Ногти

Причини здуття гель лаку на нігтях: Здувся гель-лак на нігтях: причина і що робити

Здувся гель-лак на нігтях: причина і що робити

Відмінною особливістю гель-лаків є те, що завдяки вдосконаленому хімічним складом, вони, на відміну від звичайних манікюрних лаків, які не відколюються і не здуваються на наступний день після нанесення на нігтьову пластину. Іноді трапляється, що навіть таке надійне покриття як гель-лак, пузириться і злазить практично після нанесення. Дізнаємося, чому здувається гель-лак на нігтях після сушки і як цього уникнути.

Бульбашки на манікюрі

Причини утворення дефектів

Чому здувається гель-лак після сушки або під час? Спровокувати явище може:

 1. Використання лампи з недостатньою потужністю. Такими лампами стають прилади, що випромінюють ультрафіолет, якщо в них довго не міняти лампочки. Потужності апарату не вистачить, щоб просушити занадто пигментированное покриття, і воно незабаром вздуется.
 2. Погане знежирення пластини.Щоб лак не здувся на наступний день, на нігті не рекомендують наносити пом’якшувальний або доглядає крем.
 3. Неправильне розташування пальця під лампою. Найчастіше цього піддаються великі пальці, коли клієнтки манікюрних салонів намагаються просушити всю руку під лампою.
 4. Порушення технології знежирення пластини. Чи не досвідчені і початківці майстра, можуть неправильно знежирювати поверхню нігтя.
 5. Занадто пігментований гель-лак. Покриття, що містить занадто багато кольорових пігментів, не встигає просихати за звичні 1-3 хвилини.
 6. Погана якість використовуваних матеріалів. Якщо один з беруть участь в процесі манікюру з гель-лаком речовини прострочений або є низькосортним, очікувати надійного і довгого результату безглуздо.

Неякісний гель лак

Способи їх усунення і запобігання

Знаючи, чому здувається гель лак на наступний день після сушки, простіше зрозуміти, що потрібно робити, щоб цього уникнути.

Манікюр рожевий

Щоб гелиевое покриття було рівним і стійким необхідно:

 • розігрівати тюбик з лаком між долонь або в теплій воді;
 • зберігати флакончики з гель-лаком в темному і прохолодному місці;
 • стежити за чистотою горлечка і кисті;
 • користуватися тільки справжньої і якісною продукцією;
 • не фарбувати нігті лаком, який давно не був у використанні;
 • намагатися використовувати матеріали однієї торгової марки входять в загальну лінійку товарів;
 • стежити за термінами придатності лаків, праймера і бази;
 • використовувати закріплювач;
 • вчасно проводити технічне обслуговування ламп для сушки;
 • добре просушувати і знежирювати нігті перед нанесенням лаку;
 • не порушувати технологію нанесення.

Якщо уникнути неприємності не вдалося, нерівності на нігтях можна прибрати спеціальними засобами, що використовуються для видалення і повторного висушування верхнього шару.

Нігті сушаться під лампою

До переліку таких засобів відносять:

 • допомагає вирівнювати покриття лак «Про Фікс»;
 • видаляє утворилися на наступний день бульбашки коректор «Смадж».

Про-Фікс

Правила сушки і попередньої обробки нігтів

Важливо знати, як правильно сушити покриті гель-лаком нігті і робити сам манікюр, щоб підсумковий результат зміг радувати не один день.

Вказати на те, що проблема появи бульбашок криється в процесі сушіння, може освіту здуття після знаходження нігтів під лампою.

Нігті сушаться під лампою

Що робити, щоб цього уникнути?

 • уникати контакту з холодною водою і домашньої роботи протягом декількох годин після покриття;
 • душ або ванну так само краще прийняти через 3-4 години після повернення з манікюрного салону;
 • користуватися топовим і базовим покриттям однієї фірми.

