Маникюр

Манікюр і педикюр в липні 2020: Манікюр з малюнками на літо 2020: 100 фото модних новинок

Манікюр липень 2020 місячний календар педикюру, сприятливі дні

Далі ми розглянемо з вами місячний календар стрижки волосся, а також сприятливі дні створення манікюру і педикюру в липні 2020 року і інших маніпуляцій з нігтями і волоссям.

Сприятливі місячні дні липня 2020 роки для модного манікюру і педикюру, хімічної завивки, стрижки і фарбування, інших маніпуляцій з волоссям, інших важливих процедур липневого календаря, є такі числа місяця:

Несприятливі дні липня 2020 роки для манікюру і педикюру, стрижки і завивки, в тому числі хімічної та інших маніпуляцій з волоссям, є наступні:

Календар манікюру і педикюру липня 2020 року

1 липня ср 10,11 місячний день Скорпіон Зростаюча
2 липня чт 11,12 місячний день Стрілець Зростаюча
3 липня пт 12,13 місячний день Стрілець Зростаюча
4 липня сб 13, 14 місячний день Козеріг Зростаюча
5 липня нд 14, 15 місячний день Козеріг Повна
6 липня пн 15, 16 місячний день Козеріг Зростаючий
7 липня вт 16, 17 місячний день Водолій Зростаючий
8 липня ср 17, 18 місячний день Водолій Зростаючий
9 липня чт 18, 19 місячний день Риби Зростаючий
10 липня пт 19, 20 місячний день Риби Зростаючий
11 липня сб 20, 21 місячний день Овен Зростаючий
12 липня нд 21 місячний день Овен Зростаючий
13 липня пн 21, 22 місячний день Овен Третя чверть
14 липня вт

22, 23 місячний день

Телець Зростаючий
15 липня ср 23, 24 місячний день Телець Зростаючий
16 липня чт 24, 25 місячний день Близнюки Зростаючий
17 липня пт 25, 26 місячний день Близнюки Зростаючий
18 липня сб 26, 27 місячний день Близнюки Зростаючий
19 липня нд 27, 28 місячний день Рак Зростаючий
20 липня пн 28, 29, 1 місячний день Рак Нова
21 липня вт 1, 2 місячний день Лев Зростаюча
22 липня ср 2, 3 місячний день Лев Зростаюча
23 липня чт 3, 4 місячний день Діва Зростаюча
24 липня пт 4, 5 місячний день Діва Зростаюча
25 липня сб 5, 6 місячний день Ваги Зростаюча
26 липня нд 6, 7 місячний день Ваги Зростаюча
27 липня пн 7, 8 місячний день Скорпіон Перша чверть
28 липня вт 8, 9 місячний день Скорпіон Зростаюча
29 липня ср 9, 10 місячний день Стрілець Зростаюча
30 липня чт 10, 11 місячний день Стрілець Зростаюча
31 липня пт 11, 12 місячний день Стрілець Зростаюча

Манікюр та педикюр липня 2020 року

Тепер коли ви ознайомилися з місячним календарем стрижки з сприятливими і несприятливими днями липня 2020 року, в тому числі догляду за своїми нігтями, манікюром і педикюром, дізнайтеся більше про те, як правильно розпорядитися отриманими знаннями нижче.

Доглянуті руки і красивий манікюр, це одна з складових жінки, недарма кажуть, що вік жінки визначається по її руках. Сучасна косметологічна індустрія пропонує масу засобів для догляду за руками і нігтями в домашніх умовах, в косметичних салонах є спеціальні процедури для омолодження, і сучасні жінки охоче використовують всі ці кошти по боротьбі з віковими змінами шкіри рук.

Величезну роль для краси рук має правильно зроблений манікюр, покриття, яке завдає жінка собі на нігті, часто показує оточуючим її настрій і стиль.

Деякі віддають перевагу спокійному манікюр, який підкреслює красу і доглянутість рук, яскравий лак, виділяє нігті і з кращого боку відтіняє шкіру рук, а всілякі малюнки і стрази надають ефектності образу.

