Ногти

Лікування грибка нігтів холодної плазмою: Лікування холодної плазмою грибка нігтів

Холодна плазма

Холодна плазма – що це таке? Як вона дає нам здоров’я, красу і довгу молодість?

Застосування холодної плазми в медицині і косметології почалося порівняно недавно, але вже досягнуті приголомшливі результати! Досвід зарубіжних країн, а також останні роботи російських вчених довели ефективність плазмової медицини в:

 • Омолодження Усунення косметичних дефектів шкіри
 • Ліфтинг Відомий результат за кілька сеансів обробки холодної плазмою
 • Розсмоктування шрамів Холодна плазма шліфує шкіру без ушкоджень
 • Лікування акне Усунення себореї без прийому шкідливих антибіотиків
 • Видалення грибка Всього за кілька сеансів холодна плазма знищить грибок
 • Загоєння виразок Плазма знищує всі патогенні мікроорганізми

Володіючи унікальною властивістю регенерації шкірних покривів, а також сильним антибактеріальним ефектом, холодна плазма знайшла своє широке застосування в комплексному вирішенні дерматологічних та косметологічних проблем без застосування важкої фармакологічної навантаження .Доведено, що обробка холодної плазмою ефективно відновлює шкірні покриви, сприяє прискоренню клітинного метаболізму, ефективно виводить накопичені під дією зовнішніх факторів токсини з клітин.

Напрями застосування холодної плазми:

 • альтернативне лікування акне, в тому числі, підшкірного кліща. Відсутність довгострокового лікування із застосуванням антибіотиків, а також будь-яких косметологічних дефектів складно переоцінити!
 • знищення грибка всього з а кілька процедур .Профілактика і лікування хронічних і набутих захворювань без важкої фармакологічної навантаження на людину.
 • регенерація і омолодження шкіри. Вчені виявили, що струмінь холодної плазми збільшує фібробласти в складі сполучної тканини більш, ніж на 40% вже після першої обробки і ще на третину – після другої, що дає омолодження на рівні клітини. Раніше про подібний ефект можна було тільки мріяти!

Це реально працює, це доступно, це ефективно і безболісно! Холодна плазма – здоров’я, краса і довга молодість!

Відгук від нашої клієнтки Наталії М.: Хочу залишити відгук про холодній плазмі! Тільки почали курс, зробили 2 процедури! Але результат приголомшливий! Ідуть псоріазних бляшки, з’являються цятки здорової шкіри! Якщо так буде продовжуватися … плазма це просто чудо!

Холодна плазма – нова процедура, що омолоджує без болю і уколів

Холодна плазма стала гідною альтернативою курсам пілінгу та лазерної шліфовки. Результати після її застосування порівнюють навіть з ефектом повноцінної пластичної хірургії.Але мова йде зовсім не про ту плазмі, яку косметологи отримують з крові. Це інший вид – іонізований газ.

Безпека і зручність

Якщо ви боїтеся болю і ніяк не наважуєтеся на ін’єкції, не кажучи вже про більш радикальні методи, то ця процедура точно для вас. Вплив холодної плазми повністю безболісно для людини. Обробку шкіри проводять на спеціальному апараті, який не залишає ніяких слідів. Сеанс триває від 2 до 10 хвилин.

Приголомшливий ефект

Звучить, як хороша казка? Давайте розберемо по пунктах, чого саме варто чекати від такого роду процедури.

 • Омолодження шкіри і підтяжка овалу обличчя. Розгладження зморшок і зволоження шкіри – головний коник холодної плазми. Результат ви побачите вже після першої процедури, яка триватиме близько 30 хвилин.
 • Активація вироблення колагену і еластину. Звичайно, одним сеансом ви можете не обійтися, але щоб підтягнути шкіру після схуднення або вагітності, потрібно максимум 3 процедури.
 • Лікування акне і розацеа. Холодна плазма здатна впоратися з будь-якої проблемної шкірою.Навіть включаючи випадки, коли ситуація запущена неправильним лікуванням або, навпаки, відсутністю спроб привести її в порядок. Курс боротьби до акне в середньому триває від 5 до 10 процедур.
 • Усунення косметичних дефектів шкіри (рубці, постакне). Зазвичай ці проблеми вирішуються лазером або пілінгу. Здорово, що зараз можна залишити позаду неприємні відчуття і тривалі муки з лущенням шкіри, які не можна нічим закрити.

Протипоказання

Холодна плазма має досить скромний ряд обмежень, але вони все-таки є.Під заборону потрапляють:

 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • хворі з кардіостимуляторами.

Делікатне питання

Якщо ви встигли накрутити собі думки про величезну вартості такої процедури, то відкиньте їх. Звичайно, вас вразив неймовірний список можливостей холодної плазми, але насправді – це один з найдоступніших методів омолодження.

Ви платите за розгладження обридлих зморшок, а бонусом отримуєте видалення пігментації і постакне.Для порівняння можете порахувати вартість ін’єкцій, лазерної шліфовки і курсу пілінгів.

