Ногти

Аналог краплі Екзодерилу для нігтів: 9-аналогів дешевше (список з цінами), який замінник краще

Недорогі аналоги Екзодерилу | ogribke.ru

Протигрибкові аналоги Екзодерилу

Крім відомого лікарського засобу Екзодерил, для позбавлення від грибкових захворювань можна скористатися його аналогами. Вони мають такі ж властивості і лікувальну дію, хоча випускаються під іншими назвами іншими виробниками. Форма випуску може бути у вигляді крему або гелю, таблеток, розчину або спрея.

Найбільш часто застосовуються аналоги для зовнішнього застосування

Фунготербін – це протигрибковий препарат з активною речовиною тербінафіну гідрохлорид.За хімічним складом він близький до Екзодерілу, знаходиться з ним в одній групі. Наноситься на уражені ділянки шкіри або нігтя і злегка втирається. В аптеках продається дешевше.

нафтифін за своїми фармакологічними властивостями повний аналог Екзодерилу. Діюча речовина препарату – нафтифина гідрохлорид, на кожен грам лікарського засобу його доводиться 20 мг. Для зовнішнього застосування форма випуску – 2% крем або гель білого непрозорого кольору. Він наноситься рекомендованими дозами: крем – один раз в день, гель – два рази – вранці і ввечері.

Курс лікування для ділянок шкіри триває від двох до чотирьох тижнів, а для нігтів – кілька місяців в залежності від ураження.

Фетімін використовується для більш глибокого ураження грибками шкіри і нігтів. Накладається тонким шаром і трохи втирається. Для нігтів рекомендується скористатися пов’язкою. Шкірні ділянки попередньо повинні бути оброблені навколо. Препарат всмоктується в шкіру мінімально і тому не має системної дії.

Використовувати ці лікарські засоби треба обережно, особливо для дітей, підлітків, вагітних жінок і матерів-годувальниць.

Також, більш дешевим, аналогом Екзодерилу є російський препарат – Мікодеріл .

Інші замінники Екзодерилу, системні. Якщо захворювання занадто запущено або грибок вразив всю поверхню нігтя, фахівці призначають антімікотікі загального дії або системні лікарські препарати, такі, як Ламізил, Дифлюкан, Нізорал, Орунгал і аналоги останніх, а також ряд інших менш відомих.

Їх застосовують всередину, можна поєднувати з нанесенням протигрибкового лаку. Перед використанням треба перевірити – чи немає у хворого протипоказань. Адже такі засоби небезпечні для дітей, вагітних.

Не можна поєднувати з вживанням жінками гормональних засобів контрацепції. Курс лікування призначається лікарем.

Побічні ефекти Екзодерилу і його аналогів

Їх може викликати крем або розчин препарату. Виявляються вони у вигляді свербежу, печіння або висипки.Це може бути алергічна реакція на діючу речовину або на інші складові ліки, а також на поєднання з іншими лікувальними засобами, наприклад, вітамінами. Треба припинити використання і звернутися до лікаря для заміни іншим препаратом або зміною дозування. Але при такому серйозному захворюванні без протигрибкових засобів ніяк не обійтися.

Найефективніші аналоги препарату Екзодерил

Одними з найбільш частих дерматологічних захворювань є грибкова інфекція шкіри і нігтів.Для їх лікування використовується крем і розчин для зовнішнього застосування Екзодерил.

Активною речовиною медикаменту є нафтифін, який надає антимікотичну, фунгіцидну та фунгістатичну дію. Він блокує сквален-2,3-епоксідазу, в результаті знижується утворення ергостеролу, з яких складається клітинна стінка грибів. Його прописують при таких захворюваннях:

 • Мікози шкіри і нігтів
 • Різнобарвний лишай
 • Молочниця шкірних покривів
 • Трихофития.

Його не можна призначати при індивідуальній непереносимості медикаменту, під час вагітності та лактації, при порушенні цілісності шкіри. З обережності його потрібно застосовувати в педіатрії.

