Ногти

Як врятувати зламаний ніготь: Що робити, якщо зламався ніготь, як полагодити під гель-лаком, нарощені

що робити? Як врятувати поламаний ніготь ➡ klass511.ru

Поломка нігтя: що робити?

Довгі нігті і красивий манікюр – еталон жіночої краси. І поломка нігтя – велика неприємність для кожної жінки. Місце відколу виглядає неестетично і дряпає шкіру.

Як бути, якщо відламався ніготь і хочеться повернути йому колишній красивий вид?

Зламався ніготь: що робити

Подальші дії з обламаним нігтем залежать від того, як він зламався: злегка тріснув або відірвався повністю.Нерівний край чи тріщина будуть доставляти неприємності – дряпати і чіплятися за одяг.

Можливі дії при поломці нігтя наступні:

Зламаний з краю ніготь

 • Обрізати ніготь або запив.
 • підклеїти тріщину самостійно.
 • Звернутися за допомогою до фахівця.

Якщо ви хочете самостійно вирішити проблему і врятувати зламаний ніготь самостійно в домашніх умовах, то треба правильно вибрати технологію склеювання.Це залежить від того, де пройшла тріщина: в нависає частини нігтя або посередині його. Також важливий і розмір тріщини.

 • Якщо поломка невелика , то можна заклеїти проблемну ділянку спеціальної латкою з натуральної тканини або паперового пластиру. До такого ремонту звертаються за будь-яких тріщинах збоку нігтя, по лінії «усмішки» або уздовж неї.
 • При повному відламуванням нігтя зверху накладають акриловий штучний матеріал – тіпси .
 • Тіпсі накладають також тоді, коли тріщина з’явилася уздовж осі пальця, посередині.

Ремонтувати обламані ніготь має сенс, якщо він тріснув але лише на 1/3 його довжини. В іншому випадку ремонт виявиться недовговічним.

Іноді тріщина проходить наскільки глибоко, що травмує палець під нігтем. У такому випадку лікування і відновлення краще провести в салоні.

Чого можна робити :

Не можна наносити суперклей на натуральний ніготь без покриття

 • Клеїти живий натуральний ніготь на суперклей .Синтетичний склад роз’їдає живі клітини нігтьової пластини. Синтетикою можна ремонтувати тільки нарощені акрилові пластини.
 • Не можна обробляти ніготь ацетоном або іншою рідиною для зняття лаку при обламуванні його до «м’яса». Агресивні хімічні розчини не повинні потрапляти в рану.
 • Не можна затягувати з ремонтом нігтя, якщо у вас тріщина. Ніготь може тріснути далі і повністю відламана. Чим швидше ви приступите до лагодження проблемної ділянки нігтя, тим менше буде тріщина, яку необхідно підклеюють.

Інструменти і матеріали для ремонту нігтів

Часто матеріали для склеювання пошкоджених нігтів продаються в комплекті, як професійний набір для ремонту нігтьових пластин. У нього входять:

Головними матеріалами при ремонті нігтя є шовк і спеціальний клей

 • Шовк для ремонту нігтів на клейкою основі.
 • Клей для натуральних і штучних нігтів.
 • Пилка і баф для натуральних і штучних нігтів.
 • Будь дезінфектор : перекис водню, медичний спирт, а ще краще – професійне манікюрне засіб.
 • Апельсинові палички для манікюру.

Всі ці інструменти і матеріали можна підібрати окремо в залежності від наявності в магазині і особистих переваг. Варто відзначити, що, незважаючи на те що спеціальний шовк для ремонту нігтів є самоклейним, його клейкою основи недостатньо, щоб склеїти тріщину, обов’язково потрібен клей для нігтів.

За відсутності шовку для нігтів його можна замінити шматочком натурального або синтетичного шовку, паперової серветки, чайного пакетика, фільтрувального паперу або паперового пластиру – всім, що знайдеться будинку під рукою.

Ремонт натурального нігтя

Найчастіше нігтьова пластина ламається в місці її приєднання до пальця. Цю лінію називають «посмішкою». Відремонтований ніготь втрачає міцність, проте зберігає зовнішній вигляд. Технологія ремонту наступна:

Процес ремонту нігтя

 • Видалити лак і обробити ніготь антисептиком .
 • Обробити бафом нерівності на обламаному нігті.
 • Підготувати шматочок тканини – вирізати його з таким розрахунком, щоб він перекривав тріщину на 2-3 мм з кожного боку.
 • Нанести клей і накласти поверх нігтя шматочок тканини , ретельно притиснути його. Для вирівнювання «заплатки» використовувати зубочистку або апельсинову паличку з загостреним кінцем.
 • Після того як клей висохне, згладити краї тканини бафом .
 • Аналогічно приклеїти ще 1-2 шари тканини поверх першого в залежності від величини поломки, акуратно запілівая кожен шар
 • Покрити ніготь лаком для остаточної маскування тріщини.

