Ногти

Чи можна гелеві нігті робити вагітним: 9 приводів не покривати нігті

Чи можна нарощувати нігті під час вагітності на ранніх і пізніх термінах

Зміст:

 1. Думка лікарів
 2. Висновки

Вагітна жінка передає більшу частину поживних речовин дитині. Через це її нігті стають більш крихкими і потребують додаткового догляду. Для того щоб зрозуміти, чи можна нарощувати нігті під час вагітності, необхідно розібратися з можливими наслідками і врахувати індивідуальні особливості організму.

можно ли наращивать ногти во время беременности На ранніх термінах від нарощування краще відмовитися і відстежувати самопочуття, регулярно здаючи аналізи

Думка лікарів

Чіткого заборони на нарощування немає, але на ранніх термінах з ним краще почекати. Чутливість до запахів і загальне нездужання можуть відбитися на стані дитини, що знаходиться на найважливішій стадії формування.

При акриловому нарощуванні нігтів використовують матеріали, що містять метакрилати. Ці речовини діляться на 2 види:

 1. Метилметакрилат.Токсичний і робить негативний вплив на плід. Заборонено в США і європейських країнах, але зустрічається у корейських і китайських виробників.
 2. етілметакрілат. Нешкідливий при дотриманні техніки безпеки. Концентрація активної речовини недостатня для згубного впливу.

Гелеве нарощування відрізняється відсутністю їдкого запаху, але не є більш безпечним. Вміщені в матеріалах речовини можуть стати причиною алергічної реакції: висипань, кашлю або риніту.

Висновки

Імовірність непритомності від різких запахів знижується в другому триместрі. Уважно стежте за що проявляються симптомами і не економте, вибираючи матеріали і майстри.

У третьому триместрі все залежить від терміну прогнозованих пологів. Ближче до кінця вагітності від нарощених нігтів краще відмовитися, щоб не поранити новонародженого під час догляду.

Нарощування під час вагітності допустимо, але передбачає більш суворий контроль за технікою безпеки і якістю використовуваних матеріалів.Контролюйте своє самопочуття і обов’язково відмовтеся від призначеної процедури навіть при невеликому нездужанні.

Дивіться далі: гігієна вагітної жінки

за / проти, нарощені нігті у вагітних

Нарощенные ногти во время беременности: За/Против

Чи можна вагітним нарощувати нігті?

За законом підлості, коли все можна, робити цього не хочеться.А коли з’являється купа обмежень, то відразу виникає бажання зробити що-небудь заборонене. Особливо це стосується періоду вагітності. Страх нашкодити дитині змушує жінку слідувати дурним прикметами і забобонів. А ось справжні питання задає собі не кожна вагітна жінка. Наприклад, чи можна вагітним нарощувати нігті?

Красиві і доглянуті руки завжди звертають на себе увагу, а під час вагітності хочеться виглядати дуже добре. Але перед тим як нарощувати нігті краще пізнати, чи безпечна ця процедура для плода і матері.

В даний час при нарощуванні нігтів використовують нешкідливі матеріали, які не можуть надати негативного впливу на плід. Неприємний запах при використанні акрилу виникає від мономера, яким розводять сухий порошок.

Само по собі нарощування нігтів безпечно для вагітних, особливо при використанні якісних матеріалів європейського виробництва. Уважно треба підійти до вибору салону і фахівця.

Нарощування нігтів необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні зі спеціальною вентиляцією.Перед процедурою, добре подумайте, чи так уже вам необхідно нарощувати нігті під час вагітності, тому що ця процедцра сильно псує структуру і якість нігтів.

До того ж, у деяких жінок під час вагітності стан нігтів може сильно погіршитися. Вони починають розшаровуватися і ламатися. Тоді нарощені нігті не справлять належного ефекту. До того кожні три тижні треба робити корекцію, а значить, знову дихати неприємним запахом і контактувати з матеріалами.

