х роках американські наркомани, яких тоді було хоч греблю гати, з нігтя нюхали порошок, в основному, кокаїн. Гостро потребують відміряли дозу чарівного порошку, насипавши його на мізинець. Це було дуже зручно і конспіративно, що в результаті призвело до виникнення міри ваги кокаїну, яка називалася Nail ( «ніготь» в перекладі з англійської).

Також, довгий ніготь на мізинці (зазвичай лівої руки, але якщо чоловік лівша то правої) необхідний «катали» – картковим шулерам.При виконанні обманного знімання ( «вольта»), ніготь використовується для закладки при поділі карт. Всі інші побачивши це (довгий ніготь) в дитинстві в дворових компаніях типу, також відрощували цей самий ніготь в наслідування старшим товаришам. У багатьох звичка залишилося досі.

На сьогоднішній день, людей, які відрощують ніготь на мізинці можна вважати тими, хто слідують переконанням, що людина повинна бути оригінальним. Ну і звичайно ж, деякі чоловіки щиро вважають, що це виглядає дуже стильно.Доглянуті руки, акуратно підстрижені нігті на дев’яти пальцях, і виділяється серед них один, не схожий на інші пальці, пальчик. Це що стосується мізинця, адже також відрощують нігті і на інших пальцях. Часто для зручності гри на гітарі, а Остап Бендер спритно розкривав замки нігтем. А китайці взагалі воліють часто не стригти нігті.

Чоловічі дивацтва: навіщо відрощувати довгий ніготь на мізинці

Є речі, про які в нашому цивілізованому суспільстві якось не прийнято запитувати і говорити.Особливо це стосується питань, пов’язаних із зовнішнім виглядом людини. Звичайно, мова зараз не йде про тих невихованих людей, для яких не існує таких понять, як толерантність, такт, особистий простір – вони-то сунуть свій ніс куди попало, дуже часто не знаючи допустимих меж. Ці цікаві Варвари вивідають все, що тільки хочуть, будь-якими методами.

Сьогодні ми взяли на себе місію пролити світло на одну загадку, яка напевно мучила довгі роки не одну сотню людей, але вони ніяк не наважувалися про це запитати.Дуже багато (особливо жінки) довго були в замішанні, НАВІЩО чоловіки відрощують довгий ніготь на мізинці. Таку особливість зовнішнього вигляду представників сильної статі часто відносили до чогось на кшталт магічного ритуалу масонів. Так ось, зараз ми спробуємо розкласти все по поличках.

Якщо вірити деякими історичними джерелами, першими нігті на мізинці стали відрощувати аристократи ще в XVII столітті для того, щоб … відкривати листи. Так-так, така особливість зовнішнього вигляду була далеко не писком тодішньої моди, а банальною необхідністю.Найчастіше ніготь відрощували на мізинці лівої руки, так як правою зазвичай тримали перо і зброю. Незабаром листи стали запечатувати НЕ сургучем, а простим клеєм, тому така потреба відпала.

Існує легенда, що у Франції чоловіки відрощували ніготь на мізинці зовсім з іншої причини. Справа в тому, що в тих краях в XVII-XVIII століттях стукати в двері вважалося ознакою поганого тону, а ось пошкребти її нігтем було цілком навіть дозволено. Таким чином, довгий ніготь на мізинці не була стильним випендрьож, а необхідним атрибутом усіх, хто дотримувався правил етикету.

У 70-х роках минулого століття на вулицях США дуже часто можна було зустріти підлітків з довгим нігтем на мізинці. Нічого дивного в цьому немає. У той час в країні була дуже поширена наркоторгівля. Серед наркотиків, які користувалися величезною популярністю, на першому місці стояв кокаїн. Винахідливі хлопці, які були залежні від цієї речовини, винайшли геніальний спосіб: відміряти потрібну дозу чарівного порошку, насипавши його на мізинець. Цей метод став настільки популярним, що в результаті серед наркоманів навіть виникла спеціальна міра ваги кокаїну, яка так і називалася – nail (ніготь).