Не пропустіть можливість спробувати ефект холодної плазми на собі, тим більше що в студії епіляції та косметології EpiLab діє знижка 50%.

Електроепіляція Epilab

Адреса: вул. Червоноармійська, 43/94

Телефон: +7 (928) 279-83-30

Instagram: @epilab_rostov

мають протипоказань
НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Читайте також:

Холодна плазма: апарат Геліос і його можливості

При слові «плазма» у більшості лікарів-косметологів виникає асоціація з збагаченої тромбоцитами плазмою крові, часто використовуваної в косметології для регенерації шкіри.

Однак існує й інший вид плазми, а саме газ, і він пов’язаний швидше з фізикою.

Всі ми пам’ятаємо, що речовини в природі існують в трьох різних фазах – твердої, рідкої і газоподібної. Однак вчені вже з XIX століття припускали, що є і четверта фаза – так зване променисте стан, або плазма.

Плазма буває теплова і нетеплова, останню ще називають холодною.

Саме холодна плазма знайшла своє застосування в медицині і породила новий напрям – плазмову медицину.

Плазмова медицина

Це нова міждисциплінарна область досліджень, яка включає фізику, хімію, біологію і медицину.

Холодна плазма в медичних цілях впливає на організм відразу цілим комплексом хімічно активних частинок, фотонів, а також заряджених частинок і електричного поля.

Кожен з цих компонентів має бактерицидну дію або призводить до стимуляції клітин.

Численні експерименти довели, що холодна плазма володіє цінними властивостями з великим потенціалом застосування: бактерицидну, фунгіцидну і противірусну дію, руйнування биопленок, вплив на згортання крові, імунну систему, проліферацію і може запускати механізм апоптозу ракових клітин.

У 2005 році Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) ліцензувала PSR-технологію (plasma skin regeneration technology), був накопичений міжнародний досвід застосування плазми в косметології (рис. 1) .

Рис. 1. Вплив холодної плазми. Показники поліпшення стану шкіри після обробки потоком холодної плазми (підсумовування даних Gonzalez et al. 2008, Bogle et al. 2007, Potter 2007, Kono T.et al. 2009).

Так, дослідження Gonzalez et al. 2008, Bogle et al. 2007, Potter 2007 продемонстрували поліпшення текстури шкіри, зменшення тонких ліній, рубців постакне після обробки шкіри потоком холодної плазми.

Гістологічні дослідження Kilmer et al. 2007 показали регенеративную активність в епідермісі і дермі, ремоделирование колагену, активацію неоколлагенеза і неоеластогенеза. Середня глибина нового колагену склала 72,3 мкм.

Зазначалося також позитивний вплив холодної плазми на процес ранозажівленія і регенерації шкіри.Після обробки плазмою кількість галектінов збільшилася (Akimoto et al 2016), а двохвилинна обробка ран призвела до значного зменшення кількості як грамнегативних, так і грампозитивних бактерій (Isbary et al. 2012) .

Встановлено, що після впливу низькотемпературної плазми відбувається індукування фактора росту і підвищується експресія ангиогенного фактора росту в фібробластах шкіри. Застосування плазми значно прискорювало експресію HIF1α, регулятора висхідного потоку ангіогенезу (Cui et al.2017) . У зразках фібробластів, оброблених плазмою одноразово і дворазово, кількість клітин збільшилася на 42,6 і 32,0% відповідно в порівнянні з контрольною групою клітин (Sysolyatina et al. 2016) .

Плазмові технології в Росії 90 074

З початку 2000-х років плазмова медицина активно розвивається в Росії. Однак таке зростання привів до того, що стали з’являтися пристрої, в яких слово «плазма» використовувалося як маркетинговий хід, а насправді в основі таких апаратів лежить зовсім газова плазма, а відомий всім спосіб електричної коагуляції тканини.Результатом його застосування є посттравматичний пігментація, незахищеність від вторинної інфекції та інші ускладнення, викликані опіками шкіри. У цих апаратів зовсім інше призначення.

У 2015 році група російських фахівців представила власну технологію генерації холодної плазми – газовий розряд при атмосферному тиску (на відкритому повітрі) був реалізований і сертифікований для медичного застосування тільки в апараті «Геліос» (науково-виробничий центр «Плазма»).Температура плазмового струменя по осі потоку (рис. 2) .

Рис. 2. Розподіл температури плазми по осі потоку.

Клінічні дослідження в РНІМУ ім. Пирогова та Інституту імунології ФМБА Росії продемонстрували ефективність апарату в різних областях медицини.