Нанесення гель лаку

Так як причина утворення міхурів може ховатися в самому процесі обробки нігтів, зрозуміти, як правильно робити манікюр допоможуть поради:

 • за годину-дві до покриття нігтів гель-лаком слід обмежити контакт з водою;
 • ретельно знежирювати пластину перед накладенням базового покриття;
 • пігментований гель-лак наносити тонкими шарами, добре просушуючи попередній;
 • «запечатувати» зріз нігтя;
 • добре відчищати ніготь від покриття і наростаючою з боків кутикули.

Розібравшись в основних причинах, чому здувається гель-лак після сушки можна назавжди позбутися від неприємної проблеми. Якісно зроблений манікюр з використанням гель-лаку може залишатися в первісному вигляді від 2 до 4 тижнів і поступово зростатися разом з нігтем.

чому це відбувається і як виправити манікюр

Манікюр на гелевом покритті вимагає великої майстерності і акуратності при виконанні. Варто упустити хоч якийсь момент, і замість ефектного глянцю на нарощених нігтях красуються відколи або тріщини.Що призводить до неприємних сюрпризів, чому пузириться гель лак на готових нігтях? Найчастіше цим питанням задаються початківці нейл-майстра або дами, які віддають перевагу домашній манікюр.

Бульбашки через порушення техніки манікюру

Сучасний манікюр технологічний: нігті обробляються поетапно в суворій послідовності. Тоді чому з’являються бульбашки при нанесенні гель лаку ? Проблеми шукати треба в манікюрною технології.

Помилки нанесення покриттів

Перед покриттям нігтик шліфується бафом, підпилюється, потім обробляється знежирюючим засобом, дегідратів.Від попередньої обробки поверхні залежить весь манікюр.

 1. Неякісна підготовка нігтьової пластини. Якщо ніготь погано відшліфований, утворюються нерівності і горбки. Сюди потрапляє повітря, і гель лак пузириться при нанесенні . Ділянки із залишками жиру або вологи заважають рівномірному зчепленню пластини з гелем і з часом здуваються.
 2. розмочуванням нігтів перед манікюром. Як відомо, роговий шар відмінно вбирає воду. Якщо попередньо нігті довгий час перебували у воді, вони набухають.Тут навіть праймеру не виправити ситуацію повністю. Перед манікюром відкладіть прання, прибирання, ванночки для рук, а також душ і відвідування басейну.
 3. Товстий шар гелю. Для отримання глянцевому поверхні і насиченого кольору досить двох шарів покриття. Багато пані не впевнені в цьому, тому проводять 3-4 нанесення. У цьому випадку нижні шари не встигають просохнути і починають здуватися. Ось чому лак на нігтях пузириться вже після нанесення .
 4. Має значення натиск пензликом і напрямок мазків.Бульбашки повітря утворюються через нещільного прилягання щетини під час нанесення. Пензлик треба тримати майже паралельно пластині, мазки проводити плавними рухами від основи нігтики до його кінчика. Не треба щітку пензлика сильно вмочати в розчині. Надлишки потраплять на шкіру і відкриють шлях для повітря.
 5. струшування пляшки з гелем перед нанесенням. Такі маніпуляції порушують однорідну консистенцію кошти. Як тільки пляшечку відкривають, туди потрапляють повітря і волога. В результаті гель лак пузириться після сушки , а ви судорожно думаєте, що робити з цим.

Власне, неправильне просушування гелевих нігтів само по собі може призвести до утворення повітряних бульбашок.

Помилки сушки

На етапі просушування відбувається не менше помилок, ніж при нанесенні покриття.

 1. Неправильно підібраний закріплювач. Засіб має бути одній лінії, що і інші матеріали манікюру.
 2. Несправна лампа. Вона працює, звичайно, інакше б ви не змогли використовувати прилад. Але джерело світла вичерпав свій ресурс і вже не просушує поверхню так, як того вимагає технологія.Ось чому гель лак пузириться після сушки нігтів .
 3. Використання підручних пристроїв. До чого тільки не додумуються винахідливі і економні леді при домашньому манікюрі. Сушать нігті перед розігрітій духовкою, тримають під гарячим феном, трясуть пальчиками як лопатями млини. Структура покриття порушується миттєво. З’являються відшарування, нерівності, і гель починає пузиритися вже в ході сушіння.
 4. Вплив на тільки що просушені лампою нігті.Незважаючи на ефектний блиск після ультрафіолетової обробки, поверхня не закріпилася остаточно. Манікюру потрібно ще приблизно 1-2 години спокою, щоб просохли всі верстви.

