Маникюр

Манікюр 2020 фіолетовий: 100 фото новинок, ідей, поєднань

Фіолетовий манікюр 2020 дизайн короткі нігті, фото, красивий темно-чорно-біло-ніжно-рожево-матовий

Фіолетові нігті весни-літа і осені-зими, фото новинки

Фіолетовий манікюр нігтів 2020 року, модний дизайн, новинки форм, кращі ідеї

Фіолетовий колір один з найяскравіших і теплих, тому не дарма в дизайні манікюру нігтів фіолетові тони і відтінки, так часто використовують модні дизайнери та стилісти, художні оформлювачі та безпосередньо самі модниці.З фіолетовим кольором в дизайні манікюру нігтів легко комбінувати, він добре підходить до самих різних поєднаннях, як основним, так і другорядним кольором, наприклад з тим же чорним, рожевим, зеленим, синім, коричневим, білим і червоним кольорами, багатьма іншими.

Фіолетовий дизайн манікюру з красивими квітами нігтів 2020 м

+150 і більше ідей фіолетового манікюру нігтів

Ми розберемося з фіолетовим дизайном манікюру нігтів, дізнаємося про новинки весни-літа і осені-зими 2020 року, які нігті будуть в моді, короткого і довгого розміру, френч і шелак, самих різних форм і виконання.Варто нагадати жінкам про те, що до фіолетового кольору нігтів і його комбінування з іншими яскравими або темними кольорами, потрібно підходити серйозно і з урахуванням багатьох впливають на кінцевий і успішний результат, в створенні дизайну манікюру з присутністю в ньому фіолетового кольору.

Модний дизайн манікюру нігтів з присутністю в ньому фіолетового кольору, дозволить жінці в 2020 році не просто урізноманітнити свій стиль м’яким, яскравим і теплим тоном, але і висловити його цим прекрасний кольором, який своєю сонячною красою завжди підніме настрій, а ще з його допомогою легше привернути до себе увагу того, хто вам потрібен, наприклад вподобаного чоловіка.

Новинки фіолетових нігтів весни-літо, осінь-зима 2020 р

Всі ми любимо нове, новинки і новизну, нові речі і нове взуття, новий наряд нас завжди порадує або нова стрижка, особливо якщо вона нас прикрасить, позитивно ставимося ми до всього нового в нашому житті і якщо це позитивно на нас позначається, найкращим чином відбивається на нашому настрої і емоційному стані.

Новинки дизайну нігтів порадують фіолетовим дизайном в 2020 році, особливо красивими темно-чорно-біло-ніжно-рожево-матовими комбінаціями, як навесні і влітку, також восени і взимку, а ось що їх новинок здивує нас або розчарує, ми і постараємося розібратися на цій сторінці, більше дізнатися про фіолетових нігтях і в будь-якому їх виконанні, короткого, нормального або довгого розміру.

Модні тенденції та тренди фіолетового манікюру нігтів

Щоб розібратися в модних тенденціях і трендах фіолетового манікюру нігтів, не потрібно десь шукати про це інформацію, всю її модниці знайдуть на підготовленої мані сторінці, де вона зібрана в усьому своєму розмаїтті і в достатній кількості.

Судити про модні тенденції та тренди фіолетових нігтів, як і нових формах виконання і дизайні, особливо міркувати про новинки, можна з тієї точки зору, якщо їм судилося прижитися, бути прийнятими модницями і про що ми зможемо дізнатися пізніше, ніяк не раніше старту нового сезону.

Про манікюрі нігтів з фіолетовими квітами дизайну 2020 року, новинки на короткі і довгі нігті в фіолетовому виконанні, літніх, весняних, зимових і осінніх, френчем і шелаком, нових формах, ось у чому ми розберемося тут разом з модницями, усіма тими з них , кому цікава тема фіолетових ідей в нігтях.

Яскравий манікюр 2020 року, модний дизайн яскравого кольору нігтів, новинки

Чому фіолетові кольори в манікюрі так приваблюють модниць, відповідь напрошується сам собою і він очевидний – тому як з його допомогою легше всього саме висловитися і привернути до себе увагу.Ще фіолетові кольори ми любимо з тієї причини, що вони радують наше око своєю теплотою, наповнюють нашу душу радістю, адже з ними пов’язано тепло і квітуча пора року – весна і літо, в меншій мірі осінь із зимою і це одне з пояснень популярності фіолетових квітів .

