Ногти

Що говорить про людину форма нігтів: як визначити характер дівчини по її манікюру

Що розповість про характер форма нігтів

У всіх нас нігті різної форми: від широких і квадратних до маленьких і вузьких. Але чи могли ви подумати, що форма нігтів і характер можуть бути якось пов’язаними між собою? А між тим, цей зв’язок існує, і по нігтях можна багато чого розповісти про людину!

Ми в журналі Ще! підготували цікавий тест, заснований на вашій формі нігтів. Вибирайте варіант, максимально наближений до вашого, і відкривайте таємні грані своєї особистості!

Про що говорить ваша форма нігтів

Вчені стверджують, що природна форма нігтів людини, як і відбитки пальців, може містити цінну інформацію про його особистості.Хочете перевірити? Тоді знайдіть свою форму нігтя і прочитайте опис!

Широкі прямокутні нігті

brightside.me

Ви – спокійний, прагматичний, урівноважений і незалежна людина з широким кругозором. Ви дуже надійні і володієте загостреним почуттям відповідальності за свої слова і дії. Люди з цією формою нігтів – природжені лідери!

Маленькі квадратні нігті

brightside.me

Такі нігті можна побачити у кмітливих, гнучких і кмітливих людей.Вони, як правило, дуже запальні, але при цьому відхідливі. Вони також схильні бути жадібними, агресивними і ревнивими.

До речі, у нас є не менш цікавий візуальний тест, в якому потрібно вибрати профіль або анфас! Пройдіть його тут.

Довгі вузькі нігті

brightside.me

Якщо ваші нігті мають таку форму, то ви досить егоїстичний і розважливий чоловік. Ви любите розкіш і вимагаєте до себе уваги, а також схильні часто ображатися.

Короткі круглі нігті

brightside.me

Короткі нігті характерні для запальних і нетерплячих людей, які, тим не менш, досить кмітливі. Чим коротше нігті, тим більш вимогливим така людина до себе і до інших. Він завжди прагне йти своїм шляхом і є невиправним перфекціоністом.

Мигдалеподібні нігті

brightside.me

У вас ніжна, романтична душа, вам притаманні ідеалістичні погляди на життя. Вам подобається відчувати свою корисність, ви дуже сентиментальні і вас легко образити.

Трикутні нігті

brightside.me

Нігті у формі трикутника говорять про делікатну індивідуальності людини. Він схильний до частих змін настрою і завжди знаходиться на межі нервового зриву. Такі люди ненавидять програвати і прагнуть бути відомими.

Як ви вважаєте: ваша форма нігтів відповідає нашому опису? Розкажіть про цю статтю друзям, нехай і вони дізнаються щось нове про свою особистість!

Вам також сподобається – Тест на тип особистості: виберіть двері і дізнайтеся щось нове про себе.

Що форма нігтів може сказати про людину?

ВИЗНАЧАЄМО ХАРАКТЕР ЖІНКИ ЗА ФОРМОЮ НІГТІВ

Такого опису жіночого характеру ви, можливо, ще не зустрічали! Адже всі ми, роблячи собі манікюр, або вирушаючи до майстра, задаємо своїм нігтиками певну форму. Дуже рідко, коли можна зустріти жінку, яка весь час робить собі різні за формою нігті. Найчастіше, це вже вироблене роками, певне «обрис» пластини, яке вам найбільше подобається, і з яким ви відчуваєте себе більш комфортно.А хіроманти стверджують, що нігті – це дзеркало душі, а їх форма може розкрити деякі секрети вашої особистості! Цікаво? Тоді читайте далі!

Фахівці стверджують, що робимо ми собі форму нігтів не цілком довільно, наш вибір може залежати від нашого настрою і характеру. А може, якщо ви бажаєте в собі щось змінити, вам, в першу чергу, потрібно змінити форму нігтів? Варто спробувати!

Яка форма у ваших нігтів?

Ви легко заводите собі друзів, там, де ви з’являєтеся, відразу ж настає веселощі, і навіть напружена атмосфера змінюється на більш приємну.Ви дуже мрійливі, справедливі і емоційні.

Витягнута, загострена

Ви завжди намагаєтеся бути на висоті, всіма силами намагаючись не вдарити в бруд обличчям, ви іноді заздрісні, але ретельно це приховуєте, вашими рисами характеру захоплені навколишні, ви дуже відповідальна і любляча роботу жінка.

Прямокутна

Такі нігтики носить наполеглива, яскрава, працьовита, комунікабельна жінка. Ви любите пробувати нове, часом впадаєте в крайнощі, досить марнотратні, ви прямолінійні, завжди домагаєтеся своєї мети, чого б вам це не коштувало.

Віялоподібна

Такі жінки є прихильниками сімейних традицій. Вони дуже домашні, ніжні й ранимі. Саме через свою надмірну м’якості їм доводиться важкувато в життя.

Трикутна

Ця форма нігтів говорить про жінку, що вона є досить яскравою особистістю, ви звикли планувати все до дрібниць, акуратні, впевнені в собі і своїй точці зору. Для вас дуже важливі гроші.

Ви впевнено володієте будь-якою ситуацією, не губитеся навіть в складних умовах, і завжди знаєте, як вчинити і що сказати.Такі люди притягують до себе оточуючих. Для багатьох своїх знайомих ви навіть є джерелом натхнення, адже ви дуже смілива жінка. Часом ви буваєте досить агресивною і навіть хамських, але це ненадовго, ваш запал швидко проходить, і ви знову починаєте вражати оточуючих своєю товариськістю і розсудливістю. Ви довіряєте своєму розуму, а не серцю.

Закруглена

Жінки, які рухаються своїми почуттями, багато фантазують і живуть в мріях, вибирають саме таку форму нагідок.Ви вірите в справжню, щиру, взаємну любов, що робить вас трохи вразливою перед «мисливцями за серцями». Ви романтична натура, ніжна і добра жінка. Оточуючим здається, що ви «літаєте в хмарах”, не знімаєте «рожевих окулярів», і взагалі не можете мислити серйозно. Це частково так, вас найменше хвилюють земні проблеми.

Отже, просто змінивши форму своїх нігтів, ви зможете поміняти деякі риси своєї особистості. Бути може, вам не вистачає сміливості, або ж, навпаки, легкості і якоїсь неуважності? Спробуйте змінити свій характер і поведінку за допомогою манікюру, можливо, це дасть вам можливість налагодити якісь важливі життєві питання або, навпаки, дозволить пустити все на самоплив.

Як розпізнати характер людини за формою нігтів?

По руках людини можна розповісти не тільки про його минуле, сьогодення і майбутнє. У них також криється інформація про характер, долю, відносинах і здоров’я. Хіромантів досить поглянути на руки людини, щоб змалювати його життя, а також дати поради щодо подальших дій. Основну інформацію несуть лінії, вигини, пальці і нігті.

Визначення характеру людини за формою нігтів

Визначити характер людини і особливості його організму можна тільки по природному нігтя, а саме – не зміненим штучно, чи не нарощені. Для здійснення цього буде потрібно знати кілька загальних принципів:

 • довгий ніготь говорить про ідеалістичні погляді на світ, романтичною нахили і вітанії в хмарах;
 • короткий і широкий ніготь говорить про рішучість, розважливості, стійкості і стабільності володаря;
 • середньої довжини нігті говорять про спокій, розважливості і впевненому положенні, при цьому людина не вважає себе вище за інших, на нього можна покластися в будь-якій ситуації;
 • дуже довгий ніготь говорить про те, що носій – боязкий, крихкий, ранима і нерішучий чоловік;
 • широкий ніготь говорить про обмеженість думки, небажання розвиватися і прагнути до більшого; відмінна риса володаря – схильність до безглуздих суперечок на порожньому місці;
 • дуже широкий і плоский ніготь говорить про вміння носія розбиратися в людях, хорошою інтуїції і схильності до розуміння психології оточуючих.