А саме:

Хірургія
 • Стерилізація хірургічного інструменту
 • Лікування гнійних уражень шкіри (терапія флегмони, абсцесів)
 • Стерилізація ран
 • Зупинка кровотеч
 • Обробка шкірних покривів для прискорення репарації пошкоджених ділянок тканини при проведенні оперативного втручання
Дерматологія
 • Лікування трофічних виразок судинної етіології
 • Лікування дерматиту, виразкових ран з місцевими і системними васкулітами
 • Лікування шкірного лейшманіозу, хронічних виразок, себореї, кератозу, грибкових уражень, папілом, псоріазу, герпесу
Стоматологія
 • Відбілювання зубів
 • Стерилізація каріозних порожнин
 • Лікування пародонтозу, хронічного гінгівіту
Косметологія
 • Лікування акне, розацеа
 • Розгладження зморшок і омолодження шкіри
 • Усунення косметичних дефектів (рубців)
 • Руйнування биопленок

Наприклад, в стоматології позитивний ефект від застосування плазми досягається за рахунок потоку вільних електронів, активних частинок RONS, заряджених іонів, який повністю дезінфікує канал, не залишаючи жодного необробленого ділянки, більш того плазма збільшує агдезівность зубної поверхні, що дозволяє пломбі міцніше триматися в тканини зуба.

Метод відрізняє безболісність застосування, стислість відновного періоду, відсутність побічних явищ, які відзначаються при впливі антибіотиків, видимий результат практично після першого сеансу, сумісність з іншими методами лікування і наростання ефекту під час всього періоду терапії, пролонгований ефект.

У цій статті зупинимося докладніше на використанні «Геліос» в косметології і дерматології, тим більше що в цих напрямках апарат вже успішно застосовується в декількох клініках країни.

Апарат для обробки холодної плазмою «Геліос» зареєстрований, як медичний виріб і має відповідні дозволи на застосування.

Як працює апарат «Геліос»

аппарат «Гелиос»

аппарат «Гелиос»

Рис. 3. Апарат «Геліос».

Апарат використовує активні частинки холодної плазми для знищення патогенних бактерій, не зачіпаючи здорові тканини.

Лікувальний ефект укладений не в плазмі як такої, а в суміші, що представляє собою вільні радикали кисню та азоту, електрони і інші заряджені частинки, збуджені атоми і молекули, електричне поле, інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання.

Саме цей коктейль підвищує проникність клітинних мембран, збільшуючи ефективність будь-якої лікарської терапії. Крім того, при оптимальному режимі плазма здатна вибірково впливати на уражені ділянки шкіри, знищуючи патогенні організми.

Helios

Helios Plasma

«Геліос» це медичний прилад, що генерує холодну (30- 35 ° С) плазму, призначений для потреб плазмової медицини …

«Геліос» для дерматолога

У 2016 році д.м.н. професором Н. Г. Коротким і його командою були складені методичні вказівки для лікарів-дерматовенерологів і косметологів по застосуванню апарату «Геліос».

Виходячи з клінічної практики, холодна плазма може бути використана для збільшення пружності шкіри. Лабораторні експерименти продемонстрували збільшення пружності шкіри після 10-хвилинної холодно-плазмової обробки.

Апарат «Геліос» може використовуватися і в ще одному напрямку – лікуванні акне. Процедура показана всім! Особливо тим людям, які не сприймають ін’єкції.

аппарат «Гелиос»

аппарат «Гелиос»

Рис. 4. Акне: до обробки холодної плазмою і після обробки на апараті «Геліос». Фото надано НВЦ «Плазма»

Апарат може застосовуватися для лікування псоріазу, герпесвірусної інфекції і ряду інших дерматологічних захворювань. Проведення терапії призводить до прискорення початку реепітелізації і дозволяє звести до мінімуму вторинну інфіковані.

аппарат «Гелиос»

аппарат «Гелиос»

Рис. 5. Псоріаз.Результат застосування холодної плазми на апараті «Геліос» у складі комплексного лікування. Два сеансу по 5 хвилин з інтервалом 2 дні. Фото надано НВЦ «Плазма»

аппарат «Гелиос»

аппарат «Гелиос»

Рис. 6. Лікування герпесвірусної інфекції на апараті «Геліос». Результат до і після 1-ї процедури. Фото надано НВЦ «Плазма»

Використовуючи апарат «Геліос», лікар може виконувати як монопроцедури на апараті, так і комбінувати полум’яне вплив з будь-якими іншими косметологічними впливами.При цьому ефективність процедур підвищується, а проникнення лікарських препаратів всередину клітин збільшується (рис. 7) .

аппарат «Гелиос»

аппарат «Гелиос»

Рис. 7. Зменшення рельєфу шкіри після обробки холодної плазмою на апараті «Геліос». Результат після 5 процедур. Фото надано НВЦ «Плазма»

Крім того, гіперпігментація, яка може зустрічатися після деяких процедур, наприклад при лазерній обробці, практично не виникає на апараті «Геліос».

Апарат можна використовувати на шкірі будь-яких фототипів, так як ефект не залежить від наявності хромофоров в шкірі.

Таким чином, апарат дозволяє виконувати широкий круг процедур і є перспективними методом. Хороша переносимість дозволяє рекомендувати терапію холодної плазми в складі комплексної терапії.

Холодна плазма в корекції інволюційних змін шкіри: клінічний досвід

Старіння шкіри – перший візуально значимий ознака інволюційних змін, що відбуваються в організмі.