Перед пологами бажано нігті зняти, тому що у новонародженої дитини шкіра дуже тонка і легко ранима.Якщо нігті довгі, то бажано зняти їх на час догляду за новонародженим.

Гелеві нігті знімають шляхом спилювання, процес дуже тривалий і травматичний. Стан нігтів після цього змінюється не в кращу сторону. Для акрилу існує розчинник, але теж мало приємних моментів.

Тому перед тим як прийняти рішення, чи можна нарощувати вагітним нігті, треба зважити всі ЗА та ПРОТИ і вирішити для себе. Може і не варто піддавати себе такому випробуванню в період вагітності?

Чи можна нарощувати штучні нігті при вагітності?

Гарною хочеться бути завжди! Пройшли часи, коли майбутні матусі ходили з відрослими корінням на півголови і в однакових безформних комбінезонах.Зараз існує безліч магазинів, де для вагітних представлена ​​дуже красива модний одяг і спеціальна косметика. З’явилися і нешкідливі фарби для волосся, в складі яких немає хімічний речовин на зразок аміаку. Простіше кажучи, можливостей бути найкрасивішою і привабливою – хоч відбавляй! Але як бути тим, хто звик до нарощування нігтів і вже не мислить себе без довгих доглянутих нагідок? Сучасні штучні нігті – це не тільки красиво, але і практично, адже, побувавши у майстра, ми можемо тижні на три забути про манікюр і лакові покриття, штучні нігті збережуть красу і доглянутий вигляд до наступної корекції.

Але кожна вагітна жінка повинна задуматися, чи не принесуть нарощування нігтів шкоди її майбутній дитині! Кілька місяців тому, коли моя найкраща подруга виявилася в “цікавому положенні”, мене теж дуже зацікавив це питання. Але, як це не дивно, її лікуючий лікар не змогла сказати нічого зрозумілого з цього приводу. Навіть на просторах інтернету немає потрібної інформації! Ось тоді-то я задумалася про це дуже серйозно і вирішила все-таки знайти відповідь на це питання!

Перечитавши гори професійної літератури, я все-таки дізналася, що дослідження з цього приводу проводилися.У дослідженнях брали участь майстри нігтьового сервісу, тобто жінки, які не тільки раз на місяць роблять собі нарощування нігтів, але і кожен день піддаються впливу хімічних випарів. На основі проведених досліджень були зроблені висновки про вплив найпоширеніших хімічних речовин, які використовуються при нарощуванні штучних нігтів.

Основним складовим сучасних матеріалів для моделювання нігтів є метакрилат . Варто зауважити, що метакрилат бувають двох видів – це метилметакрилат і етілметакрілат. Метилметакрилат дійсно володіє шкідливим впливом на плід. Дослідження, проведені на мишах і щурах, показали, що метилметакрилат може викликати пороки розвитку плоду. Однак рівень концентрації метилметакрилату викликає такі явища, коли він майже в тисячу разів вище, ніж в матеріалах для нарощування нігтів . Матеріали, в складі яких присутній метилметакрилат, давно заборонили в Європі і Америці, зустріти цю речовину можна лише в матеріалах китайського та корейського виробництва.У розвинених країнах виробники професійних матеріалів вже давно використовують інше, більш досконале речовина – етілметакрілат . етілметакрілат (ЕМА) не володіє такою токсичністю, як метилметакрилат (ММА), а це означає, що при дотриманні техніки безпеки і запобіжних заходів, процедура нарощування не принесе вам ніякої шкоди .

Багато вагітні клієнтки вважають, що акрил для них набагато шкідливіше гелю, адже він має дуже різкий хімічний запах і шкідливі випари.Так, дійсно, акрил має випаровування. Але гель випаровується точно так же, просто ви не відчуваєте запах цих випарів. Запаху немає, але вплив те ж саме. Задумайтеся про це! І якщо вже мова зайшла про різницю в матеріалах, то краще вже обрати “смердючий”, але якісний акрил європейського чи американського виробництва, ніж китайський гель без запаху.