Можна більш детально підійти до вивчення зовнішнього вигляду нігтьової пластини.

За деякими відмітний ознаками можна сказати про стан здоров’я людини і про його схильності до тієї чи іншої форми спілкування.

Для цього необхідно розглянути кілька варіантів:

 • товстий, щільний і короткий ніготь позначає, що людина здорова, при цьому і жінок, і чоловіків відрізняє вибуховий характер, який може проявитися при будь-якої дрібниці;
 • тонкий і блідий ніготь демонструє, що в організмі людини є недолік таких речовин як кальцій і залізо, відмінні риси володаря: примхливість, схильність до депресії, нестабільність, несосредоточенность;
 • синюватий ніготь сигналізує про проблеми з серцево-судинною системою, відмінні риси носія таких нігтів: пригніченість, схильність до стресів, стомлюваність і спустошеність;
 • тілесний колір нігтя, що не супроводжується блідими або іншими плямами, – це показник здорового, інтелектуально підкованого, розумного, скромного і приємного в спілкуванні людини;
 • темно-рожевий колір нігтя символізує про жорстокість носія і жорсткості характеру, вперто, це компенсується сексуальністю, розкутістю і пристрастю.

Крім цього, слід знати, що якщо нігті людини схожі на кігті хижих птахів, то його відрізняє скупість і жадібність. Якщо шкіра приростає до нігтя, то у носія обмежений інтелект і розвиток з точки зору духовності є для нього чужим.

Читати ще: 10 тиждень вагітності: фото, животик, УЗД, відчуття

За першим зовнішніми ознаками нігтьової пластини можна зрозуміти, як побудувати діалог з людиною і чи варто його просити про те, про що спочатку планувалося або повідомляти якусь інформацію.

Різна форма нігтів

Щоб провести аналіз нігтя і дізнатися, про що говорять руки, необхідно переконатися, що ніготь не є штучно зміненим. Після коригування, нанесення косметичних засобів і обробки складніше зробити аналіз і однозначно зрозуміти особливості. Але навіть без зміни нігтя штучно часом буває складно розібрати форму.

Овальний форма

Володарями таких нігтів є творчі люди, схильні до творення. Рука при цьому найчастіше є тонкою з довгими худими пальцями.Такі люди мають свою точку зору, є освіченими і розумними, знаходять себе у творчості: живопис, архітектура, музика. Ці витончені аристократичні натури схильні до депресій, самотності, заглибленості в улюблену справу і частої зміни настрою.

Квадратна форма

Знак стабільності, врівноваженості, сталості та сили. Ці люди часто є лідерами як на роботі, так і в сім’ї. У них є своя думка, вони твердо дотримуються своїх переконань і ідей. Шлюб з такими людьми буде міцним і довгим – вони захистять всілякими способами свого партнера і будуть берегти сімейне вогнище.

Прямокутна форма

Люди з такою формою нігтів є протилежністю людям з попередньою формою пластини. Перфекціоністи, які все зводять в ідеал і вимагають від інших так само, як і від себе. З головою занурюються в роботу, сім’ю, стосунки, друзів, намагаються довести будь-яку справу до максимуму. Не належать до захоплюється натурам, але при цьому часто бувають мандрівниками і дослідниками природи.

Кругла форма

Є особливістю яскравих, творчих, позитивних і енергійних людей.Схильність до авантюри і створення чогось нового і цікавого – це те, чим живуть люди з такою формою нігтя. Шлюб з такою людиною – цікавий, насичений і різноманітний. Але жити на емоціях вічно не вийде, і будь-яка плутанина може припинити відносини, які здавалися такими наповненими.

Трапециевидная форма

Гордії, егоїсти, агресори. Вони не приймають чужої думки, є зарозумілими, є тільки їх позиція і неправильна. Їм важко спрацюватися в колективі, об’єднати сім’ю або побудувати відносини, але за рахунок сильних внутрішніх якостей і жорсткої позиції нерідко досягають успіху.Мало володарів цієї форми нігтя стають творцями і творцями, але практично всі мають відмінний смак і почуття прекрасного.

Віялоподібна форма

Зовні задоволена приваблива, демонструє аристократичне початок володаря. М’якість, вразливість, доброта, душевне підхід до всього, довіру, звеличування сімейних цінностей, обожнювання затишку і свого затишного куточка – це першорядні якості людини з такими нігтями. При цьому залишається здатність філософського ставлення до життя і прохолодного ставлення до оточуючих, не входять до кола родичів.Погляд зверхньо і нотки егоїзму нечужди цим людям.

Варто відзначити, що форма нігтя на правій і лівій руках може відрізнятися, маючи різні ширину і довжину. Тому досвідчені хіроманти виробляють окремо аналіз рук і надають на підставі цього найбільш повну інформацію.

Штучна корекція нігтя не надає характеру людини тих чи інших властивостей , в ньому залишаються риси, закладені природою. Щоб дізнатися, що вас характеризує і з якого боку, краще займатися не самостійним аналізом, а звернутися до професіонала.

Значення манікюру на руках у жінок

Хіроманти вважають коригування форми і кольору нігтя – відмовою від своєї індивідуальності і природного особливості.

Дівчата використовують різні лаки, щоб позбутися від недоліків, підкреслити особливості і якось урізноманітнити звичний вигляд рук. Також лак робить нігтьову пластину менш ламкою і схильною до тріщин.

Перед будь-якою дівчиною спочатку постає вибір кольору і навіть на цьому етапі можна зрозуміти, що перед вами за жінка і як до неї підійти.

 • Червоний, яскраво-червоний або кривавий кольору є вибором жінок, схильних до домінування, маніпуляції чоловіками за допомогою флірту.
 • Блакитний, жовтий, світло-зелений і близькі відтінки говорять про неформальності жінки, схильності до експериментів, сміливості, креативності.
 • Чорний, темно-зелений, темно-синій і подібні темні відтінки є вибором сміливих, рішучих і яскравих жінок, впевнених в собі.
 • Нейтральний колір символізує зайнятість дівчата, романтичність, схильність до ідеалізації життя. Часто нейтральний манікюр є частиною дрес-коду і відповідає формальної робочій обстановці. Даний вибір часто не характеризує справжню натуру жінки.
 • Класичний червоний колір вибирають стильні жінки, схильні до стабільного життя, роботі, відносинам.

Часто доглянуті нігті є ознакою способу життя, робочої атмосфери або через брак часу.

Варто враховувати, що вибір дівчини може характеризуватися не тільки її внутрішньою схильністю, але і її настроєм, метою нанесення лаку і обраним нарядом.

Знаючи особливості нігтьових пластин і людських якостей в залежності від форми нігтя і кольору лаку, можна дізнатися про своє співрозмовника багато цікавого, просто привітавшись з ним.

Детальніше про те, як за формою нігтів розпізнати характер людини ви дізнаєтеся, подивившись наступне відео.

Як розпізнати характер по формі нігтів

можна просто поглянути на нігті співрозмовника і вирішити, чи продовжувати з ним спілкування або посміхнутися і помахати ручкою? Ми з’ясували, що форма нігтів може багато сказати про людину, а по їх станом лікар з легкістю визначить стан твого здоров’я.Існує навіть ворожіння по нігтях – оніхомантія. Про що саме говорять нігті, тобі розповість PEOPLETALK .

Володарі квадратної форми нігтів дуже продумані, їх розум домінує над почуттями. Це дотепні, винахідливі і уважні люди. Але вони запальні, хоча і швидко відхідливі. Це сексуально агресивна і вкрай ревнива особистість. З такою людиною тебе чекають приголомшливі, пристрасні стосунки, але вони завжди будуть на грані. Це лідери по життю, сміливі і незалежні, які завжди досягають призначеної мети.