Розрізняють два основних типи старіння: хронологічне і фотостаріння (зовнішнє), хоча останнім часом такий розподіл зустрічається все рідше. При цьому велика увага приділяється так званим Експозе-факторів – комплексі різних впливів на людський організм з моменту народження і протягом усього життя.

Для хронологічного старіння (по Zouboulis C., Makrantonaki E., 2010) характерно:

 • зменшення загальної товщини епідермісу на 10-50%
 • атрофія шипуватий шару,
 • зменшення в розмірах і сплощення клітин базального шару
 • зниження мітотичної активності базальних кератиноцитів
 • зниження процесів оновлення ліпідів
 • уплощение дермоепідермального з’єднання
 • зниження кількості і гетерогенності меланоцитів
 • зниження кількості клітин Лангерганса

У дермі при цьому типі старіння знижується кількість фібробластів, відбувається атрофія міжклітинної матриксу, дезінтеграція колагенових і еластичних волокон і їх зменшення.Ці інволюційні зміни призводять до дезорганізації процесів проліферації і ексфоліаціі, а також активізації деформаційних процесів і утворення зморшок.

До морфофункциональним ознаками фотостаріння шкіри (по Zouboulis C., Makrantonaki E., 2010) можна віднести зміни, що відбуваються в епідермісі і дермі. Але головна відмінність фотостаріння від хронологічного (істинного) старіння полягає в збої процесу десквамації, збільшенні життєвого циклу корнеоцитів, що призводить до потовщення рогового шару і епідермісу.Зниження синтезу білка філаггріна в зернистому шарі призводить до трансепідермальній втрати води, що викликає сухість шкіри і поява поверхневих зморшок. У дермі відбувається зменшення числа і розміру фібробластів, обсягу міжклітинної речовини, активізується процес еластоліза. Варто зазначити, що здатність дерми синтезувати колаген та інші компоненти міжклітинної речовини дерми зберігається, тому багато ознак фотостаріння оборотні. Візуально фотостаріння характеризується виникненням судинних зірочок, пігментних плям (лентіго), рясними зморшками.

У чому особливість холодної плазми?

Новим неінвазивним методом, у вигляді комплексного впливу іонів, електронів, фотонів і нейтралів (радикалів, а також порушених атомів і молекул) є холодна (низькотемпературна) плазма (НТП).

НТП позбавлена ​​нестачі інших методів лікувального впливу – високих концентрацій токсичних компонентів. Основні діючі компоненти тут – електрони, іони, вільні радикали і світло. Вільні радикали особливо важливі в індукції фізіологічних функцій клітин і тканин.Утворені під дією «холодної» плазми активні форми кисню та азоту відіграють дуже важливу роль як в фізіологічних, так і в патологічних процесах, що відбуваються в різних клітинах організму. В останні роки НТП почала використовуватися в регенеративної медицини. Низькоінтенсивне вплив НТП істотно посилює ріст і проліферацію клітин. Дезорганізація процесів проліферації і ексфоліаціі лежить в основі зміни якості шкіри.

Клінічний досвід і результати

Нами проводилися дослідження можливості використання НТП для поліпшення стану шкіри обличчя при її інволюційних змінах в якості антивікової терапії.Джерелом НТП для досліджень виступав апарат «Геліос (медичне реєстраційне посвідчення № Рзн 2016/4374 від 04.07.2016 г).

Стан фациальной області всіх учасниць дослідження розцінювалося як 3-й морфотип інволюційних змін (набряклість обличчя, опущення куточків рота, вираженість зморшок в куточках очей ( «гусячі лапки»), в міжбровних області, кісетние зморшки в області верхньої губи).

При ультразвуковому дослідженні шкіри обличчя відзначалася значна деформація мікрорельєфу, потовщення епідермісу при збереженні чіткої межі епідермісу і дерми.

Helios

Helios Plasma

«Геліос» це медичний прилад, що генерує холодну (30- 35 ° С) плазму, призначений для потреб плазмової медицини …

Після завершення курсу впливу апаратом «Геліос» НТП на шкіру обличчя у всіх учасниць дослідження відзначалася позитивна динаміка у вигляді зменшення деформації мікрорельєфу, зменшення ультразвукової щільності епідермісу і дерми, тенденції до збільшення середньої товщини дерми.Найбільші зміни спостерігалися з боку мікрорельєфу в області «гусячих лапок», який став більш плавним. Зменшення ультразвукової щільності епідермісу свідчило про зменшення товщини рогового шару епідермісу, поліпшення мікроциркуляції та якості гідроліпідної мантії шкіри.