Напевно ви чули про таку речовину як формальдегід . Воно також отруйно і токсично в великих кількостях. Але у виробництві лаків для нігтів і матеріалів для нарощування використовується мінімальна кількість цієї речовини.До того ж проведені дослідження показали, що хоч формальдегід у великих дозах і токсичний, шкідливий він тільки для організму матері, на перебіг вагітності ця речовина ніяк не впливає .

А ось толуол, що міститься практично у всіх лікувальних покриттях і лаках для нігтів, може чинити негативний вплив на плід . Дуже тривале вдихання парів толуолу може призвести до порушень в розвитку плоду, схожим на ті, які виникають при частому вживанні алкоголю при вагітності.Однак зміст толуолу в лакових покриттях настільки мінімально, що внаслідок проведених досліджень не було зареєстровано жодного випадку народження немовлят з вродженими вадами розвитку.

Що випливає з цієї статті? Нігті нарощувати вагітним не протипоказане . Однак важливо дотримуватися деяких умов.

 • По-перше, процедура моделювання штучних нігтів повинна проходити в провітрюваному приміщенні з хорошою витяжкою.
 • По-друге, майстер повинен використовувати тільки високоякісні матеріали останнього покоління.
 • Ну і, по-третє, після нарощування ретельно вимийте руки з милом і промийте ніс мінеральною водою без газу – так ви позбавитеся від пилу, яка виникає після обпилювання нігтів і в рідкісних випадках може викликати алергічну реакцію.

Від себе можу побажати майбутнім матусям щасливою і легкої вагітності, залишайтеся завжди такими ж красивими.

Інформація на сайті має довідковий характер і не є рекомендацією для самостійної постановки діагнозу та призначення лікування.З медичних питань обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Стаття надана щоденним Інтернет-журналом “ШколаЖизни.ру”

https://www.7ya.ru/Bauskas iela 58A – 7RīgaLV-1004

Тільки не треба забувати, по-перше, що пацюки на яких проводилися випробування і людські дитинчата-це різні істоти, і плацента щурів менш “проникна”, ніж жіноча. Тому приводу вже були скандали в Німеччині, коли лікарські препарати, що тестуються на щурах, виявилися приводили до грубих вад у дітей (Талідомід)! Не хотілося б дізнатися через 5-10 років теж про цей гель або акрил!
І друге, з народженням малюка все одно доведеться розлучитися з нігтями, т.к. шкіра новонародженого оч ранима-так що заважає зробити це ДО Б. І по-третє, знімати нігті теж не приємно пахне процедура, навіщо Б. дихати цим? А якщо не знімати, а чекати поки відросте свої-то це не особливо естетично)

2010-02-26, mamaLisa

У мене гелеві нігті, білий френч. Звикла до них як до рідних: краса і практично ніякого догляду. Але на час вагітності вирішила від них позбавитися. По-перше, до моменту пологів нігті все одно доведеться зістригти, тому особливого сенсу немає відтягувати момент зняття гелю.А, по-друге, нарощування передбачає деякий сточування поверхні рідного нігтя. І необхідно якийсь час, щоб повністю відросли свої, здорові. По-моєму, краще з цим “відмучилася” до появи малюка.
Ось народимося, підростемо і побіжимо робити новий манікюр. ))

2010-02-26, # Сіль Дієз #

я коли була вагітна мені категорично відмовилися в салоні робити нігті, сказали пари оч шкідливі, не в протигазі ж сидіти!

2010-02-26, Тутті

Так теж думаю що нігті це звичайно красиво і деяким навіть зручно, але малюк адже важливіше.і догляд за ним теж.

2011-02-16, mariika5

кажуть, що не триматися вони, якщо в вагітність нарощувати …

2011-02-16, дочекавшись

Всього 5 відгуків Прочитати всі відгуки.