На тлі терапії можуть спостерігатися сухість шкірних покривів, її почервоніння і печіння.

Препарат наносять при ураженні шкіри 1 раз на добу протягом від 2 до 4 тижнів, при оніхомікозі кратність нанесення збільшується до 2-х разів на добу, курс терапії триває до півроку. Після зникнення клінічних проявів захворювання потрібно продовжувати лікування ще протягом 14 днів, щоб уникнути рецидиву.

Медикамент відпускається без рецепта лікаря. Крім нього в аптеці є ряд аналогів.

Дізнатися більше про препарат можна в статті: Екзодерил: інструкція із застосування мазі і розчину

Мікодеріл

Російський аналог має такий же склад і, як і Екзодерил. Перед покупкою того чи іншого препарату варто вивчити, що ефективніше Екзодерил або Мікодеріл. Вони містять не тільки однакове діюча речовина, але аналогічні додаткові компоненти.У них загальні форми випуску, показання та протипоказання до призначення, на тлі терапії можуть розвинутися однакові небажані реакції.

Щоб вибрати Екзодерил або Мікодеріл потрібно, дізнатися, чим вони відрізняються:

 • Вони розрізняються між собою обсягом лікарських форм
 • Австрійський препарат потрібно зберігати при температурі максимум 30 градусів, його російський аналог при температурі не вище 25 градусів
 • Термін придатності Екзодерилу становить 5 років, російський аналог має термін придатності всього 2 роки.

Також обидва препарати мають різну вартість.

Відмінності між двома медикаменти не такі суттєві, тому краще уточнити у лікаря який засіб вибрати, так як будь-теоретично ці препарати ідентичні, але які порівнюють клінічних випробувань ніхто не проводив, а у лікаря є досвід застосування цих ліків.

Крім повного аналога Екзодерилу є чимало аналогів по терапевтичній групі.

Ламізил випускається у вигляді розчину, спрею і крему для зовнішнього нанесення, а так як він добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту, то і таблеток для прийому всередину.Його активною речовиною є тербінафін, який має протигрибкову і фунгіцидну дію.

Порівняння двох медикаментів мають різні активні речовини не зовсім доречно, сказати однозначно, що краще Екзодерил або Ламізил однозначно не можна, так як у них не тільки різний склад, але протипоказаннями, небажаними реакція, умовами зберігання та покупки, вартість.

Ламізил потрібно прописувати з обережністю, якщо у пацієнта спостерігаються:

 • Ниркова або печінкова недостатність
 • Порушення обміну речовин
 • Хронічний алкоголізм
 • Новоутворення
 • Пригнічення функції кісткового мозку
 • Оклюзійні патології периферичних артерій.

Всі лікарські форми можна приймати при гіперчутливості, в період виношування дитини та грудного вигодовування. Таблетки Ламізил протипоказані дітям молодше 2-х років з масою тіла менше 20 кг, крем – 12-ти років, розчин – 15-ти років, спрей – 18 років.

На тлі лікування тербінафіном виникає набагато більше побічних ефектів, ніж при використанні нафтифина.

Вирішувати який саме застосовувати препарат Екзодерил або Ламізил повинен тільки лікар, грунтуючись на тяжкості грибкової інфекції і індивідуальні особливості пацієнта.Тільки фахівець може поставити правильний діагноз і підібрати адекватну схему лікування.

Лоцерил як активна речовина міститься аморолфін. Якщо порівнювати його з Екзодерілом, то у нього ширше спектр дії.

Крім цього, вони мають такі відмінності:

 • Ціна на Лоцерил вище ніж у Екзодерилу, але наносити його потрібно на поверхню нігтя 1-2 в тиждень, а ось розчин Екзодерилу 2 рази в день протягом півроку
 • Лоцерил випускається у вигляді лаку для нігтів, тому його зручно використовувати при мікозі нігтів, і він не підійде при дерматомікозах, крем Екзодерил можна застосовувати при грибкової інфекції шкіри.