Якщо відразу після лампи контактувати з водою, побутовою хімією, доторкатися до нігтьових пластин і навіть тримати гарячі предмети, покриття легко пошкодити.

Неякісні матеріали

До вибору компонентів для манікюру потрібно поставитися з усією увагою. Наслідки поганих матеріалів – не тільки бульбашки, але і алергічні реакції.

 1. Зіпсований лак. Якщо бульбашка після застосування не закрити або погано закриття кришку, туди потрапляє волога і повітря. Кисень – каталізатор хімічних реакцій, в результаті склад покриття змінюється. Тут вам відшарування і відколи покриття, поява бульбашок при нанесенні гель лаку під час сушіння і після процедури.
 2. Використання несумісних матеріалів. Таке трапляється при обробці складами різних фірм. Кожен виробник пропонує власні розробки праймерів, знежирювачів, лаків.Тут можуть бути присутніми компоненти-антагоністи, котрі вступають в хімічні реакції з утворенням крапельок рідини чи газу. Ось вам і відповідь, чому пузириться лак на нігтях після нанесення .
 3. Матеріали сумнівної якості. Це гелі з вичерпаним терміном придатності, «дешевий» Китай, підробки відомих брендів. Прострочені гелі висихають, змінюють консистенцію, що призводить до розтріскування, утворення бульбашки манікюру. Ну а що входить до складу підробок і дешевих матеріалів, ніхто не береться сказати.

Які б не були причини появи пухирців на нігтях після нанесення лаку , від дефекту хочеться швидше позбутися. Та так, щоб манікюр зберегти.

Вирішуємо проблему на місці

Повністю переробляти пузиряться манікюр – затія неприваблива. Ну а оскільки проблема зустрічається частенько, в арсеналі майстрів знайдеться кілька практичних порад:

 • накладення аксесуарів – найпростіший спосіб. Стрази, наклейки, намистини додадуть шику, скорегують невеликі дефекти.Добре допомагають 3-D аплікації квітів;
 • при серйозних проблемах допоможуть рельєфні малюнки. Вони складні у виконанні, але добре приховують об’ємні бульбашки;
 • корекція спеціальними засобами. Знімається верхній пошкоджений шар, вирівнюються нижні, потім відновлюється фінішне покриття. Коректори можна придбати в спеціалізованих магазинах, але краще відвідати салон.

Рада наостанок. Якщо після лаку бульбашки з’являються на нігтях , варто зайнятися відновленням нігтьових пластинок.На цей час доведеться відмовитися від складних обробок. Зате потім покриття ідеально ляже і довго протримається.

від чого здувся при нанесенні, як утворюються бульбашки

Сучасні технології дозволяють зробити манікюр, максимально стійкий до механічних пошкоджень. Процедура покриття гель-лаком дозволяє зберегти міцність і стійкий колір від двох до трьох тижнів.Для більш тривалого використання буде необхідна корекція.

Новачки часто стикаються з проблемою, коли гель-лак пузириться на нігтях. Іноді такий неприємний момент може статися і у профі. Давайте розберемося з причинами, за якими утворюються бульбашки.

Помилки при нанесенні

Уважно вивчіть інструкцію до кожного засобу і дотримуйтесь цих правил.

