Ногти

Мазь нистатиновая від грибка нігтів: Нистатиновая мазь від грибка нігтів, відгуки і поради

ністатинові мазь від грибка нігтів, відгуки і поради

ністатинові мазь відноситься до групи протигрибкових препаратів і володіє фунгіцидною дією. При її використанні відбувається пригнічення активності грибкової інфекції на нігтьової пластини. Додатково на ряду з цією маззю в терапії оніхомікозу використовують і інші препарати. Головне, що підхід до лікування має бути комплексний.

Загальне уявлення про мазі

ністатинові мазь містить в своєму складі активний компонент під назвою ністатин.Він належить до групи полієнових атімікотіков і виявляє фунгіцидну дію на грибки, які викликають оніхомікоз.

Використовують таку мазь вкрай рідко, в силу її вузького спектра дії. Вона проявляє високу активність тільки відносно грибів роду Candida spp ,. Тому її використовують для терапії грибка, викликаним саме дріжджовим видом.

При нанесенні мазі на нігтьову пластину, відбувається наступне:

 1. Активний компонент Нистатин проникає в ніготь і створює там протягом декількох діб необхідну концентрацію.
 2. Після цього моменту розвивається протигрибковий ефект.
 3. Відбувається пригнічення синтезу ергостерину, який входить в будову клітинної стінки грибів.
 4. Накопичується сквален, активний компонент вбудовується в стінку клітини.
 5. Завдяки цьому в стінці грибів виникають отвори, через які відбувається порушення транспорту електролітів.
 6. У підсумку клітці втрачає свою осмолярність і виникає її загибель.

ністатинові мазь діє на проблему на клітинному рівні, завдяки пригніченню ферментативних систем.

Показання до використання

Ністотіновая мазь використовується тільки при лікуванні грибка нігті дріжджовий природи. Тому проводити терапію оніхомікозу даної маззю в сліпу не варто. Необхідно перед застосуванням здати аналіз на посів, для визначення виду грибка. Тільки на підставі цього і вибирати ністатинові мазь в якості засобу для терапії грибка.

Використовують ністатинові мазь при появі таких симптомів:

 • формуванні на нігті білих плям;
 • активному розростання білих плям і смуг по здорової частини нігтя;
 • розвиток гіперкератозу або по-іншому потовщення нігтьової пластини.

Важливо знати, що дріжджовий грибок на нігті виявляється саме білими смугами і плямами. Тому при формуванні саме таких прояві грибка, слід використовувати ністатинові мазь.

Правила застосування мазі

Використовувати мазь слід протягом 3 місяців. Терапія може збільшитися до 6 або навіть 9 місяців, в залежності від тяжкості і давності перебігу захворювання. В цілому мазь використовують в прямій формі.

Мазь

При застосуванні мазі необхідно дотримуватися кількох рекомендації.До них відноситься:

 1. Наносити необхідно тільки тонким шаром на уражену ділянку нігтя.
 2. При нанесенні можна трохи втирати мазь.
 3. Необхідно почекати поки засіб висохне на нігтьової пластини.

Проводити нанесення мазі бажано перед сном. В цілому наносити її слід 1-2 рази в день.

Компрес

Застосовувати мазь можна і як компрес. Вдаються до такого способу при вираженому змін нігтьової пластини. Необхідно проводити наступне:

 1. Взяти близько 3 грам мазі і щільно прикласти її до нігтя.
 2. Поверх нігтя накласти вату і примотати її щільно за допомогою бинта.
 3. Почекати близько 20 хвилин.

Протягом цього часу, активний компонент за рахунок великої кількості мазі, більш швидше проникає в глиб нігтя. Вдаватися до компрес слід тільки при вираженому гіперкератозі.

Протипоказання

При використанні мазі існує ряд протипоказань.До них відносять наступне:

 1. Індивідуальна непереносимість компонентів у вигляді алергічної реакції.
 2. Вагітність і в період лактації, т. К може розвинутися тератогенний ефект.
 3. При важкої патології печінки, нирок і відділів шлунково-кишкового тракту.
 4. Для дітей молодше 18 річного віку.
 5. У осіб в похилому віці при наявності явищ серцевої недостатності.

Побічні ефекти можуть виникати, тільки у вигляді місцевої реакції на шкірі.Як правило, це формування свербіння, почервоніння і набряклості шкірних валиків. При тривалому використанні може спостерігатися нудота, блювота і головний біль.

Особливості препарату

ністатинові мазь від грибка нігтів відгуки у пацієнтів після використання залишаються тільки позитивними. Як правило, це пов’язано з первинним виникненням грибка нігтів.

Тому особливість у використанні препарату, полягає саме в його вторинному застосуванні.Так як є ризик розвиток грибів, які будуть до нього стійкими. З цієї причини лікувати грибів повторно ністатинові маззю не доцільно.

Особливість полягає і в його взаємодія з іншими ліками. В першу чергу не варто використовувати одночасно мазь і препарат з вмістом клотримазолу. Так як знижується активність цього препарату.

Активна концентрація в нігті створюється тільки через 3 доби. Зберігається при скасуванні препарат ще протягом декількох тижнів.Важливо, використовувати таку мазь постійно без часу на перерву.

Особливості у використанні

Перед застосуванням мазі необхідно проводити очищення нігтя про гіперкератозу. Слід дотримуватися наступне рекомендації:

 1. Проводити розпарювання нігтів на ногах або руках протягом 30 хвилин.
 2. Після проведення ванночки, необхідно очищати ніготь в за допомогою пилки або кусачки.
 3. Якщо симптоми гиперкератоза помітно виражені, то можна вдатися до апаратної чищення нігтів.

Головне, щоб перед нанесенням мазі на нігті знаходилося якомога менше гіперкератозу. Так як він знижує активність проникнення нистатина в ніготь, і тим самим сповільнюється весь процес лікування.

При запущеному оніхомікозі, обов’язково приймати таблетки або капсули з антимикотиками. Так як в цьому випадку, однією мазі з ністатином буде недостатньо. Перед використанням все-таки слід проконсультуватися з лікарем. Якщо на тлі застосування мазі немає поліпшення і грибок поширюється, значить лікування було підібрано невірно.

Відгуки

Карина, Москва

Лікувала грибок нігтів ністатинові маззю близько трьох місяців. Моя проблема почалася з появи білих плям на нігті, які швидко поширювалися. Ністатин я використовувала як компрес, і просто змащувала ніготь після розпарювання. Так само ходила на апаратну чистку. Ефект був помітний через 2 місяці, коли ніготь став відростати. Зараз ніяких проблем подібного характеру у мене немає.

Валерія, Краснодар

У мене грибок нігтів з’явився не так давно. Почалося все з жовтих плям, які поширилися на поверхню нігтя. Вирішила спробувати ністатинові мазь, так як знаю, що вона допомагає при грибку. Використовувала кожен день, прикладала компреси, але грибок не відступався. Ніготь змінювався все гірше, в результаті я пішла до лікаря. Мені мазь не допомогла.

