Ногти

Як краще нарощувати нігті: Яке нарощування нігтів краще?

Яке нарощування нігтів краще?

Популярність нарощених нігтів зумовила швидке і бурхливий розвиток індустрії, яка пропонує на вибір найвибагливішим і примхливим модницям різні матеріали і пристосування для того, щоб надати нігтям красу і блиск.

Кожен вид нарощування має свої плюси і мінуси, все ж спробуємо визначити, яке нарощування нігтів краще .

Маленький відступ

Нарощені нігті погіршують стан власних нігтьових пластин.Наполовину обпиляними ніготь закритий тіпсом або гелем. Він поступово стоншується, стає м’яким. Для того щоб тіпси щільно прилягали до нігтів, їх поверхню обробляють пилою, знімаючи частину рогового шару. Тіпси приклеюють або на половину нігтя, або на одну третину. До нігтям не надходить повітря, і такий стан триває кілька місяців.

Ми заспокоюємо себе тим, що нарощені нігті дуже красиві і є предметом заздрості подруг і колег, тим, що штучні нігті захищають від несприятливих факторів власні – ламкі і крихкі.Навіть якщо є протипоказання для процедури нарощування, ми, покладаючись на рятівне «авось», все ж наважуємося на неї. Так, після зняття нарощених нігтів власні нігті через деякий час відростають і відновлюються при гарному догляді. Але, незважаючи на це, слід прислухатися до думки фахівців і неухильно дотримуватися їхніх порад.

Не можна з повною впевненістю сказати , що нарощування нігтів негативно впливає на стан натуральних. Нарощені нігті позитивно позначаються на формі власних, вони набувають правильний напрямок росту.З цією метою акрилом нарощують нігті на ногах, виправляючи врослі нігті.

Особливості нарощування нігтів

 • Акрилові нігті

Технологія нарощування акрилом була розроблена найпершою. Матеріал, що застосовується для процедури, запозичили у дантистів. По суті, акрил – це швидко твердне матеріал, який не має протипоказань за тривалістю шкарпетки. Він дуже міцний, але недостатньо гнучкий. Акрил дозволяє моделювати форму нігтів, задовольняючи будь-які бажання клієнта.Для акрилу потрібна корекція один раз на місяць.

Акрилові нігті нарощують двома способами. Перший спосіб – використання спеціальних форм, на яких майстер створює штучний ніготь. Другий спосіб – використання тіпсів. Тіпси клеяться на нігті, на які, в свою чергу, накладають акрил. Більшою популярністю користується перший спосіб.

 • Гелеві нігті

Для нарощування використовують гель, який набуває міцність під впливом ультрафіолетових променів.Гель вимагає корекції один раз на місяць. Для нарощування нігтів за допомогою гелю необхідні спеціальні тіпси, які володіють великою пружністю і твердістю.

Для нарощування гелевих нігтів застосовуються безкислотні матеріали, які не завдають істотної шкоди натуральним нігтям. Після того, як майстер завдасть на ніготь шар гелю, його просушують під спеціальною лампою. В результаті цього утворюється міцне і гнучке покриття, практично не відрізняється від натурального нігтя.

Для гелевого нарощування не обов’язково використовувати тіпси, якщо клієнт вважає за краще нігті середньої довжини і бездоганний природний манікюр. У цьому випадку майстер використовує спеціальні форми.

Гель не надто позначається на стані нігтьової пластини . Він не викликає роздратування і є одним з кращих матеріалів для нарощування та моделювання нігтів .

У гелю є і недоліки . Хоча гелеві нігті гнучкі, але вони, в той же час, досить крихкі.Якщо гелевий ніготь тріснув, то корекція неможлива. Необхідно зняти нарощені ніготь і зробити новий. Акриловий ніготь при подібних обставинах можна відремонтувати.

Гелеві нігті боятися різких перепадів температур. Вони не перенесуть високої температури духовки.