 1. Найчастіше дефекти з’являються якщо неправильно звертатися з реактивами при нанесенні . Однією з причин є струшування пляшки перед нанесенням. Деякі проводять таку процедуру за аналогією зі звичайним лаком. Від цього порушується рівномірна консистенція і в рідину потрапляють бульбашки повітря, які проявляються після сушки. Правильно буде потримати бульбашка в теплому місці або в руках, поки склад не стане рівномірним.
 2. Приділіть окрему увагу знежирення нігтьових пластин, так як залишки крему та інші компоненти заважають рівномірному покриттю основою.Коли вона підсохне, такі місця роздуються. Основа повинна бути якісною, адже саме вона захищає ваші нігті від впливу шкідливих компонентів у складі лаків.
 3. Будь майстер знає, що для насиченості кольору досить двох шарів фарбувального лаку . Деякі дівчата вважають, що чим більше шарів, тим краще. Це не зовсім так. Відомо, що чим швидше висихає покриття, тим довше воно буде триматися. Багатошарова конструкція виглядає грубувато і має всі шанси покритися пухирями при фінальної сушінні або відвалитися в перший же тиждень носіння.
 4. Ви ризикуєте зіпсувати манікюр при нанесенні, якщо на нігтьових пластинах є крапельки вологи . Щоб уникнути таких непорозумінь, варто використовувати спеціальну речовину – праймер, яке надійно знежирює поверхню. Слідкуйте, щоб всі діючі компоненти перебували в закритих упаковках, адже досить невеликий краплі води і лак буде зіпсований.
 5. Не слід покривати нігті гель-лаком відразу після душу, ванної, сауни або басейну .Нігтьові пластини вбирають в себе багато води, яку не зможе витіснити навіть праймер. Такий гель довго триматися не буде і вздуется в перший тиждень.
 6. Для якісного виконання роботи і гідного кінцевого результату варто використовувати основу, лак, праймер та інші компоненти одного і того ж виробника. Засоби різних виробників можуть бути несумісні один з одним. Не слід купувати дешеві екземпляри, їх якість викликає сумніви і може привести до ламкості.
 7. Зберігайте всі компоненти правильно . На баночки не повинні потрапляти прямі сонячні промені, в приміщенні повинно бути прохолодно.

Під дією ультрафіолетових променів якість лаку починає знижуватися, а в жарі він швидко засихає. Такий засіб довго не прослужить.

Помилки сушки

Сушку необхідно виконувати так само ретельно. Є ряд правил, яких необхідно дотримуватися, щоб процес пройшов правильно.

 1. Не варто сушити нігті феном або будь-яким іншим джерелом гарячого повітря, тримати під холодною водою, змахуючи руками. Склад гель-лаку не розрахований на таке звернення і його структура буде зруйнована під дією перепаду температур.
 2. Бульбашки можуть з’явитися при несправності лампи . Спробуйте замінити джерело ультрафіолету.
 3. Після фінальної процедури манікюру необхідно ще близько години для повного висихання , так як глибокі шари залишаються ще м’якими.В цей час утримайтеся від кави і чаю, гаряча чашка може спровокувати порушення цілісності через перепад температур. Не варто контактувати з водою і іншими хімічними речовинами: не мити посуд, не сушити волосся феном, не робити укладку.
 4. Використовуючи експрес-сушку перевірте, чи підходить вона до інших складових . Не використовуйте різновиди, розраховані на швидке висихання звичайного лаку.
 5. Завжди використовуйте закріплювач .Він повинен бути того ж виробника, що і інші компоненти або сумісний з такими. Після його застосування поверхню стане глянсовою і протримається довше.

Як зберегти покриття тривалий час?

перетворять кінчики своїх пальців нам хочеться, щоб ця краса залишалася якомога довше в її первозданному вигляді. Цього легко домогтися, дотримуючись деякі рекомендації.

 1. Зведіть до мінімуму контакт з хімічними речовинами . Займайтеся справами по дому в гумових рукавичках. Це вбереже не тільки ваш лак, але і шкіру ваших ручок від негативного впливу синтетичних миючих засобів.
 2. В перші пару днів намагайтеся утриматися від походів у сауну, басейн, аквапарк, інакше це позначиться на міцності гелю.
 3. Не наносіть гель-лак, якщо нігті пошкоджені, ламкі і вимагають особливого догляду .Спочатку відновите їх до здорового стану, а потім вже приступайте до експериментів.
 4. Робіть своєчасну корекцію. Про на допоможе зберегти естетичний вигляд і вбереже нігтьові пластини від випадкового травмування.
 5. Не носіть покриття більше двох місяців . Після закінчення цього часу робіть перерву, щоб нігтики змогли відпочити і оздоровитися. У цей період робіть ванночки, маски з маслами і інші корисні процедури.

