Ногти

Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів хто це сказав: Читаємо і розбираємо “Євгенія Онєгіна”. Глава I Частина 6

Бути можна діловою людиною / І думати про красу нігтів

Бути можна діловою людиною / І думати про красу нігтів

З роману у віршах «Євгеній Онєгін» (1823-1831) А. С. Пушкіна (1799-1837) (гл. 1, строфа 25):

Бути можна діловою людиною

І думати про красу нігтів:

До чого безплідно сперечатися зі століттям?

Звичай деспот між людей.

У цих рядках поет описав не тільки Онєгіна, але і частково самого себе. Про нього було відомо (і відомий портрет роботи художника О. А. Кіпренського тому наочне свідчення), що у свій час він дуже ретельно доглядав за своїми нігтями, а на мізинець, де був особливо довгий і красивий ніготь, він, лягаючи спати, навіть одягав спеціальний чохол, щоб не зламати цей предмет своєї особливої ​​гордості.

Цитується як відповідь на закиди у надмірній турботі про свій зовнішній вигляд.

Поділіться на сторінці

Наступна глава>

Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів

З Лапо (другий зліва), а також Вітторіо і Федеріко з Smeg // Фото: Особистий архів Андрія Малахова

Дивлячись на колишнього керуючого маркетингом компанії «Фіат», продовжувача сімейної справи (серед іншого – співвласника футбольного клубу «Ювентус») Лапо Елканн, розумієш, наскільки Пушкін мав рацію.У 36-річного італійця не тільки ідеальний манікюр, він взагалі входить в число 50 найбільш красиво одягнених людей планети. Лапо народився в Нью-Йорку, мама-графиня прищепила йому виключні манери, недарма багато європейських дівчата сплять і бачать, як би вийти за галантного мільярдера заміж – прямо як у нас за Михайла Прохорова. Прилетівши в Москву на один вечір, Лапо ділиться зі мною спостереженнями за вечерею. «Так, безумовно, російські навчилися добре одягатися і навіть визнали, що на Dolce & Gabbana світ модних брендів не закінчується.Це успіх! Однак головна відмінність російських бізнесменів від іноземців полягає в тому, що росіяни, зібравши на рахунку в банку суму з гідним кількістю нулів, вважають, що автоматично набули перевагу над світом. І вони навіть не намагаються цього приховати! Пиха читається по очах, вчинків, діловим рішенням. А мені в бізнесі дорога енергетика. І я, маючи можливість вибирати, швидше за вважатиму за краще співробітництво з маленькою компанією, де зберегли гідність і повагу особистості ».

Спадкоємиця телеведучої поєднувалася узами шлюбу з обранцем на ім’я Максим.Роза Сябітова сподівається, що з другим чоловіком Ксенія буде по-справжньому щаслива.

22.07.2020 11:31

  • 294710

Бути можна діловою людиною, але думати про красу нігтів

Учасниці «Енциклопедії нового життя» осягають складну науку самовдосконалення. А ми поки представляємо вам людей, від яких залежить майбутнє наших моделей. Фахівці в двох словах розповіли, чи дійсно зовнішність людини впливає на його вчинки, внутрішній світ і психологічний настрой.

ОБРАЗ-трансформер

– Найчастіше так і відбувається: чистий одяг, здорове волосся, красива стрижка впливають на думку оточуючих, – згоден топ-майстер Ілля Бостон. – Люди починають тягнутися до приємного на вигляд людині. І йому самому має бути затишно в його образі. Ніякого дискомфорту! Необхідно відчувати, що ти подобаєшся не тільки оточуючим, але і себе.

– По одягу зустрічають, – підтверджує топ-стиліст Тетяна Кашина. – Уявіть дівчину з яскраво-рожевими пасмами, що прийшла на співбесіду в банк.Образ Каваї, так називають японці подібний стиль, справить враження несерйозного людини, безвідповідального.

До мене часто приходять з проханням поєднати можливості ділового та вільного стилю. Безумовно, я допомагаю їм в цьому, створюючи образ-трансформер. Роблю такі стрижки, щоб можна було укладати волосся по-різному, в залежності від обставин, і фарбування, яке заграє по-іншому при зміні укладання.

– Стиль і зовнішність в наш час особливо важливі для молоді, – підсумовує стиліст-візажист Євгена Варварина.- Вони дають стимул, надають можливість і бажання розвиватися як в кар’єрі, так і в соціумі.

