Ногти

Лосьйон для нігтів МІКОСТОП склад: склад, інструкція із застосування, аналоги, відгуки :: SYL.ru

МІКОСТОП лосьйон для нігтів інструкція із застосування – Сайт про грибку нігтя

При відвідуванні місць громадського користування дуже легко заразитися грибком. «МІКОСТОП» – лосьйон для нігтів – прекрасно підходить як для профілактики, так і для лікування цієї неприємної хвороби.

Що таке грибок

Люди, які зіткнулися з цією проблемою, знають, як нелегко від неї позбутися назавжди. Найчастіше грибок вражає ступні і нігті на ногах. Ознаки захворювання в першу чергу виникають в міжпальцевих складках у вигляді дрібних тріщин і лущення.Шкіра червоніє і свербить. Потім страждає тильна поверхня стопи, підошва, підошовна частина пальців.

При грибковому ураженні нігтя він може міняти колір і ставати білим, жовтим, коричневим, чорним. Грибок нігтів призводить до того, що на їх поверхні з’являються нерівності, вони стають тьмяними і непрозорими, деформуються, стоншуються і розшаровуються, можуть кришитися.

Деформований ніготь тисне на підлеглі тканини, що може викликати больові відчуття.

Якщо грибок нігтів не лікувати, то з часом захворювання може поширитися і на руки.Колір нігтьової пластини при цьому змінюється, роговий покрив шарується і потовщується. При ураженні понад сорок відсотків поверхні доводиться видаляти її оперативним, апаратним способом або з використанням лікарських засобів.

Багато хворих для лікування цієї недуги використовують широко рекламовані, але малоефективні протигрибкові лаки і мазі. Такі препарати допомагають лише на початковій стадії хвороби і не проникають на всю товщину нігтя.

«МІКОСТОП» – лосьйон для нігтів – є таким засобом, яке, проникаючи глибоко в пластину, допомагає безболісно видалити уражену грибком ніготь.

Унікальний склад засобу забезпечує його високу ефективність. Молочна кислота в складі лосьйону здатна проникати на всю товщину нігтьової пластини і створювати кисле середовище, яка згубна для грибка. Завдяки нікотинової кислоти поліпшується кровообіг і прискорюється зростання здорового нігтя.

Крім лосьйону існують ще такі лікарські форми препарату, як спрей і крем «МІКОСТОП», інструкція із застосування яких приведена нижче.

Головною діючою речовиною спрею є тетраніл У.Це похідне ундециленовой кислоти, здатної знищити будь-який вид грибка. В якості допоміжних засобів в його складі використовують нікотинову кислоту, вітамін РР. Суміш не містить барвники та ароматизатори.

Основним компонентом крем-пасти є сечовина, яка сприяє усуненню загрубілі шкіри.

Всі ці кошти, маючи схожий склад, відрізняються тільки за способом використання.

Інструкція по застосуванню

«МІКОСТОП» – лосьйон для нігтів – наносять вранці та ввечері по 1-2 краплі на постраждалу ділянку, розподіливши по поверхні, використовуючи ковпачок флакона.Через кілька хвилин лікарський засіб повністю вбереться. Лікування триває не менше чотирьох тижнів. До тих пір, поки не виросте здоровий ніготь, необхідно використовувати «МІКОСТОП» (лосьйон). Інструкція по застосуванню цього препарату говорить про те, що його непогано використовувати для профілактики захворювання, він щадне впливає на шкіру і нігті.

Важливо убезпечити себе після відвідування громадських місць, таких як басейн, пляж або душ в спортклубі. «МІКОСТОП» для обробки взуття і стоп у вигляді спрея прекрасно підходить для цієї мети.

Чт

спрей і паста для нігтів: відгуки та інструкція про застосування

У комплексній терапії грибкових недуг шкірних покривів і рогових пластин досить часто використовуються різні форми препарату МІКОСТОП. Він проводиться у вигляді крему, спрея, крему-пасти і лосьйону. Кожна з форм лікарського засобу має своє призначення, так, МІКОСТОП спрей призначений для профілактики грибкових хвороб шкіри, стоп і нігтів, а також для обробки взуття, мазями користуються для лікування.Численні позитивні відгуки про цей медикаментозному препараті підтверджують його високу ефективність.