Як вирішити проблему?

Дуже часто ми записувалися на манікюр перед важливою подією.

Якщо дефекти проявилися, а часу все переробляти катастрофічно не вистачає, можна вдатися до деяких хитрощів.

 1. Найдоступнішим способом буде прикрасити нігті спеціальними наклейками і, стразами, бісером або іншими подібними аксесуарами. Вони додадуть родзинку і приховають собою невеликі вади. Ефектно виглядатиме 3D аплікація у вигляді квітів або метеликів в залежності від початкового кольору.
 2. Складнішим буде нанесення рельєфного малюнка , який допоможе замаскувати проблемні місця.
 3. Можна скористатися спеціальними засобами, які дозволяють усунути бульбашки, не знімаючи весь лак. Їх принцип дії грунтується на тому, щоб розчинити верхній пошкоджений шар і вирівняти наступні нижні. Такі коректори можна придбати в спеціалізованих магазинах, керуючись порадами продавців-консультантів.

Особливості самостійного нанесення

У деяких дівчат лак не здатний довго триматися через особливості будови нігтьових пластин.

У такому випадку варто спробувати ретельно відшліфувати поверхню пластин за допомогою спеціальної пилочки. Правильна підготовка до нанесення практично завжди гарантує результат без дефектів.

 1. Купуючи засіб від нового виробника , обов’язково проводите тест на його стійкість, швидкість висихання та інші важливі моменти. Вивчивши всі властивості лаку, можна уникнути неприємних вад, таких як здуття, тріщини і дрібні бульбашки.
 2. Проводячи покриття в домашніх умовах , завжди стежте за свіжістю компонентів, зберігайте їх в правильному місці, уникайте будь-якого контакту з водою до повного висихання.
 3. Наносити засіб потрібно максимально тонким шаром , щільно притискаючи пензлик до нігтьової пластини.Слідкуйте, щоб пензлик не була занадто жорсткою. Ні в якому разі не промивайте її водою.
 4. Не використовуйте склади, термін придатності яких закінчився . Вони можуть мати нормальну густоту і добре лягати, але ефекту від їх нанесення буде менше. Крім цього, підвищується ризик пошкодження нігтів окремими складовими лаку.

Техніки нанесення лаку – в наступному відео.

Чому здувається гель-лак – основні причини

24.03.2020

Робити манікюр з використанням гель-лаку в домашніх умовах досить складно, оскільки
процедура має на увазі дотримання великої кількості тонкощів, якими дівчата часто
нехтують, що позначається на якості результату.

При неакуратному виконанні декоративного покриття іноді дівчата зустрічаються з
проблемою утворення дефектів, бульбашок на лаку. Чому здувається гель-лак можна бути
пов’язано з низькою якістю наноситься складу або недотриманням інструкції розподілу
пігменту.

Основні причини здуття гель-лаку на нігтях

Одне з поширених явищ під час нанесення декоративного покриття на натуральні
нігтики – виникнення на застиглому шарі повітряних порожнин. Далеко не завжди дівчата
знають, чому пузиритися гель-лак і як позбутися від подібних наслідків.

Причини, чому пузириться лак на нігтях після нанесення, найчастіше пов’язані з недотриманням
особливостей технології виконання манікюру.

Неписьменна обробка нігтики

На початку роботи дівчині завжди потрібно підготувати нігтьове ложе. Для цього спочатку
коригується форма вільного краю, віддаляється кутикула, а потім нерівна поверхня
шліфується бафіком для видалення природних нерівностей.

При недостатній шліфовці пластини, лак лягає нерівно, через що і виникають повітряні
порожнини, що утворюють бульбашки після сушки.

