Ногти

Світла Сандерс дизайн нігтів: Sveta Sanders (@SvetaSanders) on Twitter

Майстер манікюру Світу Сандерс

Вона називає себе «лакоманом» і веде блог з такою ж назвою. Кількість її абонентів в Instagram вже перевалило за 500 тисяч, що для Росії є воістину рекордним. Лаковий блогер щодня викладає зображення неймовірних дизайнів нігтів, докладно пояснюючи, як виконати той чи інший фантазійний малюнок.

Вона відома і в середовищі іноземних блогерів, які ведуть сторінки за оригінальним сучасному нейл-арту. Давайте познайомимося з цією дивовижною дівчиною, «підриває» Мережа цікавими ідеями оформлення жіночих нагідок.

«Лакоманія»

Смоленський блогер Світу Сандерс, що створює неймовірні шедеври, 6 років тому потрапила на спеціальний форум, присвячений урокам дизайну нігтів. Зараз вона визнається, що просто «захворіла» лаками самих незвичайних квітів, її настільки захопило нове захоплення, що воно стало для тендітної дівчини не просто хобі.

Вона сміється, згадуючи, як безконтрольно скуповувала величезна кількість лаків, а на постійні питання про те, скільки ж в її колекції маленьких флакончиків, знизує плечима в невіданні.«Не маю ні найменшого уявлення. Мені часто надсилають нові лаки, і я постійно чищу свої полички, інакше моє житло нагадувало б склад », – розповідає блогер.

Щоб заховати всі свої скарби, дівчина придбала комод, в який прибирає лакові пристосування. 12 скриньок ледве уміщають основну колекцію, і постійно потрібне нове місце для зберігання робочих інструментів для «лакоманьяка».

Унікальний дизайн нігтів

Зірка нейл-арту, щодня мотивуюча своїх передплатників на втілення в життя унікальних малюнків, починала працювати з звичайного стемпінга, що дозволяє наносити малюнки-штампи за допомогою трафаретів різноманітних форм.

Світу Сандерс, дизайн нігтів від якої неповторний, пояснює, що спочатку знаходила в Мережі нові ідеї і тут же намагалася їх виконати, а зараз численна армія любителів арт-малюнків на нігтях копіює вже творчість самої Світлани, вважаючи її справжньою чарівницею. Їй завжди хотілося малювати неабиякі речі, а нові ідеї не переставали відвідувати її голову. Іноді навіть малюнок на тканині міг спонукати її на новий нейл-арт.

Таланти російських блогерів

На питання про те, хто ж є для неї кумиром і ідеалом серед тих, хто спеціалізується на лакової тематиці, Світлана Сандерс відповідає, що нікого не виділяє.Хоча вона визнає, що саме російські господині блогів подобаються їй найбільше. Вона акцентує увагу на особливій акуратності вишуканого манікюру та оригінальні ідеї, придумані особисто, а не взятих з Інтернету.

Як тільки у «лакомана» з’являється вільна хвилинка, вона приділяє увагу стрічці Instagram, захоплюючись новими ідеями і фантазіями. Сандерс відзначає геніальність деяких дівчат, божественно малюють на нігтях, кажучи, що завжди мріяла так творити, але, на жаль, не обдарована художніми талантами.

Відео та Свотч

Світу Сандерс пояснила, що їй було непросто зважитися завести аккаунт в мережі «Інстаграм», але, на її думку, блоги потихеньку відживають свій вік, і їх читають тільки ті, хто їх веде. Дівчину вразив ажіотаж, піднятий навколо створеної сторінки: за перші дні існування на неї підписалися тисячі фанатів, і зараз особливу увагу Сандерс приділяє тільки Instagram, хоча і блог вона не закидає.

Захоплена манікюрними шедеврами, Світлана замислюється про нововведення і вирішує не просто виставляти Свотч своєї роботи, але і робити відеоінструкції для передплатниць.Вона радіє, коли її послідовно показані дії по нанесенню яскравих малюнків на нігті повторюються її фанатами.

Світу Сандерс дизайн нігтів для Свотч робить при денному освітленні, при якому, на її думку, кольору лаків передаються вельми точно. При неправильному відображенні відтінку вона користується фоторедакторами, виправляючи всі неточності. А ось відеозйомку дівчина здійснює тільки при штучному світлі, вважаючи, що тут важливіше чіткість деталей, ніж правильна передача кольору.