Дарина, Омськ

Грибок не знаю звідки у мене з’явився, але він був це факт.Почалося все з білих плям, потім ніготь утолщался. Не знаючи, що робити я вирішила купити в аптеці ністатинові мазь. Не пам’ятаю, звідки про неї почула. Прикладала її компресами і мазала втираючими рухами. Протягом 2 місяців я використовувала цю мазь. Зараз ніяких проблем немає, грибок більше не з’явився.

Юлія, Тюкалинск

У мене грибок з’явився після відвідування пляжу без тапочок. Походила босоніж і отримала грибок. Так ось лікувала я його ністатинові маззю, ефект виник через 3 місяці, новий ніготь отрос і виглядав дуже здорово.Після цього через місяць я пішла в басейн, і після нього з’явився опеньків грибок. Вирішила піти за старою схемою з ністатином, але тут мене чекав сюрприз. Мазь не допомогла в другій мазь, і я пішла до лікаря.

Олена, Волгоград

Використовувала ністатинові мазь від грибка нігтів протягом 6 місяців. І не знаю, хто мені її порадив, але я залишилася незадоволена. Так як грибок на кшталт пройшов, а як маззю перестала користуватися він знову з’явився. Тому я пішла до лікаря, і лікування мені було призначено зовсім інше.

Валентина, Тюмень

Лікувала маззю чоловікові грибок нігтів, додатково проводила йому ванночки для ніг. На момент використання мазі ефект був хороший. Плями перестали поширюватися, процес начебто сповільнилося. Після скасування мазі така хвороба як грибок з’явився знову. Я вирішила, що можна спробувати ще раз мазь, але була не права. Ефекту в другому випадку не було, грибок було розповзся по нігтя. Тому ми швидко пішли до лікаря, що б не тягнути.

Висновки:

дійсно вас влаштовує життя з такою хворобою? З її побічними результатами? Чи готові ви терпіти свербіж, приховувати ноги від інших, мучитися від болю, втрачати нігті?

Адже рішення вже давно придумали, препарат, який позбавив тисячі людей від подібних страждань – спеціальний гель “НоваСтеп”

Не чекайте, поки хвороба забере все, що може. Позбавте себе і близьких від непотрібних болів, негативу і мук – ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

Головна> Грибок нігтів> Ністатин від грибка нігтів.Відгуки про лікування засобом

Оцініть статтю:
Завантаження …

інструкція із застосування і відгуки

ністатинові мазь – сильний протигрибковий антибіотик, відомий у всіх регіонах нашої країни і ближнього зарубіжжя. До його застосування вдаються особи різної статі і віку, так як Нистатин практично не має протипоказань, не всмоктується в лімфу, впливаючи на захворювання місцево. Ністатин від грибка нігтів допускається до використання вагітним жінкам і дітям.

Зміст статті

Фармакологічні властивості

Протигрибковий медикаментозне лікарський засіб.

Нистатин – протигрибковий антибіотик, орієнтований на руйнування стійкості інфікованої клітини. Резистентність до компонентів антибіотика дуже низька.

Компоненти препарату підібрані таким чином, що не всмоктуються в поверхню шкірних покривів, впливаючи виключно на вогнище захворювання. Тим самим мінімізується ризик прояву побічних реакцій.

Показання і протипоказання до застосування

Призначається ністатинові мазь для лікування і профілактики грибкових інфекцій, шкірних кандидозів.

Завдяки ретельно підібраному складу Нистатин не має серйозних протипоказань. Єдиним винятком до його незастосування є індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів препарату.

Відпускається за рецептом.

Форми випуску препарату та їх склад

ністатинові мазь випускається в білій алюмінієвої упаковці (тубі) обсягом 15-30 гр. Дозування Ністатину в мазі складає 100 000 од / г. активної речовини.

Компонентний склад мазі містить однойменне активна речовина – ністатин, що відноситься до групи протигрибкових антибіотиків і два допоміжних компонента: вазелін, безводний ланолін.

Вазелін використовується для створення маслянистої густий структури мазі. Ланолін в складі препарату застосовується для зволоження, запобігання сухості і тріщин на інфікованих ділянках.

Виробником крім мазі передбачено випуск ще двох видів препарату в формі пероральних таблеток дозуванням 250 000 од / г.І 500 000 од / г. активної речовини по 10-20 штук в картонній упаковці. А також у вигляді вагінальних супозиторіїв з аналогічною таблеткам дозуванням.

Рада. Одночасне лікування кількома формами Ністатину може скоротити терапевтичний період.

Спосіб застосування та дози

Мазь буро-жовтого кольору тонким шаром рекомендується наносити двічі на добу після гігієнічних процедур. Для цього необхідно попередньо вимити ноги в мильно-содовому розчині, висушити одноразовою серветкою, підпиляти вільний край нігтів одноразової пилою, рясно змастити будь-яким антисептиком.

При важкій формі протікання грибкової інфекції рекомендується на уражені ділянки накладати марлеву пов’язку з використанням мазі на дванадцять годин. Після закінчення зазначеного часу пов’язку слід видалити, стопи вимити, висушити, нанести мазь на решту доби без пов’язки для того, щоб виключити виникнення парникового ефекту і попрілостей.

Терапевтичний період для чоловіків і жінок однаковий: лікування необхідно здійснювати на протязі двох тижнів.

Особливі зауваження

В офіційній інструкції із застосування до ністатинові мазі не інформується про обмеження до використання засоби вагітним і годуючим жінкам.

Важливо! Доцільність використання Ністатину в ці періоди необхідно узгодити з лікуючим фахівцем.

Не допускайте попадання мазі всередину організму і на слизові оболонки. При попаданні на слизові негайно змийте засіб проточною водою.При попаданні всередину: промийте шлунок, прийміть активоване вугілля, зверніться до швидкої допомоги.

Передозування та побічні дії

Офіційних випадків передозування ністатин при місцевому використанні не виявлено.

При тривалому використанні у виняткових випадках можливі прояви гарячкового ознобу, свербежу, висипу, алергії на окремі компоненти Ністатину. При діагностуванні схожих симптомів утримайтеся від використання засобу до зникнення побічних реакцій.

Взаємодія з іншими препаратами

З іншими лікарськими препаратами Нистатин не конфліктує при одночасному використанні. Винятком є ​​лише Клотримазол. Їх паралельне застосування може знизити активність останнього.

Відомими аналогами препарату є: Пімафуцин, Гіналгін і інші.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати мазь необхідно при температурі, що не перевищує 5 градусів протягом трьох років.

Читайте як застосовувати препарат Екзіфін.

А тут про протигрибкові лаку Деміктен.

Корисно знати «Чи можна використовувати білизну та хлорку проти грибка».

Відгуки про Нистатину

Відгуки про ністатинові мазі позитивні. Користувачі відзначають його високу ефективність, відмінний позитивний ефект після декількох тижнів терапії, доступність для придбання. Через кілька застосувань пропадає сухість інфікованих ділянок, зарубцьовуються тріщини, зникає почервоніння, повністю пропадає свербіж.