струшування пляшки перед використанням

Часто буває так, що дівчина не використовує гель-лак протягом декількох місяців, а потім
струшує його перед застосуванням, щоб з’єднати розділились шари.Однак враховуйте,
що маніпуляція найчастіше запускає повітря до складу, через що він і переноситься на нігтик.
Стандартно для перемішування складу в такому випадку рекомендується використовувати
апельсинову паличку.

Товстий шар покриття

Деякі дівчата вважають, що для отримання насиченого відтінку лаку слід наносити
пігмент в максимальну кількість шарів, незважаючи на те, що натуральний манікюр
перекривається вже після другого нанесення.

При багаторазовому використанні барвника нижні шари починають розмокати, що призводить до їх
здуття. В результаті техніка закінчується утворенням пухирів.

Застосування складів різних виробників

Іноді жінка вибирає базу, основний лак і топ різних виробників, орієнтуючись своїм
зручністю нанесення складів. Однак часто компоненти різних складів можуть конфліктувати
між собою, що призводить до здуття покриття через деякий час після сушки або
освіти мікротріщин на поверхні.

Застосування лампи з низькою потужністю

Щоб наноситься покриття відразу застигало, слід приділити увагу ультрафіолетової або
світлодіодним лампі, в якій ви плануєте сушити покриття. При сушінні роботи при низькій
потужності, вам знадобиться багато часу, протягом якого вологе декоративне покриття
починає псуватися – утворюються витоку, бульбашки та інші дефекти.

Враховуйте мінімальний показник потужності пристрою при його покупці:

 • Ультрафіолетова – від 36 ВТ;
 • Світлодіодна – від 20 ОТ.

Іноді низька потужність приладу може бути пов’язана з тим, що внутрішні лампочки
перегорають. Тоді замініть їх на нові і продовжуйте використовувати пристрій.

Лак низької якості

Попередньо завжди потрібно приділяти увагу якості витратних матеріалів і лаків,
які ви використовуєте для нанесення на нігтьову пластину, оскільки при застосуванні
розчинів низької якості ви можете зіпсувати здоров’я манікюру.

Іноді проблеми виникають через те, що дівчина забуває про термін придатності гель-лаку.
Незважаючи на те, що він зберігається досить довго, поступово дію полімерів погіршується,
що позначається на загальному стані роботи.

Неправильне розташування пальців під час сушки

У салоні майстер нігтьового сервісу завжди попереджає клієнтів, щоб ті акуратно клали
пальці в пристрій і дає поради, як це зробити так, щоб запобігти витоку вологою
основи до бічних валиків.

Однак наслідком сушки гель-лаку під кутом може виникати і освіту мікропузирей,
бо в процесі застигання складу поступово стікає вниз, в його структуру входить повітря,
через що він застигає в неохайному стані.Найчастіше зустрічається такий фактор при сушінні
великих пальців, так як з ними потрібно бути максимально обережними.

Висновки

Освіта повітряних порожнин і бульбашок на висохлому декоративному покритті у
початківців майстрів зустрічається досить часто, оскільки є досить багато факторів,
які можуть привести до таких наслідків. При дотриманні покрокової інструкції
виконання технології ви забезпечите позитивний підсумок у вигляді акуратного манікюру або
педикюру.

Нові майстри в розділі “Нігті”

Олена

Апаратний манікюр, гель лак, зміцнення нігтів, дизайн.

Наталія

Майстер манікюру і педикюру

Анастасія

Нігті, СПА педикюр

Анастасія

Нігті, депіляція (цукор, віск)

Катерина

Майстер нігтьової сервісу

Світлана

Майстер з манікюру і нарощування вій

Анна

Нігті, манікюр, педикюр, гель-лак, наращивание ногтей, коррекция ногтей, гель, акрил, полігель

Ольга

Манікюр педикюр.

Катерина

Нарощування нігтів, гель лак, педикюр

Кіра

манікюр

Вартість послуг в розділі “Нігті”

Апаратний манікюр

Майстер: Олена

манікюр

Майстер: Дарина

манікюр

Майстер: Єсенія

Чому гель-лак на нігтях покривається бульбашками і як цього уникнути?