Дізнатися докладніше, як відремонтувати зламаний ніготь, можна, подивившись це відео:

При наклеюванні тіпси технологія робота аналогічна. Замість трьох шарів тканинних латок поверх ушкодження наклеюється акрилова тіпса.Після висихання клею тіпси підрізають до потрібних розмірів.

Тріщина під гелевим покриттям

Для того щоб підклеїти ніготь під гелевим лаком, необхідно зняти лак. Можна не знімати з усіх пальців, обмежитися тільки обламаним нігтем, а інші не чіпати. Для зняття використовують спеціальні засоби для зняття Шелак або биогеля – в залежності від покриття нігтя. Якщо зняти гель-лак не виходить, можна клеїти латочку поверх старого покриття.

На місце поломки нігтя накладається «латочка»

Техніка нанесення на гель-лак заплатки така ж, як і для натурального нігтя, і її покривають новим лаком, який сушать під УФ-лампою.Для домашнього ремонту по гель-технології необхідна УФ-лампа і гель-лак.

Якщо тріщина розташована уздовж краю нігтя, то її можна зрізати і наростити биогелем заново . Для цього користуються спеціальною формою або ж фольгою, яку підставляють під ніготь і використовують як опору для нанесення биогеля. Після затвердіння биогеля під УФ-лампою фольгу акуратно прибирають.

Як наростити поламаний ніготь биогелем або базовим покриттям на каучуковій основі, дивіться в відеоінструкції:

Ремонт нарощеного нігтя

Нарощування роблять акриловими типсами .Вони не мають живої структури, тому при обламуванні можна клеїти синтетичним клеєм для пластику (суперклеєм, «Моментом»). Скріплюють матеріали ті ж – фільтрувальна папір, шовкові смужки, паперовий пластир.

Технологія склеювання нарощеної пластини наступна:

Якщо ремонт нарощеного нігтя неможливий, можна замінити його на новий

 • Капніть на ніготь клеєм і прикладіть поверх нього вирізану паперову смужку .

Поверх смужки капніть клей ще раз . Третій шар клею нанесіть поверх висохлого другого.

 • Обробіть місце ремонту пилкою .
 • Нанесіть зверху лак .
 • Інший варіант ремонту – замінити обламану тіпси нової.

  Що робити, якщо ніготь обламався до м’яса

  Для відновлення нігтя, обламаного до крові, краще звернутися до фахівця

  Якщо ніготь обламався дуже сильно, необхідно відразу обробити його будь-яким антисептиком : перекисом водню, хлоргексидином, мирамистином та іншими.Клеїти таку тріщину самостійно дуже складно. Краще звернутися в салон до грамотного і досвідченого фахівця.

  Процедура ремонту робиться після зняття запальних симптомів і повного загоєння відкритих ран нігтьової пластини.

  Професійне відновлення такої поломки передбачає використання спеціальних біогелів . Вони містять протеїни для відновлення нігтьової структури, а також захищають місце відколу від інфекції.

  Деякі біогелі розчиняються при попаданні миючих речовин і ацетону.Тому після такого лікування при митті підлоги, посуду необхідно надягати гумові рукавички.

  обламати ніготь – це велика неприємність. Однак можна повернути йому колишній вигляд: заклеїти тріщину і покрити її лаком. Якщо не можете виконати ремонт самостійно, то зверніться за допомогою до професійного майстру нігтьового сервісу.

  Зламався ніготь: що робити і як врятувати

  Доглянуті ручки і красивий манікюр незмінно є завершальним штрихом всього образу.По руках і нігтям жінки можна навіть робити непрямі припущення щодо її характеру.

  Але, на жаль, нігті мають властивість ламатися і розшаровуватися. Такі дефекти явно виглядають не кращим чином, особливо, якщо манікюр свіжий, а на відрощування нігтів пішло багато часу.

  Більш того, іноді зламаний ніготь – це боляче, якщо мова йде про тріщину на нігтьової пластини «до м’яса». Відколи виглядають непривабливо, до того ж чіпляються за одяг, панчохи, дряпають шкіру.Крім того, нігті чомусь часто ламаються напередодні важливого заходу.

  Це доставляє ще більше незручностей, адже потрібно заново продумувати образ з уже іншим манікюром. Однак є інші способи виправити ситуацію, не вдаючись до таких радикальних заходів, як зріз нігтьової пластини або повне зняття покриття.

  Можливі дії

  Всі маніпуляції з розшарується або зламаним нігтем залежать від «виду поломки». Нігтьова пластина може тріснути посередині, зламатися під корінь, або скол утворюється тільки на кінчику нігтя.Якщо манікюр робиться в салоні, доцільно звернутися за допомогою до майстра. Однак така можливість є не завжди, і найчастіше ремонт зламаного нігтя проводиться в домашніх умовах. Існує 2 види ремонту:

  • обрізання і запив;
  • латочка або склеювання.