Існує кілька методик з манікюру і нанесення лаку, кожна жінка вибирає свій зручний для неї спосіб, який відповідає її стилю життя, адже не секрет, що у сучасних дам велика завантаженість обов’язками і можливості покривати часто лаком нігті немає.

Тому манікюр і покриття для нігтів дещо вдосконалили, що дозволяє робити цю процедуру набагато рідше, ніж наприклад десять років тому. Варто також відзначити, що не всі покриття для нігтів добре впливають на нігтьову пластину, часто гелеві довгострокові покриття руйнують її, роблячи ніготь крихким, тому варто дотримуватися перерви між нанесенням лаку і виконувати спеціальні процедури для зміцнення нігтьової пластини.

Знаючі дами все маніпуляції з волоссям і нігтями намагаються виконувати їх в сприятливі для цього дні, заглядаючи в Місячний календар липня 2020 року, який розповість в якому Зодіакальному будинку прибуває на даний момент Місяць, яка, як відомо, впливає на стан і здоров’я людини.

Адже не секрет, що зробивши манікюр або стрижку в непередбачений для цього день, можна завдати шкоди своїй шевелюрі і нігтям, вони стануть тьмяними і ламкими, та ще й сповільнять своє зростання і оновлення. Вище ми представляємо такий календар, щоб наші милі жінки змогли планувати свої походи в салони в сприятливі для цього дні.

Якщо ви ще не розбираєтеся в тонкощах впливу Місяця на людину і все живе, включаючи рослини, ріст волосся та інше, вам слід дізнатися про це більш детально, про те, як в період коли настають складні дні, потрібно вести себе, або ж навпаки , в який момент потрібно діяти рішуче, покладаючись не тільки на себе і свої сили, а ще й розраховуючи на енергетичну підтримку ззовні.

Якщо хтось із вас ще не довіряє впливу Місяця в результаті зміни її фаз, сумнівається в цьому факті, ми радимо провести експеримент – поспостерігайте за собою в якомусь відрізку часу, відзначаючи всі дні, як ви себе почували, після чого звірте записи з Місячним календарем і ми впевнені – ви переконаєтеся, що йому можна довіряти!

Про Лунном календарі липня 2020 року – місячних фазах …

Як ви вже зрозуміли – місячний календар дозволяє нам з вами бути в курсі того, яка в даний день тижня Місяць, і яка її фаза.Також він дозволить посприяти в плануванні своїх справ, в який день потрібно активізуватися, а в який не варто чогось серйозного робити.

Говорячи про місячних фазах і їх зміні, то варто нагадати, що вони можуть надавати безпосередній вплив не тільки на людину, але на все живе на Землі, наприклад – на землетрусу і виверження вулканів. electronicjournal.net

Різні фази Місяця – молодик і повний місяць, в тому числі і перші дні Місяця, також як першої і останньої її чвертей, вважаються складним періодом, це час посиленого взаємодії між собою Сонця і Місяця.Ці дні негативно впливають на людину, його емоційний стан.

Сприятливими ж днями є ті дні, коли між Сонцем і Місяцем створюється аспект в 60 або 120 градусів.

В основному, це періоди, коли Місяць в кінці убування або ж початку росту. Місячний календар на липень 2020 року, як і на будь-який інший місяць – це циклічна зміна чотирьох фаз земного супутника.

Сприятливі дні липня 2020 року і несприятливі

Тепер, коли ви все знаєте про фази Місяця, зможете самостійно вирішити, в який день можна робити фінансові операції, заводити знайомства, стригтися, проводити роботи, пов’язані з посадкою або пересадкою рослин та інше, аж до того, щоб дізнатися, в який день місяці найкраще шукати роботу, або йти на співбесіду.

Молодик в липні 2020 року

Несприятливі місячні дні – Молодик – перша фаза Місяця (1-я чверть).