Чи можна нарощувати нігті під час вагітності?

Вагітна жінка думає про те, що принесе їй період вагітності: від чого доведеться відмовитися і що доведеться робити з того, що раніше не доводилося.Вагітність принесе жінці не тільки маленьке диво і довгоочікуваного дитини, а й деякі незручності і розлади. Вагітна жінка вже не зможе носити звичний одяг і взуття, але не варто засмучуватися! Для вагітних існує теж магазини модних речей, взуття та аксесуарів.

Існує величезна кількість магазинів, де для майбутніх матусь представлена ​​красива і модна колекція одягу, взуття, спеціальна косметика. Є навіть нешкідлива фарба для волосся та інші косметичні засоби.

А якщо жінка звикла завжди нарощувати нігті, то як бути? Чи можна нарощувати нігті під час вагітності?

Корисно або шкідливо нарощувати нігті під час вагітності

Кілька років тому проводилися дослідження з даного питання, в яких брали участь жінки, часто користуються послугами майстрів з нарощування нігтів.

У ході даного дослідження було помічено вплив найпоширеніших хімічних речовин, які використовуються при нарощуванні нігтів, на організм вагітної жінки і перебіг вагітності.

Речовини при нарощуванні нігтів і вагітність

Сучасні матеріали для нарощування нігтів мають в своєму складі метакрилат, який буває двох видів: метилметакрилат і етілметакрілат. Метилметакрилат має негативний вплив на розвиток плода, може викликати пороки розвитку. Такі наслідки від даної речовини можуть проявлятися в тому випадку, якщо концентрація речовини в тисячу разів перевищує вміст даної речовини в матеріалах для нарощування нігтів.

У матеріалах для нарощування нігтів, які виробляються в Європі і Америці, взагалі не міститься метилметакрилат.Дана речовина є в складі матеріалів, виробництво яких здійснюється в Китаї і Кореї.

В даний час замість метилметакрилата використовується етілметакрілат, який має меншу токсичність, не шкодить здоров’ю майбутньої дитини і матусі, при дотриманні заходів безпеки.

У лаках і матеріалах для нарощування нігтів міститься мінімальна кількість формальдегіду, який є отруйним і токсичним у великих кількостях. Проведені дослідження показали, що велика кількість формальдегіду може зробити негативний вплив тільки на організм матері, а не дитини.

Більш небезпечним є толуол, який міститься практично у всіх лаках для нігтів. Дана речовина може негативним чином позначитися на розвитку плоду, особливо при вдиханні. У лаках зміст толуолу настільки мінімально, що ще не зареєстровано жодного випадку впливу на розвиток дитини.

Акрил або гель для вагітної?

Вагітні жінки часто вибирають гель для нарощування нігтів, вважаючи, що акрил шкідливіше гелю через їдкого хімічного запаху і шкідливих випарів.Гель не має запаху, але має ті ж самі випаровування і вплив на організм.

У такому випадку, якщо ти не можеш відмовитися від нарощування нігтів, будучи вагітною, то ти можеш спокійно нарощувати нігті, як з акрилом, так і з гелем.

Запобіжні заходи при нарощуванні нігтів під час вагітності

Процедура нарощування нігтів вагітній жінці повинна відбуватися в добре провітреному приміщенні, де буде функціонувати витяжка.

Важливо, щоб при нарощуванні нігтів майстер використав тільки високоякісні матеріали, які не будуть чинити негативний вплив на організм майбутньої мами і дитини.

Після нарощування нігтів необхідно ретельно вимити руки з милом і промити ніс мінеральною водою, щоб уникнути появи алергічної реакції на пил після обпилювання нігтів.

Нарощування нігтів не протипоказане вагітним жінкам. При нарощуванні нігтів необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Бути вагітною і бути привабливою – твоя задача!

Чи можна під час вагітності нарощувати нігті

Чи можна під час вагітності нарощувати нігті

Вагітність.Чи є протипоказання проти нарощених нігтів?

