Маникюр

Акрил для манікюру: Що таке акрил для нігтів: плюси і мінуси кошти

Акрил для нарощування нігтів: як вибрати?

З’явившись в середині минулого століття, акрил для нарощування став одним з найпопулярніших професійних матеріалів в нігтьових студіях усього світу. Завдяки системам нарощування і подовження нігтів і, перш за все, саме акриловим системам жінки всього світу отримали щасливу можливість мати гарні довгі нігті!
Акрил – це двокомпонентна система, що складається з дрібнодисперсного полімерної пудри і мономера – розчинюючої рідини, які, з’єднуючись, утворюють гелеобразную пластичну масу, призначену для формування штучного нігтя.Поверхневе затвердіння акрилового нігтя – полімеризація – відбувається під впливом кисню повітря протягом 30-90 секунд. Остаточно висихають вже змодельовані акрилові нігті протягом 12-48 годин. Таким чином, полімеризуючись досить повільно, акрил практично не дає усадку і клієнт не відчуває ніякого фізичного дискомфорту в процесі затвердіння нігтів. Однак треба знати, що саме в ці 12-48 годин акрилові нігті найбільш уразливі і сильні навантаження, натискання, удари, різкі перепади температур можуть вплинути на матеріал і на термін носіння нігтів.В цілому ж готові акрилові нігті мають дуже високу міцність в порівнянні з усіма іншими штучними матеріалами для нарощування нігтів. Саме акрил для нарощування використовується як ідеальний матеріал для створення дуже довгих нігтів, нігтів зі складним дизайном, для подіумних нігтів. До зміцненню натуральних нігтів саме акрилом нерідко вдаються музиканти, що грають на щипкових струнних інструментах (наприклад, гітарі або домрі).

За акриловими нігтями дуже просто доглядати.Точніше було б сказати, що акрилові нігті взагалі не вимагають спеціального догляду, так як акрил – дуже міцний і щільний матеріал, здатний витримати досить великі навантаження. Єдине, що може зіпсувати акрилові нігті, – це ацетон. Саме ацетон розчиняє акрил, тому, якщо ви хочете перефарбувати акрилові нігті лаком іншого кольору, знімайте старий лак безацетоновим розчинником. Незайвим, до речі, буде помітити, що на акрилових нігтях лакове покриття тримається краще і довше, ніж на натуральних.

Як вибрати акрил?

Сьогодні ринок індустрії краси насичений всілякими матеріалами найрізноманітніших фірм. Як же вибрати кращий акрил для нарощування нігтів? Перш за все, треба знати властивості та види акрилатов. Є так звані оригінальні (повільні) і бистроотвердевающіе акрил. Залежно від навичок майстра, від температури навколишнього повітря, фахівці вибирають зручну для себе пудру і мономер. Класичні акрилові системи крім своїх безумовно позитивних якостей володіють одним незручним: різкий запах мономера.Якщо вам належить працювати в задушливому або погано провітрюваному приміщенні, то класична технологія швидше за все вам не підійде. Але існує альтернатива – так звані беззапахових акрилові системи. Власне їх дві: акрилова система типу Odorless, де мономер не має запаху і нігті полимеризуются, як і в класичній системі, під впливом кисню, тобто на повітрі. І другий варіант мономера без запаху – UV Light. Змішуючи такий мономер з акрилової пудрою, ми отримуємо масу, здатну полимеризоваться тільки під ультрафіолетовими променями.

Всі акрилові пудри (як класичні, так і беззапахових) можуть мати цілу палітру кольорів: від прозорого і напівпрозорого, тілесного і рожевого, до найрізноманітніших відтінків пудри для дизайну.

Якщо з фізичними властивостями акрилатов ви визначилися, то наступний етап вибору – якість акрилу. Звичайно, варто віддати перевагу перевіреним і давно зарекомендували себе виробникам.

шкідливий акрил?

Акрил для нарощування нігтів – матеріал, робота з яким вимагає спеціального навчання і навичок.Це матеріал для професійного використання! Таке твердження пов’язане перш за все з тим, що він дуже швидко застигає і без спеціальних знань про способи роботи з цим матеріалом і без тривалого тренування в техніці роботи освоїти правильне акрилове нарощування нігтів практично неможливо. Але є в інформації про акрилі те, що повинно бути відомо всім клієнтам, які мріють про довгі нігті. Акрил для нарощування нігтів нешкідливий. Звичайно, це твердження з застереженнями: акрил нешкідливий при грамотному виконанні і при дотриманні технології підготовки нігтя і подальшого нарощування.