Модні кольори фіолетового манікюру нігтів 2020 р

Тут ми розглянемо фіолетові кольори і дизайн нігтів 2020 року, розберемося з новинками лаком і гелем для сезону весна-літо і осінь-зима на короткі і довгі нігті, тими фіолетовими нігтями, які нам запропонували на показах модні дизайнери зі стилістами і ми побачимо їх на фото, наскільки вони виявляться дієвими, практичними і цінними для нас.

Гарний манікюр 2020 з гарним дизайном нігтів, новинки

До будь-яких ідей потрібно ставитися тільки позитивно, адже це новизна, а вона міняє наше життя на краще, вносить в неї нові фарби і наповнює її новими емоціями, позитивними в першу чергу.

Зимові нігті, фіолетовий манікюр зими

Майбутній взимку в фіолетовому дизайні манікюру та його виконанні, а також формах, кольорі і довжині нігтів, декорі, стилі і оформленні, повинні вибирати собі те, що більш за все їм підходить і як то кажуть – він повинен бути до місця.

Модний колір нігтів 2020 року, кольоровий манікюр, з квітами, квітковий

Для зимового манікюру нігтів фіолетових кольорів важливо те, щоб вони не заважали жінці в її справах і не дуже виділяли її, були їй не в тягар, а головне те, щоб вони виглядали не як химерний елемент її образу, а гармонійно доповнює її неповторний стиль .

Весняні нігті, фіолетовий манікюр весни

Для квітучої весни з її весняними розмальовками, тонкими кольорами і ніжними відтінками, модниці повинні вибирати собі той фіолетовий манікюр, його стиль і дизайн, кольори і відтінки, який висловить цю пору року своїми незвичайними фарбами, серед яких звичайно ж повинні бути зелений і салатовий , фіолетовий і блакитний, трохи фіолетового і червоно з їх тонами і відтінками.

Френч манікюр нігтів 2020 року, гарний дизайн з малюнками, кольоровий

Непогано будуть виглядати навесні бірюзовий, кремовий, світло-коричневий і червоний кольори в фіолетовому манікюрі, в різних комбінаціях і поєднаннях, навіть доречний чорний і темно-синій, але в невеликих своїх пропорціях.

Літні нігті, фіолетовий манікюр літа

Для літнього періоду найкраще підійде той фіолетовий манікюр, який висловить емоційний стан його носії, буде радувати саму жінку або дівчину, прикрашати її та обраний нею наряд, урізноманітнити його і доповнювати її стиль із загальним чином.

Красиві ідеї манікюру, з модними ідеями нігтів 2020 року

Що стосується літніх новинок фіолетового дизайну манікюру нігтів, то більшою мірою вони нас якщо і здивують, то тільки своїми формами, а ось форми і довжину доведеться коригувати в бік довгого розміру і це цілком зрозуміло для будь-якого літа.

Осінні нігті, фіолетовий манікюр осені

Для осіннього періоду важливо вибрати собі той дизайн фіолетового манікюру, який би відповідав не тільки модним тенденціям і не тільки в формах і дизайні, але і в відповідному кольорі, кольорах і відтінках підібраного декору, малюнках і його оформленні стразами, що важливо.

Про модні тенденції манікюру нігтів 2020 року, дізнавайтеся тут

Осінь з її квітами і відтінками, зажадає від модниць особливого підходу до вибору того фіолетового манікюру, який не тільки прикрасить її, але і не буде занадто зухвалим для цієї пори року. Він повинен побут в міру фіолетовим, але не дуже, з урахуванням осіннього настрою, але в той же рік не похмурим.

Фіолетовий френч манікюру, нігті з френчем

Френч буває в самому різному своєму виконанні, як в фіолетових кольорах, так і в стриманих, а основним є французький манікюр, але не всі знають, що є ще й такі види френча, як голлівудський, міленіум або твіст, а ще декоративний, стилізований і природно весільний.

Короткий манікюр 2020 року, модні короткі нігті, дизайн

Сьогодні настільки багато різновидів френча і в самому різному його оформленні, що впору записувати про них окремим рядком, щоб не забути про них всіх, їх різноманітних формах і фіолетовому дизайні, наповненні його фіолетовими або стриманими малюнками, кольоровими (квітковими) комбінаціями з декором, стразами або без них.