Нерідко на медичних форумах пацієнти обговорюють питання про те, від чого допомагає ністатинові мазь крім грибка стоп? Даний препарат має широкий спектр використання:

 • нерідко мазь використовується для профілактики захворювання на початковій стадії в режимі дозування: перед сном двічі в тиждень;
 • для лікування пітниці під молочними залозами, між пальців або на стопах;
 • його використовують в якості крему для стоп один раз в тиждень.

Марк Клімов, 31 рік, м Смоленськ: « Не дивлячись на« щадний »компонентний склад, терапевтичний ефект від застосування мазі дуже високий. Використовував його строго по інструкції протягом чотирнадцяти днів.

Що можу сказати? Ністатин мені допоміг – вилікував захворювання. Але у мене була початкова стадія. При виникненні рецидиву, до мазі можна підключити використання таблеток. Тоді одужання настане швидше. »

Юлія Тарасова, 24 роки, мАбінск: « Нистатин – моє спасіння. Заразилася неприємною хворобою у відпустці, при відвідуванні місць громадського користування. Спочатку свербіння і почервоніння не надала особливого значення, думала роздратування, пройде. Але повернувшись додому, помітила, що симптоми тільки посилюються і не мають наміру відступати. Звернулася до дерматолога.

Діагноз – грибок стоп. Призначили таблетки і ністатинові мазь. Лікувалася два тижні антибіотиками, а потім перейшла на більш щадний режим терапії: прописали протигрибковий крем для щоденного використання і спрей для взуття.Шляхом терпіння і тривалої терапії від хвороби вдалося позбутися повністю. »

Висновок

Використання ністатинові мазі для лікування грибкових інфекцій стоп набуло широку популярність завдяки її благодатному компонентного складу, практично не має протипоказань, придатному для осіб різного віку і статі. Але не слід забувати, що незважаючи на позитивний терапевтичний ефект, препарат належить до групи антибіотиків, тому, його використання має відбуватися під суворим наглядом фахівця.

Вконтакте

Facebook

Однокласники

Косметолог зі стажем 8 років.
Освіта: Диплом за спеціальністю «Лікувальна справа», Пермський державний медичний університет (2001 г.)
Спеціалізація: Діагностика і лікування таких захворювань: акне, пігментні плями, гемангіоми.

ністатинові мазь від грибка нігтів

Нистатин – це полієновий антибіотик.Його в 1949 році отримали з грунту, в якій існували колонії грибів Streptomyces noursei американці Brown і Hazen. Він бореться з дріжджовими грибами Кандида і аспергиллами, а це значить, що цей препарат можна застосовувати для лікування грибкових уражень шкіри і нігтів. І нехай в медичних довідниках його характеризують як малотоксичний і не викликає алергічних реакцій препарат, ліки, яке може використовуватися для лікування в будь-якому віці, нюанси все ж існують. Поговоримо про те, як безпечно застосовувати ністатин від грибка нігтів.

Принцип дії ністатину

Нистатин уповільнює ріст грибів, а не вбиває їх. Він впливає на клітинні стінки грибів, утворюючи в них пори. Через ці пори «витікають» необхідні для росту і ділення гриба мікроелементи. Більш того, клітина стає нестійкою до впливу зовнішніх факторів, що і приводить її до загибелі.

Лікарські форми препарату

Фармакологічні компанії випускають протигрибковий препарат Нистатин в формі:

 • Таблеток, покритих оболонкою в дозуваннях 250000 ОД і 50000 ОД.
 • супозиторіїв для ректального і вагінального застосування в таких же дозах.
 • Мазі в дозуванні 100000 ОД.

Супозиторії застосовують для лікування кишечника, вульви і вагіни. Таблетки і мазь підходять для:

 • Лікування кандидозу нігтів і шкіри;
 • Профілактики кандидозу у випадках, якщо організм до цього отримував високі дози антибактеріальних препаратів (зокрема у пацієнтів ослаблених і виснажених).

Зазвичай при грибку нігтів призначається мазь.До таблеткам вдаються лише у випадках, коли грибкова інфекція прийняла важку форму.

Способи застосування ністатину: схеми лікування і тривалість прийому

ністатинові мазь

 1. Вимийте ніготь і шкіру біля нього з милом, обсушити.
 2. Обріжте відросло нігті, під
  пиляйте нерівні ділянки, видаліть відмерлі ділянки шкіри і нігтя.
 3. Невелика кількість антибіотика розподіліть тонким шаром по ураженому грибком нігтя, шкіру навколо також обробіть маззю.
 4. Дочекайтеся повного вбирання мазі (30-40 хвилин).

Мазь наносять двічі на день 7-10 днів поспіль, потім лікування або припиняють, або через 5-7 днів проводять повторний курс. У більшості випадків, свербіж і роздратування зникають вже на наступний після першого нанесення ліки день.

Таблетки

Нистатин у вигляді таблеток приймають від 4 до 8 разів на добу (залежить від дозування – 250000 ОД або 500000 ОД). Конкретну дозування зможе назвати тільки мікології, але в інструкції сказано наступне.Дорослі приймають таблетки 3-4 рази на добу, якщо на упаковці вказана дозування 500000 ОД, і в два рази частіше, якщо діючої речовини 250000. Діти старше 13 років приймають ліки аналогічно дорослим. Діти від 3 до 13 отримують 3-4 таблетки в дозуванні 400000 ОД, від 1 до 3 років – 3-4 таблетки по 250000, до 1 року – в 3-4 прийоми по 100000 ОД.

Середня тривалість лікування становить від 10 до 14 днів. Якщо ж таблетки були призначені для лікування часто рецидивуючої грибкової інфекції, то курси лікування повторюються з перервами в 2-3 тижні.Дозування також може бути збільшена – до 6 000 000 ОД на добу.

Правила застосування: протипоказання, сполучуваність з іншими ліками, побічні ефекти

 1. Лікування нистатином протипоказано при гіперчутливості як до основної речовини препарату – ністатину, так і до будь-якої допоміжної; під час вагітності і годування немовляти грудним молоком; при виразковій хворобі 12-палої кишки і шлунка, панкреатиті.
 2. Не слід приймати ністатин людям з непереносимістю мальтози або недостатністю цукру-ізомальтози, тому як ліки містять цукор.Крім цього, відмовитися від лікування нистатином необхідно тим, хто страждає від чутливої ​​шкіри: препарат загострює чутливість так до сонячних променів, так і до ультрафіолетового опромінення.
 3. Добре доповнюють один одного: ністатин і тетрациклін, Поліміксин, Ніфурател і ністатин.
 4. Нистатин знижує активність Клотримазолу, антибактеріальних антибіотиків і оральних контрацептивів з естрогеном, непрямих антикоагулянтів (варфарину, Кумадіна і т.д.)
 5. Ефективність лікування ністатин знижується при застосуванні антацидів з магнієм, кальцієм (альмагель, маалокс і т.д.).
 6. Під час лікування можливі прояви наступних побічних ефектів: зниження апетиту, кропив’янка, нудота і т.д.