Більш того, в кінці минулого століття наявність довгого нігтя на мізинці у чоловіків означало приналежність до кримінального світу. У колоніях на території колишнього Радянського Союзу така особливість означала приналежність до авторитетів, так як тільки значущі фігури могли собі дозволити не працювати «на зоні», відрощуючи нігті і доглядаючи за ними. Це був такий застережливий сигнал для інших.

До речі, довгий ніготь на мізинці часто можна зустріти у карткових шулерів: при виконанні обманного знімання ( «вольта») ніготь використовується як закладка при поділі карт.

Варто відзначити, що довгий ніготь на мізинці можна було часто зустріти у помічників машиністів. Їм вони зазвичай підкручували стрічку, на якій відображаються швидкість, зупинки, гальмівний шлях. Бачиш, для багатьох професій це просто необхідність!

Пам’ятаєш, як легендарний аферист Остап Бендер розкривав замки довгий нігтем? Зараз довгий ніготь на мізинці можна досить часто зустріти у гітаристів, та й просто у тих, хто намагається бути стильним, оригінальним і не схожим на інших.

Сподіваємося, нам хоч трохи вдалося пролити світло на настільки делікатну тему. До речі, подейкують, що навіть сам Олександр Сергійович Пушкін мав довгий ніготь на мізинці лівої руки. Це відразу ж помітив Тропінін, коли прийшов писати портрет великого поета. У ті роки це означало приналежність до масонських громадам.

Поділися з друзями цією статтею, якщо ти знаходиш її пізнавальною. Можливо, тобі ще що-небудь відомо з цього приводу? Тоді чекаємо твої розповіді в коментарях!

навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці

Напевно вам доводилося зустрічати чоловіків з довгими нігтями на мізинцях.Чоловіки ці могли бути самого різного віку і соціального статусу, але їх явно об’єднував досить незвичайний манікюр. Що ж означає ця кидається в очі деталь? Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці? Трактувати цей нюанс можна абсолютно по-різному. Розглянемо основні причини, через які люди в різний час відрощували нігті.

Перш за все, виділяється ніготь на мізинці вважається відмітною деталлю, по якій можна розпізнати людину, що належить до масонської ложі. Масони – таємне товариство, яке виникло в Європі в XVII столітті.Організація ґрунтується на загальних морально-етичних принципах, що беруть свій початок в монотеїстичних релігіях (в основному християнстві). Масонський суспільство цілком відповідає образу, що виникає в свідомості при словосполученні “таємна організація”: воно відоме своєю закритістю і цілим склепінням різних правил і ритуалів. Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, щоб показати таким чином свою приналежність до масонів, не до кінця зрозуміло, але таке пояснення розглянутої нами деталі досить поширене.

Перенесемося в XVIII століття. В цей час подовжений ніготь вважався ознакою приналежності чоловіки до інтелігенції. Але навіщо відрощують ніготь на мізинці

представники цієї соціальної верстви? В основному в виключно утилітарних цілях. За допомогою довгого нігтя розкривалися поштові конверти: ніж для листів не завжди був під рукою, та й взагалі, навряд чи хтось став би носити його з собою. Крім того, у Франції існувало цікаве правило етикету: перед входом в приміщення було не постукати в двері, а пошкребти нігтиком.

У XX столітті традиція відрощувати ніготь на мізинчик переходить від інтелігентів до представників кримінального світу. Наприклад, ось досить відомий факт, який часто згадується при спробі пояснити, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці: в 70-80-і роки наркодилери і їх клієнти таким чином відміряли дозу сипучих наркотиків (в основному кокаїну). Цей захід так і називалася – “nail”, тобто “ніготь”. Карткові шулери за допомогою довгого нігтя непомітно поміщали в колоду потрібну карту при тасування.Можливо, образ Остапа Бендера змусить вас згадати ще один відповідь на питання “Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці?”: Така деталь зустрічалася у злодіїв-домушників. За допомогою нігтя можна розкривати нескладні замки, і Бендер добре про це знав.