Фіолетовий короткий манікюр, на короткі нігті

Короткі нігті не проблема створення фіолетового дизайну нігтів і це доведено практикою. Головне в короткому манікюрі фіолетового кольору, це підібрати собі той стиль і форми, дизайн з його оформленням декором і стразами, який реально реалізувати на практиці і він буде красиво виглядати.

Довгий манікюр 2020 року, модні довгі нігті, дизайн

Для короткого розміру манікюру і з урахуванням сучасних технічних можливостей, немає ніяких перешкод для його виконання або досконалості, втілення в життя тих своїх задумів і сміливих ідей, які тільки можуть виникнути в умах модниць або дизайнерів, художніх стилістів.

Фіолетовий довгий манікюр, на довгі нігті

Довгого розміру манікюр, фіолетовий він або з іншими кольорами і з усіма своїми відмітними особливостями, перевагами і недоліками, напевно виявиться в модному тренді майбутнього сезону і особливо в ті тимчасові його відрізки, коли він найбільше доречний, більш популярний і затребуваний у модниць.

Форма нігтів 2020 року, модний дизайн – мигдаль, овал, квадрат…

фіолетовий манікюр на довгі нігті, новинки довгого розміру нігтів, модний дизайн з найдовшими і фіолетовими нігтями 2020 року, який найкрасивіший колір, а також форми будуть в модному тренді весни-літа, осені-зими, ось про що ми розберемося тут, постараємося дати відповіді на всі ці питання, які нас цікавлять також як і вас. http://worldluxrealty.com

Геометрія фіолетових нігтів, класична і екстравагантна

Щодо геометричних форм і дизайну фіолетового кольору нігтів, то тут як то кажуть найширше поле для реалізації будь-яких можливостей з нестандартними або перевіреними ідеями, як для класичного виконання манікюру з геометричними складовими, так і з неординарними, екстравагантними в фіолетовому виконанні.

Фіолетові нігті в стилі мінімалізму, мінімальний манікюр

Для нових ідей в стилі мінімалізму не така простір як для нормального, тим більше для довгого розміру нігтів, але і з мінімального розміру нігтьовими пластинами можна працювати і створювати цікавий дизайн з фіолетовими фарбами.

Дизайн нігтів 2020 року, новинки з модним дизайном манікюру

Використовувати в стилі мінімалізму манікюру потрібно не тільки чиїсь ідеї, а й свої власні задумки, сміливо користуватися своєю власною фантазією, застосовувати на практиці цікаві дамські вигадки.

Нейл-арт манікюру нігтів, фіолетовий nail-design

Для створення фіолетового, вишуканого і елегантного нейл-арт-дизайну, модниця повинна використовувати тільки красивий і індивідуально підібраний декор, він може бути у вигляді зі стразами і бульонкамі, камінчиками і горошинками, в нього можуть втиратися різні блискітки і так далі.

Стрижка волосся в сприятливі дні 2020 року, місячний календар

Створити фіолетовий нейл-арт-дизайн в його розкішному виконанні і при належному своєму рівні відповідальності, зможуть навіть початківці, а все завдяки стемпинг і техніці слайдер-дизайну.Головне в цьому питанні для модниці, це проявити свою старанність і посидючість. певну частку фантазії.

Фіолетовий омбре-манікюр нігтів, ombre-manicure-nails

Сміливі рішення в фіолетовому омбре дизайні із застосуванням багатогранних і лінійних малюнків, допоможуть створити ту цікаву композицію, завдяки якій модниця зможе вигідно виділитися на тлі своїх конкуренток і опоненток.

Застосування техніки виконання омбре в дизайні нігтів і при вмілому підході, ретельно підібраних складових цього колірного ансамблю, можна створити настільки цікавий фон, що вони прикрасить дами будь-якого вікового покоління.worldluxrealty.com

Фіолетовий дизайн нігтів стразами, модні стрази

У створенні фіолетового дизайну нігтів, багато модниць вдаються до допомоги самих різних страз, звичайних і стандартних, або ж декоративних, завдяки яким вони можуть вирішити найскладніші завдання при оформленні своїх нагідок.

Фарбування волосся в сприятливі дні 2020 року, місячний календар

Гарний фіолетовий манікюр зі стразами завжди в модному тренді, а створюють його зазвичай до святково-вихідні випадків До фіолетовому манікюру завжди особливе ставлення і практично жоден з них в своєму дизайні, не обходиться від мінімального набору декоративних страз.

