Маникюр

Манікюр з рунами: Рунічні МАНІКЮР – Струни Миру

рунічну МАНІКЮР – Струни Миру

Як зробити манікюр з рунічними знаками

Рунічний манікюр – універсальне магічний засіб. Стави не потребують активації, обмові і дезактивації. Вони починають діяти відразу після нанесення руни на нігті.

Доглянуті нігті – атрибут кожної сучасної дівчини. У практичній магії вони є однією з різновидів біологічного матеріалу для проведення різних ритуалів, захисних обрядів.Використовуючи манікюр з рунами, жінка не тільки додасть образу загадковості. Вона зможе вирішити складні ситуації, змінити долю на краще.

Вибір кольору

Щоб дизайн нігтів вплинув на певну сферу життя, треба правильно підібрати колір лаку і додатковий декор.

Щоб досягти фінансового благополуччя і кар’єрного зростання , жінці треба відмовитися від використання яскравих контрастних відтінків, страз, камінчиків, химерних малюнків.Для манікюру треба вибрати лак в спокійних пастельних відтінках, приглушених фарбах.
Для залучення любові використовують яскраві кольори , витримані в червоно-рожевої палітрі. Допускаються декоративні елементи – камінчики, стрази, напилення блискітками.
В пошуках натхнення рекомендується поекспериментувати з кольором на нігтях – в одному манікюрі поєднувати кілька контрастних відтінків, стилів (омбре і французький дизайн на одній руці).
Щоб добитися бажаної мети , можна підсилити магію кольору рунічними символами.Їх малюють поверх основного шару лаку. У кожного знака скандинавського алфавіту своє значення в прямому і перевернутому положенні.

Короткий ЗНАЧЕННЯ РУН

(Жми на картинку)

Як правильно наносити руни на нігті?

Щоб уникнути двозначних ситуацій, під час розробки дизайну манікюру, вибирають символи з єдиним значенням, незалежно від розташування (Гебо, Хагалаз, Іса, Йера, Ейваз, соул, Ингуз і Дагаз.). Але звичайно краще знати, як правильно руни будуть працювати на вас.

Пряме положення рун. Наносимо від себе до краю нігтя. На зображенні приклад:

Перевернене положення рун. На зображенні приклад.

астрологічні значення пальців

Енергетика кожного пальця знаходиться під управлінням космічної планети. Такий взаємозв’язок сприяє певним подіям і впливає на нашу долю.

Наведемо приклад манікюру з руной Феху. Інші руни слід діагностувати і приміряти образами рун на пальцях, перш ніж наносити їх на манікюр.

Короткий ЗНАЧЕННЯ РУН

(Жми на картинку)

Права рука відповідає за реакцію оточення на нас, ліва за свою реакцію.

Якщо ви бажаєте привернути до себе увагу оточуючих, то наносимо на праву руку. Якщо додати собі необхідних якостей – на ліву.

Палець Марса – великий палець.

Феху дає стійкість господаря становища і не дає розбазарювати добро. На правій руці залучає інвестиції в вас у вигляді пропозицій, подарунків. Вас бачать гідним грошового благополуччя людиною.
Носіння руни на великому пальці зміцнює волю, дає рішучість, витривалість, породжує імпульс до ризикованих вчинків, розвиває лідерські та організаторські якості, збільшує швидкість реакції.

Палець Юпітера – вказівний палець.

Феху на вказівному пальці сприяє зробити правильний вибір, що веде до вдалого придбання.А яких саме придбань, краще уточнити супутньої руной: Отал – вибір в придбання нерухомості. Райдо – вибір вдалих напрямків для відпустки. А нанесення руни Перт на вказівний палець перед іспитом допоможе вибрати вірні відповіді. На правій руці Феху привертає до вас людей за порадою і консультацією. Ви станете авторитетом і дороговказною зіркою для інших.

Юпітер в астрології символізує владу і те, що її супроводжує: авторитет, визнання, успіх, багатство. Крім усього, це планета моральних принципів, будь-якого розширення, інтелектуального і духовного розвитку.Руни на вказівному пальці сприяють придбанню знань, а також залучає удачу і успіх.

Палець Сатурна – середній палець.

Феху на середньому пальці вбереже від марнотратства, можливо тут їй і не місце, але якщо ви шопоголік, то Феху тут допоможе. Ви здивуєтеся, наскільки ви тверезо стали підходити до своїх ресурсів і вкладати їх тільки в необхідне. На правій руці Феху так само стане прикладом мудрої економії для оточуючих. Ефектно посилювати палець Сатурна руной Наутиз, щоб подолати спокуси і налаштувати себе на робочий лад.
Сатурн – планета структури і строгого порядку, самодисципліни, зрілості. Середній палець ще називають пальцем долі, оскільки він відіграє значиму роль в плані визначення долі людини. Руни на середньому пальці впливають на внутрішній стрижень і цільові установки людини, його життєву орієнтацію.