Спрей

МІКОСТОП спрей поставляється у флаконі об’ємом 150 мл. До складу медпрепарату входить метосульфат ундеціленамідопропілтрімоніум, вода, касторове гідрогенізована олія, метіпарабен, пропіленгліколь, етілпарабен, бутилпарабен, пропілпарабен, ЕДТА і ароматична композиція. У складі спрею немає спирту, білків і барвників.

МІКОСТОП спрей призначений для захисту шкірних покривів, нігтів і стоп від інфікування грибковими мікроорганізмами.З його допомогою проводять протигрибкову обробку взуття. Застосовувати спрей необхідно не тільки при ходінні босоніж по підлозі в громадських місцях (лазня, сауна, пляж, душова, басейн, спортзал), але і при використанні прокатного спортивного інвентарю.

Також спрей підходить для захисту від зараження, якщо хтось із членів сім’ї страждає мікозом стоп і нігтів. Якщо ви вже хворієте грибковим захворюванням ніг, то крім основного лікування з використанням інших форм даного лікарського засобу вам знадобиться обробка власного взуття.Це допоможе уникнути повторного інфікування.

Показання і протипоказання

Спрей для ніг МІКОСТОП застосовується в таких випадках:

 • його використовують в профілактичних цілях при перебуванні в громадських місцях, де ноги можуть контактувати з підлогою;
 • профілактика зараження мікозом після використання спортивного інвентарю або прокатної взуття;
 • гігієнічна обробка взуття після успішного лікування від грибка.

Відгуки про цей препарат свідчать, що він не має побічних реакцій. Спрей МІКОСТОП протипоказаний при наявності індивідуальної непереносимості інгредієнта в складі препарату. Необхідно уникати попадання засобу на слизові оболонки і в очі.

Застосування

Використання в профілактичних цілях проводиться так: спрей розпилюють на нігті, шкіру стоп і ділянки між пальцями відразу після контакту з предметами або поверхнями, які є потенційними рознощиками грибка.

З метою протигрибкової обробки спрей розпилюють всередину взуття кожен день перед настанням ночі на протязі 3-5 діб. Таку профілактичну обробку взуття проводять одночасно з терапією грибкового захворювання. Тільки так можна гарантувати, що до моменту одужання буде повністю виключений ризик повторного зараження.

Увага! Обробити спреєм потрібно всю взуття, яку ви носили після появи перших ознак грибкової інфекції.

Лосьйон

Рекомендуємо до прочитання:

Головне діюча речовина цієї форми препарату – похідне ундециленовой кислоти, яке може придушити життєдіяльність всіх різновидів грибків, що мешкають на шкірних покривах і нігтях.Склад лосьйону наступний: молочна і нікотинова кислота, тетраніл У, вітамін РР, а також допоміжні компоненти.

Лосьйон МІКОСТОП швидко проникає в нігтьові пластини і розподіляється по всій її товщині завдяки молочній кислоті. У підсумку в нігтьової пластини створюється кисле середовище, згубно впливає на мікроорганізми. Це призводить до повної загибелі грибка.

Нікотинова кислота при нанесенні на ніготь благотворно впливає на процеси кровообігу, що сприяє зростанню здорового рогового шару.Найголовніше гідність даного лікарського засобу полягає в тому, що МІКОСТОП лосьйон для нігтів можна використовувати спільно з іншими протигрибковими препаратами для місцевого застосування (крем для ніг або мазь).

Завдяки наявності вітаміну РР здорова нігтьова пластина відростає набагато швидше, має нормальну товщину і блиск. Як стверджують, відгуки пацієнтів, це дуже важливо, адже хочеться якомога швидше позбутися від грибка і перестати ховати уражені нігті в закритому взутті.

Важливо! МІКОСТОП лосьйон можна застосовувати не тільки для терапії грибкових інфекцій, але і для профілактики подібних недуг.

Показання і протипоказання

Лосьйон для нігтів МІКОСТОП використовують в таких випадках:

 • мікози стоп, кистей і гладких шкірних покривів;
 • різнокольоровий, вовчий і стригучий лишай;
 • грибок нігтьових пластин і шкіри;
 • кандидоз околоногтевих валиків;
 • міжпальцевий грибок.

Лосьйон не застосовують за індивідуальної чутливості до інгредієнтів лікарського засобу. При застосуванні препарату практично не виникають побічні реакції. Іноді пацієнти стикалися з сверблячкою і роздратуванням, які швидко зникали після відміни ліки.

