Маникюр

Манікюр для початківців акриловими фарбами: Як зробити малюнки на нігтях акриловими фарбами покроково для початківців

Як малювати акриловими фарбами на нігтях: розпис і дизайн

З впровадженням різних нововведень, нейл арт став звичайним доповненням до манікюру, і кожна жінка прагне підкреслити свій стиль індивідуальним малюнком на нігтях. Гарною підмогою в справі прикраси нігтів, є розпис акриловими фарбами.

«За» і «проти» акрилу на нігтях

Дизайн нігтів здійснюється за допомогою акрилових фарб, вони універсальні, легко наносяться і швидко сохнуть.

Акрилові фарби швидко завоювали популярність, завдяки своїм незаперечним плюсів:

 • Чи не вигоряють на сонці
 • Водостойкие
 • Мають яскраві відтінки
 • Універсальні – можна змішувати кольору, розводити до потрібної густоти і т.п.
 • Мають прийнятну вартість
 • Не мають неприємного запаху

До мінусів можна віднести те, що малюнки акрилом повинні бути обов’язково закріплені топовим покриттям для нігтів, інакше дизайн буде недовговічним.

Правильно вибираємо фарби

Щоб дизайн нігтів акриловими фарбами виконувався легко, необхідно правильно вибрати матеріал. Фарби повинні розчинятися водою, вони бувають декількох видів, але для того, щоб здійснити розпис на нігтях, необхідні універсальні.

Найкраще купувати фарби в спеціалізованих мистецьких магазинах, а не в звичайних канцелярських. Магазини, які спеціалізуються на продажу матеріалів для нігтьового сервісу теж мають у продажу якісні акрилові фарби.

Для початківців: найпростіший спосіб

Розпис нігтів акриловою фарбою відбувається за допомогою тонкого пензлика. Ця технологія дозволяє малювати найрізноманітніші малюнки – від елементарних квіточок і метеликів, до найскладніших візерунків.

Новачкам найкраще почати з простих малюнків на нігтях. Нижче описано, як поетапно виконати дизайн «Метелики».

 1. Ніготь покривається базовим покриттям.
 2. Вільний край забарвлюється білим лаком для нігтів.
 3. Тонким пензлем необхідно вмочити в бажаний колір акрилової фарби і промальовувати крила метелика. Від збоку нігтя малюється спочатку верхнє крило, а татем нижнє. Таким чином, виходить половинка метелики.
 4. Використовуючи кисть і чорну фарбу, необхідно обвести контур крил, намалювати тулуб і вусики.
 5. Завершальним етапом малюнка є розтин фінішним топом, для цього використовується безбарвний лак. Якщо малюнок робиться на нарощених нігтях, використовується спеціальне фінішне покриття.

На фото показаний малюнок, який переходить з одного нігтя в інший. Крила метелика на вказівному пальці потрібно малювати з того боку, яка ближче до середнього. Малюнок на середньому пальці, малюється ближче до вказівного. Так, два нігтя з половинками метеликів, перебуваючи поруч, створюють ефект повного малюнка.

Ще одне фото, що ілюструє етапи створення малюнка за допомогою акрилу:

Чудовий відео-урок! Рекомендую:

Китайська розпис

Техніка китайської розпису дозволяє створювати унікальні малюнки, як на штучних, так і на натуральних нігтях. У такому стилі малюють переважно квіти та інші рослинні візерунки. Техніка полягає в нанесенні плоскою кистю мазків двох відтінків одночасно, що надає ефект обсягу.