До и после проведения процедуры на аппарате «Гелиос»

До и после проведения процедуры на аппарате «Гелиос»


Ми придбали Апарат «Геліос» рік тому, в травні 2018 року, ми завжди ретельно вивчаємо принцип роботи апарату, і все більше і більше переконуємося в правильності вибору технології.Луч холодної плазми м’яко впливає на шкірні покриви людини, не викликаючи опіків. Апарат «Геліос» вважається терапевтичним. Ніжний блакитний промінь має температуру 35-45 градусів і не залишає слідів після впливу. Не всім пацієнтам показані лазерні процедури і ін’єкції, тому «Геліос» – це відмінна альтернатива м’якого і ефективного впливу на організм. Процедура без опіків і болю – це те, що зараз є цінним для фахівця і пацієнта . Устаткування доступно для лікарів, так як має альтернативну ціну в порівнянні з лазерними системами. Легко вбудовується і поєднується з існуючими процедурами, не скасовує класичного лікування (тобто мезотерапию і інші апаратні методики), а тільки збільшує його ефективність. При цьому процедура не вважається дорогою. Пропрацювавши на апараті «Геліос» рівно рік, можемо сказати, що процедура успішна, доступна для пацієнта, ефективна і безболісна.

У нашій клініці напрацьовані й успішно використовуються наступні протоколи :

Косметологічна проблема Кількість процедур

Старіння шкіри (всі типи)

від трьох

Обробка герпетичних висипань будь-якій стадії

одна

псоріаз

регенерація на 50% після 1 процедури

Омолодження шкіри рук

Від однієї (№ 5)

освітлення пігментації

ефект відстрочений

Вугровий висип

Від однієї (№ 5-10)

скорочення часу

від двох

Безболісне скорочення шкірного клаптя століття

від п’яти

Рубці, постакне

ефект відстрочений

Використання при сухій тонкій шкірі

Одна процедура раз в 2 тижні (курс)

Використання при жирній шкірі

Одна процедура раз в тиждень (курс)

Антибактеріальна обробка бородавок після видалення лазером

Наші пацієнти позитивно оцінили ефект м’якого термоліфтінга, «вигладжування» рельєфу шкіри, без синдрому відміни, тобто з досить пролонгіруемим результатом.

Луч, потрапляючи на шкіру, ковзає, як би зчитуючи роговий шар, і за рахунок фізіологічної температури, адаптованої до температури тіла людини, вигладжує рельєф шкіри – скорочує зморшки, звужує пори, освітлює, згладжує рубці. Збільшується проникнення коктейлів, накладених після обробки плазмою. Шкіра після процедури набуває перлове світіння, поліпшується мікроциркуляція, йде сірий наліт, стає гладким рельєф. Особливо хотілося б відзначити позитивну динаміку на шкірі повік.Темна шкіра параорбітальной області за рахунок регенерації стає більш еластичною і світлою, відбувається ретракція (скорочення) волокон. Тепло викликає скорочення колагенових волокон – це і визначає ефект ліфтингу, тобто формування нового колагену. Багато пацієнтів відстрочили блефаропластику.

Також відмічено, що апарат відмінно працює з пігментними плямами в літній період, безумовно, в комплексі з фотозахисними засобами .

До и после проведения процедуры на аппарате «Гелиос»

«Вигладжування» рельєфу шкіри.

До и после проведения процедуры на аппарате «Гелиос»

У клініці ми використовуємо метод холодної плазми і як процедуру вихідного дня, як для жінок, так і для чоловіків. Після обробки шкіри блакитним променем накладення ліфтингової сироватки і моделює маски мабуть омолоджує шкіру і створює ефект ліфтингу овалу обличчя. Результат помітний навіть при набряково-деформаційному типі старіння, при повних, трапецієподібних особах. Особа набуває рельєфність і більш виражену архітектоніку. У нас ще не було жодного клієнта, у якого не було б помітний ефект від процедури.Особливо видимі результати отримуємо в корекції темних кіл нижніх повік і жирових гриж.

Висновки

Плазма є однією з кращих інноваційних технологій в медицині, надаючи біостимулюючий ефект без агресивної травми, що відрізняє її від інших термічних систем. У століття лазерних процедур низькотемпературна плазма є інновацією, яка заслуговує більш пильної уваги медичних фахівців.

Як перемогти грибок на ногах? Це прибере навіть запущений грибок… – HomeBeauty – Поради здоров’я і краси!

Як завжди нагадуємо, що народні засоби можуть бути тільки доповненням до традиційної медицини. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Чайний гриб

З чайного гриба, зануреного на 7-8 днів в цукровий розчин, виходить цілющий кисло-солодкий напій. Він володіє багатьма лікувальними властивостями, серед них і здатність вбивати хвороботворні бактерій і затримувати їх зростання.

Ось чому народні цілителі використовують чайний гриб для лікування грибкової інфекції нігтів.

Використовувати чайний гриб можна двома способами: втиранням і накладенням компресу.

Втіраніе.Небольшой шматочок чайного гриба звільнити від плівок і подрібнити до стану кашки. Її слід втирати в нігтьові пластини, уражені грибком, 2-3 рази на добу.

Компресси.От чайного гриба відокремити один шар, вимочити його у воді. На цьому приготування для накладення компресу закінчені. Увечері шматочок гриба слід докласти в нігтьової пластини, поверх нього укласти целофан і надіти 2-3 носка, щоб не забруднити постільну білизну.Біль, що виникає в кілька перших процедур, заради одужання варто перетерпіти.