Подовжений ніготь на мізинці може бути необхідний для професійного зручності. Машиністи, наприклад, підкручують нігтем стрічки, які містять інформацію про хід поїзда. Все частіше ця деталь зустрічається у програмістів і системних адміністраторів – ніготь можна використовувати замість стилуса, і їм зручно натискати кнопки.

Навіщо хлопці відрощують ніготь на мізинці в наш час? Швидше за все, ніякого символізму за цим не криється, і хтось просто вважав довгий ніготь стильною і цікавою деталлю. Але ніколи не можна знати напевно. Придивіться: раптом за довгим нігтем того незнайомого чоловіка криється якийсь таємний сенс?

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці: значення

В даний час дуже багато хто помічав, що у деяких чоловіків є досить довгий ніготь на мізинці.Але не всі знають, навіщо це робиться. Є безліч припущень на цю тему. Багато жінок вважають це моветоном. Однак в Азії це вважається символом удачі і мужності і жіночій половині подобається. А крім того, наявність довгих нігтів як повідомляє, що їхній власник зайнятий негрязной роботою.

Зародження моди

Традиція відрощувати ніготь на мізинці пішла з далекого XVII століття, прийшла вона з Англії. У той час це вважалося зручним для моментального розкриття листів.Не потрібно було шукати спеціальний ніж.

Така мода була і у Франції в XVII-XVIII століттях. Ніготь допомагав орієнтуватися у французькому етикеті того періоду. Нерідко він допомагав своєму власникові потрапити в потрібне йому місце, кажучи про його приналежність до еліти. Тоді стукати в двері було непристойним, а шкребти її нігтем не тільки було в рамках розумного, але і вважалося кращим.

Іноді можна зустріти думку, що в Європі, а також в Росії в 19 – початку 20 століття подовжений ніготь на мізинці був розпізнавальним знаком для власників альтернативної сексуальної орієнтації.Нібито це спрощувало комунікацію всередині спільноти. Цей стереотип має місце до сих пір, однак ніяких підтверджень йому не знайдено. І якщо така «мода» і була серед гомосексуалів, то це були приватні, а не масові випадки.

У жителів Таїланду і донині відросло і доглянуті пластини є символом приналежності до вищої трудової еліті. Доглянуті і довгі нігті в поєднанні з білою шкірою свідчить про те, що їх власник не працює в сільському господарстві, на зборі рису.Раз він може мати акуратні пластини, значить, він зайнятий в сфері розумової діяльності, працює в офісі. Але і тайців європейська мода не обійшла стороною і тому чоловіки не можуть відрощувати собі довгі нігті, ось і зупиняються на одному. Це може бути будь-який ніготь, але найчастіше все ж мізинець, тому що він найменше може перешкодити людині, яка не звикла до довгого манікюру.

Кримінальні традиції

У XX столітті така особливість означала, що чоловік має справу з кримінальним світом.Раніше носили персні на мізинцях, а тепер мода переключилася на відрощування нігтя на ньому. Він символізував, що людина відноситься до еліти серед людей, що знаходяться в місцях позбавлення волі. Вони не несли важких фізичних навантажень, не виконували чорної роботи, а лише керували.

Атрибут застосовували і при крадіжці шляхом розриву пакетів або сумок з тонкого матеріалу. У деяких районах така діяльність практикується досі. Особливо часто нею користуються при пограбуваннях в транспорті в годину пік.Мати такий інструмент зручно, так як фактично руки залишаються вільні, і злочинець не привертає уваги.

У 1970 роках споживачі наркотиків в США та інших країнах мали довгий ніготь на мізинці для легкого вживання наркотиків – кокаїну. Ці люди висипали речовина на пластину, і тим самим могли розрахувати оптимальне дозування речовини. Також він був зручний у використанні при грі в карти. Шахраї користувалися своїм перевагою для того, щоб карти не злипалися між собою.А знаменитий герой творів І. Ільфа та Є. Петрова Остап Бендер використовував ніготь для розтину замків.