Тим, хто стикається з такою технікою вперше, краще почати з дизайну «Квітка». Цей порівняно простий малюнок нижче описаний покроково:

 1. Необхідно взяти плоску кисть, бажано з натуральним ворсом. Одну її сторону потрібно вмочити в білу фарбу, а другу в фіолетову. На окремому аркуші паперу слід провести рівну лінію, щоб отримати півтон. Після цього потрібно зробити перший мазок у вигляді пелюстки таким чином, щоб фіолетового відтінку йшов в середину майбутнього квітки.
 2. Так треба намалювати ще чотири пелюстки.
 3. Ближче до основи нігтя поруч з квіткою, необхідно виконати два мазка, які згодом будуть листками. Для цього кисть потрібно вмочити однією стороною в білу, а другою стороною в зелену фарбу. Для освіти півтони, треба провести лінію на аркуші паперу і приступати до дизайну.
 4. Після цього за допомогою тонкого пензлика і чорної фарби, вимальовуються листя квітки. Білою фарбою потрібно описати його пелюстки.
 5. Фіолетової фарбою оттеняется серцевина квітки, шляхом нанесення тонких поздовжніх ліній.
 6. Далі виконується дизайн точок. Точки можна робити спеціальним інструментом, який називається ДОТС. Це спеціальна кисть, яка призначена для нанесення точок, і в залежності від їх величини, є різні діаметри Дотса. Професійні дизайни виконуються саме цим інструментом, але ті, у кого його немає, можуть використовувати звичайну зубочистку.
 7. Наступний етап – серединка квітки.Виконується вона шляхом нанесення точок жовтої акриловою фарбою.
 8. Для додання квітці обсягу можна нанести кілька точок білого кольору, поруч з жовтими.

Готовий малюнок потрібно добре просушити і покрити закріплює покриттям – лаком або фінішним топом. Акрилова фарба сохне швидко, але якщо після нанесення малюнка відразу ж розкрити безбарвним лаком, ще не висохлі елементи можуть змазатися, тим самим зіпсувавши гарний малюнок. Покроковий відео урок, який навчає техніці китайської розпису, можна побачити нижче.

Акриловий квітка

Крім китайської розпису, існує безліч технік, що дозволяють прикрасити манікюр акриловими фарбами. Квіти – це найпопулярніша тематика дизайну нігтів, як на руках, так і на ногах.

Роза

Намалювати троянду акриловими фарбами нескладно, тому що фарби легко лягають на нігтьову пластину. Важливо вивчити схеми малюнків і потренуватися. Розу потрібно починати малювати з середини, поступово додаючи дугові лінії – пелюстки.Щоб дизайн виглядав розкішніше, середину троянди можна задекорувати стразами.

Ромашка

Популярним також є малюнок ромашки на нігтях. Цей дизайн виконується тонкої кісточкою, малюються спочатку пелюстки, а потім в середину за допомогою Дотса ставиться жовта точка. Навіть для початківців , виконати такий малюнок буде дуже просто.

Кульбаба

Останнім часом, дуже модно зображати розпушений кульбаба на нігтях.Така розпис може бути виконана як на фоновому кольорі, так і на нефарбованих нігтях.

У середині нігтя акриловою фарбою необхідно поставити білу крапку, з центру якої, по колу, малюються поздовжні смуги. Після цього потрібно намалювати розгалуження на поздовжніх смужках. На завершення, чорною фарбою малюється ніжка кульбаби. На сусідніх нігтях можна домалювати «парашутики», які немов відлетіли з квітки.

На нігтях можна малювати абсолютно будь-які квіти.Крім перерахованих вище, малюють лілії, орхідеї, крокуси та інші.

До речі, у нас є велика стаття про малюнки на нігтях для початківців, в ній є необхідні схеми.

Дизайн нігтів за допомогою акрилових фарб

Ногтевой дизайн – це, безумовно, частина стилю кожної жінки. Останнім часом стало модним виконувати дизайн нігтів відповідно до якого-небудь подією.

Як створюється дизайн нігтів акриловими фарбами, ви могли бачити вище, а нижче будуть представлені приклади найбільш поширених тематичних дизайнів з коротким описом кожного:

Весільний

На весільному манікюрі часто можна зустріти різноманітні візерунки. Наносяться вони за допомогою тонкого пензлика акриловою фарбою. Цю розпис можна декорувати стразами і блискітками.