Вранці компрес знімають, промивають ноги в теплій воді, а потім приступають до видалення відмерлих шматочків нігтя. Пошкоджену поверхню змащують сильним розчином марганцівки або зеленкою. Лікування грибка нігтів чайним грибом продовжують 3-7 днів, і ще 1-2 дні в профілактичних цілях.

І так, згідно офіційній медицині, ефективність цього засобу сумнівна.

Мідний купорос

Мідний купорос шанувальники народних методів оздоровлення використовують як для лікування інфекційних захворювань, так і длялечения грибка нігтів на ногах.Найчастіше, лікування грибка нігтів мідним купоросом поєднують з прийомом медикаментів.

Існують два варіанти використання мідного купоросу:

1.Раствор мідного купороса.Готовят його так: в 1 л. кип’яченої води розчиняють 1 ч.л. купоросу. Це концентрований розчин, тому його потрібно перед застосуванням розбавляти – 1 столову ложку розчину в 1,5 літрах води.

 • Воду для ванночки підігрівають (вона повинна бути теплою)
 • Додають необхідну кількість розчину.
 • Опускають ноги у ванночку на 10-15 хвилин.
 • Обробляють нігтьові пластини засобом, прописаним лікарем.

2.Мазь.Медний купорос (1 ч.л.) прожарюємо на сковороді до тих пір, поки він не змінить колір – він повинен стати білим або сірим. Потім підмішуємо взяті також по 1 ч.л. порошок жовтої сірки, дьоготь (або гусячий жир). Всі компоненти перемішуємо і нагріваємо. Отриману мазь наносимо на хворі нігті.

Березовий дьоготь і дігтярне мило

Березовий дьоготь – продукт, одержуваний шляхом сухої перегонки берести.Його успішно використовують як антисептичний і протизапальний засіб. Лікування грибка нігтів березовим дьогтем також ефективно, адже він відмінно розм’якшує ороговілу шкіру. Народні лікарі пропонують змащувати шкіру чистим березовим дьогтем, а також наносити приготовані на основі дьогтю збовтує суміші і мазі.

Натуральний березовий дьоготь наносять на заздалегідь оброблені ступні: їх розпарюють в мильній ванні (15 хвилин), після чого обрізають нігті, уражені грибком, і знімають мертву шкіру зі ступень.Міжпальцевих зони насухо витирають, і ватною паличкою на уражені ділянки наносять, злегка втираючи в шкіру, березовий дьоготь.

Протягом 1.5 години не варто рухатися і у що-небудь взуватися. Мазь повинна вбратися в шкіру при доступі повітря. Потім на ноги надягають шкарпетки з натуральних матеріалів. Через 2-3 дня ноги миють у холодній воді з милом і знову повторюють процедуру. Під час лікування можна обробляти березовим дьогтем і устілки.

Лікування грибка нігтів дьогтем можливо і за допомогою мазі.Для її приготування слід узяти будь-яку жирову основу (дитячий крем, наприклад, або нутряний жир), і до неї додавати дьоготь. На початку лікування його концентрація не повинна перевищувати 5%. Згодом можна використовувати до 15-20% дьогтю.

Деякі вважають за краще використовувати сірчано-Дегтярная мазь. В її складі 3 частини дьогтю, 2 частини порошку сірки і 10 частин жирової основи. Ці компоненти підігрівають і змішують до однорідного стану. Таку мазь накладають на ніготь, а зверху кладуть пластир.

Найзручніше користуватися бовтанку. Складається вона з гліцерину і дьогтю, взятих по 50 мл, і 70 мл. спирту. Інгредієнти змішують в темному посуді і змащують уражені нігті по кілька разів на день.

Близько 10% березового дьогтю міститься в дігтярні милі. Так, воно неприємно пахне, але зате шкіра добре дезінфікується і швидко відновлюється. Ось лише кілька варіантів використання дігтярне мила.

Варіант 1.Ванночкі для ніг. Дігтярне мило натерти на тертці, відміряти 2 ст.л. Це кількість довести до повного розчинення в 2 літрах гарячої води, а потім опустити в розчин ноги на 15-20 хвилин.

Варіант 2.1 ст.л. натертого мила злегка розводять водою, додають 2 ч.л. харчової соди і активно перемішують. Отриману суміш втирають в уражену ніготь. Роблять це один раз на добу за допомогою жорсткої щітки для зубів.

Варіант 3.Ногті ретельно намилюють Дегтярний милом, а поверх піни посипають нігті харчовою сіллю. Пальці і ступні обмотують бинтом з естетичних міркувань.Вранці бинт знімають, а ноги промивають теплою водою. Вважається, що через тиждень грибок повинен відступити.

Морська і кухонна сіль

Куховарська сіль знезаражує патогенну мікрофлору, а морська сприяє розм’якшенню нігтя і діє подібно антисептику.

Мова тут йде не про лікування, а тільки про допоміжної терапії.