Медики стверджують, що вагітність – це не хвороба і не патологія. Це фізіологічний стан жінки, під час якої вона розквітає, її життєво важливі функції зазнають новий розквіт, особливий гормональний фон сприяє оновленню тканин і регенерації органів.

Звичайно, психоемоційний стан буває нестабільним, а тривога може викликати зміни загального стану, але це не заважає здійснювати догляд за собою, щоб виглядати вагітній жінці привабливо.

Красиві руки завжди надавали жінці впевненості в своїй привабливості, закінченість образу і гарний настрій.

Нарощені нігті і вагітність

Нарощені нігті дуже популярні в наші дні. Це красиво і економить багато часу. Список протипоказань до нарощування нігтів великий. Це:

 • захворювання дихальної системи,
 • схильність до алергій,
 • схильність до шкірних проблем;
 • бронхіальна астма і ряд інших.

Але, незважаючи на те, що вагітність в списку немає, багато жінок побоюватися проводити цю процедуру. Постає питання: чи можна вагітним нарощувати нігті? Зараз розберемося.

Чи періоди вагітності однакові?

Триместри вагітності припускають різні біологічні процеси в організмі жінки. Саме в перші три місяці йде закладка тканин, органів і систем плода. Перебудова жіночого організму має колосальні масштаби. З’являється сприйнятливість до зовнішніх чинників, загострюються хронічні процеси.Можливі токсикоз, запаморочення, слабкість. У цей момент контакт з будь-якими хімічними речовинами може спровокувати погіршення стану, аж до непритомності. Специфічний запах матеріалів може викликати у вагітної напад кашлю, задишки та інші симптоми.

У другому триместрі стан стабілізується, майбутній мамі приходять в голову думки про необхідність добре виглядати і вона не даремно замислюється про нарощених нігтях. У цей період процедура не принесе проблем, а позитивні емоції, отримані при усвідомленні своєї привабливості, зіграють свою роль.

Третій триместр також не принесе особливих обмежень в догляді за нігтями. Однак в кожному випадку можуть мати місце свої індивідуальні особливості.

Характеристика компонентів для нарощування нігтів

Для відповіді на питання «Чи можна під час вагітності нарощувати нігті?» дамо характеристику витратних матеріалів.

 1. Метакрилат. Це основа матеріалів для нарощування нігтів. Існує два види метакрилатів: метилметакрилат і етілметакрілат.В ході досліджень на тваринах з’ясувалося, що метилметакрилат негативно впливає на плід. Але не лякайтеся! Для такого сумного результату концентрація його повинна бути в десятки сотень разів вище, ніж в матеріалах для нарощування. Виробники з Європи і Америки зробили крок вперед і замінили небезпечний метилметакрилат нешкідливим аналогом – етілметакрілат. Він не токсичний і не викликає побічних ефектів. Але, пам’ятайте, що Корея і Китай досі від метилметакрилата не відмовилася.
 2. Толуол і формальдегід.Дані компоненти використовується в лаках і покриттях для нігтів дуже часто. Тривале вдихання толуолу може негативно вплинути на внутрішньоутробний розвиток дитини. Але виробники додають толуол в такій малій кількості, що шкідливої ​​дії на плід він не робить. Що стосується формальдегіду, то для ще ненародженої дитини він абсолютно нешкідливий.

Акрил або гель?

Чи можна вагітним нарощувати нігті гелем? Багатьох клієнток підкуповує відсутність запаху у гелю.Вони думають, що якщо немає хімічного запаху, то і випаровування відсутні. Це не так. Випаровується гель не менше, ніж акрил. І, повернувшись до розмови про виробника, краще вибрати американський акрил з запахом, на основі етілметокрілата, і перечекати дискомфорт від “аромату”, ніж китайський гель, в основі якого метилметакрилат.