Квітковий манікюр з фіолетовими нігтями, кольоровий

Квіти на фіолетових нігтях це завжди стильно і чарівно, а ще якщо ще і витриманий стиль, то можна сміливо зараховувати їх до ідеального квітковому дизайну, невластивому під будь-який вік його носії.

Нігті з фіолетовими тонами, забарвленнями і відтінками 2020 р

До нових ідей фіолетового манікюру нігтів можна ставитися тільки позитивно, особливо до тих сміливим з них, які дивують своїм виконанням наповненого фантазіями дизайну, незвичністю форм і їх фіолетовими розмальовками, забарвленнями і такими ж відтінками.

Нігті з ідеями фіолетового манікюру і таким же фіолетовим виконанням, красиво виглядають і вигідно виділяють модницю на тлі її опоненток або конкуренток, вони притягують до неї увагу протилежної статі. Не всі готові експериментувати з фіолетовими нігтями, але найсміливіші завжди будуть винагороджені за свою сміливість і це життєва істина.

Ідеї фіолетового манікюру нігтів 2020 року, модні малюнки

Для модною пані та тієї, хто дотримується обраного стилю, важливий він у всьому і звичайно ж не уникнути його в фіолетових нігтях, вони для неї повинні бути не тільки модними, але і обов’язково незвичайними з фіолетовими квітами і стильним виконанням манікюру.

Хімічна завивка волосся в сприятливі дні 2020 року, місячний календар

Слідувати обраному стилю кожна дама повинна завжди, у всьому дотримуватися його і якщо її образ передбачає спокійні кольори і непомітні наряди, значить і манікюр нігтів повинен бути помірно фіолетовим, відповідати загальному стилю, не виділятися своєю химерністю.

Дизайн фіолетових нігтів 2020 року, модного манікюру

Для фіолетового дизайну нігтів є як корисні поради з рекомендаціями модних дизайнерів, так і безмежні можливості власної фантазії модниць, завдяки якій з формами, кольором, декором і стразів, іншими атрибутами фіолетових нігтів, можна проводити експерименти аж до нескінченності.worldluxrealty.com

Модні ідеї фіолетового дизайну нігтів і ті нові, які можуть зацікавити модниць самого різного вікового покоління, в достатній кількості представлені на цій сторінці на численних фото, залишається тільки вибрати найбільш сподобалися їм.

Фіолетовий манікюр нігтів гелем, гель-лаком

Популярний фіолетового кольору гель-лак, завжди в модному тренді і у дам різного віку та інтересів, а побоюватися того, що він поступиться місцем якимось новим ідеям, наприклад звичайному лаку, навряд чи має сенс.

На численних фото фіолетового дизайну гелем, модниці зможуть подивитися ідеї манікюру нігтів гель-лаком, як нові зразки, так і кращі з минулих колекцій, найбільш популярні і затребувані, як для теплих сезонів весни-літа, так і холодних осені-зими.

Фіолетовий манікюр нігтів лаком, модного кольору лак

Фіолетовим лаком для дизайну нігтів, користується дуже багато жінок і переважна більшість з числа молодого покоління, адже їм потрібно привернути до себе увагу.Найбільше фіолетовий лак затребуваний і це легко пояснюється, в тепле і квітуче пору року, тобто навесні і влітку, в меншій мірі восени і взимку.

Підходить фіолетового кольору дизайн нігтів практично для будь-якого дня і пори року, його можна носити в побутових умовах, підійде він (в помірному виконанні) для повсякденного носіння, на роботу або навчання, не кажучи вже про святкових і урочистих випадках, де він завжди доречний .

Нові ідеї манікюру нігтів фіолетовим лаком можна сказати невичерпні, багато в чому завдяки самим модницям, хто сміливо проводить експерименти з дизайном і ділиться вдалими зразками з усіма нами у всесвітній павутині.

Фіолетовий манікюр нігтів 2020 року, кращі зразки

Для фіолетового манікюру нігтів весни-літа і осені-зими 2020 року, з його кращими зразками ідей дизайну і форм, на короткі і довгі нігті з фіолетовим кольором для будь-якого виконання і з будь-яким їх наповненням (кольоровим декором і стразами), немає тих відчутних кордонів, які б змогли стримати думку, ідеї та фантазії його творців.