Палець Сонця – безіменний палець.

Феху на безіменному пальці зробить вас щедрим, ви із задоволенням будете балувати себе, сім’ю, друзів … Якщо ви хочете витратити на задоволення ВСЕ, то руна вам подарує свято життя! На правій руці приверне оточуючих побалувати вас різними няшечка і приємності “Що твоєї душа забажає?”
Сонце в астрології символізує сутність людини, його творче начало, свідому волю і дух.Це той внутрішній вогонь, який безперестанку горить всередині нас і змушує творити, самовиражатися, любити і палати пристрастю. Руни допоможуть власнику на шляху самовираження і здобуття багатства, слави.

Палець Меркурія – мізинець.

Феху надає на мізинці аванюрний дух пригод! Від ідейного натхнення до швидкої реалізації. Якщо вам потрібно придумати щось нове, яскраве, прибуткове, то Феху на мізинці успішно розганяє швидкість думки. А на правій руці допомагає успішно залучити покупців і продати товар.

Меркурій в астрології – планета розуму, інтелекту, комерції. Меркурій протегує бізнесменам, дипломатам, посередникам, ораторам, працівникам торгівлі, транспорту, ЗМІ. Тим, хто має відношення до цих сфер, потребує спритності рук, гнучкості розуму і умінні красиво висловлюватися, слід наносити руни на мізинець.

Застосовувати руни потрібно відповідно до того, який період людина проживає в даний час. Підбір рун повинен здійснювати фахівець після постановки завдань замовником і діагностики.

Автор Катерина Веселка

Краси Вам і успіху!

Руни. Знайомство з кожної руной.

Руна Тейваз

Стародавні вікінги нерідко малювали руни на власному тілі: наприклад, перед битвою було прийнято зображати на нігтях руну Тейваз, пов’язану з богом війни Тюром. Так магія включалася в саму плоть життя.

Я розповім про один з найдоступніших і безпечних способів особистого знайомства з рунами, завдяки якому можна залучити в своє життя доброчинні зміни.

Беремо в праву руку фломастер або маркер (якщо ви лівша, то в ліву) і акуратно виводимо цікавить нас руну на лівому (відповідно, правом) плечі, – вище, так, щоб малюнок переховувався навіть коротким рукавом. Розмір малюнка не важливий, головне, щоб він вам подобався. Кожну руну зберігаємо на собі протягом двох тижнів, щоб зуміти відчути її енергетику. Для цього кожні 3-4 дні малюнок потрібно підновляти. Свої враження раджу записувати в щоденник. Приступаючи до експерименту, слід подумки звернутися до бога Одину за благословенням, адже руни – це його магічний атрибут.

Я б не рекомендувала малювати на собі такі неоднозначні і небезпечні руни, як Хагалаз, Наутиз, Ейваз, Перт. І взагалі, відчувши загрозу або відчувши нездужання, зображення руни потрібно негайно змити з шкіри.

