Ногти

Малюнки на нігтях акриловими: Як малювати на нігтях акриловими фарбами: 20 фото ідей, майстер-клас

спосіб виконання, ідеї малюнків і види технік дизайну нігтів акрилом

Вивчаючи основи дизайну нігтів самостійно, дуже важко обійтися без малювання фарбами.

У нейл-арте саме акрилові фарби займають лідируючі позиції як одні з найлегших і доступних способів прикраси нігтів.

Звичайно, якщо здібностей до малювання ніколи не було, то і на нігтях цей процес буде складно освоїти.

Але і шедеври створювати ніхто не вимагає.Залишимо це для професійних майстрів. А створити цілком пристойну розпис дуже навіть можна, якщо чітко дотримуватися порад.

Починати виконувати малюнки на нігтях акриловими фарбами краще попередньо потренувавшись на картоні або папері. Відчувши впевненість в руці з пензликом, можна переходити на нігті.

Покрокова інструкція до розпису акриловими фарбами, що дозволяє створити гарний манікюр будинку, виглядає наступним чином.

Крок 1. Будь-якому художнику, щоб почати творити, потрібно підготувати полотно. Тому перш ніж почати прикрашати нігті, потрібно зробити манікюр, надати нігтьовим пластин однакову форму і довжину. Після манікюру слід дати нігтиками час відпочити, а потім приступати до малювання. Для дизайну нігтів за допомогою акрилових фарб потрібно підготувати лак-основу, ніжно-рожевий лак, закріплювач, білу, жовту і рожеву акрилову фарбу, тонкий пензлик, зубочистку, палітру, воду.

Крок 2. Перші малюнки варто вибирати простіше. Самі нескладні – це геометричні фігури, лінії, точки. У цій інструкції спробуємо подужати нескладний, але дуже популярний квітковий дизайн. Для фону візьмемо лак ніжно-рожевого кольору. Покриємо нігті в два шари, даючи кожному добре висохнути. На палітрі розводимо білу фарбу з водою до потрібної консистенції. Малюємо контур майбутнього квітки, а після кожна пелюстка зафарбовує білим. Коли фарба підсохне, починаємо оживляти наш квітка. Кінчик пензлика обмакиваем в рожевий, а потім в білий колір, і на кожну пелюстку ставимо легкі штрихи.Щоб малюнок виглядав більш натурально, поділяємо все пелюстки лініями з рожевою фарбою, використовуючи зубочистку. Жовтою фарбою робимо квіточці серединку.

Крок 3. Після висихання малюнка, покриваємо його закріплювачем.

Корисна порада

Малюнки на нігтях акриловими фарбами будуть виглядати ще краще, якщо використовувати для їх прикраси стрази або блискітки.

Художній розпис нігтів: тонкощі у виборі фарб

Перш ніж з ентузіазмом хапатися за пензлик, варто звернути увагу на рекомендації по роботі з акриловими фарбами.

Для початку потрібно вибрати пензлик. В основному розпис нігтів вимагає тонкої кисті. Що стосується матеріалу ворсу, то різні джерела радять то синтетичний, то натуральний ворс. Але головне, щоб ця кисть підходила для роботи з акриловими фарбами. Після малювання пензлика слід вимити від залишків фарби.

Як уже згадувалося вище, буде незайвим потренуватися малювати акриловими фарбами на папері або штучних нігтях. Набирати багато фарби на пензель не варто, це може порушити чіткість і акуратність малюнка.

Важливо

Для створення стильного і красивого дизайну нігтів важливо слідувати задуманої схемою, використовувати не більше трьох кольорів, інакше малюнок буде громіздким, занадто строкатим, що може зіпсувати весь манікюр.

Художній розпис нігтів починається з промальовування контуру. Після його висихання виробляють зафарбовування. Якщо завчасно почати наносити наступний шар, його можна змастити.

Корисна порада

Щоб під час малювання надати руці зручний упор.Кисть і лікоть повинні повністю лежати на столі. Висячий положення руки значно ускладнить малювання рівних, чітких ліній і фігур. Щоб продовжити життя акриловому малюнку і надати йому яскравості, нігті обов’язково покривають закріплювачем.

Головна перевага акрилових фарб полягає в тому, що після їх висихання на них можна наносити новий колір і елемент малюнка, не боячись розмазати попередній шар. Плюс до всього ці фарби на водній основі, що робить їх абсолютно нешкідливими і легкими в роботі.Тим, хто любить сам створювати нові кольори і відтінки, припаде до душі можливість змішувати акрилові фарби між собою.

Художній розпис нігтів акриловими фарбами виходить стійкою, не схильна до вигоряння на сонці. Фарби щільно наносяться, покриваючи основний лак. І, нарешті, акрилові фарби не мають неприємного запаху, швидко сохнуть, а після висихання залишаються такими ж яскравими і не змінюють свій колір.