  Обрізують ніготь, якщо він зламався під корінь. В цьому випадку манікюр допоможе зберегти тільки тіпса – спеціальна форма, за допомогою якої роблять нарощування. Однак якщо видно «м’ясо», палець доведеться лікувати, а манікюр зберегти не вдасться.Якщо знехтувати цією порадою, цілком можна занести інфекцію.

  Якщо ж поломка не представляє особливої ​​загрози для манікюру і пальця, можна впоратися самостійно, заклеївши місце відколу. Заплатки і клей для нігтів використовують, коли виріб пошкоджено до лінії «усмішки» (в народі такі відколи називають «зламати під корінь»). Як заплатки підійдуть практично будь-які підручні матеріали – навіть чайні пакетики.

  Що робити заборонено

  У ремонті нігтів існують певні заборони.Якщо акриловий штучний ніготь можна відремонтувати практично будь-яким методом і будь-якими підручними засобами, то з натуральними нігтями варто бути уважнішими. Так, категорично заборонено склеїти натуральний ніготь за допомогою моментального клею. У його складі присутні синтетичні компоненти, які руйнують шари нігтьової пластини. Зате такий клей можна застосовувати на акрилових типсах.

  Крім того, не можна застосовувати рідину для зняття лаку, якщо ніготь обламався «під корінь», пішла кров або з’явилася ранка.У будь-якому засобі присутні хімічні компоненти, які не повинні потрапити в відкриту рану.

  З ремонтом краще не затягувати, інакше з’явилася тріщина може збільшитися в розмірах. У таких випадках найчастіше відновити пластину швидко не вдається. Тріщину або відкол необхідно відразу постаратися вирішити, щоб в подальшому відростало рівні нігті правильної форми.

  Матеріали для ремонту

  Як правило, в будь-якому професійному магазині можна знайти відповідний набір для ремонту нігтьової пластини і збереження манікюру.Якщо подібного магазину поблизу немає, підійде супермаркет косметики. Зазвичай на полицях можна знайти всі матеріали окремо.

  Існує спеціальний клей для нігтів. У професійній лавці майстра манікюру такі товари представлені в самостійному вигляді. Однак в звичайному магазині найчастіше продаються в комплекті з накладними нігтями.

  Крім того, якщо на пластині акрилові тіпси, слід купити моментальний клей. Він наноситься тільки на покриття, тому не може пошкодити натурального нігтя.Також можна придбати спеціалізований клей для штучних нагідок.

  2. Латки

  Як заплатки майстри зазвичай використовують шовк на клейкою основі. Придбати їх можна в інтернет-магазині. Такі заплатки практично непомітні на пластині, тому користуються великою популярністю. У професійному магазині також можна знайти скловолокно, такі латки краще купувати для натуральних нігтів.

  Якщо немає взагалі ніякої можливості придбати спеціалізований товар, цілком підійде чайний пакетик.У домашніх умовах саме цей матеріал найчастіше виступає в ролі заплатки, і допомагає впоратися з проблемою не гірше шовкових шматочків.

  3. Пилки і дезінфікуючий розчин

  Існує маса різновидів пилок для нігтів. В арсеналі кожної дівчини, яка стежить за своїм манікюром, має бути як мінімум 3 пилочки: грубозернисті для штучних нігтів, дрібнозернисті і бафікі для полірування.

  Також для ремонту необхідно мати під рукою дезінфектор. Майстри манікюру використовують професійний засіб, але цілком підійде звичайна перекис водню або хлоргексидин.

  Що робити, якщо зламався ніготь

  Зламався ніготь? Манікюр зіпсований? Без паніки! Ми підготували матеріал, який допоможе відновити і врятувати красу ваших рук.

  Жіночі переживання через зіпсованого манікюру не здатний зрозуміти жоден чоловік. А адже засмучуємося ми не тільки через втрачену краси, а й з-за витрачених на її створення часу і грошей. Крім того, тріснутий ніготь на руці чіпляється про різні поверхні, погрожуючи відірватися до м’яса і викликати кровотечу, а це вже травма і біль, яку б дуже хотілося уникнути.Часу і грошей на відвідування салону не завжди вистачає, і ми починаємо замислюватися над питанням, чи можна полагодити ніготь самостійно.

  Важливо розуміти, що заходи по відновленню свого справжнього нігтя і нарощеного – різні, тому, виходячи з ситуації, не витрачайте дорогоцінний час на читання і перегляд не придатного вам матеріалу.

  Отже, існує два варіанти: тріснув натуральний або зламався нарощені ніготь.

  Як полагодити натуральний ніготь

  Перше, що необхідно зробити, це зняти лакове покриття з пошкодженого пальця .Зовсім не обов’язково переробляти манікюр на всій руці, якщо він недавно зроблений і ще естетично привабливий. Народними майстриня вже давно придуманий спосіб, як полагодити ніготь в домашніх умовах поодинці, коли всі інші залишилися довгими, без перероблення манікюру на всій руці маючи під рукою інструменти і гель лак.