З хобі – в основну роботу

Як зізналася знаходилася в декретній відпустці Світу Сандерс, нігті і їх прикраса для неї стали основним видом діяльності. Перейшла на новий рівень зі звичайного хобі, вона вважає манікюр своєї повноцінною роботою і отримує безліч комерційних пропозицій про співпрацю. Вона думає, що нейл-арт просунувся далеко вперед, і навіть ті, хто вважав за краще однотонне покриття, вибирає зараз гарний дизайн нігтів.

Улюблені фірми

Блогер живить ніжну любов до декількох фірмах, що випускають лаки, серед яких вона виділяє Deborah Lippmann.Дізнавшись про бренд 6 років тому, ще на зорі свого захоплення, вона не змінює свій смак і по сей день.

Вдохновляющая на створення неймовірних малюнків на нігтях, Світлана Сандерс брала участь в розробці ідеального лакового відтінку австралійської компанії Picture Polish, продукцію якої обожнює. Отриманий колір – насичений чорнильний з переливаються блискітками – радує не тільки блогера. Передплатниці відзначають його глянсове покриття і цікаву гру на сонці, коли колір виглядає фіолетовим з вкрапленням райдужних іскорок.

Шедеври для читачів

Успішний блогер не стежить за трендами в нейл-індустрії, вона робить тільки те, що їй подобається, незважаючи на сучасні тенденції. Вважаючи, що ніколи не вийде з моди покриття однотонним ніжним кольором, дівчина виконує різні дизайни для своїх читачів. І каже, що не виходить з такими нігтями на вулицю, адже її шедеври вимагають особливого місця і стилю, в який повинні вписатися. Частенько виконує Світу Сандерс градієнт-манікюр, заснований на особливій техніці плавного переходу одного кольору в інший.Правда, втіливши в життя нову ідею, вона стирає лак і завдає прозоре покриття.

Правильний догляд за нігтями

Часто передплатники задають питання талановитому нейл-дизайнеру, а вона із задоволенням розповідає про правильний догляд за нігтями, відзначаючи, що тут важливі не тільки якісні лаки. Один з основних моментів, на яких загострює увагу Світу Сандерс, – яка рідина використовується для зняття покриття. Блогер визнається, що не всі вони гарні, а багато хто навіть призводять до розшарування нігтів, і радить користуватися щадними засобами, виділяючи для себе фірму Sally Hansen.

З іншого боку, успішний нейл-блогер дає поради новачкам, що мріють про славу, кажучи, що головне тут – не втратити своє обличчя за численними Свотч і робити не так, «як у всіх».

Як я роблю манікюр

Майже рік я збиралася написати цей пост. Так довго тому, що представляла скільки на це піде часу і сил, але все таки численні прохання дівчат мене підштовхнули.
Самостійно манікюр я роблю вже дуже давно, скажу вам більше, в салоні я його ніколи не робила, т.к. панічно боюся ножиць в чужих руках, та й надивилася на криваві кутикули знайомих, які відвідали чудо-майстрів. Років 3-4 тому я просто обрізати кутикулу ножицями після відвідин ванни або душу, тоді мені цього було достатньо, але потім мені захотілося сфотографувати лак і я побачила, що на фото манікюр не ідеальний, на кутикули невидимі оку задирки і шкіра суха. Стала шукати способи усунути недоліки і виробила певний ритуал манікюру, який допомагає не тільки мати доглянуті руки, але і робити красиві фото манікюрів, за що я і боролася з самого початку)
Такий глобальний манікюр як сьогодні я роблю нечасто, приблизно раз в півтора тижні, і то в міру потреби, зазвичай до такої міри я руки не доводжу і іноді обмежуюся просто чищенням кутикули за допомогою Ремувер і палички, але в цей раз я спеціально довго не робила манікюр, мила всі будинки без рукавичок і спеціально не стала підпилювати нігті, які частково зламалися і тепер різної довжини, в загальному доводила руки до жаху навмисно)))

Отже, починаю я з обпилювання бічних валиків біля нігтів, шкіра там загрубіла, висохла і утворилися всякі негарні речі.Важливо знати, що якщо ваші руки схильні бути вологими, то пиляти валики не варто, тому що волога шкіра перетвориться в лахміття і нічого не спився, тільки гірше стане. Потрібно пиляти, тільки якщо ви відчуваєте, що все сухо.