Для того щоб почати створювати малюнки на нігтях, не потрібен якийсь особливий набір інструментів і пристосувань.Все, що стати в нагоді починаючому нейл-художнику, – це тонкі пензлики, набір акрилових фарб і лак-закріплювач. Для фону малюнка можна вибрати будь-який вподобаний лак.

Асортимент акрилових фарб в даний час великий. Але вибрати дійсно якісні фарби можна, мабуть, лише методом проб і помилок. Висока ціна, на жаль, не завжди показник відмінної якості. До того ж, наважуючись на дизайн нігтів в домашніх умовах, кожна жінка хоче насамперед заощадити, а купувати занадто дорогі фарби не кожній по кишені.Можна запитати поради у досвідчених майстрів або подруг, які вже освоїли подібне малювання, або купити пару тюбиків на пробу.

Лякатися занадто густих або рідких фарб не варто. Вони однаково хороші в використанні. Тут потрібно вибрати ті, з якими зручніше працювати. Краще вибирати фарби на водній основі, а не на основі ацетону. Перші легше змивати і при необхідності коректувати малюнок. Що стосується палітри, то зовсім не обов’язково купувати набір з 12 або 24 фарб.Для початку цілком вистачить і 6 основних кольорів. Головне, щоб серед них був білий, адже за допомогою білої фарби можна розбавити будь-який колір.

Вид розфасовки також має значення. Є фарби в баночках і тюбиках. Деякі виробники навіть випускають тюбики відразу з пензликами, що виключає необхідність попередньо наносити фарбу на палітру. Фарби в баночках більше підійдуть для досвідчених майстрів, які створюють на нігтях цілі картини.

В основному для нейл-арту використовуються глянцеві фарби яскравих відтінків. Але також можна спробувати матові фарби. Ще виробники пропонують фарби-металік або з глітером.

Опис технік манікюру акриловими фарбами

Акрилові фарби по консистенції чимось схожі з олійними.

Якщо їх не розбавляти водою, то при малюванні залишається ефект пензлика, мазки виходять великі і малюнок виглядає об’ємним. Такий спосіб малювання називається масляним . Він прекрасно підходить для малювання квітів.

Пастозний техніка чимось нагадує масляну .Секрет полягає в тому, що для малювання використовують нерозбавлену фарбу, щоб мазки були жирними, щільними. Це створює ефект гуаші. Рідкими акриловими фарбами малюнок в пастозною техніці не вийде.

Дизайн нігтів акриловими фарбами в акварельного техніці досягається шляхом розбавлення фарби водою, що дає напівпрозорий ефект. З огляду на те що акрилові фарби висихають швидше, ніж акварельні, наносити новий шар на мокрий попередній не виходить. Але, незважаючи на це, акварельний дизайн виглядає дуже повітряно, легко і ніжно.

Більш складним, що вимагає певного досвіду і навичок, є техніка слайдингом . Суть її полягає в змішуванні в певних пропорціях структурного гелю і акрилової фарби. Колір проявиться лише після повного висихання гелю. До цього моменту він буде білим. Зате, коли гель стане прозорим, фарби стануть значно яскравіше, а малюнок придбає особливу глибину і обсяг. Основна складність полягає в тому, щоб прорахувати, який в підсумку вийти колір після висихання гелю.А з іншого боку, це прекрасний спосіб отримати нові і несподівані кольори і відтінки.

Дизайн нігтів акрилом в техніці лесування завжди дає дивовижний і непередбачуваний результат. Батьком цього методу є знаменитий Леонардо да Вінчі, а тепер лессировка використовується не тільки художниками, а й в нейл-арте. Лесировка – це мистецтво поєднувати кольори і бачити результат задовго до його отримання. Цей спосіб вимагає багато уваги і терпіння.

У нейл-арте лессировку краще використовувати для створення фону майбутнього малюнка.По суті, це багато найтонших шарів фарби одного або різних кольорів. Перш ніж нанести новий шар, потрібно дочекатися повного висихання попереднього. Цим і хороші акрилові фарби саме в техніці лесування, адже вони швидко сохнуть. Чим більше шарів, тим цікавіший результат виходить, а малюнок стає ніби прозорим.

Дизайн нігтів акриловими фарбами – доступний і легкий вид нейл-арту. Розглянемо техніку створення квіткового нейл-арту, який завжди актуальний і подарує літній настрій. Виконується малюнок в нескладної олійною техніці. Для цього знадобиться лак-основа, ніжно-зелений лак (можна взяти модний зараз м’ятний відтінок), акрилові фарби білого, червоного, жовтого, синього, зеленого і чорного кольорів, зелені блискітки, тонка пензлик і закріплювач.