Новорічний

Для того щоб створити новорічну атмосферу, на нігтях малюють тематичні малюнки: сніжинки, сніговики, олені, Санта Клауси і т.п. Складний малюнок зможуть намалювати не всі, а ось сніговика намалюють навіть ті, хто далекий від образотворчого мистецтва. Для цього білою акриловою фарбою малюють два кола – голова і тулуб сніговика.Чорною фарбою можна намалювати очі і руки, коричневої – гудзики, а помаранчевої – ніс. Для прикраси, поруч зі сніговиком можна намалювати білі сніжинки.

Манікюр до Дня Закоханих

Малюнки сердечок, губ, написів «LOVE» – все це використовують для дизайну нігтів до Дня всіх Закоханих. Щоб намалювати малюнок, як на фото, потрібно дві фарби – чорна і червона. Спочатку тонким пензлем малюється тварина з серцем в руках. Потім сердечко закрашивается червоною фарбою і зверху малюється чотири маленьких серця.

Для того щоб домогтися високого рівня в дизайні нігтів акриловими фарбами, потрібна практика. Якщо наполегливо вчитися, постійно тренуватися і вірити в свої сили, згодом малюнки будуть виходити ідеально. Ті, у кого немає схильності до малювання, можуть користуватися схемами і просто змальовувати.

Секрети досвідчених майстрів

В інтернеті є безліч схем, що показують як малювати той чи інший малюнок. Крім основної схильності до малювання, необхідно знати основні тонкощі, які допомагають в досягненні результату:

 • Початківцям майстрам перед початком роботи слід потренуватися на аркуші паперу.Для цього слід нанести на аркуш лак для нігтів, бажано у формі нігтя, і після його повного висихання приступати до тренувальній практиці.
 • Найкраще наносити малюнок, коли передпліччя спираються об стіл, тоді акрил не тектиме.
 • Ефект виконання китайської розпису залежить від натиску кисті, кута повороту, а також від матеріалів, з яких ця кисть виготовлена.
 • Матеріали різних виробників змішувати ні в якому разі не можна.
 • Для китайської розпису використовується натуральна плоска кисть, а для нанесення візерунків – синтетична.

  Натуральними пензликами наносити тонкий візерунок набагато гірше, ніж синтетикою.

 • Зубочистка також має здатність точки різного діаметру. Якщо потрібна точка невеликого розміру, використовується стандартна зубочистка. Але при необхідності точки більшого діаметру, можна обрізати зубочистку кусачками, тим самим зробивши її кінець тупий. Обрізаної зубочисткою, виходить, зробити більші точки.
 • Між нанесенням різних кольорів, має бути повне висихання попереднього.Про те, скільки по часу слід їх сушити, існує безліч думок. В середньому процес сушіння займає кілька секунд, багато що залежить від фірми-виробника.
 • Початківець майстер, не повинен використовувати більше трьох кольорів одночасно.

Малюнки на нігтях акриловими фарбами можна виконати в будь-якому салоні краси, але маючи бажання і прагнення, можна навчитися виконувати самостійно.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Однокласники

Малюнки на нігтях акриловими фарбами: покрокова техніка малювання для початківців

У створенні нейл-арту величезною популярністю користуються акрилові фарби для нігтів.Вони зручні у використанні, абсолютно безпечні для здоров’я і підходять для створення, як простих малюнків, так і візерунків високого ступеня складності. Так що, якщо у вас немає бажання витрачати гроші і час на візит до майстра, пропонуємо вам вивчити нескладну техніку і навчитися створювати малюнки на нігтях акриловими фарбами самостійно.

Що вам знадобитися в процесі роботи?

Перш ніж приступити до створення візерунків, підготуйте всі, що вам знадобиться в процесі роботи:

 • акрилові фарби (продається в будь-якому манікюрному магазині, вартість їх невисока, але вистачає надовго)
 • тонка кисть для малювання
 • ДОТС (замінить вам голку і зубочистку)
 • рідина для зняття лаку і ватяна паличка (будете підправляти дизайн, прибираючи похибки)
 • закріплювач (акрилові фарби змиваються водою, так що малюнок необхідно буде закріпити прозорим лаком)

Техніка створення нейл-арту фарбами

Насамперед вам необхідно буде підготувати нігті.Незалежно від того, на яких нігтях буде виконувати дизайн (гелевих або натуральних) їх потрібно привести в порядок, видаливши старе покриття і пополірувавши поверхню, щоб фарба, так само як і фон, лягала рівно. Тільки після цього можна починати малювати:

 1. Нанесіть фонове покриття. Для цього зробіть френч або повністю перекрийте лаком нігтьову пластину. Дочекайтеся повного його висихання.
 2. Виконайте задуманий малюнок.
 3. Видаліть похибки.
 4. Дайте висохнути дизайну.
 5. Нанесіть прозоре покриття.