Феху – руна, що позначає добробут, харчування, рухоме майно, задоволення вітальних потреб.
Уруз – життєва і фізична сила, гарне здоров’я, бойовий дух, натиск, домінування чоловічого над жіночим.
Турісаз – випробування, подолання труднощів.
Анзус – руна інформації, розуму, знань і спілкування, а також заклики до Вищих Сил.
Райдо – руна шляху, дороги, руху і вибору напрямку.
Кано – руна натхнення, творчості і самовираження, внутрішньої «алхімії» і горіння, вогню – часом спалює самого творця.
Гебо – руна вільного партнерства, взаємодії та взаєморозуміння, рівноваги у взаєминах
Вунье – руна радості, везіння, удачі, гарне, легке, радісне настрій.
Хагалаз – руна божественної кари, руйнування чогось усталеного, віджилого.
Наутиз – руна потреби, примусу, відсутність комфорту, вигнання або еміграції, життя в скрутному становищі.
Іса – руна інерції, твердого грунту під ногами, стабільності, довготерпіння, холоду в стосунках, нудьги, одноманітності.
Йеру – руна успіху, досягнень, плодів, врожаю, природною циклічності і плідного очікування. Існує відтінок – тільки заслужений успіх, тільки закономірний результат, причому не завжди такий, як хочеться.
Ейваз – руна критичних ситуацій, коли потрібні миттєва реакція.
Перт – руна контакту з підсвідомістю, ворожіння, тлумачення снів, роздвоєння свідомості, божевілля, а також вагітності у жінок. Чи не досліджував.
Альгиз – руна божественної захисту, молитви, символ високого егрегора і Світового древа.
совелі – руна правильного ходу речей, природного порядку, божественного провидіння.
Тейваз – руна бога війни Тюра, що означає непохитність, мужність, нав’язування своєї думки, встановлення свого порядку, наполегливу боротьбу, війну, перемогу над ворогом, чоловіче домінування і чоловічу сексуальність.
Беркана – руна материнства, виховання дітей, жіночої турботи і жіночу гідність.
Еваз – руна руху, ритму, гармонії в динаміці, сексу і драйву
Манназ – руна чоловічого начала, вождя, чоловіка, батька, переможця, ієрарха, чоловічий мудрості
Лагуз – руна емоцій без бур, рухливості без опору, податливості, подорожей по воді, а то і просто дощу, пов’язана з жіночою енергетикою і магією.
Ингуз – руна життя, репродуктивної функції, прогресу, руху заради руху, стихійного зростання.
Дагаз – руна трансформації, кризи, прориву до чогось нового, незабутнього досвіду, завершення циклу (в тому числі і життєвого).
Отіла – руна будинку, батьківщини, сім’ї, традиції, рідну крові, особистого внутрішнього простору.

Руна Долі – рок, доля, призначення

руням не байдуже, хто до них звертається: чоловік або жінка.

Завершивши експеримент, ви зможете зі знанням справи застосовувати руни в повсякденному житті, додавши в неї трохи магії.

P.S. Я дякую Ведану, з сайту якої я взяла інформацію. Клікнувши мишкою по назві руни, ви зможете отримати повну інформацію на кожну руну.

Джерело

Руни на нігтях ч.3 – Руни – – КАТАЛОГ СТАТЕЙ

Руни на нігтях ч.3

Автор – Berkutu

Тепер наведемо приклад практичного використання рун на нігтях.Так як в першу чергу цим видом рунічної магії зацікавляться жінки, то і дані в наведених таблицях будуть – для жінок.

Розберемо три варіанти рунічного впливу на ситуацію. Нагадаю, що провідна рука – передає, а ведена – приймаюча. У більшості випадків провідна рука – права, тому далі ведуча рука так і позначена.

1. Захист від чужого впливу (пристріту, псування і т.д.) – права рука вторинна, так як приймає на себе ворожу енергію ліва, а права лише відображає наведене зло, направляючи його назад тому, хто його послав.Якщо джерело ворожого впливу відомий, то на нігтях лівої руки для нейтралізації впливу, що виходить від чоловіка, ставимо ті руни, які вказані в дужках.

Підпишіться на нашу розсилку і нові статті будуть приходити до вас на пошту

2. Руни для початку і розвитку відносин. Якщо відносини ще не розпочато, то на нігті великого пальця правої руки зображуємо руну Laguz, якщо відносини треба розвинути далі – то Berkana. Руна Gebo на нігтях мізинців обіцяє у відповідь задоволення в зав’язуванні і розвитку відносин.

3. Формули на поліпшення статевого життя припускають відправку впливу з правої руки і прийом настрою і почуттів об’єкта впливу лівою рукою. Для більш відвертого впливу на нігті вказівного пальця правої руки зображується руна Raido, тоді як на нігті великого пальця правої руки – руна Berkana, що символізує саме ту жінку, яка відправляє посил. На нігті великого пальця лівої руки – руна Hagalaz, через яку раптовий імпульс бажання від об’єкта перенаправляється на нього ж, що підсилює потяг.Руна Raido на вказівному пальці лівої руки надає імпульсу певний сексуальний окрас, який передається йому ж, як його власне сильне бажання. Руна Mannaz на нігті середнього пальця лівої руки означає саме цього чоловіка, до якої звернуто посил, а руна Uruz на нігті безіменного пальця – закликає енергію вищих сил до всієї операції. На нігті мізинця лівої руки зображуємо руну Inguz (Ingwar), що обіцяє чоловікові плідну закінчення зусилля, а руна Wunjo на нігті мізинця правої руки обіцяє йому райську насолоду.

Копіювання матеріалу можливо тільки з зазначенням автора Berkutu і активного посилання на дану стати. на сайті http://spasateli.ucoz.ru

Нігті – вплив манікюру на багатства, удачу і любов

Манікюр, який змінює долю

Любіть експериментувати з формою і кольором нігтів? А чи знаєте ви, що манікюр – це не тільки важливий елемент закінченого образу, але і засіб залучення грошей, удачі і любові?