 • Сіль і соду потрібно розчинити в холодній воді. Інгредієнти беруться по ложці. Сеанс – 10 хвилин, після чого ноги промивають теплою водою.
 • Ванни з солі та оцту роблять кожен день. Розчин роблять з 100 гр. солі (морської або кухонної), 4 літрів води і 4. ст.л. оцту.
 • Ефективним способом вважається прикладання до уражених нігтьових пластин солі, змішаної з подрібненої м’ятою.
 • Ватяний тампон, змочений в розчині концентрованої морської солі (на склянку води ложка солі) прикладають на пару хвилин до нігтя. По закінченню процедури ноги омивають содової водою. Курс лікування 10 днів, при цьому печіння і свербіж вважаються нормальним явищем.
 • Ванни з морською сіллю і ефірними маслами роблять також протягом 10 днів. Для них буде потрібно заповнити таз гарячою водою з розрахунку на 1 л. води 1.5 ст.л. солі, перемішати до повного розчинення кристалів солі і додати з розрахунку на 1 л. води або 1 ч.л. ефірної олії, або 1 ч.л. лимона, або 0.25 мл. йоду. Курс – один раз в день 10 днів поспіль, потім перерва 2-3 дні.
 • Запущений нігтьової грибок лікують часниковою водою. Для її приготування в склянці води розчиняють ложку солі і роздавлений зубчик часнику.Після повного охолодження розчин проціджують, і додають ще 4 ст.л. солі. Часниковою водою місця ураження обробляють двічі в день.
 • Пакет солі висипають в миску, занурюють ногу в воду і натирають сіллю. Потім сухий сіллю збирають мокру, залишки струшують щіткою.

Оцет: яблучний, винний і оцтова есенція

Використовуйте оцет в концентрації 9%, не більше

Грибок гине в кислому середовищі. Ось чому оцет користується величезною популярністю у тих, хто хоче позбутися від грибкової інфекції нігтів.Лікування грибка нігтів оцтовою кислотою може допомогти навіть вособо запущених випадках. Але потрібно приготуватися до тривалого курсу лікування і до можливих опіків.

Найпростіший варіант використання оцту – змочити їм нігті, надіти щільні шкарпетки з натурального матеріалу і лягти спати. Можна змішати в рівних пропорціях йод і 9% оцет, і змащувати отримати розчин нігтьові пластини і ступні ніг.

Як і будь-яка сильна кислота, оцет вбиває грибок. І так само як будь-яка кислота, він може викликати опіки.Перш ніж приступати до такого лікування, запитайте себе, чому не можна купити замість оцту аптечне засіб?

Ванночка для ніг

Компоненти: таз з водою, 250 мл. оцту (столового або яблучного). Принцип лікування і тривалість: воду нагрівають, вливають оцет, опускають ноги і парять перед сном протягом 10-15 хвилин. Ступні витирають, що не споласківая, і наносять протигрибкові засоби, виписані лікарем. Роблять такі ванночки кожні 2 дні.

Примочки з оцтом

Компоненти: оцет 9%.Принцип лікування і тривалість: ватний тампон змочити в оцті, віджати його і прикласти до нігтя, ураженого грибком. Тампон не повинен виступати за межі нігтя. Закріпити ватний тампон лейкопластиром, надіти шкарпетку. Курс лікування – 7 днів, сеанс 1 раз в день, потім перерва на 2-3 дні.

Компоненти: 2 ст.л. есенції, 3 курячих білка (альтернатива – 1 ст.л. гліцерину), 2 ст.л. горілки. Принцип лікування і тривалість: розчином змочується марля або ватний тампон, який потім прикладається до ураженої нігтьової пластини на 15 хвилин.Курс лікування – 6-12 місяців, процедура кожен день.

Компоненти: рослинне масло, яблучний оцет в рівних пропорціях. Принцип лікування і тривалість: розчином змочується марлевий тампон, який для зручності закріплюється пластиром. Застосовують до тих пір, поки не відросте новий ніготь.

Мазь

Компоненти: 2 ст. ложки 70% оцту, 1 ст.л. діметілфтолата, 1 ст.л. гліцерину, 1 ст.л. оливкового масла. Принцип лікування і тривалість: після ретельного перемішування компонентів, мазь готова до використання.Її слід наносити раз в день на нігтьову пластину масажними рухами (можна скористатися ватяним тампоном). Далі на ступні надаватися целофановий пакет, шкарпетки. Вранці ступні миють з господарським милом в теплій воді.

Чистотіл

Чистотіл – растеніеядовітое, але якщо використовувати його в розумних кількостях, то можна швидко впоратися з грибком нігтів на ногах навіть в запущених випадках. Фітотерапевти для боротьби з грибком радять використовувати як сік чистотілу, так і лікувальні ванночки, і мазі, і настоянки.Ось кілька варіантів їх приготування.

Сік чистотілу

свіжозірвані чистотіл пропускають через м’ясорубку, і з отриманої м’якоті віджимають сік (роблять це через 3-4 шари марлі). Повинно вийти приблизно 200 мл. соку. Його з’єднують з 200 мл. 70% спирту і настоюють 24 години. Приготований сік використовують для змазування уражених нігтів, але обробку проводять тільки після 10-хвилинного пропарювання ніг і їх повного висихання. Робити по 3-4 обробки в день. Лікування, як завжди, проводиться до відростання здорового нігтя.