Володарі прямокутної форми нігтів – справжні трудоголіки. Трохи знервовані, але дуже щирі і добрі люди. Вони в якійсь мірі наївні і схильні ідеалізувати все навколо. Вони завжди знають, чого хочуть від життя, і домагаються всього самі. Така людина ніколи не попросить допомоги, а сам завжди готовий підтримати. Через свою довірливість часто буває обдуреним, але не перестає вірити людям. У них закохуються, а вони постійні в своїх уподобаннях. Це ідеальний партнер по життю.З такими людьми завжди цікаво, затишно і спокійно.

Читати ще: Дитячі гліцеринові свічки від запору

Володарі округлих нігтів – творчі натури. Вони дуже емоційні і сентиментальні. Їхнє життя – їх правила! Такі люди часто бувають волонтерами. Вони хочуть зробити світ кращим і прагнуть до справедливості. Найменший прояв грубості може їх сильно відлякати, і вони відразу від тебе відвернуться. Вони захоплено відносяться до світу – це мрійники. Такі люди часто бувають художниками, модельєрами або музикантами.Вони дуже легко закохуються, але і швидко відхідливі. З такою людиною може спалахнути пристрасний роман всього на кілька днів, але запам’ятається він надовго.

Довгі і вузькі

Володарі вузьких нігтів з великим прошарком шкіри по обидва боки – дуже егоїстичні натури. Вони дуже розважливі і меркантильні. На вигляд це наївні і беззахисні люди, які нагадують дітей. Така людина дуже вразлива, він буде мстити, не подаючи виду. «Тримай друга поруч з собою, а ворога – ще ближче» є їх життєвим кредо! Вони дуже люблять розкіш, але не хочуть для цього працювати.

Володарі Лопатоподібний нігтів дуже честолюбні. Їм необхідно, щоб їх любили і визнавали. Це свого роду вискочки. Вони не люблять чекати, адже у них зовсім відсутнє терпіння, а настрій змінюється щохвилини змінюється. Вони часто бувають спортсменами, тому що їх напруга може зняти тільки важка фізична активність. У такої людини дуже розвинене почуття суперництва, він у всьому змагається з оточуючими і не вміє програвати.

 • Довгі нігті відрощують недовірливі, непередбачувані і недовірливі особистості, які прагнуть до розкоші і комфорту.
 • Коротко-стрижені нігті притаманні бойовим людям, енергійним і різнобічним. Вони завжди домагаються своєї мети. Це логічні і послідовні люди. Якщо у людини вже дуже коротко підстрижені нігті, то це говорить про його конфліктності.
 • Гризуть нігті знервовані особистості, які все приймають близько до серця і часто нервують.
 • Нерівні і вигнуті нігті притаманні жадібним і послідовним людям.
 • Бліді нігті свідчать про холоднокровною натурі, схильної до жорстокості.
 • Рожеві нігті – ознака вірного і постійного людей.

Бачиш, досить багато інформації можна сказати про людину по формі нігтів, але краще за все не зациклюватися на цьому. Дивись співрозмовнику в очі і довіряй своїм відчуттям.

Форма нігтів і характер людини

Характер людини визначається по самим різним чинникам, прикметами, особливостям. У тому числі і за формою нігтів. Вона, між іншим, може сказати про людину дуже багато, якщо знати, на що саме звертати увагу.Адже руки не так вже й просто заховати, вони завжди на виду в оточуючих.

Форма нігтів і характер людини

Основні типи

Існує всього 16 різних форм вільного краю і нігтьового ложа. Однак умовно їх все одно розділяють на чотири основні групи. До них відносяться такі форми, як:

Кожна з цих форм не просто відображає характер людини, але і вказує на ті чи інші звички, хобі, захоплення.

Щоб дізнатися про основні риси характеру, зовсім не обов’язково знати хіромантії, досить трохи розбиратися в психології, бути уважнішими, звертати увагу на незначні дрібниці.

Трапециевидная форма нігтів

Загальні дані про людину

Перш за все, необхідно звернути увагу на те, наскільки доглянуті руки, нігті, шкіра. Якщо вільний край акуратно підстрижений, кутикула прибрана, а шкіра рук досить зволожена, то можна сміливо говорити про те, що людина дуже впевнений у собі, акуратний, стежить за собою.

Нерідко ступінь доглянутості рук говорить і про те, наскільки людина відповідальна, уважний, педантичний. А ось нарощені нігті, між іншим, часто свідчать про те, наскільки буває ледачою, незібраних і неорганізованої їх власниця.Хоча б тому, що за таким видом манікюру не потрібно уважний і складний догляд, як у випадку з натуральними нігтями.

Природно, існують ситуації, через які навіть найвідповідальніший, зібраний і уважний чоловік може виглядати неакуратно, пом’яте, розсіяно. Однак це виняток, який лише підтверджує правило.

Прямокутна форма нігтів

Вважається, що володарі цієї форми нігтів, є найвитривалішими, незалежними, почасти гордими і дуже сильними духом особистостями.Саме вони простіше, швидше, легше переносять життєві тимчасові труднощі і негаразди.

Психологами відзначається і така риса характеру, як трудоголізм. Якщо перед володарем прямокутної форми нігтів поставити якусь професійну задачу, то він зробить все, викластися на всі 200%, але виконає її точно в строк.

На жаль, є у людей з такою формою нігтів і деякий недолік – зайва наївність. Дуже часто їх обманюють тільки через те, що вони довіряють всім і вся.Рівне до тих пір, поки їх жорстокість не спустять з небес на землю.

Всі перераховані риси характеру відносяться тільки до тих, у кого від природи вільний край зростає прямокутним, або людина свідомо вибирає цю форму, виконуючи манікюр будь-якого типу.

Овальна форма нігтів

Володарі нігтів такої форми – це найм’якші, податливі, згідливі і неконфліктні люди. Крім усього іншого така форма нігтів говорить про те, наскільки їх володар емоційний, добродушний, сентиментальний.

Людина, яка свідомо обирає таку форму нігтів під час виконання манікюру, найчастіше намагається уникати будь-яких конфліктних ситуацій в житті. Крім того саме власники овальної форми нігтів намагаються знайти шляхи врегулювання і купірування будь-яких сварок, скандалів, недомовок і проблем.

Примітно, що у настільки емоційних натур є не надто хороша звичка вигадувати те, чого немає, щоб потім із завзятістю в це вірити. Саме про таких людей кажуть: «любить будувати повітряні замки».При цьому ці самі «замки» нікому не нав’язувати, а просто в них вірити від щирого серця.

Читати ще: Можливості застосування флемоксин Солютабу при вагітності 1 триместру

Овальна форма нігтів в районі кутикули теж говорить про те, наскільки володар неконфліктний і поступливішим. Саме тому, щоб дізнатися істинний характер людини, варто звернути увагу саме на цю частину нігтя.

Квадратна форма нігтів

Така форма нігтів говорить про їх володаря багато.По-перше, характер у людини досить важкий: упертий, безкомпромісний, недовірливий. При цьому сильний духом. По-друге, квадратна форма нігтів із закругленими кутами говорить про те, що глибоко в душі людина вельми вразливий і ніжний, а з загостреними – про те, наскільки людина замкнута і недовірливий.

Примітно, що власники нігтів квадратної форми нерідко воліють зовсім невелику довжину вільного краю, оскільки найчастіше працюють в таких сферах, де навіть акуратний манікюр грає важливу роль.Наприклад, в сфері надання державних послуг.

Психологами відзначається, що свідомий вибір такої форми нігтів говорить про те, що людина внутрішньо зібраний, педантичний, виконавців і впевнений в собі. Стосується це і жінок, і чоловіків, які стежать за станом рук і нігтів.