Ось і всі складнощі. Правда, якщо ви не сильні в малюванні, то не варто починати зі створення складних композицій і мініатюрних шедеврів. Почніть робити прості малюнки на нігтях акриловими фарбами, які не дуже складні у виконанні, але виглядають дуже ефектно.

А згодом і ви зможете навчитися і більш складних прийомів. Не мають рації ті, хто говорить, що майстрами народжуються.Насправді ними стають, але після того, як буде докладено зусиль, причому не малі.

А поки техніка ще не освоєна, пропонуємо навчитися малювати красиві, але прості малюнки.

Топ-10 малюнків фарбами на нігтях

Всі ці візерунки на нігтях, виконані акриловими фарбами, є найбільш популярними варіантами нейл-арту не тільки серед новачків, а й серед майстрів нігтьового мистецтва. І головне їх переваги – простота виконання, нескладна техніка, доступна і зрозуміла кожній з нас.

 1. Квіткові малюнки фарбами. Малювати можна будь-які квіти, які вам більше подобаються. Але якщо малювати квіткові композиції для вас складно, то починайте з простого варіанту – ромашки. Ставимо жовту крапку в центрі, а з боків додаємо білі пелюстки – ось і всі хитрощі. Малювати ромашки можна, як на всіх нігтях, прикрашаючи ними всю поверхню, так і додати їх тільки на кінчики.
як правильно малювати, фото виконання покроково, варіанти для для початківців

Манікюр давно вважається важливим атрибутом образу і засобом самовираження.Саме тому актуальні різні малюнки на нігтях, які можуть бути як найпростішими, так і складними абстракціями.

Не завжди в домашніх умовах є можливість використовувати для красивого манікюру професійні засоби. І тому у багатьох виникає питання – чи можна малювати на нігтях простими акриловими фарбами? Так, для цього можна використовувати акрилові фарби.

Розглянемо, що стане в нагоді для створення такого дизайну, і як він може виконуватися.

Що потрібно для роботи

Акрил – найкраще з коштів для дизайну нігтів, так як він простий в застосуванні і доступний .Використовуючи його, ви зможете намалювати все, що завгодно.

Для домашнього дизайну нігтів вам будуть потрібні фарби. Краще вибирати їх на водній основі, щоб в складі також присутні смоли високого рівня в’язкості і концентровані пігменти.

Такий акрил нешкідливий, він легко наноситься на основне покриття, а розпис виходить дуже стійкою щодо зовнішніх чинників.

Акрилові фарби бувають прозорими, напівпрозорими, пастозними, покриваність (які перекривають колір попередніх шарів).

Для роботи буде потрібно наступне:

 • набір фарб;
 • набір тонких пензликів;
 • кольоровий лак для нанесення основного шару;
 • прозорий шар-закріплювач.

Щоб зробити дизайн, який збереже свої властивості 2-3 тижні, можна використовувати гель-лаки, базу і топ у вигляді гелю і ультрафіолетову лампу для сушіння. Акрил добре лягає на поверхню висохлих гель-лаків і закріплюється фінішним покриттям.

до змісту ↑

Як правильно малювати акрилом: виконуємо покроково

Існує маса технік малюнка. Для новачків підійдуть нескладні принти. Наприклад, можна почати з малювання квітів або геометричних візерунків. Поетапна інструкція:

 1. Спочатку нігті потрібно підготувати . Зробіть класичний манікюр або френч. Нігтики повинні мати однакову довжину і форму.