ВСЕ ВИДНО ПО ОЧАХ

– Не буває некрасивих людей. Просто деяким треба трохи допомогти, – впевнена Тетяна Кашина. – Коли я бачу, як загоряються очі у клієнтів, їх посмішки, я щаслива разом з ними.

– Я б не сказав, що зовнішність впливає на внутрішній світ, – каже Дмитро Попов. – Скоріше навпаки. Все йде зсередини. Якщо людина добра, товариська, з позитивного боку дивиться на речі, навіть на негативні, то це буде видно по його обличчю, вчинків.Подивіться людині в очі, і ви відразу все зрозумієте.

ПОРЯТУНОК ВІД ДЕПРЕСІЇ

– Людина – це єдине ціле, – каже Ілля Бостон. – Зовнішність впливає на впевненість у собі, допомагає в кар’єрі або особистого життя. Робить людину м’якше або суворіше, жіночні або мужественнее. Це стосується як волосся, так і одягу, макіяжу, взуття.

– Маючи чималий досвід роботи з людьми, стаєш трохи психологом, – каже Тетяна Кашина. – Починаєш «зчитувати» по зовнішності і манері триматися.Вгадується образ життя, сімейний стан, сфера діяльності. Суспільство, в якому живе людина, його внутрішній світ – все відбивається в зовнішності. У мене багато постійних клієнтів, і я відразу бачу їх настрій, а можливо, і зміни в житті. Кого-то рятую від депресії. Іноді люди приходять в надії, що зі зміною зачіски зміниться їхнє життя. І адже змінюється!

ФІТНЕС

Дмитро ПОПОВ, фітнес-менеджер ALEX FITNESS Кудрово

Інструктор.Тренер-експерт мережі ALEX FITNESS з силових і функціональними напрямками. Персональний тренер тренажерного залу. Презентер російських і європейських конвенцій. Кращий тренер ДП мережі ALEX FITNESS – 2013, призер – 2014.

Освіта: вища спортивне, СПбГУФК імені Лесгафта (з відзнакою). Досвід роботи в фітнесі більше п’яти років, загальний тренерський стаж – понад десяти років.

КОСМЕТОЛОГИЯ

Олена ГАВРИЛОВА, лікар дерматолог-косметолог

Професійний досвід більш семи років.

Володіє апаратної косметології обличчя і тіла: ультразвукова чистка обличчя, мікроструми, фотоепіляція, ультразвукова ліпосакція методом кавітації, RF-ліфтинг, безін’єкційна лазерна біоревіталізація шкіри Vitalaser.

Сертифікати та досвід роботи з косметичними лініями Academie, Holy Land, Cellcosmed & cellmen, Forlle’d, Dermalogica, Renophase, Selvert Thermal, Ericson, Natura Bisse і іншими.

Євгена ГОНЧАРЕНКО, лікар-косметолог, дерматовенеролог

Євгена володіє апаратної і ін’єкційної косметології обличчя і тіла.

Постійно вдосконалюється і навчається, відвідує всі цікаві курси і семінари.

Тетяна ЄФИМОВА, косметолог-естетист, візажист

Досвід професійної діяльності сімнадцять років, з них два роки роботи у Франції в салоні Yves Rocher. Диплом естетист також отримано у Франції, закінчила школу шугаринга PANDHY’S. На візажиста Тетяна навчалася в Італії.

Як візажист брала участь в підготовці моделей для конкурсу у Франції, була візажистом-гримером на льодовому шоу Іллі Авербуха.

Володіє технікою нейроседатівного масажу, який ідеально доповнює СПА-процедури.

перукарський зал

Євгена Варварину, стиліст-візажист

Стиліст високого рівня з досвідом роботи більше десяти років. Володіє техніками стрижок Pivot Point, Vidal Sassoon, гарячими ножицями, а також техніками 3D-фарбування, французького мелірування Шатушь.

Багаторазовий призер конкурсу «Невські береги» в номінаціях «Наречені», «Плетіння», «Історичний образ», провідний стиліст-візажист акторського складу «Льодова симфонія» Іллі Авербуха, стиліст показів компанії TIGI.

Яна Сардаряна, топ-майстер

У 2006 році закінчила навчальний центр «Вікторія», підвищення кваліфікації проходила в академії перукарського мистецтва «Долорес» в Москві.