Часто нові ідеї і це відноситься до манікюру нігтів в тому числі, це або забуті старі зразки або ж добре оброблені, видозмінені з недавніх колекцій.Як би там не було, але до нового потрібно ставитися з повагою і належною увагою, як мінімум не відкидати з першого погляду таку оновлену ідею.

Форми фіолетових нігтів, нові для манікюру

З формами фіолетових нігтів все більш-менш зрозуміло і точно так, як з дизайном всього майбутнього сезону весни-літа, осені-зими. Для ідей форм фіолетового манікюру нігтів є не тільки кращі зразки від стилістів з дизайнерами, а й пропозиції від самих модниць, які легко можна знайти в інтернеті або подивитися на підготовлених нам фото.

Для нових і фіолетових ідей форм нігтів, буль вони навіть короткі, не кажучи про довгих, можливостей проявити свою бурхливу фантазію модницям або професіоналам і з урахуванням сучасних можливостей, як то кажуть хоч відбавляй, було б бажання зайнятися своїми ідеями дизайну.

Фіолетовий манікюр шелаком, нігті шілак

Для фіолетового манікюру нігтів шелак, або як його скорочено називають шілак, ідей з дизайном, як на короткий розмір, так і для довгого, цілком достатньо і ми представимо модним дамам ряд з них, найбільш фіолетових, стильних, красивих і цікавих на нашу думку .

Якихось нових ідей для нігтів фіолетового кольору шелак, ми поки що не побачили, можливо вони з’являться ближче до початку модного сезону, але і з тих красивих зразків минулих сезонів, які сподобалися більшості, так би мовити є з чого вибрати, на яких з них зупинити свій вибір.

Фото з фіолетовим манікюром, стильні нігті 2020 р

Зараз ми запропонуємо дамам місячний календар (на засланні), зі сприятливими днями створення фіолетового манікюру нігтів, на кожен місяць нового року, де є вся необхідна інформація по цій темі – коли найкраще займатися нігтями, або в які з днів тижня (місяця) , проводити з ними заходи щодо вельми важливим причин не рекомендується, після чого ви ще подивіться фото з модним дизайном і фіолетовими ідеями кольору.

Створення фіолетового манікюру нігтів 2020 року, в сприятливі дні

Не забувайте про модні фіолетових кольорах нігтів в новому сезоні, про що можна дізнатися на засланні на цій сторінці, що важливо при втіленні своїх ідей в дизайні, як точно корисно буде подивитися на фото модних і стильних форм з короткими і довгими нігтями – всього найкращого , не забувайте ділитися своїми цікавими ідеями фіолетового манікюру нігтів, тими з них, які на вашу думку можуть сподобатися іншим модницям.

Красиві фіолетові нігті, кольорові з квітковим манікюром

Ми ознайомилися з красивим манікюром в кольоровому виконанні, з фіолетовими квітами нігтів 2020 року, дизайном літа і весни, осені і зими, з найкращими кольоровими новинками. Сподіваємося тієї підготовленої і запропонованої нами інформації про фіолетових нігтях, з фіолетовими квітами і в фіолетовому виконанні, цілком достатньо для того, щоб розібратися в цій темі, тим більше з тим кількість фото, які ми вам запропонували – успіхів!

Фиолетово-помаранчеві нігті, колір манікюру

Фиолетово-помаранчеве поєднання дає ще більше теплоти і світла такому манікюру, відмінний варіант для багатьох життєвих ситуацій і пов’язаних з відпочинком і святами

Тут про модний нюдовом манікюрі 2020 року – красиві нюдовие нігті

Фиолетово-яскраві нігті, колір манікюру

Для яскраво-фіолетового манікюру потрібно багато сонячного світла, щоб він собою не затьмарював його, відмінний варіант для літнього сезону.

Фиолетово-зеленого кольору манікюр, нігті

Фиолетово-зелене поєднання найбільше підійде для купального сезону, такий дизайн манікюру зустрічається досить часто, але воно повинно бути до місця.

Фиолетово-ніжного кольору манікюр, нігті

Фиолетово-ніжний манікюр непогано виглядає практично в будь-яку погоду, але підійдуть даної комбінації такі нігті і в такому поєднанні, не для всіх випадків.

Тут про модний ніжному манікюрі 2020 року – красиві ніжні нігті

Фиолетово-чорного кольору манікюр, нігті

Класичний стиль, Фиолетово-чорні нігті це стильно і красиво, а підійде такий манікюр для багатьох ситуацій.