Зазвичай я користуюся звичайнісінької картонної пилою Ellis cosmetic, пилю менш грубою стороною з абразивністю 180гріт. Спочатку обпилюють ділянку валика, який заходить під ніготь, при цьому намагаюся не пошкодити пилою ніготь. Пиляти потрібно акуратно, не варто перестаратися.

Потім я пилю валик тримаючи пилку паралельно нігтя:

Всі сухі місця випив, і ось що виходить:

Теж саме проробляю з усіма нігтями, спочатку пилю як би під кутом, заходячи під ніготь, тут зазвичай самі сухі місця:

Потім паралельно нігтя і вже акуратніше, щоб не спиляти до м’яса і при цьому не пиляти сам ніготь:

Сухості перетворюються на пил:

Потім я беру ємність в теплою водою:

Румевер в цей раз я взяла Orly Cutique.Засіб размягчающее і видаляє огрубілі і відмерлі ділянки кутикули. З ним потрібно обережніше, даний препарат не можна тримати на шкірі довше хвилини і не можна користуватися частіше, ніж раз в 3-4 дня, інакше можна отримати прямо протилежний результат, тобто кутикула ще сильніше висохне і утворюються лущення та інші бяки. Я користуюся приблизно раз в тиждень.

Наношу Ремувер на кутикулу, при цьому нігті у мене покриті прозорим лаком, з голими нігтями ніколи цю процедуру не роблю, щоб мінімалізувати размягчающее дію Ремувер на нігтьову пластину.

Під нігтями теж потрібно чистити, тому і там проходжу пензлем, а ще це допомагає від наростання шкіри під нігтем:

Наношу Ремувер на всі пальці однієї руки і практично відразу починаю очищати апельсинової паличкою ділянку під кутикулою, саму кутикулу і під нігтями. На нігті біля основи (місце звідки вони ростуть) раджу не тиснути, тому що в подальшому це може посприяти викривлення пластини і нігті будуть рости хвилясті.

Дочищают паличкою вже в воді:

Після чого ретельно мию руки і нігті.Рушник я віддаю перевагу паперове, від нього не залишається ворсинок на шкірі, просто злегка промокають їм руки:

Далі ножицями Сталекс Н-01 обрізаю кутикулу. Намагаюся різати однієї безперервної лінією. При цьому бічні валики я не чіпаю, там вже все спиляно і не потребує видалення. До речі часто спостерігаю в блогах фото манікюрів з обрізаними валиками, виглядає жахливо, не раджу нікому так робити.

Дорізала кутикулу рівно до цього місця. Якщо між валиком і нігтем залишилися задирки, їх можна відщипнути манікюрними кусачками, або як варіант висушити руки і пройтися там ще раз картонній пилкою.

Видно скільки місця звільнилося на нігті після обрізання кутикули. При цьому шкіра не виглядає змученою і занадто обрізаної, а це говорить тільки про те, що в усьому потрібна міра;)

Обрізаю кутикулу таким же чином на всіх нігтях:

І переходжу до наступного етапу, це надання нігтям форми. За останній тиждень у мене зламалися майже всі нігті на правій руці, сьогодні я їх Обпиляєте і те ж саме зроблю з лівою рукою, щоб привести їх до більш-менш загального вигляду.До речі, я не женуся за випилюванням “схожості” нігтів міліметр в міліметр, досить візуального подібності, ніхто не підсяде до вас з лінійкою і не стане виміряти ваші нігті))) Отже, ось як було сьогодні:

Я беру скляну пилку Bohemia , дуже її люблю. Добре пиляє, при цьому не груба і дуже доступна, продається скрізь і коштує недорого.

Я вважаю за краще форму нігтя “квадрат”, тому пилю поставивши пилку прямо перпендикулярно нігтя, роблячи рухи вліво-вправо:

Потім трохи заокруглені куточок, буквально одним-двома рухами:

Коли всі нігті приведені до загального вигляду, я стираю старе покриття.Ватний диск я розрізаю ножицями на 4 частини, так зручніше ним користуватися і трохи економічніше. Рідина дуже люблю Vera advanced , але зараз її у мене немає, тому користуюся Zoya:

Далі йде процедура необов’язкова, але дуже корисна. У минулому році вона врятувала мене від розшарування нігтів. Потрібна полірувальна пилочка і касторове масло, яке я купую в аптеці і переливаю в пляшечку з пензлем.