Ще кілька аргументів «за» і «проти»

Вибрати між акрилом або гелем непросто. Все, в принципі, залежить від бажання клієнта. Але слід врахувати ще ряд особливостей акрилу і гелю.

 • Зауважимо, що у 14% жінок на нігтях добре буде триматися і акрил і гель, а у 6% не втримається ні той, ні інший матеріал.Все залежить від особливостей організму.
 • Акрил менш схильний до розтріскування. Він також дозволяє моделювати на нігтях квадрат, яка не округляється на кутах, як це відбувається з гелем.
 • Акрил при знятті або корекції розчиняють спеціальною рідиною, а гель спилюють пилою, захоплюючи при цьому частина нігтьової пластини.
 • Акрилом нарощують зламані і деформовані нігті. Гелем це зробити майже неможливо.
 • Акрилові нігті не мають еластичність.Після нарощування нігті стають матовими і виглядають штучно, на відміну від гелю.
 • Гель досить прозорий і тонкий. Після нарощування нігтьова пластина залишається рівною і блискучою.
 • Для тонких і ослаблених нігтів найбільше підійде гель. Для міцних і здорових можна застосовувати обидва способи нарощування.

Зваживши всі аргументи, вислухавши думку фахівця, ви зможете визначитися з правильним вибором, а значить, не завдати шкоди вашим нігтям і придбати красивий і яскравий манікюр.


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


Способи нарощування нігтів, який вибрати

Зміст статті

Вступ

Доглянуті ручки з красивими нігтиками, предмет гордості кожної жінки, але на жаль, не всі можуть похвалитися міцними, здоровими нігтями або в силу професії, не можуть відростити довгі нігті. Процедура нарощування нігтів, стала порятунком для багатьох дам, а різні види нарощування, дозволяють вибрати оптимальний для себе.Сьогодні ми поговоримо про види нарощування нігтів і матеріалі, використовуваному при нарощуванні.

Нігті накладні

Накладні нігтики вважаються бюджетним, з готовими нігтями впорається навіть любитель. З їх допомогою можна наростити нігті навіть вдома, самостійно не володіючи спеціальними навичками. Готові нігті діляться на два типи:

Нігті накладні відомі нам вже давно, можна сказати, що вони були найпершими, що дозволяють зробити нігті красивими і довгими.На жаль, даний тип не є надійним і виглядають вони неприродно. Продаються нігті накладні наборами, різної довжини і форми, але на жаль, підібрати під свою нігтьову пластину буде дуже складно, якщо взагалі вийде. Фіксуються нігті на рідній нігтьової пластини за допомогою спеціального клею, який часто йде в комплекті. Після поклейки, нігті можна покрити лаком за бажанням. У продажу є нігті накладні як однотонні, схожі на натуральні і кольорові, з різним дизайном.

Тіпси , одна з різновиду готових нігтів, які відрізняються від накладних тим, що вони служать базою для моделювання і накладаються не на всю пластину нігтьову, а тільки на край.Виготовляються типси з матеріалів більш якісних і мають достатню гнучкість. Виглядати нігті з типсами будуть більш натурально і естетично, ніж накладні нігті. Для нарощування буде потрібно не тільки спеціальний клей, але і гель або акрил, яким покривається пластина для закріплення і моделювання нігтя. Дуже важливо підбирати тіпси за розміром нігтя, щоб уникнути деформації рідного. Нарощування нігтів типсами вважається порівняно недорогий і безпечною процедурою.

Моделювання нігтів

Тепер поговоримо про сучасний і більш надійному нарощуванні нігтів – моделюванні.

Моделювання нігтів здійснюється фахівцем, який пройшов відповідне навчання по нарощуванню. Відбувається нарощування нігтів гелем, фабергласом, акрилом, биогелем.