  Врахуйте, що дизайн робить акцент на всіх недосконалості або дефектах.Покривати нігті лаком не треба, нехай вони подихають протягом 1-1,5 годин перед дизайном.

 2. Потім виберіть малюнок . Для початку можна віддати перевагу геометричні орнаменти, складені з крапок, ліній, різних фігур. Можна використовувати квіти, метелики або будь-який інший варіант в залежності від ступеня майстерності і своїх переваг.
 3. Попередньо рекомендується потренуватися малювати на папері .
 4. Нанесіть основу, дайте їй висохнути .Можна трохи ускладнити завдання. Наприклад, вам потрібно основа світло-рожевого кольору. Змішайте на палітрі білий і червоний колір фарб, щоб отримати рожеву, злегка розбавте її водою.

  Перший шар повинен бути найбільш інтенсивним. Потім зробіть фарбу більш прозорою, нанесіть другий шар. Третій повинен бути лише трохи рожевим. Це техніка лесування. Зачекайте, поки основа висохне.

 5. Переходимо до малюнка . Спочатку розведіть акрил водою на палітрі до потрібної консистенції.Якщо малюєте квітка, нанесіть його контур тонким пензликом, потім добре затушуйте його білим. Зачекайте кілька секунд, щоб барвник схопився, потім починайте промальовувати пелюстки.

  Другу пензлик умочіть в рожевий, потім, злегка торкаючись, в білий. На кожну пелюстку нанесіть по легкому мазочками.

  Потім розділіть пелюстки між собою, малюючи тонкі рожеві лінії. Для цього зручно використовувати зубочистку або ДОТС. В кінці підведіть центр квітки жовтою фарбою, розведеною водою, оттените рожевим, потім позначте голкою на пелюстках верхні стрілки.Малюнок готовий.

 6. У кінці найпростіше дію – нанести на вже висохлий малюнок прозоре фінішне покриття . Для початку цього вистачить. Можна поекспериментувати, прикрасивши дизайн камінчиками або блискітками.

Малюємо на нігтях акриловими фарбам – подивіться фото, як зробити простий малюнок покроково:

до змісту ↑

Кілька цікавих технік, фото

За допомогою акрилових фарб можна створювати практично все що завгодно .Ви можете малювати як на звичайних лаках, так і на гель-лаках. Принципової різниці немає, але в першому випадку потрібно дати нігтиками підсохнути природним шляхом, а в другому – просушити кожен шар в лампі.

Якщо працюєте з гель-лаком, то потрібно зняти липкий шар, але фарбу розводити водою не треба, оскільки фінішне покриття не буде полимеризоваться.

Існує кілька основних технік малювання . Освоївши їх, ви зможете створювати стильний нейл-арт для будь-якого випадку:

Початківці майстра також можуть створювати стильні композиції.Ось кілька цікавих ідей, які можна прийняти на озброєння:

до змісту ↑

Рекомендації для початківців

Щоб ваші експерименти з дизайном були простіше, а результат виходив краще, візьміть до уваги наступні рекомендації :

 • Важливо, щоб в процесі роботи лікоть і кисть були зручно розміщені на столі. Рухайте пензлем руки впевнено, не відриваючи робочу руку від столу. Інструмент тримайте великим, середнім і вказівним пальцями.Щоб малюнок був більш чітким і акуратним, віджимають зайву фарбу про край флакона.
 • Не варто використовувати для однієї композиції більше трьох кольорів барвників, інакше малюнок може вийти занадто перевантаженим.
 • Дотримуйтесь правил нанесення малюнка. Спочатку робіть промальовування контуру, потім зафарбовуйте контури. Перш ніж наносити черговий шар, дайте попереднього повністю висохнути, щоб малюнок не був змазаним.
 • Обов’язково закріпіть композицію прозорим лаком або топ-гелем (якщо використовуєте гель-лак).Це допоможе захистити малюнок від негативного впливу ззовні.
 • Для початку не варто купувати великий комплект фарб зі схожими відтінками. Досить шести базових тонів, але обов’язково повинен бути білий. Можна змішувати різні фарби і отримувати необхідні відтінки.
 • Можна урізноманітнити малюнки, використовуючи стрази, гліттер, слюду або інші декоративні елементи. З ними також важливо не перестаратися. Досить додати сяючі елементи на пару намальованих завитків.
 • Продукцію різних виробників змішувати між собою не рекомендується.
 • Використовуйте палітру, але при її відсутності можна застосовувати будь-яку зручну поверхню. Це може бути навіть звичайний компакт-диск.