Гостра форма нігтів

Власники такої форми нігтів – самі ексцентричні, непередбачувані, яскраві і часом вельми творчі особистості. Саме вони вибирають яскравий, стильний, модний образ для себе, одночасно оточуючи себе такими ж речами.

Психологи впевнені, що власниці гострих нігтів найчастіше задіяні в якихось творчих сферах. Наприклад, це художниці, співачки, музиканти та інші. Дівчата, які свідомо обирають таку форму нігтів, нерідко вельми педантичні, цінують порядок, але сприймають його по-своєму. Їм властиво жити в деякому творчому безладі.

Гостра форма нігтів може бути не тільки агресивною і ексцентричної, іноді це просто м’яка мигдалевидна форма, яка свідчить про м’якість і ніжності натури їх власниці.

Що можна сказати про характер людини за формою нігтів?

Не тільки лінії на долонях, а й форма нігтів здатні пролити світло на потаємні куточки людської душі. Дізнайтеся, які секрети можуть ховатися за формою нігтів, щоб краще пізнати своє оточення, а також власну особистість.

Є п’ять найпоширеніших форм нігтьових пластин:
прямокутні; квадратні; трапецієподібні; овальні; веерообразние.Еслі людині важко зрозуміти, яка саме форма у його нігтів, то, швидше за все, в його характері присутні суперечливі якості.У сучасному світі нігтиками можна надати будь-яку форму і розмір, проте це ніяк не позначиться на характері або долі. Дивитися потрібно на природні дані без урахування нарощування.

Овальна форма нігтів

Володарям овальних нігтів притаманні мрійливість, чутливість і сентиментальність. Люди з такими нігтями мають широкий спектр емоцій і схильні бачити світ крізь призму доброти. Особистості з овальними нігтями рідко йдуть на конфлікти, зазвичай вони намагаються залагодити ситуацію дипломатично.Вони справедливі і добрі, але можуть кидатися з крайності в крайність, якщо горять якоюсь ідеєю. Багатогранність характеру часто призводить до різких перепадів настрою.

Квадратна форма

Вважається, що люди з квадратними нігтями – врівноважені особистості, яких неможливо вивести з себе і схилити до конфлікту. Ці люди зазвичай консервативні, дотримуються нейтралітету, але володіють гострим розумом і працелюбні. В характері людей з квадратною формою нігтів навряд чи знайдеться частка авантюризму, однак, маючи на меті, вони здатні піти по головах.До таких крайніх заходів вони вдаються рідко: зазвичай вважають за краще зважити плюси і мінуси, щоб знайти оптимальний і найменш енерговитратний спосіб досягти бажаного.

Прямокутна форма

Така форма нігтів вказує на працьовитих і енергійних особистостей, що володіють невичерпним оптимізмом і ентузіазмом. Ці люди привертають до себе увагу, вони харизматичні, відкриті експериментів і авантюр. Вони нерідко викликають заздрість у недоброзичливців, тим самим наражаючись негативному впливу.Володарі прямокутної форми нігтів в юності наївні, але з віком перестають довіряти всім підряд і тим самим посилюють власну захист.

Трапециевидная форма

Така форма нігтів часто вказує на егоїстичних людей, впевнених в собі і володіють завищеною самооцінкою. Вони володіють яскравою зовнішністю та харизмою, прекрасно ладнають з творчістю, реалізуючи себе на цьому поприщі. Незважаючи на егоїзм, такі люди готові прийти на допомогу і надати підтримку тим, хто її дійсно потребує.Крім того, власники трапецієподібної форми нігтів вразливі і ранимі, але приховують це за маскою байдужості.

Віялоподібна форма

Таку форму нігтів ще називають лопатоподібною. Вона характеризує людей, які володіють доброю душею, стають прекрасними сім’янинами і батьками. Їм властива вразливість, але така риса характеру дозволяє бачити в оточенні тих, хто потребує турботи, і допомагати людям у міру своїх сил і можливостей.

Цікаві факти

Розповісти про характер може не тільки форма, але і довжина, товщина, колір нігтів.
Короткі нігтики вказують на товариських, хоробрих і енергійних особистостей. Вони дисципліновані, скрупульозні, мають лідерські здібності.

Короткі і товсті нігтьові пластини найчастіше зустрічаються у укритті особистостей і довгожителів. Вони екстравагантні і загадкові, але часто потурають поганим рис свого характеру, стаючи з віком буркотливими і недовірливими.
Довгі від природи нігтьові пластини вказують на непередбачуваних людей, які звикли до комфортного життя, нерідко хваляться своїм достатком і можливостями.
Нерівні, горбисті або закручуються нігті зустрічаються у норовливих і в чомусь агресивних людей. Вони здатні боляче ранити словами і суворо помститися тим, хто завдасть їм образу.
Тілесний колір нігтів вказує на твердість характеру, добродушність і сталість.
Темно-рожеві нігтики характеризують темпераментних особистостей, повних енергії і володіють жорстким характером.
Блакитнуватий або синюватий колір нігтів може вказувати на проблеми зі здоров’ям, які вимагають пильної уваги і лікування під наглядом фахівців.Якщо захворювання виключені, то такий відтінок вказує на стреси і нервові стану, через які людина може відчувати втому і роздратування.

Важливо знати батькам про здоров’я:

Стадії цирозу печінки

Стадії цирозу печінки Чотири стадії цирозу печінки Цироз печінки є хронічним прогресуючим захворюванням. У клітинах органу відбуваються …

27 07 2020 21:45:39

Насіння соняшнику при панкреатиті

Насіння соняшнику при панкреатиті Чи можна їсти насіння при панкреатиті: їх користь і шкоду для організму Запальний процес в підшлунковій залозі -…

23 07 2020 20:29:12

Скільки гояться опіки різних ступенів?

Скільки гояться опіки різних ступенів? Скільки гояться опіки різного ступеня тяжкості? Головним фактором при визначенні того, скільки заживає рана від …

21 07 2020 9:45:13

Як правильно загартовувати дитину?

Як правильно загартовувати дитину? Як загартовувати дитини: правила і рекомендації, міфи Ми не зробимо відкриття, якщо скажемо, що обливання …

20 07 2020 9:51:41

Розшифровка аналізу крові на кальцій

Розшифровка аналізу крові на кальцій Sosudinfo.com Кальцій є одним з найважливіших елементів в людському організмі. Він бере участь в обміні …

19 07 2020 6:23:12

Як приймати Ципрофлоксацин при ангіні?

Як приймати Ципрофлоксацин при ангіні? Як застосовувати ципрофлоксацин при гнійної ангіні і чи варто це робити взагалі? Ципрофлоксацин при гнійної ангіні …

18 07 2020 19:33:42

Мудра «Храм дракона»

Мудра «Храм дракона» Світ здоров’я та медицини! Мудра “Храм дракона” (Туксе- Мудра) У Східній міфології Дракон – це образ, який з’єднує п’ять…

16 07 2020 3:36:36

Панкреатин і Фестал – в чому різниця

Панкреатин і Фестал – в чому різниця Панкреатин і Фестал – в чому різниця Що таке проблеми з травленням, не з чуток знають 8 з 10 людей. При цьому …

15 07 2020 21:37:14

Чим небезпечний вірус герпесу

Чим небезпечний вірус герпесу Герпес: чим небезпечний для дорослих, дітей і під час вагітності Вірус простого герпесу вважається одним з найбільш вивчених …

12 07 2020 4:58:57

Баклосан® (Baclosan)

Баклосан® (Baclosan) Баклосан ® (Baclosan) Діюча речовина: Зміст Фармакологічна група Нозологічна класифікація (М К Б-10)…

11 07 2020 6:42:50

40 тиждень вагітності

40 тиждень вагітності 40 тиждень вагітності 40 тиждень вагітності – останній крок на шляху до чуда! Хоча весь шлях до народження дитини вже пройдено, …