У них аналогічні протипоказання і небажані реакції, обидва препарати відпускаються без рецепта лікаря.

Перед тим як купити Лоцерил або Екзодерил варто проконсультуватися з лікарем, який допоможе підібрати більш ефективним препарат в залежності від збудника мікозу і клінічної картини інфекції.

Повним аналогом препарату Лоцерил є індійський препарат Офломіл, але коштує він дешевше. Їм також можна замінити Екзодерил, але потрібно пам’ятати, що Лоцерил зберігається при температурі 30 градусів, термін придатності його становить 36 місяців, температура зберігання індійського препарату не повинна перевищувати 25 градусів, термін його придатності – 24 місяці.

Клотримазол випускається у вигляді лікарських крему, розчину, порошку, вагінальних таблеток або супозиторіїв. Крім цього, від нафтифина він відрізняється спектром дії. У малих дозах активна речовина надає фунгістатичну дію, у великих дозах – фунгістатичну. Крім протигрибкової ефекту він викликає загибель деяких бактерій і найпростіших:

 • стафілокок
 • Стрептококів
 • бактероїдами
 • Гарднерели
 • Трихомонад.

Крем, розчин і порошок Клотримазол прописують, якщо у пацієнта спостерігається:

 • Різнобарвний лишай
 • Мікози шкіри, в тому числі і ускладнені бактеріальною інфекцією.

Вагінальні свічки Клотримазол призначають при генітальних інфекціях, викликаних чутливими до препарату збудниками.

Клотримазол можна прописувати при індивідуальній непереносимості, в I триместрі вагітності. З обережністю препарат треба застосовувати під час грудного вигодовування.

Що краще Екзодерил або Клотримазол також сказати однозначно не можна, так як у них різний спектр дії. Клотримазол можна застосовувати, починаючи з II триместру, але він виявиться неефективним при мікозі нігтьової пластики.

Крім лікарських препаратів в продажу є БАДи, які надають протигрибкова дія.

Мікозан

Мікозан випускається у вигляді сироватки з пензликом для нанесення на уражений ніготь. Його активною речовиною є ферменти жита.Застосовувати БАД можна у дітей старше 4-х років. Перед його нанесенням на ніготь, нігтьову пластинку потрібно спиляти, для цієї мети в комплекті йдуть пилочки для нігтів. Щоб попередити подальше поширення грибкової інфекції пилка для кожного нігтя повинна бути індивідуальною, після застосування її потрібно відразу викинути.

Як заявляє виробник БАД можна застосовувати не тільки для лікування грибкової інфекції, але і для попередження рецидиву мікозу, зміцнення і живлення нігтьової пластинки при її ламкості.

Але клінічні випробування його ніхто не проводив і можливо ефект від терапії пояснюється тільки видаленням нігтьової пластинки адже саме так раніше лікували оніхомікоз.

МІКОСТОП

МІКОСТОП випускається в декількох формах: у вигляді спрея, крем-пасти і креми для ніг.

Їх активним компонентом є TETRANYL U. Це похідне ундециленовой кислоти, яка ефективна щодо дерматофітів. TETRANYL U перевершує її за ефективністю в кілька разів.Крім цього, крем і крем-паста містять сечовину, яка виявляє кератолітичну дії і усуває огрубілу шкіру, яка спостерігається при мікозах.

Спрей рекомендується застосовувати для профілактики грибкових інфекцій. Його можна розпорошувати не тільки на шкіру ніг, але і на внутрішню поверхню взуття.

Крем і крем-пасту застосовують з метою профілактики і лікування грибкових інфекцій шкіри і нігтів.

Крім цього, в продажу є лосьйон МІКОСТОП для нігтів, який в якості активної речовини містить молочну кислоту.При нанесенні його на поверхню нігтя створюється кисле середовище згубна для грибків. Іншим його активною речовиною є нікотинова кислота, яка прискорює циркуляцію крові в зоні росту нігтя і в результаті нігтьова пластина відростає швидше.