Мазь від грибка на ногах і руках – це препарат на основі вазеліну з антимікозну дією. Їм також лікують грибок нігтів і стопи. sСуществует багато препаратів для лікування мікозів – перевірений Клотримазол і Нистатин, новий Novastep і Токсорбінs. Відгуки до них підтверджують ефективність зовнішнього лікування, особливо в початковій стадії хвороби. У пізніх стадіях необхідна комплексна терапія – прийом таблеток і застосування зовнішніх засобів лікування.Які мазі пропонує сучасна фармацевтика для лікування грибка? І чи можна позбутися від проблеми назавжди і повністю?

Мазі від грибка: склад і дію

Грибкові ураження стопи називають мікозами. Вони виглядають як лущення, відшарування, плями, невеликі і іноді глибокі (до 1 см) ранки. Крім того, грибок на ногах може супроводжуватися сверблячкою, хворобливістю, неприємним запахом.

Мазь від грибка на ногах представляє склад з антигрибковим компонентом .В деякі мазі крім антигрибкового (антимікотичного) речовини вводять кератолітікі і ранозагоювальні препарати. кератолітікі сприяють розм’якшенню шкіри, викликають відшаровування старих відмерлих, ороговілих, уражених грибком ділянок нігтів або епідермісу. Ранозагоювальні компоненти – стимулюють відновлення шкірного покриву, сприяють утворенню гладкої шкіри.

Розглянемо, які мазі від грибка пропонує сучасна фармацевтика для зовнішнього лікування. Клотримазол – недорога мазь від грибка на ногах

Мазь від грибка Клотримазол відрізняється широким спектром дії. Вона ефективна проти багатьох мікозних інфекцій (поки що немає таких грибкових мікроорганізмів, які стійкі до дії клотримазолу).

Традиційне застосування мазі – від грибка шкіри і нігтів (лікує ураження стопи, шкіри між пальцями, нігтьових пластин). Крім того, використовується в якості мазі від грибка в паху, використовуються при лікуванні жіночого і чоловічого кандидозов.А також – як мазі від грибка у вухах.

Клотримазол працює проти цвілевих, діморфіческіх грибків, актиноміцетів. У невеликих кількостях він призупиняє зростання патогенних грибків, у великих концентраціях – вбиває їх. Як діє Клотримазол на грибковий організм?

Діюча речовина гальмує синтез речовини під назвою ергостерол . Воно необхідне грибків для підтримки і утворення нових мембранних оболонок. Таким чином, в невеликій кількості клотримазол не дає утворюватися новим грибків.У великих кількостях – збільшує проникність оболонок наявних грибкових клітин. І цим руйнує їх.

Особливість дії Клотримазолу – він не тільки знищує грибки, але також працює проти граммоположітельних бактерій. А саме – знищує стрептококи, стафілококи, коринебактерії . Крім мікозів шкіри, використовується для лікування урогенітального кандидозу .

Курс лікування – 4 тижні (основне) + 3 тижні (для профілактики рецидивів і повернення хвороби).Кількість нанесень в день – 2 або 3, втирати в чисту суху шкіру. Протипоказаний в 1 триместрі вагітності .

На замітку: клотримазол також є основним діючим компонентом в мазі Кандид.

ністатинові мазь від грибка на шкірі і від молочниці

Нистатин також є старим протигрибковим і антибактеріальним засобом. Він найбільш ефективний від дріжджоподібних грибків типу Кандида . Використовується при кандидозі в піхву у жінок, як мазі від пахового грибка у чоловіків і як дешева мазь від грибка на ногах, нігтях і пальцях.

ністатинові мазь наноситься на чисту суху шкіру. Пошкоджені частини нігтів і ороговілі шкіра видаляються (спилюють спеціальними пилками, счищаются скребками). Після цього наноситься мазь. Їй дають час вбратися (20-30 хвилин).

На замітку: ністатин і мазі на його основі не використовується разом з клотримазолом і містять його препаратами.

Саліцилова мазь для лікування грибка

Ще один перевірений часом засіб лікування грибка на ногах – це саліцилова мазь.Вона містить агресивний компонент (саліцилову кислоту), яка вважається універсальним засобом для лікування різних видів грибків . Крім саліціла, в складі мазі міститься жирова вазеліновій основі, яка забезпечує пролонговану дію чинного компонента.

Саліцилова мазь від грибка нігтів – одне з найдоступніших і бюджетних коштів лікування грибкової інфекції. Для терапії використовують 5% або 10% склади. А при запущеній грибкової інфекції готують мазь з 20% кількістю діючої речовини.

Екзодерил

Ця мазь також поєднує протигрибковий і антибактеріальну дію. При цьому спектр її антигрибковой активності вже, ніж у Клотримазолу . Екзодерил діє проти дріжджових грибків, дерматофітів і цвілевих грибкових мікроорганізмів.

Серед перерахованих грибкових інфекцій – дріжджоподібних грибів Фурфур , які викликає висівковий лишай і лупа. Таким чином, Екзодерил використовується в якості мазі від грибка голови .

Діюча речовина мазі – антимикотик нафтифін . Він також, як клотримазол, гальмує синтез речовини ергостеролу, яке необхідно грибків для побудови оболонок.

Мазь Екзодерил від грибка наносять на шкіру 1 раз на добу. Якщо застосовують мазь від грибка нігтів – мажуть двічі в день. Тривалість лікування – місяць. Після одужання продовжують наносити мазь ще 2 тижні (для профілактики і закріплення результату).

Деяка частина діючої речовини Екзодерилу (до 6%) потрапляє в загальний кровотік.Тому при вагітності мазь від грибка на пальцях або стопі призначають з великою обережністю і при дійсній необхідності.

Novastep

Ця мазь від грибка представляє інноваційну технологію лікування мікозів. Являє досить дорогий засіб. Порівнюючи приблизні ціни на мазі від грибка, можна побачити, що вартість Новастера в кілька разів вище інших антигрибкових мазей.

Препарат відрізняється натуральним складом і відсутністю противогрибкового синтетичної речовини .При цьому виробник регламентує ефективність Новастера в лікуванні навіть запущених грибків на ногах, ступнях, нігтях, пальцях. В інструкції озвучується дію мазі не тільки в усуненні грибка. Склад також підвищує імунітет шкіри, робить неможливим вторинне зараження інфекцією.

Що містить Новастер мазь від грибка:

 • Муміє
 • Олія м’яти
 • Вітамін Е
 • Бобровий мускус.

Натуральний склад дозволяє використовувати мазь в лікуванні самостійно, без консультацій лікаря.Мазь не має протипоказань, не може нашкодити або викликати небажані побічні наслідки.

На замітку: ефективність мазі Новастер не доведена. Відгуки про її дії – суперечливі. Багато відгуків говорять про те, що це звичайна косметика і не дуже дієва мазь від грибка стопи або пальців.