09 07 2020 9:41:19

Вправи для зміцнення м’язів грудей

Вправи для зміцнення м’язів грудей Як підтягнути груди і зробити її пружною за допомогою вправ і особливого догляду Давно доведено, що найбільш …

07 07 2020 4:25:34

Дегтярне мило від вошей і гнид

Дігтярне мило від вошей і гнид Як позбутися вошей і гнид за допомогою дігтярне мила дігтярне мило – високоякісний натуральний продукт, безпечний…

05 07 2020 1:51:24

Гиперосмолярная некетоновой кома

Гиперосмолярная некетоновой кома Гіперосмолярна некетоновой кома Гіперосмолярна кома найбільш часто зустрічається у осіб старше 50 років з легким або …

04 07 2020 3:22:15

Кам’яне масло. лікування

Кам’яне масло. Лікування Кам’яне масло – лікувальні властивості і всі секрети застосування Кам’яне масло – лікарський засіб, що застосовується традиційної …

03 07 2020 21:40:33

Місячні уві сні – до добра або худу

Місячні уві сні – до добра або худу Сонник сильні місячні Місячні уві сні – до добра або худу Сон завжди був відображенням реальності, і тому…

02 07 2020 1:25:20

Ендокринологія

Ендокринологія ендокринологія Бурлака Наталія Вікторівна Манушакян Григорій Арамович Лікар-ендокринолог, дієтолог, завідувач терапевтичним відділенням …

30 06 2020 16:43:13

Як лікувати гінгівіт у дорослих і дітей

Як лікувати гінгівіт у дорослих і дітей Лікування гінгівіту Щоб вилікувати гінгівіт раз і назавжди, необхідно усунути його першопричину – запальний …

28 06 2020 11:38:57

Іберогаст: інструкція із застосування

Іберогаст: інструкція із застосування Іберогаст ® (Iberogast ®) Зміст Фармакологічна група Нозологічна класифікація (М К Б-10) Опис…

27 06 2020 5:24:31

Ім’я Ляна

Ім’я Ляна Що означає жіноче ім’я Ляна Тут запропонована расшіфрофка імені жінки Ляна, що найкраще підходить, і чого побоюватися людям, які його носять. Ви з …

26 06 2020 7:22:54

Корсет для випрямлення постави

Корсет для випрямлення постави Який корсет для корекції постави вибрати? Рейтинг Т О П 7, відгуки, ціни Корсети містять в собі 2 функції: допомагають людям з …

25 06 2020 3:14:18

Хвороба Аддісона

Хвороба Аддісона хвороба Аддісона хвороба Аддісона (гіпокортицизм, бронзова хвороба) – рідкісне захворювання ендокринної системи, при якому секреція…

17 06 2020 6:48:26

Засоби від веснянок в аптеці

Кошти від веснянок в аптеці Крем від веснянок Поки одні дівчата вчаться малювати на обличчі супермодну розсип веснянок, інші щосили намагаються …

14 06 2020 0:27:52

Lipo Star System

Lipo Star System Lipo Star System для схуднення Увага: прочитайте нижче повний огляд даного засобу, в якому наведено – ефект і результат від …

13 06 2020 20:44:12

Комбіліпен і мидокалм як колоти

Комбіліпен і мидокалм як колоти Коли призначається спільне застосування препаратів Мидокалм і Комбіліпен Комплексне лікування за допомогою Мидокалма і…

09 06 2020 23:51:19

Як позбутися від алергії … назавжди

Як позбутися від алергії … назавжди Чи можна позбутися від алергії назавжди? Погляд доказової медицини Алергію не прийнято лікувати – тільки знімати …

06 06 2020 17:36:21

Шприци медичні – види і розміри

Шприци медичні – види і розміри Види шприців і голок Для парентерального методу введення лікарських засобів використовуються шприци типу «Рекорд» і …

Що форма нігтів говорить про твій характер.Квадратна форма нігтів і характер. Що означає форма нігтів – інформація про характер людини

Як розпізнати характер людини за формою нігтів?

По руках людини можна розповісти не тільки про його минуле, сьогодення і майбутнє. У них також криється інформація про характер, долю, відносинах і здоров’я. Хіромантів досить поглянути на руки людини, щоб змалювати його життя, а також дати поради щодо подальших дій. Основну інформацію несуть лінії, вигини, пальці і нігті.

Визначення характеру людини за формою нігтів

Визначити характер людини і особливості його організму можна тільки по природному нігтя, а саме – не зміненим штучно, чи не нарощені. Для здійснення цього буде потрібно знати кілька загальних принципів:

 • довгий ніготь говорить про ідеалістичні погляді на світ, романтичною нахили і вітанії в хмарах;
 • короткий і широкий ніготь говорить про рішучість, розважливості, стійкості і стабільності володаря;
 • середньої довжини нігті говорять про спокій, розважливості і впевненому положенні, при цьому людина не вважає себе вище за інших, на нього можна покластися в будь-якій ситуації;
 • дуже довгий ніготь говорить про те, що носій – боязкий, крихкий, ранима і нерішучий чоловік;
 • широкий ніготь говорить про обмеженість думки, небажання розвиватися і прагнути до більшого; відмінна риса володаря – схильність до безглуздих суперечок на порожньому місці;
 • дуже широкий і плоский ніготь говорить про вміння носія розбиратися в людях, хорошою інтуїції і схильності до розуміння психології оточуючих.

Можна більш детально підійти до вивчення зовнішнього вигляду нігтьової пластини.

За деякими відмітний ознаками можна сказати про стан здоров’я людини і про його схильності до тієї чи іншої форми спілкування.

Для цього необхідно розглянути кілька варіантів:

 • товстий, щільний і короткий ніготь позначає, що людина здорова, при цьому і жінок, і чоловіків відрізняє вибуховий характер, який може проявитися при будь-якої дрібниці;
 • тонкий і блідий ніготь демонструє, що в організмі людини є недолік таких речовин як кальцій і залізо, відмінні риси володаря: примхливість, схильність до депресії, нестабільність, несосредоточенность;
 • синюватий ніготь сигналізує про проблеми з серцево-судинною системою, відмінні риси носія таких нігтів: пригніченість, схильність до стресів, стомлюваність і спустошеність;
 • тілесний колір нігтя, що не супроводжується блідими або іншими плямами, – це показник здорового, інтелектуально підкованого, розумного, скромного і приємного в спілкуванні людини;
 • темно-рожевий колір нігтя символізує про жорстокість носія і жорсткості характеру, вперто, це компенсується сексуальністю, розкутістю і пристрастю.

Крім цього, слід знати, що якщо нігті людини схожі на кігті хижих птахів, то його відрізняє скупість і жадібність. Якщо шкіра приростає до нігтя, то у носія обмежений інтелект і розвиток з точки зору духовності є для нього чужим.

За першим зовнішніми ознаками нігтьової пластини можна зрозуміти, як побудувати діалог з людиною і чи варто його просити про те, про що спочатку планувалося або повідомляти якусь інформацію.

Різна форма нігтів

Щоб провести аналіз нігтя і дізнатися, про що говорять руки, необхідно переконатися, що ніготь не є штучно зміненим.Після коригування, нанесення косметичних засобів і обробки складніше зробити аналіз і однозначно зрозуміти особливості. Але навіть без зміни нігтя штучно часом буває складно розібрати форму.

Овальний форма

Володарями таких нігтів є творчі люди, схильні до творення. Рука при цьому найчастіше є тонкою з довгими худими пальцями. Такі люди мають свою точку зору, є освіченими і розумними, знаходять себе у творчості: живопис, архітектура, музика.Ці витончені аристократичні натури схильні до депресій, самотності, заглибленості в улюблену справу і частої зміни настрою.