Поширився в останні роки міф про шкоду акрилових нігтів – це, на жаль, заслуга тих, хто став жертвою безграмотного використання професійних матеріалів. А тим часом акрил, який прийшов в нігтьової сервіс з стоматології, зазнав у своєму складі зміни в бік меншої токсичності і більшої пластичності. Наприклад, отруйний етілметакрілат замінили на більш щадний метилметакрилат. Так, це як і раніше не їжа богів і не еліксир молодості, але, по суті, акрил для нарощування нігтів набагато менш токсичний, ніж той матеріал, який використовується в стоматології!

Скільки коштує акрил?

Вартість акрилу для нарощування відносно невисока.Якщо порівнювати собівартість акрилового нарощування з собівартістю нарощування гелевого, то акрилові нігті – варіант більш бюджетний. Тому, вибираючи акрил, не варто занадто економити, віддайте перевагу не найдорожчий, але і точно не найдешевший. Родоначальник акрилових систем – США, там і сьогодні випускається саме якісну сировину і матеріали для моделювання нігтів. Наступні в списку кращих виробників – Канада і Німеччина. Тому, якщо обраний вами бренд виробляє акрилати на основі сировини з США чи Європи, ви на вірному шляху.Серйозні компанії завжди захищають свої винаходи патентами, реєстрацією торгових марок, найменувань, сертифікацією продукції. Всі ці дорогі процедури, звичайно, роблять акрил не таким дешевим, але це гарантує, що куплений вами акрил для нарощування нігтів точно нешкідливий і нігті, які ви цим акрилом зробили, будуть триматися мінімум 3 тижні без отслоек до наступного візиту в манікюрний кабінет, а натуральні нігті клієнта не постраждають, та й вам ніякої шкоди робота з акрилатами не принесе.

У 1993 році компанія АллаБелла створила власний бренд і для виробництва ідеальних акрилатов і гелів залучила до роботи фахівців кращих заводів і лабораторій Канади і Америки, випустивши матеріали для моделювання нігтів, які і сьогодні, через 25 років, користуються популярним попитом. Ми гарантуємо якість продукції, в якій враховуються всі сучасні вимоги (санітарні, естетичні, кліматичні, економічні і т.д.)
У нашому інтернет-магазині можна купити акрилати класичні з запахом, бистрополімерізуемие акрилати, беззапахових акрилові Сісіеми, кольорові акрилові пудри для дизайну , а також акрил, полімерізующійя під ультрафіолетовим світлом.

Що таке акрил-гель, акрілатік і як ним користуватися?

Акрил-гель або полігель з’явився в nail-сфері в 2017 році і багато майстрів полюбили цей матеріал за його унікальні властивості. Давайте розбиратися, що ж таке акрил-гель.


Акрил-гель, акрігель, полігель – у різних брендів свої назви, але підсумок однаковий, цей продукт поєднує в собі кращі якості гелю і акрилу.

Як використовувати акрил-гель?

  • зробити манікюр звичним способом
  • знежирити поверхню нігтя
  • нанести праймер
  • нанести базове покриття
  • наклеїти форму і за допомогою шабера або пушера викласти краплю акрил-гелю
  • за допомогою кисті, змоченою в знежирювачем сформувати архітектуру нігтьової пластини
  • періодично змочувати кисть в знежирювачем
  • полимеризовать в UV-лампі 2 хвилини, LED-лампи 30 або 60 секунд (залежить від потужності апарату).
  • виробляємо опил. При опиле акрил-гелю залишається набагато менше пилу, ніж при використанні інших матеріалів.

Про те, як працювати з акрігель і зміцнити їм нігті ми також говорили в прямій трансляції.

У чому плюси акрил-гелю?

Акрил-гель не вимагає використання мономера на відміну від акрилу, полимеризуется в UV, LED, CCFL – лампі, не викликає печіння і не розтікається. Тому нарощування нігтів акрігель можна виконати за рекордно короткі терміни, що порадує і вас, і клієнта.

Які бренди акрил-гелів присутні в imkosmetik?