Тербінафін – мазь від грибка нігтів

Тербінафін – антигрибковий компонент. Ефективний проти кандид , в меншій мірі – від трихофітій і микоспор (збудника висівкоподібного позбавляючи і пахової епідермофітії). Використовується в якості мазі від грибка між пальцями, на п’ятах, на стопі і також як мазь від грибка між ніг .

Склад з тербінафіном втирають в шкіру 1 або 2 рази на день. Одного втирання досить при простих грибкових ураженнях. Дві обробки в день необхідні при грибкових заражених попрілостей і для лікування ороговілих ділянок стопи. Терміни лікування – 2 тижні.

На замітку: попрілості, заражені грибком, лікують накладанням пов’язки з маззю.

На основі тербінафіну випускається цілий ряд лікарських антигрибкових мазей: Ламізил, Міконорм, Терфалін, Фунготербін, Екзіфін і ін .У їх складі тербинафин є головною діючою речовиною. Мазі є аналогами і замінниками один одного, відрізняються додатковими компонентами, ціною і виробниками:

 • Ламізил – мазь від грибка зі Швейцарії.
 • Міконорм – продукція Ретіофарма (німецька фармацевтична компанія).
 • Терфалін – мазь від грибка на п’ятах, пальцях і стопі компанії Нобелфарми (Туреччина).
 • Фунготербін – випускається російським Нижфарм, позиціонується в якості ефективної мазі від грибка нігтів.
 • Екзіфін – мазь від грибка нігтів на руках і ногах від індійського виробника «Доктор Редді».

Микоспор мазь від грибка нігтів з Німеччини (Байєр)

Містить антигрибковий компонент бифоназол . Ця речовина ефективно діє проти дерматофітів, дріжджових і цвілевих грибків, а також деяких граммоположітельних бактерій (коків і паличок), але за однієї умови. Якщо тривалість дії препарату складе не менше 6 годин.За цей час в поверхневих шарах шкіри накопичиться необхідна терапевтична доза біфоназолу.

Дія мазі відрізняється від інших антигрибкових засобів. Воно зупиняє синтез необхідного грибків речовини (ергостеролу) відразу в двох напрямках. Тому Микоспор діє активніше, швидше і сильніше.

Крім того до складу Мікоспору входить агресивний компонент – сечовина (або вугільна кислота) . Вона є кератоліком (випалює, виводить грибок на нігтьових пластинах).Як вона діє?

Кислота в складі мазі розм’якшує і роз’їдає ніготь. Після її нанесення необхідно зчищати розм’якшені тканини. У процесі лікування можливе повне видалення частини нігтя і оголення нігтьового ложа (шкіри під нігтьової пластиною). Це викликає дискомфорт і неприємні відчуття до тих пора, поки не сформується новий ніготь.

Микоспор – досить жорсткий метод лікування грибка. Він вважається кращою маззю від грибка на нігтях. Використовується в тих випадках, коли інші засоби не допомагають (для лікування запущених грибкових уражень, багаторічних грибкових інфекцій).Микоспор не застосовується на початку вагітності (1 триместр) і обережно призначається в другому і останньому триместрі. Також обережно використовують його в лікуванні дітей (тільки при гострій необхідності, коли інші препарати не допомагають).

На замітку: нанесення Мікоспору супроводжується місцевою запальною реакцією – почервонінням шкіри поруч з нігтем, лущенням, невеликим сверблячкою. Можливі порушення кольору нігтя, його розщеплення. Побічні прояви проходять після закінчення лікування.

Спосіб лікування мікоспоріі: мазь наносять 1 раз на добу, тільки на уражену нігтьову пластину. Зверху – закривають пов’язкою. Не допускають потрапляння на здорові ділянки шкіри. Для цього закривають шкіру навколо пластиром або цинковою маззю.

Мазь під пов’язкою залишають на поверхні нігтя на добу. Після – пластир знімають, палець опускають в теплу воду, розпарюють близько 10 хвилин. Потім – акуратно зчищають розм’якшені тканини мертвого нігтя (спеціальним скребком). І наносять новий шар мазі (до наступного вечора).

Терміни лікування складають 1-2 тижні (доки не буде видалений весь уражений ніготь).

Мікозан – від грибка і для зміцнення нігтів

Кращою маззю від грибка на ногах вважається Мікозан – препарат нідерладской фармацевтики. Він використовується для лікування нових і запущених грибкових уражень . Випускається у вигляді туби з пензликом (для нанесення мазі на нігтьові пластини). У комплект поставки входять пилочки (для спилювання хворого ділянки нігтя).

Препарат містить натуральний екстракт – фермент жита (його в складі близько 40%). Він руйнує жирову оболонку грибкових мікроорганізмів і цим викликає їх загибель . При цьому фермент не зачіпає оболонок людських клітин.

При нанесенні на поверхню нігтя Мікозан утворює захисну плівку. Його компоненти проникають всередину нігтьової пластини, і утворюють там захисний шар.

Мазь наносять 2 рази на день протягом 4-5 тижнів. Після лікування – використовують в якості профілактики ще 3 або 4 місяці.

Завдяки натуральності, мікозан використовується не тільки для лікування грибкової інфекції, але також для зміцнення нігтьової пластини.

На замітку: мазь від грибка Мікозан протіпопоказана дітям молодше 4 років.

Стоп-актив: 15 біологічно активних речовин

Стоп Актив – мазь від грибка на основі натуральних компонентів . Серед них – природні антисептики (мускус бобра, живиця і дьоготь), природні антибіотики (масло чайного дерева і прополіс), ранозагоювальні речовини (кам’яне масло, муміє, витяжка з 10-ти антисептичних трав).

За консистенцією препарат більше нагадує густе масло. При цьому його називають маззю, кремом і гелем одночасно. Стоп Актив швидко вбирається, не залишає жирних слідів. За інструкцією виробника позбавляє від грибка за 2 тижні, при цьому його наносять на шкіру в зоні грибкового ураження протягом ще 2-х тижнів.

Мазь від грибка нігтів Тінедол

Тінідол або тініділ – мазь від грибка нігтів і шкіри, яка також містить натуральні компоненти .Крім ефірних масел і вітамінів, в її склад входить новий протигрибковий компонент Клімбазол і антисептик Фарнезол. Препарат не втирають (як більшість мазей), а просто наносять невеликим шаром. Він швидко всмоктується, не залишаючи жирних слідів на шкірі.

Мазь Теймурова від грибка

Мазь Теймурова насправді є пастою. В її складі – кілька антисептиків і дезінфекторів (борна і саліцилова кислота, оксид цинку, ацетат свинцю, формальдегід , а також м’ятна олія, гліцерин, тальк).Паста зупиняє сильне виділення поту, на якому часто поширюється грибок. І тому використовується в якості мазі від грибка нігтів на ногах.

Через наявність формальдегіду і свинцю в складі мазь можна застосовувати для лікування вагітних і годуючих . Формальдегід і Салици в препараті також надають подразнюючу дію, викликають почервоніння. Для того щоб знизити ймовірність травмування шкіри, пасту Теймурова наносять ненадовго (10-15 хвилин), і після – змивають.При сильній шкірної реакції (почервоніння, свербіння) пасту для лікування грибка не використовують.