Ті, для кого нарощування нігтів є бізнесом і якість матеріалів на першому місці купити однофазний гель для нарощування нігтів, відомого виробника можна перейшовши за посиланням. В інтернет-магазині ви так само знайдете багато інших матеріалів для моделювання нігтів.

моделювати нігті гарні тим, що їх не відрізнити від натуральних, довжину і форму можна вибрати на свій смак і корекцію робити доведеться нечасто – але звичайно, в залежності від використовуваного матеріалу і відповідного догляду.

Нарощування фабергласом відбувається за допомогою використання скловолокна або шовкових смужок. Даний спосіб вважається одним з перших і зараз використовується рідко, тому як наростити довгі нігтики не вийде.

Моделювання нігтів акрилом , більш сучасне рішення, за допомогою акрилового матеріалу можна нігті наростити будь-якої довжини. Матеріал відрізняється високою міцністю і порівняно незатратним процедурою. Але на жаль, акрил не володіє еластичністю, в слідстві чого, корекцію робити потрібно буде досить часто.Ще одним недоліком акрилу, є запах не дуже приємний, який буде супроводжувати вас під час процедури і ще кілька днів, після неї.

Що стосується гелю , то даний матеріал вважається більш безпечним. Гель еластичнішою ніж акрил, що робить нарощені нігті більш довговічними. Послуга нарощування гелем, обійдеться дорожче, але і корекцію вам потрібно буде робити рідше.

Моделювання нігтів биогелем , що поєднує в собі гель і акрил, дозволяє створити міцні, красиві нігтики.Поєднання обох матеріалів робить нарощені нігті міцнішими і при цьому еластичними, при належному догляді і акуратному зверненні корекцію потрібно буде робити нечасто. Нарощування біогелем обійде вам не дешево, але результат, варто того!

Тепер ви в курсі, які способи нарощування існують і впевнена, визначилися з оптимальним способом для себе. Бажаю вам сонячного дня і хорошого настрою.

До зустрічі!

mysmartbuy.ru

Яке нарощування нігтів краще? – НастінБлог

Не так давно я відкрила для себе нарощування нігтів.

«Чому недавно?», – запитаєте ви. Тому що я вважала, що це дуже шкідливо для натуральних нігтів і їх буде неможливо відновити.

Але вивчивши відгуки клієнтів, я зробила дуже несподівані висновки на цей рахунок і вирішила, була не була, нарощу. А потім глянула на свої пальці і зрозуміла, що терять- то нічого. Доброю довжиною або фортецею мої нігті ніколи не відрізнялися.

Як правило, вони ламалися як тільки відростало на пару міліметрів.

Коли я спробувала довгострокове покриття, про який писала в статті Манікюр для ленівих- покриття нігтів гель-лаком, я зрозуміла, що мої нігті все ж здатні мати гарний вигляд, але хочеться, щоб вони були прикрашені якимись небудь блискітками, квіточками та іншої девчачей радістю.

Тепер залишилося визначитися, яке нарощування нігтів краще.

1. Гелеве нарощування.

Плюси:

 • нарощування може виконуватися як на типсах (штучні нігті), так і на формах
 • нарощування нігтів гелем на типсах може виконати навіть початківець майстер
 • нігті виходять досить міцними
 • гель не пахне, і це не створює дискомфорту для вас і оточуючих
 • гелеві нігті тримаються до 4-х місяців
 • їх можна прикрасити навіть натуральними сухоцвітом, помістивши їх всередину нігтя

Мінуси:

 • гелеві нігті виходять значно більш товстими в порівнянні з натуральними
 • тріскаються від перепадів температур
 • не підлягають ремонту або відновленню
 • знімаються тільки шляхом спилювання
 • ламаються частіше, ніж акрилові
 • гелем можна зробити об’ємний дизайн
 • Гелеве нарощування нігтів має в основному позитивні відгуки і за ціною доступніше, ніж акрил, так як з цього виду нарощування починають ще не досвідчені майстри, які беруть за свої послуги невеликі гроші.