  • Elsa Professional, Grattol, Lunail
  • Masura, Monami, Nail Passion
  • RIO Profi, TNL Professional, Vogue Nails

Vogue Nails

Полігель від цього бренду випускається в тюбиках 10 і 20 мл. Колір обраного для фото полігеля – прозоро-рожевий, має середньо-густу консистенцію. Видавіть невелику краплю з тюбика і за допомогою шпателя нанесіть матеріал на нігтьову пластину.Для формування нігтя невеликої довжини вистачить краплі приблизно 5 мм.

– У матеріалу немає запаху, він еластичний, пластичний і легкий в моделюванні. Колір наближений до натурального нігтя. З досвіду використання, виявилося, що полігель краще наносити на базове покриття, так як при нанесенні на праймер можливі відшарування. Це відмінний матеріал для ремонту нігтів, нарощування, донаращіванія і добре підійде для новачків і тих, хто тільки пробує себе в моделюванні нігтів, – радить Катерина Волоснікова, майстер нігтьового сервісу і ведуча прямих трансляцій imkosmetik.

Акрил-гель від TNL

Має 11 відтінків від класичного білого до популярного рожевого парфе, а баночки по 18 мл., Випускаються в декількох колірних рішеннях. Виробник випускає акрил-гель в баночках бірюзового кольору, іноді колір написів на них може змінюватися і це не впливає на якість продукту.

Акрил-гель від TNL також відрізняється густою консистенцією і в’язкістю матеріалу. На відміну від полігеля Vogue Nails він має більш пористу структуру.Акрил-гелем можна зробити зміцнення нігтів, донаращіваніе або нарощування, використовуючи форми або верхні форми. Акрил-гель від TNL добре носиться більше 3-х тижнів при правильному поводженні з штучним матеріалом і дотриманні технології нарощування нігтів.

Читайте відгуки про акрил-гелі і дивіться відео від блогерів!

Акрил-гель впевнено завоював любов майстрів, адже з ним набагато зручніше працювати при донаращіваніі, нарощуванні та зміцненні нігтів, а носиться цей матеріал набагато краще, ніж гель і акрил.Спробуйте акрил-гель і полігель з інтернет-магазину imkosmetik і забудьте про всі проблеми при нарощуванні нігтів!

Що таке акрил і як він використовується в нарощуванні нігтів

Дана речовина є особливим синтетичним волокном, виробленим шляхом синтезування і змішування акрилової і метакрилової кислот. Акрил застосовується в різних сферах, в тому числі виробництві іграшок, постільної білизни, елементів декору. Цей матеріал не викликає алергії. Крім того, він швидко розчиняється під впливом спеціальних рідин-ліквідів.Все це дозволило акрилу стати важливим компонентом в області краси.

Акрилові нігті, перш за все, відрізняються неперевершеною міцністю, тому до їх установці схиляються навіть жінки, яких природа і так нагородила видатними натуральними нігтями. Акрил добре протистоїть дії різних негативних умов і середовищ, швидко наноситься і віддаляється. Коштувати нарощування буде недорого, а величезна кількість дизайнерських варіантів для манікюру дозволить залишатися на піку сучасної моди.

Великою популярністю користуються різнокольорові акрилові нігті.

Отже, акрилові нігті дозволяють спокійно виконувати будь-які домашні і робочі справи, не переживаючи за свій гарний манікюр. Це вдалий варіант для всіх власниць надмірно мініатюрного нігтьового ложа, що не дозволяє створювати природний нейл-арт. При цьому акрилом можна легко виправити будь-які недоліки власних нігтів, а після нарощування можна буде на довгий час забути про щоденні підпилком і підфарбовування.

Проте, даний вид нарощування має певні недоліки:

  • стійкий специфічний запах штучних акрилових нігтів;
  • необхідність періодичного зняття акрилу для забезпечення нормального росту і стану здоров’я природних нігтів;
  • складності в нанесенні лаку на акрилові нігті і його зняття;
  • часта корекція в міру зростання натуральних нігтів.

В іншому при належному догляді кінчики з акрилом доставляють своїм власницям виключно позитивні емоції, тим більше, що можна самостійно придумувати різний дизайн для них, постійно експериментуючи зі своїм образом, пробуючи унікальні кольору, форми і всілякі новинки.