 • Крок 1. Покриваємо кожну нігтьову пластину основою, яка вирівняє поверхню і захистить від кольорових пігментів.
 • Крок 2. Наносимо ніжно-зелений лак, при необхідності в два шари, кожен з яких повинен добре висохнути.
 • Крок 3. Якщо нігті короткі, то, щоб візуально зробити їх довше, збоку нігтя намалюйте хвилясті вертикальні лінії білої, жовтої та червоної фарбою. На довгих нігтях ці лінії просто доповнять малюнок.
 • Крок 4. Приступаємо до створення квітів. У довільному порядку на кожному нігті синьою фарбою намалюйте пелюстки таким чином, щоб вийшов квітка-ірис. Дочекайтеся повного висихання. Зеленою фарбою додайте до квітів листочки. Для цього просто поставте тоненькі штрихи.За допомогою жовтої фарби кожної квітки зробіть серцевину, а чорною фарбою в середині намалюйте тичинки у вигляді точок.
 • Крок 5. Додайте трохи зеленого Гліттера в кілька крапель закріплювача і поки він не висох, поставте блискучі штрихи на зелені листочки.
 • Крок 6. Коли всі елементи малюнка добре висохнуть, покрийте все нігті двома шарами закріплювача.

Популярні види дизайну нігтів акриловими фарбами

Навіть якщо ви тільки почали знайомитися з акриловими фарбами, це не означає, що дизайн нігтів повинен бути нудний і старомодний.

Серед модних тенденцій можна знайти ідеї, які під силу початківцю майстру-самоука. Найголовніше для майстра – набити руку, тому не впадайте у відчай, якщо щось виходить не відразу, а продовжуйте вправлятися.

Пропонуємо список найпопулярніших і завжди актуальних малюнків на нігтях акриловими фарбами.

 1. Квіти. З таким манікюром можна завжди залишатися в тренді. Причому абсолютно не важливо, які це будуть квіти. Красиво і ніжно буде виглядати все – від ромашок до букетів з троянд.Плюс до всього, прості ромашки зможе осилити навіть той, у кого немає здібностей до малювання. Адже досить буде поставити по колу білі точки, зробити жовту серединку, додати зелених листочків, і ось квітковий дизайн готовий. Можна намалювати одну велику ромашку або розсип маленьких за всіма нігтям.
 2. Французький манікюр, доповнений малюнком. Френч у всіх його варіаціях особливо гарний і привабливий, якщо прикрашений будь-яким малюнком, як правило, на нігті безіменного пальця.Тут фантазія майстрів не має кордонів. Візерунки на французькому манікюрі можуть бути найрізноманітнішими – квіти, геометричні фігури, смайлики, тварини. Можна вибрати будь-який дизайн, в залежності від свого настрою або життєвих обставин.
 3. Романтичні мотиви. Всілякі візерунки, сердечка, мереживо – нескладні елементи для малювання, а манікюр виходить милий, ніжний і жіночний. Тут фантазію можна використовувати по повній, особливо при створенні візерунків і вензелів.
 4. Абстракція і геометричні елементи. Цей манікюр акриловими фарбами характеризує наявність чітких ліній, квадратів, кіл. Завжди виглядає виграшно і стильно, особливо поєднання чорного фону і яскравих фігур. Знову ж, виконати такий дизайн просто, можна використовувати не тільки кисть, але і ДОТС. До речі, останній допоможе створити популярний дизайн нігтів в горошок. Досить розставити в довільному порядку горошини різного розміру.
 5. Чорно-білі відтінки. Класика ніколи не виходить з моди. Білий або чорний френч прикрасять руки будь-якої жінки, а створити такий дизайн нігтів акрилом легко. Абстракція також може бути виконана в чорно-білому кольорі. Красиво виглядає білий французький манікюр з чорним малюнком.

Звичайно, дуже важко вмістити в п’ять позицій найпопулярніші малюнки на нігтях акриловими фарбами, адже переваги сучасних жінок змінюються не тільки залежно від їх настрою, але і від сезону. Наприклад, влітку всі рекорди б’є нейл-арт з фруктами, сонечком, морськими мотивами.

Взимку, особливо під Новий рік, нігтики прикрашають сніжинками, ялинками, морозними візерунками. Це ще раз говорить про те, що манікюр акриловими фарбами дозволяє втілити будь-яку фантазію.