У цей період людина енергетично знесилений і може відчувати себе самотнім, все у нас в цей період “валиться з рук”, настрій на низькому емоційному рівні, ми пасивні, а активність зведена до мінімуму.

Максимально захистите себе від чиїхось ініціатив, бережіть свої сили, раціонально витрачайте їх. Не піддавайтеся на чиїсь провокації і самі нікого не провокуйте на з’ясування відносин…

Зростаюча Місяць в липні 2020 року

Сприятливі місячні дні – Зростаюча Місяць – друга фаза (2-я чверть).

Енергетично наповнений період, нагадує собою молоду людину, який повний сил, енергії, амбіцій і бажання в щоб те не стало проявити себе, домогтися чогось значимого.

Зараз саме час починати нові справи, просувати свої ініціативи, бути активними, наполегливими і рішучими. Ведіть переговори, домагайтеся свого там, де здавалося б питання “застряг”, в цей час все у вас вийде.

Повний місяць у липні 2020 року

Несприятливі місячні дні – Повний місяць – третя фаза (3-тя чверть).

У цей часовий відрізок, ми хоч і сповнені сил і бажання проявити себе, але часом ми намагаємося домогтися свого на підвищених тонах, прагнемо отримати бажане будь-якими доступними і недоступними методами.

У цей час людина емоційно збуджений і легко йде на конфлікт, причому з будь-якого приводу.Максимально дистанціюється від непотрібних контактів, так буде спокійніше, бажано перечекати цей непростий період в самоті …

Місяць в липні 2020 року

Сприятливі місячні дні – Місяць – четверта фаза (4-я чверть).

Складний часовий відрізок, який прийнято називати “збитковим”. У цей час наші сили в занепаді, енергетично ми слабкі, мало ініціативні, дратівливі, мало що у нас виходить, будь-яка дрібниця нервує, робити нічого не хочеться.

Це час має не до активного фізичного, а до творчого та розумової праці. Економте сили, в найближчі дні вам їх нізвідки буде заповнити. Зосередьтеся на невідкладні справи, ті які не можна відкласти, всі інші тимчасово перенесіть на інші терміни.

Місячний календар із зазначенням сприятливих днів липня 2020 роки для стрижки, завивки, фарбування волосся, як манікюру, педикюру і дизайну нігтів з зміною місячних фаз, розташуванням Місяця, нашого земного супутника по відношенню до знаків зодіаку, допоможе нам більше дізнатися про те, коли слід відвідувати салон краси, а коли утриматися від маніпуляцій з волоссям і нігтями, щоб не завдати шкоди їхньому здоров’ю, тим самим сприяючи здоровому росту і якісного догляду за ними.

Місячний календар манікюру 4 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 4 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 04.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 4 Июля

(Оцінка дня 8 балів з 10)

Місяць у Стрільці

Проходячи через сузір’я Стрільця, місяць здатна надавати тонізуючу вплив.Відзначається підвищення працездатності, активності і мотивації. Більш вдалого часу для втілення грандіозних планів не знайти.

 • Манікюр, зроблений в цей період, не буде відрізнятися чудовим зовнішніми виглядом, проте він і не зіпсує поточний стан нігтів. Шелак або нарощування також не ідеальним, нігті швидко втратять товарний вигляд і корекції у майстри не вдасться уникнути. Не варто приділяти увагу і процедурам по оздоровленню нігтів – істотних зміни не буде.
 • Проте, будь-які зміни зовнішнього вигляду, включаючи манікюр, сприяють підвищенню вашого авторитету в очах колег. Не дивуйтеся, якщо завдяки такій незначній, на перший погляд, деталі як манікюр, ви зможете вийти на новий рівень роботи.
 • Похід в салон може стати точкою відліку і першою сходинкою на вашій кар’єрній драбині. Якщо ж ваша поточна посада не передбачає кар’єрного росту – то чекайте здійснення успішної операції, що неодмінно підвищить ваш авторитет в очах колег і принесе відчутний прибуток.