Спеціалізується на креативних стрижках, а також стрижках для чоловіків. Фахівець високого класу зі стрижки і догляду за бородами і вусами в традиціях барбершоп.

Катерина Камалова, стиліст-візажист

Має диплом академії перукарського мистецтва «Долорес» (Москва) і міжнародного навчального центру «Май».

Володіє техніками відомих світових шкіл Vidal Sassoon, Pivot Point, Toni & Guy. Катерина – сертифікований колорист косметичних марок Wella Professional, Goldwell, Dixon.

Неодноразовий призер конкурсу з перукарського мистецтва «Невські береги» і бронзовий призер Першого Міжнародного конкурсу Pivot Point, стиліст-візажист акторського складу «Льодова симфонія» Іллі Авербуха.

Тетяна КАШИНА, топ-стиліст

Досвід професійної діяльності понад двадцять років.

Технолог марки Lebel (Японія), має звання колорист-експерт, дипломований фахівець міжнародних шкіл, в тому числі Sassoon Professional. Дипломований викладач.

За допомогою індивідуально підібраних стрижки, фарбування, процедури фітоламінірованія зможе подарувати чудовий колір, блиск і сяйво будь-яким волоссю. Досвід технолога допомагає їй в підборі індивідуальних програм як салонного, так і домашнього догляду за волоссям будь-якої складності.

Олексій Метелиця, топ-майстер, візажист

Стаж роботи одинадцять років.

Колор-експерт WELLA, експерт по догляду за волоссям SP (Німеччина).

Ілля БОСТОН, топ-майстер

У перукарському справі більше п’яти років.

Пройшов курс навчання по косметиці Wella Professional, Sebastian. Фіналіст конкурсу Wella Trend Vision Awards 2013. Має диплом академії SASSION (Лондон).

Стиліст художнього цеху знімальної компанії Art Media Production на зйомках повнометражних фільмів, творець образу співачки

Ізабелли Соул, моделі Саші Паніки.

манікюрний зал

Ірина Пестерева, топ-майстер

Досвід професійної діяльності більше п’яти років.

Закінчила школу медичного педикюру «Пластек», навчалася в школі «Оле Хаус».

Володіє всіма видами манікюру і педикюру (класичний, апаратний, комбінований, європейський), зміцнення нігтів (біогель, Shellac). В її арсеналі всі види дизайну.

Ольга САЕТГАРАЕВА, майстер

Дипломований фахівець всіх видів манікюру і педикюру (класичний, апаратний, комбінований, європейський), зміцнення нігтів (біогель, Shellac), нарощування (акрил, гель, біогель), «японський манікюр» (P-Shine).

У професії майстра з манікюру та педикюру більше п’яти років. Срібний призер чемпіонату Росії (Москва, 2012), чемпіонату з Санкт-Петербургу в номінації «3D-дизайн», учасник чемпіонату Європи – 2013.

Юлія Алімова, майстер манікюру

Закінчила навчальний центр «Оле Хаус» в 2007 році, має сертифікати і великий досвід в нарощуванні і зміцненні нігтів біогелем (Bio Sculpture Gel, OPI).

Закінчила курси апаратного манікюру в навчальному центрі «Вікторі», «Дизайн Shellac», (навчальний центр «Оле Хаус»), «Японський манікюр» (P-Shine).

У професії майстра манікюру і педикюру більше семи років.

Спеціаліст з манікюру, педикюру, пілінгу шкіри рук і ніг, масажу, зволоження та живлення, нарощування.

Карина КУДРЯШОВА, нейл-стиліст

Випускниця однієї з найсильніших шкіл манікюру і педикюру «Вікторі» за спеціальністю «майстер манікюру та моделювання нігтів». Закінчила навчальний центр «Наутілус» за спеціальністю «медичний педикюр», «обрізний і апаратний педикюр».

Карина чудово виконує всі види манікюру, педикюру, нарощування і дизайну нігтів, всі види покриття.Спеціалізується на коректувальному педикюрі.

Сертифікований фахівець з косметичних ліній CND, OPI, Bio-SculptureGel, Suda, Gehwohl, IBD, CNI.

Тетяна ЛЕВЧЕНКО, стиліст

Має диплом майстра манікюру, педикюру і моделювання нігтів за гелевою і акриловою технологіями провідною neil-школи «Оле Хаус», працює в салонах більше чотирьох років.