Щоб домогтися успіху в створенні дизайну фарбами, варто прислухатися до порад тих, хто вже досяг успіху в цій справі. Професіонали радять:

 1. Як би не хотілося створити шедевр, починати потрібно з самого простого малюнка на нігтях: геометричних фігур, ліній, крапок, квітів.Головне, домогтися твердості в руці.
 2. Експерименти – це добре. Сміливо втілюйте свої ідеї, але тільки спочатку на папері, а потім переносите на нігті.
 3. З першого разу може й не вийти. Чи не турбуйтеся і не опускайте руки.
 4. Необов’язково купувати спеціальну палітру для змішування фарб. Для цього можна пристосувати будь-яку зручну поверхню, наприклад, старий компакт-диск.
 5. Ніколи не поспішайте. Починайте малюнок з контуру, а після його висихання приступайте до розфарбовування.
 6. Акрилові фарби підходять для малювання і на нігтях, покритих гель-лаком. Перш ніж почати, потрібно зняти липкий шар. Фарбу краще сильно не розводити водою, інакше надлишок вологи завадить добре полимеризоваться фінішного покриття.
 7. Доглядайте за пензликами. При виконанні дизайну пензлика, якими не користуєтеся, краще занурити в воду.
 8. Не змішуйте фарби різних виробників. Результат може бути непередбачуваним.
 9. Як уже не раз згадувалося, акрилові фарби швидко висихають.Не потрібно видавлювати з тюбика відразу багато фарби. Ця рада дозволить економити, щоб тюбика вистачило надовго.

Трохи фантазії і ваші нігті будуть виглядати доглянутими і стильними!

Малюнки на нігтях акриловими фарбами: для початківців

Щоб робити красиві малюнки на нігтях акриловими фарбами, жінці потрібно мати певний рівень майстерності. Ця техніка складніше, ніж виконання візерунків голкою, але акрилова техніка вважається найпопулярнішою в нейл-арте, оскільки акрилом легко малювати, він безпечний і нешкідливий за своїм складом для людини.

Перший крок для початківців на шляху освоєння малюнків акрилом на нігтях – це навчитися працювати з самими фарбами. Це вважається базою. Маючи уявлення про технології, підключивши уяву, жінка зможе в подальшому створювати оригінальні візерунки.

З чого починати?

Чому саме акрил?

Плюси його використання

У акрилу багато переваг, зокрема:

 • він нешкідливий для людини, нетоксичний;
 • їм легко і зручно малювати, створюючи складні композиції і хитромудрі завитки;
 • він має невелику щільність, завдяки чому, видавлені на палітру фарба довгий час не висихає (консистенція зберігається більше однієї години) – жінці не потрібно працювати в прискореному режимі, умови роботи більш комфортні і спокійні;
 • чудово поєднується, дозволяючи точно домогтися потрібного відтінку, – купувати додаткові відтінки немає необхідності;
 • всі кольори дуже яскраві і насичені;
 • дозволяє легко і швидко виправити будь-яку помилку при роботі – на ніготь потрібно накласти шар базового покриття, зробити фон – після цього на нігті можна малювати акрилом, якщо жінка зіпсує малюнок, то всі нерівності і неточності можна буде змити водою, лак, при цьому, не постраждає;
 • щоб отримати потрібний ефект, роблячи градієнт або омре за допомогою лаків для нігтів, жінка повинна нанести три-чотири шари – і цього може бути навіть мало, щоб отримати колір певної інтенсивності, тоді, як акрил з першого шару дає потрібну яскравість;
 • швидко висихає на нігтях – це відбувається за лічені секунди, так що, «змазати» візерунок неможливо;
 • відразу після зробленого манікюру можна виходити на вулицю;
 • можливість негайно виправити помилку в роботі, завдавши новий шар поверх зіпсованого;
 • економність – вартість набору фарб невисока, вони дешевше лаків, витрата невеликий, тому, купленого набору вистачає надовго;
 • має водну основу, тому, при попаданні на поверхні шкіри, він легко змивається водою без використання мила;
 • велика різноманітність кольорової палітри;
 • є своєрідними каталізаторами – нанесений на акриловий малюнок закріплює лак миттєво висихає.
Недоліки його використання

На відміну від лаку, акрил не так стійкий і зносостійкий, тому, для повного закріплення малюнка завжди потрібно наносити кілька шарів спеціального закріплювача.

Які фарби краще використовувати?

Початківцям працювати з малюнками на нігтях акриловими фарбами найкраще купити невеликий набір фарб. Шести базових квітів для початку жінці буде досить. Вона зможе їх змішувати і отримувати додаткові кольори і цікаві відтінки.Купувати все фарби потрібно у одного виробника, щоб акрил при змішуванні не міняв своїх властивостей.