  Видалення гель-лаку проводиться спеціальними пристосуваннями і хімічними препаратами. Зробити це можна як самостійно, так і звернувшись за професійною допомогою до майстра.

  Якщо прийнято рішення обійтися без відвідування салону, то, щоб видалити старий гель, потрібно:

  • пилка;
  • жирний крем;
  • ватяні диски;
  • апельсинова паличка;
  • спиртова або містить ацетон рідина;
  • фольга чи який заміняє її матеріал.

  Отже, зібравши всі необхідні інструменти, приступаємо.

  • Спиляти верхній шар покриття і підпиляти верхню частину нігтя , палець до другої фаланги включно змастити кремом, диски змочити в рідині і обернути травмований ніготь, поверх диска обернути фольгою (щоб пари ацетону і спирту швидко не випарувалися), витримати 15 хвилин і зняти фольгу і ватний диск разом з гель-лаком, допомагаючи ватною паличкою.Якщо одного разу буде недостатньо, всі вищеописані дії в тому ж порядку повторити ще раз.
  • Ретельно відполірувати місце зламу або тріщини.
  • Підкласти під пластину фольгу , складену в 4 шари, або спеціальну форму, зафіксувати її скотчем або пластиром.
  • Провести знежирення.
  • Обробити праймером і просушити в UF-лампі.
  • Нанести базу на оброблене місце зламу і фольгу до бажаної довжини.Щоб отримати відсутню частину нігтя, шар, що наноситься на фольгу, повинен бути товщі шару, який наноситься на сам ніготь.
  • Висушити в УФ-лампі. Сушити слід в 2 рази довше, ніж зазвичай.
  • Пофарбувати підготовлений ніготь 2 шарами гель-лаку, по черзі просушуючи їх за тим же принципом, що і базу.
  • Нанести top. Висушити в лампі.
  • Позбутися від липкості фінішного шару.
  • Зняти фольгу і за допомогою манікюрних ножиць і пилочки вирівняти нігтик до необхідної довжини і форми.

  Щоб не допустити помилок, подивіться відео, де фахівець розповідає, як правильно полагодити тріснутий ніготь.

  Все, манікюр придбав свій первозданний вигляд.

  Як врятувати нарощені ніготь

  Реконструкція проводиться кількома способами: за допомогою спеціального шовку, медичного пластиру, чайного пакетика, акрилу, биогеля, акрилової пудри.

  За умови, що пошкодження під шелаком невелика, і нігтик ще можна врятувати, не обов’язково спилювати його і нарощувати новий або приклеювати нову тіпси.Можна відремонтувати його, зробивши такі нехитрі дії:

  1. Вирізати з чайного пакетика, пластиру або спеціального шовку латочку, необхідного розміру.
  2. За допомогою клею-моменту або «суперклею» приклеїти латочку на травми.
  3. Нанести на приклеєну латку ще один клейовий шар. Дочекатися поки він висохне і повторити ці дії ще раз.
  4. Відполірувати місце лагодження пилкою.
  5. Знежирити, нанести базу, гель-лак і топ, по черзі просушуючи в УФ-лампі.

  Ну а якщо наращённий ніготь відламався зовсім і просто заклеїти латкою його не вийде, рекомендуємо подивитися відео, в якому професіонал розповідає як приклеїти відламався ніготь.

  Ремонт акрилової пудрою

  Щоб позбутися від тріщини посередині нігтики, використовують акрилову пудру і спеціальний клей.

  1. Зняти шелак.
  2. Відполірувати, продезінфікувати, знежирити.
  3. Помилитися тріщину і зону навколо неї клеєм.
  4. Занурити першу фалангу пальця в баночку з акриловою пудрою і почекати 1-2 хвилини.
  5. Стряхнути зайве і просушити в UF-лампі.
  6. Відшліфувати, знежирити, нанести праймер, базове покриття, гель-лак і топ. Після нанесення кожного матеріалу виробляти сушку в УФ-лампі.

  Що робити, якщо ніготь зламався до крові?

  По-перше, якщо тріснув гель лак на нігтях і разом з ним травмувався до м’яса ніготь, то про ідеальний манікюр краще забути до повного відновлення пластини.Доведеться пожертвувати красою заради здоров’я!

  Якщо ніготь зламався до крові або під корінь, потрібно не починати думати, чим приклеїти його, а спочатку як слід обробити рану хлоргексидином, перекисом водню або будь-яким антисептиком. Краса красою, але здоров’я куди важливіше!

  Далі обмотати пластиром або бинтом і залишити травмований палець в спокої до повного загоєння рани, після чого рекомендується звернутися за професійною допомогою в салон. Під час загоєння потрібно своєчасно поміняти перев’язувальний матеріал і змащувати кутикулу засобами, які сприяють швидкому зростанню нігтів.Якщо запланований контакт руки, ніготь на якій зламався під корінь, з водою або хімічними реактивами, обов’язково потрібно одягнути гумовий напальчник або навіть спеціальні захисні рукавички.