Відповісти точно на питання що ефективніше Екзодерил або його якийсь замінник не вийти. Так як між цими препаратами є занадто багато відмінностей. Краще це уточнити у лікуючого час, адже аналоги можуть відрізнятися між собою не тільки свідчення і протипоказаннями до застосування, але і схемою терапії.

Екзодерил аналоги дешеві для нігтів – Пальці рук і ніг

Дешеві аналоги «Екзодерил»: ефективність за менші гроші

«Екзодерил» – це перевірений часом і дієвий засіб для лікування грибка, але його ціна часом кусається, а з огляду на, що курс лікування не менше 6 місяців уявити собі в яку суму це виллється зовсім складно. Також у препарату є ряд протипоказань, що не дає можливості його використовувати всім без розбору. Тому можна використовувати засоби аналоги.

Що таке аналог?

Аналоги називають засоби, які мають ту саму діючу речовину. Також це можуть бути компоненти зі схожим дією, характеристиками, властивостями. Назва у них інше, у «Екзодерилу» аналогів не мало, ми представимо найефективніші.

Фунготербін

Цей дешевий препарат вітчизняного виробництва представлений у вигляді крему. Він аналогічно оригінального препарату є засобом місцевого використання, має схожий спектр дії.

Активний компонент, які відповідає за боротьбу з грибком – тербінафін гідрохлорид. Якщо порівнювати з нафтифін, який працює в «Екзодеріле» у цієї речовини більше протипоказань, зокрема:

 1. Виношування дитини.
 2. Годування грудьми.
 3. Схильність до розвитку пухлинних новоутворень.

Форми випуску: крем, розчин, гель, таблетки.Тобто, як для місцевого зовнішнього застосування, так і для внутрішнього.

Щодо форми таблеток, то вони є антімікотікам загального спектра дії. Дозування і схема прийому зазначено в інструкції по використанню. Перевищувати дози не рекомендується.

«Фунготребін» в формі крему / гелю використовується 1-2 рази за добу, методом втирання в пошкоджені місця. Їх попередньо потрібно відпарити і очистити. Під час нанесення засобу потрібно стежити, щоб воно не потрапляло на відкриті рани, тріщини.Термін використання залежить від тяжкості стану. У будь-якому випадку – це може визначити тільки лікар, до якого потрібно неодмінно звернутися перед використанням.

нафтифін

Повноцінну заміну дорогому препарату можна зробити, використовуючи «нафтифін». Активна діюча речовина аналогічне, що зрозуміло з назви. Випускається у вигляді гелю білувато-жовтого кольору. Використовується виключно зовнішньо, з втиранням в пошкоджені ділянки. При цьому потрібно обходити місця з відкритими ранами.Використовувати у відповідність з інструкцією, там же можна подивитися дози препарату.

Випадки передозування відбуваються вкрай рідко, так як концентрація речовин, які всмоктується незначна. Побічні ефекти можливі, але малоймовірні, серед них:

 1. Почервоніння.
 2. Сухість шкіри.

Термін лікування даним препаратом не менше 2 тижнів, максимальний період – 6 місяців. Все залежить від того, як далеко зайшло грибкове ураження. По суті «нафтифін» не відрізняється від оригінального препарату, по ціновій категорії він також не є дешевим.

Його допускається використовувати в комбінації з антимікотиками системної типу.

Фетімін

Засіб, що має аналогічні властивості з «Екзодерілом», але рекомендується для використання виключно в лікуванні грибкового ураження нігтів. Має, в тому числі, протимікробну дію. Допомагає в лікування лишаїв, мікозів різного типу. Побічні дії:

 • Почервоніння в місці нанесення.
 • Паління і свербіж
 • Сухість.

Його не рекомендують застосовувати, якщо в місці нанесення є рани, також необхідно виключити контакт зі слизовими, очима, внутрішнє використання.

Засіб є досить дорогим, за вартістю не поступається «Екзодерілу». Випускається у формі крему, який необхідно наносити на уражені ділянки з легким втиранням.