Процедура виконується в салоні, і робити її повинен за інструкцією досвідчений майстер, що пройшов спеціальні курси і володіє відповідним сертифікатом. Залежно від форми і дизайну обраного зразка моделювання та нарощування може займати від одного до декількох годин.При бажанні можна виробляти процедуру в домашніх умовах, самостійно пройшовши курси майстра. Крім цього знадобиться особливий набір предметів, за допомогою яких виконується професійне моделювання штучних нагідок з акрилу. Сюди входять:

  • акрилова пудра;
  • ліквідний розчин;
  • набір пилок шліфувального і полірувального типу;
  • манікюрні кисті для нанесення акрилу на нігтьову пластину і створення малюнків;
  • рідина для зняття нігтів і промивання пензлів.
  • дигідрат для знежирення натуральних нігтів;
  • праймер для з’єднання акрилу з нігтями і їх зміцнення;
  • паперові формочки або тіпси;
  • масло для кутикули.

Також при моделюванні не обійтися без клею, щипців і ножиць, за допомогою яких здійснюється кріплення на нігті штучних пластинок.

Великою перевагою звернення до професійного майстру стає те, що він порекомендує найбільш трендовий дизайн нігтів.

Тіпси представляють собою штучно сформовану нігтьову пластинку, яка прикріплюється до нігтя, що і складає основу технології нарощування. Важливо підбирати тіпси правильно: вони повинні несильно стискати рідні нігтьові пластини, а також повністю покривати їх в ширину. Нігтям нормальної форми підходять класичні тіпси, в той час як з опуклими пластинами поєднуються тіпси спеціальних форм.

Під час і після процедури нарощування важливо стежити за реакцією організму на використовувані компоненти.

Після підбору матеріалів майстер приступає до обробки нігтів: обрізає їх зайву довжину і спилює баффом зовнішній шар. Також акуратно зсувається кутикула, і очищається її тонкий шар-птегірій, що залишається на нігтях в процесі їх росту. Даний крок повинен здійснюватися з усією серйозністю, оскільки неправильна обробка птегірія може привести до ранньої заміни акрилових нігтів. Далі в окремі ємності заливаються ліквідує і очищає рідина для кисті.

Акрилове нарощування вимагає наявності хорошої вентиляції та дотримання санітарних норм.Використовувані речовини необхідно тримати подалі від очей і органів дихання.

Починається етап приклеювання тіпсів. На них, а також на нігтьові пластини наноситься клей, після чого вироби прикладаються до поверхні під кутом в 45 градусів і обережно наклеюються з поступовим нахилом до середини нігтя. Після наклеювання тіпси подравниваются Тіпсорізи. Також необхідно пройдіться по кожному нігтя баффом, щоб забезпечити оптимальне зчеплення з матеріалом. Нарешті, нігті покриваються праймером і сохнуть кілька хвилин.

Тепер настає етап нанесення акрилу. Невелика крапля ликвида наноситься пензлем на ніготь і розгладжується по поверхні зі створенням відповідної форми. Після цього нігті потрібно висушити. Виступаючі кінці спилюють, а нігтики поліруються баффом. Далі можна приступати до покриття лаком і формування бажаного дизайну.

Така процедура полягає в застосуванні спеціальних форм. Найчастіше вони виготовляються з цупкого паперу, але в деяких випадках використовується фольга, пластик і навіть метал.Якщо порівнювати з нарощуванням на типсах, форми мають свої переваги. Наприклад, вони більше підходять для нанесення, якщо нігті мають неправильну форму, занадто короткі або сильно пошкоджені. Якщо нарощувати типсами, в таких випадках буде неминучим поява бульбашок.

Процес нарощування багато в чому схожий з процедурою наклеювання тіпсів. Після обробки нігтів здійснюється зняття глянцю. На кожен надаватися форма, після чого нігті обробляються праймером. Далі поверхня покривається невеликою кількістю акрилу, і формуються нігті потрібної довжини.За допомогою пилки створюється фінальний вигляд. Після висихання і поліровки процедура вважається завершеною.

Важливо не забувати про корекцію нігтів, яка потрібна через кілька тижнів після нарощування в залежності від швидкості росту натуральних пластин. Процедура здійснюється на основі тих же засобів і інструментів, що й саме нарощування. Майстер стирає лак, відсуває кутикулу, обробляє птегірій і знежирює нігті. Проводиться підпилювання зайвої довжини і товщини. На натуральні пластини наноситься праймер, після чого виконується стандартне поетапне нарощування.