13 місячний день

13 місячна доба це відмінний день для догляду за собою. Обов’язково призначте відвідування салону саме на цей день. Будь-які маніпуляції з нігтями принесуть вам красу і популярність. Саме манікюр, зроблений сьогодні, допоможе надати образу закінченість і стильність. Приділіть увагу обріза манікюру, навіть якщо ви перебуваєте в процесі відрощування нігтів. Після цієї процедури нігті стануть набагато міцніше і процес відрощування піде з потроєною силою.Нарощування не рекомендується. Незважаючи на те, що процедура пройде успішно і принесе потрібний результат, ефект не протримається довго, що пов’язано з прискореним ростом нігтів.

Противникам обрізного манікюру і кардинальних змін рекомендується поекспериментувати з кольором покриття. Дуже ймовірно, що колір, уникати вами раніше, після нанесення відмінно підійде до вашого образу. Однак, уникайте кольору темної колірної гами, сьогодні вони сприяють погіршенню настрою і привнесуть в життя темних фарб.

Нанесення шелаку краще уникнути в цей день. Красиве і довговічне покриття створити не вдасться.

Рада. З езотеричної точки зору день ідеальний для відвідування майстра, обрізний манікюр здатний привнести в життя удачу і посприяти вдалого завершення давно початих справ, не кажучи вже про збільшену привабливості.

Позитивний вплив дня:

 • Час ідеально для обрізного манікюру і експериментів;
 • Слід спробувати нанести покриття незвичного кольору.

Негативний вплив дня:

 • День несприятливий для створення довговічного манікюру;
 • Не рекомендується починати курс з оздоровлення нігтів і шкіри рук.

Зростаюча Місяць (2 Фаза)

Друга фаза зростаючої місяця забезпечує наростання внутрішньої енергії, як в організмі людини, так і в навколишньому середовищі. Час підходить для поліпшення стану нігтів. Найпростіші процедури позитивно позначаться на самопочутті в цілому, поліпшать позитивний настрій і додадуть вагомості в очах вашого оточення.

Хочете швидко відростити нігті? Не витрачайте час! Записуйтеся в улюблений салон. Ваші стандартні процедури по догляду за нігтями матимуть набагато більший ефект. Ви забудете про проблему шарування нігтів, зменшиться і їх ламкість. Адже здорові нігті не вийдуть з моди.

Однак не перестарайтеся, час сприятливий для експериментів, пройшло. Не варто експериментувати протягом 2-ї фази місяця, результат може бути несподіваним і зіпсувати настрій.

Сконцентруйтеся на поліпшенні стану нігтів і шкіри рук.Обговоріть зі своїм майстром новинки в області манікюру, можливо, він зможе запропонувати одну з новітніх процедур, що поліпшить не лише стан нігтів, але і загальне організму.

При фарбуванні або нарощуванні нігтів виберіть звичні колір і форму. Зміна довжини нігтів сприяє удачі в справах, підвищить загальний тонус, поліпшить настрій, все це явно помітять оточуючі. Підрізавши нігті протягом другої фази зростаючої місяця, ви знімете негатив і очистіть карму, що, в свою чергу, призведе до поліпшення матеріального стану та кар’єрного росту.

Позитивний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • Будь догляд здатний поліпшити стан ваших нігтів.
 • Манікюр, зроблені протягом поточного періоду, підвищить захисні сили і сприяє удачі в справах.
 • Хочете відчувати себе в своїй тарілці? Використовуйте звичний відтінок лаку і уникайте зміни форми нігтів.

Негативний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • В даний період абсолютно протипоказані будь-які експерименти.Результат не виправдає ваші самі скромні очікування.

суботу

Вплив на події суботи надає Сатурн. День характеризується сприятливими змінами здоров’я, зовнішнього вигляду, стану не тільки нігтів, але і всього організму.