2. Акрилове нарощування.

Плюси:

 • нарощування може виконуватися як на тіпси, так і на форми
 • найміцніші з нарощених нігтів
 • акрилові нігті виглядають натурально, вони більш тонкі, ніж гелеві
 • підлягають відновленню і ремонту
 • знімаються без обпилювання
 • на акрилових нігтях можна робити об’ємний дизайн

Мінуси:

 • акрил втрачає свій блиск, якщо з нього зняти лак рідиною з ацетоном
 • нарощування нігтів акрилом супроводжується моторошним запахом
 • може викликати алергію або подразнення шкіри, яка перебувала в контакті з матеріалом
 • якісне нарощування може виконати тільки досвідчений майстер.

На питання: “Яке нарощування нігтів краще?”, Більшість майстрів відповідає, що акрилове.

Так як цей матеріал дозволяє реалізовувати будь-які ідеї дизайну і форми нігтів. Тим більше, що клієнти стали більш примхливі, і їх уже не влаштовує звичайний френч, їм подавай щось отаке.

Рекомендую так само прочитати:

Чи корисний биогель для нігтів по посиланню

Догляд за нігтями: магазинні або домашні засоби що краще?

Ідеї для манікюру в домашніх умовах тут

Правильно виконане нарощування нігтів викликає тільки хороші відгуки, так як дає бажаний результат і не псує нігті.

Звичайно, в процесі обпилювання вони стають тоншими, і після зняття штучних свої виглядають крихкими і тонкими. Це нормально, потрібно просто почекати, поки натуральні нігті відростуть.

І все стане, як і раніше так само, як було до нарощування.

Мій майстер зробила мені акрилові нігті виходячи з власних уподобань, і я залишилася дуже задоволена.

Ходжу вже четвертий тиждень, все ніяк не можу потрапити на коррекцію- до майстра величезна черга.У коментарях пропоную обговорити, яке нарощування нігтів краще на вашу думку. Пишіть відгуки.

Відео по темі: Акрил або гель? Що краще / шкідливіше для нігтів? У чому різниця?

що краще, чим відрізняється, відгуки

Перед нарощуванням нігтів варто розібратися, які існують для цієї процедури матеріали, наскільки вони міцні, надійні і безпечні. Зараз найбільш популярно нарощування нігтів акрилом або гелем. Що краще вибрати з цих двох засобів, цікавить багатьох дівчат.

Чим краще наростити нігті – акрилом або гелем?

Відповідаючи на це питання, необхідно знати, що і акрил, і гель є похідними полімеру (пластмаси) – хімічної речовини. Тільки процес їх отримання трохи різниться. Наприклад, під певними температурами і тиском з полімеру виробляють желеподібну масу – це і є гель з помірним запахом. І з того ж полімеру, але вже при іншому температурному режимі і тиску, отримують рідину (ліквід або мономер) і мелкодисперсную пудру (порошок), які при змішуванні і взаємодії з киснем утворюють акрил.

Зрозуміло, що обидва ці матеріалу не можуть бути абсолютно безпечними, тому що біля витоків їх створення – хімічні речовини, але, тим не менш, рівень їх небезпеки допустимо для використання в нігтьової індустрії, що підтверджує сертифікація якості та СанПіН.

Хочете зробити нарощування нігтів акрилом або гелем? Що краще вибрати? Потрібно відштовхуватися від професіоналізму майстра, форми і стану нігтів. Деякі майстри не можуть працювати з гелем, тому будуть хвалити і схиляти до використання акрилу, і навпаки.Краще нарощувати нігті у перевірених та досвідчених фахівців з об’єктивної точки зору, якісними інструментами і матеріалом і всі дотримувалися технікою безпеки.

Професіонали роблять нарощування нігтів акрилом або гелем. Що краще, вони визначають на місці, дивлячись на ніготь. Буває так, що одне покриття абсолютно не лягає, тоді вдало застосовують інше.