Манікюр гель-лаком

Складно буде знайти людину, яка не знає про стійке манікюрі, здатному триматися на нігтях більше місяця.Секрет криється в використанні гель-лаків. Однією з основних особливостей таких матеріалів є сушка в спеціальній лампі, яка здатна генерувати особливе випромінювання. Гель-лак від такого впливу стає міцним і стійким до зовнішніх впливів.

Але іноді він може вести себе по-іншому. Навіть фахівцям знайомі ситуації, коли гель-лак пузириться на нігтях. Ситуація ця неприємна. Манікюр зіпсований, його потрібно переробляти, що істотно збільшує тривалість процедури.Щоб з вами такій ситуації не виникало, необхідно детально ознайомитися з причинами, за якими вона виникає.

Чому утворюються бульбашки

Щоб ваш манікюр ніколи не був зіпсований вздувшимися бульбашками, необхідно вивчити причини такої ситуації. Їх може бути кілька:

 • низькоякісні матеріали, складові компоненти яких вступають в реакцію з повітрям;
 • товстий шар лаку, який не може просушитися за один раз: верхній шар твердне, а нижній – залишається рідким і проявляється у вигляді бульбашок;
 • погане знежирення пластини;
 • волога з нігтів випаровується і піднімає лак, утворюючи бульбашки на поверхні;
 • полірування повинна проводитися обов’язково і грунтовно;
 • лак з закінченим терміном придатності не підлягає використанню, його склад розшаровується і розчинник зазвичай становить верхній шар, збовтування флакона ситуацію не врятує;
 • пересушена або розпатлана пензлик зовсім не підходить для роботи;
 • гель-лак можна струшувати перед використанням.

Порушення технології нанесення

 • здувається гель-лак при сушінні часто через струшування бульбашки. Якщо зі звичайними лаками так звертатися можна і навіть потрібно, то гель-лак гостро реагує на такі дії.В процесі струшування рідина змішується з повітрям, який під час сушки проявляється у вигляді пухирчастої поверхні. Щоб виправити ситуацію, необхідно бульбашка нагріти в руках. Це дозволить матеріалу придбати потрібну рівномірність і поверне йому колишні властивості.
 • Нігті в процесі створення дизайну потрібно ретельно знежирювати і покривати якісної основою. Залишки будь-якого матеріалу на пластині, наприклад, крему, будуть здуватися після висихання основи.
 • Велика кількість шарів – помилка, якої припускаються найчастіше домашні початківці майстра-самоучки.Оптимальна насиченість кольору зазвичай досягається після нанесення другого шару. У дуже рідкісних випадках потрібно третій шар покриття. Гель-лак, який перетворюється в багатошарову конструкцію, виглядає грубо, погано носиться і часто відстає від нігтя протягом першого тижня після процедури. Два шару – це максимум, який можна собі дозволити.
 • Вода і гель-лак – несумісні поняття, які навіть поруч не повинні знаходитися.З великою часткою ймовірності можна говорити про зіпсоване манікюрі, який наносився на вологі нігті. Досить навіть однієї краплі, щоб результат на нігтях після сушки став розчаруванням. Обов’язково в роботі повинен використовуватися праймер, а всі бульбашки з матеріалами потрібно щільно закривати.
 • Ніготь здатний вбирати вологу, швидко позбутися від якої не зможе навіть праймер. Якщо на такі нігті буде завдано гель, то з часом вода буде виділятися з пластини і підніме декоративне покриття.Тому не можна робити манікюр після водних процедур.
 • Рекомендується вибирати матеріали одного виробника. Це дозволить виключити несумісність матеріалів, яка виникає через різницю в складі.
 • Хороший гель-лак не може коштувати дешево. Не потрібно спокушатися на низьку вартість, якою б привабливою вона не була. Рельєф поверхню після сушки такого матеріалу – це цілком невинна проблема, яку можуть принести дуже доступні гелі. У їх складі можуть бути присутніми шкідливі і навіть заборонені компоненти.