 • Існує думка, що манікюр, зроблений в цей день, несе оновлення і допомагає почистити карму, адже зі зрізаними нігтями знімається і частина гріхів.
 • Манікюр та процедури по догляду за нігтями будуть успішні як ніколи.Ваші нігті стануть набагато здоровіше і придбають оновлений вигляд. Новий манікюр сприяє поліпшенню здоров’я і самопочуття в цілому.
 • Якщо ви страждаєте від самотності – кидайте всі справи і записуйтеся в салон до майстра протилежної статі. Це принесе швидкі зміни і ситуація зміниться на краще. Всім, крім народжених в неділю, манікюр принесе благополуччя і допоможе відновити організм.

Місячний календар манікюру 12 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 12 липня 2020 року.Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 12.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00).Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 12 Июля

(Оцінка дня 5 балів з 10)

Місяць в ОВЕН

Особливому впливу піддається знак Овна, коли місяць проходить через нього, у що знаходяться під впливом знака зазначається неміряна активність і жага до діяльності.

Овни відчувають величезну силу і хочуть нових звершень і змін.Саме ці періоди найбільш сприятливі для перетворень у своєму житті. Однак періоди коли місяць знаходиться в Овні, гірший час для змін своєї зовнішності і, зокрема, для манікюру.

 • Для догляду за руками це найсприятливіший період. Мало того, що ваші нігті швидко відросте, і буде потрібно повторна процедура, ще й якість нігтьової пластини зміниться не в кращу сторону. Спроби поліпшити стан нігтів матимуть кардинально протилежний результат. Наберіться терпіння і не відвідуйте салон в цей період.
 • Навіть найпростіше фарбування нігтів розчарує вас. Покриття швидко втратить первісний вигляд, а накладними нігтями не доведеться довго милуватися.
 • Також, відвідування майстра може спричинити невдачі і в звичайному житті. Будь-які маніпуляції з нігтями неодмінно послаблять захисні функції організму і сприяють витончення кармічного матерії. Ви відчуєте загальне погіршення фізичного стану і станете схильні до всіляких захворювань і неприємностей. Бережіть себе і не піддавайте своє здоров’я невиправданим ризикам!

21 місячний день

День проходить під заступництвом символу «Кінь», що сприяє вирішенню будь-яких питань і здатного посприяти змінам.Змінюватися сьогодні не тільки не заборонено, але і наказано. Візит в салон буде неймовірно до речі. Обраний дизайн доведеться на-віч, манікюр сприяє зміцненню нігтів, додасть їм натуральний блиск, що обов’язково підніме настрій, приверне увагу і компліменти з боку чоловіків.

Якщо ви не налаштовані змінювати форму і довжину нігтів – обмежтеся нанесенням покриття. Сміливо вибирайте яскраві варіанти, сьогодні вони будуть доречні і не приведуть до дисгармонії з іншим чином. Сьогодні день експериментів, щоб ви не зробили, це буде вам до лиця.Не бійтеся нарощувати нігті, хімічні речовини, що входять до складу гелю, сьогодні не здатні зробити негативний вплив на якість ваших нігтів. Приємним бонусом стане той факт, що нарощування збережеться надовго.

Рада. Відвідуючи манікюрний салон сьогодні, ви не тільки доповніть свій образ яскравою деталлю, але і залучите удачу. Здоров’я також стане помітно краще. Цей день підходить для зміцнення кармічних зв’язків. Приділіть час своєму здоров’ю, це дозволить поліпшити настрій, привернути благополуччя і підняти достаток.

Позитивний вплив дня:

 • Обрізний манікюр, зроблений в цей день, сприяє зміцненню нігтів і прискорить їх зростання;
 • Новий дизайн приверне увагу оточуючих і послужить приводом для компліментів;
 • Хімічні речовини, що застосовуються в салонах, не завдадуть шкоди вашим нігтям;
 • Будь-які маніпуляції з нігтями залучать удачу і послужать поштовхом для поліпшення матеріального становища.