Мазь ям від грибка

Мазь-ям – препарат ветеринарної аптеки, випускається російським заводом ветеринарних препаратів. Використовується для лікування трихофітії (лишаю) та корости у тварин. Знайшов застосування в лікуванні екземи і грибкових уражень у людей .

До складу мазь-яма входять сірка, окис цинку, а також саліцилова кислота, креолін, скипидар, дьоготь. Ці компоненти забезпечують антисептичну та Кератолический дію мазь яма.

Спосіб лікування наступний: нанести мазь на уражені ділянки стопи після розпарювання в гарячій ванні (з марганцівкою і оцтом – 1 ст. Л. На літр). Наносити на суху шкіру після підстригання нігтів. Зверху – закрити м’якою тканиною і пластиром.

Знімати пластир можна через 8-10 годин (вранці). Далі – повторювати процедури щовечора до повного лікування.

Тайська мазь від грибка

Справжні тайські мазі виготовляються за оригінальними рецептами і випробувані століттями .Їх використовують для лікування різних інфекцій. У складі тайських мазей – специфічні компоненти, які виробляють або вирощують в екваторіальній зоні. Наприклад, в одному з найбільш поширених в мережі аптек складів міститься порошок з кістки каракатиці, а також більш відомі європейцям імбир, цитрус Каффір, рослина повитиця.

Тайські мазі наносять на шкіру або ніготь на деякий час (від 10 до 30 хвилин). Після чого – змивають. Так роблять щодня протягом 2-3 тижнів.Після повного оздоровлення шкіри (нігтя) продовжують завдавати склад протягом ще 2 тижнів.

Іноді при нанесенні тайської мазі на поверхню шкіри або з-під нігтя виділяється сукровиця, слиз. Її прибирають чистим ватяним тампоном і продовжують лікування.

На замітку: високий терапевтичний ефект мають мазі справжнього тайського виробництва. Велика частина аптечних препаратів під назвою «тайський» є підробкою. Вони не тільки не лікують, але можуть нашкодити шкірі, нігтям і м’яких тканин під ураженим епідермісом.

Китайська мазь від грибка нігтів

Китайська мазь – загальна назва препаратів для зовнішнього лікування шкірних інфекцій і запалень . Їх склади – багатокомпонентні, містять антисептики, кератолікі (речовини, які отслаивают уражені клітини шкіри), дезінфектори, ранозагоювальні компоненти. Велика частина діючих речовин є натуральними. Наприклад, в китайських мазі часто міститься цинк, саліцилова кислота, оцет. А також можуть бути ментол, камфора, тальк, сандал, лікарські трави (куркума, базилік, солодка).

Серед найбільш часто рекламованих китайський мазей – «Чисті ніжки», «Чисте тіло», «Король шкіри» .

Токсорбін

Широко розрекламований препарат для прийому всередину. Є загальним детоксикатором, засобом для очищення травних органів і всього організму . Містить більше 20-ти екстрактів натуральних речовин (трави, насіння, морські водорості), а також хітин, прополіс, Маточкин молочко, борсуковий жир, живицю. Препарат випускається тільки у вигляді порошкового концентрату або суспензії, і продається через офіційний сайт виробника Токсорбіна.

Виробник не випускає препарат у вигляді зовнішнього мазевая кошти. Не існує токсорбін мазі від грибка нігтів . Для лікування рекомендують вживати Токсобін всередину. Відгуки про суспензії підтверджують, що вже через 2 тижні грибок на ногах пропадає.

Як приготувати мазь від грибка самостійно

Аптечні мазеві препарати виготовляються на основі вазеліну. До нього додають екстракти діючих речовин, змішують і одержують засіб для зовнішнього лікування.

При бажанні, можна виготовити лікарський склад з антимикотическим дією самостійно вдома. Що для цього необхідно, і які речовини можна використовувати в якості антигрибкових компонентів?

Найпопулярніший народний засіб від грибка – оцет . Його використовують в різних аптечних і домашніх мазі. Наведемо один з рецептів приготування мазі від грибка нігтів з оцту і яйця:

У скляній банці залити натуральним оцтом 2 курячих яйця.Поставити їх в темне місце на 10 днів. За цей час оцет розчинить шкаралупу. По закінченні цього часу – вийняти яйця столовою ложкою з банки і змішати з розм’якшеним вершковим маслом (200 г). Додати до них 4 ст. л. кислоти з банки. Змішати до однорідного складу. Мазь готова.

Лікування маззю або кремом

Для лікування грибкових інфекцій аптека пропонує різні мазі, креми і гелі. Недосвідченому покупцеві складно вибрати, мазь і крем від грибка, що краще? На допомогу для вибору ефективного засобу наведемо такі рекомендації.

Мазева основа відрізняється від крему вмістом жирового компонента . У мазі міститься до 95% вазеліну, який тривалий час вбирається в шкіру і цим забезпечує пролонгований ефект лікування.

Мазі зручно наносити під пов’язку на ніч. Однак при цьому маззю не так зручно користуватися днем. Вона забруднює одяг і стає джерелом деякого запаху.

Традиційно для лікування старих грибкових уражень необхідно звертатися до мазеві склади і накладати їх на всю ніч .Вони забезпечать необхідну концентрацію діючої речовини, тривала дія препарату на патогенні грибки.

Для лікування нового микоза можна користуватися кремом або гелем з протигрибкові властивості . Також крем або гель наносять вранці (якщо тільки мікоз не закривається пов’язкою, під пов’язку наносять тільки мазь).

Відгуки

Мазь від грибка Екзодерил – виписали від грибка на стопі. Мазала 4 тижні – все пройшло повністю. Не можна кидати мазати раніше 4-х тижнів.Все буде нанівець.

Щоб лікуватися мікоспоріі, треба набратися сміливості і бути терплячим. Не дуже приємно бачити, як палець залишається без нігтя. Та й відчуття неприємні. Але після, коли все закінчиться – грибка не буде.

Тільки ті, у кого був грибок, розуміють, як важко його вилікувати. Після безрезультатного лікування цілим списком препаратів мені допоміг Мікозан.

Є простий засіб – уринотерапия у вигляді ванночок для ніг. Спробуйте – за дві ванночки я вилікував грибок.

Тербінафін мазь лікує деякі види грибка. Тому колись ця мазь мені швидко допомогла. А ось недавно знову з’явився грибок – ніякого результату.

синтомициновую мазь – від прищів, тому від грибка вона допомагає остільки оскільки. Якщо грибок тільки з’явився – допоможе. А якщо старий – немає.

Вся інформація надається в ознайомлювальних цілях. І чи не є інструкцією для самостійного лікування. При нездужанні, звертайтеся до лікаря.

ністатинові мазь – сильний протигрибковий антибіотик, відомий у всіх регіонах нашої країни і ближнього зарубіжжя.До його застосування вдаються особи різної статі і віку, так як Нистатин практично не має протипоказань, не всмоктується в лімфу, впливаючи на захворювання місцево. Ністатин від грибка нігтів допускається до використання вагітним жінкам і дітям.