Містицизм

Довгий ніготь на одному мізинці у чоловіків має важливе значення в Азії. У Китаї така особливість часто зустрічається серед чоловічого населення. Є повір’я, що при відрощування пластини в родині все будуть здорові і багаті. Китайці дуже активно доглядають за ним, підпилюють, роблять різні ванночки. Раніше вважалося навіть, що якщо ніготь зламається, то незабаром може послідувати смерть близької людини.

У мусульман же є інші повір’я в області містики. І вони вважають, що саме довгий ніготь на мізинці відлякує злих духів. Однак, більшість релігійних відгалужень відмовляється від цієї традиції, так як вона, на думку деяких, йде врозріз з деякими цитатами з Корану.

Довгий ніготь має місце бути і серед людей з авіації. Це відбувалося тому, що мізинець з довгим нігтем був символом віри в удачу, якимось амулетом. Знаменитий льотчик Маресьєв ввів цю моду так як ніготь, по суті, врятував йому життя.Цим «інструментом» він і їжу собі добував, і ходулі собі вистругав, і парашутні стропи зробив. До речі, цей знаменитий атрибут знаходиться в музейній експозиції.

Крім того, ті чоловіки, які відрощують ніготь на мізинці, іноді є масонами. Масони – послідовники своєрідною релігійно – наукової організації з давньою історією. Довгий атрибут для послідовників цього вчення – відзнаку, який полегшує їх комунікацію в суспільстві. Хоча цей знак не єдиний, а тому зустрічається не у всіх адептів вчення.

Професійні традиції

Але навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці зараз? Перукарі чоловічої статі роблять це досить часто. Це допомагає в роботі, коли необхідно відокремити тонку пасмо, виділити локон або підправити проділ. Також їм зручно притримувати пасма при стрижці їх нижнього шару або филировки.

Сильна половина людства відрощують ніготь на мізинці для зручного підрахунку грошей, які злиплися. А тому часто його можна побачити у банківських службовців.Особливо популярно це було до появи машинок для підрахунку грошей, але збереглося й донині.

Музиканти також нерідко відрощують такий на мізинці. Найчастіше це робиться тими, хто грає на струнних інструментах, зокрема на гітарі. Ніготь на мізинці або великому пальці може виконувати роль медіатора.

За часів індустріалізації, коли широкого поширення набули паровози, у асистента машиніста міг бути довгий ніготь на мізинці. Він був необхідний йому для підкручування стрічки, на якій відображалися робочі дані складу.Також досить давно відрощування пластини було популярно у рибалок, які виставляли мережі. Він допомагав швидко плести мережу.

Ще однією причиною відрощування нігтя на мізинці у чоловіків є мода. Цю моду активно насаджують рок – музиканти. Наприклад, Мерілін Менсон і Оззі Осборн часто помічалися з таким атрибутом оригінальності. Крім того, різноманітні «вампірські саги», які активно випускалися на початку 2010-х ввели моду на довгі нігті взагалі, і на мізинцях, зокрема.

ознака аристократизму або щось інше?

Напевно, багато хто помічав дивних людей, які, не маючи довгих нігтів на всіх пальцях, з незрозумілої причини відрощують один єдиний довгий ніготь на мізинці правої або лівої руки.Виглядає це якось дивно і змушує замислюватися про те, що таке «ноу хау», швидше за все, має таємний сакральний сенс. Ще більш дивним це виглядає, коли такий «атрибут» носить чоловік. Взагалі незрозуміло з якою метою і для чого. Все чого ми не знаємо – нас дуже лякає, і вимагає негайних відповідей, які прояснили б існуючу ситуацію.

Ми постаралися розібратися: навіщо потрібен довгий ніготь на мізинці. Вивчивши наявну інформацію, нам вдалося зробити деякі висновки.