Квадратна форма

Знак стабільності, врівноваженості, сталості та сили. Ці люди часто є лідерами як на роботі, так і в сім’ї. У них є своя думка, вони твердо дотримуються своїх переконань і ідей. Шлюб з такими людьми буде міцним і довгим – вони захистять всілякими способами свого партнера і будуть берегти сімейне вогнище.

Прямокутна форма

Люди з такою формою нігтів є протилежністю людям з попередньою формою пластини.Перфекціоністи, які все зводять в ідеал і вимагають від інших так само, як і від себе. З головою занурюються в роботу, сім’ю, стосунки, друзів, намагаються довести будь-яку справу до максимуму. Не належать до захоплюється натурам, але при цьому часто бувають мандрівниками і дослідниками природи.

Кругла форма

Є особливістю яскравих, творчих, позитивних і енергійних людей. Схильність до авантюри і створення чогось нового і цікавого – це те, чим живуть люди з такою формою нігтя.Шлюб з такою людиною – цікавий, насичений і різноманітний. Але жити на емоціях вічно не вийде, і будь-яка плутанина може припинити відносини, які здавалися такими наповненими.

Трапециевидная форма

Гордії, егоїсти, агресори. Вони не приймають чужої думки, є зарозумілими, є тільки їх позиція і неправильна. Їм важко спрацюватися в колективі, об’єднати сім’ю або побудувати відносини, але за рахунок сильних внутрішніх якостей і жорсткої позиції нерідко досягають успіху.Мало володарів цієї форми нігтя стають творцями і творцями, але практично всі мають відмінний смак і почуття прекрасного.

Віялоподібна форма

Зовні задоволена приваблива, демонструє аристократичне початок володаря. М’якість, вразливість, доброта, душевне підхід до всього, довіру, звеличування сімейних цінностей, обожнювання затишку і свого затишного куточка – це першорядні якості людини з такими нігтями. При цьому залишається здатність філософського ставлення до життя і прохолодного ставлення до оточуючих, не входять до кола родичів.Погляд зверхньо і нотки егоїзму нечужди цим людям.

Варто відзначити, що форма нігтя на правій і лівій руках може відрізнятися, маючи різні ширину і довжину. Тому досвідчені хіроманти виробляють окремо аналіз рук і надають на підставі цього найбільш повну інформацію.

Штучна корекція нігтя не надає характеру людини тих чи інших властивостей , в ньому залишаються риси, закладені природою. Щоб дізнатися, що вас характеризує і з якого боку, краще займатися не самостійним аналізом, а звернутися до професіонала.

Значення манікюру на руках у жінок

Хіроманти вважають коригування форми і кольору нігтя – відмовою від своєї індивідуальності і природного особливості.

Дівчата використовують різні лаки, щоб позбутися від недоліків, підкреслити особливості і якось урізноманітнити звичний вигляд рук. Також лак робить нігтьову пластину менш ламкою і схильною до тріщин.

Перед будь-якою дівчиною спочатку постає вибір кольору і навіть на цьому етапі можна зрозуміти, що перед вами за жінка і як до неї підійти.

 • Червоний, яскраво-червоний або кривавий кольору є вибором жінок, схильних до домінування, маніпуляції чоловіками за допомогою флірту.
 • Блакитний, жовтий, світло-зелений і близькі відтінки говорять про неформальності жінки, схильності до експериментів, сміливості, креативності.
 • Чорний, темно-зелений, темно-синій і подібні темні відтінки є вибором сміливих, рішучих і яскравих жінок, впевнених в собі.
 • Нейтральний колір символізує зайнятість дівчата, романтичність, схильність до ідеалізації життя. Часто нейтральний манікюр є частиною дрес-коду і відповідає формальної робочій обстановці. Даний вибір часто не характеризує справжню натуру жінки.
 • Класичний червоний колір вибирають стильні жінки, схильні до стабільного життя, роботі, відносинам.

Часто доглянуті нігті є ознакою способу життя, робочої атмосфери або через брак часу.

Варто враховувати, що вибір дівчини може характеризуватися не тільки її внутрішньою схильністю, але і її настроєм, метою нанесення лаку і обраним нарядом.

Знаючи особливості нігтьових пластин і людських якостей в залежності від форми нігтя і кольору лаку, можна дізнатися про своє співрозмовника багато цікавого, просто привітавшись з ним.

Детальніше про те, як за формою нігтів розпізнати характер людини ви дізнаєтеся, подивившись наступне відео.

Характер за формою нігтів

Вважається, що інформацію про людину можна дізнатися, глянувши на його зовнішність.Наприклад, за формою нігтів легко визначити характер людини. Психологи запевняють, що, незважаючи на індивідуальність кожної людини, аналізуючи деталі зовнішнього вигляду, можна виділити кілька спільних рис.

Що означає форма нігтів – інформація про характер людини

Подивившись на руки навіть малознайомої людини, можна дізнатися про його деяких внутрішніх якостях, які, можливо, він ховає від оточуючих. Для початку зверніть увагу на форму нігтьової пластини.

Як за формою нігтів визначити характер людини:

 1. Прямокутна форма означає, що людина є оптимістом, і він в будь-якій ситуації не втрачає віри в щасливий результат.Варто відзначити також високу цілеспрямованість, що дозволяє справлятися навіть з найскладнішими ситуаціями. Завдяки своєму позитиву такі люди навіть негативні моменти сприймають, як урок.
 2. Квадратна форма вказує на лідируючі якості, а ще такі люди мають величезну сміливістю і наполегливістю. Живуть вони, спираючись тільки на розум, не враховуючи емоції. Ще по квадратній формі нігтів у чоловіків і жінок можна сказати про таку рису характеру, як врівноваженість незалежно від ситуації.
 3. Трапециевидная форма властива творчим людям, які мають величезну енергетикою. Вони відрізняються високою самооцінкою, що часом призводить до виникнення конфліктів. Незважаючи на свою внутрішню силу, люди з трапецієподібними нігтями є вразливими особистостями, яким важливо схвалення оточуючих.
 4. Полукруглая опукла форма нігтів говорить про таких якостях характеру, як мрійливість і вразливість. Такі люди часто витають у хмарах, думаючи про нездійсненних мріях. У житті їм рухають почуття, а не розум.Варто також сказати про те, що часто оточуючі недооцінюють таких людей.
 5. Нігті, що мають форму лопатки, означають, що людина є хорошим сім’янином. Для нього дуже важливі міцні відносини з близькими людьми. У тому випадку, якщо нігті розширюються до краю – це вказівка ​​на чуттєвість і емоційність натури.
 6. За овально формі нігтів у жінок і чоловіків можна дізнатися про такі риси характеру, як сентиментальність і мрійливість. Через свою здатність все ідеалізувати, часто виникають проблеми.Такі люди дуже справедливі, але при цьому вони не терплять жорсткості.

Про характер людини можна судити не тільки по формі нігтів, наприклад, якщо вони товсті, значить, людина часто проявляє агресію. Якщо нігті короткі – це свідчить про незалежність натури. Довгі нігті означають, що їхній власник непередбачуваний і любить розкіш.

Як визначити характер по формі нігтів?

Всі ми різні. Є відмінні риси, які відразу помітні. Наприклад, колір волосся, очей, шкіри.А є дрібниці, до яких придивляються пізніше. Це форма губ, особи, нігтів. Але всі ці особливості об’єднані однією спільною генетикою. І всі вони неспроста дані кожної конкретної людини. Наприклад, можна визначити характер по формі нігтів. Дехто ставиться до цього скептично, але народна мудрість і знання – це не жарт, а правда, заснована на конкретних фактах.

Наукова точка зору

Якщо ви десь прочитаєте, що вчені підтвердили цю інформацію, не вірте.Форма нігтів і характер людини, безсумнівно, взаємопов’язані. Але це підтверджують народні спостереження, а не наука. Суть не в тому, наскільки правдиві дані. За цим можна легко простежити. Істина – у джерелах. І в цьому випадку наука не є показником.