Застосування

Засіб наноситься на нігтьові пластини за допомогою ватного диска, який бажано зафіксувати пластиром. Через два дні пов’язку необхідно зняти. За цей час відбувається розм’якшення ураженої нігтьової пластини, яку можна буде легко зняти за допомогою манікюрного приладдя.

Якщо ви придбали лосьйон МІКОСТОП, в інструкції по застосуванню ви можете прочитати інформацію про особливості лікування нігтьових пластин цим засобом:

 1. З флакона необхідно видавити не більше однієї краплі кошти на уражену поверхню нігтя.
 2. За допомогою носика на флаконі цю краплю необхідно рівномірно розподілити по поверхні нігтьової пластини.
 3. Потрібно почекати пару хвилин до повного вбирання лікарського засобу.
 4. Таку обробку повторюють двічі в день протягом двох місяців.

Важливо! За призначенням лікаря курс терапії може бути продовжений, якщо через два місяці не буде бажаного ефекту. У цьому випадку лікування проводять до тих пір, поки лунка нігтя повністю не очиститися від осередків ураження.

Якщо будуть використовуватися пов’язки з ліками, то на час прийняття душу або ванни їх можна знімати. Тривалість терапії з використанням пов’язок становить приблизно п’ять процедур. Як стверджують у відгуках пацієнти, за цей час можна повністю позбутися від грибка нігтів.

Оскільки діючі речовини не проникають в кров, лікування лосьйоном можна проводити при вагітності. При лікуванні дітей необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем.

Рекомендуємо до прочитання:

Крем-паста

МІКОСТОП паста призначена виключно для зовнішнього використання. У пасти МІКОСТОП склад наступний: вода, тальк, сечовина (40%), гліцерил стеарат, спирт цетилстеариновий, ПЕГ 100-стеарат, гліцерин, фенохем, ізопропілпальмітат, октилдодеканол, бутилгідрокситолуол.

Крем-паста використовується для розм’якшення нігтьових пластин з метою їх нехірургічного видалення. Це потрібно для лікування оніхомікозу в запущеній формі, який супроводжується зміною кольору нігтьових пластин, їх потовщенням, розшаруванням, викривленням.

Застосування

Паста МІКОСТОП використовується наступним чином:

 1. Лікарський засіб необхідно видавити з туби і нанести товстим шаром на уражені нігтьові пластини. Важливо уникати попадання крему-пасти на здорові нігті і навколишні шкірні покриви.
 2. Зверху ділянки з кремом покривають тонким шаром вати, яку фіксують за допомогою пластиру і залишають для впливу на дві доби.
 3. Через зазначений час пов’язку знімають, а розм’якшений ніготь видаляють за допомогою манікюрних інструментів.
 4. Якщо нігтьова пластина відійшла в повному обсязі, процедуру з накладенням пасти необхідно повторити.

Якщо почитати відгуки хворих, можна зрозуміти, що зазвичай для повного видалення нігтя потрібно провести не менше трьох процедур.Також паста для нігтів МІКОСТОП може використовуватися для лікування рогових пластин. У цьому випадку засіб наносять раз в сім днів до моменту повного одужання.

Єдиним протипоказанням для використання даного препарату є індивідуальна непереносимість. При появі подразнення шкіри можна зробити триденну перерву у використанні засоби.

Крем

МІКОСТОП крем має наступний склад: вода, гліцерин, гліцерил стеарат, сечовина, TETRANYL U, цетилстеариловий спирт, октилдодеканол, цетеарат 20, а також інші допоміжні компоненти.Сечовина допомагає зволожити шкіру і позбавитися від огрубілих клітин, а також забезпечує доступ протимікотичні компонента в глибокі шари, де локалізується грибкова інфекція. TETRANYL U проявляє протигрибкову активність щодо багатьох збудників грибкових хвороб.

Крем МІКОСТОП використовують для лікування грибкових уражень стоп з ділянками гіперкератозу, тобто з потовщеннями шкіри і огрубіння. Також препарат використовується в профілактичних цілях для запобігання грибкового зараження.

Застосування і протипоказання

Крем наноситься на уражені ділянки стоп з ранку і ввечері. Необхідно продовжувати до повного усунення огрубілою і потовщеною шкіри. Як правило, ефективність лікування помітна через один-два тижні за умови регулярного щоденного використання.