Якщо є розшарування, варто їх трохи сошлифовать грубої стороною такої пилочки, потім нанести на нігті (і кутикулу) касторове масло і самої гладкою стороною пилки (зазвичай вона сірого кольору) потрібно гарненько відполірувати нігті.

Ось так рухами по нігтях на всі боки я полірую маслом:

Потім полірую торці нігтів поставивши пилку перпендикулярно:

Не варто забувати про куточках нігтів:

Після полірування я зазвичай деякий час сиджу з маслом на нігтях. А так як я не роблю всі ці процедури відразу, а найчастіше полірую ввечері перед телевізором, знявши старий лак, то це не займе так багато часу, як у мене сьогодні)))) Отже, посидівши трохи і давши маслу вбратися, я мою руки.Іноді не мою, а просто наношу лікувальну базу зверху.
Але в даному випадку я вимила руки, просушити паперовим рушником і приступила до нанесення бази на нігті. Користуюся зараз El Corazon Active Bio-gel , це єдиний засіб, який мені реально зміцнює нігті:

Наношу на ніготь

Обов’язково фарбує торець, як би “запечатуючи” його:

Після того як на всі нігті нанесена база і всі вже висохло, я роблю заготовку для корекції лаку, для цього беру зубочистку і намотую на неї маленький шматочок вати:

Наношу лак.Вже не знаю чи варто про це писати, але наношу покриття в такий спосіб. Починаю фарбувати від основи нігтя, ведучи лінію вниз, потім фарбує ліву частину нігтя таким же рухом і праву.

І ось тут пригождается заготовка з зубочистки. Їй я правлю затерплу лак. Якщо правити відразу, то забереться лише патьок. Потім, після нанесення другого шару лаку і топа (при необхідності) я все одно ще раз все підчищають, змочивши зубочистку в рідини для зняття лаку.

Отже, ось він вийшов манікюр, я використовувала ліловий розсіяний Голографик Zoya – Aurora, два шари без топа.

І деякі мої вироблені правила:

– ніколи нічого не мою будинку без господарських рукавичок, побутова хімія – перший ворог нігтів;

– кілька разів на день користуюся кремом для рук, зазвичай просто в міру необхідності, відчуваю що шкіра суха – змащую;

– в холодну пору року не виходжу на вулицю без рукавиць або рукавичок;

– п’ю вітамінні комплекси “для нігтів і волосся” і Біотин.

Сподіваюся, що цей величезний пост стане в нагоді)

Світу Сандерс: «Я почала помічати, що неусвідомлено скуповую лаки для нігтів приблизно років п’ять назад»

Тендітна і скромна дівчина з Смоленська, яка практично щодня «підриває» Інстаграм своїми надихаючими ідеями, неймовірними Свотч і приголомшливо красивими нігтями, відома всім лакофеям світу зірка нейл-індустрії і просто чарівна Світу Сандерс сьогодні в гостях у нашого порталу.На момент виходу публікації в передплатників Свєти числиться неймовірну кількість людей: 535 тисяч чоловік. Вдумайтеся тільки, це півмільйона! У Росії, наприклад, всього 36 міст мають чисельність населення понад 500 тисяч осіб, повідомляє Вікіпедія. А в цілій країні Ісландії живе всього 322 тисяч чоловік. Редакція сайту щиро бажає Світі придбати ще більше нових шанувальників її таланту і дякує за те, що приділила час нашого інтерв’ю.

З чого почалося твоє захоплення лаками?

Я почала помічати, що неусвідомлено скуповую лаки для нігтів приблизно років п’ять тому.Мабуть це і був початок. А посприяло тому спілкування з дівчатами з одного форуму. Я одного разу зайшла в гілку з обговоренням лаків і викладанням Свотч і все, я захворіла!

Чи є у тебе улюблені текстури, кольору, бренди? Або в кожному лаку можна знайти родзинку і красиво його обіграти?

Напевно, нескладно здогадатися, що Picture Polish зараз мій найулюбленіший бренд (недавно Світу стала офіційним «свотчером» бренду – прим. Авт.) . Мене завжди приваблювали їх чудові колекції, а зараз і поготів.Якщо говорити про улюблених тонах і текстури, то останнім часом я все більше віддаю перевагу кремові лаки пріпиленний відтінків, причому, зовсім не важливо, який колірної гами, подобаються практично всі! З ними можна легко придумати дизайн, використовувати як основу для стемпінга.