Процес зняття акрилових нігтів має дещо іншу покрокову послідовність. Після видалення старого лаку і обрізання нігтя знімається акриловий шар. Перший спосіб очищення поверхні полягає в вимочування нігтів в спеціальному розчині. Другий же передбачає нанесення даного розчину на ватний диск, прикладання до нігтя у утримування його протягом 20 хвилин. Клієнт може вирішувати, як йому зручніше. Після досягнення акрилом підходящої ступеня м’якості він легко зіскоблюється апельсинової паличкою.Далі нігті поліруються баффом, і за кілька хвилин здійснюється відновлення їх звичного натуральний вигляд.

Акрил для нігтів: як робити нарощування?

Всі жінки хочуть виглядати красиво і бездоганно. Красиві і доглянуті ручки не залишаються без уваги. Кожна жінка мріє про хороше манікюрі і красивих нігтики, але натуральні нігті найчастіше слабкі. Мабуть через погану екологію вони стають слабкими і тонкими. Тому залишається порадити жінкам різні масла, креми для зміцнення натуральних нігтів, але це досить довгий спосіб зміцнення.У сучасному суспільстві давно пропонується використовувати акрил для зміцнення нігтів.

Кожна представниця жіночої статі задається питанням: «Що таке акрил? Його склад? ». Так ось, акрил – це матеріал, що складається з пудри і рідини. Його використовують не для лікування нігтів, а для зміцнення і захисту нігтьової пластини від шкідливого впливу навколишнього середовища. Як і всі інші види покриття, акрил має свої переваги і недоліки, але про них поговоримо трохи пізніше.

Етапи виконання процедури нарощування акрилом

Перед початком роботи з нарощування нігтів акрилом, грамотний майстер обов’язково уточнить у клієнта про наявність протипоказань і про його перенесені хвороби.Якщо клієнт в положенні, майстер зобов’язаний попередити про наявність шкоди здоров’ю, але документальних підтверджень цьому немає. Тому клієнт сам має право вибирати, буде він робити процедуру чи ні.

Нарощування акрилом проходить на здорові нігті, після ретельної підготовки. Як і будь-який інший спосіб нарощування і зміцнення нігтів, проходить за певною системою. Почергові етапи покриття акрилом:

1-й етап – підготовчий. Для початку слід обробити натуральний ніготь.

  • Відсуваємо кутикулу.
  • підпилюють трохи верхній шар натурального нігтя.
  • Проводимо процедуру знежирення нігтя.
  • Після повного висихання процедури знежирення, слід нанести праймер.

2-ий етап. Поки сохне праймер, майстер вже може підбирати розміри тіпсів або підготувати форму. Найчастіше професіонали вибирають роботу з формами, так як такий спосіб більш сучасний і практичний в подовженні нігтів.

3-ий етап.Після того як форми приклеєні до нігтя, майстер починає процес нанесення акрилу на нігті. Наносити матеріал слід по черзі, так як акрил швидко твердне.

Процес відбувається наступним чином: пудра і ліквідує змішується, але тільки перед нанесенням на ніготь. Береться пензлик, змочується в ліквід, далі поміщається в пудру, такий склад з взаємодією з повітрям починає укріпляти протягом декількох хвилин, тому у майстри на вирівнювання нігтьової пластини не так багато часу.

Весь процес нарощування проходить приблизно три години, а результатом є гарні нігті і якісний манікюр. Носиться такий акриловий манікюр близько трьох тижнів.

Модний і свіжий погляд на дизайн

Найпопулярнішим на сьогоднішній день видом дизайну нігтів є «королівський оксамит». У такий дизайн акрилових нігтів представниці жіночої статі просто закохуються з першого погляду. Він ефектно виглядає на довгих нігтях, а створюється досить просто з акрилової пудри і гель-лаку під колір.

  1. Потрібно нанести гель-лак по довжині нігтя, якщо ж дизайн буде тільки на одній частині, то покривати ніготь гель-лаком потрібно тільки в тій частині.
  2. Далі поверх гель-лаку посипаємо зверху акрилову пудру.
  3. Сушимо під УФ лампою.

За допомогою такої техніки можна виконувати різноманітні візерунки та дизайни неймовірної краси.