Найпопулярніші техніки малювання акрилом на нігтях

Масляна техніка

Прості малюнки на нігтях можна створювати акриловими фарбами за допомогою масляної техніки. Використовуючи цей метод, можна робити малюнки об’ємними, різноманітними за текстурою. Картинка буде нагадувати олійний живопис, сам мазок дозволить в точності передати форму пензлика.

Щоб працювати в масляній техніці, жінка повинна малювати нерозбавленим акрилом. Мазки різної форми наносяться плоскою мініатюрної пензликом. Дуже красиво виходить, якщо на пензлик взяти два різних кольору і до кінця їх не змішати між собою.

Пастозний техніка

Прості малюнки на нігтях можна виконувати акриловими фарбами і по пастозною техніці – в живопису вона нагадує техніку роботи гуашшю. За цією методикою нічого розводити теж не потрібно.Нанесений шар виходить непрозорим, мазки і по відтінку, і за текстурою – однорідні.

Акварельная техніка

Розлучений водою акрил стає напівпрозорим. Візерунки схожі на акварель.

Акварельная техніка використовується для створення базового фону, для промальовування окремих дрібних елементів всередині контуру (для перехідних один в одного розлучень).

Техніка слайдингом

З усіх технік малюнків на нігтях акрилом слайдинг вважається найскладнішою.Цей варіант не для початківців, а для вже досвідчених майстрів. Фарби потрібно розвести структурним спеціальним гелем, щоб вони придбали білястий колір. Коли гель висохне, колір стане прозорим, а відтінки будуть, навпаки, яскравими, соковитими і насиченими.

Початківцям майстрам дуже складно передбачити при розведенні, який в кінці буде відтінок. Це розуміння приходить з досвідом, тому починати освоювати нейл-арт жінці краще з більш простих технік, наприклад, з акварельного, масляної або ж пастозною.

Техніка лесування

Лесировка була придумана в п’ятнадцятому столітті художниками для олійних фарб. За текстурі акрил близький до маслу, тому, лессировка теж підходить для створення малюнків на нігтях за допомогою акрилу.

Акрил розлучається у воді, на ніготь наносяться майже прозорі шари (новий шар можна накласти після того, як попередній висох).

Манікюр, виконаний по техніці лесування, незвичайний тим, що він майже повністю просвічується, а самі візерунки виходять ніжними, плавними, витонченими.

Вчимося робити розпис нігтів акриловими фарбами покроково

Як розписати нігті акриловими фарбами – покрокова інструкція

Спочатку на нігті потрібно нанести базовий засіб і два шари лаку (білого кольору). Це покриття буде «полотном» для створення майбутнього нігтьового шедевра. Завдяки цьому, кольору фарб будуть виділятися, здаватися більш яскравими і насиченими. Жінка також отримає непрозорий фон.

Залежно від складності нігтьового дизайну поверх білого лаку можна нанести білий шар акрилом – це дозволить лаку швидше висохнути.Жінці не доведеться довго чекати, щоб почати роботу.

Варіанти дизайну манікюру з використанням малюнків акрилом

Цікаві варіанти дизайну манікюру

Найпростіший варіант малюнка на нігтях акриловими фарбами для початківців – це квіти. На другому місці стоять абстракції. Саме з цих варіантів жінкам і радять починати працювати в нейл-арте.

Варіантів дизайну манікюру дуже багато . Це не завжди тільки візерунки і малюнки. Часто жінки працюють в змішаних техніках, вміло доповнюючи малюнок мереживами, нитками, пір’ям, фольгою, блискітками.Нігті можна навіть інкрустувати стразами, камінням. Всі прикраси приклеюються особливим «нігтьовим» клеєм, фіксуються зверху шаром закріплює лаку. Манікюр виглядає об’ємно, незвично, оригінально, створює святковість, тому, він доречний на корпоративах і на вечірках.

Підказки при роботі з дизайном манікюру

Поради починаючому дизайнерові манікюру

Перш, ніж наносити малюнки акриловими фарбами, нігті потрібно попередньо підготувати – підкоригувати форму, прибрати задирки і кутикули, почистити від бруду, відшліфувати їх поверхню.Щоб склад довше тримався і зміг нормально закріпитися, нігті потрібно знежирити.

При роботі можна використовувати не тільки натуральні пензлики, але і синтетичні (фахівці стверджують, що останні будуть навіть краще натуральних). Коли робота виконана, пензлики потрібно відразу помити, поки фарба не висохла, – інакше пензлик доведеться викинути.

Рекомендації по роботі з дизайном манікюру від фахівців

Змішувати акрил потрібно в керамічних або пластмасових тарілках.По завершенні роботи посуд потрібно залити гарячою водою, щоб фарба відійшла від поверхні.

Фахівці радять жінкам спочатку намалювати майбутній візерунок і ескіз картинки на папері, продумати його до дрібниць. Можна пофантазувати з квітами і відтінками, текстурою, лініями, спробувати його зобразити розведеним або акрилом в чистому вигляді.