Фиолетово-рожевого кольору манікюр, нігті

Фиолетово-рожевого кольору дизайн манікюру дуже ніжне, а підійде для дам будь-якого вікового покоління.

Тут більше про рожевому манікюрі 2020 року – модні рожеві нігті

Фиолетово-білого кольору манікюр, нігті

Фиолетово-білий манікюру цікавий для багатьох життєвих ситуацій, а виглядає він дуже стильно і можна сказати це класичний варіант дизайну.

Фиолетово-червоного кольору манікюр, нігті

Фиолетово-червоний колір нігтів це завжди красиво і стильно, вони обидва підходять один одному, а підійде такий дизайн манікюру для багатьох варіантів його використання.

Тут більше про червоний манікюр 2020 року – дизайн червоних нігтів

Фиолетово-матового кольору манікюр, нігті

Фиолетово-матове поєднання в кольорі дизайну нігтів можна назвати класикою, стильним святково-вихідні варіантом, підходить як молодим дівчатам, так і більш зрілим дамам, для різних їх цілей.

Фиолетово-золотого кольору манікюр, нігті

Класичний варіант чорно-фіолетового манікюру, підійде для багатьох випадків життя, але найкраще для урочистостей і свят, він досить універсальний і добре виглядає.

Тут пані, як молоденькі дівчата, так і більш зрілі жінки, дізналися про фіолетовому манікюрі нігтів сезону весни-літа і осені-зими 2020 року, фіолетових нігтях для будь-якого випадку життя, святкових і буденних, на кожен день і для виходу в світ , шкарпетки в повсякденному побуті і на роботу – успіхів усім, дивіться також і інші моделі і забарвлення нігтів, яких цілком достатньо для того, щоб визначитися зі своїм власним, правильним вибором…

сліпучі ідеї нейл-арту + рекомендації експертів -Фото – модний дизайн нігтів

Серед всіх забарвлень лаків особливою популярністю користується фіолетовий колір. А все тому, що він однаково добре підходить і юним дівчатам, і жінкам у віці. Ще одна незаперечна перевага фіолетового – виглядає цей колір жіночно, ніжно і загадково.

Класичний фіолетовий манікюр хороший навіть без наявності додаткових декоративних прикрас.Такий колір відмінно поєднується з багатьма предметами гардеробу, тому фіолетовий манікюр вважається універсальним.

Варто відзначити, що виглядає однаково добре і темні, і світлі відтінки лаку. Вибір залежить виключно від індивідуальних смакових переваг.

Фіолетовий манікюр з квітами

Мабуть, одна з найкращих ідей для весни. Ніжний візерунок чудово поєднується з фіолетовим кольором, вносячи свою родзинку.

Однак тут важливо не переборщити – квітів не повинно бути багато, в іншому випадку манікюр буде виглядати занадто нав’язливо.

Досить лише обмежитися прикрасою одного або двох нагідок.

Чи не зайвим буде додати і невелику кількість страз: стильно, ефектно і зі смаком.

Фіолетовий френч

У 2020 році обіцяє бути дуже популярним фіолетовий французький манікюр.Дійсно, виглядає фіолетова “посмішка” дуже незвично і привабливо.

Однак при створенні такого манікюру необхідно враховувати головне – нігті не повинні бути занадто довгими.

А ось форму можна сміливо вибирати будь-яку: овал, квадрат, мигдаль, пуанти – політ фантазії не обмежений.

Фіолетовий манікюр зі стразами

Не менш популярний варіант фіолетового манікюру – нейл-арт зі стразами.

Навіть невелика кількість блискіток додадуть нігтям зовсім інший вигляд. Тільки зверніть увагу на ці фото!

Можна використовувати фіолетовий лак зі стразами, або сухі блискітки – в обох випадках результат виявиться вражаючий.

нові образи нейл-арту для будь-якого випадку -Фото – модний дизайн нігтів

Виразний і яскравий фіолетовий колір додає образу родзинку навіть в тому випадку, якщо використовувати його виключно в нейл-арте.У статті ми зібрали найсвіжіші, стильні і ефектні ідеї фіолетового манікюру.

Фіолетовий френч

Серед широкого розмаїття варіантів виконання манікюру, окреме місце займає фіолетовий френч. Справа в тому, що він має безліч переваг.