Деякі факти з історії

Порившись в документах, автору вдалося виявити такі цікаві історичні факти:

 1. Багато джерел стверджують, що довгий ніготь на мізинці є своєрідним «відмітним знаком» людей, що належать до якихось вищих каст, привілейованих класів , знаті і іншим VIP – персон. Примітно те, що в різних джерелах можна знайти згадки про те, що така традиція зародилася в Давньому Китаї, у Франції і в Росії, то є така традиція була не випадковою.Деякі історики зайшли в своїх дослідженнях ще глибше: вони вважають, що довгий ніготь на мізинці лівої руки носили, крім інших, масони. Більш того, один з бібліографів Але5ксандра Сергійовича Пушкіна стверджує, що художник Тропінін розпізнав у великому Російському поета масона саме за цією самою подовженому нігтя. Правда це чи ні, ми вже не дізнаємося ніколи, але автору чомусь здається, що довгий ніготь Пушкіна був пов’язаний, швидше, з необхідністю постійно відкривати листи з сургучною печаткою, ніж з приналежністю до будь – яких таємних товариств.Втім, тут кожен може зробити власні висновки.
 2. За іншою версією, в середньовіччі вважалося ознакою поганого тону стукати або дзвонити в двері будинку. Замість цього належало ненав’язливо «пошкребти» нігтем в двері і терпляче чекати, коли Вам відкриють. Таким чином, довгий ніготь на мізинці був не ознакою чого-небудь, і навіть не особистісною якістю власника, а неодмінною умовою етикету, не більше того.
 3. В двадцятому столітті нашої ери довгий ніготь можна було помітити і у машиністів, які пересували їм стрічку, і у представників інших професій, які спритно навчилися вирішувати за допомогою такого нігтя найрізноманітніші завдання.

Ось таке пояснення цьому феномену можна знайти в історичних опусах. Вірити чи ні – особиста справа кожного, але багато версій здаються, м’яко кажучи, безпідставними.

Про що говорить довгий ніготь на мізинці в сучасному суспільстві?

В сучасному суспільстві, теж часто можна побачити людей, у яких є один єдиний довгий ніготь. І тепер цьому є цілком логічне і прагматичне пояснення. Втім, у кожного своє:

 1. Досить часто можна побачити такий ніготь у підлітків.Психологи стверджують, що для молодих людей в період становлення особистості, подібні прояви – ні що інше як спроба самореалізуватися, виділитися з натовпу, ідентифікувати себе як особистість неординарну і креативну. І справді, дуже часто можна помітити стильних юнаків і дівчат, у яких є такий атрибут.
 2. Також можна помітити довгий ніготь у людей творчих, а саме – гітаристів і людей, і тих музикантів, які грають на інших струнних інструментах. Такий ніготь часто виконує роль медіатора.Маючи таке «пристосування», можна з легкістю перебирати струни і брати складні акорди, виконувати складні партії і т.д.
 3. Нерідко ви зможете спостерігати подібне явище у чоловіків, які не мають ніякого відношення ні до музики, ні до молодіжних рухів. Навіщо довгий ніготь потрібен їм? Все просто. Багато представників сильної статі використовують ніготь як універсальний інструмент, за допомогою якого легко вирішуються дрібні побутові завдання. Так, можна легко і швидко викрутити або, навпаки, вкрутити невеликий болтик за допомогою довгої нігтьової пластини, підчепити потрібну деталь і виконати інший дрібний поточний ремонт.
 4. Шанувальники карткових ігор і трюків з картами, також нерідко мають подібний «аксесуар». За допомогою нігтя можна швидко розділяти колоду, відокремлювати потрібні карти і проробляти масу інших фокусів.
 5. Найцікавіший факт ми залишили наостанок. Багато забобонні люди абсолютно впевнені, що наявність такого нігтя є своєрідною антеною, яка здатна притягувати до людини удачу і інші блага згори. Хочете – вірте, а хочете – ні, але і така версія того, що відбувається має місце.