Найчастіше гель погано лягає на нігтьову пластину з яскраво вираженою аркою; м’які, тонкі, виснажені, трапецієподібні, вологі нігті (гіпергідроз).У таких випадках можлива відшарування матеріалу по краях. Він відмінно підійде безпроблемним нігтям з правильною формою. Суворих рекомендацій немає, але, як і скрізь, бувають винятки. Гелеве покриття боїться різких перепадів температури. Якщо погодні умови несприятливі, вигідніше наростити акрилові нігті.

Кому підходить нарощування нігтів акрилом? Відгуки кажуть, що тим, у кого маленьке нігтьове ложе, сильно закруглений ніготь або він виглядає обкусані. Матеріалом можна робити різноманітні малюнки, в тому числі і об’ємні (3D дизайн), в цьому плані він перевершує гелеву технологію.Акриловим покриттям моделюють складну, безформну нігтьову пластину. Гелем це зробити практично неможливо.

Час нарощування, термін служби у гелю і акрилу однакові. Коректують покриття приблизно раз в 3-4 тижні або в разі відшарування, поломки, подряпини, зміщення.

У чому різниця між акрилом та гелем?

Чим відрізняється нарощування нігтів гелем від акрилу? Гель, на відміну від акрилу, не може застигнути самостійно. Його полімеризація відбувається під УФ-променями і в процесі нарощування майстер застосовує УФ-лампу.Вона малопотужна, тому шкоди здоров’ю не завдає.

Гелева технологія при нанесенні самовирівнюється, досить трохи попрацювати пензликом. Акрил такою властивістю не володіє, тому майстру доводиться ретельно випилювати поверхню, щоб домогтися ідеально рівного, гладкого покриття.

Під час застигання гелю (навіть самого якісного) під лампою витончення нігті можуть відчувати печіння. З акрилом такого не відбувається.

Акрил, на відміну від гелю, має стійкий різкий запах, але від нього можна позбутися, якщо у манікюрниці є витяжка, яка також допоможе втягнути дрібний пил від спилювання акрилового покриття.

Нарощування нігтів акрилом або гелем – що краще? Акрилове нарощування набагато міцніше гелевого, більш стійко до механічних пошкоджень. Воно розчиняється, тобто знімається спеціальним складом без вмісту ацетону, інакше нігті пожовтіє. Гелеве покриття потрібно спилювати. Сучасний акрил не містить метилметакрилат, який викликає алергію.

Якщо хочеться отримати ідеальний блиск або прозорість, дзеркальну поверхню готового манікюру, тоді краще застосувати гель, т.к. акрил такого ефекту не дасть. З ним нігті виглядають більш матовими. Зате на акрилову поверхню можна накласти багато блискіток, а на гель – немає, тому що це порушить процес його полімеризації.

Як нарощують нігті акрилом?

Уроки нарощування нігтів акрилом проходять в кілька етапів:

 • готують ніготь – дезінфікують, видаляють кутикулу, шліфують нігтьову пластину для кращого зчеплення матеріалу, знежирюють і наносять праймер, що знімає зайву рідину;
 • на ніготь надягають спеціальну форму або приклеюють тіпси; акрил можна наносити і на те, і на інше;
 • спеціальну кисть занурюють в мономер, потім в акрилову пудру, отриманий кульку рівномірно розподіляють по нігтя і моделюють його вид;
 • коли покриття висохло, майстер пилочками різної шорсткості починає випилювати остаточну форму, створювати дизайн;
 • в кінці все покривається фініш-гелем, щоб нігті блищали.

Як нарощують нігті гелем?

Уроки нарощування нігтів гелем передбачають наступні кроки:

 • готують ніготь і встановлюють форму або наклеюють тіпси;
 • пензликом покривають нігтьову пластину першим шаром гелю і сушать його в УФ-лампі;
 • наносять другий шар і декорують за бажанням клієнта, сушать ніготь в лампі;
 • моделюють форму пластини пилкою і фарбують нігтьову пластину фініш-гелем.