  Щоб не погіршити ситуацію, лагодити глибокий розрив пластини самостійно настійно не рекомендується.

  Після того, як рана повністю загоїться, можна задуматися про те, як виправити ситуацію з зіпсованим манікюром. Ідеальний варіант – звернутися до професіонала. У салоні на питання «Тріснув гель лак, як врятувати», майстер швидше за все відповість пропозицією виправити зламаний ніготь биогелем.Це інноваційний препарат, що містить безліч цілющих речовин, в ряду яких знаходиться і протеїн. За допомогою биогеля пошкоджені шари пластини і нігтьове ложе відновляться в рекордні терміни. Крім того, він відмінно захищає рани від інфекцій і мікробів.

  Методика відновлення биогелем

  Це універсальний засіб, яким можна проводити як нарощування, так і відновлення зламаного нігтя.

  Це простий спосіб відновити ніготь, який вимагає менше 30 хвилин часу.Етапів всього три:

  1. Нанести биогель.
  2. Висушити.
  3. Нанести базу, декоративний гель-лак і top. Просушити в УФ-лампі після кожного нанесення.

  Біогель погано переносить сусідство побутової хімії, тому прибирання будинку і миття посуду слід проводити тільки в гумових рукавичках.

  Чому ламаються нігті?

  Існує безліч причин, які можна об’єднати в 2 групи: зовнішні і внутрішні.

  Перерахуємо і більш детально обговоримо зовнішні.

  1. Разове механічний вплив (сильний удар нігтиками про тверду поверхню).
  2. Систематичні механічні дії (друкування на клавіатурі, відкриття упаковок, банок, флаконів, стукіт пальцями по столу).
  3. Вживання агресивного Ремувер, яке призводить до пересушування пластини і, відповідно, крихкості.
  4. Нанесення гель-лаку без попереднього зміцнення.
  5. Неправильна методика підпилювання.
  6. Взаємодія рук з хімічними реактивами та побутовою хімією
  7. Контакт рук низькими і високими температурами.

  Що стосується внутрішніх причин поломки, то вони наступні:

  • нестача вітамінів,
  • зневоднення організму,
  • порушення гормонального фону.

  Що робити, щоб нігті не ламалися: 20 рекомендацій

  1. Своєчасна корекція.
  2. Перед тим як нанести новий матеріал повністю видаляти старий.
  3. Періодичне зміцнення.
  4. Обов’язково наносити base-покриття перед фарбуванням.
  5. Використання якісних матеріалів.
  6. Дотримання правил методики виконання манікюру і подальшого очищення нігтів.
  7. Використання керамічної пилочки. Ні в якому разі ні залізної.
  8. Полірування верхньої межі виключно під прямим кутом.
  9. Консультація з лікарем.
  10. Повноцінний обідній раціон, що включає фосфор, кальцій, цинк, сірку, магній і вітаміни E, D, A.
  11. Добове споживання чистої води не менше 1-2 літрів в день.
  12. Сон не менше 8 годин на добу.
  13. Використання гумових рукавичок під час контакту рук з побутовою хімією та іншими хімічними реактивами.
  14. Недопущення механічних навантажень на нігті.
  15. Чи не гризти і не обкушувати нігті. Не можна здирати гель-лак «на живу» (зубами, ножицями, ножем і так далі).
  16. Акуратна обробка кутикули спеціальними щипцями. Задирки не можна відкушувати зубами або відривати
  17. За можливості робити необрізний манікюр, використовуючи сучасні засоби для видалення кутикули.
  18. Застосування доглядають і зміцнювальних засобів (кремів, воску, йоду, морської солі, ванночок, ефірних масел, масок).
  19. Періодичний відпочинок нігтів.
  20. Захист рук від впливу високих і низьких температур.

  Висновок

  Милі дами, пам’ятайте, наявність і стан манікюру і підтягнута шкіра рук жінки, як ніщо інше, видає її вік. Доглядайте за своїми руками! Бережіть їх, використовуючи захисні засоби, під час взаємодії з агресивними середовищами і речовинами.Уникайте високих і низьких температур. Зміцнюйте нігті гелями і акрилом. Відкривайте банки, пляшки і коробки призначеними для цього пристроями. Правильно обробляйте кутикулу. Повноцінно харчуйтеся, пийте достатньо чистої води і не забувайте висипатися! Виконуючи перераховані вище дії, Ви гарантуєте собі бездоганні міцні нігті і красивий манікюр.

  Джерела:

  http://manikurus.com/lechenie/povrezhdeniya/slomalsya-nogot
  http://nyamkin.ru/advice/slomalsya-nogot-chto-delat-i-kak-spasti
  http: // chto-delat.info / slomalsya-nogot

  : Домашній догляд :: «ЖИВИ!»