Має дипломи і сертифікати «Площинний дизайн», «Дизайн Shellac» (УЦ «Оле Хаус»), «Апаратний манікюр» (УЦ «Вікторі»), «Зміцнення біогелем» (Bio Sculpture Gel), «Японський манікюр» (P- Shine).

У 2012 році Тетяна стала бронзовим призером конкурсу «Невські береги» в номінації «Салонний манікюр».

Бути можна діловою людиною, і думати про красу нігтів … – ГІДНА ЖИТТЯ НА ПЕНСІЇ

Кожна жінка хоче, щоб її руки були гарними і акуратними. Окрасою жіночих рук є здорові нігті. Всім відомо, що чоловік завжди звертає увагу на нігті його потенційної обраниці. Адже саме нігті можуть багато чого сказати про жінку: акуратна вона, чи стежить вона за собою і чи є у неї смак.

* Звичайно, можна піти в салон краси. Там вам неодмінно порадять приховати недоліки нарощуванням або застосуванням акрилу. Але краще буде знайти і усунути першопричину.

* Найпоширеніша причина розшарування нігтів через брак основних мікроелементів, наприклад, кальцію.

* Її заповнюють, приймаючи кальцій з вітаміном Д, оскільки чистий кальцій погано засвоюється організмом. При нестачі кальцію допоможуть і такі продукти, як сир, риба, горіхи, молода капуста.Вони забезпечать позбавлення від розшарування нігтів завдяки амінокислотам, які входять до складу білкової їжі – це будівельний матеріал для нігтів.

* Якщо нігті слабкі постійно – візьміть яєчну шкаралупу, додавайте її в їжу, протягом декількох тижнів. Чудово, якщо, одночасно, зі шкаралупою, ви будете вживати 2 капсули риб’ячого жиру.

* Дефіцит іншого важливого для організму мікроелемента – кремнію – також веде до розшарування нігтів. Щоб усунути існуючий дефіцит, коректують харчування, насичуючи його стручковою квасолею, салатом, бананами, смородиною та петрушкою.

* Розшарування нігтів може бути і результатом браку заліза в організмі. Крім лікування анемії, можна пити чай з настою щавлю, кульбаби і лопуха, ввести в раціон печінку, пісне м’ясо, яєчний жовток, і сухофрукти, бобові та зелень.

* При сильному зневодненні фахівці рекомендують змащувати поверхню нігтів різними лікувальними маслами, також можна робити примочки на основі цих же масел (вистачить кількох секунд). Наприклад, для таких примочок можна використовувати масло чайного дерева, масло обліпихи і натуральне оливкове масло.

* Того, хто не приділяє необхідної уваги догляду за нігтями, ставиться до них зневажливо, чекає несприятливий результат.

Не потрібно забувати про дотримання гігієни. Уникайте дрібних травм, обрізайте свої нігті регулярно і рівно.

Купуйте масло (оливкова). Розігрійте (на пару) одну його столову ложку. Додайте в неї кілька крапель йоду. Втирайте, в нігтьові пластинки, склад, який вийшов. Захоплюйте шкіру навколо нігтьових пластинок.

Гормональна перебудова організму, зокрема менопауза, може стати причиною появи тріщин на нігтях.

* Інші часті причини розшарування нігтів – висушування їх під дією миючих засобів, часте перебування у вологому середовищі, постійний контакт з хімічними речовинами.

* Обов’язково потрібно отримати звичку проводити домашні роботи, пов’язані з вживанням миючих засобів, в гумових рукавичках.

* Для зняття лаку потрібно використовувати засіб, що не містить ацетон. Нігті повинні пару днів відпочивати від лаку через кожні п’ять днів. Слід користуватися пилкою із спеціальним покриттям, тому що металеві пилочки утворюють тріщини, які викликають шарування нігтя.

* Втирайте, в нігті і долоні, ефірну (жасминове, сандалове, рожеве) або кунжутне масло.

* Допомагає желатин. Він є, наприклад, в киселі, желе і холодцях. Вітаміни групи А допомагають не гірше. Міститься він в наступних продуктах харчування: абрикоси, салат, помідори, морква, ікра.

* Не рідше, ніж раз на тиждень, їжте морську капусту, мед, волоські горіхи, і продукти містять компонент йоду. Їжте, також, висівки, хліб з висівками і зелень.

* Зробіть ванночки з яблучного оцту і рослинного масла, або ванночки з оливкового масла (підігрітого).