Скільки лаків в твоїй колекції? Як вони у тебе зберігаються? Скільки поверхів / відділень / блоків в твоєму лакодоміке?

Не маю навіть віддаленого уявлення, скільки зараз у мене лаків! Я постійно отримую посилки з новими флакончиками і частенько зачищаю свої лакохраніліща, інакше моє житло давно перетворилося б в склад.Нещодавно я ставила свої лаки на спеціально зроблені полки на стіні, яких ставало все більше, і я вирішила, що потрібно більш компактне сховище.

Буквально тиждень тому у мене з’явився стіл-комод, моє робоче місце і, за сумісництвом, компактне сховище моїх скарбів. Дванадцять скриньок вмістили в себе всі мої нігтьові пристосування і більшу частину лаків, не пишу більшу, тому що, насправді, не знаю, скільки ще мені потрібно місця, щоб прибрати залишки. Думаю, скоро з’явиться ще один великий комод з купою скриньок! Коли я повністю обустр свій лаковий куточок, то обов’язково поділюся цим на одній зі своїх сторінок або в блозі.

Чи часто ти сама переглядаєш стрічку в інстаграме? За якими тегами ходиш? Які Свотч «лайкати»?

Останнім часом я стала набагато рідше переглядати стрічку підписок, а вже за тегами ходити і зовсім закинула, а все тому, що катастрофічно не вистачає часу. Але вже якщо гортаю стрічку, то обов’язково «лайкати» все, що мені здається красивим, а красиве в моїй стрічці практично всі!

Питання, що випливає з попереднього: назви, будь ласка, своїх улюблених колег – лако-блогерів.

Я дуже давно знайома з Оленою Bliss, ми приблизно в один час починали вести блоги. Зовсім недавно я познайомилася з приголомшливими дівчатами Юлею Juli_addicted і Златою De_briz. Дуже люблю їх і як талановитих особистостей, і як відмінних друзів. А якщо говорити про дівчат-блогерів, які дивують мене своїми приголомшливими роботами, то їх настільки багато, що всіх перерахувати я б точно не змогла!

Як добитися ідеальної кутикули? Порадь, як правильно доглядати за нігтями.

Я думаю, що найважливіше – навчитися приводити кутикулу в порядок, тобто робити правильний манікюр. Я вибрала для себе обрізний в поєднанні з деякими іншими хитрощами, про що поділилася в своєму блозі. А якщо не лінуватися і частіше зволожувати кутикулу, то можна і зовсім не користуватися ножицями і кусачками. Але це, мабуть, не всім дано (особисто у мене не виходить).

Як ти знімаєш свої геніальні відео і Свотч? Чи є якісь особливості знімального процесу?

Я люблю робити Свотч при денному освітленні, так лаки виглядають більш правдоподібно, як мені здається.Але використання редактора це не скасовує. Я завжди виправляю неточності передачі кольору, якщо така потреба є.

Відео же навпаки знімаю з використанням штучного освітлення. Навіть якщо знімаю днем, все одно включаю додаткове підсвічування, тому що хочеться більше яскравої картинки, це все-таки не Свотч, і точної передачі кольору від відео-тьюториала не варто очікувати, там важливіше чіткість, щоб видно було всі деталі і було зрозуміло як створений дизайн.

Чим ще ти захоплюєшся, займаєшся в житті? Нігті – це основний вид діяльності для тебе? Або лише мала сторона твого повсякденності?

Зовсім недавно я була тільки домогосподаркою, сиділа в декретній відпустці, вела блог просто заради задоволення.Паралельно я підробляла у власного чоловіка трохи дизайнером, трохи верстальником, що, в общем-то, і зараз продовжую робити. Але останнім часом моє ногтевое хобі вийшло на новий рівень, це тепер і не хобі зовсім. Можна сказати, що це повноцінна робота. Я постійно отримую масу пропозицій про комерційну співпрацю, тому більшу частину дня я працюю.

Розмовляла aliensuvorova

Дякуємо Світлану Сандерс за надані фото.

Поділитися посиланням:

Сподобалося це:

Подобається Завантаження …

Інтерв’ю: лакомір Свєти Сандерс – Beauty SelectiveСвіту Сандерс називає себе “лакоманом”, веде блог Lakoman, кількість передплатників її профілю в Instagram перевалило за 150к.
Відео, які вона знімає, показують, як створити справжні шедеври на кінчиках пальців. Ми задали Світі кілька питань з приводу її головного захоплення.Як Ви вважаєте, чи є якась специфіка ведення блогу, присвяченого тільки лаків?