Браслети ванночки

В ванночку для ніг додають настій чистотілу. Готують його так: в літрі окропу заварюють 15-20 хвилин 100 гр. висушеного чистотілу. Після проціджування настій готовий до використання. У ванночку настій і вода наливається в пропорції 1: 1. Парити стопи потрібно 15-25 хвилин.

Мазь

До складу мазі, крім 5 крапель соку чистотілу входять 4 ст.л. кип’яченої охолодженої води, 2 краплі соку материнки і 2 краплі настоянки календули. Компоненти змішують і вийшла маззю обробляються нігті, уражені грибком, 3 обробки в день.

Настоянка з чистотілу

Чистотіл від грибка нігтів у вигляді спиртової настоянки використовують дуже обережно. Для приготування настоянки потрібно горілка і трава чистотілу в співвідношенні 2: 1. Засіб настоюється 12 днів, а потім використовується для лікування. Починати варто з 5 крапель, поступово збільшуючи їх кількість до 20.

Масло з чистотілу

Його можна придбати в аптеці, або приготувати самостійно. Якщо підете по більш складному шляху, то дійте за схемою.Просушіть чистотіл, покладіть його в скляну банку, залийте будь-яким маслом (наприклад, соняшниковою, мигдальним, персиковим). Воно повинно підніматися над травою на 2-3 см (кількість запам’ятайте). Час суміш повинна простояти в теплі, а потім цілий тиждень в холодному і темному місці. Через 7 днів додається ще стільки ж олії. Тепер воно готове до використання.

Ноги розпарити, обробити перекисом, після чого обробити нігті (зняти уражені пластини, обрізати краю) і нанести місцево масло чистотілу.Курс – до повного одужання.

Сода

Наведемо кілька рецептів на основі соди:

Мильно-содові ванночки

Вони не можуть повністю замінити медикаментозну терапію. Головна їхня перевага – розм’якшення рогових нашарувань, які не дають проникати під ніготь мазей і кремів. Компоненти на 7-10 літрів води:

 • 3 ст. соди
 • 3 ст.л. мила, натертого на тертці (господарського або дігтярне)

Компоненти ретельно перемішують (поки мило і сода не розчиняться), і потім парять стопи 15-20 хвилин.Закінчується процедура обрізанням нігтів, очищенням уражених ділянок, нанесенням на висохлі нігті і ступні протигрибкових засобів. Курс – процедура в 3-4 дня.

Варто сказати, що сода використовується для спринцювання при інтимному грибку, тому що добре справляється з грибами роду кандида на слизовій. Застосування її для лікування нігтів залишається під великим питанням.

Содова паста

Необхідна кількість соди розбавляють водою до стану густої кашки. Ретельно перемішують до утворення однорідної маси.Содову пасту наносять шаром однакової товщини на ніготь. Поверх соди капають кілька крапель лимонного соку. Результатом буде легке пощипування і утворення характерних бульбашок. Через п’ять хвилин пасту видаляють, промиваючи ноги теплою водою з милом.

Лікування грибка нігтів содою обов’язково потрібно поєднувати з обробкою протигрибковими мазями.

Перекис водню

Відразу відзначимо, що лікування грибка нігтів перекисом водню досить сумнівно. Це засіб лише дезінфікує уражений ніготь і розм’якшує його, що дозволяє лікарських засобів безперешкодно проникати вглиб нігтьової пластини.Якщо не використовувати перекис при обробці стопи або зрізанні нігтя, то можна занести ще більше інфекцій.

Перерахуємо найпопулярніші способи використання перекису водню.

Ватні подушечки

Допомагають розм’якшити ніготь перед обробкою протигрибковими препаратами. Після розпарювання на уражену грибком ніготь накладають вату, змочену в перекису водню. Процедуру повторюють двічі на добу протягом 3-4 тижнів.

Ванни з перекисом

Роблять водний розчин з 3% перекисом водню і опускають в нього ноги на 2 хвилини.По закінченню процедури нігтьові пластини змащують кашкою з води і пероксиду.

викриває «цілителів»

Наyoutubeесть відео, де автор заявляє про те, що вилікував грибок перекисом. Але:

1. Автор посилається на слова якогось «професора» Неумивакіна, який говорить (цитата): «атомарний кисень вбиває онко-клітини, а нормальні клітини розквітають і живуть» – так це пахне Нобелівською премією, пані та панове! Лікарі всього світу б’ються з раком довгі десятиліття, а виявляється, все так просто!

2.Автор проводив процедури кілька місяців, чесно заявляючи про те, що це боляче і неприємно, і перекис, навіть 3%, роз’їдає шкіру. За тривалістю лікування питань немає, якщо ви запустили нігті, то потрібно їх мазати поки нові не відросте. Але є інше питання: Навіщо це робити якщо можна замість перекису купити в тій же аптеці

.