* Не забувайте про народні засоби. Використовуйте сік журавлини. Втирайте його, регулярно, в нігтьову пластину і робите втирання в шкіру (навколо неї).

* Зробіть масаж кутикули. Намильте, м’яку щітку, дитячим милом або гліцерином і приступайте до процедури. Що вийде в результаті? Попереджено утворення тріщин, в які може потрапляти бруд, звільнення, від Отмерзшіе лусочок шкіри, кутикули.

* Купивши, в будь-якій аптеці, в капсулах – вітамін Е, змащуйте їм, щодня, нігті.Розкрийте капсулу, втирайте, вміст, в кожен ніготь. Ефект помітите через тиждень.

* Не забувайте втирати масло, навколо нігтів, перед тим, як лягаєте спати. Не бійтеся таких експериментів.

* Змішайте сік лимона (кілька крапель) з йодом (теж – кілька крапель). Додайте пару столових ложок олії оливкової. Потримайте суміш на нігтях 10 хвилин. Змийте її водою (без мила).

* Завдання косметолога або консультанта полягає в тому, щоб інформувати, клієнта (пацієнта), про можливі причини його проблеми, підказати методи боротьби з нею.Клієнтові потрібно вислухати порадника і виконувати всі рекомендації, дані їм. Тоді – успіх гарантований.

* Для манікюру при розшаруванні нігтів можна підібрати лаки, що допомагають механічному зміцненню нігтів – вони мають дрібні включення волокон шовку або нейлону. Лікувальні лаки для шару нігтів містять найрізноманітніші речовини – зволожувачі, мінерали і вітаміни, а головне, протеїни, які здатні істотно зміцнити нігтьові пластини. Зволожуючі компоненти також роблять нігті міцними.

* Замість нанесення лаку, для зміцнення нігтьових пластинок при розшаруванні нігтів, корисно проводити в косметологічному кабінеті процедуру “запечатування” – пошарове нанесення препаратів, що містять мікроелементи і вітаміни, і оберігають від висихання і розшарування нігтів.

* Для “запечатування” використовуються живильні креми з вітамінами, протеїнами або спеціальним “кришталевим мінералом”. Після шліфування в ніготь втирається крем або частинки мінералу, а потім масло, що додає нігтям глянець.Речовини, нанесені таким чином, залишаються в нігтьової пластини протягом двох тижнів. Після процедури нігті не потребують захисного лаковому покритті, але він не протипоказаний.

http: //www.inmoment.ru/beauty/beautiful-body/stratification -…

Винничук для зміцнення нігтів

Приємний і нескладний процес – ванночка для нігтів, вона нормалізує шкіру навколо нігтів, тонізує шкіру рук і зміцнює нігті. Подібні ванночки потрібно проводити раз на тиждень.Щоб розм’якшити шкіру навколо нігтів, ванночка з піною має бути 40 градусів Цельсія. Щоб не лущиться шкіра біля нігтів, потрібно зробити ванночки з рослинної олії і солі. Для нігтів, які відстають, підійдуть масляні ванночки з мигдалевої олії, оливкової масло, вітаміну A. Для тих нігтів, які відстають, підійдуть ванночки з мінеральною водою. Ідеальним засобом для тендітних нігтів підійдуть соляні ванночки. Для крихких і расслаивающихся нігтів підійдуть йодні ванночки.

Настій на основі морської солі

Інгредієнти: стакан води, морська сіль – 1 столова ложка, ефірну олію, капнути на шматочок солі і розчинити у воді.Приймаються – 20 хвилин.

Ванночка на основі мильного розчину

Інгредієнти: морська сіль – 1 столова ложка, рідке мило або гель для душу, стакан води. Розчинний гель у воді і змішаємо з сіллю. Приймаються – 20 хвилин.

Ванночка на основі оливкового масла

Інгредієнти – оливкова олія – ​​половина склянки.

Розігріємо на водяній бані масло. Приймаються – 15 хвилин.

Ванночка на основі вітаміну A

Інгредієнти: 5 крапельок вітаміну A, соняшникова олія склянки, йод – 3 краплі.

Змішаємо інгредієнти і зробимо ванночку. Приймаються – 20 хвилин.

http://www.allwomens.ru/12064-vannochki-dlya-ukrepleniya-nogtey.html

Зміцнення нігтів ваннами:

1). У 250 мл. гарячої води розчинити 1ст.л. морської солі.