Перш ніж з’ясовувати характер по формі нігтів, потрібно визначити, який буває пластина. Зазвичай виділяють тільки п’ять основних видів (а іноді і зовсім тільки чотири). Але ми розширимо цей список, щоб нікого не обділяти. Для початку розповімо, що означає овальна форма нігтів.Проаналізуємо також круглий, квадратний і прямокутний варіант пластини. Ця характеристика підійде людям, у яких чітко виражений один з видів.

Овальна форма нігтів

Овальні нігті зустрічаються у людей з довгими, аристократичними пальцями. І те, і інше свідчить про романтичності особистостей. Їх ідеальний світ складно розбити жорстокою реальністю. За свої цінності вони будуть стояти до кінця, постійно ставлячи справедливість виключно на перше місце.Крім того, такі особистості часто бувають знервовані, замислені, депресивні. Іноді вони слабкі духом, мають нестійку психіку.

Квадратна

Твердий характер по формі нігтів визначений в цьому випадку дуже точно. Будучи строгої геометричної фігурою, квадрат наділяє такими ж якостями характеру і свого володаря. Зазвичай подібний нігті можна побачити на пальцях у людей рішучих, спокійних, цілеспрямованих і розважливих. Тут же малюється образ практичної людини.Він твердо стоїть на землі і знає, чого хоче. Такий індивід рідко показує емоції і почуття, однак, це зовсім не означає, що у нього їх немає. Під маскою холоднокровності нерідко виявляється вогненна пристрасть. Люди з квадратними нігтями – лідери і захисники.

Прямокутна

Подібні пластини на фалангах не гірше інших визначають характер. За формою нігтів можна назвати основні риси, властиві людині. І в цьому випадку це новаторство, яке проявляється буквально у всьому.До нього також додається і цікавість, з якого випливає спрага подорожей, комунікабельність, чуйність і доброта. Максималізм також притаманний їм: в роботі, ставлення до людей. Через нього вони часом страждають. Адже віддаючи багато, не завжди отримуєш стільки ж натомість.

Кругла форма нігтів

Ці люди енергійні і позитивні. Їх пластини нагадують кругле сонечко. Такими ж є і особистості, які мають подібну форму нігтів. Вони творчі натури.Але не меланхолійно-піднесені, як у випадку з овальними, а підривні, невтомні і креативні. Таких людей можна сміливо назвати впертими авантюристами. Завдяки цьому «ядерного» поєднанню, такі особистості домагаються всього, чого тільки спаде їм у голову. І, повірте, їх навіть танк на шляху не зупинить.

Іноді нігті, маючи гострі кути, звужуються догори, утворюючи подобу трапеції. Люди, які володіють такою формою, дуже горді, а часом і зовсім зарозумілі. Але це не затьмарює їх чистий розум.Навпаки, на речі вони завжди дивляться з раціональної точки зору, вміють робити правильні і логічні висновки. Вони великі цінителі мистецтва, хоча самі рідко є його творцями. Зате нерідко можуть стати винахідниками. Їхня мрія – служити на благо науки.

«Віяло» або «лопатка»

Відходимо від звичної геометрії і розбираємося, як визначити характер по формі нігтів, якщо вони не вписуються в канони. «Лопаткою» або «віялом» називають нігті, які, на відміну від попереднього виду, навпаки, звужуються донизу.Ті, у кого вони саме такі, дбайливо ставляться до сімейних цінностей, зберігають домашній затишок, ніжно люблять своїх близьких. Це люди з тонкою душевною організацією, емоційні, вразливі, а іноді і дуже ранимі. Філософія їм не чужа. Поміркувати на ніч про сенс життя такі особистості люблять більше інших інших.

Довжина нігтів

Гарними споконвіку вважаються довгі нігтьові пластини. Вони здаються більш витонченими, красивими і тому естетичними. Але на ділі виявляється, що форма нігтів і характер людини взаємопов’язані.Виходить, що люди з короткими нігтями добріші, м’якосерді і чуйні, ніж «аристократи» з їх довгими і доглянутими пластинами.

Незвичайні нігті

Дівчата переживають через свого манікюру куди більше, ніж чоловіки. Тому незвичайні нігті можуть стати їх ганьбою. По крайней мере, так думають самі панянки. Але аналізуючи характер по формі нігтів у жінок, в цьому випадку також приходимо до висновку, що такі дівчата є дуже неординарними особистостями.Адже незвичайна форма, яку навіть важко описати будь-якої фігурою, означає, що і людина, якій вона дісталася, такий же нестандартний, яскравий, унікальний. Він уникає всього звичайного, а тим більше банального. Від нього можна чекати чого завгодно!

Трикутні нігті також зустрічаються рідко. По крайней мере, не частіше, ніж звичні багатьом овальні або прямокутні. Їх власники сповнені сміливості і рішучості, не бояться важкої роботи. Їх витрати часто окупаються і віддаються їм сторицею.такі особистості досягають всіх поставлених цілей. Це вольові особи, які знають, чого хочуть від життя.

Дуже широкі і плоскі

Деякі люди мають дуже короткі нігті – справжні прямокутники. Вони можуть бути вигнутими в якусь неправильну сторону. Такі широкі і плоскі пластини частіше зустрічаються у чоловіків, ніж у жінок. Люди з такими нігтями прекрасно розбираються в людській психології. Поради дають рідко, але якщо вже говорять щось, до них краще прислухатися, адже на їх інтуїцію можна тільки молитися.Хоча, можливо, це і не передчуття зовсім – просто правильні висновки, ясний розум і вміння з боку подивитися на ситуацію, вірно оцінити обстановку. Завдяки бажанню з усього мати користь, люди з широкими і плоскими нігтями часто здатні вирішувати складні завдання, з якими не змогли б впоратися інші.

Діло хазяйське

Генетика дарує нам природну форму нігтів. Але багато дівчат і жінок змінюють її, намагаючись подовжити. Іноді вони підпилюють пластини на свій смак, відрощуючи їх.Те, який вибір вони роблять, також може розповісти щось про їх характер. Так, до довгих нігтів прагнуть владні люди, що люблять розкіш. Їх дуже зачіпає, якщо хтось в чому-небудь краще за них. Причому гострі кінці роблять собі пристрасні, фатальні жінки, а округлі – романтична натура, мрійниці. Коротко собі підпилюють нігті дівчини веселі, енергійні, що не люблять сидіти на одному місці.

Інші особливості

Варто сказати і про деякі інші особливості:

 • остерігайтеся людей з блідими нігтями – вони відрізняються підступністю;
 • відсталі нігті – відміну людей-одинаків по життю;
 • маленькі – спостерігаються у чутливих, легкоранимі особистостей;
 • потовщені нігті – притаманні людям, яких легко зачепити.

Складно вважати нісенітницею ці спостереження. Але іноді при вигляді тієї чи іншої форми, образ особистості навіть малюється підсвідомо. Поспостерігайте за своїми знайомими. Може, помітите дещо ще.

Джерела:

http://vplate.ru/psihologiya/harakter-po-forme-nogtej/
http://womanadvice.ru/harakter-po-forme-nogtey
http://fb.ru/article/245459/kak- opredelit-harakter-po-forme-nogtey

Як визначити характер людини за формою нігтів

За формою, довжині нігтів, їх зовнішнім виглядом можна багато чого розповісти про людину і його характері.Хіроманти і лікарі вже давно беруть до уваги зовнішній вигляд людських рук, пальців і нігтів зокрема. Мова йде про природній формі, а не та, яка вийшла в результаті нарощування або манікюру. Зараз стало легко надати новий зовнішній вигляд своїм пальцях, але при цьому сутність характеру не змінити.