Місяць (3 Фаза)

Третя фаза відрізняється зниженням рівня активності і згасанням енергії як всередині, так і навколо нас.В цей час процеси, що протікають в організмі, сповільнюються. Очевидно, що це стосується і зростання нігтів.

Доглядаючи за нігтями в цей період, ви зможете надовго зберегти їх доглянутими і красивими, але не варто розраховувати на те, що вам вдасться швидко відростити довгі нігті. Якщо проблема швидкого зростання нігтів з якихось причин вас турбує, то вітаємо, зараз саме час зробити манікюр; він не відросте протягом тривалого часу.

Третя фаза – це час експериментів.Зверніть увагу, що покриття не протримається довго. Звичайно, з одного боку це негативне явище, але давайте мислити позитивно. Вам відкривається широкий простір для експериментів. Пробуйте нові відтінки хоч через день, фарбування не завдасть шкоди нігтьової пластини.

Зменшення місяця також не розташовує до догляду. Немає сенсу робити дорогі маски і застосовувати зміцнюють розчини, ви не отримаєте максимального ефекту від жодного продукту. Швидше за все, гроші будуть витрачені даремно.

Позитивний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Повільне зростання нігтів – не завжди негативне явище, третя фаза гарантує збереження однієї довжини тривалий час
 • Будь-яке покриття не протримається на ваших нігтях довго. Експериментуйте з відтінками, використовуйте час з користю

Негативний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Якщо ви прихильниця довгих нігтів – ні в якому разі не обстригають їх! Ця процедура сприяє уповільненню їх зростання.
 • Відкладіть харчування і оздоровлення нігтів на більш пізній період. Зараз процедури не матимуть ніякої ефективності.

неділю

На цей день впливає найбільший об’єкт нашої системи – Сонце. Будучи джерелом усього живого, Сонце сприяє удачі в справах і створить всі умови для вдосконалення. Якщо ви були народжені під знаком сонця, то всі починання цього дня дадуть швидкий результат.

 • Але для тих, хто був народжений під знаками інших планет, в цей день не рекомендується міняти свою зовнішність.Не можна отстрігать не тільки нігті, але і волосся. У неділю душа пов’язана з ангелом, що охороняє вас. Експерименти з довгою нігтів здатні порушити існуючу зв’язок, спричинити за собою низку невдач і навіть значно погіршити матеріальний стан.
 • Манікюр в цей день протипоказаний ще й тому, що він здатний негативно вплинути на психологічний і фізичний стан. До того ж, результат навряд чи порадує вас, а погіршення стану нігтів спричинить за собою тривалий період відновлення і зажадає чималих зусиль.
 • Однак якщо ваше життя наповнене невдачами, а провали йдуть один за іншим, то спробуйте змінити ситуацію за допомогою нового манікюру. Можливо, спрацює фундаментальний закон математики, і мінус на мінус дасть плюс.
Місячний календар стрижки нігтів і манікюру на липень 2020 року16:07


10.07.2020

Фото: pxhere.com

У колишні часи нігті намагалися стригти в певні дні тижня, вірячи, що такий догляд допомагає притягувати в життя позитивні зміни.

19 числа манікюр робити не варто – обрізання нагідок може привести до розшарування нігтьових пластин

Стрижка нігтів – відповідальна процедура, адже підстригся нігтьові пластини, можна не тільки залучити удачу, але і стати магнітом для неприємностей. Поради астрологів на липень 2020 року допоможуть вибрати ідеальний час для манікюру, який допоможе створити прекрасний образ.

У колишні часи нігті намагалися стригти в певні дні тижня, вірячи, що такий догляд допомагає притягувати в життя позитивні зміни.

11, 12 і 13 липня: спадна Місяць в Овні – відмінний час для манікюру і педикюру. Підстригаючи нігтики в ці дні, можна з легкістю впоратися з неприємностями і знайти нових друзів. Астрологи рекомендують стригти нігтьові пластини в першій половині дня, щоб зарядитися бадьорістю й оптимізмом.