Існує ще парочка вельми цікавих версій. Згідно з однією, довгий ніготь на мізинці носили серйозні тюремні авторитет. За «злодійськими поняттями» працювати такому «великій людині» не належить, а значить – у нього є і час і можливості (в тому числі – технічного характеру: звідки в ув’язненого пилка і манікюрні ножиці?) Доглядати за своїми нігтями і тримати їх в ідеальному порядку.

За іншою версією – довгий ніготь на мізинці стали носити в середині 70-х років минулого століття наркомани всіх мастей.Одні нюхали кокаїн прямо з нігтьової пластини, інших – «забивали косячок» за допомогою даного «інструменту». В Америці навіть виникло неофіційну назву однієї дози кокаїну, яку стали називати «NAIL», що в перекладі означає ні що інше як «ніготь».

Несерйозні соціологічні дослідження

А тепер давайте трохи попустуємо! Так як тема нашої дискусії не на жарт «зачепила» автора даного опусу, було вирішено провести якийсь соціологічне опитування і поспрошать громадську думку на цю теми з цією метою було опитано кілька чоловіків різного віку.Ось як виглядав «топ 5» найпопулярніших відповідей:

 • «Я відрощую ніготь на мізинці, так як за допомогою нього дуже зручно очищати від бруду інші нігті».
 • «Чесно зізнаюся, що при допомогу даного« атрибута »мені дуже зручно колупати в носі і діставати з нього Козюльки. Також не рідко я використовую ніготь для того, щоб витягнути надлишки вушної сірки або залишки їжі, що застрягли між зубами ».
 • «Я обдирають їм скоринки з ранок, шкірку, якщо обгорів».
 • «Прибираю з його допомогою скоринки, які утворюються у мене в пупку».
 • «Поняття не маю, навіщо це потрібно. Раніше відрощував з тієї простої причини, що такий ніготь був у мого тата. Він був для мене авторитетом, і я хотів бути на нього схожим. Тепер це увійшло в звичку і ніякого функціонального навантаження не несе. Просто без нього я відчуваю дискомфорт і мені стає незатишно, як ніби мені чогось не вистачає! ».

Це найпопулярніші відповіді. Але були й інші, що вражають уяву. Серед опитаних, знайшлися ювеліри, які в один голос стверджували, що довгі нігті на великому і вказівному пальці допомагають їм в роботі і використовуються замість пінцета.Не те щоб пінцети представляли собою величезний дефіцит, просто підчепити нігтями дрібні ланки або камінчики – набагато зручніше і швидше. Також знайшлися люди, які стверджували, що ніготь потрібен для роботи з телефоном, причому у одних це були сучасний сенсорні апарати, а у інших – старого зразка на кнопках.

Одним словом, версій виявилося безліч. Підводячи підсумок, можна резюмувати, що довгий ніготь на одному з пальців руки – це швидше за все спосіб самовираження, спроба виділитися з натовпу або просто звичка.Не варто шукати в цьому якийсь особливий сенс, тому що його просто немає і бути не може. Це просто «аксесуар», який кожен трактує особисто для себе, а тому знайти справжню причину такого неординарного рішення – це завдання, яке під силу тільки фахівцям психологам, але і їм вона, здається, не так вже й цікава!

Ще один висновок, який автору даного дослідження вдалося зробити, що люди, відрощувати довгі нігті на мізинцях або інших пальцях, не мають ніякого відношення до сексуальних меншин, як стверджують деякі скептики, які не належать до сатанинської церкви, як вважають інші і навіть не є представниками однієї з молодіжних субкультур.Це звичайні люди, які знайшли в цьому занятті якусь привабливість і трепетно ​​ставляться до такого незвичайного «хобі». Втім, кожна людина в демократичній державі має право на самовираження і реалізацію творчого потенціалу. Ось кожен і висловлює його як вміє! Нам залишається тільки змиритися з тим фактом, що існують «чоловіки з довгим нігтем». Не варто їх боятися, вони такі ж як ми.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями! .