Хороший лікар за формою і кольором може з легкістю визначити хворобу людини, при цьому, не взявши ніяких аналізів.

З естетичної точки зору, красиві і доглянуті нігті завжди показують людини, як акуратного, що стежить за своїм зовнішнім виглядом індивідуум.

Які бувають форми

Коротка. Людина з короткими нігтями характеризується як дисциплінований, схильний до керівництва людьми, любить порядок і вміє логічно мислити. Якщо вони дуже короткі, то людина більш агресивний, а розташування на товстих пальцях, говорить про відсталість людини і його небажання вчиться.

Нігті середньої довжини, представляють людини з хорошого боку. Їм легко знайти спільну мову з оточуючими, люблять мислити адекватно і є реалістами.

Людина, у якого довгі нігті, завжди стриманий і спокійний в будь-яких ситуаціях. Виявляє розсудливість в своїх вчинках. Якщо ж вони дуже довгі, то зрозуміти таку людину дуже важко, а іноді практично неможливо. Характер у нього дуже скритний, він не впевнений в собі, рідко коли довіряє людям.

Якщо по ширині ніготь, більше ніж по довжині, мова йде про людину з дуже різнобічним характером. Він може різко спалахнути або повестися неадекватно.Таких персон мало хто любить, але вони не заподіють зла. Вони ще дуже люблять сперечатися.

Якщо на нігтях є нерівності або ж вони вигнуті їх власник – хижак, який може кинутися на свою жертву. Якщо пальці при цьому худі ви маєте справу з озлобленим і неприємним індивідом. І швидше за все зі здоров’ям у нього не все в порядку.

Люди, які не упускають можливості посваритися, мають нігті короткі і тверді. Також вони схильні до довгожительства.

Врослі нігті у людей, які не схильні до співпереживання і до доброти.Їх чутливість знаходиться практично на нулі.

Слабкому і боязкому належать тоненькі, але при цьому довгі нігті. Їм рідко, виходить, знайти спільну мову з оточуючими. І часто стають предметом глузувань.

Трохи закруглені і довгі – свідчать про наявність у людини великого розуму. Вони завжди акуратні, логічні і відповідально підходять до поставлених завдань.

Аморальна людина, злому, ушлому і хитрому людині належать товсті і вигнуті нігті великої довжини.З таким людьми не варто зв’язуватися, краще обходити їх стороною.

Якщо людина страждає від проблем з серцем, то у нього нігті будуть довгими, з синіми відтінком на кінцях.

М’які долоньки в поєднанні з короткими і блідими нігтями говорять про брехливому характер, така людина здатна тільки на критику. Слабкий як особистість.

Широкі і квадратні – з’являються у добрих, щирих здатних співпереживати особистостях. У них склянку завжди на половину повний.

Слабким здоров’ям мають люди з тонкими нігтями.Вони не виявляють особливого інтересу до життя.

товариськість може бути людина з маленькими і квадратними нігтями. При цьому він може бути агресивним і запальним.

Людина, яка часто відчуває нервові навантаження і легко піддається їм, є володарем нігтів у формі віяла. Як правило все дуже нервові і приймають все близько до серця.

Як правило, люди, які прагнуть змінити форму своїх нігтів, не тільки хочуть таким чином виглядати краще, але і підсвідомо приховують свою справжню натуру.Особистості зі слабким здоров’ям всіляко намагаються приховати це, щоб не виділятися на фоні інших і не показувати всім свої слабкості. Чутливу і тонку натуру, найчастіше, намагаються змінити на більш жорстку і агресивну. Робиться це для того, щоб ніхто не міг користуватися довірою і не використовував таких людей в своїх корисливих цілях. Завдяки вивченню психологічної поведінки окремих особистостей, стало можливо відрізняти їх особливості і по окремих частинах тіла, міміки і жестів. У сучасному суспільстві кожен намагається пристосуватися до навколишнього середовища, щоб не бути відкинутим.У світі, де перемагають найсильніші, слабкі намагаються прикидатися і йдуть на необдумані вчинки, які в подальшому роблять тільки гірше і все одно видають їх справжнє обличчя. Нові вивчення людського тіла дозволяють з легкістю визначити справжню сутність будь-якого індивідуума. Подібні науки стрімко розвиваються з кожним днем.

Post Views: 2 093

Як за формою нігтів визначити характер жінки

Такого опису жіночого характеру ви, можливо, ще не зустрічали! Адже всі ми, роблячи собі манікюр, або вирушаючи до майстра, задаємо своїм нігтиками певну форму.Дуже рідко, коли можна зустріти жінку, яка весь час робить собі різні за формою нігті. Найчастіше, це вже вироблене роками, певне «обрис» пластини, яке вам найбільше подобається, і з яким ви відчуваєте себе більш комфортно. А хіроманти стверджують, що нігті – це дзеркало душі, а їх форма може розкрити деякі секрети вашої особистості! Цікаво? Тоді читайте далі!

Фахівці стверджують, що робимо ми собі форму нігтів не цілком довільно, наш вибір може залежати від нашого настрою і характеру.А може, якщо ви бажаєте в собі щось змінити, вам, в першу чергу, потрібно змінити форму нігтів? Варто спробувати!

Яка форма у ваших нігтів?

Овальний

Ви легко заводите собі друзів, там, де ви з’являєтеся, відразу ж настає веселощі, і навіть напружена атмосфера змінюється на більш приємну. Ви дуже мрійливі, справедливі і емоційні.

Витягнута, загострена

Ви завжди намагаєтеся бути на висоті, всіма силами намагаючись не вдарити в бруд обличчям, ви іноді заздрісні, але ретельно це приховуєте, вашими рисами характеру захоплені навколишні, ви дуже відповідальна і любляча роботу жінка.

Прямокутна

Такі нігтики носить наполеглива, яскрава, працьовита, комунікабельна жінка. Ви любите пробувати нове, часом впадаєте в крайнощі, досить марнотратні, ви прямолінійні, завжди домагаєтеся своєї мети, чого б вам це не коштувало.

Віялоподібна

Такі жінки є прихильниками сімейних традицій. Вони дуже домашні, ніжні й ранимі. Саме через свою надмірну м’якості їм доводиться важкувато в життя.

Трикутна

Ця форма нігтів говорить про жінку, що вона є досить яскравою особистістю, ви звикли планувати все до дрібниць, акуратні, впевнені в собі і своїй точці зору. Для вас дуже важливі гроші.

Коса

Ви впевнено володієте будь-якою ситуацією, не губитеся навіть в складних умовах, і завжди знаєте, як вчинити і що сказати. Такі люди притягують до себе оточуючих. Для багатьох своїх знайомих ви навіть є джерелом натхнення, адже ви дуже смілива жінка.Часом ви буваєте досить агресивною і навіть хамських, але це ненадовго, ваш запал швидко проходить, і ви знову починаєте вражати оточуючих своєю товариськістю і розсудливістю. Ви довіряєте своєму розуму, а не серцю.

Закруглена

Жінки, які рухаються своїми почуттями, багато фантазують і живуть в мріях, вибирають саме таку форму нагідок. Ви вірите в справжню, щиру, взаємну любов, що робить вас трохи вразливою перед «мисливцями за серцями».Ви романтична натура, ніжна і добра жінка. Оточуючим здається, що ви «літаєте в хмарах”, не знімаєте «рожевих окулярів», і взагалі не можете мислити серйозно. Це частково так, вас найменше хвилюють земні проблеми.

Отже, просто змінивши форму своїх нігтів, ви зможете поміняти деякі риси своєї особистості. Бути може, вам не вистачає сміливості, або ж, навпаки, легкості і якоїсь неуважності? Спробуйте змінити свій характер і поведінку за допомогою манікюру, можливо, це дасть вам можливість налагодити якісь важливі життєві питання або, навпаки, дозволить пустити все на самоплив.

.