2). 250 мл. води, 1 ст. л. кухонної (або морської) солі, 1 ч.л. соди, 3 краплі йоду.

3). 1 стакан води, сік лимона, 1 ампула вітаміну В1 (тіаміну).

4). У гарячій воді розчинити морську сіль, 1 таблетку вітаміну Вітрум.

5). Корки від цитрусових добре пом’яти в руках, залити окропом, додати морську сіль. Коли трохи охолоне, можна опускати руки.

6). 250 мл. води, 1 ст.л. морської солі, сік половини лимона.

7). 1 ст. л. меду, 3 краплі йоду, вода.

8). 100 гр. соняшникової олії, 10 крапель вітаміну Е, 10 крапель вітаміну А. Суміш підігріти на водяній бані.

9). 2 краплі лимона, 2 краплі ладану, 2 краплі чайного дерева, 2 краплі троянди, 10 мл олії зерен пшениці, 10 мл олії жожоба.

10). 50 гр. оливкового масла, 50гр. соняшникової олії, 1 ч.л. касторової олії, по 5 крапель вітаміну А і Е. Масляні суміші можна використовувати кілька разів.

11). 1 ст.л. желатину розчинити в 2-х склянках гарячої води. Отуда до кімнатної температури.

12). 50 гр. будь-якого рослинного масла, 1 ст. л. меду, 1ст.л. гліцерину, вода.

Підігріти на водяній бані, додати 1ст. л. білої глини.

13). Змішати в рівних частинах яблучний оцет рослинне масло.

14). Відвар з листя в’яза. 1ст. л. листя на склянку води.

15). Ромашка, кора дуба, насіння льону, все в рівних частинах. Заварювати: 1 ст.л. на 400мл. води.

16). Календула, м’ята, кора дуба, кропива, ромашка – в рівних частинах. Заварювати: 1 ст.л. на 400мл. води.

17). Молоко (кефір, ряжанка) вилити в невелику ємність, додати кілька крапель йоду, опускати кінчики пальців.

18). 1 чайна ложка морської капусти на 100 мл окропу, настояти в термосі 1 годину, процідити.

Винничук зазвичай роблять 20 – 30 хвилин, потім обполіскують руки прохолодною водою і мажуть живильним кремом для рук.

Зміцнення нігтів масками:

19). 1ст. л. оливкового масла, 3 краплі гліцерину, 3 краплі вітаміну Е, підігріти і додати білої глини до утворення кашки.

20). Змішайте половину чайної ложки червоного меленого перцю, 10 крапель кип’яченої води і одну чайну ложку жирного крему для рук. Потримайте суміш 10 хвилин на водяній бані і охолодіть, потім змастіть їй нігті рівним шаром, почекайте 15-20 хвилин і змийте маску водою.Використовувати таку маску можна не частіше одного разу на місяць.

21). Лимонний сік змішати з сіллю і декількома краплями йоду.

22). Розплавити на водяній бані натуральний віск. Опустити кінчики пальців у суміш, а потім відразу ж опустити руки в холодну воду. На пальцях утворюються так звані “наперстки”, які добре залишити на ніч.

23). Розтопити на водяній бані 4 гр. бджолиного воску. Розім’яти виделкою жовток круто звареного яйця. Змішати його з воском, потроху додаючи персикове масло, до утворення густої суміші.

24). Розчинити 0,5 таблетки муміє в 1ч.л. крему для рук, додати білу глину.

25). Квітки ромашки, кору дуба і вівсяні пластівці розмолоти на кавомолці, додати мед до утворення кашки.

26). Наносити йод ватною паличкою на ніч. До ранку, жовтизна зникне.

27). 1ч.л. сиру, 1ч.л. рослинного масла, 2 ст.л. подрібненого листя м’яти. Суміш ретельно вимісити.

28). По 1 ч.л. звіробою, шавлії, кореня кульбаби, подрібнити з двома столовими ложками сиру в блендері.Дати трохи настоятися.

29). 2 ч.л. сиру, 1 ст. л. рослинного масла, 1ст меду. Вимішувати до

однорідної консистенції.

30). 1 жовток, 1 ст.л. касторової олії, 1 ч.л. гліцерину, 1ч.л. яблучного оцту. Суміш необхідно збити.

Після нанесення суміші на нігті, надіти бавовняні рукавички. Витримувати від 20 хвилин до декількох годин.