Хитрощі професійного дизайну манікюру

Оскільки акрил досить рідкий, при роботі руки повинні обов’язково спиратися на стіл, щоб фарба не стікала.

Використовувати для сушки УФ-лампу не потрібно.

Серед жінок акриловий манікюр користується особливою популярністю завдяки тому, що він має високу водостійкість, стійкість до ультрафіолетових променів (манікюр не може вигоріти на сонці). Багатьом жінкам цікаво також освоїти цю техніку і спробувати самостійно робити ексклюзивний манікюр.

Секрети малюнків на нігтях акриловими фарбами: відео

З простоту освоєння і роботи малюнки на нігтях за допомогою акрилу завоювали популярність.Ми підготували для вас відео в яких ви наочно побачите техніку виконання цього нескладного манікюру.

Малюнки акриловими фарбами на нігтях

Висловити свою індивідуальність і показати її оточуючим допоможе дизайн нігтів акриловими фарбами. Малюнки акриловими фарбами на нігтях робити не важко, так як це самий підходящий для такої роботи матеріал. Основу цих фарб становить вода, колірний пігмент і смола, яка і надає консистенції в’язкість.

Завдяки тому, що в акрилової фарби немає змісту розчинника, такий матеріал може сміливо вважатися екологічним.

Використовувати цей матеріал можна де завгодно. Його застосовують у розписі приміщень, так як він не має запаху і шкідливих випарів, звичайно ж, художники часто віддають йому перевагу, творчі особистості прикрашають з його допомогою все довкола. У нігтьової індустрії так само вона займає свою нішу, де виробники випускають таку фарбу і кисті до неї спеціально для нейл-арту.Про її застосуванні можна говорити дуже довго, тому що це дуже універсальний матеріал.

Переваги акрилових фарб

 • Можливість нанесення на будь-яку поверхню, таку як папір, дерево, бетонні стіни, метал, пластик, нігті і так далі
 • Швидко сохне на повітрі
 • Хороша змішуваність, завдяки чому можна отримати нові кольори і відтінки без покупки
 • Після висихання шар залишається еластичним, тому він не тріскається, не кришиться, не вигоряє під впливом ультрафіолету, що робить можливим використовувати її при нарощуванні і нанесенні шелаку
 • Консистенція досить в’язка, тому вона не розтікається, що робить роботу з нею зручною навіть в дрібних малюнках
 • Яскраві соковиті кольори
 • Водна основа дозволяє без праці містити інструменти в чистоті, так як вона легко змивається під звичайною водою
 • Після висихання акрил набуває водостійкість, так що можна сміливо накладати другий шар, без побоювань, що малюнок змаститься
 • Помилки при розпису легко коригуються водою
 • Нанесення одного шару дає яскравий насичений колір, на відміну від лаку, який потрібно наносити кілька разів
 • Після розпису можуть залишитися сліди на шкірі, які на відміну від лаку, легко видаляються

Акрилові фарби ще і більш економні в застосуванні.Якщо робити розпис лаком, то потрібно вилити кілька лаку на палітру, щоб пензлем або ДОТС брати потрібну кількість. Але лак починає висихати, втрачаючи потрібної консистенції, тому працювати потрібно якомога швидше, або постійно підливати лак.

Фарба ж не втрачає своїх властивостей, якщо вона починає висихати, можна просто додати трохи води. Час висихання матеріалу залежить від його кількості. Якщо видавити на палітру товстим шаром, то вона не буде сохнути протягом години, а при нанесенні тонкого шару на нігті висохне дуже швидко.

Що потрібно для роботи з акриловими фарбами

Перш ніж зробити манікюр акриловими фарбами в домашніх умовах, потрібно продумати дизайн і приготувати всі необхідні матеріали та інструменти. В першу чергу це звичайно сама акрилова маса.

Щоб не помилитися з колірною гамою, потрібно вибрати або вже заплановані відтінки, або базові, в які входить білий, чорний, синій, жовтий і червоний.

Таким чином, можна буде отримати зелений, рожевий, кавовий, сірий і багато інших відтінки шляхом змішування.

Не вся акрилова фарба однакова. Вона буває різною по укриваемость:

 • Прозора
 • Напівпрозора
 • Щільна

Купити фарби можна не тільки в спеціалізованих на нігтях магазинах, але і в художній лавці або в канцелярії.

Кисть потрібно вибирати не пухку, пружну. Для контурів дуже тонку, а для широких мазків, наприклад, якщо це малювання метеликів або квітів, плоску, а для роботи по краях нігтики краще використовувати скошену.Щоб ставити крапки на нігтики краще взяти Доттер, або використовувати тонку кисть. Будинки для цього вийти пристосувати зубочистки, голки, які не друкарську ручку або спицю.