Наші ручки в повному порядку! Все, що вам для цього потрібно – це прочитати ці статті по створенню манікюру:

 • Омбр – дивимося фото і робимо ефектні нігтики.
 • Градієнтний – особливості нанесення і цікаві задумки.
 • Прості і привабливі ідеї на короткі нігті.
 • Як зробити місячний манікюр в домашніх умовах?
 • Шелак – гарний дизайн з фотографіями.

Дивіться цікаве відео про те, як робити малюнки на нігтях акриловими фарбами:

Не потрібно боятися експериментів. Можливо, відразу у вас не будуть виходити ідеальні малюнки. Але ж манікюр завжди можна стерти. Згодом ви «наб’єте руку» і зможете створювати композиції не гірше, ніж в салоні.

Як малювати акриловими фарбами на нігтях

Більшість дівчат любить експериментувати зі своїми нігтями.Якими фарбами малюють на нігтях? Вид нігтьової пластини можна перетворювати і урізноманітнити завдяки акриловим і акварельними фарбами.

Відмінним помічником стануть акрилові фарби. Вони є найбільш поширеним варіантом, який використовують при манікюрі. Так Ви зможете зобразити на своїх нігтях абсолютно будь-яку картинку.

Переваги акрилових складів

 • Вони безпечні для нігтів.
 • Їх легко змішати з водою, підбирати потрібні відтінки і структури, до того ж вони швидко висихають.
 • Щоб прибрати малюнок, досить використовувати звичайну рідину для зняття лаку, а якщо акрил ще не висох, його можна видалити за допомогою води.
 • Ви зможете придумати самий екстравагантний малюнок, так як різноманітність кольорової палітри акрилових фарб дасть свободу Вашої фантазії.
 • Можливість знайти фарби в будь-якому художньому магазині і тривалий термін зберігання теж шалено радують.

Дівчата цікавляться, як малювати акриловими фарбами на нігтях.Існує безліч технік нанесення акрилових фарб: слайдинг, лессировка, акварельний, масляна і т.д.

Інструкція по виконанню

Перед початком роботи переконайтеся, що всі інструменти добре продезінфіковані і лежать на своїх місцях.

Для початківців майстрів манікюру найкраще підійдуть покрокові інструкції:

 • Корекція. Для початку слід повністю відчистити нігтьові пластини, видалити кутикулу, надати нігтям бажану форму.Можна відшліфувати їх для кращого нанесення лаку.
 • База. Далі нанесіть базу на нігті (прозорий лак) і дайте ретельно висохнути. Якщо Ви плануєте малювати на кольоровому, то нанесіть лак, який буде фоном, і також чекайте повного висихання.
 • Основний малюнок. Тепер приступайте до своєї творчості. Придумуйте малюнки, або шукайте в інтернеті – там маса вибору. Щоб отримати легкий і напівпрозорий відтінок, змішайте потрібні Вам кольору з водою.Для більш густого, насиченого відтінку заважати з водою не варто.

Фарби краще використовувати і заважати від одного виробника. Вибору багато і що-небудь Вам точно припаде до душі. Не бійтеся експериментувати – робіть сміливий акцент на нігтях.

 • Закріплення манікюру. Готовий малюнок закріпіть прозорим лаком, який зробить нігтьову пластину гладенькою, а також позбавить основний малюнок від зовнішніх впливів. Чекайте повного висихання.
Малюнки на нігтях акриловими фарбами для початківців: фото дизайн

Стильний манікюр для багатьох жінок спосіб самовираження.Малюнки акриловими фарбами на нігтях набирають популярність у міру того, як їх фото заповнюють інтернет і модні журнали. Найчастіше такий манікюр виконується в салоні, але цілком можливо зробити його і самостійно.