Нігті – це зона, в якій розташовано безліч енергетичних точок, невидимими А нитками пов’язаних з органами нашого – тіла і взаємодіючих з потоками енергій, що йдуть ззовні.Саме тому, проводячи процедури по догляду за нігтями, ми несвідомо впливом на ритми власного життя і привносимо в неї щось нове.

Якщо ніготь ламається

Зламаний ніготь – знайома ситуація? Але що якщо один і той же ніготь ламається постійно, і не в результаті неакуратне поводження, а немов сам по собі? Не варто списувати це на випадковість – таким чином доля сигналізує вам, що щось йде не так.

На великому пальці ніготь ламається у тих, хто взяв на себе дуже велику відповідальність.Вказівний палець найчастіше «страждає» у людей, схильних нав’язувати оточуючим свою волю, віддавати накази і розпорядження. Якщо ніготь ламається на середньому пальці – знак, що людині не вистачає турботи і любові. Причому, цілком можливо, що поруч є люди, готові це заповнити, але їм чомусь не дозволяють цього зробити. Зламаний ніготь на безіменному пальці сигналізує про приховані проблеми із здоров’ям, а на мізинці – попереджає, що є складнощі в спілкуванні з близькими людьми.

Подарунок або знайомство?

З дитинства ми знаємо, що якщо на нігті д.з’явилася біла точка або плямочка – це до подарунку. Однак, якщо замислитися, народна прикмета працює далеко не завжди. І цьому є пояснення.

Справа в тому, що несподівані подарунки обіцяють тільки точки, які розташовані ближче до кутикули. Якщо ж білий пігмент з’явився в центрі

нігтьової пластини – вас чекає не подарунок, а приємна зустріч або знайомство. Точки, що з’явилися ближче до краю нігтя, попереджають про те, що потрібно уважно дивитися по сторонах: незабаром складеться дуже сприятлива ситуація, здатна врегулювати важливе питання.Білих цяток дуже багато: на різних пальцях і в різних місцях нігтів? З точки зору давніх східних традицій, це означає, що доля посилає вам унікальну можливість змінити своє життя. Зробіть те, що давно хотіли, але чомусь не вирішувалися. Поміняйте роботу, зізнайтеся в коханні людині, без якого не можете жити, порвіть обтяжують вас стосунки.

Круглі, квадратні чи гострі?

Велике значення має форма, яку ми надаємо нігтям. Так, дівчина, у якої ніяк не складається особисте життя, може навіть не підозрювати, що почасти виною тому – невдалий манікюр!

• Якщо вам потрібно влаштувати своє жіноче щастя – надавайте нігтям закруглену форму.При цьому не важливо, чи є у вас на поточний момент відносини або ви ще перебуваєте в пошуку другої половинки.

• На перше місце ви ставите успіх у професійній діяльності? Тоді помічником в кар’єрних справах стане квадратний манікюр. Постарайтеся, щоб кути були виражені якомога чіткіше.

• А ось досить екстремальний і навіть «хижий» трикутний манікюр підійде тим, у кого є одна чітка мета. Вся енергія слово «акумулюється» в гострому вугіллі нігтя і допомагає якомога швидше отримати бажане.

Колір має значення

Вплинути на ту чи іншу сферу життя можна і за допомогою правильно підібраного лаку і різних прикрас для нігтів.

Так, якщо ви хочете домогтися успіху в справах або отримати прибуток, забудьте про лаки яскравих, кричущих відтінків, контрастному манікюрі (коли лак на руках двох і більше кольорів) і стразах. Оптимальним вибором стане спокійна бежево-коричнева палітра відтінків або приглушено-бордовий лак.

Знаходяться в пошуку другої половинки, навпаки, варто звернути увагу на яскраво-червоні, рожеві і помаранчеві відтінки і не відмовлятися від стразів і малюнків на нігтях.

Ті, хто шукає натхнення можуть вибирати самі нестандартні відтінки і фарбувати нігті як одним, так і кількома кольорами.

А що робити, якщо у вас, скажімо, відразу дві важливі мети? Наприклад, і заміж вийти, і кар’єрні справи підштовхнути? В такому випадку нехай форма манікюру буде «кар’єрних» – квадратної, а забарвлення лаку – «любовної» – рожевої.

Коли стригти нігті?

понеділок – день Місяця. Разом з нігтями в цей день «зістригають» печаль і тугу.