При роботі з матеріалом потрібно мити кисті для набору іншого кольору. Тому необхідно мати біля себе баночку зі звичайною водою, де кисті легко прополоскати завдяки водній основі матеріалу. Для видалення зайвої вологи після полоскання потрібно покласти поруч серветку або суху ганчірку.

Розпис справа не швидка, тому буде прикро, якщо манікюр швидко зіпсується.Щоб цього не сталося, і все було правильно, є кілька варіантів:

 • Перед тим як малювати, нанести базове покриття для нігтів, а після завершення дизайну покрити закріплює покриттям. Вони сохнуть на повітрі близько хвилини, і продовжать життя нового нейл-арту
 • Малюнок зробити з покриттям шелак, тоді він збережеться на два тижні
 • Використовувати малювання при нарощуванні досить поширена практика, адже тоді малюнок може зберегтися і на місяць-два

Після того, як дизайн готовий, обов’язково потрібно привести всі інструменти в порядок, так як коли фарба засохне, її вже буде важко відмити.

Ще потрібно прибирати її з бортиків баночки або тюбика з матеріалом, так як після закриття він висохне і приклеїть кришку.

Як використовувати акрилові фарби

Будь дизайн або проста фарбування починається з підготовки нігтів. Видалення кутикули, підпилювання до потрібної форми, очищення. Далі слід продумати дизайн.

Найкраще спочатку намалювати задумане на листку паперу, спробувати фарби на ньому, розібрати малюнок покроково, розробляючи і готуючи руку до розпису.

Якщо малюнок є не доповненням до дизайну, а основним елементом, то потрібно подумати про фон. Найкраще для цього підійде білий і яскраво-жовтий колір. Звичайно, все залежить від кольорової палітри малюнка, головне, щоб відтінки контрастували з фоном, тоді малюнок не загубиться і буде добре видно.

Щоб не розчаруватися в перший раз, новачкам не варто брати на себе виконання складних художніх елементів, як наприклад, китайський розпис.

Для початківців підійдуть прості геометричні фігурки, лінії і точки. Існує дуже простий спосіб, це поставити різнокольорові точки, а потім за допомогою зубочистки розмазати їх, створюючи кольорові вири.

Існує декілька технік малювання акриловими фарбами:

 • Масляна передбачає використання густий текстури, тоді мазки будуть зберігати свою фактуру, що схоже на масляну
 • Акварельная техніка виходить шляхом розбавлення фарби, тоді вона стає прозорою, схожою на акварель.Але на відміну від акварелі, акрил після висихання статичний, і наступні шари не зашкодять перший
 • слайдингом досить непроста техніка. Структурний гель змішується з фарбами, складність полягає в розрахунку пропорцій, інакше покриття після висихання не придбає потрібний відтінок
 • Лесировка створюється шляхом нанесення тонких прозорих шарів. Кожен шар наносять після повного висихання першого, таким чином, отримуючи прозорий малюнок

Малюнки акриловими фарбами для початківців

Багато хто хоче бачити на своїх нігтики квіткові мотиви, але квіти складні у виконанні для початківців, так як вимагають накладення декількох шарів різної фарби.Ось простий спосіб намалювати красивий і не дуже простий на вигляд квітка в домашніх умовах. Вибравши колір, просто зробити мазки однієї спрямованості, звужуючи кінчик, вийде фактурний пелюстка, який можна обіграти по-різному. Або можна просто поставити крапки по формі квітки.

Легко виконати прості візерунки і завитки, які прикрасять нігтик.

Соковиті фарби відмінно виглядають, якщо малювати прості фрукти або ягоди. Спочатку потрібно позначити контури, а потім зафарбовувати тим же кольором.Для яскравості малюнка можна обвести його чорним кольором.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що акрилові фарби є дуже універсальним матеріалом, який знаходиться в крокової доступності. Такі малюнки будуть яскравими і соковитими, привертаючи увагу оточуючих. Розпис нігтів акриловими фарбами під силу навіть новачкам, пробуючим в перший раз.

Створюємо малюнок на нігтях акриловими фарбами

Одним з найпопулярніших матеріалів, необхідних для створення чудового манікюру є акрилові фарби.Вони здатні доповнити дизайн нігтів, зробивши його справді унікальним і незабутнім. Крім того, акрилові фарби ще й абсолютно безпечні для здоров’я людини.

Якщо у вас немає бажання відвідувати дорогих майстрів манікюру та педикюру, то ви самі цілком можете освоїти техніку розпису нігтів. Для цього буде потрібно лише знання техніки нанесення акрилових фарб на нігтьову пластину.