Класика манікюру завжди в моді

Френч – це класика, яка завжди на піку популярності і користується великим попитом у жінок.Акрил для манікюру використовується і в створенні френча. Для виконання френча вам буде потрібно:

  • спеціальні форми для нарощування;
  • праймер, наноситься на форми;
  • акрилова пудра наноситься по довжині нігтя;
  • після того різання вищесказаних пунктів, потрібно добре відполірувати вийшов ніготь;
  • після полірування нігтя, приступаємо до прикраси нігтя френчем.

Який вийде дизайн нігтя, залежить від фантазії і майстерності майстра.

Плюси і мінуси акрилового покриття
Плюси:

  1. Нігті стають міцнішими. Вони не ламаються і не відстають за будь-якої домашньої роботи.
  2. Навіть після покриття нігті виглядають природно і натурально.
  3. Еластичність нігтьової пластини залишається колишньою.
  4. При пошкодженні нігтя не потрібно повне знімання покриття, а досить просто зробити корекцію пошкодження.
  5. Акрил легко знімається, за допомогою спеціального розчину.

Мінуси:

  1. Під час всієї процедури нарощування необхідно надіти маску майстру і клієнту, так як синтетична речовина має неприємний запах.
  2. До недоліків акрилу відноситься відсутність блиску після покриття нігтьової пластини.
  3. Можливі алергічні реакції.

Наочно видно, що плюсів у акрилового покриття більше ніж мінусів. Тому якщо з’явилося бажання зробити ручки красивими і доглянутими, то сміливо скористайтеся акриловим манікюром.

Чи є обмеження при використанні акрилу?

Акрил має протипоказання. Не варто це залишати без уваги, так як вони завдають серйозної шкоди здоров’ю.

  • Якщо було помічено відхилення від норми при використанні акрилу, то від такого виду нарощування краще відмовитися.
  • Якщо є грибок на нігтях, то від акрил
як фарбами малювати на гель-лаку оригінальний дизайн, як зміцнити манікюр акрилом в домашніх умовах

Яскравий, соковитий, довговічний, а головне, безпечний для нагідок манікюр – це мрія багатьох жінок.І акриловий лак для нігтів здатний втілити її в реальність. Це відносно нове покриття для нігтьових пластин тоящую революцію в манікюрною індустрії.

Особливості

Перед тим, як приступати до докладного опису всіх особливостей цього засобу, необхідно дізнатися, що таке акрилове покриття.

  • Акриловий лак для нігтів є абсолютно нешкідливе покриття для нагідок.Він виготовляється на основі води, акрилових смол і деяких інших добавок. У продажу можна зустріти як абсолютно прозорий акриловий лак, так і кольоровий матовий або з перламутровим блиском.
  • Відмінною і найголовнішою особливістю акрилового покриття є його склад. У ньому повністю відсутня толуол, формальдегіди та інші шкідливі хімічні інгредієнти.
  • Друга особливість полягає в тому , що акриловий лак для нігтів – це не просто красиве декоративна прикраса нагідок, а й потужна і надійна їх захист.Знову ж таки, завдяки унікальному складу і текстурі це засіб створює міцну дихаючу плівку на поверхні нігтів і захищає їх від негативних впливів навколишнього середовища.
  • Ще одна різниця між акриловим лаком і звичайним полягає в універсальності його використання . Воно може використовуватися як самостійне покриття, так і в якості основи для нанесення кольорового лаку на нігті.До того ж акрилове покриття нігтів не тільки не травмує їх, але і сприяє їх зміцненню, прискоренню зростання і вирівнювання поверхні.
  • Багато хто помилково плутають акриловий лак з гель-лаком . Але якщо говорити про те, чим відрізняється від гелю акрилове покриття, то відповідь криється в довговічності. Гель-лак може триматися на нігтях не менше двох тижнів, а ось акриловий лак починає відшаровуватися з нігтьової пластини максимум через 6 днів. До того ж гелеве покриття практично завжди вимагає сушки в спеціальній лампі, а акриловий лак висихає так само, як і звичайний – природним шляхом.
  • Ще одна ключова особливість полягає в можливості суміщення акрилового лаку та інших видів покриття. Він може виступати основою, закрепителем, а також його можна використовувати при створенні малюнків на нігтики.