Фармакологічні властивості

Протигрибковий медикаментозне лікарський засіб.

Нистатин – протигрибковий антибіотик, орієнтований на руйнування стійкості інфікованої клітини. Резистентність до компонентів антибіотика дуже низька.

Компоненти препарату підібрані таким чином, що не всмоктуються в поверхню шкірних покривів, впливаючи виключно на вогнище захворювання. Тим самим мінімізується ризик прояву побічних реакцій.

Показання і протипоказання до застосування

Призначається ністатинові мазь для лікування і профілактики грибкових інфекцій, шкірних кандидозів.

Завдяки ретельно підібраному складу Нистатин не має серйозних протипоказань. Єдиним винятком до його незастосування є індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів препарату.

Відпускається за рецептом.

Форми випуску препарату та їх склад

ністатинові мазь випускається в білій алюмінієвої упаковці (тубі) обсягом 15-30 гр. Дозування Ністатину в мазі складає 100 000 од / г. активної речовини.

Компонентний склад мазі містить однойменне активна речовина – ністатин, що відноситься до групи протигрибкових антибіотиків і два допоміжних компонента: вазелін, безводний ланолін.

Вазелін використовується для створення маслянистої густий структури мазі.Ланолін в складі препарату застосовується для зволоження, запобігання сухості і тріщин на інфікованих ділянках.

Виробником крім мазі передбачено випуск ще двох видів препарату в формі пероральних таблеток дозуванням 250 000 од / г. І 500 000 од / г. активної речовини по 10-20 штук в картонній упаковці. А також у вигляді вагінальних супозиторіїв з аналогічною таблеткам дозуванням.

Рада. Одночасне лікування кількома формами Ністатину може скоротити терапевтичний період.

Спосіб застосування та дози

Мазь буро-жовтого кольору тонким шаром рекомендується наносити двічі на добу після гігієнічних процедур. Для цього необхідно попередньо вимити ноги в мильно-содовому розчині, висушити одноразовою серветкою, підпиляти вільний край нігтів одноразової пилою, рясно змастити будь-яким антисептиком.

При важкій формі протікання грибкової інфекції рекомендується на уражені ділянки накладати марлеву пов’язку з використанням мазі на дванадцять годин. Після закінчення зазначеного часу пов’язку слід видалити, стопи вимити, висушити, нанести мазь на решту доби без пов’язки для того, щоб виключити виникнення парникового ефекту і попрілостей.

Терапевтичний період для чоловіків і жінок однаковий: лікування необхідно здійснювати на протязі двох тижнів.

Особливі зауваження

В офіційній інструкції із застосування до ністатинові мазі не інформується про обмеження до використання засоби вагітним і годуючим жінкам.

Важливо! Доцільність використання Ністатину в ці періоди необхідно узгодити з лікуючим фахівцем.

Не допускайте попадання мазі всередину організму і на слизові оболонки. При попаданні на слизові негайно змийте засіб проточною водою. При попаданні всередину: промийте шлунок, прийміть активоване вугілля, зверніться до швидкої допомоги.

Передозування та побічні дії

Офіційних випадків передозування ністатин при місцевому використанні не виявлено.

При тривалому використанні у виняткових випадках можливі прояви гарячкового ознобу, свербежу, висипу, алергії на окремі компоненти Ністатину. При діагностуванні схожих симптомів утримайтеся від використання засобу до зникнення побічних реакцій.

Взаємодія з іншими препаратами

З іншими лікарськими препаратами Нистатин не конфліктує при одночасному використанні. Винятком є ​​лише Клотримазол.Їх паралельне застосування може знизити активність останнього.

Відомими аналогами препарату є: Пімафуцин, Гіналгін і інші.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати мазь необхідно при температурі, що не перевищує 5 градусів протягом трьох років.

А тут про протигрибкові лаку Деміктен.

Відгуки про Нистатину

Відгуки про ністатинові мазі позитивні. Користувачі відзначають його високу ефективність, відмінний позитивний ефект після декількох тижнів терапії, доступність для придбання.Через кілька застосувань пропадає сухість інфікованих ділянок, зарубцьовуються тріщини, зникає почервоніння, повністю пропадає свербіж.

Нерідко на медичних форумах пацієнти обговорюють питання про те, від чого допомагає ністатинові мазь крім грибка стоп? Даний препарат має широкий спектр використання:

 • нерідко мазь використовується для профілактики захворювання на початковій стадії в режимі дозування: перед сном двічі в тиждень;
 • для лікування пітниці під молочними залозами, між пальців або на стопах;
 • його використовують в якості крему для стоп один раз в тиждень.

Марк Клімов, 31 рік, м Смоленськ: « Не дивлячись на« щадний »компонентний склад, терапевтичний ефект від застосування мазі дуже високий. Використовував його строго по інструкції протягом чотирнадцяти днів.

Що можу сказати? Ністатин мені допоміг – вилікував захворювання. Але у мене була початкова стадія. При виникненні рецидиву, до мазі можна підключити використання таблеток. Тоді одужання настане швидше. »

Юлія Тарасова, 24 роки, мАбінск: « Нистатин – моє спасіння. Заразилася неприємною хворобою у відпустці, при відвідуванні місць громадського користування. Спочатку свербіння і почервоніння не надала особливого значення, думала роздратування, пройде. Але повернувшись додому, помітила, що симптоми тільки посилюються і не мають наміру відступати. Звернулася до дерматолога.

Діагноз – грибок стоп. Призначили таблетки і ністатинові мазь. Лікувалася два тижні антибіотиками, а потім перейшла на більш щадний режим терапії: прописали протигрибковий крем для щоденного використання і спрей для взуття.Шляхом терпіння і тривалої терапії від хвороби вдалося позбутися повністю. »

Висновок

Використання ністатинові мазі для лікування грибкових інфекцій стоп набуло широку популярність завдяки її благодатному компонентного складу, практично не має протипоказань, придатному для осіб різного віку і статі. Але не слід забувати, що незважаючи на позитивний терапевтичний ефект, препарат належить до групи антибіотиків, тому, його використання має відбуватися під суворим наглядом фахівця.

Нистатин проти грибків: лікування, інструкція із застосування

Грибок на тілі людини з’являється часто. При сильних проявах грибка використовують протигрибковий препарат. «Ністатин» від грибка нігтів застосовується досить часто. Він допомагає впоратися з основними симптомами грибка на ногах (свербіння, потовщення нігтя, пожовтіння), але період відновлення тривалий. Для зручності пацієнтів розроблені різні форми препарату.

Діюча речовина

Перед тим як почати використання даної групи засобів, обов’язково проконсультуйтеся з мікології або дерматологом.Ліки викликає алергію, тому важливо вивчити інструкцію до медзасоби.