Акрилові фарби дуже легко знайти в спеціалізованих магазинах або ж, просто на просто, замовити в інтернеті.Купивши один раз упаковку таких фарб, ви зробите дуже вигідне вкладення, так як їх вистачить на дуже довгий час.

Готуємо нігті

Перед тим, як почати малювати потрібно, як слід, підготувати нігті до нанесення фарб. Щоб надати вашим нігтям приголомшливий вид потрібно виконати ряд заходів, а саме:

 1. Підготовка необхідних інструментів;

Для створення неперевершеного дизайну нігтів потрібні будуть акрилові фарби, пилка, призначена для шліфування, безбарвний лак – закріплювач, кілька тонких пензликів.

 1. Позбавлення від застарілої фарби;

Якщо на ваших нігтях є старий лак, то від нього обов’язково потрібно позбутися.

 1. Шліфування нігтьової пластини;

Відшліфувати нігті потрібно для того, щоб фарба лягала рівномірно. Щоб цього досягти, потрібно якомога акуратніше видалити верхній шар нігтьової пластини

 1. Нанесення на нігтьову пластину підготовчого фону;

Перед тим, як нанести на ніготь фон, потрібно як слід подумати, який саме колір вам потрібен.Після того, як ви зробите вибір потрібно нанести лак на ніготь в два шари і дати йому гарненько висохнути.

 1. Нанесення на фон акрилових фарб;

На вже висохлий фон, за допомогою акрилових фарб, потрібно нанести будь – якої малюнок і почекати пару хвилин поки він підсохне.

 1. Закріплення.

Після виконаної роботи потрібно нанести на нігті закріплювач. Це допоможе малюнку не втратити первозданний вигляд і довше триматися.

P.S. Слід так само пам’ятати, що акрилова фарба темніє після висихання. Цей факт потрібно враховувати при виборі фону і кольору самого малюнка.

Способи і види

Існує величезна кількість способів того, як можна прикрасити нігті за допомогою акрилових фарб. Найбільш популярними серед них є:

 1. Френч, прикрашений різним орнаментом;

Прикрасити французький манікюр орнаментом з акрилових фарб – це чудове рішення для тих, хто хоче мати хороший манікюр.Для створення такого малюнка потрібно зробити самий звичайний (білий або кольоровий) френч і прикрасити його ніжними акриловими нотками. Після виконаної роботи потрібно покрити нігтьову пластину закрепителем.

 1. Pop- аrt;

Pop-аrt – це саме той стиль, який ідеально підходить молодим, енергійним людям, спраглим пригод. Манікюр з подібними елементами доповнить ваш образ і подарує відмінний настрій. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно просто покрити нігті білим або будь-яким світлим лаком, а поверх нього нанести яскраві різнокольорові плями і покрити всі закріплювачем.

 1. Любовна тематика;

Для того, щоб створити навколо себе ніжну і романтичну атмосферу потрібно використовувати саме цей спосіб. З цією метою можна використовувати будь-які малюнки з натяком на любовну тематику: серця різних кольорів і розмірів, або ж зображення Купідона, або красиву напис «love».

 1. Райдужна тема;

Дуже привабливо на нігтях будь-якої довжини виглядає райдужна тематика. Цей візерунок ідеально підійде молодим, життєрадісним і оптимістичним людям.Для її створення потрібно тільки розфарбувати нігтьову пластину всіма барвами, які є у вас в наявність. Не варто забувати, що будь-який візерунок після того, як він повністю закінчений, вимагає нанесення закріплювача.

 1. Справжній натюрморт;

Якщо є бажання намалювати на нігтях стиглі овочі йди фрукти – прекрасно! Можна також використовувати фруктовий принт, якщо малювати самому не представляється можливим. Ви тільки уявіть, як цікаво будуть виглядати на нігтях стиглі яблучка, або соковиті часточки кавуна нанесені на всю площу нігтьової пластини.

 1. Банти;

На будь-яких нігтях банти будуть виглядати дуже ефектно. І зовсім не важливо, намальовані вони поверх французького манікюру, або ж є самостійним художнім елементом. Банти на нігтях можна малювати в тон до одягу або аксесуарів, їх можна прикрашати стразами або ж декоративними візерунками. Для того щоб створити на нігтях ефект об’ємних бантів потрібно намалювати їх світлою фарбою, а потім, обвести підстави чорним кольором і підмалювати невеликі складки.

Всі ці прийоми додадуть особливої ​​елегантності і жіночності вашим рукам і допоможуть вам виглядати на всі сто відсотків.

Що стосується інших статей за малюнками на нігтях, то їх можна подивитися відвідавши цю сторінку.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями! .