  Перш за все, постарайтеся з’ясувати причину неприємності. «Нігті можуть стати крихкими і слабкими з багатьох причин, – каже Робін Еванс, доктор медицини, лікар-дерматолог і клінічний інструктор в Albert Einstein College of Medicine. – Наприклад, в силу вікових змін. Нігтьові пластини складаються з кератину. У міру того, як ми стаємо старше, організм виробляє все менше цієї речовини – змінюється не в кращу сторону і стан нігтів ».

  Однак якщо ви ще молоді, а нігті відрізняються підвищеною крихкістю, це вірна ознака того, що з вашим здоров’ям не все гаразд. «Справа може бути в дефіциті заліза, гіпотиреоз або синдромі Рейно, – каже Раман Мадан, доктор медицини, дерматолог госпіталю Хантінгтон в Нью-Йорку. – Якщо ви спостерігаєте неприємні метаморфози протягом останніх трьох-шести місяців, проконсультуйтеся з дерматологом ».

  Здоров’ю нігтів шкодять і зовнішні чинники, наприклад, часте миття рук з агресивними очисними засобами, використання ацетону для видалення лаку.Все це сушить нігтьову пластину, робить її крихкою.

  Про те, як правильно доглядати за нігтями, ми писали тут.

  Як врятувати зламаний ніготь

  Якщо одні з нігтів раптом зламався або тріснув, не поспішайте обрізати всі інші, щоб знову все починати з нуля. Манікюр є можливість зберегти. Для цього вам знадобиться звичайний пакетик з чаєм і ваш манікюрний набір. Отже, приготуйте:

  • Рідина для зняття лаку;
  • Пакетик з чаєм;
  • Ножиці;
  • Базове покриття;
  • Твізер або апельсинову паличку;
  • Пилочку для нігтів м’яку;
  • Лак для нігтів;
  • Верхнє покриття.

  Крок 1. Очистіть ніготь

  Ретельно видаліть спеціальним засобом із зламаного нігтя лак, потім вимийте руки з милом і обсушити їх.

  Крок 2. Підготуйте чайний пакетик.

  Видаліть з пакетика чайне листя. Потім виріжте з нього смужку. Вона повинна бути такого розміру, щоб покрити і ділянку зламаного (тріснутого) нігтя, і його цілу частину – для більшої міцності.

  Крок 3.Закріпіть зламаний ніготь

  Прикладіть зламану частину нігтя на своє колишнє місце, як можна більш точно. Потім рівномірно нанесіть шар базового покриття на всю пластину. Поки база ще не висохла, притисніть до нігтя смужку, вирізану з чайного пакетика, розгладьте Твізер або апельсинової паличкою. Переконайтеся, що зламана частина нігтя закріпилася на своєму місці. Дочекайтеся, поки базове покриття висохне. Потім нанесіть ще один шар бази, дайте просохнути.

  Крок 4.Обробіть край нігтя

  Видаліть зайву частину паперу по краю нігтя за допомогою м’якої пилки. Підпилюйте в одному напрямку довгими, швидкими рухами, але обережно. Потім легко пройдіться пилкою по всій поверхні нігтьової пластини – це посилить зчеплення з папером.

  Крок 5. Нанесіть кольоровий лак

  Додайте ще один шар бази, в тому числі по вільному краю нігтя – це допоможе йому залишатися гладким, охоронить від утворення зачіпок і шороховатостей.Дайте висохнути. Потім покрийте ніготь один або двома шарами кольорового лаку. «Відреставрований» ніготь зовні не повинен відрізнятися від інших. На закінчення нанесіть в один шар верхнє покриття.

  Зберігати відновлений ніготь тривалий час вам, швидше за все, не вдасться. Так в цьому і немає необхідності. Як тільки нігті досить відросте, манікюр можна буде освіжити. Як самостійно зробити еропейськіх манікюр, ви дізнаєтеся тут.

  Як врятувати поламаний ніготь?