Але наявність всіх цих особливостей було б неможливим, якби не унікальний склад цього продукту.

Склад

Раніше вже говорилося, що акрилове покриття для нігтів, на відміну від інших видів, має повністю безпечний склад.Воно не містить ніяких шкідливих добавок, а його основу становить вода. При нанесенні засобу на нігтьові велика частина її випаровується, а залишки вбираються в нігтьову пластину і зволожують її.

Другим не менш важливим компонентом в такої продукції є акрилова емульсія, яка і повинна безпосередньо розчинятися у воді. У деяких випадках емульсія змінюється на акрилову пудру. Цей компонент відповідає за блиск, яскравість і зміцнення нігтів.

В більшу частину акрилових лаків для нігтів входить і такий інгредієнт, як волокна нейлону.Вони розподіляються по поверхні нігтьової пластини дуже тонкою сіткою і надійно захищають її від ламкості і розшаровування.

Якщо говорити про наявність у складі таких компонентів, як ацетон і Метилакрилат, то вони отсутствую т. Цей факт не може не радувати. Адже під час процедури не варто побоюватися появи різкого специфічного запаху, а також можливості виникнення алергічної реакції. Саме такі компоненти, як Метилакрилат, толуол і формальдегід найчастіше є винуватцями появи свербежу, подразнення і алергії.Використовуючи акриловий лак для манікюру, не варто побоюватися виникнення всіх цих неприємностей.

Як видно, склад цього покриття для нігтів кардинально і дуже вигідно відрізняється від аналогів. Безпека і мінімалізм – саме ці слова найкраще підходять для характеристики цього продукту.

Як фарбами малювати на гель-лаку?

Акриловий лак для нігтів часто може використовуватися і в ролі фарб.

З його допомогою можна покривати гель-лак будь-якими малюнками на свій смак. А можна наносити такі малюнки відразу на базу, що не має кольору. У цьому плані це малювання не має ніяких обмежень. Головне, виконувати роботу правильно, не поспішаючи і дотримуючись всі рекомендації.

Як бачите, покрити нігтьову пластину акриловим малюнком не так вже й складно.Головне, вибрати найбільш підходящий варіант. Досвідчені майстри манікюру рекомендують на перших порах використовувати саме звичайні трафарети , а після того, як ви опануєте ними досконало, можна приступати безпосередньо до друку малюнка, тобто до стемпинг.

Технологія нанесення таких малюнків полягає в наступному:

  1. Підготовка необхідних інструментів .Вам буде потрібно дезінфектор, основа і топове покриття, гель-лак обраного відтінку, тонкі кисті для манікюру, лак на основі акрилу обраних відтінків, ємність з водою і невеликою картон для змішування фарб. Можна використовувати і спеціальні трафарети, особливо вони стануть в нагоді новачкам. Непогано підходять і спеціальні пристосування, які використовуються для стемпінга – створення акрилових малюнків на гель-лаку.
  2. Далі виконується знежирення нігтів , покриття їх основою, гель-лаком і топовим покриттям з просушуванням в УФ лампі кожного шару протягом двох хвилин.
  3. Потім за допомогою пензликів і невеликої кількості лаку з акрилу на нігті наносять обраний малюнок. Ця робота займає досить багато часу і повинна виконуватися вкрай акуратно, адже акрил дуже швидко сохне, і виправити вади вже буде неможливо.
  4. Використовувати воду і картон потрібно лише в тих випадках, коли обраний відтінок акрилового покриття занадто яскравий і вам потрібно більш світлий тон. При цьому невелика його кількість змішується з водою, а вже потім наноситься на нігтики.
  5. При використанні спеціальних трафаретів вони прикладаються до нігтів і порожнечі в них закрашуються тонким шаром акрилу, а його надлишки видаляються спеціальною губкою.
  6. При виконанні манікюру стемпинг на спеціальну пластину з металу наносять обраний акриловий лак і рівномірно розподіляють його по поверхні. Потім цю печатку щільно притискають до нігтя на кілька секунд. Ваш акриловий малюнок на нігтях готовий.

Якщо ви все-таки хочете навчитися фарбувати нігтики за допомогою кистей, то починати необхідно з найпростіших зображень.

Тому радимо вам звернути увагу на нашу добірку дизайну нігтів.