«Ністатин» має різні форми випуску. Бувають мазі, таблетки і супозиторії. Компоненти надають антімікотіческій ефект за рахунок складу. Мазь «Ністатин» – речовина темно-жовтого кольору, поміщене в алюмінієву тубу, 10 або 30 м Діючою речовиною виступає ністатин. Він визначив найменування ліків. За рахунок допоміжних речовин (ланоніна безводного і вазеліну медичного) препарат проти грибка більш дієвий.Нистатиновая мазь має складові, що входять в групу полієнів. Тривале застосування медикаменту завдає шкоди печінки.

Повернутися до списку

Як працює?

Препарат призначають при запущених хронічних процесах на шкірі.

ністатинові мазь діє на грибкові ураження навіть в складних випадках. Це антибиотическое засіб, яке найактивніше впливає на гриби роду Кандида. Складові проникають в мембрану грибка, порушують гігроскопічні впливу на клітини, грибки помирають.Позитивним фактом є те, що антимікотичну засіб використовують для профілактичних заходів, а не тільки для лікування. Воно не вбирається в шкіру, а склад кошти усуває свербіння, сприяє зменшенню грибків. Дуже добре справляється з дріжджовим грибком.

Повернутися до списку

Інструкція по застосуванню «Ністатину» проти грибка

Інструкція дає докладний посібник до використання препарату. Кожна форма випуску з аналогічною назвою має свою інструкцію. Мазь проти грибка використовують за такою схемою:

 1. Наносити засіб можна виключно на пошкоджені грибком ділянки тіла не більше 2 разів / добу.
 2. Курс лікування призначається мікології або дерматологом згідно з показаннями, і зазвичай не перевищує 2 тижнів. Але в запущених випадках лікування проходить в кілька етапів з перервами. Тоді дотримуються схему прийому: 10 днів прийому – 7 днів перерва, і знову 10 днів прийому.
 3. Наносити «Ністатин» рекомендовано тільки зовнішньо.
 4. Перед тим, як наносити препарат, ретельно з милом вимивають місце, уражене грибком. Після закінчення процедури на уражені поверхні нанести мазь.
 5. Якщо помітний ділянку шкіри, який відмер, його обрізають.
 6. За рахунок вазеліну і ланоліну в складі мазі, на обробленій ділянці формується непомітна плівка. Тому після нанесення препарату залишають відкритим ділянку шкіри зі спецзасобом для подальшої абсорбції (близько півгодини).
 7. При грибку нігтів на ногах лікарі рекомендують мазь «Ністатин» наносити на нігтьову пластину 2 рази в день, курсом 10 днів.
 8. При молочниці і дерматиті у дітей препарат показаний до використання.Наносять його мінімальним шаром до 3 разів / добу до повної абсорбції нетривале час.

Часто паралельно з маззю, лікарі радять пероральне лікування – протигрибкові таблетки. Мазі і таблетовані засоби підсилюють дію один одного. Таблетки «Ністатин» п’ють 4 рази на день в дозуванні, що відповідає віку пацієнта. При використанні «Ністатину» в раціоні повинні з’явитися кисломолочні продукти і біфідобактерії.

Повернутися до списку

Протипоказання до лікування

Мазь не можна застосовувати при вагітності та в період годування груддю.

Існують обмеження щодо застосування протигрибкового засобу. Не можна користуватися «Ністатин» вагітні і годуючим жінкам. У випадках, якщо користь від препарату перевищує ризик розвитку патології у дитини, лікарі дозволяють вдатися до цього протигрибковим засобу. Оскільки вдаються до мазі у випадках кандидозу у жінок, то категорично забороняється наносити мазь під час менструації. Якщо мазь не єдине ліки, то слід вивчити склад перед тим, як комбінувати медикаменти, оскільки існує великий ризик взаємовиключення складових.Категорично не можна користуватися «Ністатин» при:

 • хронічних або гострих запаленнях печінки;
 • виразці;
 • панкреатиті;
 • вагітним і годуючим жінкам;
 • при алергічних реакціях на складові препарату;
 • ризик для здоров’я і життя людини.

Повернутися до списку

Побічні явища

Виникає індивідуальна реакція на медпрепарат як побічний ефект.

При тривалому використанні «Ністатину» з’являється алергія.Уражене місце може свербіти й палити більше, ніж до нанесення. Після такої реакції потрібно негайно змити нанесене засіб. Чи не рекомендовано лікарями використовувати для лікування грибка слизових оболонок. Настає побічна реакція організму: блювота, діарея, підвищення температури.

Повернутися до списку

Аналогічні ліки

Якщо з яких-небудь причин застосовувати препарат не можна, допоможуть препарати-аналоги. Замінити засіб радять «Дифлюканом», «Пімафуцин». Оскільки вагітним препарат не можна, лікарі замінюють його «Флуканазолом» або «Пімафуцин».Замінюючи «Ністатин» «Дифлюканом», пацієнт ризикує, адже до нього можна звикнути. Дітям «Ністатин» краще замінювати на медикаменти у формі крапель або таблеток. Незважаючи на широкий спектр дії, ністатин погано впливає на мукор. Тому при мікозі лікарі радять вдаватися до інших препаратів.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Навіть ‘запущений’ грибок можна вивести будинку, без операцій і лікарень. Просто прочитайте що зробила Надія читати рекомендацію …

Мазь нистатиновая при грибку нігтів

Мазі, пластирі та засоби для видалення нігтьової пластини при грибку

 • Причини видалення нігтьової пластини
 • Застосування мазей
 • Догляд після процедури видалення
 • Дієта для відновлення

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol.Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Грибок між пальців ніг відомий всім, а деяким і не з чуток. А ось, про існування грибкової інфекції нігтів, основна маса людей навіть не підозрює. Це небезпечна хвороба, яка в запущеній формі поширюється по всьому тілу і вражає внутрішні органи. Однак початкова стадія грибка виліковується навіть протигрибковими мазями, кремами, гелями. В аптеках можна побачити широкий вибір лікарських засобів, що сприяють лікуванню і видалення хворих нігтів.У кожного окремого випадку свої особливості, тому підібрати спосіб ліквідації нігтя може тільки фахівець.

Причини видалення нігтьової пластини

Підстав для позбавлення від хворого нігтя не так уже й мало:

 • Вростання нігтьової пластини в палець.
 • Поразка нігтя на 50%.
 • Психологічний або фізичний дискомфорт.
 • Нагноєння під нігтьової пластиною.
 • Сильні болі при ходьбі і в стані спокою.

Щоб уникнути всіх цих наслідків, краще не чекати їх появи, а звернутися до досвідченого фахівця для видалення нігтя.

Причини утворення грибкової інфекції:

 • Необроблені підкорені інструменти.
 • Контакти з носієм грибкової інфекції.
 • Знижений імунітет.
 • Наявність травм на нігтях.
 • Вроджена схильність.
 • Тривалий прийом антибіотиків.
 • Стреси.
 • Варикозне розширення вен.
 • Цукровий діабет.
 • Екзема.
 • Носіння невентильованої взуття і синтетичних шкарпеток.
 • надмірної пітливості

.