Плюси акрилових фарб

Манікюр може виконуватися різними матеріалами. Якими фарбами майстри малюють на нігтях? Найчастіше це акрил. Нарівні з ними використовується і простий лак, але малюнок виходить менш естетичним. У чому ж плюси саме цього матеріалу?

Акрилові фарби

 1. Широка палітра кольорів і можливість змішування відтінків для отримання нових;
 2. Розпис виглядає більш художньої та завершеною, ніж при використанні лаку;
 3. Фарба швидко висихає і можна наносити наступний шар;
 4. Зручно виконувати прості малюнки акриловими фарбами на нігтях, тому вони ідеальні для початківців;
 5. Матеріал дуже економічний з великим терміном придатності;
 6. Дизайн легко коригувати в процесі створення.

Фарба досить швидко висихає на нігтях. Часто новачкам потрібно трохи більше часу для виконання дизайну. В цьому випадку фарбу можна трохи розбавити водою. Нею ж можливо коригувати малюнок.

Вибір фарби

Фарби IRISK

Питання про те, які краще акрилові фарби для дизайну нігтів кожен майстер вирішує самостійно. Цінова категорія всіх провідних брендів приблизно однакова. Ціна фарб не надто висока. Проте, всі вони володіють певними особливостями.

Бренд Runail випускає фарби, які підходять для акварельного розпису. Вони добре поєднуються і розбавляються водою. До такого ж типу відносяться і матеріали IRISK. Вони теж добре змішуються, але мають більш насиченими кольорами.

Дизайн, візерунки на нігтях акриловими фарбами, відео яких Ви можете знайти в інтернеті, виконані, найчастіше, матеріалом бренду Polycolor. Це фарби новітнього покоління. Вони досить дорогі, але саме їх, зазвичай, використовують професіонали високого рівня.

Колірна палітра Qumaxi характеризується наявністю яскравих і незвичайних відтінків. Зокрема, металізованих квітів, золота, срібла. Фарби LadyVictorу відрізняються насиченими кольорами і яскравістю. При висиханні вони набувають глянцевий ефект.

Основи роботи для новачків

Як тримати кисть

У цій частині статті ми постараємося відповісти на питання як правильно малювати акриловими фарбами на нігтях. В першу чергу потрібно звикнути до того, як тримати кисть.Варто трохи потренуватися на картоні або пластиці.

Найкраще покрити якусь поверхню кольоровим лаком для нігтів і після його повного висихання почати малювати акрилом. Техніка малювання акриловими фарбами на нігтях досить проста. Зверніть особливу увагу на силу натискання на кисть, необхідну кількість фарби, інтенсивність кольору і результат змішування відтінків. Зручніше брати фарби не прямо з флакона, а нанести на палітру кілька великих крапель.

Після тренування вчимося малювати акриловими фарбами на нігтях.Зобразіть на картоні нігтьову пластину, покрийте її лаком і постарайтеся нанести обраний малюнок. Після того, як вийде досить чітко і акуратно, можна починати виконувати акриловий манікюр, фото якого Ви зможете додати в своє портфоліо, як майстра нігтьового сервісу.

Приклад виконання манікюру

Нижче описаний покроковий дизайн нігтів акриловими фарбами, фото і відео версію якого можна знайти нижче. При суворому дотриманні радам, можна створити естетичну і стійку розпис.Але для початку непогано б потренуватися на пластику або картоні.