14, 15 липня: ще два сприятливих дня пройдуть під впливом Місяця в Тельці.Тим, кому необхідно налагодити відносини з оточенням, варто підстригти нігтики в будь-який з цих днів. Закруглена форма нігтів буде оптимальною і вбереже від непотрібної агресії.

16, 17 і 18 липня: три дні спадна Місяць проведе в Близнюках. У перші два дні астрологи рекомендують не чіпати нігті, щоб не спровокувати неприємності. 18 липня обрізати нігтики – до захисту від ворогів і недоброзичливців. У цей день манікюр можна доповнити змовами, що захищають від маніпуляторів.

19, 20 липня: нічне світило переміщається в сузір’я Рака, і 19 числа манікюр робити не варто – обрізання нагідок може привести до розшарування нігтьових пластин. 20 липня, в Молодик, стрижка нігтів посилить інтуїцію, яка не дасть помилитися в справах.

21, 22 липня: стрижка нігтів під час перебування Місяця в Леві прискорить їх зростання, а також допоможе заспокоїти нерви, залучити в життя любов і взаєморозуміння. Астрологи рекомендують зайнятися також зміцненням нагідок, щоб зберегти їх сильними.

23, 24 липня: спадна Місяць пробуде в Діві два дні, але астрологи рекомендують перенести стрижку нігтів на 23 липня. У цей день вийде налагодити відносини з близькими, а манікюр, зроблений з ранку, збільшить привабливість. 23 числа стрижка нігтів може привести до появи задирок.

25, 26 липня: обидва дня спадна Місяць проведе в Знаку Терезів, і цей час сприятливо для манікюру і педикюру. Обрізаючи нігтики, можна залишити за спиною проблеми і негаразди, а також дозволити безліч проблем в найкоротший термін.

27, 28 липня: Місяць в Скорпіоні дарує заряд позитиву, і цей час сприятливо для стрижки нігтів. Завдяки їх обрізання і підпилювання вийде створити прекрасний образ, а також позбутися від ламкості і розшарування нігтьових пластин.

29, 30 і 31 липня: останні три дні місяця Місяць буде в Стрільці. Перші два дні ідеально підходять для манікюру, який можна зробити і в домашніх умовах. Стригти нігті в цей час – до поліпшення настрою і здоров’я.31 липня від процедури краще відмовитися, віддавши перевагу догляду за руками в цілому.

Стрижка нігтів не терпить поспіху і неакуратність, а тим більше – поганого настрою. Цю процедуру важливо здійснювати акуратно, щоб уникнути появи задирок і врослих нігтів. Грамотне підібране час і дотримання порад астрологів допоможуть правильно доглядати за нігтями, щоб вони завжди виглядали доглянутими і акуратними.

Джерело: dailyhoro

Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter.

Від редакції

У вас гарні нігті?

Відповісти

Манікюр та педикюр в липні 2020 року стоїть робити тільки в сприятливі дні, тоді вони будуть служити довше

Сучасні модниці вже давно знають, що манікюр і педикюр потрібно робити тільки в певні дні. Не став винятком і липень 2020 року. Це допоможе мати завжди доглянуті і здорові нігті.Про таке мріє кожна представниця прекрасної статі.

Відповідні дні для манікюру і педикюру з 1 по 10 липня 2020 року

1 липня

Такі процедури фахівці рекомендують робити тільки після того, як сонце зайде. Тоді представниці прекрасної статі зможуть стати просто неперевершеними в очах чоловіків.

2 липня

Якщо хтось в цей день надуманими і ризикне змінити довжину своїх нігтів, то на них чекатимуть великі проблеми.Людина просто впаде в депресію.

3 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями принесуть одні розлади. У людини просто дуже зіпсується настрій. Підняти його буде практично неможливо.

4 липня

Якщо прибрати довжину нігтів, то у людини почнуться конфлікти з оточуючими людьми. Йому просто буде нестерпно працювати, і перебувати вдома. Тому краще стриматися від цієї процедури.