При застосуванні даного лікарського засобу побічні реакції відсутні. Як протипоказань варто назвати тільки підвищену сприйнятливість до какому-то компоненту медпрепарату.Ліки випускається в тюбику місткістю 75 мл і зберігається при температурі не вище 25 градусів.

МІКОСТОП НАБІР 3в1 / КРЕМ-ПАСТА ДЛЯ НІГТІВ 20мл + ЛОСЬЙОН ДЛЯ НІГТІВ 15мл + СПРЕЙ ГІГІЄНІЧНИЙ 150МЛ /

МІКОСТОП крем-паста:

Властивості: механізм дії крем-пасти МІКОСТОП заснований на здатності сечовини (карбаміду) в концентрації 40% притягувати і утримувати вологу і тим самим розпушувати і размягчать тканину нігтя до такого стану, коли вона легко видаляється скребком або пилкою для нігтів.Спеціально розроблена рецептура МІКОСТОП крему-пасти і методика застосування забезпечують умови, коли засіб тривалий час утримується на поверхні нігтьової пластини і проникає в її товщу досить глибоко, щоб в повній мірі реалізувати ефект сечовини. Видалення ураженої нігтьової пластини відбувається поступово і безболісно. Необхідна кількість застосувань залежить від товщини нігтьових пластин і обсягом їх поразок. Застосовується на нігтях пальців ніг і рук.

МІКОСТОП лосьйон:

Властивості: механізм дії лосьйону МІКОСТОП заснований на здатності проникати в товщу нігтьової пластини і завдяки молочній кислоті знижувати рівень рН в нігті, тим самим створюючи кисле середовище, згубну для життєдіяльності грибка, а також для поширення інфекції на здорові нігті.

Органічні кислоти, такі як молочна кислота та інші, є добре відомими сполуками, здатними впливати на зростання і розмноження мікроорганізмів, включаючи грибкові патогени. Дерматоміцети – грибкові патогени чутливі до низьких значень рН, тобто до кислого середовища, і при рівні рН менше 4,0 ріст і розмноження грибів припиняються

Даний ефект підтверджений для всіх грибів, що викликають грибкові ураження нігтів. Вітамін РР в складі МІКОСТОП лосьйону сприяє поліпшенню кровообіг в області паросткової зони, прискорюючи зростання здорового нігтя.

Застосування лосьйону МІКОСТОП згідно з інструкцією дозволяє помітно поліпшити стан нігтьової пластини вже за 4 – 8 тижнів застосування і досягти повного відновлення нормальної нігтьової пластини за 6 – 8 місяців в залежності від площі і локалізації ураження до лікування.

МІКОСТОП спрей:

Властивості: механізм дії спрею МІКОСТОП заснований на фізіологічному механізмі захисту від грибкового зараження. Відомо, що шкіра виробляє ундеціленовой кислоту, яка змішується з шкірним салом і створює на поверхні шкіри кисле середовище, що захищає від зараження грибком.Чим вище вроджена здатність шкіри виділяти ундеціленовой кислоту, тим менше ризик зараження грибковою інфекцією.

Активний компонент спрея ундеціленамідопропілтрімоніум метосульфат (TETRANYL U) є сучасним синтетичним похідним ундециленовой кислоти. Він володіє доведеною ефективністю щодо широкого спектра грибів, що викликають мікози стоп.

Спрей МІКОСТОП випускається в зручній для обробки формі, а водна основа спрею не псує взуття.

в набір входять:

МІКОСТОП крем-паста для нігтів, 20 мл

МІКОСТОП лосьйон для нігтів, 15 мл

МІКОСТОП гігієнічний спрей, 150 мл

МІКОСТОП НАБІР 2В1 / КРЕМ паста для нігтів 20мл + ЛОСЬЙОН ДЛЯ НІГТІВ 15мл /

МІКОСТОП крем-паста:

Властивості: механізм дії крем-пасти МІКОСТОП заснований на здатності сечовини (карбаміду) в концентрації 40% притягувати і утримувати вологу і тим самим розпушувати і размягчать тканину нігтя до такого стану, коли вона легко видаляється скребком або пилкою для нігтів.Спеціально розроблена рецептура МІКОСТОП крему-пасти і методика застосування забезпечують умови, коли засіб тривалий час утримується на поверхні нігтьової пластини і проникає в її товщу досить глибоко, щоб в повній мірі реалізувати ефект сечовини. Видалення ураженої нігтьової пластини відбувається поступово і безболісно. Необхідна кількість застосувань залежить від товщини нігтьових пластин і обсягом їх поразок. Застосовується на нігтях пальців ніг і рук.