Малюнки акриловими фарбами

 • Обробіть нігті, як при звичайному манікюрі. Надайте їм гарну форму, підпиляєте, обробіть кутикулу. Потім знежирте пластину;
 • Нанесіть базу під лак;
 • Після висихання покрийте нігті кольоровим лаковим покриттям. Описуваний нами манікюр акриловими фарбами в домашніх умовах має досить простий візерунок і використовується всього два кольори, тому, можливо варто вибрати контрастні відтінки;
 • Дочекайтеся повного висихання лаку;
 • Тепер, якщо Ви досить потренувалися на картоні, можна починати творити.Найбільш складний малюнок коштує розмістити тільки на одному нігті. Наприклад, на безіменному або вказівному пальці. Нанесіть на ньому просту схематичну метелика основним кольором. Доповніть візерунок її крил декількома штрихами і крапками допоміжного відтінку;
 • Важливий рада, як малювати на нігтях акриловими фарбами акуратно полягає в тому, що кожен наступний колір наноситься після повного висихання попереднього;
 • На інших нігтях досить виконати візерунки вигляді смуг і точок, не надто складні;
 • Нанесіть шар топового покриття.

Досить прості малюнки акрилом на нігтях для початківців можна знайти в інтернеті або журналах. На початкових етапах творчості можна обмежитися 2 – 3 квітами манікюру. Потім поступово ускладнюйте і додавайте нові відтінки. «Вищим пілотажем» розпису можна вважати акварельний дизайн.

Виконання квіткового дизайну

Розпис нігтів акриловими фарбами, як видно по фото, часто несе в собі квіткові і романтичні мотиви. Найбільш простий варіант це малюнок ромашок.Потрібно просто поставити жовту точку і декількома мазками тонким пензлем зобразити білі пелюстки. Якщо даний візерунок ви добре освоїли, то можна переходити до виконання більш складного візерунка. Нижче описано, як намалювати більш складні квіти на нігтях акриловими фарбами покроково.

Ромашки

 1. Покриваємо ніготь базою, потім кольоровим покриттям і висушуємо;
 2. Двома штрихами наноситься контур майбутнього пелюстки. Третім штрихом виконується зафарбовування;
 3. Повторюємо ці дію п’ять разів, формуючи квітку, в разі необхідності малюємо поруч ще один;
 4. Більш тонким пензлем наносимо в штрихи на кожну пелюстку від центру квітки до середини, так щоб найбільша густота кольору припадала на майбутню серцевину квітки;
 5. На межі пелюсток наносимо фарбу, схожу на відтінок базового лаку, як би «розділяючи» пелюстки.Такі ускладнені малюнки для нігтів будуть набагато більше схожим на професійні розпису;
 6. У центр квітки однією точкою наноситься серцевина;
 7. У разі необхідності домальовували зелені листочки або інші доповнюють елементи;
 8. Після виконання малюнка на всіх нігтях чекаємо його повного висихання;
 9. Наносимо на нігті фінішне покриття, яке додасть блиск і закінчений вигляд Вашому дизайну.

Простий малюнок

Ромашки

Яскравий малюнок

Простий малюнок

Нагадаємо зайвий раз, що кожен новий шар наноситься після повного висихання попереднього.Якщо у Вашому дизайні задіяні акрилові фарби для нігтів, то це стає основним правилом як їх використовувати. Звичайно, в разі виконання акварельного розпису це правило може бути порушено.

Секрети від професіоналів

Схеми малюнків

У різних джерелах можна знайти дуже складні схеми малюнків на нігтях акриловими фарбами. Вони здаються майже нереальними для виконання. Однак, майстрам з великим досвідом це під силу. Крім того, потрібно знати кілька тонкощів, які і будуть описані нижче.

 • Акрил – досить рідкий матеріал, а тому виконувати дизайн краще на опорі, щоб він не тек;
 • Не варто змішувати матеріали різних виробників;
 • Наносити візерунок краще синтетичної пензлем, спеціально виготовленої для роботи з акрилом;
 • Про те, як сушити акрилові фарби на нігтях є різні думки. Залежно від виробника вони сохнуть різний час. Але найчастіше це кілька секунд. Всупереч розхожій думці, УФ – лампа не потрібна.

Тепер Ви знаєте все про техніку такого нейл – арту. Будь-яке навчальне відео з інтернету зробить малювання на нігтях акриловими фарбами для Вас ще більш зрозумілим. Після кількох тренувань Ви зможете самостійно виконувати найскладніші дизайни.

.