* Допоможе перець. Зміцнює нігті і перець (червоний). Одна – дві чайні ложки крему (живильного) змішайте з 0, 5 ложки (чайної) перцю.Розігрійте суміш на пару хв. і нанесіть склад на нігтьові пластини. Маску цю змийте через 15 хвилин. Процедуру потрібно робити один раз на місяць.

Зміцнення масажем з ефірними маслами:

31). 3 краплі лимона, 2 краплі троянди, 10 мл олії жожоба.

32). іланг-іланг, бергамот, пачулі, кедр, ладан, мирра, сандал, сосна – по 1 краплі. 10 мл. масло із зародків пшениці.

33). 1ч.л. гліцерину,

бергамот іланг-іланг, лаванда – по 1 краплі.

Масляні суміші потрібно зберігати в скляному посуді .

Сайт Хитрощі життя

Якщо ж, жодне з перерахованих коштів, не дало позитивного ефекту, варто звернутися до лікаря (дерматолога, ендокринолога).

З инета

Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів. Частина 2: anuta – LiveJournal

Цей пост присвячений початку фрази: “Бути можна діловою людиною… “
Моя мета – показати Вам свої повсякденні студентські та аспірантські” луки “та по часнику розповісти Вам, чому мій зовнішній вигляд зазнав такі серйозні зміни за описується мною час. Короткий життєпис мого студентства можна подивитися тут.

На першому курсі я особливо не морочитися над тим, як я виглядаю. Поступово на польову спеціальність ( берци / намети / згущене молоко / багаття ), я накупила можество одягу забарвлення камуфляжу і склала свій перший практично ідеальний капсульний гардероб, де все було витримано в сіро-зелено-коричневої гамі.В аксесуарах упор був зроблений на етно і хендмейд (наприклад, малюнок на цій сумці я вишивала сама).

2007

На другому році студентства я остаточно мімікрувала і практично повністю злилася з навколишнім мене середовищем. На практиці це виглядало так:

У 2009 волосся знову відросли. Зазвичай я заплітала їх в 2 коси і робила “бумбошкі”, як на фото. Перед річною практикою я невдало пофарбувала волосся в занадто темний колір, тому в екстреному порядку зробила колорування.

На практиці я зовсім не уявляла, що робити з довгим волоссям.


Під час навчання я дуже багато часу проводила в лабораторії, зовсім не заморочуючись над своїм зовнішнім виглядом.
Одягни халат – і немає проблем.

Вперше про пошуки свого “стилю” я задумалася, на першому році аспірантури, коли моя перша тема провалилася, і я вперше в житті залишилася без лабораторії.

В моєму гардеробі навіть з’явилося 1 (одне) чорне плаття.І безліч речей рожевого кольору.
То були інші часи і зараз я розумію, що за рахунок свого зовнішнього вигляду я намагалася компенсувати те, що, втім, вже не важливо …

На другому році аспірантури я пофарбувалася в блондинку і після чого буквально перетворилася на принцесу , накупила купу суконь, косметики і т.п .. Як видно на фото, не можна сказати, що мій стилістичний експеримент увінчався успіхом.

Влітку 2013 року в моєму житті відбулися приголомшливі зміни.Я влаштувалася на роботу на військову кафедру, з головою поринула в нову тему своєї дисертації. А потім я закохалася. І я думаю, що на фотографіях це видно!

Сьогодні я як і раніше стою на роздоріжжі і продовжую шукати свій стиль. Я навіть зверталася до стиліста, але робота, на жаль, була малорезультативною. Основний посил стиліста – прислухайтеся до себе, подивіться на селебретіс Вашого цветотипа і Вашого типу статури і все у Вас вийде. У мене, на жаль, не вийшло.
– Я хочу бути, а не здаватися, – говорила я стиліста.- Я хочу відобразити в своєму образі, то ким я є. Я хочу, щоб уже при першому погляді на мене люди розуміли, з ким вони мають справу., Щоб мій наряд ніс “меседж”. Мій образ повинен говорити про те, що я розумна (часом навіть до занудства), вдумливо, трохи іронічна. До вирішення всіх проблем намагаюся знайти оригінальний підхід. Постійно щось ізобретаю.В досягненні своїх цілей я ніколи не піду напролом, не піду по головах і не кинуся грудьми на барикади. Я не амбітна, а целеустреленная особистість.
Я буду терпляче рити підкоп 🙂

Я ж все-таки почвовед, не забувайте про це.

.