Порушення технології сушки

Всі матеріали, які використовуються для манікюру, заснованого на гель-лаках, повинні сушитися в спеціальних лампах. Більш того, потрібно дотримуватися правил і технології. Через деяких помилок на поверхні нігтя з’являються бульбашки. Список помилок наведено нижче.

 • Замінювати лампу іншим джерелом тепла не можна.Зустрічаються випадки використання фена, наприклад. Також категорично забороняється поміщати нігті під холодну воду, робити змахи руками. Нічого з того, що робилося зі звичайним лаком не може застосовуватися до гелям. Ці матеріали не розраховані на таке звернення, вони мають зовсім інший склад і структуру, яка порушується від неправильних дій.
 • Некоректна робота лампи також може стати причиною неприємних здуття на нігтях. Можна спробувати змінити джерело випромінювань. Якщо результат буде бездоганним, значить, причина точно ховається в лампі.
 • В лампі тверднуть лише верхні шари матеріалів. Протягом години лак ще продовжує сохнути. Тому не можна відразу після закінчення роботи пити гарячі напої, контактувати з водою, хімічними речовинами і джерелами тепла. Потрібно почекати цей час, щоб покриття вийшло максимально міцним.
 • Швидка сушка застосовна не до всіх матеріалів. Потрібно вивчати інструкцію до застосування кожного матеріалу, який бере участь в роботі.

Закрепитель повинен використовуватися обов’язково. Він робить покриття більш міцним, захищає його від контакту з зовнішніми факторами і підвищує довговічність манікюру.

Порушення технології зберігання

Всі матеріали повинні зберігатися з дотриманням особливих правил. Якщо умови зберігання будуть відрізнятися від норм, то ефект бульбашок обов’язково проявиться.

 • Горлечка флаконів повинні залишатися чистими. Після завершення манікюру необхідно обтерти шийку від залишків лаку.
 • Сонячні промені і висока температура – головні вороги гель-лаків. Ультрафіолетові випромінювання, джерелом яких є сонце, швидко знижують якість лаку, а від жаркого мікроклімату він засихає. Нічого хорошого від таких матеріалів чекати не варто.
 • Флакони завжди зберігаються в добре закритому стані, щоб матеріал не контактував з повітрям.
 • Флакони повинні знаходитися в строго вертикальному положенні. Нахилів не повинно бути, не кажучи вже про горизонтальному положенні.
 • Гель-лаки не переносять сусідства з водою, навіть вологе середовище для них буде згубною. Не варто для зберігання вибирати місце поруч з джерелом води або з високим рівнем вологості.

Прибираємо проблему без зняття покриття

Не завжди є запас часу, який дозволить переробити зіпсований манікюр.У цих випадках можна обійтися «малою кров’ю»: прибрати або приховати пухирі, які утворюються.

Є ряд хитрощів, якими користуються салонні майстра.

 • Наклейки є зручним способом створення унікального дизайну, який до того ж ще й дозволяє приховати місця з проявилися дефектами. Таким способом можна приховати лише невеликі проблеми. Краще використовувати аплікації 3D формату

 • Рельєфний малюнок – це складно, але ефективно.Дизайн в цьому випадку буде виглядати ефектно і дорого. Ніхто не здогадається про наявність проблеми, яка була вміло замаскована.

 • Існують спеціальні матеріали, які призначаються саме для таких випадків. З їх допомогою можна усунути здуття, а не просто замаскувати, як в попередніх випадках. Такі засоби розчиняють верхній шар і вирівнюють попередні.До таких матеріалів відноситься Pro Fix і Smudge Corrector – ці матеріали є найбільш вдалими та ефективними.

Проблему можна замаскувати або прибрати будь-яким з описаних вище способів, але сподіватися на довговічність манікюру не варто. Шари погано скріплені між собою, отже, покриття не є цілісним.

Про помилки при нанесенні гель-лаку дивіться в наступному відео.

.