Ламізил

Часто використовується для лікування не тільки грибка нігтів, але і стопи. Володіє достатнім швидкодією.Активна речовина – тербінафін, яке набуло широкого поширення на початку 90-х рр.

Випускається в формі крему і гелю. Наносити його необхідно тільки на попередньо очищену поверхню, злегка втирати. Перші результати можна помітити вже через 14 днів з почав щоденного використання. Але якщо результат не пішов, необхідно повідомить лікаря, який підкоригує схему лікування.

Не рекомендується використовувати препарат особам, які мають печінкову або ниркову недостатність.Протипоказаний при вагітності і годуванні груддю. Серед побічних реакцій: свербіж, печіння, почервоніння, алергії. Допускається в лікуванні грибкових уражень у дітей, але у відповідність з дозуванням за віком.

Інші препарати аналогічної спектра дії

Засоби, які також можуть замінити «Екзодерил»:

 1. Мікодеріл.
 2. Деміктен.
 3. Люцер.
 4. Тербінафін.
 5. Батрафен.
 6. біфосіна.

Якщо пошкодження нігтя менше 1/3, то можна застосують засоби у вигляді кремів, лаків, розчинів, а також антімікотікіческіе препарати місцевої дії. При більш масштабних ураженнях призначається комбінація місцевого препарату і засоби всередину.

В комбінації з антимикотиками може приписувати кошти сприяють злущування уражених ділянок. Така комплексна терапія необхідна, якщо стан хворого запущено. У противних випадках використання тільки місцевого кошти – це трата грошей і часу.Результат може бути короткостроковим зі швидкою ремісією.

Небезпека антімікотков

антимикотиком загального дії відрізняються великою кількістю побічних реакцій і протипоказань. Їх не призначають дітям вагітним / годуючим жінкам. Поєднання з іншими препаратами підбирається в індивідуальному порядку. Самим частими побічними ефектами є:

 1. Сверблячка.
 2. Паління.
 3. Почервоніння.

Висновок. Лікування будь-якими медикаментами грибкових уражень повинно проходити під контролем лікаря. В іншому випадку організму можна тільки нашкодити.

Екзодерил – пошук аналогів в аптеках

Міжнародна назва Naftifine
Код АТС D01AE22
Діючі речовини Збігаються Додатково Відсутні

нафтифін;

82.31 – 118.67 грн

115.00 – 130.00 грн

135.79 – 180.00 грн

78.95 – 121.40 грн

109.00 – 203.00 грн

125.10 – 210.00 грн

198.25 – 335.00 грн

173.08 – 336.60 грн

259.61 – 455.00 грн

97.00 – 148.80 грн

135.98 – 201.50 грн

106.98 – 169.00 грн

119.14 – 147.11 грн

109.50 – 165.00 грн

150.45 – 210.00 грн

68.81 – 169.00 грн

122.98 – 212.50 грн

142.80 – 219.80 грн

Міжнародна назва Terbinafine
Код АТС D01AE15
Діючі речовини Збігаються Додатково Відсутні

тербинафин;

нафтифін;

80.95 – 135.00 грн

156.07 – 298.00 грн

54.32 – 151.40 грн

88.68 – 135.00 грн

45.00 – 196.70 грн

63.00 – 142.40 грн

115.50 – 224.00 грн

79.40 – 154.00 грн

96.03 – 195.00 грн

124.95 – 218.00 грн

107.95 – 163.50 грн

77.50 – 126.00 грн

Міжнародна назва Salicylic acid
Код АТС D01AE12
Діючі речовини Збігаються Додатково Відсутні

саліцилова кислота;

нафтифін;

6.43 – 8.00 грн

4.36 – 11.00 грн

4.55 – 13.00 грн

6.66 – 6.80 грн

7.03 – 7.40 грн

4.37 – 10.00 грн

4.90 – 115.00 грн

5.06 – 11.47 грн

8.00 – 15.00 грн

.