МІКОСТОП лосьйон:

Властивості: механізм дії лосьйону МІКОСТОП заснований на здатності проникати в товщу нігтьової пластини і завдяки молочній кислоті знижувати рівень рН в нігті, тим самим створюючи кисле середовище, згубну для життєдіяльності грибка, а також для поширення інфекції на здорові нігті.

Органічні кислоти, такі як молочна кислота та інші, є добре відомими сполуками, здатними впливати на зростання і розмноження мікроорганізмів, включаючи грибкові патогени. Дерматоміцети – грибкові патогени чутливі до низьких значень рН, тобто до кислого середовища, і при рівні рН менше 4,0 ріст і розмноження грибів припиняються

Даний ефект підтверджений для всіх грибів, що викликають грибкові ураження нігтів. Вітамін РР в складі МІКОСТОП лосьйону сприяє поліпшенню кровообіг в області паросткової зони, прискорюючи зростання здорового нігтя.

Застосування лосьйону МІКОСТОП згідно з інструкцією дозволяє помітно поліпшити стан нігтьової пластини вже за 4 – 8 тижнів застосування і досягти повного відновлення нормальної нігтьової пластини за 6 – 8 місяців в залежності від площі і локалізації ураження до лікування.

в набір входять:

МІКОСТОП крем-паста для нігтів -туба ламінатна об’ємом 20 мл в картонних пачках.

МІКОСТОП лосьйон для нігтів – флакон-крапельниця об’ємом 15 мл в картонних пачках.

лосьйон для нігтів: інструкція із застосування, протипоказання

Оніхомікоз – це досить серйозне грибкове захворювання, що вимагає тривалого лікування.

МІКОСТОП лосьйон це ефективний і безпечний засіб, який допомагає позбавитися від грибка і підсилює дію протигрибкових ліків.

Препарат використовують як допоміжний засіб для лікування грибкових захворювань.

У статті ви побачите інструкцію із застосування лосьйону МІКОСТОП для нігтів проти грибка, залишайте свої відгуки про препарат.

Форма випуску та механізм дії

Випускають у вигляді лосьйону по 15 мл у флаконах з дозатором.

До складу лосьйону МІКОСТОП входить кілька компонентів:

 • Молочна кислота . Проникаючи в нігтьову пластину на всю товщину, вона створює кисле середовище, в якій грибок не може існувати і розмножуватися, а також підсилює дію протигрибкових препаратів для зовнішнього застосування;
 • Нікотинова кислота .Підсилює кровообіг в області нігтьової пластини, тим самим, прискорюючи зростання здорових нігтів і скорочуючи період лікування;
 • Лавандовое ефірне масло . Відновлює структуру нігтя і пом’якшує кутикулу;
 • Розмаринове ефірне масло . Запобігає ламкість і шарування нігтів.

Показання до застосування та дозування

Препарат використовують для догляду за нігтьовими пластинами, на яких є ознаки грибкового ураження.

 • Засіб застосовують двічі на добу протягом 2 місяців , а потім 1 раз на ніч, до повного відростання здорового нігтя;
 • Краплю лосьйону наносять на нігтьову пластину, а потім носиком флакона рівномірно розподіляють її по всій поверхні нігтя, включаючи бічні сторони.Потім потрібно почекати поки препарат вбереться.

Протипоказання МІКОСТОП

Не рекомендується використовувати ліки МІКОСТОП лосьйон людям, у яких підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу препарату.

Особливі вказівки

 • Оскільки засіб не проникає в системний кровотік, його можна використовувати жінкам в період вагітності та годування груддю. Попередньо потрібно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем;
 • Препарат не впливає на увагу і швидкість реакції, тому його можна використовувати людям, які керують транспортними засобами і виконують потенційно небезпечну роботу;
 • Лосьйон МІКОСТОП не можна наносити на слизові оболонки ;
 • Засіб не застосовують в офтальмологічній практиці.При попаданні в очі, необхідно терміново їх промити водою;
 • Препарат гіпоалергенний, оскільки не містить спирту, барвників і ароматизаторів;
 • Підсилює дію протигрибкових засобів .

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Однокласники

.