У виборі слід керуватися тим, який з матеріалів більш якісний і буде довше триматися. Термін «шкарпетки» нарощених нігтів залежить від індивідуальних особливостей організму і в середньому становить 3-4 тижні.

Чи можна нарощувати нігті вагітним безпечно?

Якщо ви вирішили наростити ноготочки, то необхідно дотримуватися деяких правил:

 1. Використовуйте тільки якісний матеріал самого останнього покоління. Не потрібно шкодувати грошей. Здоров’я дитини все одно дорожче
 2. Процедура повинна проходити в добре провітрюваному кімнаті при включеній витяжці. Не соромтеся поцікавитися у майстра, наскільки ефективно працює вентиляція. Краще, якщо вона буде перебувати в безпосередній близькості до робочого місця майстра манікюру.
 3. До речі використання медичної маски. Суспензія витратних матеріалів знаходиться в повітрі досить тривалий час і може потрапляти в ваші дихальні шляхи, викликаючи їх роздратування. Маска повинна бути строго індивідуального користування, оскільки залишилися на ній сліди попереднього відвідувача можуть таїти хвороботворні мікроби.
 4. Після процедури слід добре вимити руки з милом і обов’язково промити ніс фізіологічним розчином або мінеральною водою без газу для вимивання потрапили туди частинок матеріалів.

Говорячи про серйозні небезпеки під час манікюру, слід звернути увагу на:

 • дотримання режиму дезінфекції медінструментарію. Існуюча сьогодні маса інфекцій, що передаються через кров, криється в найдрібніших крапельках крові хворої людини. Збудники досить довго зберігаються на інструментах в теплому і вологому приміщенні. Попадання їх в організм здорової людини може статися в момент порізу або подряпини. Щоб уникнути цього, краще вибрати необрізний манікюр, який зведе до мінімуму загрозу пошкодження шкірних покривів;
 • робоче місце майстра манікюру повинно міститися в чистоті.
 • наявність місця для миття рук, чистоту рушники (краще, якщо воно буде одноразового застосування або електроваріант), засоби для гігієнічної та антисептичної обробки рук.

Для екстреної обробки робочого місця у майстри повинні бути бистродействущіе дезінфекційні засоби, бажано в аерозольній розфасовці.

Що слід врахувати вагітним, які мають нарощені нігті

 1. Нігті з гелю слід зняти перед закінченням вагітності, оскільки при можливому раптовому надходженні в стаціонар лікаря важливо бачити природний колір нігтьової пластини.
 2. Під час вагітності власні нігті можуть змінювати свою структуру і перешкоджати рівномірному розподілу гелю або акрилу по своїй поверхні. Це може привести до швидкого відшарування нарощених пластини.
 3. Не варто нарощувати нігті занадто великої довжини. Справа в тому, що процес вагітності веде до посиленого витраті запасів кальцію в організмі вагітної. Нігті від цього можуть ставати ламкими і крихкими. Значна довжина штучної нігтьової пластини може спровокувати обламування і тріщини власного нігтя.
 4. Після народження дитинки від красивих штучних нігтів доведеться відмовитися, так як для маленького організму вони небезпечні. Адже під довгими нігтями живе величезна кількість мікробів і при обробці очей і пуповини вони з легкістю атакують малюка.

Будьте готові до того, що після пологів ручки не матимуть шикарний вид. Адже після зняття нарощених, залишаються свої слабкі і виснажені нігті. Надати їм здоровий вигляд в післяпологовий період буде дуже важко, адже всі запаси мікроелементів в організмі виснажені і буде потрібно багато часу, щоб їх відновити.

Чи можна нарощувати нігті при вагітності і якими їм бути, кожна вагітна жінка повинна вирішити для себе сама. Головне пам’ятати, що для плода це нешкідливо, так як концентрація всіх небезпечних для здоров’я компонентів мізерно мала. Єдине протипоказання – алергія матері на який-небудь елемент.

.