  1.Для початку потрібно зрозуміти, що працювати ми повинні з чистим нігтем, тому знімаємо покриття. Періть лак в напрямку тріщини, щоб не збільшити площу ушкодження. Перший метод є найшвидшим і підійде, якщо під руками у вас не буде потрібних інструментів. 2. Відрізаємо невеликий шматочок скотчу і за допомогою маленьких ножиць надайте йому форму нігтя. Скотч може виходити за край нігтя, головне щоб він не зачіпав кутикулу і шкіру з краю від нігтя. Кладемо акуратно скотч на ніготь за допомогою пінцета.Якщо пінцета під руками немає, то покладіть акуратно пальцями. 3. Розгладьте скотч, позбавляючись від пухирців і складок. За допомогою манікюрних ножиць відрізаємо надлишки скотча по краях. Верх краю обробіть пилкою з дрібним зерном в напрямку тріщини. Це необхідно для того щоб позбутися від бруду і надлишків скотча. На завершення протріть ніготь чистою тканиною. 4. Для кращого ефекту зверху покрийте нігті лаком. Коли у вас буде можливість зайнятися відновленням нігтя кардинально, зніміть скотч.Просто прикладіть до скотчу ватний диск, змочений в рідині для зняття лаку. Коли плівка просочиться, починайте открепляют скотч уздовж тріщини. 5. Є ще один метод. Для початку очистіть ніготь і злегка підпиляти край нігтя, при цьому намагаючись не зачіпати саму тріщину. Готуємо латочку для нігтя. Ви можете вирізати її з чайного пакетика або використовувати спеціальний шовк. Пам’ятайте, що матеріал не повинен заходити на шкіру навколо нігтя. 6. На місце тріщини наносимо краплю клею для нігтів і розподіляємо за допомогою зубочистки по тріщині.На ніготь нанесіть основу, наприклад, прозорий лак, і відразу ж накладіть нашу латку. Притискаємо її до нігтя і чекаємо хвилин десять до повного висихання. Якщо ви вибрали в якості матеріалу заплатки чайний пакетик, то він повинен стати прозорим. 7. Відріжте виходять за ніготь краю заплатки і підпиляєте краю. Щоб розгладити поверхню заплатки прошліфуйте злегка пилкою з дрібним зерном. Промийте ніготь, щоб позбутися від пилу і насухо витріть. Зверху нанесіть ще шар основи, і коли ніготь висохне, наносите лак. 8. Якщо ж полагодити зламаний ніготь немає можливості, заклейте його лейкопластирем, щоб остаточно його не зіпсувати. Відривати лейкопластир потім потрібно тільки по напрямку тріщини. Також можна звернутися за допомогою в салон, де вам допоможуть всього за півгодини. Міцних вам ногтікі!

  Відео інструкція

  як відновити і зберегти зламаний ніготь

  Часто зламався ніготь викликає у жінок істерику.

  Для початку потрібно зрозуміти, з якої причини кінчики ваших нігтів так тендітні. Після цього вже можна буде приступити до лікування.

  Що до ламкості нігтів, то вона може з’являтися з різних причин.

  Які це причини і що робити, якщо зламався ніготь?

  • Мала кількість в організмі потрібних для його розвитку вітамінів. Для зниження ламкості нігтів обов’язково потрібно правильно харчуватися. Перш за все, раціон харчування повинен бути повноцінним.Зокрема, в ньому повинні бути вітаміни.
  • У тому випадку, якщо харчування налагоджено, а нігті при цьому все-таки ламаються, ви повинні подумати над іншими причинами. В даному випадку причина ламкості може бути в порушенні правил догляду. Коли нігті часто контактують з водою і всілякими миючими речовинами, постійно використовуються ті чи інші косметичні засоби, в яких містяться ацетон та інші шкідливі речовини, нігті з плином часу стоншуються. Для оздоровлення ламких нігтів і повернення їх кінчиків нормального кольору і міцності, варто спробувати виконати в домашніх умовах такі лікувальні процедури, як маски або ванночки.У разі необхідності також можна використовувати професійні лаки, призначені для догляду за нігтями.

  Ви можете спробувати запобігти ламкість нігтів за допомогою народних засобів, але буває так, що нігті вже надламалися і потрібно терміново щось робити.

  Отже, що робити, якщо зламався ніготь?

  Як варіант, обрізка пошкодженого нігтя. Також потрібно виконати вирівнювання нігтів. Важливо, щоб вони мали однакову довжину.Скорочений ніготь в поєднанні з гарним манікюром буде виглядати не дуже добре. Також ви можете спробувати своїми силами полагодити пошкоджений кінчик. Для цього вам не обов’язково відвідувати салон. Ви цілком можете самі виконати дану процедуру. Причому після цього ви навіть зможете виконати манікюр з покриттям шелак, зі стразами, з малюнками.

  Варто відзначити

  Ремонт нігтя можливий лише тоді, коли він зламаний не більш, ніж на 1/3. Не розраховуйте при цьому на отримання якого б то не було тривалого за часом результату.При успішній спробі склеїти ніготь його приблизний термін служби складе пару-трійку днів або трохи більше (при дбайливому зверненні).

  Іноді жінки стикаються з ситуацією, коли кінчики нагідок ламаються досить глибоко. Що робити, якщо зламався ніготь саме таким чином? Не рекомендується в такому випадку намагатися ремонтувати ніготь, особливо якщо ушкодилася шкірка під його краєм. Справа в тому, що при наявності відкритих ран підвищується ймовірність занесення різних інфекцій. Так що краще за все в цьому випадку відразу звернутися за допомогою до фахівця.

  Як відновити зламаний ніготь своїми руками

  Як відремонтувати зламаний ніготь? Що вам для цього буде потрібно?