5 липня

Манікюр в цей день допоможе розібратися в собі.Людина матиме можливість розібратися в тому, що йому потрібно. Це дозволить побудувати плани на майбутнє час.

6 липня

Маніпуляції з нігтями дозволять стати більш впевненими в собі. Це допоможе піднятися по кар’єрних сходах, і зайняти завидне місце в суспільстві.

7 липня

Кращим вчинком в цей день буде просто перенести процедури на інший час. Так вийде нічим себе не нашкодити.

8 липня

Якщо дівчата хочуть більше подобатися представникам протилежної статі, то їм обов’язково потрібно сходити до майстра ввечері.

9 липня

Після відвідин майстра по нігтях людина не зможе впоратися своїми негативними емоціями. У підсумку вони просто виллються на оточуючих людей.

10 липня

Якщо зробити манікюр в цей день, то це обов’язково допоможе вирішити всі проблеми. Про такий шанс можна тільки мріяти.

Кращі дні для манікюру і педикюру з 11 по 20 липень 2020 року

11 липня

Всі люди, які в цей день зроблять ці процедури, мають всі шанси зустріти свою другу половину.Однак фахівці настійно не рекомендують нарощувати нігті. Тоді все буде просто марним.

12 липня

У цей день можна без всяких сумнівів відправлятися до майстра. Ефект після процедури буде радувати ще довго.

13 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями сприятливо вплинуть на відносини з рідними і близькими людьми. Гармонія і взаєморозуміння буде у всьому.

14 липня

Процедури з нігтями допоможуть прискорити отримання важливої ​​новини, яку так довго вже чекає людина.

15 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями в цей день не рекомендуються. Краще зайнятися іншими справами.

16 липня

Якщо постригти нігті в цей день, то удача обов’язково відвернеться. Тому не варто ризикувати.

17 липня

Процедури найкраще відкласти на інший час.

18 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями в цей день стануть таким собі оберегом. Люди не зможуть зашкодити, і зробити порчу.

19 липня

Людина буде більше жити, якщо відвідає майстра по нігтях.Однак від нарощування нігтів краще всього відмовитися.

20 липня

Щоб доля не відвернулася, не варто робити ніяких маніпуляцій з нігтями в цей день.

Хороші дні для манікюру і педикюру з 21 по 31 липня 2020 року

21 липня

Якщо вкоротити довжину нігтів, то людина відразу стане виглядати набагато привабливіше в очах протилежної статі.

22 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями дозволить людям отримувати задоволення від простих ситуацій.Також заспокоять нервову систему, і впорядкують думки.

23 липня

Манікюр допоможе налагодити відносини з навколишнім світом і власним «я».

24 липня

Астрологи рекомендують в цей день дати відпочинок нігтям. Тоді нічого поганого не трапиться.

25 липня

Будь-які маніпуляції з нігтями можна робити в цей день. Тому можна навіть і не переживати.

26 липня

Манікюр в цей день зможе допомогти у вирішенні проблем, які вже протягом довгого часу турбують людину.

27 липня

У цей день найкраще приділити увагу шкірі ніг і рук. Різноманітні маски і процедури поліпшити її вид.

28 липня

Якщо в цей день приділити увагу догляду за нігтями, то це допоможе їм повернути здоров’я. Адже гарний манікюр може розповісти багато про людину та її сфері зайнятості.

29 липня

У цей день людина в праві самостійно вирішувати, чи робити йому манікюр чи ні. Однак не варто забувати про професіоналізм майстра.Від нього також може багато чого залежати. Не потрібно звертатися до незнайомих майстрам.

30 липня

З нігтями можна робити все, що завгодно. Важливе хоч якось приділити їм увагу в цей день. Це тільки кращим чином позначиться на них.

31 липня

Щоб не з’явилася депресія, то краще за все залишити нігті в спокої.

Мені нравітсяНе подобається
.