У це число входить:

  • ефектний вигляд;
  • незвичайне виконання френча;
  • можливість комбінування з багатьма предметами гардеробу.

Крім того, фіолетовий френч володіє ще однією незаперечною перевагою – він однаково добре підходить і молоденьким дівчатам, і жінкам у віці.

Тому кожна представниця прекрасної статі може сміливо вибирати таке виконання і не сумніватися з приводу того, чи буде нейл-арт виглядати доречно.

Фіолетовий манікюр з квітами

Не менш виграшним варіантом може виявитися нейл-арт з квітами.Погодьтеся, це одна з кращих ідей для весни.

Для створення ефектного малюнка можна використовувати навіть найпростіші наклейки – навіть за допомогою такого простого способу можна створити дуже гарний манікюр.

Якщо ви хочете стати володаркою унікального нейл-арту, краще зробити малюнок самостійно за допомогою кисті і лаку. І нехай на це піде набагато більше часу, зате результат напевно виявиться просто приголомшливим!

Фіолетовий манікюр з блискітками

Яка жінка може встояти перед чарівним сяйвом блискіток на нігтях? Мабуть, немає такої жінки, яка була б байдужа до блискучого нейл-арту.

Погодьтеся, поєднання фіолетового лаку і блискіток виглядає просто чарівно!

Тому сміливо озбройтесь лаком насиченого кольору і блискітками. Ефект вийде приголомшливим!

Фіолетовий манікюр зі стразами

Безперечно, нітрохи не поступається за красою і загадковий нейл-арт фіолетового кольору з камінням.

Повірте, таке виконання буде відмінно поєднуватися з будь-яким вечірньою сукнею, додаючи яскравий штрих образу.

Не забувайте лише про те, що все добре в міру. Камені не є винятком. В іншому випадку ризикуєте стати володаркою аляпісто манікюру.

17 відтінків лаків для нігтів, які будуть в тренді влітку-2020

Яскраво-синій: Infinite Shine Long-Wear Nail Polish відтінку Do You Sea What I Sea, OPI

Якого ж красивого синього кольору цей шіммер – просто чудо ! Впевнені, що він розбавить будь нудний образ і додасть потрібний акцент.

Різнокольоровий глиттер: Fashion Color Urbain Mermaid в відтінку 362, Eva Mosaic

Гліттер ми не залишаємо в новорічних прадніках, а сміливо беремо його з собою на пляж. На сонці твої нігті будуть виглядати як переливається хвіст русалки!

Насичений зелений: Nail Lacquer відтінку In the Limelight, China Glaze

Цей лак не тільки порадує тебе соковитим відтінком квітучої трави, але і протримається на нігтьової пластини як гель-лак – близько двох тижнів.

Фіолетовий глиттер: Hello Kitty Nail Lacquer Collection, OPI

Частинки блакитного, зеленого і червоного Гліттера заміксувати з шалено красивим лавандовим відтінком. Він приверне увагу будь-якого!

Апельсиновий фреш: Enamored Hi-Shine Nail Polish відтінку Mandarin Orange, Marc Jacobs

Найяскравіше завжди краще, особливо коли справа стосується літнього манікюру. У Marc Jacobs вийшов особливо насичений відтінок: на нього дивишся і начебто вже випив свіжовичавлений апельсиновий сік на веранді.

Сонячні ванни: Le Vernis Longwear Nail Colour у відтінку Giallo Napoli, Chanel

Жовтий відтінок лаку дуже складно зробити, тому не дивно, що його рідко використовують в манікюрі. Але цей – виключення: він справді такий же яскравий, як в упаковці. Нагадує відпустку на березі моря в Італії.

Пісок на пляжі: Glamourose Lasting Color Gel відтінку 190, Pupa Milano

Нам здається, нікому не подобається йти з пляжу, коли все ноги покриті піском, однак проти пісочного лаку ніхто не заперечує, чи не так? Буде нагадуванням про щасливих відпускних днями.

Небесно-блакитний: Gel Lab Pro Nail Color відтінку Above the Clouds, Deborah Lippmann

Цей супермолочний річний відтінок, в який додана всього крапля блакитного, нагадує чисте, яскраве небо … Уяви, як він буде красиво виглядати!

Фуксія: Nail Lacquer відтінку Strawberry Margarita, OPI

.