  1. Дезинфектор . Він призначений для знежирення. Це засіб здатний м’яко діяти навіть на ламкі нігті. Вдома завжди можна використовувати медичний спирт замість нього.
  2. Спеціальна самоклеящаяся тканину . Візьміть для ремонту нігтя шовк. Використовують і більш грубий льон, але його не дуже-то зручно використовувати.
  3. У клею, призначеного для нігтів , досить ніжна текстура, в результаті чого він не здатний завдати шкоди кінчиків. Не слід при цьому використовувати звичайний клей, він тільки зіпсує ваші нігті і посилить їх ламкість .. Але можна спробувати використовувати медичний клей.
  4. Полірувальний баф або пилка для нігтів повинні бути м’якими, в іншому випадку вони будуть дряпати поверхню нігтьової пластини.
  5. Пудра призначена для того, щоб можна було зафіксувати клей і надати йому більш натуральний колір.З її допомогою не вийде усунути ламкість, але пудра відмінно замаскує тріщину.

  Якщо все це є в наявності, то вам не доведеться панічно думати, як відновити зламаний ніготь.

  Кожен із зазначених компонентів можна купити окремо.

  Якщо ви цінуєте зручність, краще придбати набір, в якому є всі необхідні складові.

  Він виявиться корисним у випадках, коли потрібно лагодження нагідок в поїздці. Можна використовувати його і вдома.

  Самостійне лікування потрісканого кінчика виконується не в один, а в кілька етапів. В цілому процедура займе близько 10 хвилин або менше.

  Покрокова інструкція того, як відремонтувати зламаний ніготь:

  Крок № 1 . Після поломки нігтя для початку слід підготувати його пошкоджений кінчик. Його поверхня слід зачистити бафом. При цьому рухи повинні бути спрямовані від кутикули до вільного нігтьового краю.Перед тим як склеїти зламаний кінчик, ви повинні будете знежирити його за допомогою спирту. Замість нього можна використовувати дезінфектор. Не слід замінювати їх засобами, які за своїм призначенням служать для зняття лаку. У їх складі зустрічаються різноманітні аромати і масла, що перешкоджають здійсненню надійної фіксації.

  Крок № 2 . Потрібно буде відрізати шматок тканини, зняти з неї захисну плівку і приліпити шовк на нігтик. Важливо при цьому, щоб матеріал повністю прикривав тріщину.Потім слід крапнути на пластину трохи клею. Поки він ще не висох, потрібно буде занурити ніготь в пудру. Зачекайте, поки клей схопиться. Потім надлишки порошку приберіть за допомогою серветки. У разі появи такої необхідності процедуру потрібно буде повторити. У разі потрапляння на шкіру клею його слід зняти за допомогою голки.

  Крок № 3 . Після того, як повністю висохне склад, слід зашліфувати кінчик. Але виконувати дану процедуру слід акуратно, так як відновити зламаний ніготь не дуже легко.Потрібно буде, виконуючи обережні рухи пилочкою, повністю зачистити клейовий шар. В кінці процедури потрібно буде відполірувати ніготь, використовуючи для цього баф. При цьому спочатку не забудьте нанести на нього трохи олії. Воно послужить для зміцнення ламких нагідок. Крім того в даному випадку за допомогою глянцю ви приховаєте заклеєні тріщини. Для надійного маскування надлому слід нанести на нього відразу два шари лаку будь-якого кольору. Ви можете додатково задекорувати нігті за допомогою страз або Гліттера.

  Як заклеїти зламаний ніготь за допомогою чайного пакетика

  Вам знадобиться пакетик для чаю, а також пилка для нігтів, супер-клей і який-небудь прозорий лак. Як зберегти зламаний ніготь цим способом?

  Інструкція:

  Крок № 1. Перед тим, як врятувати зламаний ніготь, потрібно висипати весь вміст чайного пакетика. Виріжте з нього невелику за розміром прямокутну смужку.

  Важливо, щоб вона була однаковою за розміром з тріщиною, що з’явилася на нігті.

  Крок № 2. З метою отримання кращого результату потрібно відполірувати пластинку пилкою. Після процедури її поверхня повинна вийти рівною.

  Крок № 3. Наступний крок показує, як заклеїти зламаний ніготь. На паперову смужку потрібно нанести шар будь-якого ефективного супер-клею. При цьому такий шар в будь-якому випадку повинен бути невеликим. Потім потрібно буде обережно придавити цю смужку до ушкодженого нігтя і нанести зверху ще трохи клею.Коли клей застигне, нанесіть третій його шар. При цьому зайвий папір ви зможете згодом обрізати, використовуючи для цієї мети манікюрні ножиці.

  Крок № 4. Ретельно відполіруйте за допомогою пилочки ніготь, після цього ретельно приберіть клей. Для цієї мети підійде спирт або ацетон. І наостанок слід нанести шар прозорого лаку.


  .