Вівторок – день Марса. Підстригання нігтів дає захист від неприємностей.

середу – день Меркурія. Після стрижки нігтів зникає хаос в думках, намічається успіх в навчанні.

четвер – день Юпітера. Стригти нігті – означає, отримати впевненість у собі і підвищити свій авторитет.

п’ятницю – день Венери. Згідно з повір’ям, стригти нігті в цей день не рекомендується, щоб не погладшати.

суботу – день Сатурна.Найкращий день для підстригання нігтів. Процедура допоможе зміцнити здоров’я і позбавитися від самотності.

неділю – день Сонця. У цей день нігті не стрижуть. Існує небезпека перетворитися в невдахи.

19 КРАЩИХ РУН. Фото, значення, опис, тлумачення

Ми представляємо підбору кращих рун. Насправді їх значно більше, ніж 19, але ми відібрали всі позитивні.
Руна написана на кубику натурального карельського шунгита в техніці ручного гравірування, заповнена для більш вираженого візерунка серебросодержащий фарбою.
Руни бувають прямі і перевернуті, якщо перевернути позитивну руну вона набуває протилежного значення, це ми теж врахували – руни на кубику використовуються в браслетах з шкіряною опліткою, яка надійно їх фіксує в потрібному положенні, і вам залишиться лише правильно надіти браслет.
Перед тим, як надіти браслет, уявіть, нібито на вас пише руну інша людина, все просто)
В браслет можна встановити кілька рун.
Якщо ви не знайшли потрібну вам руну, повідомте нам, ми можемо написати будь-яку!
Правильного вам вибору!

Альгиз
активність, значимість, сигналізатор, можливість вибирати, опіка, захист, турбота, хороший імунітет, рясний урожай.
Феу (Феху)
гроші, цінності, гарна якість, їжа, достаток, успіх, здоров’я, удача, секс, розвиток, примноження, багатство, оплата, отримання бажаного, покупка, якісна праця.
Ингуз
родючість, завершення розпочатого, реалізація планів і бажань, секс, взаємодії з кимось, достаток.
Гебо
партнерство, статус відносин, обмін, взаємність, щедрість, чоловіки, коханці, дружба, дарування, допомога.
Манназ
зразок для наслідування, еталон, розуміння, гарне самопочуття, внутрішній баланс.
Лагуз
легкий перебіг справ, емоції, жіноча інтуїція, почуття, мінливість, уяву, ілюзії, сновидіння, вплив магічного характеру.
Єр
народження чогось нового, винагороду по заслугах, розвиток, примноження, продуктивний процес, взаємні інтереси, поступові зміни.
Вуньо
реалізація бажань, щастя, задоволення, радість, успіх, згода, екстаз, задоволення потреб, почуття комфорту, завершеність.
Тейваз
чіткий намір, бачення мети, потенція, активні дії, успіх в справах, перемога, впевненість, бажання бути першим, жертвування, законність.
Беркана
зростання, родючість, гарне самопочуття, поліпшення справ, сім’я, мати, що годує, відновлення, господиня положення, активність, поліпшення.
Соул
сила, зцілення, сплеск емоцій, здійснення бажань, успіх, затишок, пролиття світла, регенерація, теплі почуття, свято, відновлення, оновлення.
Отал
руна володіння, будинок, робота, соціум, спадковість, рід, особиста власність, огорожа, захищеність, господар володіння, свобода, порядок в домі, спадок.
Кано
хороший фахівець, знання, навчання, гарне здоров’я, пристрасть в любові, друг, товариство, творчий потенціал, родинні стосунки.
Перт
хороша перспектива, сприйнятливий характер, хороші можливості, відкриті двері, чаша, могила, замкнутий простір, вагітність, таємниця, пологи, таємні питання.
Уруз
новий початок, здоров’я, джерело енергії, фізична сила, позбавлення від старого, сексуальність, продукти харчування, енергія, гарне самопочуття.
Райдо
контролювати, управляти, порядок, закон, планування, шаблон, рух, документ, правильне рішення, координація, рівновага, правила, статут.
Ансуз
спілкування, мова, інтелект, натхнення, повідомлення, засоби зв’язку, мудрість, розуміння, відкритість, довірливість, свідомість.
Еваз
сумісність, гармонія, розуміння ближнього, тандем, взаємодія, близнюки, активне зміни на краще, хороший колектив.
Дагаз
трансформація, активні зміни, несподівані події, ясність, прогрес, перетворення, нове життя.

WhatsApp: +79262475944

Instagram: monsoni.ru

Приєднуйтесь

.