Який краще вибрати гель?

Гель підбирається в залежності від функціональності і підрозділяється на кілька систем:

 1. однофазная система – використовується один гель, який має всі функції.Їм виконуються всі маніпуляції нарощування – зчеплення, моделювання, міцність;
 2. двухфазная система – складається з двох гелів, один з яких застосовується для зчеплення і моделювання, інший – як топове міцне покриття;
 3. трифазна система – включає три компоненти. Перший гель забезпечує безпечне взаємодія штучного матеріалу і нігтя, другий – моделює форму пластини, третій – забезпечує міцність, блиск і гладкість.

Кращі гелі для нарощування нігтів – ті, які мають сертифікат якості.Серед торгових марок користуються популярністю Top Gloss Gel, Planet Nails, CNI, EzFlow, Irisk, RuNail, IBD, TNL, Severina, Masura.

Відгуки про акрилі і гелі

Любителям яскравого, об’ємного дизайну подобається нарощування нігтів акрилом. Відгуки про нього говорять, що це міцний, довговічний матеріал, який в змозі зміцнити натуральний ніготь.

Гель підкреслює природність нігтьової пластини, робить її більш виразною, блискучою і гладкою. Ідеально поєднання акрилу з гелем: перший матеріал буде гарантувати фортеця, а другий – неповторне сяйво.

поради професіонала 🚩 Догляд за нігтями

В першу чергу запам’ятайте: головне – вибрати досвідченого, сумлінного майстра. Професіонал завжди використовує якісні витратні матеріали, враховує стан нігтів, діє ретельно, дасть корисну пораду. Клієнтка кваліфікованого фахівця отримає красиві і міцні нігті потрібної довжини, незалежно від застосовуваної технології. Але все ж ряд є важливих відмінностей між гелем і акрилом, про які треба знати.

Акрил не підходить тим, хто чутливий до різких неприємних запахів: під час нарощування може здатися, що ви перебуваєте в кабінеті стоматолога.Надалі нігті не пахнуть. На ринку представлений і акрил «без запаху», але вважається, що його якість нижче. Від акрилу краще відмовитися, якщо ви схильні до алергії: є ризик викликати загострення. А твердження про шкоду акрилу не більше ніж міф, оскільки концентрація небезпечних для людини сполук в матеріалах для нарощування мінімальна.

При цьому акрилові нігті дуже міцні і не ламаються навіть в екстремальних ситуаціях: наприклад, під час активних спортивних тренувань. Зняти нарощені акрилом нігті можна самостійно в домашніх умовах, ця процедура схожа зі змиванням звичайного лаку.Тільки акрил дозволяє створювати «акваріумний» нейл-дизайн: прикрасити ніготь об’ємними деталями – стразами, мереживом.

Поверхность нарощеного гелем нігтя сильно блищить і виглядає суперухоженно навіть без нанесення лаку. На такі нігті не впливає побутова хімія: гель не «морщиться», не тріскається навіть при попаданні на ніготь сильнодіючих засобів для прибирання. Ніяких неприємних запахів при нарощуванні немає. Гель є гіпоалергенним матеріалом.

Однак гель чутливий до механічних пошкоджень і різкій зміні температур, не підлягає ремонту – зламаний ніготь треба замінювати.Зняття гелю з нігтів здійснюється спилювання і відбувається в салоні. Вартість нарощування гелем зазвичай вище.

Нарощування нігтів, як і будь-яка косметична процедура, має ряд протипоказань. Обов’язково ознайомтеся з ними, перш ніж робити свій вибір. Ні гелем, ні акрилом можна нарощувати нігті при серцево-судинних захворюваннях і хворобах крові, цукровому діабеті, прийомі сильнодіючих антибіотиків і грибкових інфекціях.

.