Ідеї дизайну

При придбанні готових наборів для стемпінга або трафаретів ви зможете створювати тільки той дизайн нігтів, який пропонують вам ці пристосування.А ось якщо хочеться чогось дійсно незвичайного і індивідуального, то необхідно озброїтися спеціальним набором тонких кистей для манікюру і акриловим покриттям декількох різних відтінків.

У першу чергу необхідно виконати звичайний манікюр на основі гель-лаку. Далі застилає робочу поверхню, щоб не забруднити її фарбами, готуємо вибрані фарби на основі акрилу, набір кистей, рідина для зняття лаку, ватяні диски.

І обов’язково роздрукуйте обраний заздалегідь малюнок, бажано в більшому масштабі. Так буде легше розглянути всі деталі обраного малюнка.

Всі існуючі сьогодні варіанти дизайну нігтів майстра манікюру поділяють на п’ять великих груп:

  • Френч. Це, мабуть, найпоширеніший і затребуваний дизайн нігтів. Створення на ньому акрилових малюнків дозволить удосконалити такий манікюр і зробити його індивідуальним.Головне, використовувати тільки світлі відтінки лаків.
  • Масляна живопис або 3D-розпис нігтів ідеально підходить любителькам всього об’ємного і яскравого. Такі малюнки виходять об’ємними і створюються вони за допомогою товстого шару фарби.
  • Не менш популярною є і розпис нагідок китайськими ієрогліфами .Поєднання фарб і вибір конкретних знаків цієї писемності залежить тільки від особистих переваг.
  • Акварельная розмальовування дозволяє створити злегка розмитий , дуже легкий малюнок на нігтики в будь-якому стилі. Найчастіше такі малюнки складаються з зображень квітів, птахів чи якихось мережив.
  • Пастозний техніка полягає у використанні товстого шару фарби , на яку до її повного висихання наносять різні візерунки та геометричні фігури.Найкраще виконувати малюнки в цій техніці з використанням яскравого акрилового покриття.

Але акриловий лак для нігтів може використовуватися не тільки для декоративного прикраси нігтів, але і для їх лікування і зміцнення.

Як зміцнити нігті в домашніх умовах?

З моменту своєї першої появи на прилавках жінки з успіхом стали використовувати акрил для активного і видимого зміцнення своїх нагідок самостійно.Така процедура, крім своєї високої ефективності, відрізняється ще й простотою виконання, а також тим, що не займає багато часу.

Процес зміцнення нігтьової пластини з використанням цього покриття складається з наступних етапів:

  1. Підготовка нігтів до нанесення . Необхідно видалити кутикулу, підпиляти нерівні краї, а також знежирити нігтьову пластину.
  2. Нанесення самого покриття .Тут діяти необхідно дуже швидко і акуратно. Справа в тому, що акрил дуже швидко сохне і в разі його неправильного нанесення на поверхні нігтя утворюються різні дефекти.
  3. Наносити покриття необхідно дуже тонким шаром і кисть при цьому необхідно щільно притискати до самого нігтику.
  4. Не дивлячись на те, що акрил сохне дуже швидко , протягом 2 годин після його нанесення рекомендується уникати будь-яких контактів з водою.
  5. Щодня протягом 5 днів необхідно наносити наступний шар акрилу на попередній.
  6. На шостий день нігті очищають за допомогою безацетонной рідини для зняття лаку і дають їм відпочити протягом доби. При необхідності всі вищеописані кроки повторюють ще раз.

Можна використовувати акрилове покриття і в якості бази перед нанесенням кольорового лаку. Але в цьому випадку зміцнює і оздоровчий ефект настане трохи пізніше.

Відгуки

За великим рахунком, відгуки про акриловому покритті для нігтів позитивні .Представниці прекрасної статі відзначають, що це засіб дійсно зміцнює нігтьову пластину, дарує їй блиск і зупиняє розшарування нігтів.

Якщо говорити про кольорові варіантах цього продукту, то за словами жінок, вони вигідно відрізняються яскравим кольором і блиском, а широка колірна гамма дозволяє підібрати колір на будь-який смак. Як важливих переваг також були відзначені простота у використанні, економічна витрата і цінова доступність цього кошти.

Акриловий лак для нігтів є прекрасною альтернативою всім існуючим сьогодні покриттям для нігтів.

Як зробити мереживо на нігтях дивіться у відео.

.