Насправді блог лакоманьяка, це не тільки лаки, це дуже велика тема, яка охоплює всі, що пов’язано з руками, в цьому і специфіка, найбільших нейл-блогерів дізнаються по руках, на відміну від блогерів демонструють макіяж, тобто руки це фактично наше друга особа))

Як виникла ідея перейти в Інстаграм?


Завести сторінку в інстаграм я не наважувалася досить довго, але мене туди постійно щось підштовхувало, я вирішила, що це знак і почала викладати там фото.


Все-таки блогери дуже залежать від прогресу і виникнення нових майданчиків, додатків. З цього приводу є кілька питань. На Вашу думку, чи існує небезпека, що через кілька років інстаграм витіснить звичні блоги? Немає бажання повністю перейти на ведення профілю в інстаграме?


Для мене було повною несподіванкою, коли за лічені тижні на мою сторінку підписалися сотні людей, за роки ведення блогу такого ажіотажу як тут, в своєму блозі я не бачила.Тоді я вирішила зробити упор на ведення інстаграма і не прогадала. Все-таки інстаграм це соціальна мережа, їй користуються практично всі, блоги ж читають в основному самі блогери, тобто з точки зору охоплення читачів інстаграм набагато більш гнучкий, тому я практично повністю переключилася на нього, але в той же час блог я не збираюся поки закидати.

Профіль Свєти в Instagram привертає лакоманьяков у всьому світі

Чому Ви стали знімати і викладати Свотч в форматі відео? Які плюси і мінуси в такій подачі манікюрних Свотч, на Вашу думку?

Відео я стала знімати на численні прохання передплатниць, все питали як зроблений той або інший манікюр, і я вирішила не розповісти, а показати) У підсумку все тепер чекають від мене відео-інструкцій і мені самій подобається процес, тому продовжую знімати) Плюси даної подачі значно переважують, тому дрібні незручності, такі як обмеження в 15сек вже здаються незначними, головне правильно показати послідовність дій при створенні манікюру.

Фото-урок від Свєти зі створення яскравого дизайну

Напрямок нейл-арту все-таки досить популярне, і це видно неозброєним поглядом. Виробники постійно придумують щось нове, хочуть якось здивувати. Що для Вас за останній рік стало самим корисним і цікавим відкриттям?

Нейл-арт просувається вперед, його стали робити навіть ті, хто раніше був категорично проти і визнавав тільки однотонне покриття нігтів.
Звичайно, багато всяких корисних речей випускається, але для мене саме відкриттям стала база під гліттерние лаки, це просто маст хев.

Звичайно, хотілося б дізнатися думку про лаки Deborah Lippmann. Пам’ятайте, як вперше почули про її лаках, який з них першим запав у душу?

Про лаках Deborah Lippmann я дізналася років п’ять тому, запав у душу Свотч Glitter In The Air, мене зацікавило які ж ще є лаки цієї марки і я замовила свої перші Дебора, з тих пір колекція значно поповнилася, але вони стоять у мене на “особливої” полиці серед найулюбленіших лаків.

У цьому році компанія Deborah Lippmann відзначає 15-річний ювілей. Що б Ви хотіли побажати?

Побажати хочу розвитку і процвітання, нехай Дебора і далі радує нас новими приголомшливими колекціями, у неї це добре виходить!

Дебора любить дивувати своїми колекціями, але можливо, у Вас є якісь очікування з приводу новинок?


Я просто впевнена, що нові колекції будуть такими ж цікавими як і попередні, тому неважливо що це буде, кремові лаки або якісь текстурні, головне щоб не губився особливий стиль марки) ну і якість звичайно)


Які поради Ви б дали початківцям нейл-блогерам? Як не загубитися у величезній кількості Свотч і лаків?

Початківцям блогерам раджу просто знайти себе, визначитися зі стилем подачі і тоді точно не заблукаєте, т.к. Свотч зараз дійсно багато, тому важливо робити щось, що буде цікаво і не буде “так як у всіх”.

Світу, велике спасибі за інтерв’ю! Продовжуй і далі радувати нас своїми ідеями красивого манікюру!

.